CHARYTATYWNY RAJD MTB - MĘŻCZYŹNI
Charytatywny Bieg Wolności
Organizator : Stowarzyszenie Pozytywni z Pasją
Data : 2022-08-07
Miejsce : Jastrowie
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 55
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 55
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 18km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M9km18kmCzas
netto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZYWICKI Paweł 58FUNDACJA PLATYNOWA DRUŻYNASTUDZIENICE  M 100:23:0200:44:5701:07:19.56 2:2924,1
2HOPPE Leszek 177BASZTA BYTÓWBYTÓW  M 200:23:1300:46:1401:08:49.59+00:01:302:3223,5
3NOWAKOWSKI Tomasz 38BYDGOSZCZ  M 300:23:3400:47:4601:11:46.00+00:04:262:3922,6
4SZULC Marcin 173CHYBA MTB SZAMOCINLASKOWO  M 400:24:4100:49:0301:13:32.39+00:06:122:4322,0
5DEBA Bartek 15SKRA PATEREK IT-ROS TEAMMAŁOCIN  M 500:24:1200:49:0401:14:01.47+00:06:412:4421,9
6CHRUT Ryszard 13TEAM DEBRZNODEBRZNO  M 600:24:1300:49:0601:14:02.38+00:06:422:4421,9
7BEDNARCZYK Arkadiusz 5GRAWEROWANIE3D RACING TEAMSZCZECIN  M 700:24:1400:49:0601:14:02.42+00:06:422:4421,9
8MALMON Marcin 31DEBRZNO  M 800:25:2700:50:2001:15:23.71+00:08:042:4721,5
9DOMAGALSKI Tomasz 16JASTROWIE  M 900:25:3100:51:1101:17:17.03+00:09:572:5121,0
10CHIRK Remigiusz 3KASZUBIA SZTUDZIENICEBYTÓW  M 1000:26:1800:52:2901:17:56.43+00:10:362:5320,8
11MAJCHRZAK Mateusz 30PRECON POLSKAJASTROWIE  M 1100:24:3400:51:5601:18:10.93+00:10:512:5320,7
12ŻOŁYNIAK Łukasz 59JASTROWIE  M 1200:25:2800:51:2701:18:11.95+00:10:522:5320,7
13GNIAZDOWSKI Adam 19MAM KORBĘ MTB ZŁOTÓWZŁOTÓW  M 1300:25:4800:52:0601:18:13.30+00:10:532:5320,7
14MOSZKOWICZ Marcin 36JASTROWIE  M 1400:24:1400:50:2801:19:00.13+00:11:402:5520,5
15SZEFLER Wojciech 46SYPNIEWO  M 1500:25:5000:52:3001:19:07.27+00:11:472:5520,5
16LECH Krzysztof 29ZBT MAM KORBĘŚWIĘTA  M 1600:26:4200:52:5201:19:11.53+00:11:512:5520,5
17SUCHOCKI Patryk 43JASTROWIE  M 1700:26:1200:53:0501:19:12.92+00:11:532:5620,5
18KAJTOWSKI Piotr 25SRS SZCZECINEKSZCZECINEK  M 1800:25:5300:52:3301:19:18.49+00:11:582:5620,4
19ZABORSKI Sebastian 55PILA  M 1900:26:4500:53:5401:20:39.99+00:13:202:5920,1
20ZYCH Paweł 57DAWCY ADRENALINYJASTROWIE  M 2000:26:3600:53:3201:20:47.64+00:13:282:5920,1
21JANKOWICZ Patryk 24MTBEERJASTROWIE  M 2100:26:5300:54:1401:22:19.32+00:14:593:0219,7
22BUKOWSKI Zbigniew 10CHYBA MTB SZAMOCINGOLANCZ  M 2200:26:5400:54:3701:22:35.87+00:15:163:0319,6
23KONIEC Krzysztof 91WIĘCBORK  M 2300:27:1800:55:0001:22:55.48+00:15:353:0419,5
24DEPKA-PRĄDZYŃSKI Tomasz 60KASZUBIA STUDZIENICEBYTÓW  M 2400:27:3600:55:2901:22:58.91+00:15:393:0419,5
25WIĄCEK Szymon 52ŁOPIENKO  M 2500:26:2000:54:1701:23:22.96+00:16:033:0519,4
