ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI - 5KM - 7/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 7/10 SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-07-30
Miejsce : SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 126
Wystartowało : 118
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 118
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki1.7km
1.7km
3.4km
3.4km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WITUCKI Jacek 167POZNAŃM50-541M 100:09:3500:19:4900:30:21.55 6:049,9
2WOJTOWICZ Tomasz 220LT POLANDM30-391M 200:09:3700:19:5400:30:52.15+00:00:306:109,7
3CYRUS Bogdan 69SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM50-542M 300:09:5400:20:5300:31:49.10+00:01:276:219,4
4MARCZAK Tomasz 109NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 400:10:2200:21:1600:32:16.30+00:01:546:279,3
5WILUSZ Erwina 166VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓWIWONICZ-ZDRÓJK30-391K 100:10:3100:21:3000:32:41.20+00:02:196:329,2
6SOKOŁOWSKI Marek 140VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓW - ZDRÓJM55-591M 500:10:4700:21:4900:33:03.55+00:02:426:369,1
7ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 170KGHM METRACOLEGNICAK40-441K 200:10:4700:21:5000:33:15.65+00:02:546:399,0
8SKIBA Krzysztof 136KGHM METRACOLEGNICAM60-641M 600:10:3000:21:2500:33:16.30+00:02:546:399,0
9OLSZAŃSKI Karol 118FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-491M 7100:10:4000:22:0000:33:38.70+00:03:176:438,9
10PARZYBUT Jan 122POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-592M 800:11:0100:22:1900:33:41.20+00:03:196:448,9
11BREWKA Joachim 65NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM55-593M 900:11:0100:22:1900:33:41.50+00:03:196:448,9
12FRĄCKOWIAK Roman 80EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-543M 1000:10:4500:22:1600:33:47.75+00:03:266:458,9
13MISZTAL Grzegorz 208MASZYCANKA MASZYCESUŁKOWICEM30-392M 1100:10:4400:22:1400:33:48.90+00:03:276:458,9
14NOSAL Marek 115LUBLINM50-544M 1200:11:1700:22:3900:34:18.90+00:03:576:518,7
15BIELECKA Zuzanna 64NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-442K 300:10:5600:22:2800:34:23.75+00:04:026:528,7
16GAJEWSKI Eugeniusz 81KGHM METRACOGORZÓW WIELKOPOLSKIM65-691M 1300:11:0600:22:4000:34:26.30+00:04:046:538,7
17HAŁAS Marcin 91CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-393M 1400:11:0100:22:3500:34:42.30+00:04:206:568,6
18WOJTASIŃSKI Daniel 169NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 1500:11:1500:23:0700:35:07.70+00:04:467:018,5
19KARPIENIA Ewa 97EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK50-541K 400:11:1400:23:0700:35:07.90+00:04:467:018,5
20KLAWCZYŃSKI Marcin 98AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-394M 1600:11:0300:22:4500:35:11.60+00:04:507:028,5
21STĘPAK Piotr 143TARNÓWM18-292M 1700:11:1600:23:0800:35:13.00+00:04:517:028,5
22KRAKOWSKI Jerzy Piotr 104PTG SOKÓŁ 1893 MIELECMIELECM55-594M 1800:11:2100:23:1600:35:13.05+00:04:517:028,5
23MAŚLANKA Iwona 110MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 500:11:2100:23:1900:35:27.45+00:05:057:058,5
24ŚLUSARCZYK Marcin 152WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-442M 1900:11:2800:23:3100:35:29.15+00:05:077:058,5
25PASIERB Marek 123PTG SOKÓŁ 1893 MIELECRZESZOWM65-692M 2000:11:1700:23:2600:35:29.95+00:05:087:058,5
26PINIS Agnieszka 126NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK45-491K 600:11:3300:23:3700:35:51.50+00:05:297:108,4
27OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 116EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-543K 700:11:2800:23:3800:35:58.00+00:05:367:118,3
