Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 42 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 395
Wystartowało : 347
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 342
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 24km | 36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
24km
Droga pod Reglami
36km
     
1SIETKIEWICZ Piotr 178WCL / GLEIPNIRWROCŁAWM302021-09-04 07:59:5500:35:4702:43:2604:33:04
2WOJEWODA Maciej 227VEGE RUNNERSJEZIERZYCEM302021-09-04 07:59:5500:39:1902:55:3804:55:04
3IWANIUK Maciej 84TURAWAM302021-09-04 07:59:5500:39:5903:09:3005:30:01
4RZEPNIEWSKI Łukasz 159WARSZAWAM402021-09-04 07:59:5500:48:4903:40:3306:33:49
5FREJ Marcin 353WARSZAWAM302021-09-04 07:59:5500:45:3303:43:4206:50:43
6PILAREK Wojciech 359WROCŁAWM302021-09-04 07:59:5500:42:4803:02:5005:08:18
7GRZELAK Łukasz 13WWW.GRZELAK-KANCELARIA.PLKALISZM402021-09-04 07:59:5500:52:1603:43:2306:14:07
8ŁYJAK Błażej 396RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0000:30:4002:13:1003:38:40
9KRASULAK Daniel 138TRENUJZNAMI.PLWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0000:28:4802:19:0003:59:45
10BONIEC Radosław 224ŻARYM302021-09-04 08:00:0000:28:2902:11:1403:37:41
11JAŃCZAK Filip 391JAŃCZAK RUNŚRODA WIELKOPOLSKAM302021-09-04 08:00:0000:28:1702:10:0903:58:02
12LULIS Dawid 17ALTRA TEAM REDWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0000:28:3102:07:0103:32:09
13MUCKACZOW Jacek 395M402021-09-04 08:00:0100:33:3802:24:1504:06:42
14SIERADZKI Krzysztof 174PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWAM302021-09-04 08:00:0100:30:3502:24:3904:06:51
15BARTKOWIAK Rafał 27BYDGOSZCZM402021-09-04 08:00:0100:40:4903:08:3005:25:10
16WÓJTOWICZ Stefan 376JELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0100:34:2802:41:3504:30:39
17KARWACZYŃSKI Roger 66JELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0100:29:0402:05:0603:24:22
18KOCHANOWSKI Marek 105ŚWIERADÓW - ZDRÓJM402021-09-04 08:00:0100:39:1603:36:4006:20:17
19MAJEWSKI Krystian 238RUNEDAGDYNIAM402021-09-04 08:00:0100:34:3902:50:3804:55:47
20BOULKHALF Abdellatif 314KB WIKON NOWA SÓLMODRZYCAM302021-09-04 08:00:0100:28:2802:05:1903:25:11
21ŁĘŻNIAK Aleksander 343MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM302021-09-04 08:00:0100:30:4502:15:0903:44:23
22WEŁNIAK Przemysław 47MOGILNO TEAMSWARZĘDZM402021-09-04 08:00:0100:30:2902:25:4704:07:50
23ŻURAWSKI Sławomir 354PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAM402021-09-04 08:00:0100:33:1502:38:1304:25:52
24KARCZ Tomasz 393M402021-09-04 08:00:0200:34:1102:40:5104:34:58
25STANUCHIEWICZ Oskar 193CZĘSTOCHOWAM402021-09-04 08:00:0200:33:5002:36:4604:35:11
26TERZONI Christian 219PRZEDWOJEWSKI TEAMCASTELNOVO NE MONTIM302021-09-04 08:00:0200:31:1602:19:3903:53:27
27PILARSKI Tomasz 363IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM402021-09-04 08:00:0200:30:4802:16:1503:50:16
