Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 42 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 225 |
Wystartowało : | 183 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 179 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Deptak 0.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZUMIEC Łukasz | 516 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:57 | |||
2 | SOBAS Jacek | 473 | KĘDZIERZYN KOŹLE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:00 | ||
3 | ZIĘBA Robert | 4022 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:04 | |
4 | GLEŃ Robert | 4028 | MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE | JEDLICZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | |
5 | TAJCHMAN Jarosław | 4100 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:08 | |
6 | PRĘTNIK Sławomir | 515 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:12 | |||
7 | ROHAN Łukasz | 4040 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:13 | |
8 | DYREK Michał | 4014 | MOK MSZANA DOLNA | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | |
9 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 4043 | KOPER TEAM | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | |
10 | FLĄDRO Daniel | 412 | WOKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:15 | ||
11 | WIERNEK Tomek | 4002 | STAJNIA BALONA | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:17 | |
12 | TOPOLSKI Marcin | 4195 | CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | JADOWNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:18 | |
13 | STEC Krzysztof | 4202 | SALT RUNNERS BOCHNIA | NOWY WIŚNICZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:22 | |
14 | DUDEK Wojciech | 4107 | PODBORZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:29 | ||
15 | JAKUBOWSKI Bartek | 4027 | PAWŁOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:34 | ||
16 | POROWSKI Piotr | 4179 | SAMSARA | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:38 | |
17 | SZPUNAR Marek | 484 | ŁAŃCUT | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:39 | ||
18 | ZAWADZKI Grzegorz | 505 | GŁOGÓW MŁP. | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | ||
19 | PARWA Michał | 496 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | |||
20 | RAINKO Marcin | 4044 | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | ||
21 | BERGAŃSKI Michał | 4077 | BRYGADA BESKIDÓW | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:44 | |
22 | KUŚMIDER Jakub | 4031 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | |
23 | KULAS Łukasz | 4166 | SOLO | BIERUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | |
24 | MARTUŚ Jacek | 4016 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:53 | |
25 | DOPART Tomasz | 4144 | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | |
26 | PODOLAK Paweł | 4145 | MKS HALICZ | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | |
27 | PRZESMYCKI Krzysztof | 4133 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:00 | ||
28 | GORCZYŃSKI Wojciech | 4070 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | ||
29 | DZIOB Grzegorz | 4101 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | MAŁA WIEŚ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | |
30 | PIELECHA Rafał | 4171 | FITNESS FREAKS | ZACZERNIE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | |
31 | MARUT Artur | 4172 | FITNESS FREAKS | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | |
32 | STACH Tomasz | 4082 | ALIGATOR TEAM | PIEKIEŁKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:04 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
PAWIŃSKI Artur | 4001 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 00:04:04 DNF | ||
34 | SZABOŃ Tomasz | 4200 | UKS REFLEX RYBNIK | JANKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:06 | |
35 | GAŁCZYK Grzegorz | 4142 | #YOLOTEAMKRK | BIAŁY KOŚCIÓŁ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:07 | |
36 | SAINTEMARIE Arnaud | 4164 | MARCINSWIERCTEAM | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:12 | |
37 | DĄBROWSKI Michał | 4013 | ULTRAPOŚLADACH | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:14 | |
38 | JANIK Grzegorz | 4078 | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:16 | |
39 | MARCINOWSKI Tomasz | 4131 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:20 | |
40 | SZTURC Łukasz | 4122 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:24 | ||
41 | STYLIŃSKI Norbert | 4049 | BESKIDNIK | WETLINA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | |
42 | CITUK Grzegorz | 4138 | 42K PRO TEAM | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | |
43 | MROZEK Krzysztof | 4072 | GORLICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | ||
44 | MAZUR Ireneusz | 4012 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | |
45 | DYREK Marcin | 4018 | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | ||
46 | SAJ Paweł | 4068 | DZIKIE MUSTANGI | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | |
47 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 4137 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | |
48 | PLUTA Sebastian | 4083 | DZIKIE MUSTANGI | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | |
49 | KOWALCZUK Michał | 4186 | MARKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:33 | ||
50 | KRASZKIEWICZ Aleksander | 4203 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:40 | |
51 | POCIĘGIEL Michał | 4011 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:55 | |
52 | LATAŁA Wojciech | 4033 | LEŚNE GRUBASY | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | |
53 | MICHALCZAK Paweł | 4181 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | ||
54 | MARUCHA Tomasz | 4065 | DRUŻYNA Ż | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
55 | JAKUB Hajduga | 4159 | STARY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 |
Znaleziono 55 wynik(ów)