CHARYTATYWNY BIEG
Charytatywny Bieg Wolności
Organizator : Stowarzyszenie Pozytywni z Pasją
Data : 2022-08-07
Miejsce : Jastrowie
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 107
Wystartowało : 106
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 106
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN-K | OPEN-M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KUŚMIDER Andrzej 119CZAPLINEKCZAPLINEKOPEN-M1M 100:18:17.28 3:3916,4
2WOŹNIAK Grzegorz 16512BWOT/MOSKRAJENKAKRAJENKAOPEN-M2M 200:19:32.56+00:01:153:5415,4
3SZACHO - GŁUCHOWICZ Ryszard 148ZRYW SYPNIEWOSYPNIEWOOPEN-M3M 300:20:00.56+00:01:434:0015,0
4MICHAŁOWSKI Piotr 110PRZECHLEWOOPEN-M4M 400:20:12.41+00:01:554:0214,9
5ZDRENKA Mateusz 171ZŁOTÓWOPEN-M5M 500:20:38.68+00:02:214:0714,5
6LECKI Mateusz 103SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKOPEN-M6M 600:20:48.89+00:02:314:0914,4
7IGNATOWICZ Radosław 180EŁKOPEN-M7M 700:20:53.47+00:02:364:1014,4
8WAŁDOCH Rafał 157TEAM TERMINATORUNWAŁCZOPEN-M8M 800:20:59.39+00:02:424:1114,3
9CUBER Wojciech 195#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWOPEN-M9M 900:21:04.58+00:02:474:1214,2
10KACZMARZEWSKI Piotr 833:33 TEAMTRZCIANKAOPEN-M10M 1000:21:37.20+00:03:194:1913,9
11SZABAŁOWSKA Małgorzata 147SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKOPEN-K1K 100:22:08.87+00:03:514:2513,6
12TRĘBSKI Krzysztof 155#ZABIEGANINOCĄOKONEKOPEN-M11M 1100:22:14.95+00:03:574:2613,5
13KUBIAK Piotr 96PRECON POLSKAJASTROWIEOPEN-M12M 1200:22:21.20+00:04:034:2813,4
14KUKLINSKI Maciej 99METROŻERCYMIROSZEWOOPEN-M13M 1300:22:21.77+00:04:044:2813,4
15RYNDAK Mariusz 140SZCZECINEKOPEN-M14M 1400:22:24.41+00:04:074:2813,4
16KOŃCZAK Magdalena 114SZCZECINEKOPEN-K2K 200:22:27.54+00:04:104:2913,4
17JABŁOŃSKI Andrzej 78CZARNE BIEGACZARNEOPEN-M15M 1500:22:31.58+00:04:144:3013,3
18JAWORUCKI Krystian 82JASTROWIEOPEN-M16M 1600:22:54.29+00:04:374:3413,1
19CYRUK Łukasz 70RADNY RADY MIEJSKIEJ W JASTROWIUJASTROWIEOPEN-M17M 1700:22:56.84+00:04:394:3513,1
20CHOJECKI Grzegorz 68BRZEZNICAOPEN-M18M 1800:23:08.49+00:04:514:3713,0
21WAŁDOCH Mateusz 158TEAM TERMINATORUNWAŁCZOPEN-M19M 1900:23:15.13+00:04:574:3912,9
22MERKEL Łukasz 115PIŁAOPEN-M20M 2000:23:21.33+00:05:044:4012,8
23KUBIŚ Paweł 97SZCZECINEKOPEN-M21M 2100:23:28.06+00:05:104:4112,8
24PICZAK Łukasz 130BRACIAK TEAMZŁOTÓWOPEN-M22M 2200:23:37.43+00:05:204:4312,7
25KŁUNDUKOWSKA Paulina 87TARNÓWKAOPEN-K3K 300:23:47.91+00:05:304:4512,6
26BIELECKI Andrzej 633:33 TEAMTRZCIANKAOPEN-M23M 2300:24:04.81+00:05:474:4812,5
27WIELGUS Grzegorz 161MZWIK ZŁOTÓWZŁOTÓWOPEN-M24M 2400:24:20.88+00:06:034:5212,3
28SKRENTNY Franciszek 143ZŁOTÓWOPEN-M25M 2500:24:24.06+00:06:064:5212,3
29SOBECKI Grzegorz 193LKS TARNOWIA TARNÓWKOOSÓWKAOPEN-M26M 2600:24:35.78+00:06:184:5512,2
30ŁUC Bożena 120KRĘPSKOOPEN-K4K 400:24:41.20+00:06:234:5612,2
31PRZYBYŁOWICZ Małgorzata 134SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKOPEN-K5K 500:24:45.45+00:06:284:5712,1
32PTAK Aneta 135TEAM TERMINATORUNWAŁCZOPEN-K6K 600:25:02.67+00:06:455:0012,0
