ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI - 5KM - 7/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 7/10 SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 7/10 SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-30 |
Miejsce : | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 126 |
Wystartowało : | 118 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 118 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 1.7km 1.7km | 3.4km 3.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 167 | POZNAŃ | M50-54 | 00:09:35 | 00:19:49 | ||||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 220 | LT POLAND | M30-39 | 00:09:37 | 00:19:54 | ||||
3 | CYRUS Bogdan | 69 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 00:09:54 | 00:20:53 | |||
4 | MARCZAK Tomasz | 109 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:10:22 | 00:21:16 | |||
5 | SKIBA Krzysztof | 136 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-64 | 00:10:30 | 00:21:25 | |||
6 | WILUSZ Erwina | 166 | VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓW | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 00:10:31 | 00:21:30 | |||
7 | SOKOŁOWSKI Marek | 140 | VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW - ZDRÓJ | M55-59 | 00:10:47 | 00:21:49 | |||
8 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 170 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-44 | 00:10:47 | 00:21:50 | |||
9 | OLSZAŃSKI Karol | 118 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 1 | 00:10:40 | 00:22:00 | ||
10 | MISZTAL Grzegorz | 208 | MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M30-39 | 00:10:44 | 00:22:14 | |||
11 | FRĄCKOWIAK Roman | 80 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:10:45 | 00:22:16 | |||
12 | PARZYBUT Jan | 122 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:11:01 | 00:22:19 | |||
13 | BREWKA Joachim | 65 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 00:11:01 | 00:22:19 | |||
14 | BIELECKA Zuzanna | 64 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:10:56 | 00:22:28 | |||
15 | HAŁAS Marcin | 91 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:11:01 | 00:22:35 | ||||
16 | NOSAL Marek | 115 | LUBLIN | M50-54 | 00:11:17 | 00:22:39 | ||||
17 | GAJEWSKI Eugeniusz | 81 | KGHM METRACO | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M65-69 | 00:11:06 | 00:22:40 | |||
18 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 98 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:11:03 | 00:22:45 | |||
19 | WOJTASIŃSKI Daniel | 169 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:11:15 | 00:23:07 | |||
20 | KARPIENIA Ewa | 97 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K50-54 | 00:11:14 | 00:23:07 | |||
21 | STĘPAK Piotr | 143 | TARNÓW | M18-29 | 00:11:16 | 00:23:08 | ||||
22 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 104 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M55-59 | 00:11:21 | 00:23:16 | |||
23 | MAŚLANKA Iwona | 110 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:11:21 | 00:23:19 | |||
24 | PASIERB Marek | 123 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | RZESZOW | M65-69 | 00:11:17 | 00:23:26 | |||
25 | ŚLUSARCZYK Marcin | 152 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 00:11:28 | 00:23:31 | |||
26 | PINIS Agnieszka | 126 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K45-49 | 00:11:33 | 00:23:37 | |||
27 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 116 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 00:11:28 | 00:23:38 | |||
28 | CIEŚLUK Marcin | 68 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:11:53 | 00:23:52 | |||
29 | BIBKO Martin | 63 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 00:11:34 | 00:23:55 | |||
30 | KOSMALA Aneta | 100 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K40-44 | 00:11:45 | 00:24:01 | |||
31 | SIWAK Piotr | 209 | KGHM METRACO | RUDNA | M60-64 | 00:11:42 | 00:24:02 | |||
32 | JÓŹWIAK Marianna | 95 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:11:43 | 00:24:04 | |||
33 | JĘDRASIAK Renata | 210 | KGHM METRACO | LUBIN | K55-59 | 00:11:47 | 00:24:10 | |||
34 | ZDRZAŁEK Alicja | 172 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:11:47 | 00:24:12 | |||
35 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 124 | MASZYCANKA MASZYCE | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 00:11:47 | 00:24:14 | |||