28CIEŚLUK Marcin 68NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(A)1M 2100:11:5300:23:5200:35:59.00+00:05:377:118,3
29BIBKO Martin 63SPEEDBARKOSICEM45-492M 2200:11:3400:23:5500:36:28.20+00:06:067:178,2
30SIWAK Piotr 209KGHM METRACORUDNAM60-642M 2300:11:4200:24:0200:36:31.85+00:06:107:188,2
31JĘDRASIAK Renata 210KGHM METRACOLUBINK55-591K 800:11:4700:24:1000:36:32.45+00:06:107:188,2
32KOSMALA Aneta 100NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK40-443K 900:11:4500:24:0100:36:33.15+00:06:117:188,2
33JÓŹWIAK Marianna 95SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 1000:11:4300:24:0400:36:33.45+00:06:117:188,2
34PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 124MASZYCANKA MASZYCESZCZODRKOWICEK45-493K 1100:11:4700:24:1400:36:49.35+00:06:277:218,1
35ZDRZAŁEK Alicja 172NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK40-444K 1200:11:4700:24:1200:36:54.20+00:06:327:228,1
36KRIGER Roman 106MAPEI POLSKAPAPOWO TORUŃSKIEM60-643M 2400:11:5900:24:2900:36:56.75+00:06:357:238,1
37DUSZEŃKO Zygmunt 76KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(A)2M 2500:12:0600:24:2300:37:00.75+00:06:397:248,1
38GRUSZKA Michal 85NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM45-493M 2600:11:4400:24:2300:37:18.35+00:06:567:278,0
39BALIŚ Andrzej 62KRAKÓWM30-395M 2700:12:0900:24:5000:37:23.25+00:07:017:288,0
40GRUSZKA Michal 86NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM18-293M 28100:11:3400:24:2000:37:28.80+00:07:077:298,0
41KOWALCZYK Tadeusz 103LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM65-693M 2900:11:5200:24:3600:37:40.05+00:07:187:328,0
42KOWACZ Agata 101SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-445K 1300:12:1100:25:0000:37:55.50+00:07:337:357,9
43WALCZAK Grzegorz 160SUCHY LASM45-494M 3000:12:0900:25:0200:37:58.20+00:07:367:357,9
44SZYMAŃSKI Stefan 151XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYM75-791M 3100:12:3600:25:1200:38:05.85+00:07:447:377,9
45TRZCINIECKI Wojciech 159RZESZÓWM40-443M 3200:12:0800:25:0800:38:06.75+00:07:457:377,9
46GUTOWSKA Magda 89PAUL TEAMMALBORKK45-494K 1400:12:0700:25:0400:38:13.35+00:07:517:387,8
47ŚLUSARCZYK Grzegorz 154WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-495M 3300:12:2300:25:1700:38:13.90+00:07:527:387,8
48STYSA Krystyna 217KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK60-641K 1500:12:2400:25:1200:38:14.15+00:07:527:387,8
49CZARNOTA Andrzej 70Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUBHANDZLÓWKAM65-694M 3400:12:3100:25:2100:38:30.65+00:08:097:427,8
50ZAWADZKI Krzysztof 171WETERANZIELONA GORAM-Niepełnosprawni(B)1M 3500:12:3500:25:3100:38:38.85+00:08:177:437,8
51SZPUNAR Mariusz 147Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUBSONINAM50-545M 3600:12:1900:25:2600:38:40.40+00:08:187:447,8
52WILK Andrzej 164NIEZRZESZONYSANOKM60-644M 3700:12:3100:25:3800:38:51.75+00:08:307:467,7
53CZEKRYSZEW Andrzej 72SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 3800:12:4200:25:4900:39:13.00+00:08:517:507,6
54SONDEJ Wiesław 141PTG SOKÓŁ 1893 RZESZÓWRZESZÓWM60-645M 3900:12:3400:25:4100:39:16.40+00:08:547:517,6
55GAŁKOWSKA Elżbieta 82KGHM METRACOTUCZNOK65-691K 1600:12:5600:25:5900:39:25.40+00:09:037:537,6
56CZMOCH Marian 73PUKS JEDYNKAŁOSICEM70-741M 4000:12:5600:26:2400:39:38.05+00:09:167:557,6
57NIEDŹWIECKA Małgorzata 113NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK65-692K 1700:13:0200:26:1700:39:53.95+00:09:327:587,5
