ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - LATOSZYN - 5KM - 8/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-07-31
Miejsce : LATOSZYN
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 118
Wystartowało : 112
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 106
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_2,5km
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITUCKI Jacek 157POZNAŃM50-541M 100:14:4300:29:38.40 5:5510,1
2WOJTOWICZ Tomasz 163LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-391M 200:14:4400:29:44.40+00:00:065:5610,1
3NIEPOKÓJ Radosław 108GMINA MIEJSCE PIASTOWEWROCANKAM30-392M 300:14:4500:30:35.70+00:00:576:079,8
4SOSNOWSKA Agnieszka 133KABEX PODKOWA JANÓWSTAROPOLEK30-391K 100:15:1900:31:00.40+00:01:226:129,7
5SKIBA Krzysztof 128KGHM METRACOLEGNICAM60-641M 400:15:3000:31:26.60+00:01:486:179,5
6WILUSZ Erwina 156VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓWIWONICZ-ZDRÓJK30-392K 200:15:2000:31:32.85+00:01:546:189,5
7SOKOŁOWSKI Marek 131VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓW - ZDRÓJM55-591M 500:16:1000:32:14.45+00:02:366:269,3
8NOSAL Marek 109LUBLINM50-542M 600:16:1300:32:19.65+00:02:416:279,3
9MISZTAL Grzegorz 105MASZYCANKA MASZYCESUŁKOWICEM30-393M 700:15:5200:32:24.90+00:02:466:289,3
10MARCZAK Tomasz 103NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 800:16:0300:32:28.80+00:02:506:299,2
11ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 160KGHM METRACOLEGNICAK40-441K 300:16:2600:32:59.10+00:03:206:359,1
12BIELECKA Zuzanna 63NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-442K 400:16:2700:33:14.95+00:03:366:389,0
13OLSZAŃSKI Karol 111FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-491M 900:16:2500:33:32.65+00:03:546:428,9
14BREWKA Joachim 64NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM55-592M 10200:16:3200:33:33.95+00:03:556:428,9
15FRĄCKOWIAK Roman 78EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-543M 1100:16:3700:33:34.60+00:03:566:428,9
16PARZYBUT Jan 114POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-593M 1200:16:5000:33:37.80+00:03:596:438,9
17WOJTASIŃSKI Daniel 159NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 1300:16:4200:34:07.35+00:04:286:498,8
18STĘPAK Piotr 135TARNÓWM18-292M 1400:17:0900:34:11.05+00:04:326:508,8
19PASIERB Marek 115PTG SOKÓŁ 1893 MIELECRZESZOW M65-691M 1500:16:5600:34:20.70+00:04:426:528,7
20BIBKO Martin 62SPEEDBARKOSICEM45-492M 1600:17:0900:34:41.50+00:05:036:568,6
21KRAKOWSKI Jerzy Piotr 99PERŁY PODKARPACIAMIELECM55-594M 1700:17:1600:34:42.25+00:05:036:568,6
22KLAWCZYŃSKI Marcin 95AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-394M 1800:17:2200:35:01.55+00:05:237:008,6
23CIEŚLUK Marcin 66NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(A)1M 1900:17:2000:35:09.50+00:05:317:018,5
24GRUSZKA Michal 85NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM18-293M 20200:17:2300:35:21.75+00:05:437:048,5
25DOMARADZKI Tomasz 73ACTIVE TEAM KOZŁÓWKOZŁÓWM40-442M 2100:17:4000:35:27.15+00:05:487:058,5
26KARPIENIA Ewa 94EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK50-541K 500:17:2800:35:30.20+00:05:517:068,5
27SŁOWIK Jan 130HERMANOWAM-Niepełnosprawni(A)2M 22100:17:4100:35:34.95+00:05:567:068,4
28MAŚLANKA Iwona 104MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 600:17:4100:35:40.95+00:06:027:088,4
29ŚLUSARCZYK Marcin 144WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-443M 2300:17:2700:35:41.40+00:06:037:088,4
30PINIS Agnieszka 119NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK45-491K 700:17:3900:35:54.95+00:06:167:108,4
31KOSMALA Aneta 96NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK40-443K 800:18:0100:36:15.70+00:06:377:158,3
32DUSZEŃKO Zygmunt 75KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(A)3M 2400:18:0100:36:20.65+00:06:427:168,3
33ZDRZAŁEK Alicja 162NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GORYK40-444K 900:18:0300:36:28.15+00:06:497:178,2
34PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 116PRUSZYŃSKI SPORT TEAM- MASZYCANKA MASZYCESZCZODRKOWICEK45-492K 1000:18:0100:36:42.60+00:07:047:208,2