36 | GRUSZKA Michał | 86 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M18-29 | 1 | 00:11:34 | 00:24:20 | ||
37 | GRUSZKA Michał | 85 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:11:44 | 00:24:23 | |||
38 | DUSZEŃKO Zygmunt | 76 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:12:06 | 00:24:23 | |||
39 | KRIGER Roman | 106 | MAPEI POLSKA | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-64 | 00:11:59 | 00:24:29 | |||
40 | SŁOWIK Jan | 139 | WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆ | HERMANOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:11:59 | 00:24:36 | |||
41 | KOWALCZYK Tadeusz | 103 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M65-69 | 00:11:52 | 00:24:36 | |||
42 | BALIŚ Andrzej | 62 | KRAKÓW | M30-39 | 00:12:09 | 00:24:50 | ||||
43 | KOWACZ Agata | 101 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | 00:12:11 | 00:25:00 | |||
44 | WALCZAK Grzegorz | 160 | SUCHY LAS | M45-49 | 00:12:09 | 00:25:02 | ||||
45 | GUTOWSKA Magda | 89 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:12:07 | 00:25:04 | |||
46 | TRZCINIECKI Wojciech | 159 | RZESZÓW | M40-44 | 00:12:08 | 00:25:08 | ||||
47 | SZYMAŃSKI Stefan | 151 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | M75-79 | 00:12:36 | 00:25:12 | |||
48 | STYSA Krystyna | 217 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K60-64 | 00:12:24 | 00:25:12 | |||
49 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 154 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:12:23 | 00:25:17 | |||
50 | CZARNOTA Andrzej | 70 | Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUB | HANDZLÓWKA | M65-69 | 00:12:31 | 00:25:21 | |||
51 | SZPUNAR Mariusz | 147 | Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUB | SONINA | M50-54 | 00:12:19 | 00:25:26 | |||
52 | ZAWADZKI Krzysztof | 171 | WETERAN | ZIELONA GORA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:12:35 | 00:25:31 | |||
53 | WILK Andrzej | 164 | NIEZRZESZONY | SANOK | M60-64 | 00:12:31 | 00:25:38 | |||
54 | SONDEJ Wiesław | 141 | PTG SOKÓŁ 1893 RZESZÓW | RZESZÓW | M60-64 | 00:12:34 | 00:25:41 | |||
55 | CZEKRYSZEW Andrzej | 72 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:12:42 | 00:25:49 | |||
56 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 82 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | 00:12:56 | 00:25:59 | |||
57 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 113 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 00:13:02 | 00:26:17 | |||
58 | WNEK Ewa | 168 | KGHM METRACO | KŁODZKO | K65-69 | 00:12:56 | 00:26:22 | |||
59 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 155 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 00:12:55 | 00:26:23 | |||
60 | GRYGOROWICZ Bogdan | 88 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:12:57 | 00:26:23 | |||
61 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna | 128 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K30-39 | 00:13:05 | 00:26:23 | |||
62 | SKIBA Zenon | 137 | CHODZĘ BO LUBIĘ ROPCZYCE | ROPCZYCE | M65-69 | 1 | 00:12:58 | 00:26:24 | ||
63 | CZMOCH Marian | 73 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70-74 | 00:12:56 | 00:26:24 | |||
64 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 107 | SUCHY LAS | K45-49 | 00:12:57 | 00:26:30 | ||||
65 | ŚLUSARCZYK Karolina | 157 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 1 | 00:12:59 | 00:26:46 | ||
66 | DAROSZEWSKA Krystyna | 74 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:13:15 | 00:26:46 | |||
67 | CHOMNICKA Beata | 67 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | K50-54 | 00:13:08 | 00:26:47 | |||
68 | SAPUŁA Wiktoria | 135 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:12:53 | 00:26:49 | |||
69 | HANUS Joanna | 92 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:12:56 | 00:26:50 | |||
70 | SKRZĄTEK Lucyna | 138 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:13:19 | 00:26:54 | |||
71 | DYBEŁ Agnieszka | 77 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:13:06 | 00:27:02 | |||
72 | FRANCZAK Dariusz | 79 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:13:23 | 00:27:11 | |||
73 | PRACKI Zbigniew | 131 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 00:13:22 | 00:27:12 | |||
74 | KOWALCZYK Joanna | 102 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | K45-49 | 00:13:23 | 00:27:17 | |||
75 | FALGER Jan | 78 | ZABRZE | M18-29 | 1 | 00:13:25 | 00:27:24 | |||
76 | SZYBUT Weronika | 149 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:13:43 | 00:27:31 | |||
