DUSZEK
Duch Pogórza
Organizator : Stowarzyszenie Duch Pogórza
Data : 2022-03-26
Miejsce : Dubiecko
Dystans : 34 km
Zgłoszonych : 176
Wystartowało : 167
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 163
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 28km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 28km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu9km28km
    
1MAZAN Piotr 78FINISZ RYMANÓWKROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0000:50:2902:11:59
2SIWEK Michał 126NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEOPEN Mężczyźni00:00:0000:50:3202:13:51
3ZIĘBA Robert 168TRAIL IS OUR WAY / BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAOPEN Mężczyźni00:00:0000:50:5602:17:15
4PORADA Kacper 112PODIUMŁUKAWIECOPEN Mężczyźni00:00:0000:54:5902:21:09
5CIOCH Cezary 14KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWOPEN Mężczyźni00:00:0000:52:1702:21:13
6GUT Jacek 34BLACK JACK TEAMHUCISKOSłużby Mundurowe - M00:00:0000:53:3102:21:25
7ZYGMUNT Tomasz 170OSP GIEDLAROWALEŻAJSKSłużby Mundurowe - M00:00:0000:54:0902:23:37
8ŚLANDA Maciej 142KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEOPEN Mężczyźni00:00:0000:54:5202:25:47
9ŁASKI Tomasz 68PTASIE RADIO BRZOZÓWBRZOZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:54:3902:26:20
10JAKUBOWSKI Jakub 39DZIKITIMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:57:2902:27:33
11TROJNAR Damian 146KS JANUSZEŁAŃCUTSłużby Mundurowe - M00:00:0000:55:3702:27:36
12LASOTA Robert 62DOM I LAS 7RZESZOWOPEN Mężczyźni00:00:0000:52:5202:29:32
13WĘGIEL Marcin 150PKO BANK POLSKIJASŁOOPEN Mężczyźni00:00:0000:54:4302:30:11
14MYŚLIWIEC Robert 89DZIKI & WOLNYRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:55:5502:32:16
15HANULAK Paweł 37RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:56:3002:32:49
16OGŁUSZKA Michał 95SAFEPRO USŁUGI BHPRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:57:2402:33:34
17SOCHA Norbert 131KALLIPSO RUNNERS TEAMMAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:55:1002:34:16
18MATUSZ Krystian 75ROKIETNICAOPEN Mężczyźni00:00:0000:57:5502:36:05
19MAKARSKI Krzysztof 72JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWOPEN Mężczyźni00:00:0000:56:4102:36:07
20SAMOJEDNY Dominik 122PROSWIMRANIŻÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:59:1902:39:16
21KARUŚ Waldemar 4414 DAS JAROSŁAW IM.GEN. BRYG WACŁAWA WIECZORKIEWICZAORŁYSłużby Mundurowe - M00:00:0000:58:0202:39:35
22WILKOS Mateusz 158NIEMCEOPEN Mężczyźni00:00:0000:58:5602:41:09
23WÓJCIK Łukasz 163SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0000:58:4402:41:11
24WILK Antoni 156KROSNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:0502:42:08
25ZIĘBA Mariusz 169TRAIL IS OUR WAY/BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAOPEN Mężczyźni00:00:0000:59:5602:42:20
26PRYCZ Kamil 114DYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:00:3702:45:03
27WNUK Norbert 160PRZEMYSKI KLUB BIEGACZANOWOSIÓŁKI DYDYŃSKIEOPEN Mężczyźni00:00:0001:03:0702:45:52
