Organizator : Stowarzyszenie Duch Pogórza
Data : 2022-03-26
Miejsce : Dubiecko
Dystans : 68 km
Zgłoszonych : 42
Wystartowało : 35
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 32
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 43km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 28km | 34km | 43km | 62km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu9km28km34km43km
      
1WRÓBLEWSKI Robert 240LUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0000:55:4402:31:1103:28:3404:35:11
2FELTOWICZ Jacek 233BIAŁYSTOKOPEN Mężczyźni00:00:0000:57:4102:34:0003:38:2004:45:47
3PASIECZNY Robert 228FARTLEK GOGORZYCEOPEN Mężczyźni00:00:0000:59:2702:43:5503:48:5005:03:08
4TATARA Mateusz 234RUN-GKRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:57:2502:37:1703:45:4505:09:12
Niesklasyfikowani
KOSTERKIEWICZ Marcin 212TRENUJ Z KOSTEREMPRZEMYŚLOPEN MężczyźniDNF00:58:58 DNF02:37:58 DNF03:40:20 DNF05:09:45 DNF
6KROSMAN Szymon 214KLUB BIEGACZA T2/4RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:03:2202:48:5003:51:2205:13:49
7JANDZIŚ Wiesław 208AKTYWNY DYNÓWDYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:3902:51:1203:59:0405:24:05
8LEŚNIAK Anna 216SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAOPEN Kobiety00:00:0001:07:1402:59:3404:05:5005:24:37
9TOKARSKI Szymon 235NOWY SĄCZOPEN Mężczyźni00:00:0000:59:0402:40:4903:56:2105:37:01
10BAŁUT Piotr 201STYROBUDKAMIEŃOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:3603:07:4104:18:2405:38:29
11KOWALCZYK Mateusz 213MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANOPEN Mężczyźni00:00:0000:58:4902:44:5203:59:0205:38:47
12ZIĘBA Sabina 241FOREVER TEAMŚWILCZAOPEN Kobiety00:00:0001:14:3703:15:0004:27:2305:46:29
13SKWARA Dariusz 232RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:08:0702:58:2004:07:1505:46:37
14GUZIK Grzegorz 206SPORTOWE KARPATYKROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:2503:10:4304:27:2105:58:10
15KOŁCZ Sara 211RZESZÓWOPEN Kobiety00:00:0001:16:0803:28:1904:49:1106:26:02
16WIĘCEK Damian 237RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:05:1703:17:2404:44:2406:27:45
17PIETRZYK Jarosław 231JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:1903:14:3104:33:3006:28:57
18WOSIK Krystian 239JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:2203:14:3304:33:3106:29:00
19MYCZKO Roman 223DYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:1903:35:0004:52:2306:33:55
20GĄSECKI Daniel 204AKTYWNY DYNÓWDYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:2603:28:1704:48:0906:40:26
21WITALEC Sebastian 238PODIUM / DZIKITIMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:16:0203:29:1504:50:5706:47:45
22NIEDŹWIECKI Paweł 224DYNOWSCY BIEGACZERZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:17:5203:29:1804:50:2506:48:18
23PESZEK Bogdan 229ULTRA PRZESILENIEDYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:2903:39:5305:09:5607:00:50
24PIEŃKOSZ Wojciech 230RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:15:5803:30:3304:59:3307:03:29
25BAWOR Dagmara 202PANTALOWICEOPEN Kobiety00:00:0001:20:2203:38:2405:07:4507:07:36
26ŁAPIŃSKI Adam 218AIKIRUNNERSBIAŁYSTOKOPEN Mężczyźni00:00:0001:17:2003:41:3505:11:4407:09:29
27WACEWICZ Rafal 236AIKIRUNNERSBIAŁYSTOKOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:4603:36:4605:09:5907:09:55
28KOBYLARZ Arkadiusz 210RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:16:1803:39:3605:14:5207:29:49
29ANTONIK Mariola 242ŻYJ ZDROWO I SPORTOWAPRZEMYŚLOPEN Kobiety00:00:0001:29:1404:08:0505:48:5907:44:54
30HANULAK Jakub 207PODIUMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:4103:13:5504:36:09
31KRAKOWIAN Marek 243JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:2603:31:5505:00:58
32DUBIL Michał 603RAJD ŹRÓDEŁ CHODELKIBORZECHÓWOPEN Mężczyźni00:00:0006:13:52
Przekroczony limit czasu: 16:00:00
33KIDOŃ Przemysław 604WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:0007:19:12
34PSIUK Andrzej 313BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJOPEN Mężczyźni00:00:0004:44:45
35GROSICKI Adrian 303DELFTOPEN Mężczyźni00:00:0007:52:59
Znaleziono 35 wynik(ów)