CHEŁMNO - 900M - DZIEWCZĘTA 2002 - 2003
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2015-04-19
Miejsce : Chełmno
Dystans : 0,9 km
Zgłoszonych : 72
Wystartowało : 59
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 56
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1GAŁADYK Julia 499Kokocko 00:00:00
2GŁÓWCZYŃSKA Natalia 508SP 4 Chełmno 00:00:00
3PIECUCH Marika 201UKB SzubinSZUBIN 00:00:01
4DĄBROWSKA Jagoda 182SP Dubielno 00:00:01
5BIESIADA Agata 455SP 4 Chełmno 00:00:01
6ORGACKA Dominika 199Szkoła Podstawowa nr 20 w GrudziądzuGRUDZIĄDZ 00:00:01
7ARCZYŃSKA Aleksandra 449SP 4 Chełmno 00:00:01
8MONKA Dominika 447SP 4 Chełmno 00:00:02
8SYDOR Patrycja 446SP 4 Chełmno 00:00:02
10BINKOWSKA Martyna 179UKB SzubinSZUBIN 00:00:02
11AUCHMALOW Nadia 448SP 4 Chełmno 00:00:02
12ZABEL Denisa 214SP Grzybno 00:00:02
13STRZELEWICZ Zuzanna 209LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ 00:00:03
14MIETŁA Weronika 197SP Grzybno 00:00:03
15LESIAK Angelika 444SP 2 Chełmno 00:00:03
16CHWALISZ Karolina 180LIUKS KruszwicaKRUSZWICA 00:00:03
17PODRAZA Patrycja 203NSP Bruki UnisławskieBRUKI UNISŁAWSKIE 00:00:03
18HENNIG Julia 188SP Grzybno 00:00:03
19ZAJĄC Wiktoria 215SP KolnoKOLNO 00:00:03
20PARDUA Anna 200UKB SzubinSZUBIN 00:00:03
21STANKIEWICZ Maja 452SP 4 Chełmno 00:00:03
22CZECHOWSKA Nicola 181UKB SzubinSZUBIN 00:00:03
23KRASKA Wiktoria 450SP 4 Chełmno 00:00:03
24SZYMAŃSKA Marika 211SP KolnoKOLNO 00:00:03
25STANISŁAWSKA Patrycja 208Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:03
25KOPEĆ Martyna 192SP Dubielno 00:00:03
27PRZYBYLSKA Weronika 204UKB SzubinSZUBIN 00:00:03
28DYNIA Martyna 185SP KolnoKOLNO 00:00:03
29LIŚKIEWICZ Agnieszka 195Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:03
30STARSZAK Agnieszka 456SP 4 Chełmno 00:00:03
31JASIŃSKA Jagoda 190LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ 00:00:03
32GRYCZA Izabela 187UKB SzubinSZUBIN 00:00:03
33PYŁA Milena 205SP KolnoKOLNO 00:00:03
34NAJDOWSKA Weronika 198UKB SzubinSZUBIN 00:00:03
35KOŚCIELNA Magdalena 193SP Grzybno 00:00:03
36KASZEWSKA Weronika 222SP 2 Chełmno 00:00:03
37SIĘBOR Wiktoria 207UKB SzubinSZUBIN 00:00:03
38SITKO Zuzanna 487Rodło Kwidzyn 00:00:03
39COCH Katarzyna 174SP Stolno 00:00:03
40SECHABER Klaudia 175SP Stolno 00:00:03
41MAIER Laura 196SP Dubielno 00:00:03
42BULCZAK Wiktoria 442SP 2 Chełmno 00:00:03
43GRABOWSKA Filadelfia 186SP Dubielno 00:00:03
44ADAMCZYK Zuzanna 177SP Dubielno 00:00:03
45MIERZWICKA Weronika 443SP 2 Chełmno 00:00:04
46JURKIEWICZ Oliwia 221SP 2 Chełmno 00:00:04
47DUDEK Klaudia 184SP Grzybno 00:00:04
48URBANOWICZ Kaja 212LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIA 00:00:04
49BARTYZEL Patrycja 445SP 2 Chełmno 00:00:04
50KAISER Jagoda 191UKB SzubinSZUBIN 00:00:04
51OŚWIECIŃSKA Julia 500Kokocko 00:00:04
52NITKA Martyna 220SP 2 Chełmno 00:00:04
53BANASZEK Julia 178SP Dubielno 00:00:04
54BULCZAK Weronika 223SP 2 Chełmno 00:00:04
55KOWALIK Aleksandra 194LUKS START NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄ 00:00:05
56GAŁADYK Klaudia 504Kokocko 00:00:05
57BARTYZEL Weronika 226SP 2 Chełmno 00:00:05
58JURCZENIA Jagoda 224SP 2 Chełmno 00:00:05
59RZEPKA Wiktoria 206SP Grzybno 00:00:05
Znaleziono 59 wynik(ów)