DOBRY DZIK
Huntrun Kotelnica
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-08-07
Miejsce : Kozienice
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 345
Wystartowało : 296
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 295
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 08:30 | 09:00 | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaDrużyna 1Czas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GADUŁKA Piotr 1775Open - Mężczyźni3M 309:30 00:00:0000:40:10.5000:40:10.50 6:419,0
2MIKUSEK Damian 1796Open - Mężczyźni32M 3209:30 00:00:0001:05:14.8001:05:14.80+00:25:0410:525,5
3BEDNARZ Michał 1510Open - Mężczyźni40M 4009:30 00:00:0001:07:36.1501:07:36.15+00:27:2511:165,3
4BEDNARZ Magdalena 1511Open - Kobiety3K 309:30 00:00:0001:07:36.9001:07:36.90+00:27:2611:165,3
5GOGÓL Paweł 1522Open - Mężczyźni41M 4109:30 00:00:0001:07:37.8001:07:37.80+00:27:2711:165,3
5JANCZAK Tomasz 1777Open - Mężczyźni41M 4109:30 00:00:0001:07:37.8001:07:37.80+00:27:2711:165,3
7ZBIEŻEK Paweł 1810Open - Mężczyźni48M 4809:3000:00:0001:09:16.5501:09:16.55+00:29:0611:325,2
8W. Filip 1807Open - Mężczyźni49M 4909:30 00:00:0001:09:16.7501:09:16.75+00:29:0611:325,2
9GWIŻDŻ Wojciech 1776Open - Mężczyźni50M 5009:30 00:00:0001:09:19.0501:09:19.05+00:29:0811:335,2
10NOGA Mariusz 1797Open - Mężczyźni74M 7409:30 00:00:0001:18:55.8501:18:55.85+00:38:4513:094,6
11DUDEK Daniel 1774Open - Mężczyźni75M 7509:30 00:00:0001:18:57.0501:18:57.05+00:38:4613:094,6
11PIETRASZKO-DUDEK Renata 1800Open - Kobiety20K 2009:30 00:00:0001:18:57.0501:18:57.05+00:38:4613:094,6
13KAMIŃSKA Katarzyna 1783Open - Kobiety24K 2409:30ZADYSZKA00:00:0001:20:35.7001:20:35.70+00:40:2513:254,5
14ZACH Piotr 1809Open - Mężczyźni81M 8109:30 00:00:0001:21:23.1001:21:23.10+00:41:1213:334,4
15KAMIŃSKI Artur 1786Open - Mężczyźni84M 8409:30ZADYSZKA00:00:0001:23:45.1001:23:45.10+00:43:3413:574,3
16CIEŚLAK Mateusz 1772Open - Mężczyźni90M 9009:30ZADYSZKA00:00:0001:24:41.0001:24:41.00+00:44:3014:064,3
17MALEC Tomasz 1789Open - Mężczyźni106M 10609:30 00:00:0001:35:26.7001:35:26.70+00:55:1615:543,8
18MIAZGA Damian 1793Open - Mężczyźni108M 10809:30 00:00:0001:35:46.0001:35:46.00+00:55:3515:573,8
19TROJNAR Anna 1805Open - Kobiety64K 6409:30 00:00:0001:35:46.8001:35:46.80+00:55:3615:573,8
20MIAZGA Tomasz 1794Open - Mężczyźni109M 10909:30 00:00:0001:35:48.5501:35:48.55+00:55:3815:583,8
21JĘDRUSIK Agata 1779Open - Kobiety69K 6909:30 00:00:0001:38:22.7501:38:22.75+00:58:1216:233,7
21JĘDRUSIK Krystian 1780Open - Mężczyźni113M 11309:30 00:00:0001:38:22.7501:38:22.75+00:58:1216:233,7
23KUREK Monika 1621Open - Kobiety72K 7209:30 00:00:0001:38:42.8001:38:42.80+00:58:3216:273,6
24OŻÓG Mateusz 1754Open - Mężczyźni114M 11409:30JAK ŻÓŁWIE W GALOPIE00:00:0001:38:42.9001:38:42.90+00:58:3216:273,6
25PAROL Marta 1798Open - Kobiety90K 9009:30 00:00:0001:48:31.4501:48:31.45+01:08:2018:053,3
26MIKOŁAJEWICZ Mariusz 1795Open - Mężczyźni138M 13809:30HAKUNA MATATA00:00:0001:49:01.9001:49:01.90+01:08:5118:103,3
27KWIATEK Michał 1788Open - Mężczyźni139M 13909:30HAKUNA MATATA00:00:0001:49:02.0501:49:02.05+01:08:5118:103,3
28KOZIARZ Łukasz 1787Open - Mężczyźni140M 14009:30 00:00:0001:49:02.2001:49:02.20+01:08:5118:103,3
29MAŚLOCH Patrycja 1791Open - Kobiety98K 9809:30HAKUNA MATATA00:00:0001:49:02.2501:49:02.25+01:08:5118:103,3
30BIJAK Weronika 1771Open - Kobiety99K 9909:30HAKUNA MATATA00:00:0001:49:02.6501:49:02.65+01:08:5218:103,3
31MAZUR Grzegorz 1792Open - Mężczyźni141M 14109:30HAKUNA MATATA00:00:0001:49:02.8001:49:02.80+01:08:5218:103,3
32WIŚNIEWSKI Jakub 1808Open - Mężczyźni157M 15709:30HAKUNA MATATA00:00:0001:58:25.9501:58:25.95+01:18:1519:443,0
33MALIK Dominika 1790Open - Kobiety108K 10809:30 00:00:0002:03:53.9502:03:53.95+01:23:4320:382,9
34DERBIN Marek 1773Open - Mężczyźni159M 15909:30 00:00:0002:03:54.9002:03:54.90+01:23:4420:392,9
35TONAK Karol 1804Open - Mężczyźni160M 16009:30 00:00:0002:03:55.5502:03:55.55+01:23:4520:392,9
36PASZEK Kamil 1799Open - Mężczyźni161M 16109:30 00:00:0002:03:56.8002:03:56.80+01:23:4620:392,9
37JAREK Artur 1778Open - Mężczyźni162M 16209:30 00:00:0002:03:57.2502:03:57.25+01:23:4620:392,9
38ŚMIERZYŃSKA Angelika 1802Open - Kobiety109K 10909:30ZADYSZKA00:00:0002:04:01.2502:04:01.25+01:23:5020:402,9
39ŚMIERZYŃSKI Andrzej 1803Open - Mężczyźni163M 16309:30ZADYSZKA00:00:0002:04:01.4002:04:01.40+01:23:5020:402,9
40KAMIŃSKI Michał 1784Open - Mężczyźni173M 17309:30ZADYSZKA00:00:0002:17:19.3002:17:19.30+01:37:0822:532,6
41KAMIŃSKA Aneta 1782Open - Kobiety116K 11609:30ZADYSZKA00:00:0002:17:21.0002:17:21.00+01:37:1022:532,6
42KAMIŃSKI Mariusz 1785Open - Mężczyźni174M 17409:30ZADYSZKA00:00:0002:17:21.9002:17:21.90+01:37:1122:532,6
43KAMIŃSKA Alicja 1781Open - Kobiety117K 11709:30ZADYSZKA00:00:0002:17:22.1002:17:22.10+01:37:1122:532,6
Znaleziono 43 wynik(ów)