28SZKODA Robert 138BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJOPEN Mężczyźni00:00:0001:09:1902:45:58
29PŁONKA Rafał 109GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMKORCZYNAOPEN Mężczyźni00:00:0001:01:4502:46:01
30DEC Piotr 15LUBYCZA KRÓLEWSKAOPEN Mężczyźni00:00:0001:01:4202:46:05
31FILIPIŃSKI Bartosz 22SUPER KLUB BŁAŃCUTOPEN Mężczyźni00:00:0000:59:1602:46:16
32FURTEK Iwona 25LACHO TEAMKRAKÓWOPEN Kobiety00:00:0001:04:4802:47:49
33KUDŁA Szymon 58WESOŁAOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:2802:48:32
34WIECZOREK Agata 151TARNOBRZEGOPEN Kobiety00:00:0001:03:5002:49:09
35WÓJTOWICZ Piotr Wójtowicz 164RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:03:5502:50:03
36KOPEĆ Paweł 50MAJDAN KRÓLEWSKIOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:3602:53:25
37WILKOS Kamil 157NIEMCEOPEN Mężczyźni00:00:0001:04:0602:55:19
38MOŻEJKO Artur 87NIEPOŁOMICEOPEN Mężczyźni00:00:0001:03:1002:55:30
39DELEŻUCH Wojciech 16POZIOMKINIEMCESłużby Mundurowe - M00:00:0001:04:0102:56:24
40ŚCIUBA Tomasz 141MILANÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:04:5402:56:28
41MATUSZEWSKI Arkadiusz 77ZAMOŚĆOPEN Mężczyźni00:00:0002:56:30
42PIASECZNY Marcin 103RUN-GKRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:05:5402:57:04
43KOPPLINGER Grzegorz 51ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:04:3302:57:33
44WOJTACZKA Witold 161BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:02:2402:57:39
45GIBADLO Maksymilian 54BRATKOWKAOPEN Mężczyźni00:00:0001:04:4502:59:11
46WIERZCHOŃ Michał 153MR. DOCŁÓDŹOPEN Mężczyźni00:00:0001:05:0202:59:23
47KOŁAKOWSKI Przemysław 48KALINOWICESłużby Mundurowe - M00:00:0001:05:3103:03:51
48RAWSKA Marta 118OSP ŁUKAWIECLUBACZÓWSłużby Mundurowe - K00:00:0001:05:5103:04:48
49ŚNIEŻEK Piotr 145PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLOPEN Mężczyźni00:00:0001:07:5603:05:10
50GANCZEWSKI Paweł 26GRANICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:09:0603:06:32
51ŚCIBOR Adrian 140PRZYSIETNICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:0903:06:39
52PREJZNAR Maciek 113KRASNAOPEN Mężczyźni00:00:0001:08:3003:07:00
53DUDA Natalia 20NIEMCESłużby Mundurowe - K00:00:0001:07:0303:07:02
54GAWROŃSKI Ireneusz 29AMATORCZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN Mężczyźni00:00:0001:10:3603:07:53
55BYSTREK Bernard 10CMOLASOPEN Mężczyźni00:00:0001:01:2703:08:04
56PRZONDZIONO Adam 115KOSZĘCINOPEN Mężczyźni00:00:0001:07:5003:08:30
57PILCH Patryk 106KRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:09:1303:08:34
58MOSKOWICZ Stefan 86PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA I PRZEMYSKA GRUPA ROWEROWAMŁODOWICESłużby Mundurowe - M00:00:0001:10:2303:09:46
59SKORUPKA Piotr 129UNBROKEN STORERZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:3903:09:50
60SMYKA Michał 130CIECIERZYNOPEN Mężczyźni00:00:0001:09:5503:12:26
61KRĘŻAŁEK Marcin 55WIETRZNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:5803:14:37
62FORNAL Brygida 24#ZALINIAMETYTEAMIWLAOPEN Kobiety00:00:0001:12:0403:14:41
