DIABELSKA TRZYNASTKA
Duch Pogórza
Organizator : Stowarzyszenie Duch Pogórza
Data : 2022-03-26
Miejsce : Dubiecko
Dystans : 13 km
Zgłoszonych : 90
Wystartowało : 84
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 84
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu9km
   
1KĄKOL Zbigniew 928WATER TEAMGWOŹNICA GÓRNAOPEN Mężczyźni00:00:00
2CABAJ Łukasz 909HARPAGAN TARNOBRZEGRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
3SZMIST Jarosław 972KB ATHLETIC ZRECINSWIERZOWA POLSKAOPEN Mężczyźni00:00:00
4BRENDZOWSKI Adam 906SOLINA TEAMSOLINAOPEN Mężczyźni00:00:00
5SZYMANIK Adam 974TARNOGRÓDOPEN Mężczyźni00:00:00
6GIELAROWIEC Paweł 921KP PSP LEŻAJSKBRZÓZA KRÓLEWSKAOPEN Mężczyźni00:00:00
7SZYBIAK Maciej 973TEMPO 5 PRZEMYŚLRECZPOLOPEN Mężczyźni00:00:00
8MISSALA Magdalena 942POWER TRAININGSTARE BABICEOPEN Kobiety00:00:00
9PAZOWSKI Dawid 949KLUB PIWOSZAKOBYLNICA WOŁOSKAOPEN Mężczyźni00:00:00
10GULKA Krystian 924PRZEWORSKOPEN Mężczyźni00:00:00
11GÓRNA-CICHOŃ Monika 922NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABIERZÓW BOCHEŃSKIOPEN Kobiety00:00:00
12KWIECIEŃ Paweł 936RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
13MISSALA Mateusz 943POWER TRAININGSTARE BABICEOPEN Mężczyźni00:00:00
14KUBICKI Łukasz 932IWONICZ ZDRÓJOPEN Mężczyźni00:00:00
15OCZOŚ Hubert 945PRZEMYŚLOPEN Mężczyźni00:00:00
16MADEJ Bartłomiej 937KP PSP LEŻAJSKNIENADÓWKAOPEN Mężczyźni00:00:00
17ŻUCZEK Damian 990KP PSP LEŻAJSKBRZÓZA KRÓLEWSKAOPEN Mężczyźni00:00:00
18RZESZUTEK Wiktoria 963MIELECOPEN Kobiety00:00:00
19WITEK Gabriela 991KRAKÓWOPEN Kobiety00:00:00
20BURAK Adam 907PRZEMYŚLOPEN Mężczyźni00:00:00
21UJMA Stanisław 982PRZEWORSKOPEN Mężczyźni00:00:00
22DRYLA Piotr 916PRZEWORSKOPEN Mężczyźni00:00:00
23GRYCZKA Andrzej 923DKB WARSZAWAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:00
24PINKOWICZ Adrian 952SZKÓŁKA ROLKOWA WODZURZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
25BANASIAK Marcin 902DKBWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:00
26PRUC Łukasz 955RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
27BIELEC Adam 920DYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
28TOMAKA Konrad 980RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
29ZIĘBA Paweł 988BOBOWSKA GRUPA BIEGOWAŁUŻNAOPEN Mężczyźni00:00:00
30PRZYBYLSKI Grzegorz 956DZIADEK_GRISZKA_BIEGARZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
31PERLIŃSKI Mirosław 951ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
32ĆWIĄKAŁA Michał 914BIEGOWE WIDZI-MI-SIĘZARSZYNOPEN Mężczyźni00:00:00
33ZYMA Łukasz 989ATHLETE BOXPRZEWORSKOPEN Mężczyźni00:00:00
34PRZYBYLSKI Damian 957PODIUMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIOPEN Mężczyźni00:00:00
35BOCEK Sławomir 904BOGUCHWAŁAOPEN Mężczyźni00:00:00
36OCZOŚ Przemysław 944PRZEMYŚLOPEN Mężczyźni00:00:00
37RECZKOWSKI Andrzej 962ATHLETIC ZRĘCINNIENASZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:57:22
38PODBIELSKI Krzysztof 953AIKIRUNNERSZABŁUDÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
39CICHON Sabina 911STARA WIEŚOPEN Kobiety00:00:00