28ZAWODNIK Łukasz 388EKIPA ZAWODNIKAJELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0200:34:2202:33:4604:36:14
29LUKASZEWSKI Mateusz 155WARSZAWAM182021-09-04 08:00:0200:31:2802:32:1604:20:54
30MIERZWICKI Krzysztof 358MAZURSKIE TROPYWARSZAWAM402021-09-04 08:00:0200:36:3703:02:3705:17:11
31LASEK Mikołaj 73PAN WUEFISTACZMOŃM302021-09-04 08:00:0200:39:3302:51:5204:54:51
32WOJTKOWIAK Marcin 86KOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP.M402021-09-04 08:00:0200:34:5803:00:0505:17:36
33- - 198-M302021-09-04 08:00:0200:43:4903:42:4806:41:48
34ŻUREK Mariusz 109RAWICZM502021-09-04 08:00:0300:40:0903:46:5006:43:36
35NIEPALA Jacek 14OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM302021-09-04 08:00:0300:32:0402:29:2204:15:04
36SZARAPANOWSKI Marcin 15ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASZCZECINM402021-09-04 08:00:0300:34:4602:41:5904:36:16
37KARDASZEWSKI Tomasz 268WARSZAWAM302021-09-04 08:00:0300:42:1103:36:4006:15:26
38BRĄCZKOWSKI Damian 283POZNAŃM182021-09-04 08:00:0300:39:5302:56:1504:50:06
39ROSOŁOWSKI Grzegorz 371NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM402021-09-04 08:00:0300:38:1003:02:0005:16:32
40WANDEL Piotr 114GARY TEAMWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0400:35:3602:42:5204:39:54
41MORAWSKI Filip 121KRAKOWIAKTEAMPUSZCZYKOWOM402021-09-04 08:00:0400:35:1902:43:4804:38:33
42BUĆKO Marcin 206KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM402021-09-04 08:00:0400:39:2903:07:4705:36:30
43BARTKIEWICZ Paweł 307ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMNOWA SÓLM502021-09-04 08:00:0400:34:2702:46:3904:41:57
44ŚLIWIŃSKI Rafał 31PROSZOWAM302021-09-04 08:00:0400:34:1102:33:5404:12:19
45BANDUROWSKI Andrzej 310KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM402021-09-04 08:00:0400:34:2502:46:3104:48:23
46KACZOR Piotr 320SAMOTNY WILK Z KOTOWICKOTOWICEM402021-09-04 08:00:0400:35:5702:49:1105:09:16
47BLACHA Krzysztof 337TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRAM302021-09-04 08:00:0400:37:0302:54:3705:06:11
48RINK Jan 85BOLKÓWM402021-09-04 08:00:0400:35:5902:36:5004:24:04
49MICHALOWSKI Marcin 98MARCINSWIERCTEAMŚWIĘTOSZÓWM402021-09-04 08:00:0400:36:5302:42:0904:36:12
50LEWANDOWSKI Piotr 196JELENIA GORAM302021-09-04 08:00:0400:32:3902:22:2803:58:09
51KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 380BOLESŁAWIECM402021-09-04 08:00:0400:37:4002:48:0404:51:22
52CIESIELSKI Witold 387GDAŃSKM402021-09-04 08:00:0400:37:2002:52:4204:50:12
53MARGOL Paweł 329WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0400:34:5302:37:3204:33:39
54SZELA Łukasz 179BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM302021-09-04 08:00:0500:36:4002:45:4504:39:15
55IWASZCZYSZYN Tomasz 350RMT TEAM & PRZYJACIELE / RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0500:37:1802:45:4904:37:33
56KARPOWICZ Rafal 108WROCLAWM402021-09-04 08:00:0500:35:0102:35:4104:48:14
57KORZENIEWSKI Jarosław 339TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM402021-09-04 08:00:0500:34:3202:41:1304:42:30
