Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-06-25 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 101 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 157 |
Wystartowało : | 130 |
Nie ukończyło : | 31 |
Ukończyło : | 99 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Diament Kobiet | Diament Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZISIMOPOULOS Fotis | 2 | KASIMIS TRAINING SAUCONY GREECE | . | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:06:02 | |
1 | FERNANDEZ JIMENEZ Jose Angel | 1 | ATLETISMO SIERRA DE SEGURA | . | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:06:07 | |
3 | JONES Daniel | 3 | WELLINGTON SCOTTISH ATHLETICS CLUB | . | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:07:09 | |
4 | RYNKOWSKI Bartosz | 8001 | NOWY DWÓR GDAŃSKI | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:10:48 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
ROGIEWICZ Andrzej | 150 | PACKMAN TEAM | . | Senior Mężczyzn | DNF | 01:10:50 DNF | ||
CAUSIDIS Marek | 4 | SALOMON/SUUNTO | . | Senior Mężczyzn | DNF | 01:10:53 DNF | ||
7 | PILLEY Morgan | 5 | . | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:13:00 | ||
8 | GRZĄDZIEL Dominik | 8 | ATTIQ TEAM | DZIEKANOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:15:48 | |
9 | LEŚNIAK Kamil | 7 | HOKA GARMIN TEAM | POZNAŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:16:11 | |
SKUPIEŃ Tomasz | 18 | SKAWINKI | Master Mężczyzn | DNF | 01:16:14 DNF | |||
11 | NAJVERT Stanislav | 14 | KLIPI RACING TEAM | . | Weteran Mężczyzn | 00:00:02 | 01:17:10 | |
FARON Robert | 9 | SALCOGARMINTEAM | ZALESIE | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:17:14 DNF | ||
13 | SOBCZAK Henryk | 115 | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:17:58 | ||
14 | GORCZYCA Bartosz | 6 | . | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:18:08 | ||
15 | BARAN Artur | 64 | DOBRA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:18:41 | ||
PASTUSZKA Paweł | 84 | EX TEAM | ZIĘBICE | Senior Mężczyzn | DNF | 01:18:45 DNF | ||
KOSCIELNIK Krzysztof | 41 | TEAM PAPRY | TYCHY | Master Mężczyzn | DNF | 01:18:48 DNF | ||
18 | LEWANDOWSKA Edyta | 13 | #PYZANAGIGANCIE TEAM | . | Master Kobiet | 00:00:02 | 01:19:30 | |
19 | WILK Katarzyna | 11 | . | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:19:33 | ||
20 | TRACZ Paulina | 10 | BUFF/THENORTHFACE | . | Senior Kobiet | 00:00:02 | 01:19:52 | |
21 | ŚCIESZKA Wojciech | 65 | 13 ELT KRAKÓW-BALICE | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 01:20:02 | |
DYBEK Paweł | 8042 | SALOMON SUUNTO TEAM | MIELEC | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:20:10 DNF | ||
KRAWCZAK Paulina | 12 | ATTIQ TEAM | PUŁAWY | Master Kobiet | DNF | 01:22:06 DNF | ||
RUSEK Marcin | 103 | ULTRA_FARMAZON | BOCHNIA | Master Mężczyzn | DNF | 01:22:29 DNF | ||
25 | MIKA Andrzej | 99 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:22:30 | |
MAJER Ewa | 16 | LA SPORTIVA POLSKA | . | Master Kobiet | DNF | 01:22:58 DNF | ||
27 | WANTUCH Marcin | 147 | CHOJNIK | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:23:21 | ||
28 | ZADARNOWSKI Darek | 132 | SBG PODBIEG NESSI TEAM | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:23:46 | |
29 | TATARA Mateusz | 154 | RUN-G | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:23:47 | |
30 | MAMALA Justyna | 144 | PAMTRANS / TRAIL IS OUR WAY | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:03 | 01:25:32 | |
31 | SNARSKI Dariusz | 56 | KATOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 01:25:50 | ||