35SZYMAŃSKI Stefan 143XV KOŁO PZERII DYWITYKIEŹLINYM75-791M 2500:18:3700:36:55.45+00:07:177:238,1
36GRUSZKA Michal 84NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM45-493M 26100:18:1800:37:06.85+00:07:287:258,1
37JÓŹWIAK Marianna 92SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-493K 1100:18:1700:37:10.55+00:07:327:268,1
38GIEŁBAGA Aneta 82KOZŁÓWK45-494K 1200:18:3700:37:20.85+00:07:427:288,0
39KOWACZ Agata 97SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-445K 1300:18:2900:37:26.80+00:07:487:298,0
40WALCZAK Grzegorz 151SUCHY LASM45-494M 2700:18:2600:37:44.05+00:08:057:328,0
41KRIGER Roman 100MAPEI POLSKAPAPOWO TORUŃSKIEM60-642M 2800:18:5500:37:46.05+00:08:077:337,9
42KOWALCZYK Tadeusz 98LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM65-692M 2900:18:5000:37:50.50+00:08:127:347,9
43SONDEJ Wiesław 132PERŁY PODKARPACIARZESZÓWM60-643M 3000:18:5400:38:09.75+00:08:317:377,9
44FRANCZAK Małgorzata 170NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 1400:18:4200:38:21.90+00:08:437:407,8
45CZMOCH Marian 71PUKS JEDYNKAŁOSICEM70-741M 3100:18:5900:38:28.40+00:08:507:417,8
46GUTOWSKA Magda 88PAUL TEAMMALBORKK45-495K 1500:19:0300:38:35.55+00:08:577:437,8
47STYGA Krystyna 202KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK60-641K 1600:19:0200:38:41.35+00:09:027:447,8
48ZAWADZKI Krzysztof 161WETERANZIELONA GORAM-Niepełnosprawni(B)1M 3200:19:3000:39:13.15+00:09:347:507,6
49CZARNOTA Andrzej 68Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUBHANDZLÓWKAM65-693M 3300:19:4000:39:29.45+00:09:517:537,6
50SZUKAŁA Rafał 139PERŁY PODKARPACIAKOZŁÓWM45-495M 3400:19:5000:39:38.60+00:10:007:557,6
51ŚLUSARCZYK Grzegorz 145WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-496M 3500:19:2900:39:43.60+00:10:057:567,6
52GRYGOROWICZ Bogdan 87KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 3600:19:4100:39:57.80+00:10:197:597,5
53PIEŃKOWSKA Urszula 118SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-446K 1700:19:5200:39:59.10+00:10:207:597,5
54WNEK Ewa 158KGHM METRACOKŁODZKOK65-691K 1800:19:5700:40:05.85+00:10:278:017,5
55GAŁKOWSKA Elżbieta 80KGHM METRACOTUCZNOK65-692K 1900:20:0000:40:08.15+00:10:298:017,5
56CZEKRYSZEW Andrzej 70SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)4M 3700:19:4900:40:09.15+00:10:308:017,5
57PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna 121SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK30-393K 2000:19:5900:40:17.75+00:10:398:037,4
58LEGOCKA - WALCZAK Kinga 101SUCHY LASK45-496K 2100:20:0100:40:19.30+00:10:408:037,4
59SAPUŁA Wiktoria 127NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-292K 2200:20:1600:40:28.45+00:10:508:057,4
60SKRZĄTEK Lucyna 129NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK50-543K 2300:20:1700:40:39.80+00:11:018:077,4
61DAROSZEWSKA Krystyna 72SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-642K 2400:20:1600:40:51.25+00:11:128:107,3
62NIEDŹWIECKA Małgorzata 107NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK65-693K 2500:20:0800:41:00.20+00:11:218:127,3
63FRANCZAK Dariusz 77NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-595M 3800:20:5500:41:06.95+00:11:288:137,3
64WIĘCŁAW Tomasz 152RZESZÓWM45-497M 39200:19:3900:41:12.00+00:11:338:147,3
65ŚLUSARCZYK Karolina 149WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK18-293K 2600:20:1600:41:13.55+00:11:358:147,3
66TOMASZEWSKI Karol 166KKNW KOLBUSZOWAM-Jun.1M 40100:19:4300:41:26.75+00:11:488:177,2
67ŚLUSARCZYK Andrzej 146WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70-742M 4100:20:3400:41:28.40+00:11:508:177,2
68SZYBUT Weronika 141POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci1K 2700:21:1000:41:42.85+00:12:048:207,2
69THOMALLA Bogdan 150EKIPA NA KIJACHZABRZEM80+1M 42100:20:4700:42:02.65+00:12:248:247,1
70HANUS Joanna 89PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 2800:20:3700:42:03.40+00:12:258:247,1
71MAJEWSKI Jan 102GORZYCE CHODZI Z KIJKAMIGORZYCEM70-743M 4300:21:0800:42:32.45+00:12:548:307,1
72PODORSKI Roman 123TARNÓWM80+2M 4400:21:0000:42:38.15+00:12:598:317,0
