CHASZCZOK - BIEG NA BABIĄ GÓRĘ
Letnie Biegi na Babiej Górze
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2022-08-06
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 8 km
Zgłoszonych : 80
Wystartowało : 68
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 67
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DŁUGOSZ Andrzej 1UBIQUINOLMLODOWM21M 100:00:0000:55:16.0000:55:16.00 6:548,7
2ZĘBATKA Lary 99RZESZÓWM22M 200:00:0000:58:23.0000:58:23.00+00:03:077:178,2
3ZDANOWSKI Łukasz 72SIEDLCEM11M 300:00:0000:59:05.0000:59:05.00+00:03:497:238,1
4BIERNAWSKI Piotr 73KS KANDAHARNOWY TARGM23M 400:00:0001:00:31.0001:00:31.00+00:05:157:337,9
5PARIS Nicola 49TRUDA BOYSKRAKOWM12M 500:00:0001:00:55.0001:00:55.00+00:05:397:367,9
6TUKA Michal 66DLUGOSZ TEAM SCARPANIŽNÁM13M 600:00:0001:01:11.0001:01:11.00+00:05:557:387,8
7KOŃ Piotr 75ALPIN SPORT TEAMPRZEDBÓRZM24M 700:00:0001:01:18.0001:01:18.00+00:06:027:397,8
8KUNZ Marcin 39LACHO TEAMKRAKÓWM14M 800:00:0001:01:42.0001:01:42.00+00:06:267:427,8
9ŻÓŁTEK Grzegorz 71TC ORZEŁ SPYTKOWICESPYTKOWICEM15M 900:00:0001:02:14.0001:02:14.00+00:06:587:467,7
10ŻAŃ Dominik 100Flying bananaM16M 1000:00:0001:03:28.0001:03:28.00+00:08:127:567,6
11JARZĄBEK Robert 20CREADISSKOMIELNA BIAŁAM17M 1100:00:0001:05:02.0001:05:02.00+00:09:468:077,4
12KAŁUŻA Jerzy 76KS KANDAHARSKOCZÓWM25M 1200:00:0001:05:26.0001:05:26.00+00:10:108:107,3
13WRÓBEL Przemysław 68STRYSZÓWM26M 1300:00:0001:07:00.0001:07:00.00+00:11:448:227,2
14BROJ Marcel 4BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM18M 1400:00:0001:08:08.0001:08:08.00+00:12:528:317,0
15PLOCH Jakub 53BIELSKO-BIAŁAM19M 1500:00:0001:08:13.0001:08:13.00+00:12:578:317,0
16KOWALCZYK Kazimierz 32KS MURZASICHLEWITÓWM31M 1600:00:0001:08:20.0001:08:20.00+00:13:048:327,0
17STARZAK Paweł 60ZLO$NIK BIEGASKAWINAM27M 1700:00:0001:08:49.0001:08:49.00+00:13:338:367,0
18BUCZYŃSKI Adam 5NON STOP TRAILKRAKÓWM28M 1800:00:0001:09:05.0001:09:05.00+00:13:498:386,9
19MISKIEWICZ Mariusz 45STAŃCZAK TEAM/SCI GEMNICHM29M 1900:00:0001:09:32.0001:09:32.00+00:14:168:416,9
20KĄCKI Tomasz 27PRZENOSZAM210M 2000:00:0001:11:06.0001:11:06.00+00:15:508:536,8
21WOLCZKO Grzegorz 67MAKÓW PODHALAŃSKIM211M 2100:00:0001:12:36.0001:12:36.00+00:17:209:046,6
22MILOTA Maciej 44BIELSKO-BIAŁAM32M 2200:00:0001:13:07.0001:13:07.00+00:17:519:086,6
23KUKLA Maciej 37CHORZÓWM212M 2300:00:0001:14:04.0001:14:04.00+00:18:489:156,5
24MORAWSKI Robert 46GRZECHYNIAM213M 2400:00:0001:14:48.0001:14:48.00+00:19:329:216,4
25KURAŚ Szymon 40NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM214M 2500:00:0001:14:59.0001:14:59.00+00:19:439:226,4
26ZIELIŃSKA Kinga 70GDAŃSKK11K 100:00:0001:16:26.0001:16:26.00+00:21:109:336,3
27KAŹMIERCZAK Michał 26KW KRAKÓWTYCHYM215M 2600:00:0001:18:01.0001:18:01.00+00:22:459:456,2
28PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAK21K 200:00:0001:18:17.0001:18:17.00+00:23:019:476,1
29DOŁŻYCKI Paweł 13KOMAŃCZAM110M 2700:00:0001:18:40.0001:18:40.00+00:23:249:506,1
30KASTELIK Dariusz 25SPRINTEX TEAMPIETRZYKOWICEM216M 2800:00:0001:18:54.0001:18:54.00+00:23:389:516,1
31LANTOS Borbála 41ZOLNA SKYRUNNING TEAMEGERK12K 300:00:0001:19:09.0001:19:09.00+00:23:539:536,1
32NOCOŃ Jakub 48ZAŁĘŻEM111M 2900:00:0001:19:10.0001:19:10.00+00:23:549:536,1
33KROWICKA Agnieszka 34KRAKÓWK22K 400:00:0001:19:12.0001:19:12.00+00:23:569:546,1