63MASŁOWSKI Dominik 74PODIUMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:09:4703:14:44
64SITKO Krzysztof 125EME AERORZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:10:4903:14:49
65MITURA Wojciech 85POZIOMKIPARCZEWOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:1303:15:11
66REPECKI Marcin 120ZAMOŚĆ BIEGAZAMOŚĆOPEN Mężczyźni00:00:0001:10:3203:16:45
67WIGLUSZ Tomasz 154PRZEMYSLOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:3303:18:23
68WAGNER Tomasz 148TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWABEŁŻECOPEN Mężczyźni00:00:0001:10:1603:18:34
69GAWRON Marcin 28NOWY BOREKOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:4303:19:09
70GWOZDA Grzegorz 36UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SABAUDIAŁASZCZÓWKAOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:0603:19:13
71ŚLIWA Anna 144UKS SABAUDIAŁASZCZÓWKAOPEN Kobiety00:00:0001:10:1503:19:24
72GOLONKA Dawid 32JASIELSKIE PIORUNYJASŁOOPEN Mężczyźni00:00:0001:10:5903:19:35
73SIKORA Jacek 124SAMOTNY WILKWYŻNEOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:5403:22:16
74ŁĄCZNY Marcin 69GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICELUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:4003:22:24
75URBANEK Patryk 147MYSŁOWICEOPEN Mężczyźni00:00:0001:04:2703:23:04
76HOŁÓWKA Sławomir 38LACHO TEAMKRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:13:2703:23:17
77CHROMNIAK Marcin 13LUSINAOPEN Mężczyźni00:00:0001:14:3503:23:47
78WOŹNIAK Janusz 162PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:1503:23:54
79OPENCHOWSKA Monika 98PODIUM/NOCNY BÓR TEAMRZESZÓWOPEN Kobiety00:00:0001:14:2703:24:17
80LITWINEK Marek 65WKURW_TEAM / AKM PROMILEKLUBARTÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:12:4603:24:21
81SZCZEPUCH Dorota 137ZAMOŚĆ BIEGAŁABUNIEOPEN Kobiety00:00:0001:13:4503:24:33
82KUNYSZ Mateusz 59BORGWARNER RUNNING TEAMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:14:1403:25:26
83KACZOR Lech 42PRZEMYŚLOPEN Mężczyźni00:00:0001:11:0103:25:29
84ŚLEDZIOWSKI Andrzej 143LACHO TEAMKRAKOWOPEN Mężczyźni00:00:0001:15:0003:25:36
85SZABLAN Wioletta 136JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWOPEN Kobiety00:00:0001:17:0103:26:00
86SZMIT Iwona 139SMOLECOPEN Kobiety00:00:0001:14:0903:26:35
87ORZECHOWSKI Robert 100RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:16:1703:26:38
88KOCOT Aleksandra 47WARSZTAT RUCHURZESZÓWOPEN Kobiety00:00:0001:14:1903:26:50
89ŻELAZNY Judyta 171MRÓWKA JAROSŁAW ACTIV TEAMJAROSŁAWOPEN Kobiety00:00:0001:20:0103:27:08
90SOLIŃSKA Magdalena 133JANKOWICEOPEN Kobiety00:00:0001:15:4303:27:15
91OGŁUSZKA Elżbieta 96SAFEPRO USŁUGI BHPRZESZÓWOPEN Kobiety00:00:0001:14:3403:27:18
92PINDRAL Paweł 107TARNOWSKIE GÓRYSłużby Mundurowe - M00:00:0001:28:0203:32:42
93PIECHOWSKI Wiesiek 104BEKATEAMBRZÓZA KRÓLEWSKAOPEN Mężczyźni00:00:0001:15:4103:32:51
94DOLIWKA Paweł 18LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:18:1703:33:50
95GUT Marcin 35ŁAŃCUTOPEN Mężczyźni00:00:0001:19:0603:35:35
96GROMEK Edyta 33SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINOPEN Kobiety00:00:0001:20:2003:38:04
