DUSZEK
Duch Pogórza
Organizator : Stowarzyszenie Duch Pogórza
Data : 2022-03-26
Miejsce : Dubiecko
Dystans : 34 km
Zgłoszonych : 176
Wystartowało : 167
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 163
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 28km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu9km
   
1MAZAN Piotr 78FINISZ RYMANÓWKROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0000:50:29
2RZESZOWSKI Rekin 121RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:50:30
3SIWEK Michał 126NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEOPEN Mężczyźni00:00:0000:50:32
4ZĘBATKA Lary 166RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:50:46
5ZIĘBA Robert 168TRAIL IS OUR WAY / BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAOPEN Mężczyźni00:00:0000:50:56
6CIOCH Cezary 14KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWOPEN Mężczyźni00:00:0000:52:17
7LASOTA Robert 62DOM I LAS 7RZESZOWOPEN Mężczyźni00:00:0000:52:52
8GUT Jacek 34BLACK JACK TEAMHUCISKOSłużby Mundurowe - M00:00:0000:53:31
9ZYGMUNT Tomasz 170OSP GIEDLAROWALEŻAJSKSłużby Mundurowe - M00:00:0000:54:09
10ŁASKI Tomasz 68PTASIE RADIO BRZOZÓWBRZOZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:54:39
11WĘGIEL Marcin 150PKO BANK POLSKIJASŁOOPEN Mężczyźni00:00:0000:54:43
12ŚLANDA Maciej 142KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEOPEN Mężczyźni00:00:0000:54:52
13PORADA Kacper 112PODIUMŁUKAWIECOPEN Mężczyźni00:00:0000:54:59
14SOCHA Norbert 131KALLIPSO RUNNERS TEAMMAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:55:10
15TROJNAR Damian 146KS JANUSZEŁAŃCUTSłużby Mundurowe - M00:00:0000:55:37
16MYŚLIWIEC Robert 89DZIKI & WOLNYRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:55:55
17HANULAK Paweł 37RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:56:30
18MAKARSKI Krzysztof 72JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWOPEN Mężczyźni00:00:0000:56:41
19OGŁUSZKA Michał 95SAFEPRO USŁUGI BHPRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:57:24
20JAKUBOWSKI Jakub 39DZIKITIMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:57:29
21MATUSZ Krystian 75ROKIETNICAOPEN Mężczyźni00:00:0000:57:55
22KARUŚ Waldemar 4414 DAS JAROSŁAW IM.GEN. BRYG WACŁAWA WIECZORKIEWICZAORŁYSłużby Mundurowe - M00:00:0000:58:02
23WÓJCIK Łukasz 163SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0000:58:44
24WILKOS Mateusz 158NIEMCEOPEN Mężczyźni00:00:0000:58:56
25FILIPIŃSKI Bartosz 22SUPER KLUB BŁAŃCUTOPEN Mężczyźni00:00:0000:59:16
26SAMOJEDNY Dominik 122PROSWIMRANIŻÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:59:19
27ZIĘBA Mariusz 169TRAIL IS OUR WAY/BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAOPEN Mężczyźni00:00:0000:59:56
28PRYCZ Kamil 114DYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:00:37
29BUJDASZ Kacper 9DYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:00:39
30STARZEC Michał 134PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKSłużby Mundurowe - M00:00:0001:01:10
31BYSTREK Bernard 10CMOLASOPEN Mężczyźni00:00:0001:01:27
32DEC Piotr 15LUBYCZA KRÓLEWSKAOPEN Mężczyźni00:00:0001:01:42
33PŁONKA Rafał 109GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMKORCZYNAOPEN Mężczyźni00:00:0001:01:45
34WILK Antoni 156KROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:05
35WOJTACZKA Witold 161BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:24
36KUDŁA Szymon 58WESOŁAOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:28
37KOPEĆ Paweł 50MAJDAN KRÓLEWSKIOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:36