58WNEK Ewa 168KGHM METRACOKŁODZKOK65-693K 1800:12:5600:26:2200:39:55.65+00:09:347:597,5
59PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna 128SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK30-392K 1900:13:0500:26:2300:39:56.20+00:09:347:597,5
60ŚLUSARCZYK Andrzej 155WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70-742M 4100:12:5500:26:2300:39:57.45+00:09:357:597,5
61LEGOCKA - WALCZAK Kinga 107SUCHY LASK45-495K 2000:12:5700:26:3000:40:02.90+00:09:418:007,5
62GRYGOROWICZ Bogdan 88KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 4200:12:5700:26:2300:40:14.80+00:09:538:027,5
63ŚLUSARCZYK Karolina 157WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK18-291K 21100:12:5900:26:4600:40:25.40+00:10:038:057,4
64SKIBA Zenon 137CHODZĘ BO LUBIĘ ROPCZYCEROPCZYCEM65-695M 43100:12:5800:26:2400:40:29.85+00:10:088:057,4
65SKRZĄTEK Lucyna 138NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK50-544K 2200:13:1900:26:5400:40:33.95+00:10:128:067,4
66DAROSZEWSKA Krystyna 74SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-642K 2300:13:1500:26:4600:40:35.60+00:10:148:077,4
67CHOMNICKA Beata 67LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWK50-545K 2400:13:0800:26:4700:40:46.65+00:10:258:097,4
68HANUS Joanna 92PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 2500:12:5600:26:5000:40:51.65+00:10:308:107,3
69SAPUŁA Wiktoria 135NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-292K 2600:12:5300:26:4900:40:58.10+00:10:368:117,3
70DYBEŁ Agnieszka 77NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)1K 2700:13:0600:27:0200:41:00.35+00:10:388:127,3
71PRACKI Zbigniew 131SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM55-595M 4400:13:2200:27:1200:41:11.35+00:10:498:147,3
72SZYBUT Weronika 149POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci1K 2800:13:4300:27:3100:41:14.40+00:10:528:147,3
73FRANCZAK Dariusz 79NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-596M 4500:13:2300:27:1100:41:15.50+00:10:538:157,3
74SŁOWIK Jan 139WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆHERMANOWAM-Niepełnosprawni(A)4M 4600:11:5900:24:3600:41:24.20+00:11:028:167,2
75FALGER Jan 78ZABRZEM18-294M 47100:13:2500:27:2400:41:30.05+00:11:088:187,2
76KOWALCZYK Joanna 102LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWK45-496K 2900:13:2300:27:1700:41:30.45+00:11:088:187,2
77JAKUBOWSKI Zbigniew 93BIAŁYSTOKM70-743M 48100:13:2900:27:4700:41:44.70+00:11:238:207,2
78MAJEWSKI Jan 108GORZYCE CHODZI Z KIJKAMIGORZYCEM70-744M 49100:13:2700:27:4600:41:45.35+00:11:238:217,2
79JÓŹWIAK Łukasz 96SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 5000:13:4200:27:5100:41:53.30+00:11:318:227,2
80CZARNOTA Wanda 71Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUBHANDZLÓWKAK60-643K 3000:13:4300:27:5300:42:19.45+00:11:578:277,1
81GRYGOROWICZ Teresa 87KGHM METRACOLUBINK70-741K 3100:13:2700:27:4100:42:20.00+00:11:588:287,1
82PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 127SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)2K 3200:13:3100:27:5000:42:25.65+00:12:048:297,1
83NIEPOKÓJ Kornelia 114ZABRZEK18-293K 3300:13:3900:28:0700:42:54.90+00:12:338:347,0
84PRZYSTARZ Anna 132OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK50-546K 3400:14:1000:28:5800:43:06.00+00:12:448:377,0
85THOMALLA Bogdan 158EKIPA NA KIJACHZABRZEM80+1M 5100:13:3900:28:1900:43:13.15+00:12:518:386,9
86ADAMOWICZ Andrzej 61ŁÓDŹM75-792M 5200:13:5900:28:3300:43:32.60+00:13:118:426,9
87PAPROCKA Lucyna 121ARIDA SILVA ATHLETICAGORLICEK45-497K 3500:13:5800:28:5700:43:33.20+00:13:118:426,9
