Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 42 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 225 |
Wystartowało : | 183 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 179 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Deptak 0.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZUMIEC Łukasz | 516 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:57 | |||
2 | MACECEK Tomas | 411 | SALOMON/SUUNTO CZECH REPUBLIC | OSTRAVA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:57 | |
3 | MILEWSKI Dominik | 4199 | RYKOWISKO TEAM | PŁOCK | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:58 | |
4 | BALIGA Cezary | 2146 | OLESNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:59 | ||
5 | SOBAS Jacek | 473 | KĘDZIERZYN KOŹLE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:00 | ||
6 | ŻUCHOWSKI Daniel | 4169 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:00 | ||
7 | FABIAN Bogusław | 502 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:04 | |||
8 | ZIĘBA Robert | 4022 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:04 | |
9 | GLEŃ Robert | 4028 | MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE | JEDLICZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | |
10 | WĄCHAŁA Łukasz | 4206 | GOŁKOWICE GÓRNE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | ||
11 | KOWOLIK Maciej | 4006 | KATOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:07 | ||
12 | TAJCHMAN Jarosław | 4100 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:08 | |
13 | PRĘTNIK Sławomir | 515 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:12 | |||
14 | WĘGLIŃSKI Mikołaj | 4116 | JAROCIN | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:12 | ||
15 | ROHAN Łukasz | 4040 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:13 | |
16 | WINIARSKA Katarzyna | 4062 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAM | PRZEMYŚL | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:13 | |
17 | DYREK Michał | 4014 | MOK MSZANA DOLNA | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | |
18 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 4043 | KOPER TEAM | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | |
19 | PAPROCKA Urszula | 4180 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:14 | |
20 | FLĄDRO Daniel | 412 | WOKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:15 | ||
21 | OBSTÓJ Karolina | 410 | #SOBASTEAM | . | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:16 | |
22 | WIERNEK Tomek | 4002 | STAJNIA BALONA | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:17 | |
23 | ŚLIWA Arkadiusz | 471 | KRYNICA ZDROJ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:17 | ||
24 | TOPOLSKI Marcin | 4195 | CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | JADOWNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:18 | |
25 | DYGACZ Agnieszka | 4057 | 42K PRO TEAM | CHORZÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:18 | |
26 | STEC Krzysztof | 4202 | SALT RUNNERS BOCHNIA | NOWY WIŚNICZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:22 | |
27 | ZIĘBA Mariusz | 4024 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:27 | |
28 | WYLEŻAŁEK Alina | 4183 | GLIWICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:28 | ||
29 | DUDEK Wojciech | 4107 | PODBORZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:29 | ||
30 | MAGDA Katarzyna | 497 | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:34 | |||
31 | JAKUBOWSKI Bartek | 4027 | PAWŁOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:34 | ||
32 | GEIŻDŻ Marcin | 4030 | KANDAHAR | JAWORZNO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | |
33 | STANGRECIAK Adam | 4119 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | |
34 | RAK Wojciech | 4152 | SII RUNNING TEAM | BOGUCHWALA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | |
35 | GRZEBIELUCHA Katarzyna | 456 | RYBNIK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:38 | ||
36 | POROWSKI Piotr | 4179 | SAMSARA | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:38 | |
37 | SZPUNAR Marek | 484 | ŁAŃCUT | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:39 | ||
38 | WIECZOREK Agata | 4163 | TARNOBRZEG | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:40 | ||
39 | ZAWADZKI Grzegorz | 505 | GŁOGÓW MŁP. | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | ||
40 | PARWA Michał | 496 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | |||
41 | RAINKO Marcin | 4044 | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | ||
42 | KMAK Sławek | 4201 | GRYBÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:43 | ||
43 | BERGAŃSKI Michał | 4077 | BRYGADA BESKIDÓW | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:44 | |
