ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - WĄGROWIEC - 10KM - 10/6
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 6/10 WĄGROWIEC | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-07-17
Miejsce : Wągrowiec
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 59
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 53
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Mundurowi | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLap 2.5km
2.5km
Laps_5km
5km
Lap 7.5km
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MARCZAK Tomasz 35NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 100:14:4400:30:1000:45:2001:01:08.50 6:069,8
2WOJTOWICZ Tomasz 57LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-391M 200:14:4300:30:2900:46:3301:02:34.95+00:01:266:159,6
3SKIBA Krzysztof 45KGHM METRACOLEGNICAM60-691M 3200:15:3400:31:1800:47:1301:03:55.40+00:02:466:239,4
4PRZYBORKIEWICZ Kriss 39PIERNIKI TORUŃTORUŃM40-491M 400:15:2800:31:4500:48:2501:05:22.20+00:04:136:329,2
5POŁUBIAK Paweł 37SIECINOM30-392M 500:15:2800:32:0100:49:0701:05:56.75+00:04:486:359,1
6ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 59KGHM METRACOLEGNICAK40-491K 100:16:3700:32:5500:49:3001:06:10.30+00:05:016:379,1
7BIBKO Martin 5SPEEDBARKOSICEM40-492M 600:15:4600:32:4500:49:4101:06:18.85+00:05:106:379,0
8BARTOSIEWICZ Łukasz 4LUKI TEAM POLSKABORKOWOM30-393M 700:16:3000:33:2100:50:0101:06:20.80+00:05:126:389,0
9JUREK Adam 23KGHM METRACOLUBINM60-692M 8100:16:2200:33:0100:50:0601:06:23.35+00:05:146:389,0
10PRZYSTARZ Grzegorz 41OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM50-591M 900:16:1300:32:5500:49:3901:06:25.55+00:05:176:389,0
11HELWICH Stefan 18KGHM MERTACOWIELENM60-693M 1000:16:2700:33:0300:50:0901:06:32.45+00:05:236:399,0
12SIWAK Piotr 44KGHM METRACORUDNAM60-694M 1100:16:2300:33:0200:50:0901:06:47.20+00:05:386:409,0
13KABATA Jarosław 24NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM50-592M 12100:15:3200:32:2600:49:4901:07:23.65+00:06:156:448,9
14BIELECKA Zuzanna 6NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-492K 200:16:3800:33:0600:50:1101:07:36.60+00:06:286:458,9
15WOJTASIŃSKI Daniel 56NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-493M 1300:16:2500:33:2900:50:3801:07:42.70+00:06:346:468,9
16CHYRA Janusz 8NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM40-494M 1400:16:3000:33:4300:50:5901:07:57.80+00:06:496:478,8
17MĄDRY Grzegorz 36KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-695M 1500:16:2400:33:2000:50:4401:08:10.60+00:07:026:498,8
18JĘDRASIAK Renata 20KGHM METRACOLUBINK50-591K 300:16:3800:33:2500:50:3301:08:16.10+00:07:076:498,8
19LABUS Marzena 30NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK30-391K 400:16:4000:34:0000:51:3201:08:48.90+00:07:406:528,7
20CZŁAPSKI Krzysztof 10NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-593M 1600:16:4600:34:0100:51:3001:08:54.20+00:07:456:538,7
21SZCZUDLIK Małgorzata 52KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-493K 500:16:5800:34:2500:51:5801:09:45.20+00:08:366:588,6
22PRZYBYSZ Grzegorz 40POPOWO KOŚCIELNEM40-495M 1700:17:1400:35:0300:53:0201:10:14.50+00:09:067:018,5
23KLIMCZAK Adam 25GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-594M 1800:17:1000:34:4600:52:3501:10:17.75+00:09:097:018,5