33KOMORSKI Jacek 90TEAM TERMINATORUNJASTROWIEOPEN-M27M 2700:25:19.95+00:07:025:0311,8
34OSTROWSKI Marian 118ZŁOCIENIECOPEN-M28M 2800:25:22.40+00:07:055:0411,8
35KUICH Piotr 189GANKWISTOPEN-M29M 2900:25:24.40+00:07:075:0411,8
36GÓRA Agnieszka 45#ZABIEGANINOCĄOKONEKOPEN-K7K 700:25:29.95+00:07:125:0511,8
37MELON Jacek 109BIEGAMJASTROWIEOPEN-M30M 3000:25:30.42+00:07:135:0611,8
38TOWSTOKORY Marek 154ZŁOTÓWOPEN-M31M 3100:25:39.17+00:07:215:0711,7
39HOFFMANN Małgorzata 76TEAM TERMINATORUNWAŁCZOPEN-K8K 800:25:48.11+00:07:305:0911,6
40BRONOWICKI Karol 196GÓRZNAOPEN-M32M 3200:26:26.61+00:08:095:1711,3
41SZYMCZAK Radosław 28PROTEKTORJASTROWIEOPEN-M33M 3300:26:29.13+00:08:115:1711,3
42URBAŃSKI Paweł 156TEAM TERMINATORUNWITANKOWOOPEN-K9K 900:26:54.60+00:08:375:2211,2
43KOZIEŁ Maciej 198OPEN-M34M 3400:26:58.39+00:08:415:2311,1
44OCHNIO Ryszard 197POLONIA JASTROWIE STARTJASTROWIEOPEN-M35M 3500:27:06.96+00:08:495:2511,1
45MICHNOWICZ Michał 111JASTROWIEOPEN-M36M 3600:27:08.44+00:08:515:2511,1
46KASZUBA Artur 84OSP ŁUGIŁUGIOPEN-M37M 3700:27:11.93+00:08:545:2611,0
47DŁUGA Magdalena 71ZŁOTÓWOPEN-K10K 1000:27:14.96+00:08:575:2611,0
48BOBRYK Joanna 65SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKOPEN-K11K 1100:27:38.77+00:09:215:3110,9
49KOKOWSKA Anna 88BBL ZŁOTÓWZŁOTÓWOPEN-K12K 1200:27:52.48+00:09:355:3410,8
50SZKODA Mariusz 1503:33 TEAMTRZCIANKAOPEN-M38M 3800:27:53.60+00:09:365:3410,8
51ZIEMIAŃSKI Jacek 172PIŁAOPEN-M39M 3900:27:55.75+00:09:385:3510,7
52JARCZYŃSKI Roman 81REMOFLEXZŁOTÓWOPEN-M40M 4000:27:56.23+00:09:385:3510,7
53STEMLER Dariusz 144SPEED-DREWJASTROWIEOPEN-M41M 4100:28:04.89+00:09:475:3610,7
54WENCKA Paweł 159JASTROWIEOPEN-M42M 4200:28:19.50+00:10:025:3910,6
55BOŁBOŁ Marcin 200JASTROWIEOPEN-M43M 4300:28:30.98+00:10:135:4210,5
56HERMANOWICZ Danuta 75PIŁAOPEN-K13K 1300:28:46.65+00:10:295:4510,4
57KOWALSKI Paweł 149TEAM TERMINATORWAŁCZOPEN-M44M 4400:28:57.13+00:10:395:4710,4
58KUŻAJ Sławomir 102SAILING TEAM FERAJNAPIŁAOPEN-M45M 4500:29:04.65+00:10:475:4810,3
59STRZELECKA Małgorzata 145SAILING TEAM FERAJNAPIŁAOPEN-K14K 1400:29:42.86+00:11:255:5610,1
60KURKOWSKI Mateusz 121DUBLINOPEN-M46M 4600:29:43.25+00:11:255:5610,1
61SKRENTNY Andrzej 142KRZYWA WIEŚOPEN-M47M 4700:29:44.24+00:11:265:5610,1
62MACIEJCZAK Karolina 106SAILING TEAM FERAJNAPIŁAOPEN-K15K 1500:29:59.93+00:11:425:5910,0
63LEDA Grzegorz 199ZŁOTÓWOPEN-M48M 4800:30:19.21+00:12:016:039,9
64BANACZYK Wioletta 192BLĘKWITOPEN-K16K 1600:30:33.87+00:12:166:069,8
65BUTOWICZ Adam 113SZCZECINEKOPEN-M49M 4900:30:34.58+00:12:176:069,8
66SZTECHMILER Katarzyna 151KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKOPEN-K17K 1700:30:37.83+00:12:206:079,8
67SZULC Izabela 184MK-BUD ATLAS RACING TEAMWIĘCBORKOPEN-K18K 1800:30:55.12+00:12:376:119,7
68KONIEC Krzysztof 91WIĘCBORKOPEN-M50M 5000:30:55.14+00:12:376:119,7
69ZAKIELARZ Jan 169PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWKOOPEN-M51M 5100:30:57.36+00:12:406:119,7