58NOWAK Krystian 228NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLKUŚLINM182021-09-04 08:00:0600:38:0903:10:1205:29:33
59KOCJAN Paweł 281KB I LOVE ZIEMEK / KIDS RUNPOZNAŃM402021-09-04 08:00:0600:42:4802:54:3404:52:30
60HOJAN Lukasz 309CHOMĘCICEM302021-09-04 08:00:0600:42:0403:01:4704:56:53
61ANDRZEJEWSKI Tomasz 56MOGILNO TEAMZALASEWOM402021-09-04 08:00:0600:35:2102:46:5704:37:36
62BIAŁY Adam 171WROCŁAWM402021-09-04 08:00:0600:35:5502:41:0604:27:55
63TYLIŃSKI Arkadiusz 211LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM502021-09-04 08:00:0600:38:5903:04:4905:12:02
64FRAŃSKI Łukasz 225NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM402021-09-04 08:00:0600:41:1503:25:1405:46:28
65GIEL Jarosław 226NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLM302021-09-04 08:00:0600:41:2203:25:1105:46:31
66RATAJCZAK Łukasz 279NIGHT RUNNERSMOSINAM402021-09-04 08:00:0600:37:5502:54:3305:20:32
67POSADOWSKI Szymon 366ZŁOTORYJAM302021-09-04 08:00:0600:38:4602:54:4404:58:42
68BRODA Dominik 75WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0600:38:3703:08:4405:36:53
69BARCZAK Robert 128RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM402021-09-04 08:00:0600:39:0103:02:1605:17:52
70JASZKIEWICZ Adrian 355LESZNO LIMITS RUNNERSWOJNOWICEM402021-09-04 08:00:0600:35:2902:42:0104:43:32
71OLEJNICZAK Piotr 151LESZNOM402021-09-04 08:00:0700:38:4002:50:0804:50:18
72FILIPEK Wojciech 351WROCLAWM302021-09-04 08:00:0700:34:1802:35:3304:26:55
73WOŹNIAK Łukasz 40WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:43:4803:21:4705:48:49
74LITWIN Michał 42LITEWINPASIKUROWICEM302021-09-04 08:00:0700:33:5402:37:1204:29:31
75SOKULSKI Tomasz 184WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:37:4102:48:5304:47:31
76ZIEMKIEWICZ Jarek 2362 KROKI DO METYLUBINM402021-09-04 08:00:0700:37:5602:50:0504:48:37
77WOŹNIAK Paweł 64KLEPWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0700:38:1502:58:0405:25:22
78WILCZKOWIAK Jan 275LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM302021-09-04 08:00:0705:01:43
79NOWAK Jacek 76WSCHOWAM502021-09-04 08:00:0700:38:4003:01:4205:11:09
80STEFAŃSKI Marcin 137PARKRUN DĄBRÓWKAPOZNAŃM402021-09-04 08:00:0800:42:1803:14:2405:28:53
81BRUDEREK Tomasz 296PRIMUM CURREREJABŁONNAM402021-09-04 08:00:0800:39:4603:01:5405:12:41
82TROJANOWSKI Artur 333KB WIKON NOWA SÓLBOBROWNIKIM302021-09-04 08:00:0800:33:0102:32:1804:16:03
83KANCELARZ Rafał 352GUBINM182021-09-04 08:00:0800:44:5103:40:5506:09:48
84LIPIEC Łukasz 41JELENIA GÓRAM402021-09-04 08:00:0800:43:2203:25:5505:47:04
85LOREK Adam 67BIEGAM DLA SIEBIELESZNOM402021-09-04 08:00:0800:35:5002:51:0604:55:07
86PIOTROWSKI Kamil 21WROCŁAWM402021-09-04 08:00:0800:34:5203:02:5705:41:11
87MAKLES Paweł 303GUBINM182021-09-04 08:00:0800:44:5003:41:0306:08:33
88GĄSKA Konrad 59TEAMLUSIALUBINM302021-09-04 08:00:0800:39:4402:55:4105:09:12
