ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - LATOSZYN - 10KM - 8/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-07-31
Miejsce : LATOSZYN
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 42
Wystartowało : 40
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Mundurowi | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLap 2.5km
2.5km
Laps_5km
5km
Lap 7.5km
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MICHALEC Marcin 42KNB MOSIR KROSNOKROSNOM30-391M 100:14:4000:29:3900:45:0601:00:48.65 6:049,9
2MARCZAK Tomasz 21NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 200:15:1500:30:2500:45:4901:01:48.35+00:00:596:109,7
3WOJTOWICZ Tomasz 41LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-392M 3100:15:0000:30:1900:46:0601:02:42.75+00:01:546:169,6
4SKIBA Krzysztof 30KGHM METRACOLEGNICAM60-691M 400:15:1300:30:5400:47:0501:04:04.40+00:03:156:249,4
5ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 39KGHM METRACOLEGNICAK40-491K 100:16:3800:33:0600:49:5601:07:04.80+00:06:166:428,9
6BARTOSIEWICZ Łukasz 2LUKI TEAM POLSKABORKOWOM30-393M 5100:16:5200:33:3900:50:4701:07:55.65+00:07:076:478,8
7ZYCH Witold 40ROGIM50-591M 600:16:5200:33:4800:51:0301:07:58.20+00:07:096:478,8
8JUREK Adam 15KGHM METRACOLUBINM60-692M 700:16:4400:33:4400:51:0801:08:17.20+00:07:286:498,8
9WOJTASIŃSKI Daniel 37NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-491M 800:16:4300:33:4500:51:0901:08:22.10+00:07:336:508,8
10KABATA Jarosław 16NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM50-592M 900:16:4600:33:4800:51:3001:08:45.15+00:07:566:528,7
11CHYRA Janusz 5NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM40-492M 1000:17:0300:34:1800:51:3901:08:46.55+00:07:576:528,7
12BIELECKA Zuzanna 4NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-492K 200:16:4000:33:4200:51:2901:09:23.60+00:08:346:568,6
13SIWAK Piotr 29KGHM METRACORUDNAM60-693M 1100:17:1000:34:4600:52:4101:10:41.20+00:09:527:048,5
14LABUS Marzena 19NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK30-391K 3100:17:0300:34:4400:52:3301:10:44.50+00:09:557:048,5
15CZŁAPSKI Krzysztof 7NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-593M 1200:17:2500:35:2000:53:3701:11:47.50+00:10:587:108,4
16MĄDRY Grzegorz 22KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-694M 13100:17:4800:35:5400:54:1201:11:57.50+00:11:087:118,3
17BIBKO Martin 3SPEEDBARKOSICEM40-493M 1400:17:0000:34:5800:54:0601:12:59.25+00:12:107:178,2
18JĘDRASIAK Renata 12KGHM METRACOLUBINK50-591K 4100:17:3100:35:5300:54:3001:13:00.50+00:12:117:188,2
19RAJEK Magdalena 27NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-493K 500:18:2100:36:3600:55:1101:13:48.55+00:12:597:228,1
20SZCZUDLIK Małgorzata 35PERŁY PODKARPACIATRZEMESZNOK40-494K 600:18:0900:36:3500:55:2001:14:30.80+00:13:427:278,1
21KOWACZ Agata 17SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-495K 700:18:1000:37:0000:56:1501:15:25.20+00:14:367:328,0
22FRANCZAK Małgorzata 9NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 800:18:4700:37:4600:57:0301:16:21.70+00:15:337:387,9
23NYKIEL Jarosław 24TARNÓWM50-594M 15100:18:2400:37:2200:57:2301:17:04.05+00:16:157:427,8
24ŚLUSARCZYK Andrzej 36WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+1M 1600:19:2500:38:3300:58:2001:17:40.25+00:16:517:467,7
25CZMOCH Marian 8PUKS JEDYNKAŁOSICEM70+2M 17100:19:3600:39:0100:58:4701:17:55.25+00:17:067:477,7
26BALIŚ Andrzej 1KRAKÓWM30-394M 18200:18:4700:38:2700:58:1801:18:39.00+00:17:507:517,6
27KUŁAKOWSKA Halina 18KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-496K 9100:19:0400:38:5000:58:4701:19:05.20+00:18:167:547,6
28CZAJKA Urszula 6RUMIAK60-691K 10100:19:1600:39:0500:59:1101:19:33.80+00:18:457:577,5
29SZCZĘŚNIAK Zbigniew 34NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-695M 1900:19:3800:39:4101:00:1501:20:31.00+00:19:428:037,5
30PIEŃKOWSKA Urszula 26SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-497K 1100:19:5300:40:2301:00:4901:21:24.55+00:20:358:087,4
31FRANCZAK Dariusz 11NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-595M 2000:20:2200:41:1801:02:2601:23:37.75+00:22:498:217,2
32SOROKA-MITUŁA Grażyna 32SZCZECINK40-498K 12100:21:1900:42:3101:03:5801:25:17.90+00:24:298:317,0
33JÓŹWIAK Łukasz 14SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-596M 21100:21:3700:44:0801:06:0901:28:43.55+00:27:548:526,8
34WOJTYCZKA Alicja 38NORDIC SPORT 2021MYSŁOWICEK60-692K 1300:22:2500:45:0001:07:4801:30:29.30+00:29:409:026,6
35SAPUŁA Wiktoria 28NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-292K 1400:22:5800:45:3401:08:2201:31:02.30+00:30:139:066,6
36SOKÓŁ Anna 31CZARNE GRYFYBRZEŹNICAK40-499K 15100:22:1400:45:3301:08:3901:32:24.15+00:31:359:146,5
37NYKIEL Elżbieta 25WOLA RZĘDZIŃSKAK50-592K 1600:22:3200:46:0001:09:2901:32:58.05+00:32:099:176,5
38NIEMIEC Grzegorz 23DEBICAM40-494M 2200:21:4100:44:5701:08:3201:33:08.65+00:32:209:186,4
39STANKOWSKA Marzena 33KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4910K 1700:22:4700:46:1601:10:0401:34:36.55+00:33:479:276,3
40FRANCZAK Anna 10NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-593K 1800:23:4500:48:2201:13:0601:37:00.10+00:36:119:426,2
Znaleziono 40 wynik(ów)