ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - MUROWANA GOŚLINA - 10KM - 10/5
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 5/10 MUROWANA GOŚLINA | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-07-16
Miejsce : Murowana Goślina
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 51
Wystartowało : 50
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 50
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Mundurowi | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLap 2.5km
2.5km
Laps_5km
5km
Lap 7.5km
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MARCZAK Tomasz 28NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 100:14:3500:30:0000:45:1001:00:36.95 6:039,9
2WOJTOWICZ Tomasz 49LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-391M 200:14:3600:30:0000:45:2701:01:30.05+00:00:536:099,8
3SKIBA Krzysztof 38KGHM METRACOLEGNICAM60-691M 300:15:0200:30:5000:46:4901:02:52.55+00:02:156:179,5
4PRZYBORKIEWICZ Kriss 33PIERNIKI TORUŃTORUŃM40-491M 400:15:5800:32:1500:48:3101:04:48.60+00:04:116:289,3
5POŁUBIAK Paweł 31SIECINOM30-392M 500:15:3700:32:0600:48:4401:04:58.40+00:04:216:299,2
6JUREK Adam 17KGHM METRACOLUBINM60-692M 600:15:4900:32:2000:48:4901:05:08.05+00:04:316:309,2
7KABATA Jarosław 18NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM50-591M 7100:15:3600:32:0700:48:4601:05:08.75+00:04:316:309,2
8BIBKO Martin 3SPEEDBARKOSICEM40-492M 8100:15:4500:32:2200:49:0201:05:26.50+00:04:496:329,2
9SIWAK Piotr 37KGHM METRACORUDNAM60-693M 900:15:5300:32:2200:48:5601:05:26.85+00:04:496:329,2
10KURZAWIŃSKI Marcin 23PARTYZANCI KONINKONINM40-493M 1000:16:2400:32:5300:49:2301:05:39.05+00:05:026:339,1
11ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 51KGHM METRACOLEGNICAK40-491K 100:16:0400:32:2400:49:0001:05:45.00+00:05:086:349,1
12MĄDRY Grzegorz 29KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-694M 1100:15:5300:32:2000:49:0701:05:47.80+00:05:106:349,1
13WOJTASIŃSKI Daniel 48NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-494M 1200:15:5200:32:2400:49:0701:05:52.05+00:05:156:359,1
14PRZYSTARZ Grzegorz 34OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM50-592M 1300:15:5600:32:2800:49:1001:06:02.55+00:05:256:369,1
15BIELECKA Zuzanna 4NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-492K 200:16:0600:32:3000:49:0701:06:03.30+00:05:266:369,1
16JĘDRASIAK Renata 15KGHM METRACOLUBINK50-591K 300:16:1200:32:4300:49:3201:06:31.35+00:05:546:399,0
17HELWICH Stefan 13KGHM METRACOWIELENM60-695M 14100:15:5200:32:2400:48:5301:06:34.10+00:05:576:399,0
18BARTOSIEWICZ Łukasz 2LUKI TEAM POLSKABORKOWOM30-393M 1500:16:4700:33:3100:50:0901:06:36.15+00:05:596:399,0
19CZŁAPSKI Krzysztof 8NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-593M 1600:16:1800:33:0700:50:0001:06:50.80+00:06:136:419,0
20LABUS Marzena 24NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK30-391K 4100:16:1600:33:1100:50:1301:07:19.55+00:06:426:438,9
21CHYRA Janusz 6NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM40-495M 1700:16:3600:33:4800:50:3601:07:23.25+00:06:466:448,9
22KOLBERG Kamila 20KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃK40-493K 500:16:4800:33:4900:50:5001:07:55.85+00:07:186:478,8
23SZCZUDLIK Małgorzata 45KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-494K 600:16:4900:33:5500:51:0101:08:08.70+00:07:316:488,8