89KUCZYŃSKI Adam 356VIKINGKUDOWA ZDRÓJM302021-09-04 08:00:0800:48:4103:48:4706:46:57
90SOBSTYL Roman 153SOBSTYL.COMBOLECHÓWKOM402021-09-04 08:00:0900:41:5203:25:0906:24:20
91SOBSTYL Michał 165ZWARTA BOJOWA GRUPA BIEGACZYKOBYLANKAM302021-09-04 08:00:0900:41:4703:17:5105:47:48
92ARENDT Michał 375GDYNIAM302021-09-04 08:00:0900:40:2703:13:4105:43:18
93MIELNIK Michał 55PANICZEPOZNAŃM302021-09-04 08:00:0900:40:5902:57:2404:59:25
94RADZIKOWSKI Łukasz 197KS POSNANIA TRIATHLONPOZNAŃM302021-09-04 08:00:0900:40:5803:14:5205:37:12
95KAMOLA Maciej 213WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMCHOSZCZNOM302021-09-04 08:00:0900:50:3704:19:3107:29:16
96SADŁO Daniel 28SOLANKOWA TEAMJELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0900:48:4003:27:1906:30:55
97MIKOŁAJCZAK Arkadiusz 92JAROCINM302021-09-04 08:00:0900:40:2003:07:2805:21:40
98GALEWSKI Mariusz 140KOTLINKOTLINM502021-09-04 08:00:1000:51:5203:57:2006:39:53
99HETMAN Łukasz 244BARLINEKM402021-09-04 08:00:1000:39:1702:47:5104:44:23
100JODŁOWSKI Marek 294BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZM402021-09-04 08:00:1000:37:5802:51:0504:49:14
101KONDRAKIEWICZ Rafał 369KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM402021-09-04 08:00:1000:48:4103:38:4006:26:32
102WOJCIESZYŃSKI Tomasz 135BBL GORZÓWBACZYNAM402021-09-04 08:00:1100:41:1203:11:5005:33:12
103KODZIS Lesław 286SIEDLCEM402021-09-04 08:00:1100:39:5403:01:2205:06:50
104KOZIELEWSKI Antoni 293POZNANM402021-09-04 08:00:1100:45:5603:26:5106:02:03
105SKAŁECKI Przemysław 373HIAB SPORT TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:1100:48:0203:21:0905:46:38
106BUSZMAN Krystian 104RUMIA TRAIL TEAMRUMIAM302021-09-04 08:00:1100:36:2202:42:2404:41:38
107BURZYŃSKI Łukasz 12BGC RUNNERSBOGUCINM302021-09-04 08:00:1105:17:49
108ODWAŻNY Mariusz 185KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECKAMIENIECM302021-09-04 08:00:1100:39:2403:10:4705:42:00
109BROŻYNA Miłosz 208BEZRZECZEM182021-09-04 08:00:1100:42:1103:27:2006:03:24
110SMOLARZ Marek 357PLESCHINGM402021-09-04 08:00:1100:42:1202:59:4404:58:49
111POLACZEK Daniel 90IZBICKO W BIEGUOTMICEM182021-09-04 08:00:1100:36:0102:41:3704:39:38
112WAKOR Pawel 87WARSZAWAM302021-09-04 08:00:1100:42:1503:07:4505:35:12
113ŻABIEREK Tomasz 306GORZÓW WLKP.M402021-09-04 08:00:1200:38:1403:01:0105:08:11
114IDOWIAK Łukasz 143PONIECM302021-09-04 08:00:1200:38:0102:47:1804:43:25
115PĘKALA Marcin 223ONEMANRUNTEAMŚWIDNICAM402021-09-04 08:00:1200:37:4802:47:2904:49:10
116SMOTER Damian 312WROCLAWM302021-09-04 08:00:1200:39:4303:01:2805:13:05
117DOMAGAŁA Krzysztof 276PSARUS '87 / WRZEŚNIAWRZEŚNIAM302021-09-04 08:00:1200:37:5602:48:1304:54:38
118KLUKOWSKI Kamil 299BUDDHA AKBARWROCŁAWM402021-09-04 08:00:1300:41:5803:25:1806:08:38
119LISIAK Bartosz 142KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM302021-09-04 08:00:1300:38:3603:07:2405:36:18
120KOWALSKI Tomasz 265DZIKI ROBIĄ CHRUMOPOLEM302021-09-04 08:00:1300:38:1102:41:3404:37:37