38WNUK Norbert 160PRZEMYSKI KLUB BIEGACZANOWOSIÓŁKI DYDYŃSKIEOPEN Mężczyźni00:00:0001:03:07
39MOŻEJKO Artur 87NIEPOŁOMICEOPEN Mężczyźni00:00:0001:03:10
40WIECZOREK Agata 151TARNOBRZEGOPEN Kobiety00:00:0001:03:50
41WÓJTOWICZ Piotr Wójtowicz 164RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:03:55
42DELEŻUCH Wojciech 16POZIOMKINIEMCESłużby Mundurowe - M00:00:0001:04:01
43WILKOS Kamil 157NIEMCEOPEN Mężczyźni00:00:0001:04:06
44URBANEK Patryk 147MYSŁOWICEOPEN Mężczyźni00:00:0001:04:27
45KOPPLINGER Grzegorz 51ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:04:33
46GIBADLO Maksymilian 54BRATKOWKAOPEN Mężczyźni00:00:0001:04:45
47FURTEK Iwona 25LACHO TEAMKRAKÓWOPEN Kobiety00:00:0001:04:48
48ŚCIUBA Tomasz 141MILANÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:04:54
49WIERZCHOŃ Michał 153MR. DOCŁÓDŹOPEN Mężczyźni00:00:0001:05:02
50KOŁAKOWSKI Przemysław 48KALINOWICESłużby Mundurowe - M00:00:0001:05:31
51RAWSKA Marta 118OSP ŁUKAWIECLUBACZÓWSłużby Mundurowe - K00:00:0001:05:51
52PIASECZNY Marcin 103RUN-GKRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:05:54
53DUDA Natalia 20NIEMCESłużby Mundurowe - K00:00:0001:07:03
54PRZONDZIONO Adam 115KOSZĘCINOPEN Mężczyźni00:00:0001:07:50
Niesklasyfikowani
ORYSZCZAK Bartłomiej 99MTB ROZTOCZEJÓZEFÓWKASłużby Mundurowe - MDNF01:07:51 DNF
56ŚNIEŻEK Piotr 145PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLOPEN Mężczyźni00:00:0001:07:56
57PREJZNAR Maciek 113KRASNAOPEN Mężczyźni00:00:0001:08:30
58GANCZEWSKI Paweł 26GRANICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:09:06
59PILCH Patryk 106KRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:09:13
60SZKODA Robert 138BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJOPEN Mężczyźni00:00:0001:09:19
61MASŁOWSKI Dominik 74PODIUMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:09:47
62SMYKA Michał 130CIECIERZYNOPEN Mężczyźni00:00:0001:09:55
63ŚLIWA Anna 144UKS SABAUDIAŁASZCZÓWKAOPEN Kobiety00:00:0001:10:15
63WAGNER Tomasz 148TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWABEŁŻECOPEN Mężczyźni00:00:0001:10:16
65MOSKOWICZ Stefan 86PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA I PRZEMYSKA GRUPA ROWEROWAMŁODOWICESłużby Mundurowe - M00:00:0001:10:23
66REPECKI Marcin 120ZAMOŚĆ BIEGAZAMOŚĆOPEN Mężczyźni00:00:0001:10:32
67GAWROŃSKI Ireneusz 29AMATORCZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN Mężczyźni00:00:0001:10:36
SOCHACKI Maciej 132IPA PRZEMYŚL, KMP PRZEMYŚLDUBIECKOSłużby Mundurowe - MDNF01:10:40 DNF
69SITKO Krzysztof 125EME AERORZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:10:49
70GOLONKA Dawid 32JASIELSKIE PIORUNYJASŁOOPEN Mężczyźni00:00:0001:10:59
71KACZOR Lech 42PRZEMYŚLOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:01
72ŚCIBOR Adrian 140PRZYSIETNICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:09
73MITURA Wojciech 85POZIOMKIPARCZEWOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:13
74WOŹNIAK Janusz 162PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:15
75ŁĄCZNY Marcin 69GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICELUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:40
76GAWRON Marcin 28NOWY BOREKOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:43
77SIKORA Jacek 124SAMOTNY WILKWYŻNEOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:54
78KRĘŻAŁEK Marcin 55WIETRZNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:58
79FORNAL Brygida 24#ZALINIAMETYTEAMIWLAOPEN Kobiety00:00:0001:12:04