77 | GRYGOROWICZ Teresa | 87 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 00:13:27 | 00:27:41 | |||
78 | MAJEWSKI Jan | 108 | GORZYCE CHODZI Z KIJKAMI | GORZYCE | M70-74 | 1 | 00:13:27 | 00:27:46 | ||
79 | JAKUBOWSKI Zbigniew | 93 | BIAŁYSTOK | M70-74 | 1 | 00:13:29 | 00:27:47 | |||
80 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 127 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | 00:13:31 | 00:27:50 | |||
81 | JÓŹWIAK Łukasz | 96 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:13:42 | 00:27:51 | |||
82 | CZARNOTA Wanda | 71 | Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUB | HANDZLÓWKA | K60-64 | 00:13:43 | 00:27:53 | |||
83 | NIEPOKÓJ Kornelia | 114 | ZABRZE | K18-29 | 00:13:39 | 00:28:07 | ||||
84 | THOMALLA Bogdan | 158 | EKIPA NA KIJACH | ZABRZE | M80+ | 00:13:39 | 00:28:19 | |||
85 | ADAMOWICZ Andrzej | 61 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:13:59 | 00:28:33 | ||||
86 | KRAKOWSKI Igor | 105 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M-Dzieci | 00:14:03 | 00:28:36 | |||
87 | SZYMAŃSKA Lucyna | 150 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | K70-74 | 00:13:50 | 00:28:50 | |||
88 | PAPROCKA Lucyna | 121 | ARIDA SILVA ATHLETICA | GORLICE | K45-49 | 00:13:58 | 00:28:57 | |||
89 | PRZYSTARZ Anna | 132 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K50-54 | 00:14:10 | 00:28:58 | |||
90 | GANCARZ Zbigniew | 83 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 00:14:28 | 00:29:03 | |||
91 | GUL-BOGACZ Jolanta | 218 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K45-49 | 00:14:55 | 00:29:15 | |||
92 | NERC Dorota | 112 | RUMIA | K60-64 | 1 | 00:14:07 | 00:29:22 | |||
93 | SZNAJDER Zenon | 146 | RYBNIK | M70-74 | 00:14:02 | 00:29:25 | ||||
94 | WILK Iwona | 165 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K45-49 | 00:14:47 | 00:30:10 | |||
95 | SUDOŁ Maria | 215 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:14:51 | 00:30:10 | |||
96 | JEDYNAK Stanisław | 94 | ŻBIKI NORDIC WALKING | RASZYN | M75-79 | 00:14:48 | 00:30:13 | |||
97 | SZNAJDER Teresa | 145 | RYBNIK | K65-69 | 00:14:55 | 00:30:18 | ||||
98 | KRÓL Grażyna | 212 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:15:07 | 00:30:27 | |||
99 | GOLECKA Agnieszka | 84 | LUBLIN | K45-49 | 00:14:57 | 00:30:37 | ||||
100 | WIKTOR Irena | 161 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | K65-69 | 00:15:13 | 00:30:50 | |||
101 | ŚLUSARCZYK Danuta | 156 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | 00:15:18 | 00:31:32 | |||
102 | WIKTOR Patrycja | 163 | ROPCZYCE | K40-44 | 00:15:25 | 00:31:46 | ||||
103 | SZYBUT Roma | 148 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:15:36 | 00:31:58 | |||
104 | KOŁODZIEJ Halina | 99 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:15:29 | 00:31:59 | |||
105 | DUSZEŃKO Elwira | 75 | KGHM METRACO | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:15:28 | 00:32:05 | |||
106 | KOZAK Teresa | 211 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA GÓRNA | K60-64 | 00:15:31 | 00:32:06 | |||
107 | STUDNICKI Ryszard | 144 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | LUBLIN | M75-79 | 00:16:04 | 00:32:32 | |||
108 | PRACKA Katarzyna | 130 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:16:34 | 00:33:18 | |||
109 | ŚLUSARCZYK Błażej | 153 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:16:30 | 00:33:39 | |||
110 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 120 | GOWINO | K70-74 | 00:16:24 | 00:34:11 | ||||
111 | KOCZUR Dorota | 219 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA GÓRNA | K65-69 | 00:16:45 | 00:35:02 | |||
112 | JEDYNAK Katarzyna | 49 | RASZYN | K-Jun. | 00:17:26 | 00:35:11 | ||||
113 | BRZOZOWSKA Urszula | 66 | ŻBIKI NORDIC WALKING | RASZYN | K65-69 | 00:17:19 | 00:35:46 | |||
114 | MAZON Czesława | 214 | KKNW KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:17:57 | 00:36:21 | ||||
115 | WIKTOR Dawid | 162 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 00:17:24 | 00:36:29 | |||
116 | ORZECHOWSKI Grzegorz | 216 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M40-44 | 00:17:41 | 00:36:33 | |||
117 | PIĄTKOWSKI Józef | 125 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M75-79 | 00:17:32 | 00:37:02 | |||
118 | ROMANIUK Grzegorz | 213 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M55-59 | 1 | 00:20:48 | 00:45:13 |
Znaleziono 118 wynik(ów)