97LIPIŃSKA Ewelina 64PODIUM/ NOCNY BÓRRUDNA WIELKAOPEN Kobiety00:00:0001:18:0203:38:08
98GŁOWACKA Renata 31PANTERAPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN Kobiety00:00:0001:17:4203:39:39
99ŁAPIŃSKA Anna 66JUMPING STARS TEAM/ PODIUMPRZEMYŚLOPEN Kobiety00:00:0001:18:0403:39:42
100NAUKA Edyta 90DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:20:2403:40:07
101MAZUR Ireneusz 80DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:1803:40:12
102KĘPKA Andrzej 45PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKOPEN Mężczyźni00:00:0001:18:4103:40:16
103KOTOWICZ Iwona 52PODIUMZARZECZESłużby Mundurowe - K00:00:0001:18:0703:40:28
104MURDZIA Marcin 88LEŻAJSKOPEN Mężczyźni00:00:0001:15:3803:40:30
105JÓZEFIAK Jakub 41NOWY SĄCZOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:2803:43:45
106JOP Marta 40JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWOPEN Kobiety00:00:0001:20:0603:43:59
107KSENIAK Tomasz 57ZAMOJSKI KLUB MORSAZAMOŚĆOPEN Mężczyźni00:00:0001:17:2403:45:01
108DRWIĘGA Maciej 19POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKOPEN Mężczyźni00:00:0001:15:3903:45:56
109NAZIEMKOWSKI Bogusław 92MORAWSKOOPEN Mężczyźni00:00:0001:16:4903:45:57
110CHLEBEK Tomasz 11RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:18:1103:48:03
111REINERT Aleksandra 119PSZCZYNAOPEN Kobiety00:00:0001:24:5803:48:58
112PUBRAT Waldemar 116PUBRATTEAMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:18:2103:50:48
113FOLTA Jan 23ZARSZYNOPEN Mężczyźni00:00:0001:21:4103:51:08
114SKOLARCZYK Bartłomiej 128PRZEMYŚLOPEN Mężczyźni00:00:0001:24:5003:55:42
115OSTROWSKI Paweł 102RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:19:3903:55:54
116PLISZCZYŃSKA Justyna 108LUBLINSłużby Mundurowe - K00:00:0001:24:5503:56:59
117KOŁTUNIEWICZ Andrzej 49WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0001:25:0503:57:35
118WILK Lukasz 155MIELECOPEN Mężczyźni00:00:0001:27:0103:59:20
119MAGDA Łukasz 70MIELECOPEN Mężczyźni00:00:0001:26:5503:59:39
120WALCZYK Anna 149DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:25:0104:01:52
121NOWICKA Marianna 94DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:25:0704:01:55
122KAPUSTA Zuzanna 43DZIKIE MUSTANGILUBZINAOPEN Kobiety00:00:0001:27:4004:04:14
123SURMAN Mariusz 135DZIKIE MUSTANGIPUSTKÓW OSIEDLEOPEN Mężczyźni00:00:0001:27:4304:04:18
124SIEDLACZEK Zbigniew 123LUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0001:24:0804:05:15
125LAMPART Marta 61DZIKIE MUSTANGIDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:27:4504:05:16
126MAJCHROWSKI Marcin 71EGGER RUNSSTRAŻÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:3104:06:05
127MENDOCHA Jakub 81MARYSINOPEN Mężczyźni00:00:0001:27:5104:08:24
128MISIAK Mateusz 83ROPCZYCEOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:1204:13:59
129KOZIARA Patryk 53DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:31:2204:20:37
Niesklasyfikowani
PIELECHA Rafał 105FITNESS FREAKSZACZERNIEOPEN MężczyźniDNF01:16:44 DNF04:21:14 DNF