24RAJEK Magdalena 162NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-495K 700:17:3500:35:2800:53:1001:10:30.30+00:09:537:038,5
25KLIMCZAK Adam 19GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-594M 1800:17:0900:34:5300:52:4001:10:30.85+00:09:537:038,5
26ABRAMOWICZ Małgorzata 1EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-392K 800:17:0300:34:5600:53:0601:11:06.15+00:10:297:068,4
27MAKLAKIEWICZ Łukasz 27SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-496M 1900:17:2700:35:0700:53:0801:11:23.05+00:10:467:088,4
28FRANCZAK Małgorzata 10NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWQK18-291K 900:17:5600:36:0500:53:5901:12:16.20+00:11:397:138,3
29SZCZĘŚNIAK Zbigniew 44NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-696M 2000:18:0500:36:4000:55:1601:13:12.25+00:12:357:198,2
30KUŁAKOWSKA Halina 22KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-496K 1000:17:4900:36:0900:54:3901:13:19.05+00:12:427:198,2
31KOWACZ Agata 21SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-497K 1100:17:4800:36:0800:54:4901:13:20.20+00:12:437:208,2
32TOMCZYK Edward 47MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+1M 2100:18:3800:37:0500:55:1801:13:21.75+00:12:447:208,2
33ŚLUSARCZYK Andrzej 46WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+2M 22100:18:4000:36:5600:55:1701:13:31.25+00:12:547:218,2
34CZMOCH Marian 9PUKS JEDYNKAŁOSICEM70+3M 2300:18:3600:37:0200:55:2001:13:31.90+00:12:547:218,2
35CZAJKA Urszula 7RUMIAK60-691K 12100:17:5000:36:1100:54:5401:13:47.00+00:13:107:228,1
36LACHNIK Hubert 25ARNSDORFM70+4M 2400:18:3400:37:0700:55:5101:14:38.50+00:14:017:278,0
37JARUGA Beata 14OŁAWAK40-498K 1300:18:4700:38:1200:58:0701:17:09.25+00:16:327:427,8
38POSTEK Danuta 32MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-592K 1400:19:1700:38:5300:58:4201:18:21.85+00:17:447:507,7
39SOROKA-MITUŁA Grażyna 39SZCZECINK40-499K 1500:19:1400:38:4600:58:4601:18:45.80+00:18:087:527,6
40FRANCZAK Dariusz 11NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-595M 2500:19:2500:39:5000:59:3001:19:40.25+00:19:037:587,5
41JÓŹWIAK Łukasz 16SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-596M 2600:19:5600:40:1601:00:4201:20:55.80+00:20:188:057,4
42WOJTYCZKA Alicja 50NORDIC SPORT 2021MYSŁOWICEK60-692K 1600:20:1700:41:2801:02:0101:21:53.80+00:21:168:117,3
43SULEJA Joanna 43SKLSTARGARDK60-693K 17200:19:5100:40:2701:01:4401:22:16.55+00:21:398:137,3
44STANKOWSKA Marzena 40KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4910K 1800:20:2300:41:1801:02:3501:23:40.20+00:23:038:227,2
45ŁOPIŃSKI Aleksy 26FABRYKA NORDICA TRZCIANKAPŁAIM70+5M 2700:20:4600:41:4901:02:5101:24:08.20+00:23:318:247,1
46FRANCZAK Anna 12NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-593K 1900:21:0600:42:2801:03:4101:25:02.60+00:24:258:307,1
47STATNIK Tomasz 42SUCHY LASBIEDRUSKOM60-697M 2800:20:1100:41:3301:03:0901:25:11.30+00:24:348:317,0
48STATNIK Genowefa 41SUCHY LASBIEDRUSKOK70+1K 2000:20:3900:41:5001:03:2801:25:26.50+00:24:498:327,0
49SAPUŁA Wiktoria 36NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-292K 2100:21:4700:43:2301:04:5701:26:55.85+00:26:188:416,9
50CHOLEWKA Jolanta 5MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-694K 2200:21:2100:43:1001:05:2801:28:10.55+00:27:338:496,8
Znaleziono 50 wynik(ów)