32 | PADUSZYŃSKA Wioletta | 133 | TEAM BARYŁA 17 WBZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Master Kobiet | 00:00:03 | 01:25:51 | |
33 | SKOCZYLAS Adrian | 55 | SKOCZYLIWLASY | ŚWIDNIK | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:25:51 | |
34 | TAZBIR Grzegorz | 40 | BĘDZIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:25:58 | ||
35 | BIEŃ Przemysław | 53 | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | JONINY | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:26:02 | |
36 | ROHAN Łukasz | 102 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:26:05 | |
WIERZCHOWIAK Karolina | 134 | TRAIL IS OUR WAY TEAM | KROSNO | Senior Kobiet | DNF | 01:29:16 DNF | ||
38 | KIDA Marek | 111 | NOWE CHECHLO | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:29:55 | ||
39 | PLOCH Jakub | 60 | BIELSKO-BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:30:10 | ||
40 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 143 | POLIPACK TEAM GWE | PAKOŚĆ | Master Kobiet | 00:00:03 | 01:30:12 | |
41 | ŁYDA Piotr | 76 | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:33:22 | ||
42 | SEMENIUK Piotr | 86 | WARSZAWA-WESOŁA | Weteran Mężczyzn | 00:37:30 | 01:33:47 | ||
43 | WALACIK Adam | 20 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:33:48 | ||
44 | PABIS Marek | 87 | KOBYLANKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:33:54 | ||
45 | KOCIK Maciej | 23 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:35:14 | ||
46 | BOCHENEK Miłosz | 32 | TWORÓG | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:36:56 | ||
47 | GRZELAK Kamila | 137 | MĘCINA PANY | MĘCINA | Senior Kobiet | 00:00:09 | 01:37:01 | |
48 | CIENIAWSKI Piotr | 46 | CSRG | BYTOM | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:37:19 | |
49 | REJ Mirosław | 44 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | MIELEC | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:37:30 | |
50 | GRĘBOWIEC Mateusz Grębowiec | 33 | TSA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:37:34 | |
SUDNIK Krzysztof | 62 | KNURÓW | Master Mężczyzn | DNF | 01:37:42 DNF | |||
52 | SKÓRA Mirosław | 128 | SPARTA ULTRA TEAM | LASKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:38:11 | |
53 | DANILUK Krzysztof | 27 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:38:14 | ||
54 | STANOWSKI Grzegorz | 88 | FOREVER YOUNG | ŁÓDŹ | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:38:16 | |
55 | MICHALSKA Agnieszka | 54 | GYMCITY RYBNIK K1 | RADLIN | Senior Kobiet | 00:00:06 | 01:39:12 | |
BĘTKOWSKI Wojciech | 48 | BRYGADA BESKIDÓW | STRÓŻE | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:39:16 DNF | ||
57 | SOWIŃSKI Leszek | 69 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 01:39:52 | ||
58 | YURTSUN Stepan | 130 | SPARTA ULTRA TEAM | KĘPNO | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 01:40:05 | |
59 | GŁOMBIOWSKA Zuzanna | 116 | RUNPASSION.PL TEAM | GDYNIA | Senior Kobiet | 00:00:05 | 01:40:23 | |
NAJCIAK Maciej | 8054 | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:40:30 DNF | ||||
OBARA Michał | 50 | BOGUŚ I LUCEK | KIELCE | Master Mężczyzn | DNF | 01:40:55 DNF | ||
62 | WAGNER Ewa | 22 | WROCŁAW | Senior Kobiet | 00:00:04 | 01:41:30 | ||
63 | WIECZOREK Agata | 59 | TARNOBRZEG | Master Kobiet | 00:00:05 | 01:41:36 | ||
64 | JAROSZ Michał | 89 | JAWORZNO | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:41:49 | ||
65 | KŁOŚ Artur | 146 | STAY INSANE | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:42:14 | |