44 | BURY Mateusz | 1145 | POLACY NIC SIĘ STALO | ZAWOJA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:44 | |
45 | WRĘCZYCKI Łukasz | 4055 | LUBLINIEC | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:45 | ||
46 | KUŚMIDER Jakub | 4031 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | |
47 | KULAS Łukasz | 4166 | SOLO | BIERUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | |
48 | CIĘŻKOWSKI Sławomir | 4174 | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | ||
49 | MLEKO Michał | 4178 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | ||
50 | FRĄCZEK Justyna | 479 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:48 | ||
51 | TOMKIEWICZ Przemysław | 4148 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:48 | ||
52 | MAŚLANY Mariusz | 4153 | ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:48 | |
53 | KULA Robert | 4170 | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:49 | ||
54 | SADOWSKA Jagoda | 4187 | #YOLOTEAMKRK | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:49 | |
55 | MIGACZ Mateusz | 4041 | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:50 | ||
56 | MOLASY Dorota | 4026 | AKTYWNIE Z MOLKAMI | MALBORK | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:51 | |
57 | GRUMBIANIN Paulina | 4037 | PRUSZKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:51 | ||
58 | MARTUŚ Jacek | 4016 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:53 | |
59 | SZATON Bogusław | 4198 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:54 | |
60 | DOPART Tomasz | 4144 | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | |
61 | PODOLAK Paweł | 4145 | MKS HALICZ | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | |
62 | SZOSTAK Anna | 4140 | UKS OLIMPIA ZABRZE | ZABRZE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:57 | |
63 | PASTWA Janusz | 4175 | GDAŃSK | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:58 | ||
64 | MIELCZAREK Grzegorz | 4035 | AM.TRENER TEAM | OPOLE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:59 | |
65 | PASTWA Krzysztof | 4177 | CISEWIE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:59 | ||
66 | PRZESMYCKI Krzysztof | 4133 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:00 | ||
67 | KŁOS Wojciech | 4156 | OPOLE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:00 | ||
68 | MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda | 4069 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:01 | ||
69 | GORCZYŃSKI Wojciech | 4070 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | ||
70 | DZIOB Grzegorz | 4101 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | MAŁA WIEŚ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | |
71 | BĘTKOWSKI Wojciech | 4127 | STRÓŻE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:02 | ||
72 | LEŚ Michał | 4061 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | ||
73 | ŁAJSZCZAK-GAJDA Dorota | 4146 | RESHAPE | GLIWICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:03 | |
74 | PIELECHA Rafał | 4171 | FITNESS FREAKS | ZACZERNIE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | |
75 | MARUT Artur | 4172 | FITNESS FREAKS | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | |
76 | STACH Tomasz | 4082 | ALIGATOR TEAM | PIEKIEŁKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:04 | |
77 | KUŚ Gabriela | 4042 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:04 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
PAWIŃSKI Artur | 4001 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 00:04:04 DNF | ||
79 | SZABOŃ Tomasz | 4200 | UKS REFLEX RYBNIK | JANKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:06 | |
80 | GAŁCZYK Grzegorz | 4142 | #YOLOTEAMKRK | BIAŁY KOŚCIÓŁ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:07 | |
81 | PASIEKA Agnieszka | 4165 | KB ATLETIC ZRĘCIN | USTROBNA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:07 | |
82 | JUSZKO Krzysztof | 4182 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:08 | ||
83 | NOWICKA Katarzyna | 4007 | JAWORZNO | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:09 | ||
84 | LABURDA Kinga | 4036 | BRZYSKI TRI TEAM | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:10 | |
85 | JĘDRZEJCZAK Anna | 4066 | MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:10 | |
86 | JAKUBOWSKA Renata | 4003 | BIELSKO -BIAŁA | Weteran Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:11 | ||
87 | MADEJ Magdalena | 4076 | MIELEC | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:11 | ||
88 | DYBKA Rafał | 4139 | GRUPA SKROMNYCH BIEGACZY | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:12 | |
89 | SAINTEMARIE Arnaud | 4164 | MARCINSWIERCTEAM | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:12 | |
90 | FRYCA Karolina | 4204 | TORUŃ | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:12 | ||