26KUDYBA Przemek 175ZŁOTÓW  M 2600:26:5000:55:1501:23:33.92+00:16:143:0519,4
27BETLIŃSKI Daniel 7PIŁA  M 2700:27:0800:55:2401:23:38.87+00:16:193:0519,4
28MOSZKOWICZ Grzegorz 37DAWCY ADRENALINYJASTROWIE  M 2800:27:2200:55:0801:23:51.40+00:16:313:0619,3
29GOSKA Marek 11HARDE KIERYZŁOTÓW  M 2900:27:5000:55:0801:23:53.00+00:16:333:0619,3
30FIDURSKI Wiesław 179MASTERS ZŁOTÓWZŁOTÓW  M 3000:30:0400:56:3601:23:53.74+00:16:343:0619,3
31STEFAŃSKI Oskar 42SZCZECINEK  M 3100:27:4100:55:5901:24:06.72+00:16:473:0619,3
32KLUPŚ Mariusz 27JASTROWIE  M 3200:28:1400:55:4701:24:20.50+00:17:003:0719,2
33MIGAWA Paweł 35SYPNIEWO  M 3300:28:5500:57:1301:24:27.05+00:17:073:0719,2
34WARZEWSKI Grzegorz 51KRAJENKA  M 3400:27:4700:55:5501:24:45.01+00:17:253:0819,1
35IGMAN Jacek 21SYPNIEWO  M 3500:29:1400:57:0501:24:56.68+00:17:373:0819,1
36FRANCZAK Krzysztof 18ZŁOTÓW  M 3600:27:5300:56:2101:25:05.69+00:17:463:0919,0
37CHILIŃSKI Tomasz 12MTBEERJASTROWIE  M 3700:27:5800:56:4401:26:04.32+00:18:443:1118,8
38SZATKOWSKI Ryszard 44STR SZCZECINEKSZCZECINEK  M 3800:28:1600:57:2101:26:28.93+00:19:093:1218,7
39SZTECHMILER Krzysztof 48KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEK  M 3900:29:0400:58:2201:27:53.15+00:20:333:1518,4
40KALLAS Krystian 26WIĘCBORK  M 4000:33:4800:59:2901:28:22.26+00:21:023:1618,3
41TOMASZ Piotr 50ZŁOTÓW  M 4100:29:1600:58:5801:30:56.61+00:23:373:2217,8
42HOPPE Waldemar 20MK-BUD ATLAS RACING TEAMWIĘCBORK  M 4200:29:2101:00:4101:31:16.57+00:23:573:2217,8
43PAWŁOWSKI Michał 39PRECON - POLSKAJASTROWIE  M 4300:29:3701:00:3301:31:32.54+00:24:123:2317,7
44WIESE Łukasz 54SYPNIEWO  M 4400:30:1901:01:2501:32:44.36+00:25:243:2617,5
45JABŁOŃSKI Tomasz 23CHYBA MTB SZAMOCINSZAMOCIN  M 4500:30:4701:02:2101:32:49.04+00:25:293:2617,5
46SKRENTNY Piotr 176JASTROWIE  M 4600:30:1901:02:0701:34:47.03+00:27:273:3017,1
47SZEFLER Jarosław 47SYPNIEWO  M 4700:31:1201:04:4201:36:08.50+00:28:483:3316,9
48POLGUJ Piotr 40PARKRUN SZCZECINEKSZCSECINEK  M 4800:30:2701:03:1201:38:20.33+00:31:003:3816,5
49MATYSEK Ireneusz 32KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZ  M 4900:33:0001:06:1701:38:51.81+00:31:323:3916,4
50SZWEDA Marek 174ZŁOTÓW  M 5000:32:0901:05:0301:39:22.55+00:32:023:4016,3
51MAZUR Wojciech 33CHYBA MTB SZAMOCINSZAMOCIN  M 5100:32:1201:06:1101:40:32.26+00:33:123:4316,1
52ZAKOŚCIELNY Krzysztof 56WIĘCBORK  M 5200:32:5601:07:2601:41:20.25+00:34:003:4516,0
53FOLGA Kamil 17SZCZECINEK  M 5300:33:5001:07:3001:42:19.98+00:35:003:4715,8
54BRONWICKI Karol 9ZŁOTÓW  M 5400:35:0901:11:4101:42:32.00+00:35:123:4715,8
55ANDRZEJEWSKI Kamil 2JASTROWIE  M 5500:34:4601:12:2101:53:30.59+00:46:114:1214,3
Znaleziono 55 wynik(ów)