Organizator : Ministerstwo Sportu i Turystyki
Data : 2022-06-18
Miejsce : Szczecinek
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 66
Wystartowało : 59
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 59
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CISEK Antoni 54ZKS DRZONKOW    100:03:09.80 3:0919,0
2MIKLIS Milosz 10DWOJKA Tczew   m 100:03:11.00+00:00:013:1118,8
3JANKOWSKI Hubert 26MKP Gdansk   m 200:03:13.35+00:00:033:1318,7
4MAZIK Franciszek 38PZPNow   m 300:03:13.75+00:00:033:1318,7
5TAME Mateusz 37PIRANIA Czestocho   m 400:03:20.25+00:00:103:2018,0
6PLATEK Jan 63ZOLIBORZ W-wa   m 500:03:20.75+00:00:103:2018,0
7WASIUK Tomasz 7CWKS LEGIA W-wa   m 600:03:22.00+00:00:123:2217,8
8CHYLINSKI Maddox 23KOSAKOWO   m 700:03:22.20+00:00:123:2217,8
9JOZWIAK Jakub 16GKP ORKA Grudziad   m 800:03:26.15+00:00:163:2617,5
10WYDRYCH Mateusz 20GKP ORKA Grudziad   m 900:03:26.65+00:00:163:2617,5
11KRAWCZYK Tymoteusz 49ZKS DRZONKOW   m 1000:03:27.65+00:00:173:2717,4
12SADLON Ignacy 41WAWER Warszawa    200:03:29.10+00:00:193:2917,2
13LELENIEWSKI Marcel 9DWOJKA Tczew   m 1100:03:29.35+00:00:193:2917,2
14GRZYSTEK Bartosz 31PENTATHLON Szczec   m 1200:03:31.70+00:00:213:3117,1
15SZPRYNGIEL Kajetan 5CWKS LEGIA W-wa   m 1300:03:32.15+00:00:223:3217,0
16GORKA Maciej 30PENTATHLON Szczec   m 1400:03:33.35+00:00:233:3316,9
17SZCZUR Borys 56ZKS DRZONKOW   m 1500:03:33.70+00:00:233:3316,9
18RADOSZ Mateusz 45WIKING Radomsko   m 1600:03:34.25+00:00:243:3416,8
19PIASECKI Igor 19GKP ORKA Grudziad   m 1700:03:35.55+00:00:253:3516,7
20LOCH Nikodem 52ZKS DRZONKOW   m 1800:03:37.75+00:00:273:3716,6
21ALIPOW Mateusz 14GKP ORKA Grudziad   m 1900:03:39.25+00:00:293:3916,4
22KOSMIDER Albert 61ZOLIBORZ W-wa   m 2000:03:39.80+00:00:303:3916,4
23KURIANOWICZ Wojciech 51ZKS DRZONKOW   m 2100:03:40.45+00:00:303:4016,4
24DUK Julian 58ZOLIBORZ W-wa   m 2200:03:40.55+00:00:303:4016,4
25LEWANDOWSKI Alan 18GKP ORKA Grudziad   m 2300:03:41.00+00:00:313:4116,3
26LOCH Tymoteusz 53ZKS DRZONKOW   m 2400:03:41.30+00:00:313:4116,3
27RADOMYSKI Dominik 4CWKS LEGIA W-wa   m 2500:03:42.90+00:00:333:4216,2
28SMORAWINSKI Karol 55ZKS DRZONKOW   m 2600:03:43.30+00:00:333:4316,1
29BARWINSKI Filip 42WIKING Radomsko   m 2700:03:44.00+00:00:343:4416,1
30BIJAK Bartłomiej 29PENTATHLON Szczec   m 2800:03:44.05+00:00:343:4416,1
31WLODARCZYK Kajetan 46WIKING Radomsko   m 2900:03:45.65+00:00:353:4516,0
32ZDZIENIECKI Teo 65ZOLIBORZ W-wa   m 3000:03:45.80+00:00:363:4516,0
33BAK Artur 8DWOJKA Tczew   m 3100:03:45.90+00:00:363:4516,0
34JAWORSKI Michal 48ZKS DRZONKOW   m 3200:03:46.85+00:00:373:4615,9
35SZCZEPANIAK Maciej 39UKS 48 Warszawa   m 3300:03:49.85+00:00:403:4915,7
36LESNIEWSKI Oliwier 33PIATKA Konstantyn   m 3400:03:50.90+00:00:413:5015,7
37DZIECIOLOWSKI Tomasz 59ZOLIBORZ W-wa   m 3500:03:52.95+00:00:433:5215,5
38MARCINIAK Amadeusz 36PIRANIA Czestocho    300:03:53.35+00:00:433:5315,5
39BRZOZOWSKI Michal 57ZOLIBORZ W-wa   m 3600:03:53.70+00:00:433:5315,5
40FIEREK Kacper 15GKP ORKA Grudziad   m 3700:03:54.65+00:00:443:5415,4
41JOBKE Mikołaj 27MKP Mysliborz   m 3800:03:54.85+00:00:453:5415,4
42WOLDAN Antoni 47WIKING Radomsko   m 3900:03:56.90+00:00:473:5615,3
43KROLIK Wojciech 50ZKS DRZONKOW   m 4000:03:57.40+00:00:473:5715,2
44BARWINSKI Maciej 43WIKING Radomsko   m 4100:03:57.80+00:00:483:5715,2
45BARWINSKI Patryk 44WIKING Radomsko   m 4200:03:58.85+00:00:493:5815,1
46SZTAUDYNGER Franciszek 35PIATKA Konstantyn   m 4300:04:02.85+00:00:534:0214,9
47LUNIAK Aleksander 34PIATKA Konstantyn   m 4400:04:07.95+00:00:584:0714,6
47ZIELASKOWSKI Mateusz 21GKP ORKA Grudziad   m 4400:04:07.95+00:00:584:0714,6
49WATLY Kacper 22GROMIK Gdynia   m 4600:04:09.20+00:00:594:0914,5
50SZPRYNGIEL Tymon 6CWKS LEGIA W-wa   m 4700:04:09.90+00:01:004:0914,5
51RUDZINSKI Piotr 32PENTATHLON Szczec   m 4800:04:13.00+00:01:034:1314,2
52KLEPKA Piotr 2ATUT Czestochowa   m 4900:04:15.40+00:01:054:1514,1
53LACHOWSKI Bartosz 17GKP ORKA Grudziad   m 5000:04:20.15+00:01:104:2013,8
54MOCKO Aleksander 62ZOLIBORZ W-wa   m 5100:04:20.70+00:01:104:2013,8
55PACHOWICZ Nataniel 24MARBI-SPORT Zywie   m 5200:04:21.30+00:01:114:2113,8
56POPCZYK Oliwier 3ATUT Czestochowa   m 5300:04:36.75+00:01:264:3613,0
57TAJANOWICZ Szymon 64ZOLIBORZ W-wa   m 5400:04:59.65+00:01:494:5912,0
58STARCZALA Dawid 25MARBI-SPORT Zywie   m 5500:05:15.85+00:02:065:1511,4
59BUTKOWSKI Bartłomiej 1ATUT Czestochowa   m 5600:05:19.45+00:02:095:1911,3
Znaleziono 59 wynik(ów)