121SOWA Mikołaj 273ŁAZARZ TEAMKOMORNIKIM182021-09-04 08:00:1300:55:4404:17:5206:48:14
122JESZKIE Piotr 301WROCŁAWM302021-09-04 08:00:1300:41:5903:25:2006:20:04
123KASZKOWIAK Bogumil 315WRONKIWRONKIM402021-09-04 08:00:1300:45:2003:02:3104:55:40
124TUTAK Tomasz 49KLUB 42.2 LĘBORKLĘBORKM402021-09-04 08:00:1300:52:5704:23:4607:33:50
125PIETRZAK Krzysztof 5BIEGAMBOLUBIĘ - GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:1300:45:2403:41:5206:26:51
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
126NOWAK Marcin 327KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOZNAŃM182021-09-04 08:00:1300:53:5204:17:5607:51:31
127ŚNIERZYŃSKI Robert 164SADKÓWM302021-09-04 08:00:1400:38:3302:47:5304:45:25
128KRZYSZTOŃ Maciej 176KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM402021-09-04 08:00:1400:39:3902:58:0105:11:07
129POLAK Jacek 267BIEGUSIEM.PLPIASECZNOM402021-09-04 08:00:1400:38:4402:54:2105:01:46
130MECHLIŃSKI Tomasz 360KLUB 42,2LĘBORKM402021-09-04 08:00:1400:40:0703:20:2105:36:47
131ŻBIK Bartosz 107SMART THERAPYPLEWISKAM302021-09-04 08:00:1400:36:0502:41:2804:37:01
132KACPRZAK Michał 88WROCŁAWM182021-09-04 08:00:1400:44:5803:10:2205:33:52
133MARCINIAK Maciej 383POZNAŃM302021-09-04 08:00:1400:37:5202:46:1104:34:13
134PIOTROWICZ Michał 389ORTHOS TEAMIWINYM302021-09-04 08:00:1500:42:3403:07:0305:29:52
135MECHLIŃSKI Łukasz 361KLUB 42,2LĘBORKM402021-09-04 08:00:1500:40:0603:11:4905:10:45
136WIĘCŁAWSKI Robert 374ŁÓDŹM502021-09-04 08:00:1500:43:0103:25:0106:06:08
137CZUCHROWSKI Daniel 69WAŁBRZYCHM402021-09-04 08:00:1500:41:0503:24:0006:02:06
138LEWANDOWSKI Bartłomiej 70MMUUSZCZECINM402021-09-04 08:00:1500:40:1703:22:3106:13:09
139DOBIJA Jacek 172WĄS NA TATRZAŃSKIEJZIELONA GÓRAM182021-09-04 08:00:1500:38:2102:44:4604:26:50
140ŚMICHURSKI Krzysztof 102FIZJOTERAPIA BIEGACZACEREKWICAM302021-09-04 08:00:1600:46:3303:24:1205:42:33
141KORECKI Marcin 2154FI16DOBCZYCEM402021-09-04 08:00:1600:49:0803:52:4606:38:08
142MATYJA Rafał 39LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM302021-09-04 08:00:1600:39:3102:59:5505:04:26
143SITEK Piotr 99GORZÓW WLKP.M402021-09-04 08:00:1600:45:5003:25:2505:50:59
144KACZMARCZYK Bogdan 133KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM402021-09-04 08:00:1600:46:0703:31:2206:06:54
145KOWALSKI Andrzej 149NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM402021-09-04 08:00:1700:47:3303:56:2207:04:09
146LIS Paweł 259BOX74MIEROSZÓWM402021-09-04 08:00:1700:38:4603:23:4805:56:41
147TONDER Filip 322WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃM402021-09-04 08:00:1700:45:0103:20:4105:32:32
148ALGIERSKI Paweł 362ŚWIEBODZINM182021-09-04 08:00:1700:37:2202:55:0305:05:23
149NOWAK Michał 378POZNAŃM302021-09-04 08:00:1800:44:5903:20:2305:43:06
150WORONOWICZ Przemek 68PIŁAM302021-09-04 08:00:1800:44:4003:20:0405:53:13
151IWANEK Przemysław 173BISKUPICEM302021-09-04 08:00:1800:44:3703:17:2205:58:51