88KRAKOWSKI Igor 105PTG SOKÓŁ 1893 MIELECMIELECM-Dzieci1M 5300:14:0300:28:3600:43:50.20+00:13:288:466,8
89GANCARZ Zbigniew 83KLUB SPORTOWY ISKRA MIELECMIELECM-Niepełnosprawni(B)4M 5400:14:2800:29:0300:43:58.50+00:13:368:476,8
90GUL-BOGACZ Jolanta 218KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK45-498K 3600:14:5500:29:1500:44:00.20+00:13:388:486,8
91SZYMAŃSKA Lucyna 150XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYK70-742K 3700:13:5000:28:5000:44:37.90+00:14:168:556,7
92SZNAJDER Zenon 146RYBNIKM70-745M 5500:14:0200:29:2500:45:05.70+00:14:449:016,7
93NERC Dorota 112RUMIAK60-644K 38100:14:0700:29:2200:45:05.85+00:14:449:016,7
94KRÓL Grażyna 212KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK65-694K 3900:15:0700:30:2700:45:30.65+00:15:099:066,6
95WILK Iwona 165NORDIC SPORT 2021KATOWICEK45-499K 4000:14:4700:30:1000:45:36.80+00:15:159:076,6
96SZNAJDER Teresa 145RYBNIKK65-695K 4100:14:5500:30:1800:45:52.50+00:15:309:106,5
97JEDYNAK Stanisław 94ŻBIKI NORDIC WALKINGRASZYNM75-793M 5600:14:4800:30:1300:46:04.30+00:15:429:126,5
98GOLECKA Agnieszka 84LUBLINK45-4910K 4200:14:5700:30:3700:46:08.85+00:15:479:136,5
99SUDOŁ Maria 215KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK65-696K 4300:14:5100:30:1000:46:11.45+00:15:499:146,5
100WIKTOR Irena 161KLUB SPORTOWY ISKRA MIELECMIELECK65-697K 4400:15:1300:30:5000:47:28.85+00:17:079:296,3
101ŚLUSARCZYK Danuta 156WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK70-743K 4500:15:1800:31:3200:48:08.55+00:17:479:376,2
102KOŁODZIEJ Halina 99KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK70-744K 4600:15:2900:31:5900:48:24.05+00:18:029:406,2
103WIKTOR Patrycja 163ROPCZYCEK40-446K 4700:15:2500:31:4600:48:36.80+00:18:159:436,2
104DUSZEŃKO Elwira 75KGHM METRACOLUBINK-Niepełnosprawni(A)2K 4800:15:2800:32:0500:48:49.60+00:18:289:456,1
105SZYBUT Roma 148POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-393K 4900:15:3600:31:5800:48:49.75+00:18:289:456,1
106KOZAK Teresa 211KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWA GÓRNAK60-645K 5000:15:3100:32:0600:48:57.35+00:18:359:476,1
107PRACKA Katarzyna 130SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-547K 5100:16:3400:33:1800:49:18.30+00:18:569:516,1
108STUDNICKI Ryszard 144KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGLUBLINM75-794M 5700:16:0400:32:3200:49:40.85+00:19:199:566,0
109ŚLUSARCZYK Błażej 153WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci2M 5800:16:3000:33:3900:50:12.95+00:19:5110:026,0
110PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 120GOWINOK70-745K 5200:16:2400:34:1100:51:39.10+00:21:1710:195,8
111JEDYNAK Katarzyna 49RASZYNK-Jun.1K 5300:17:2600:35:1100:53:59.05+00:23:3710:475,6
112BRZOZOWSKA Urszula 66ŻBIKI NORDIC WALKINGRASZYNK65-698K 5400:17:1900:35:4600:54:15.00+00:23:5310:515,5
113MAZON Czesława 214KKNW KOLBUSZOWAK65-699K 5500:17:5700:36:2100:54:41.90+00:24:2010:565,5
114KOCZUR Dorota 219KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWA GÓRNAK65-6910K 5600:16:4500:35:0200:54:44.80+00:24:2310:565,5
115WIKTOR Dawid 162KLUB SPORTOWY ISKRA MIELECMIELECM-Niepełnosprawni(B)5M 5900:17:2400:36:2900:56:05.60+00:25:4411:135,3
116PIĄTKOWSKI Józef 125KGHM METRACOPOLKOWICEM75-795M 6000:17:3200:37:0200:56:29.85+00:26:0811:175,3
117ORZECHOWSKI Grzegorz 216KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM40-444M 6100:17:4100:36:3300:56:41.10+00:26:1911:205,3
118ROMANIUK Grzegorz 213KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM55-597M 62100:20:4800:45:1300:59:15.55+00:28:5411:515,1
Znaleziono 118 wynik(ów)