73GRYGOROWICZ Teresa 86KGHM METRACOLUBINK70-741K 2900:21:1900:42:58.40+00:13:208:357,0
74PRACKI Zbigniew 125SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM55-596M 4500:21:2900:43:08.15+00:13:298:377,0
75CZARNOTA Wanda 69HANDZLÓWKAK60-643K 3000:21:2400:43:08.45+00:13:308:377,0
76DYBEŁ Agnieszka 76NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)1K 3100:21:1400:43:10.85+00:13:328:386,9
77ROMANIUK Grzegorz 207KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM55-597M 4600:22:3500:43:53.40+00:14:158:466,8
78ADAMOWICZ Andrzej 61ŁÓDŹM75-792M 4700:21:4400:43:57.60+00:14:198:476,8
79JÓŹWIAK Łukasz 93SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 4800:22:0300:44:08.35+00:14:298:496,8
80JAKUBOWSKI Zbigniew 164BIAŁYSTOKM70-744M 4900:22:0600:44:51.75+00:15:138:586,7
81PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 120SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)2K 3200:22:1300:45:59.35+00:16:209:116,5
82WILK Iwona 155NORDIC SPORT 2021KATOWICEK45-497K 3300:22:5200:46:12.70+00:16:349:146,5
83GOLECKA Agnieszka 83LUBLINK45-498K 3400:22:5900:46:20.20+00:16:419:166,5
84SZYMAŃSKA Lucyna 142XV KOŁO PZERII DYWITYKIEŹLINYK70-742K 3500:23:0700:46:55.70+00:17:179:236,4
85SUDOŁ Maria 205KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK65-694K 3600:23:2700:47:16.05+00:17:379:276,3
86NERC Dorota 106RUMIAK60-644K 3700:23:1400:47:22.40+00:17:449:286,3
87WIKTOR Irena 153KLUB SPORTOWY ISKRA MIELECMIELECK65-695K 3800:24:0500:47:34.25+00:17:559:306,3
88SZNAJDER Teresa 137RYBNIKK65-696K 3900:23:4900:47:39.80+00:18:019:316,3
89GANCARZ Zbigniew 81KLUB SPORTOWY ISKRA MIELECMIELECM-Niepełnosprawni(B)4M 5000:21:3700:48:04.85+00:18:269:366,2
90PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper 122SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Dzieci1M 5100:23:3200:48:41.75+00:19:039:446,2
91TOMASZEWSKA Róża 165K-Dzieci2K 40200:22:4600:49:25.95+00:19:479:536,1
92SZYBUT Roma 140POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-394K 4100:24:4800:50:22.10+00:20:4310:046,0
93ŚLUSARCZYK Danuta 148WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK70-743K 42100:24:4000:50:47.95+00:21:0910:095,9
94GRYGORYANTS Eugeniy 208KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM40-444M 52100:25:0800:51:22.10+00:21:4310:165,8
95DUSZEŃKO Elwira 74KGHM METRACOLUBINK-Niepełnosprawni(A)2K 4300:25:2600:51:53.55+00:22:1510:225,8
96KOŁODZIEJ Halina 209KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK70-744K 4400:26:0500:52:08.10+00:22:2910:255,8
97ŚLUSARCZYK Błażej 147WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci2M 5300:26:1400:52:14.90+00:22:3610:265,7
98PRACKA Katarzyna 124SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-544K 4500:26:1700:53:00.20+00:23:2110:365,7
99PIĄTKOWSKI Józef 117KGHM METRACOPOLKOWICEM75-793M 5400:28:1100:55:39.55+00:26:0111:075,4
100STUDNICKI Ryszard 211KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM75-794M 5500:28:0900:57:15.85+00:27:3711:275,2
101PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 113GOWINOK70-745K 4600:28:4300:58:30.00+00:28:5111:425,1
102ORZECHOWSKI Grzegorz 201KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM40-445M 5600:28:5500:58:55.80+00:29:1711:475,1
103WIKTOR Dawid 154KLUB SPORTOWY ISKRA MIELECMIELECM-Niepełnosprawni(B)5M 5700:30:0501:06:03.15+00:36:2413:124,5
Niesklasyfikowani
DQCYRUS Bogdan 67SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM50-54100:14:43 DQ00:29:38.70 DQ0:0010,1
DQOKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 110EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-54100:18:17 DQ00:37:10.25 DQ0:008,1
DQSZNAJDER Zenon 138RYBNIKM70-741100:21:26 DQ00:42:49.60 DQ0:007,0
DQGAJEWSKI Eugeniusz 79KGHM METRACOGORZÓW WIELKOPOLSKIM65-69100:17:22 DQ DQ  
DQORZEŁ Magdalena 112KĄTYK18-291 DQ DQ  
KRÓL Grażyna 204KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK65-6900:26:57 DNF DNF--
KOZAK Teresa 203KKNW KOLBUSZOWAK60-6400:27:18 DNF DNF--
KOCZUR Dorota 210KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK65-6900:32:44 DNF DNF--
MAZON Czesława 206KKNW KOLBUSZOWATRZEŚŃK65-6900:32:49 DNF DNF--
Znaleziono 112 wynik(ów)