152LEWANDOWSKI Leszek 222POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAM402021-09-04 08:00:1800:50:4603:42:0006:13:48
153SMIGIELSKI Rafal 289POZNAŃM402021-09-04 08:00:1800:50:1804:03:0907:32:44
154WYSOCKI Andrzej 305KAMIONKIM402021-09-04 08:00:1800:41:2203:03:1705:06:09
155CZEKALSKI Tomasz 130NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM402021-09-04 08:00:1800:47:3304:09:5607:12:09
156ZAWISTOWSKI Marek 141WROCLAWM402021-09-04 08:00:1900:47:0203:25:5105:49:10
157NAPIERAŁA Tomasz 336SUCHY LASM402021-09-04 08:00:1900:39:0302:55:4305:13:45
158PAWLISZ Łukasz 18GŁOGÓWEKM182021-09-04 08:00:1900:52:5703:27:1405:43:14
159STĘPNOWSKI Jakub 325LEGIONOWOM302021-09-04 08:00:2000:47:5203:14:4005:37:22
160SKOCZYLAS Mateusz 347RAMISZÓWM302021-09-04 08:00:2000:49:0503:35:1105:54:59
161LENKIEWICZ Aleksander 158WKURW_TEAMWARSZAWAM402021-09-04 08:00:2000:47:0803:40:0706:33:22
162BIELECKI Robert 316BIAŁA PODLASKAM502021-09-04 08:00:2000:43:1803:16:1605:27:25
163TETERYCZ Dariusz 274JELENIA GÓRAM402021-09-04 08:00:2100:50:2203:55:2506:45:15
164LISOWSKI Dariusz 120POBIEROWO BIEGAPOBIEROWOM402021-09-04 08:00:2100:49:2603:27:2505:44:09
165WOJCIECHOWSKI Maciej 324POZNANM402021-09-04 08:00:2200:38:5902:59:0605:03:33
166KAZIMIERCZAK Filip 261DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMTARNOWO PODGÓRNEM302021-09-04 08:00:2200:47:3503:31:3606:15:59
167SUCHOLAS Mateusz 317SWARZĘDZM302021-09-04 08:00:2200:46:3503:31:4206:11:12
168CHLUDZIŃSKI Patryk 229ARVATO S.C.REPPOZNAŃM302021-09-04 08:00:2400:49:0403:34:4006:33:36
169KRZYŻAŃSKI Jacek 233ARVATO S.C. REP.JEZIORY WIELKIEM182021-09-04 08:00:2400:42:3903:15:2905:46:15
170LEDNICKI Michał 250ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOM302021-09-04 08:00:2400:49:0403:25:3705:43:38
171PIETRZAKOWSKI Robert 270GORZÓW WIELKOPOLSKIM402021-09-04 08:00:2400:46:3303:28:2006:08:17
172MISIAK Artur 318OSIECZNICAM302021-09-04 08:00:2400:52:0704:19:1607:29:04
173WALKOWIAK Mateusz 89GARZYNM302021-09-04 08:00:2400:41:3003:20:2605:53:36
174SZWARC Grzegorz 230ARVATO S.C. REPPOZNAŃM302021-09-04 08:00:2500:47:1103:23:3005:39:02
175ŁUCZKÓW Andrzej 44DARŁOWOM502021-09-04 08:00:2500:52:0703:46:3306:14:36
176GROSSY Pawel 194GORZOW WLKPM402021-09-04 08:00:2500:44:1403:38:2106:50:55
177JANOWSKI Jerzy 20RONINPOZNANM602021-09-04 08:00:2500:48:4403:58:0707:02:03
178WASZAK Marek 367RADZIEJÓWM502021-09-04 08:00:2500:53:2904:19:3007:35:07
179KURPIK Piotr 335OPATÓWEKM402021-09-04 08:00:2600:52:3903:47:2206:16:57
180STRZAŁKA Grzegorz 221WARSZAWAM302021-09-04 08:00:2600:46:0003:20:1406:03:51
181WIERZBICKI Daniel 188EBIEGI.PLKLODZKOM402021-09-04 08:00:2700:46:1903:49:3706:18:06
182BIS Marcin 10GORZÓW WLKP.M302021-09-04 08:00:2800:52:3204:19:0207:23:09
183KANTOREK Piotr 192SKIERNIEWICEM402021-09-04 08:00:2800:46:2503:30:0306:06:42
184DĄBROWSKI Michał 239SKIERNIEWICEM302021-09-04 08:00:2800:45:5503:30:0305:48:51
185JAŚKIEWICZ Oskar 386WAŁBRZYCHM302021-09-04 08:00:2800:53:3903:31:1105:56:40