70ZAKIELARZ Piotr 168TEAM TERMINATORUNJASTROWIEOPEN-M52M 5200:30:59.13+00:12:416:119,7
71OGONOWSKI Marek 127OGON TEAMWAŁCZOPEN-M53M 5300:31:21.24+00:13:036:169,6
72BARTON Krystyna 62PRZECHLEWOPRZECHLEWOOPEN-K19K 1900:31:23.36+00:13:066:169,6
73OGONOWSKA Ania 126OGON TEAMWAŁCZOPEN-K20K 2000:31:23.88+00:13:066:169,6
74ROLA Weronika 138KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOSIEK NAD NOTECIĄOPEN-K21K 2100:31:43.13+00:13:256:209,5
75DZIERZAWA Tomasz 72BBLZŁOTÓWOPEN-M54M 5400:31:47.37+00:13:306:219,4
76KULCZYŃSKA Alicja 100PIŁAOPEN-K22K 2200:32:03.92+00:13:466:249,4
77BOROWIAK Agnieszka 67STOBNOOPEN-K23K 2300:32:39.98+00:14:226:319,2
78KOZŁOWSKI Piotr 94JASTROWIEOPEN-M55M 5500:32:50.80+00:14:336:349,1
79NDZIERZAWA Aleksandra 125BBL ZłotówZŁOTÓWOPEN-K24K 2400:33:02.17+00:14:446:369,1
80ZAKIELARZ Adriana 167TEAM TERMINATORUNJASTROWIEOPEN-K25K 2500:33:11.00+00:14:536:389,0
81KOMORSKA Sylwia 89TEAM TERMINATORUNJASTROWIEOPEN-K26K 2600:33:11.45+00:14:546:389,0
82PRZYBYŁ Kacper 64POLONIA JASTROWIEZŁOTÓWOPEN-M56M 5600:33:20.33+00:15:036:409,0
83GABRYSZEWSKI Gracjan 139MKS POLONIA JASTROWIEJASTROWIEOPEN-M57M 5700:33:32.02+00:15:146:428,9
84SADOWSKA Mariola 141PILAOPEN-K27K 2700:33:33.22+00:15:156:428,9
85WALENCIEJCZYK Agnieszka 191JASTROWIEOPEN-K28K 2800:33:35.45+00:15:186:438,9
86BOŁBOT Jakub 66POLONIA JASTROWIE .JASTROWIEOPEN-M58M 5800:33:37.09+00:15:196:438,9
87NOWAK Barbara 123JASTROWIUOPEN-K29K 2900:33:38.10+00:15:206:438,9
88NOWAK Sebastian 124JASTROWIEOPEN-M59M 5900:33:39.24+00:15:216:438,9
89SOBIERAJ Aleksander 95MKS POLONIA JASTROWIEJASTROWIEOPEN-M60M 6000:33:39.41+00:15:226:438,9
90STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' 146SAILING TEAM FERAJNAPIŁAOPEN-M61M 6100:33:52.59+00:15:356:468,9
91KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 101CZARNE BIEGACZARNEOPEN-K30K 3000:33:53.84+00:15:366:468,9
92LIPIŃSKI Konrad 105MKS POLONIA JASTROWIEJASTROWIEOPEN-M62M 6200:33:55.19+00:15:376:478,8
93SZCZERBA Michał 170MKS POLONIA JASTROWIEJASTROWIEOPEN-M63M 6300:33:56.12+00:15:386:478,8
94JANKOWSKI Konrad 80POLONIA JASTROWIEBRZEŹNICAOPEN-M64M 6400:33:57.98+00:15:406:478,8
95KASZUBA Agnieszka 85OSP ŁUGIŁUGIOPEN-K31K 3100:34:39.25+00:16:216:558,7
96HOTOWIECKA Kinga 182POZNAŃOPEN-K32K 3200:34:49.54+00:16:326:578,6
97HOŁOWIECKI Marek 77CZERWONA CZAPKA HETMANAPOZNAŃOPEN-M65M 6500:34:49.58+00:16:326:578,6
98WIELGUS Jacek 162KAMIDO ZŁOTÓWZŁOTÓWOPEN-M66M 6600:34:58.27+00:16:406:598,6
99MATYSEK Ireneusz 116WAŁCZOPEN-M67M 6700:37:11.45+00:18:547:268,1
100MAZUR Gabriela 108JASTROWIEOPEN-K33K 3300:38:05.77+00:19:487:377,9
101MAZUR Anna 107JASTROWIEOPEN-K34K 3400:38:09.22+00:19:517:377,9
102CIOK Justyna 69PIŁAOPEN-K35K 3500:38:39.60+00:20:227:437,8
103PROJS Sabina 128JASTROWIEOPEN-K36K 3600:40:08.32+00:21:518:017,5
104TOMKOWIAK Aleksandra 1523:33 TEAMPOZNAŃOPEN-K37K 3700:41:38.53+00:23:218:197,2
105TOMKOWIAK Sławomir 1533:33 TEAMPOZNAŃOPEN-M68M 6800:41:39.11+00:23:218:197,2
106WRONA Józef 166WIELEŃOPEN-M69M 6900:42:48.08+00:24:308:337,0
Znaleziono 106 wynik(ów)