40PAŁYS Tomasz 946PDXSTALOWA WOLAOPEN Mężczyźni00:00:00
41PEŁDIAK Mateusz 950KB ATHLETIC ZRĘCIN /PAWKO RUNNER TEAMKROSNOOPEN Mężczyźni00:00:00
42ŚWIĘCH Anna 976STRZYŻÓWOPEN Kobiety00:00:00
43DZIMIRA Sławomir 917BROWAR POGÓRZADUBIECKOOPEN Mężczyźni00:00:00
44ZAJĄC Tomasz 985DKBWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:00
45KULITA Marta 934SANDOMIERZOPEN Kobiety00:00:00
46MAKSYM Jerzy 939LETS GOWYSZATYCEOPEN Mężczyźni00:00:00
47BORCZ Marcin 905KAŃCZUGAOPEN Mężczyźni00:00:00
48MISSALA Joanna 986OPEN Kobiety00:00:00
49BAŁUT Katarzyna 901RZESZÓWOPEN Kobiety00:00:00
50MALEC Wojciech 940SPRUCHNIALI ACHULLESILUBLINOPEN Mężczyźni00:00:00
51PYŚ Kamila 959AKTYWNY DYNÓWDYNÓWOPEN Kobiety00:00:00
52ĆWIĄKAŁA Halina 913ATHLETIC ZRĘCINKROSNOOPEN Kobiety00:00:00
53SERAFIN Jacek 965RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
54PRZYŁUCKI Sławomir 958RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
55KORZENIOWSKA Joanna 930AKM PROMILEK/ UMCS BIEGALUBLINOPEN Kobiety00:00:00
56KOWALIK Anna 931CHRZANÓWOPEN Kobiety00:00:00
57GAŁKA Krzysztof 919TARNOGRÓDOPEN Mężczyźni00:00:00
58HELIŃSKI Jacek 926DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMKROSNOOPEN Mężczyźni00:00:00
59CICHECKI Michał 910DKBWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:00
60ĆWIEK Ewa 915JUMPING STARS TEAM /PODIUMPRZEMYŚLOPEN Kobiety00:00:00
60CZERWIŃSKA Małgorzata 912JUMPING STRAS TEAM/PODIUMPRZEMYŚLOPEN Kobiety00:00:00
62FOLTA Anita 918GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNOPEN Kobiety00:00:00
63SOJA Tomasz 967MIELECOPEN Mężczyźni00:00:00
64KLUZ Robert 929RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
65TOMAKA Jadwiga 979SZKÓŁKA ROLKOWA WODZURZESZÓWOPEN Kobiety00:00:00
66SOWA Iwona 969RZESZÓWOPEN Kobiety00:00:00
67BURZ-PARADOWSKA Jowita 908BYLE DO METY /PODIUMRZESZÓWOPEN Kobiety00:00:00
68PARADOWSKI Paweł 948BYLEDOMETY/PODIUMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
69KULITA Elżbieta 933SANDOMIERZOPEN Kobiety00:00:00
70ŁANNIK-STAWARZ Magdalena 970RZESZÓWOPEN Kobiety00:00:00
71TARKOWSKI Dawid 978PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLOPEN Mężczyźni00:00:00
72KUŹNIAR Joanna 935ŁAŃCUTOPEN Kobiety00:00:00
73STROŃSKA Agnieszka 971TARNOBRZEGOPEN Mężczyźni00:00:00
74WOŹNIAK Lidia 984PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁOSZYNOPEN Kobiety00:00:00
75MAJEWSKA Magdalena 938JUMPING STARS TEAM/PODIUMPRZEMYŚLOPEN Kobiety00:00:00
76TOMPALSKA Maria 981PODIUMDUBIECKOOPEN Kobiety00:00:00
77PARA Aleksandra 947PODIUMNOWA DĘBAOPEN Kobiety00:00:00
78HADAM Ewa 925SPARETAN TRAINING GROUP RZESZÓWDYNÓWOPEN Kobiety00:00:00
79SOŁTYSIAK Krystyna 968SPARTAN TRAINING GROUP RZESZÓWJAWORNIKOPEN Kobiety00:00:00
80KASPRZYK Katarzyna 927RZESZÓWOPEN Kobiety00:00:00
81RADYK Joanna 961PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLOPEN Kobiety00:00:00
82RADYK Jakub 960PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLOPEN Mężczyźni00:00:00
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
83 99900:00:00
84RADYK Anna 966PRZEMYŚLOPEN Kobiety00:00:00
Znaleziono 84 wynik(ów)