34JANIK Jakub 19IGOSPORTCHYBIEM112M 3000:00:0001:19:32.0001:19:32.00+00:24:169:566,0
35ZACHARA Dawid 69MOKRZYSKAM113M 3100:00:0001:19:54.0001:19:54.00+00:24:389:596,0
36CICHY Krzysztof 10GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPOZNAŃM33M 3200:00:0001:21:44.0001:21:44.00+00:26:2810:135,9
37KUBERSKI Andrzej 36KATOWICEM217M 3300:00:0001:22:22.0001:22:22.00+00:27:0610:175,8
38STEC Krzysztof 61SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZM218M 3400:00:0001:23:33.0001:23:33.00+00:28:1710:265,7
39KLAPPHOLZ Ada 29CIESZYNK31K 500:00:0001:24:06.0001:24:06.00+00:28:5010:305,7
40SARAPATA Dawid 57MUNCHENM219M 3500:00:0001:24:18.0001:24:18.00+00:29:0210:325,7
41ŁUPINA Łukasz 43BEŁŻYCEM220M 3600:00:0001:25:16.0001:25:16.00+00:30:0010:395,6
42SZWED Renata 64ZFCZECHOWICE-DZIEDZICEK23K 600:00:0001:25:34.0001:25:34.00+00:30:1810:415,6
43KORBUT Radosław 31SIEDLCEM221M 3700:00:0001:28:40.0001:28:40.00+00:33:2411:055,4
44BUDZANOWSKI Mikołaj 7WARSZAWAM34M 3800:00:0001:29:22.0001:29:22.00+00:34:0611:105,4
45NOCZILAK Krystian 78CIESZYNM222M 3900:00:0001:30:34.0001:30:34.00+00:35:1811:195,3
46KULAWIK Bartek 38KRAKÓWM223M 4000:00:0001:32:22.0001:32:22.00+00:37:0611:325,2
47JAWORSKI Szymon 22ŻYWIECM224M 4100:00:0001:32:42.0001:32:42.00+00:37:2611:355,2
48CWETLER Jakub 11KW BIELSKO-BIAŁAZABRZEGM114M 4200:00:0001:33:02.0001:33:02.00+00:37:4611:375,2
49KRUPA Roman 35DZIANISZM225M 4300:00:0001:33:33.0001:33:33.00+00:38:1711:415,1
50CHMIELNIAK Dawid 8CZECHOWICE-DZIEDZICEM115M 4400:00:0001:35:12.0001:35:12.00+00:39:5611:545,0
51SADOWSKA Natalia 56JÓZEFÓWK24K 700:00:0001:36:08.0001:36:08.00+00:40:5212:015,0
52SZKLARCZYK Piotr 62BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAM226M 4500:00:0001:36:10.0001:36:10.00+00:40:5412:015,0
53CHMIELOWSKI Jacek 9PKL / KMW ZAKOPANEZAKOPANEM227M 4600:00:0001:36:25.0001:36:25.00+00:41:0912:035,0
54JACH Dariusz 18ŁÓDZM35M 4700:00:0001:38:22.0001:38:22.00+00:43:0612:174,9
55BIJATOWSKI Adrian 77MADA RUNNERSMÜNCHENM228M 4800:00:0001:38:55.0001:38:55.00+00:43:3912:214,9
56SOBCZYK Łukasz 59KRAKÓWM229M 4900:00:0001:39:33.0001:39:33.00+00:44:1712:264,8
57BUDZANOWSKI Michał 6WARSZAWAM116M 5000:00:0001:40:02.0001:40:02.00+00:44:4612:304,8
58SMYRAK Emil 58KRAKÓWM230M 5100:00:0001:40:12.0001:40:12.00+00:44:5612:314,8
59KRZYŻOWSKI Hubert 74MSZANA DOLNAM231M 5200:00:0001:41:26.0001:41:26.00+00:46:1012:404,7
60KACHEL Agata 24TARNOWSKIE GÓRYK13K 800:00:0001:43:45.0001:43:45.00+00:48:2912:584,6
61KOZIOŁ Sylwia 33NIEDRZWICA DUŻAK25K 900:00:0001:47:02.0001:47:02.00+00:51:4613:224,5
62ABALO Kossi 3TOGOM232M 5300:00:0001:49:14.0001:49:14.00+00:53:5813:394,4
63NIEWIADOMSKI Marek 47CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM233M 5400:00:0001:49:58.0001:49:58.00+00:54:4213:444,4
64LIPKA Paweł 42BYTOMM117M 5500:00:0001:54:30.0001:54:30.00+00:59:1414:184,2
65PIEROG Michał 52WROCŁAWM118M 5600:00:0001:55:21.0001:55:21.00+01:00:0514:254,2
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
66KOĆ Marcin 30BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM234M 5700:00:0002:05:11.0002:05:11.00+01:09:5515:383,8
67PIEROG Grzegorz 51WROCŁAWM235M 5800:00:0002:17:21.0002:17:21.00+01:22:0517:103,5
Niesklasyfikowani
RADZIK Alicja 55PTASZKOWAK2DNF DNF DNF--
Znaleziono 68 wynik(ów)