186CIERACH Leszek 127PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIWAWRÓWM302021-09-04 08:00:2800:51:3303:41:0406:17:50
187KOBUSZEWSKI Maciej 129OLSZTYNM402021-09-04 08:00:2800:52:2704:18:3807:44:18
188KWASIUK Wojciech 100PODGÓRZYNM302021-09-04 08:00:2900:51:2403:29:5605:49:05
189RYŚNIK Błażej 101WROCŁAWM302021-09-04 08:00:2900:51:4003:29:5406:29:53
190GRANOPS Maciej 242MOSINAM402021-09-04 08:00:2900:42:2302:54:2704:46:54
191CIESIELSKI Przemysław 295ŁÓDŹM302021-09-04 08:00:2900:49:5003:40:2806:19:30
192PIKUŁA Sebastian 340GORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:2900:48:5504:13:0606:29:30
193GOCAŁ Marek 1LODZM402021-09-04 08:00:3000:38:5403:01:3005:21:15
194PIOTROWIAK Tomasz 112PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM302021-09-04 08:00:3000:47:2803:45:0506:46:12
195KWIATKOWSKI Rafał 166POZNAŃM302021-09-04 08:00:3100:44:5903:29:2306:07:45
196DĄBROWSKI Maciej 169POZNAŃM302021-09-04 08:00:3100:44:5903:29:1306:07:26
197KAMIŃSKI Arkadiusz 2071ON1TEAMŁÓDŹM402021-09-04 08:00:3100:46:2503:17:4905:38:33
198PASEK Łukasz 330WARSZAWAM402021-09-04 08:00:3100:48:1404:13:0007:09:35
199PNIEWSKI Rafał 781ON1 RUNNING TEAMŁÓ∂ŹM502021-09-04 08:00:3100:52:3504:11:1507:00:24
200PASTERNAK Stanisław 379OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZM502021-09-04 08:00:3200:49:4203:52:3607:08:13
201PYTKO Jacek 195ŁÓDŹM502021-09-04 08:00:3200:49:2803:34:03
202IZDEBSKI Mariusz 262OSV TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM502021-09-04 08:00:3200:42:1803:20:1305:41:40
203KONIECZNY Przemysław 80POZNAŃM302021-09-04 08:00:3300:43:3403:17:3706:04:52
204KUCHARCZYK Kamil 331TRI NOT TO DIEPOZNAŃM302021-09-04 08:00:3300:43:3303:01:5905:04:36
205WIERTEL Łukasz 34KAMIONKIM302021-09-04 08:00:3300:41:2703:07:0005:34:28
206ZERZUT Jarosław 60SZCZECINM502021-09-04 08:00:3300:45:1002:59:2205:04:41
207RZEPKA Mirek 61WARSZAWAM602021-09-04 08:00:3300:58:3605:01:2508:41:57
208WIKLIŃSKI Jarosław 26MARKIM402021-09-04 08:00:3400:41:2103:06:1305:22:38
209MARCZAK Tomasz 36CZYSTA AMATORKAWARSZAWAM402021-09-04 08:00:3400:38:2602:52:3104:56:47
210SMORĄGIEWICZ Marcin 62WARSZAWAM402021-09-04 08:00:3400:58:3004:34:5008:01:12
211STANISŁAWEK Tomasz 132ZIELONA GÓRAM402021-09-04 08:00:3400:39:3103:15:3405:46:05
212JAZ Krzysztof 152KM TEAMMIESZKOWICEM502021-09-04 08:00:3505:23:09
213ŻAK Piotr 72SZCZECINM302021-09-04 08:00:3500:44:2503:14:5205:55:46
214GAPIŃSKI Marcin 300UMYSŁ ULTRASAPIŁAM402021-09-04 08:00:3500:41:2403:05:0305:10:29
215KATRYCZ Krzysztof 328WROCŁAWM182021-09-04 08:00:3500:47:0403:13:5805:43:58
216SURDACKI Piotr 240SZCZECINM402021-09-04 08:00:3600:43:5403:26:1305:48:18
217WREMBEL Przemysław 254NOWA WIEŚM402021-09-04 08:00:3600:49:5703:52:5606:51:13
218SAMPIR Mariusz 4WWW.ARNEON.COMKALISZM402021-09-04 08:00:3600:51:2403:39:4406:32:19
219PURCZYŃSKI Grzegorz 122ZIELONA GÓRAM402021-09-04 08:00:3700:48:5003:38:3706:10:44