80GWOZDA Grzegorz 36UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SABAUDIAŁASZCZÓWKAOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:06
81WIGLUSZ Tomasz 154PRZEMYSLOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:33
82SKORUPKA Piotr 129UNBROKEN STORERZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:39
83LITWINEK Marek 65WKURW_TEAM / AKM PROMILEKLUBARTÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:46
84HOŁÓWKA Sławomir 38LACHO TEAMKRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:27
85SZCZEPUCH Dorota 137ZAMOŚĆ BIEGAŁABUNIEOPEN Kobiety00:00:0001:13:45
86SZMIT Iwona 139SMOLECOPEN Kobiety00:00:0001:14:09
87KUNYSZ Mateusz 59BORGWARNER RUNNING TEAMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:14:14
88KOCOT Aleksandra 47WARSZTAT RUCHURZESZÓWOPEN Kobiety00:00:0001:14:19
89OPENCHOWSKA Monika 98PODIUM/NOCNY BÓR TEAMRZESZÓWOPEN Kobiety00:00:0001:14:27
90OGŁUSZKA Elżbieta 96SAFEPRO USŁUGI BHPRZESZÓWOPEN Kobiety00:00:0001:14:34
91CHROMNIAK Marcin 13LUSINAOPEN Mężczyźni00:00:0001:14:35
92BIELÓWKA Roman 8GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIEBUDY ŁAŃCUCKIEOPEN Mężczyźni00:00:0001:14:36
93ŚLEDZIOWSKI Andrzej 143LACHO TEAMKRAKOWOPEN Mężczyźni00:00:0001:15:00
94MURDZIA Marcin 88LEŻAJSKOPEN Mężczyźni00:00:0001:15:38
95DRWIĘGA Maciej 19POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKOPEN Mężczyźni00:00:0001:15:39
96PIECHOWSKI Wiesiek 104BEKATEAMBRZÓZA KRÓLEWSKAOPEN Mężczyźni00:00:0001:15:41
97SOLIŃSKA Magdalena 133JANKOWICEOPEN Kobiety00:00:0001:15:43
98ORZECHOWSKI Robert 100RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:16:17
PIELECHA Rafał 105FITNESS FREAKSZACZERNIEOPEN MężczyźniDNF01:16:44 DNF
100NAZIEMKOWSKI Bogusław 92MORAWSKOOPEN Mężczyźni00:00:0001:16:49
101SZABLAN Wioletta 136JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWOPEN Kobiety00:00:0001:17:01
102KSENIAK Tomasz 57ZAMOJSKI KLUB MORSAZAMOŚĆOPEN Mężczyźni00:00:0001:17:24
103GŁOWACKA Renata 31PANTERAPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN Kobiety00:00:0001:17:42
104LIPIŃSKA Ewelina 64PODIUM/ NOCNY BÓRRUDNA WIELKAOPEN Kobiety00:00:0001:18:02
105ŁAPIŃSKA Anna 66JUMPING STARS TEAM/ PODIUMPRZEMYŚLOPEN Kobiety00:00:0001:18:04
106KOTOWICZ Iwona 52PODIUMZARZECZESłużby Mundurowe - K00:00:0001:18:07
107CHLEBEK Tomasz 11RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:18:11
108BANASZEWSKI Łukasz 3STASZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:18:15
109DOLIWKA Paweł 18LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:18:17
110PUBRAT Waldemar 116PUBRATTEAMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:18:21
111KĘPKA Andrzej 45PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKOPEN Mężczyźni00:00:0001:18:41
112GUT Marcin 35ŁAŃCUTOPEN Mężczyźni00:00:0001:19:06
113OSTROWSKI Paweł 102RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:19:39
114ŻELAZNY Judyta 171MRÓWKA JAROSŁAW ACTIV TEAMJAROSŁAWOPEN Kobiety00:00:0001:20:01
115BAJSAROWICZ Kamil 2MRÓWKA JAROSŁAW ACTIVE TEAMJAROSŁAWOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:03
116JOP Marta 40JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWOPEN Kobiety00:00:0001:20:06
117MISIAK Mateusz 83ROPCZYCEOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:12
118MAZUR Ireneusz 80DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:18
119GROMEK Edyta 33SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINOPEN Kobiety00:00:0001:20:20
120NAUKA Edyta 90DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:20:24
