CHEŁMNO - 5000M - BIEG OTWARTY 1996 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2015-04-19
Miejsce : Chełmno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 54
Wystartowało : 37
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 36
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.7km | 3.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Kobiety | Mężczyźni | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1.7km3.4kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JOST Zbigniew 437Rodło KwidzynMężczyźni1 000:00:0300:04:5300:10:0600:15:1700:15:20 3:0319,6
2PIERNIKOWSKI Damian 417Vectra WłocławekLUBANIEMężczyźni2 000:00:0300:05:0300:10:2100:15:5100:15:54+00:00:343:1018,9
3KULPA Michał 430ŚwiecieMężczyźni3 000:00:0300:05:1500:10:4100:16:1000:16:13+00:00:533:1418,6
4OSSOWSKI Jakub 416JW 4260 ElblągCHEŁMNOMężczyźni4 000:00:0100:05:1800:11:0300:16:4200:16:43+00:01:233:2018,0
5OZGA Przemysław 482Rodło KwidzynMężczyźni5 000:00:0300:05:1500:11:0400:17:0100:17:04+00:01:443:2417,6
6GÓRECKI Sławomir 64ZSCKP GrubnoMężczyźni6 000:00:0300:05:2900:11:3400:17:5400:17:57+00:02:373:3416,8
7KRAKÓWKA Jacek 409ZSCKP GrubnoGRUBNOMężczyźni7 000:00:0400:05:4700:12:2600:18:5500:18:59+00:03:393:4715,9
8RUSS Roman 429NIEZRZESZONYM401 000:00:0400:06:1300:12:4100:18:5700:19:01+00:03:413:4715,8
9JANOWSKI Tomasz 436Rodło KwidzynMężczyźni8 000:00:0400:06:2000:12:5700:19:2000:19:24+00:04:043:5215,5
10BOJKE Mirosław 514M402 000:00:0500:06:2000:13:2700:20:1100:20:16+00:04:564:0214,9
11GRZEŚĆ Paweł 403ZSCKP GrubnoGRUBNOMężczyźni9 000:00:0400:06:0000:13:2000:20:5000:20:54+00:05:344:1014,4
12MARCHLEWSKI Kamil 412CHEŁMNOMężczyźni10 000:00:0400:06:4900:14:2200:21:5300:21:57+00:06:374:2213,7
13CHEŁMIŃSKI Piotr 495MLKS Nadwiślanin ChełmnoM501 000:00:0600:07:1600:14:4400:21:5700:22:03+00:06:434:2313,7
14CIASTEK Grzegorz 289CHEŁMNOM502 000:00:0400:07:1800:15:2800:23:4800:23:52+00:08:324:4512,6
15GRACZ Sebastian 402ZSCKP GrubnoGRUBNOMężczyźni11 000:00:0500:08:4900:17:3100:25:2200:25:27+00:10:075:0411,8
16STENKA Sławomir 488Rodło KwidzynM403 000:00:0200:08:0700:17:0200:25:5700:25:59+00:10:395:1111,6
17KILISZEK Jakub 407ZSCKP GrubnoGRUBNOMężczyźni12 000:00:0400:08:5000:17:4100:26:0100:26:05+00:10:455:1211,5
18CIESZYŃSKI Krzysztof 397ZSCKP GrubnoGRUBNOMężczyźni13 000:00:0500:08:5100:17:4000:26:0100:26:06+00:10:465:1211,5
19CHUDZIŃSKI Łukasz 396ZSCKP GrubnoGRUBNOMężczyźni14 000:00:0600:08:5000:18:4600:28:2300:28:29+00:13:095:4010,6
20MOTYLEWSKI Marek 433Mondi ŚwiecieM503 000:00:0600:09:5100:19:4700:29:3200:29:38+00:14:185:5410,2
21OLSZEWSKI Jerzy 428NIEZRZESZONYM601 000:00:0600:09:3400:20:2400:31:2300:31:29+00:16:096:169,6
Znaleziono 21 wynik(ów)