66 | SÓJKA Paweł | 117 | LKS OLYMP BŁONIE | WARSZAWA | Diament Mężczyzn | 00:00:13 | 01:42:15 | |
URACZ Łukasz | 112 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Master Mężczyzn | DNF | 01:42:29 DNF | ||
CZUPKIEWICZ Michał | 127 | TRUCHT TEAM OPOLE | OPOLE | Master Mężczyzn | DNF | 01:42:37 DNF | ||
69 | KOZŁOWSKI Marek | 129 | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | JAWOR | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:43:05 | |
70 | SKRABA Maciej | 135 | KRZYŻÓWKA | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:43:06 | ||
MIKLER Arkadiusz | 68 | GUTO ADVENTURE TEAM | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:43:16 DNF | ||
72 | KLIMCZEWSKI Andrzej | 77 | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:44:48 | |
73 | JANUSZEWSKI Karol | 141 | BIEGAM U KOLESI | MONTOWO | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:45:01 | |
74 | ŁABĘDŹ Artur | 92 | ITMBW KRAKÓW | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:45:36 | |
75 | ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa | 151 | PIASECZNO | Master Kobiet | 00:00:10 | 01:46:36 | ||
76 | KANIA Marcin | 142 | #CIETRZEWTEAM | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:46:37 | |
77 | SKŁADANOWSKA Beata | 63 | BIEGAM BO CHCE | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:07 | 01:48:41 | |
78 | TRZEŹWIŃSKA Anna | 38 | LBL(LUBIĘ BIEGAĆ LENIWIE) | KAJETANÓWKA | Master Kobiet | 00:00:06 | 01:49:11 | |
79 | NOWAK Natalia | 75 | BIEGOWA KUŹNIA | KATOWICE | Master Kobiet | 00:00:13 | 01:50:10 | |
80 | PIETRZYK Tomasz | 74 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:50:25 | ||
81 | BALON Piotr | 73 | BAKOMAT U(L)TRA TEAM | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:51:05 | |
82 | KOWALCZYK Aleksander | 21 | DZIERĄŻNIA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:51:30 | ||
GAJDA Mateusz | 131 | SKAWINA BIEGA | PASZKÓWKA | Master Mężczyzn | DNF | 01:51:34 DNF | ||
KUNYSZ Mateusz | 49 | BORGWARNER RUNNING TEAM | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | DNF | 01:51:35 DNF | ||
85 | GRALA Maria | 85 | RZOZÓW | Master Kobiet | 00:00:09 | 01:52:17 | ||
86 | ROMAŃSKA Karolina | 138 | RK ATHLETICS WARSZAWA | ŚWINOUJŚCIE | Master Kobiet | 00:00:08 | 01:52:23 | |
87 | KRUPIANIK Tomasz | 110 | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:52:23 | ||
88 | WALOCH Tomasz | 139 | KIR | RADOMSKO | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:52:25 | |
89 | KUŚMIERCZYK Piotr | 52 | ROZBIEGAJMY RADOMSKO/GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | RADOMSKO | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:52:29 | |
90 | HOŁUJ Andrzej | 66 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 01:52:30 | ||
91 | KRÓL Marcin | 123 | PRO 366 | SŁUPCA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:52:38 | |
92 | BANASZCZYK Mariusz | 30 | EDC.TEAM.ACTIVE | KASZEWICE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:52:40 | |
93 | DEC Mirosław | 136 | TRUCHT TEAM OPOLE | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:52:48 | |
94 | KOPISZKA Tomasz | 28 | BIEGOCENTRYK | BIAŁY BÓR | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 01:52:53 | |
95 | KORZENIOWSKI Mateusz | 37 | BIELSKO BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:53:03 | ||
96 | KOPACZ Mirosław | 42 | POZNAŃ | Diament Mężczyzn | 00:00:10 | 01:53:05 | ||
97 | GOLEŚ Grzegorz | 79 | ULTRA WYJADACZE | LEŻAJSK | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:54:47 | |
