CHASZCZOK - BIEG NA BABIĄ GÓRĘ
Letnie Biegi na Babiej Górze
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2022-08-06
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 8 km
Zgłoszonych : 80
Wystartowało : 68
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 67
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1DŁUGOSZ Andrzej 1UBIQUINOLMLODOWM200:00:00
2ZĘBATKA Lary 99RZESZÓWM200:00:00
3ZDANOWSKI Łukasz 72SIEDLCEM100:00:00
4BIERNAWSKI Piotr 73KS KANDAHARNOWY TARGM200:00:00
5PARIS Nicola 49TRUDA BOYSKRAKOWM100:00:00
6TUKA Michal 66DLUGOSZ TEAM SCARPANIŽNÁM100:00:00
7KOŃ Piotr 75ALPIN SPORT TEAMPRZEDBÓRZM200:00:00
8KUNZ Marcin 39LACHO TEAMKRAKÓWM100:00:00
9ŻÓŁTEK Grzegorz 71TC ORZEŁ SPYTKOWICESPYTKOWICEM100:00:00
10JARZĄBEK Robert 20CREADISSKOMIELNA BIAŁAM100:00:00
11KAŁUŻA Jerzy 76KS KANDAHARSKOCZÓWM200:00:00
12WRÓBEL Przemysław 68STRYSZÓWM200:00:00
13BROJ Marcel 4BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM100:00:00
14PLOCH Jakub 53BIELSKO-BIAŁAM100:00:00
15KOWALCZYK Kazimierz 32KS MURZASICHLEWITÓWM300:00:00
16STARZAK Paweł 60ZLO$NIK BIEGASKAWINAM200:00:00
17BUCZYŃSKI Adam 5NON STOP TRAILKRAKÓWM200:00:00
18MISKIEWICZ Mariusz 45STAŃCZAK TEAM/SCI GEMNICHM200:00:00
19KĄCKI Tomasz 27PRZENOSZAM200:00:00
20WOLCZKO Grzegorz 67MAKÓW PODHALAŃSKIM200:00:00
21MILOTA Maciej 44BIELSKO-BIAŁAM300:00:00
22KUKLA Maciej 37CHORZÓWM200:00:00
23MORAWSKI Robert 46GRZECHYNIAM200:00:00
24KURAŚ Szymon 40NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM200:00:00
25ZIELIŃSKA Kinga 70GDAŃSKK100:00:00
26KAŹMIERCZAK Michał 26KW KRAKÓWTYCHYM200:00:00
27PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAK200:00:00
28DOŁŻYCKI Paweł 13KOMAŃCZAM100:00:00
29KASTELIK Dariusz 25SPRINTEX TEAMPIETRZYKOWICEM200:00:00
30LANTOS Borbála 41ZOLNA SKYRUNNING TEAMEGERK100:00:00
31NOCOŃ Jakub 48ZAŁĘŻEM100:00:00
32KROWICKA Agnieszka 34KRAKÓWK200:00:00
33JANIK Jakub 19IGOSPORTCHYBIEM100:00:00
34ZACHARA Dawid 69MOKRZYSKAM100:00:00
35CICHY Krzysztof 10GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPOZNAŃM300:00:00
36KUBERSKI Andrzej 36KATOWICEM200:00:00
37STEC Krzysztof 61SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZM200:00:00
38KLAPPHOLZ Ada 29CIESZYNK300:00:00
39SARAPATA Dawid 57MUNCHENM200:00:00
40ŁUPINA Łukasz 43BEŁŻYCEM200:00:00
41SZWED Renata 64ZFCZECHOWICE-DZIEDZICEK200:00:00
42KORBUT Radosław 31SIEDLCEM200:00:00
43BUDZANOWSKI Mikołaj 7WARSZAWAM300:00:00
44NOCZILAK Krystian 78CIESZYNM200:00:00
45KULAWIK Bartek 38KRAKÓWM200:00:00
46JAWORSKI Szymon 22ŻYWIECM200:00:00
47CWETLER Jakub 11KW BIELSKO-BIAŁAZABRZEGM100:00:00
48KRUPA Roman 35DZIANISZM200:00:00
49CHMIELNIAK Dawid 8CZECHOWICE-DZIEDZICEM100:00:00
50SADOWSKA Natalia 56JÓZEFÓWK200:00:00
51SZKLARCZYK Piotr 62BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAM200:00:00
52CHMIELOWSKI Jacek 9PKL / KMW ZAKOPANEZAKOPANEM200:00:00
53JACH Dariusz 18ŁÓDZM300:00:00
54BIJATOWSKI Adrian 77MADA RUNNERSMÜNCHENM200:00:00
55SOBCZYK Łukasz 59KRAKÓWM200:00:00
56BUDZANOWSKI Michał 6WARSZAWAM100:00:00
57SMYRAK Emil 58KRAKÓWM200:00:00
58KRZYŻOWSKI Hubert 74MSZANA DOLNAM200:00:00
59KACHEL Agata 24TARNOWSKIE GÓRYK100:00:00
60KOZIOŁ Sylwia 33NIEDRZWICA DUŻAK200:00:00
61ABALO Kossi 3TOGOM200:00:00
62NIEWIADOMSKI Marek 47CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM200:00:00
63LIPKA Paweł 42BYTOMM100:00:00
64PIEROG Michał 52WROCŁAWM100:00:00
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
65KOĆ Marcin 30BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM200:00:00
66PIEROG Grzegorz 51WROCŁAWM200:00:00
67ŻAŃ Dominik 100Flying bananaM100:00:00
Niesklasyfikowani
RADZIK Alicja 55PTASZKOWAK2DNF
Znaleziono 68 wynik(ów)