121JÓZEFIAK Jakub 41NOWY SĄCZOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:28
122MAJCHROWSKI Marcin 71EGGER RUNSSTRAŻÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:31
123FOLTA Jan 23ZARSZYNOPEN Mężczyźni00:00:0001:21:41
124SIEDLACZEK Zbigniew 123LUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0001:24:08
125SKOLARCZYK Bartłomiej 128PRZEMYŚLOPEN Mężczyźni00:00:0001:24:50
126PLISZCZYŃSKA Justyna 108LUBLINSłużby Mundurowe - K00:00:0001:24:55
127REINERT Aleksandra 119PSZCZYNAOPEN Kobiety00:00:0001:24:58
128WALCZYK Anna 149DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:25:01
129KOŁTUNIEWICZ Andrzej 49WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0001:25:05
130NOWICKA Marianna 94DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:25:07
131FALKOWSKI Bartosz 21PIASECZNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:25:54
132MAGDA Łukasz 70MIELECOPEN Mężczyźni00:00:0001:26:55
133WILK Lukasz 155MIELECOPEN Mężczyźni00:00:0001:27:01
134KAPUSTA Zuzanna 43DZIKIE MUSTANGILUBZINAOPEN Kobiety00:00:0001:27:40
135SURMAN Mariusz 135DZIKIE MUSTANGIPUSTKÓW OSIEDLEOPEN Mężczyźni00:00:0001:27:43
136LAMPART Marta 61DZIKIE MUSTANGIDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:27:45
137MENDOCHA Jakub 81MARYSINOPEN Mężczyźni00:00:0001:27:51
138PINDRAL Paweł 107TARNOWSKIE GÓRYSłużby Mundurowe - M00:00:0001:28:02
139MAZUR Kinga 79DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:31:17
140KOZIARA Patryk 53DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:31:22
141NAUKA Wiesław 91DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:31:25
142OPALIŃSKI Michał 97MARATOŃCZYK DĘBICAPUSTYNIAOPEN Mężczyźni00:00:0001:32:27
143NIEMIEC Monika 93DZIKIE MUSTANGIDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:32:31
144GIEMZA Paweł 30GNOJNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:32:49
145CHODAKOWSKA Beata 12POZNAŃOPEN Kobiety00:00:0001:35:01
146WÓJTOWICZ Paweł 165AKM PROMILEKLUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0001:39:50
147ŁASKAWSKA Justyna 67WARSZAWAOPEN Kobiety00:00:0001:39:54
148WIERCHOŁA Joanna 152LUBLINOPEN Kobiety00:00:0001:40:21
149DERDA Joanna 17WARSZAWAOPEN Kobiety00:00:0001:40:24
150ZAJDEL Wojciech 167WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:40:27
151KIM Renata 46WARSZAWAOPEN Kobiety00:00:0001:40:29
152GAWLAK Barbara 27GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJOPEN Kobiety00:00:0001:41:51
153MISZTAL Katarzyna 84SKRZYDLACI DZIECIOMKIELCEOPEN Kobiety00:00:0001:44:49
154KRÓL Robert 56SKRZYDLACI DZIECIOMKIELCEOPEN Mężczyźni00:00:0001:44:53
155KUPIBIDA Bogusława 60SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEOPEN Kobiety00:00:0001:47:28
156MARONDEL Katarzyna 73SILESIA NORDIC TEAMBYTOMOPEN Kobiety00:00:0001:47:40
157POLAK Agnieszka 110RZESZÓWOPEN Kobiety00:00:0001:53:53
158MATUSZEWSKI Arkadiusz 77ZAMOŚĆOPEN Mężczyźni00:00:00
159PIWOŃSKI Adam 7GÓRA KALWARIAOPEN Mężczyźni00:00:00
160BARAN-HAŁASA Lucyna 4ZAMOSC BIEGAZAMOSCSłużby Mundurowe - K00:00:00
161BEDNARZ Paweł 6LENIWIE DO PRZODUZAMOŚĆOPEN Mężczyźni00:00:00
162BARSZCZOWSKA Ewelina 5PODIUM 💛 /NOCNY BÓRRZESZÓWOPEN Kobiety00:00:00
163LEWANDOWSKI Miłosz 217PODIUM TEAMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
164CHRUŚCIEL Michał 203FARTLEG GOGORZYCEOPEN Mężczyźni00:00:00
165MIARA Fabian 221FABIAŃSKI TEAMPRZEWORSKOPEN Mężczyźni00:00:00
166MALINOWSKI Łukasz 219SZCZYTOGRAFIAKRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
167KARPIŃSKA Nina 209PAWKO RUNNER TEAMWARSZAWAOPEN Kobiety00:00:00
Znaleziono 167 wynik(ów)