220SZYMCZYK Michał 234DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM402021-09-04 08:00:3700:42:3603:13:1205:28:10
221GARSTKA Zbigniew 253LATAJĄCE DZIKI TEAMWRONKIM402021-09-04 08:00:3700:49:5403:41:4806:12:20
222KLIKS Adam 345WOLSZTYNM402021-09-04 08:00:3700:57:1804:27:5807:33:41
223KOPCZYŃSKI Paweł 368WIERZBICZANYM402021-09-04 08:00:3800:47:2403:17:2105:24:53
224JURKIEWICZ Dominik 277WROCŁAWM302021-09-04 08:00:3800:51:4903:47:5706:40:31
225PAWEŁ Gmerek 346WOLSZTYNM402021-09-04 08:00:3800:57:1704:27:5607:33:39
226LATOS Sławomir 201WROCŁAWM402021-09-04 08:00:3900:41:3003:02:3205:19:21
227SITEK Andrzej 204WROCŁAWM402021-09-04 08:00:3900:39:4202:47:3304:46:50
228IGNASZEWSKI Łukasz 349ZIELONA GÓRAM302021-09-04 08:00:3900:49:0703:46:2006:30:26
229MAKOWSKI Dariusz 52KM TEAMCHOJNAM502021-09-04 08:00:3900:51:1703:56:2806:37:14
230WALUŚKIEWICZ Artur 53SOLA FIDEWROCŁAWM502021-09-04 08:00:3900:44:1003:02:4505:11:51
231ŁĘTOWSKI Mariusz 146NAWODNAM402021-09-04 08:00:3900:50:0103:33:4905:39:55
232WALERCZYK Bartosz 218DOBRZYKOWICEM302021-09-04 08:00:4000:40:0402:47:0604:45:48
233GRYGIER Tomasz 258OSIECZNAM402021-09-04 08:00:4000:43:0103:13:2605:32:16
234BROJ Michał 209OPOLEM402021-09-04 08:00:4100:41:5702:51:1004:52:21
235ŁUKACKI Daniel 43DOMASZCZYNM402021-09-04 08:00:4200:41:5103:05:4005:08:51
236KAŁUSKI Łukasz 263CYKLOFANOPOLEM402021-09-04 08:00:4200:41:5703:02:0205:39:54
237DECHNIK Łukasz 48I W GÓRĘ I W DÓŁWROCŁAWM402021-09-04 08:00:4200:48:2403:28:4305:48:49
238KOŚMIDER Tomasz 81WROCŁAWM402021-09-04 08:00:4400:44:3203:15:4205:37:59
239KAŹMIERCZAK Oskar 65JAROCINM302021-09-04 08:00:4400:42:2003:06:4205:20:17
240KRUPIANIK Tomasz 203WROCŁAWM302021-09-04 08:00:4500:47:5803:23:2205:30:37
241KOZIOŁ Paweł 245KRAKÓWM402021-09-04 08:00:4500:52:1104:13:4007:09:48
242BOREK Grzegorz 291ŚWIDNICAM302021-09-04 08:00:4700:46:4703:15:1505:37:04
243PODGÓRSKI Paweł 237ŚLĘZAK TEAMDOMASZCZYNM302021-09-04 08:00:4800:46:4603:15:1305:37:02
244LAMEK Andrzej 384AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWM502021-09-04 08:00:5400:38:0502:47:0704:44:17
245MATYLA Roman 216WROCŁAWM302021-09-04 08:00:5800:51:4503:48:3706:24:31
246KURZYNIEC Łukasz 217WROCŁAWM302021-09-04 08:00:5800:51:4503:48:3106:24:31
247OWCZARZAK Tomasz 6MUROWANA GOŚLINAM302021-09-04 08:06:2400:47:2103:26:1905:35:17
Niesklasyfikowani
POPŁAWSKI Dariusz 124GEPARD MUROWANA GOSLINAMUROWANA GOŚLINAM402021-09-04 08:01:00 DNF DNF DNF
SZTURO Jan 136PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNM502021-09-04 08:00:0300:35:49 DNF DNF DNF
NOWAK Przemysław 251DZIERŻONIÓWM302021-09-04 08:00:0100:28:28 DNF02:13:48 DNF DNF
RATYMIRSKI Wojtek 38WROCLAWM402021-09-04 08:00:0900:39:18 DNF03:17:44 DNF DNF
KUCZYŃSKI Michał 382FRONTREARWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:38:48 DNF DNF DNF
LASOCKI Marcin 21012TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM402021-09-04 08:00:1900:33:57 DNF DNF DNF
Znaleziono 253 wynik(ów)