DUATHLON 3 (8 - 9 LAT) - BIEG DYSTANS OK. 300 M + ROWER OK. 1000 M ( 1 ŚREDNIE OKRĄŻENIE) + BIEG OK. 300 M
Duathlon Triathlon Polska 2021
Organizator : Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT
Data : 2021-08-21
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 1 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 19
Wystartowało : 19
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 19
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.3kmCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAPSA Marta 103Trispac3/TrekBYDGOSZCZKobiety1K 100:00:0200:01:4700:07:03.8500:07:06.00 4:2413,6
2MARNOCHA Fabian 111INOWROCŁAWMężczyźni1M 100:00:0200:01:3400:07:04.1000:07:06.30+00:00:004:2513,6
3HERING Lena 117Pogoń TczewTCZEWKobiety2K 200:00:0100:01:3100:07:07.8000:07:09.35+00:00:034:2613,5
4MOROSZCZAK Lea 114UKS Błękitny DelfinBYDGOSZCZKobiety3K 300:00:0000:01:3600:07:12.0000:07:12.85+00:00:064:3013,3
5GIEJBATOW Pola 37UKS Filipides TeresinKAMPINOSKobiety4K 400:00:0100:01:2700:07:16.0000:07:17.15+00:00:114:3213,2
6MAGDZIARZ Jaś 115PRZYŁĘKIMężczyźni2M 200:00:0200:01:3100:07:19.4000:07:21.45+00:00:154:3413,1
7CHMURA Jakub 109STRZELCE GÓRNEMężczyźni3M 300:00:0100:01:4100:07:27.3500:07:28.60+00:00:224:3912,9
8ŁUCYSZYN Nina 101DOBROSZÓW OLEŚNICKIKobiety5K 500:00:0100:01:3900:07:32.4500:07:33.80+00:00:274:4212,7
9KARCZEWSKI Franek 112RAVENŻOŁEDOWOMężczyźni4M 400:00:0100:01:3900:07:42.4500:07:43.60+00:00:374:4812,5
10HERMELIN Staś 106Nbike AcademyBYDGOSZCZMężczyźni5M 500:00:0100:01:5400:07:52.8500:07:54.60+00:00:484:5512,2
11BINKOWSKA Wera 33BYDGOSZCZKobiety6K 600:00:0100:01:4000:08:07.4000:08:08.55+00:01:025:0411,8
12KUDŁA Anastazja 108Muks RekinBYDGOSZCZKobiety7K 700:00:0100:01:5200:08:14.2000:08:15.70+00:01:095:0811,7
13GRABOWSKI Jan 116BYDGOSZCZMężczyźni6M 600:00:0100:01:5500:08:20.9000:08:22.10+00:01:165:1211,5
14BARTOSZEWSKA Zuzanka 107DŁUGOŁĘKAKobiety8K 800:00:0100:01:5600:08:23.5000:08:25.15+00:01:195:1411,5
15CZAPIEWSKI Michał 105WARSZAWAMężczyźni7M 700:00:0100:01:4500:08:26.8000:08:28.55+00:01:225:1611,4
16KARSKI Mateusz 104BYDGOSZCZMężczyźni8M 800:00:0100:02:0200:09:39.3000:09:41.25+00:02:356:019,9
17WÓJCIK Mikołaj 113BYDGOSZCZMężczyźni9M 900:00:0100:02:0500:10:03.8500:10:05.60+00:02:596:169,6
18JURCZAK Franciszek 110GDAŃSKMężczyźni10M 1000:00:0100:01:4100:10:28.9500:10:30.50+00:03:246:329,2
19MAJCHRZAK Nikodem 102Golden dragonOSÓWIECMężczyźni11M 1100:00:0200:01:3000:10:30.4500:10:32.60+00:03:266:339,1
Znaleziono 19 wynik(ów)