ZYGMUNT Paweł | 80 | GIEDLAROWA | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:54:49 DNF | |||
99 | ZADROŻNY Piotr | 119 | BIEGIEM DO 100TKI | HALINÓW | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:54:51 | |
RUMAN Paweł | 25 | KRYNICA ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | DNF | 01:55:33 DNF | |||
101 | PAWELEC Andrzej | 47 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 01:55:53 | ||
102 | BRODEK Andrzej | 51 | GLIWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:56:05 | ||
103 | PIETRASIAK Daniel | 107 | SOSNOWIEC | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:56:08 | ||
104 | SIWIEC Stanisław | 122 | RZESZÓW | Diament Mężczyzn | 00:00:10 | 01:57:34 | ||
105 | PĄCZKA Przemyslaw | 8002 | ZIMOWA PONIEWIERKA TEAM | BRZÓZA KRÓLEWSKA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:57:39 | |
DOROBISZ Marek | 34 | MYSZKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:57:57 DNF | |||
SUTKOWSKI Andrzej | 43 | MYSZKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:58:00 DNF | |||
108 | MARCHEWKA Joanna | 81 | CZERNICHÓW | Weteran Kobiet | 00:00:11 | 01:58:11 | ||
KAMIŃSKI Krzysztof | 153 | KRAKÓW | Diament Mężczyzn | DNF | 01:58:12 DNF | |||
110 | STOPA Tomasz | 24 | BASAJAUN | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 02:00:16 | |
111 | BIEGAJ Arkadiusz | 29 | SKARŻYSKIE DZIKI | SKARŻYSKO-KAMIENNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 02:00:17 | |
112 | OLBRYŚ Stanisław Adam | 148 | KB LEGIONOWO | NASIELSK | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 02:00:19 | |
113 | POCIĘGIEL Michał | 109 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:00:29 | |
114 | GINTER Grzegorz | 108 | AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:00:32 | |
KOBIERSKI Radosław | 83 | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | HALINÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | 02:00:47 DNF | ||
LOREK Marek | 114 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Weteran Mężczyzn | DNF | 02:00:55 DNF | ||
117 | ZIĘTEK Waldemar | 106 | STARA WIEŚ | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:01:20 | ||
118 | KUŚMIDER Michał | 45 | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | HALINÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 02:02:03 | |
119 | GRZELAK Justyna | 118 | MARATON LESZNO | LESZNO | Weteran Kobiet | 00:00:07 | 02:02:21 | |
120 | KONKEL Marcin | 61 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 02:02:52 | ||
121 | MARCHEWKA Andrzej | 82 | CZERNICHÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 02:03:25 | ||
122 | MALARCZYK Sławomir | 149 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:04:21 | |
123 | KARAWACKI Grzegorz | 120 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 02:04:23 | |
124 | KANTOR Sebastian | 58 | RUN 4 FUN TEAM | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:05:05 | |
GRZEGORZEWSKI Michał | 35 | STRZESZYN | Master Mężczyzn | DNF | 02:05:15 DNF | |||
126 | JANUSZEWSKA Izabela | 140 | BIEGAM U KOLESI | MONTOWO | Master Kobiet | 00:00:08 | 02:08:53 | |
SZLENDAK Anna | 26 | MAM WYBIEGANE/WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | Master Kobiet | DNF | 02:11:56 DNF | ||
WĄDOŁOWSKA Joanna | 101 | ZABRZE | Master Kobiet | DNF | 02:14:59 DNF | |||
129 | ZYGMUNT Monika | 94 | GIEDLAROWA | Weteran Kobiet | 00:00:13 | 02:19:14 | ||
DURA Piotr | 152 | PKB ENDORFINA | RAKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | 02:21:49 DNF |
Znaleziono 130 wynik(ów)