91 | BUDKA Agata | 4050 | KB MCK I S JAWORZNO | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:13 | |
92 | BARAŃSKI Jakub | 4054 | AZS UJ | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:13 | |
93 | SIEMIESZ Paweł | 4075 | JASŁO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:13 | ||
94 | CZOPEK Agnieszka | 4121 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:13 | |
95 | DĄBROWSKI Michał | 4013 | ULTRAPOŚLADACH | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:14 | |
96 | WILK Magdalena | 4020 | ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNI | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:14 | |
97 | KOWALCZYK-GROCHLA Agata | 4123 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:15 | |
98 | JANIK Grzegorz | 4078 | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:16 | |
99 | BULANDA Barbara | 4095 | BULANDA BARBARA | BOCHNIA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:16 | |
100 | NOWAK Agnieszka | 4113 | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:16 | ||
101 | RAK Monika | 4193 | PROSZÓWKI | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:16 | ||
102 | GARNCARCZYK Piotr | 4129 | ŻYWIEC | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:17 | ||
103 | WĄSOWSKA Milena | 4191 | BIEGAMBOLUBIĘ | SOSNOWIEC | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:17 | |
104 | PIECZARA Agnieszka | 4196 | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:17 | ||
105 | KAŁDON Sławomir | 4124 | GORZYCE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:18 | ||
106 | CIEŻAK Magdalena | 4110 | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:19 | ||
107 | PLISZCZYŃSKA Justyna | 4168 | LUBLIN | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:19 | ||
108 | MARCINOWSKI Tomasz | 4131 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:20 | |
109 | MARCINOWSKA Marta | 4132 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:20 | |
110 | PORZYCKI Tomasz | 4088 | KRAKOW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:21 | ||
111 | PASTWA Monika | 4176 | GDAŃSK | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:21 | ||
112 | SERENDA Robert | 429 | LEGNICA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:22 | ||
113 | FAJER Marek | 4189 | ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGA | MYSZKÓW | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:22 | |
114 | TKACZ Przemysław | 4081 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | KRAKOW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:23 | |
115 | KUDRYCKI Jakub | 4032 | BILCZABIEGA | BILCZA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:24 | |
116 | SZTURC Łukasz | 4122 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:24 | ||
117 | JASIOROWSKI Michał | 4015 | PĘDZĄCE ŻELKI | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:25 | |
118 | PROMIŃSKA Karolina | 4017 | PĘDZĄCE ŻELKI | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:25 | |
119 | LEGIEĆ-KWAŚNY Monika | 4058 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:25 | |
120 | MIŁKOWSKI Dawid | 4091 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | ||
121 | STYLIŃSKI Norbert | 4049 | BESKIDNIK | WETLINA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | |
122 | CITUK Grzegorz | 4138 | 42K PRO TEAM | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | |
123 | PELCZAR Jakub | 4190 | PIASECZNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | ||
124 | MROZEK Krzysztof | 4072 | GORLICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | ||
125 | KURZAWA Adam | 4118 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | |
126 | MARKIEWICZ Tomasz | 4120 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | |
127 | PIORKOWSKA Olga | 4097 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:28 | ||
128 | KRUSZYNSKA - REMBIEWSKA Agnieszka | 4103 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:28 | ||
129 | SZARMACH Izabela | 4085 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:28 | ||
130 | IWANICKI Władysław | 4074 | ŁĘCZNA | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:29 | ||
131 | JASIŃSKI Sebastian | 4126 | DRZYCIM | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:29 | ||
KOSEDA Robert | 4125 | HONEY BADGER | KARTUZY | Weteran Senior Mężczyzn | DNF | 00:04:29 DNF | ||
133 | MAZUR Ireneusz | 4012 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | |
134 | DYREK Marcin | 4018 | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | ||
135 | SAJ Paweł | 4068 | DZIKIE MUSTANGI | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | |
136 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 4137 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | |
137 | GLINKA Agnieszka | 4188 | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | LEGIONOWO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:30 | |
138 | OPARA Maja | 4197 | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | JABŁONNA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:30 | |
139 | TUCHOWSKI Janusz | 4059 | DĘBICA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | ||
140 | PLUTA Sebastian | 4083 | DZIKIE MUSTANGI | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | |
141 | KLEJSZTA Grzegorz | 4105 | #CZELADZBIEGA | MYSŁOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | |
142 | SURMAN Mariusz | 4106 | DZIEKIE MUSTANGI | PUSTKÓW OSIEDLE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | |
143 | PACHO Sylwester | 408 | . | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | ||
143 | GRUCA Ryszard | 409 | . | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | ||
145 | TATUŚKO Tomasz | 4071 | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | ||
146 | PABIAŃCZYK Małgorzata | 4039 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:33 | ||
147 | KOWALCZUK Michał | 4186 | MARKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:33 | ||
148 | CZAPIEWSKI Dariusz | 499 | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:34 | |||
149 | CZAPIEWSKI Janusz | 500 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:34 | |||
150 | MÓL Wioletta | 4114 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:35 | |
151 | BLICHARZ Artur | 4155 | OŁPINY | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:36 | ||
152 | SKRZYPEK Sylwia | 4130 | KRAKOW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:37 | ||
153 | NOWAK Łukasz | 4112 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:38 | |
154 | PASZKO Stanisław | 4117 | DINOZAUR Z ROZTOCZA | GORAJEC ZAGROBLE | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:39 | |
155 | PUZIO Waldemar | 485 | Maratończyk Dębica | DĘBICA | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:39 | |
156 | KĘDZIOR Wiesława | 4185 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:40 | |
157 | KRASZKIEWICZ Aleksander | 4203 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:40 | |
158 | MONGRID Anna | 501 | GDAŃSK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:42 | ||
159 | DADAŚ Janusz | 4009 | BP RUNNING TEAM GLIWICE | GLIWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:43 | |
160 | BURLIGA Marzena | 4194 | KNURÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:43 | ||
161 | LASOTA Arkadiusz | 4098 | SOSNOWIEC | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:44 | ||
162 | KRUPA-SZCZĘSNY Izabela | 4111 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:48 | |
163 | BARAŃSKA Wanda | 4052 | KRAKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:50 | ||
164 | RYMAR Alan | 4048 | KROSNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:51 | ||
165 | MOSOŃ Kamil | 4051 | TARGOWISKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:51 | ||
166 | KACZMARCZYK Agnieszka | 4173 | RESHAPE RUNNERS | ZABRZE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:52 | |
167 | BARTOSIK Tomasz | 4184 | MYSZKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:53 | ||
168 | ŚCIBOR Adrian | 4089 | PRZYSIETNICA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:54 | ||
169 | MOSKWIAK Mateusz | 4094 | TRZECH KUMPLI | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:54 | |
170 | POCIĘGIEL Michał | 4011 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:55 | |
171 | MILCARZ Andrzej | 4161 | FESTINA LENTE | WROCŁAW | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:55 | |
172 | BURY Krzysztof | 4093 | RZĄSKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:56 | ||
173 | CZARNOTA Dorota | 4004 | WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:58 | |
174 | MARYNIAK Katarzyna | 4038 | WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:59 | |
175 | FRYŚ Justyna | 4005 | WYBIEGAJ SIEBIE | WIELISZEW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:59 | |
176 | LATAŁA Wojciech | 4033 | LEŚNE GRUBASY | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | |
177 | SEREMET Bożena | 4067 | SIEPRAWSKA PIĄTKA | KRAKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:05:04 | |
178 | MICHALCZAK Paweł | 4181 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | ||
OZIMKOWSKA Judyta | 4160 | WARSZAWA | Senior Kobiet | DNF | 00:06:09 DNF | |||
180 | MARUCHA Tomasz | 4065 | DRUŻYNA Ż | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
181 | JAKUB Hajduga | 4159 | STARY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
182 | SZCZEPOCKI Andrzej | 4053 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | ||||
PIERZCHAŁA Anna | 4025 | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | DNF | DNF |
Znaleziono 183 wynik(ów)