131FALKOWSKI Bartosz 21PIASECZNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:25:5404:22:28
132NAUKA Wiesław 91DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Mężczyźni00:00:0001:31:2504:26:15
133MAZUR Kinga 79DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:31:1704:26:18
134OPALIŃSKI Michał 97MARATOŃCZYK DĘBICAPUSTYNIAOPEN Mężczyźni00:00:0001:32:2704:33:15
135NIEMIEC Monika 93DZIKIE MUSTANGIDĘBICAOPEN Kobiety00:00:0001:32:3104:33:18
136KIM Renata 46WARSZAWAOPEN Kobiety00:00:0001:40:2904:33:23
137DERDA Joanna 17WARSZAWAOPEN Kobiety00:00:0001:40:2404:33:28
138ZAJDEL Wojciech 167WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:0001:40:2704:33:41
139ŁASKAWSKA Justyna 67WARSZAWAOPEN Kobiety00:00:0001:39:5404:37:43
140CHODAKOWSKA Beata 12POZNAŃOPEN Kobiety00:00:0001:35:0104:38:33
141WÓJTOWICZ Paweł 165AKM PROMILEKLUBLINOPEN Mężczyźni00:00:0001:39:5004:40:05
142WIERCHOŁA Joanna 152LUBLINOPEN Kobiety00:00:0001:40:2104:40:14
143MISZTAL Katarzyna 84SKRZYDLACI DZIECIOMKIELCEOPEN Kobiety00:00:0001:44:4904:47:25
144KRÓL Robert 56SKRZYDLACI DZIECIOMKIELCEOPEN Mężczyźni00:00:0001:44:5304:47:28
145GAWLAK Barbara 27GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJOPEN Kobiety00:00:0001:41:5104:51:54
146KUPIBIDA Bogusława 60SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEOPEN Kobiety00:00:0001:47:2805:02:08
147MARONDEL Katarzyna 73SILESIA NORDIC TEAMBYTOMOPEN Kobiety00:00:0001:47:4005:02:11
148GIEMZA Paweł 30GNOJNOOPEN Mężczyźni00:00:0001:32:4905:08:27
149POLAK Agnieszka 110RZESZÓWOPEN Kobiety00:00:0001:53:5305:32:42
150RZESZOWSKI Rekin 121RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:50:30
151ZĘBATKA Lary 166RZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0000:50:46
152BUJDASZ Kacper 9DYNÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:00:39
153STARZEC Michał 134PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKSłużby Mundurowe - M00:00:0001:01:10
154PIWOŃSKI Adam 7GÓRA KALWARIAOPEN Mężczyźni00:00:00
155BARAN-HAŁASA Lucyna 4ZAMOSC BIEGAZAMOSCSłużby Mundurowe - K00:00:00
156BAJSAROWICZ Kamil 2MRÓWKA JAROSŁAW ACTIVE TEAMJAROSŁAWOPEN Mężczyźni00:00:0001:20:03
157BANASZEWSKI Łukasz 3STASZÓWOPEN Mężczyźni00:00:0001:18:15
158BIELÓWKA Roman 8GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIEBUDY ŁAŃCUCKIEOPEN Mężczyźni00:00:0001:14:36
159BEDNARZ Paweł 6LENIWIE DO PRZODUZAMOŚĆOPEN Mężczyźni00:00:00
160BARSZCZOWSKA Ewelina 5PODIUM 💛 /NOCNY BÓRRZESZÓWOPEN Kobiety00:00:00
161LEWANDOWSKI Miłosz 217PODIUM TEAMRZESZÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
162CHRUŚCIEL Michał 203FARTLEG GOGORZYCEOPEN Mężczyźni00:00:00
163MIARA Fabian 221FABIAŃSKI TEAMPRZEWORSKOPEN Mężczyźni00:00:00
164MALINOWSKI Łukasz 219SZCZYTOGRAFIAKRAKÓWOPEN Mężczyźni00:00:00
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
165KARPIŃSKA Nina 209PAWKO RUNNER TEAMWARSZAWAOPEN Kobiety00:00:00
SOCHACKI Maciej 132IPA PRZEMYŚL, KMP PRZEMYŚLDUBIECKOSłużby Mundurowe - MDNF01:10:40 DNF DNF
ORYSZCZAK Bartłomiej 99MTB ROZTOCZEJÓZEFÓWKASłużby Mundurowe - MDNF01:07:51 DNF DNF
Znaleziono 167 wynik(ów)