24ABRAMOWICZ Małgorzata 1EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-392K 600:16:5100:34:2400:52:1801:10:18.40+00:09:097:018,5
25RAJEK Magdalena 42NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-494K 700:17:3200:35:1500:53:0601:10:52.50+00:09:447:058,5
26MAKLAKIEWICZ Łukasz 34SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-496M 1900:17:4300:36:0000:53:5201:11:49.55+00:10:417:108,4
27FRANCZAK Małgorzata 15NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 800:17:3900:35:3400:53:4301:11:56.15+00:10:477:118,3
28LEWANDOWSKI Bartłomiej 32TSK ORZEŁ OSIEKWYRZYSKM18-292M 20100:17:3400:35:5200:54:2201:13:29.70+00:12:217:208,2
29KOWACZ Agata 27SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-495K 900:17:5600:36:2200:55:0901:13:38.90+00:12:307:218,1
30SZCZĘŚNIAK Zbigniew 51NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-696M 21100:18:0100:36:3600:55:2001:13:52.80+00:12:447:238,1
31GOŁĘBIEWSKI Edward 17MARSZ PO ZDROWIEPOBIEDZISKAM70+1M 2200:18:4300:36:5000:55:2801:14:16.60+00:13:087:258,1
32BALON Marek 3SZCZECINEKM50-595M 2300:18:1300:37:0200:55:5601:14:37.00+00:13:287:278,0
33KUŁAKOWSKA Halina 28KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-496K 1000:18:0100:36:4100:55:3501:14:38.35+00:13:297:278,0
34TOMCZYK Edward 54MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+2M 24100:19:1100:37:3500:56:0701:14:42.95+00:13:347:288,0
35CZAJKA Urszula 9RUMIAK60-691K 1100:18:0600:36:4500:55:3901:14:45.00+00:13:367:288,0
36ŚLUSARCZYK Andrzej 53WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+3M 2500:18:5600:37:5600:57:0501:15:34.65+00:14:267:337,9
37CZMOCH Marian 11PUKS JEDYNKAŁOSICEM70+4M 2600:18:5300:37:3600:56:3601:15:36.00+00:14:277:337,9
38STAWNIAK Karol 48KGHM METRACOŻNINM70+5M 2700:18:5000:37:3400:56:3501:15:57.10+00:14:487:357,9
39LACHNIK Hubert 31ARNSDORFM70+6M 2800:18:5700:37:5700:57:0701:15:58.70+00:14:507:357,9
40JARUGA Beata 19OŁAWAK40-497K 1200:18:2300:37:1800:56:4201:16:00.35+00:14:517:367,9
41FRANCZAK Dariusz 16NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-596M 2900:19:1400:38:4100:57:4101:16:41.15+00:15:327:407,8
42DYLEWICZ Weronika 12EKSTREMUMŻAGAŃK18-292K 1300:18:4000:38:1100:57:4601:17:31.45+00:16:227:457,7
43POSTEK Danuta 38MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-592K 1400:19:2500:38:5900:58:5501:19:29.70+00:18:217:567,5
44SOROKA-MITUŁA Grażyna 46SZCZECINK40-498K 1500:19:2300:39:3000:59:4401:20:20.55+00:19:128:027,5
45JÓŹWIAK Łukasz 21SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-597M 3000:19:5300:40:0001:00:1401:20:26.75+00:19:188:027,5
46SULEJA Joanna 49SKLSTARGARDK60-692K 1600:20:3800:41:5501:02:4201:23:35.05+00:22:268:217,2
47SAPUŁA Wiktoria 43NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-293K 1700:20:1900:41:2701:02:3101:23:52.35+00:22:438:237,2
48STANKOWSKA Marzena 47KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-499K 1800:20:3500:41:5601:03:3001:25:05.90+00:23:578:307,1
49JUREK Kamila 22CHODZEBOLUBIE SZAMOCINBIAŁOŚLIWIEK30-393K 1900:20:3700:41:5801:03:3201:25:07.95+00:23:598:307,0
50WOJTYCZKA Alicja 58NORDIC SPORT 2021MYSŁOWICEK60-693K 2000:20:4500:42:0301:03:4401:25:37.85+00:24:298:337,0
51FRANCZAK Anna 14NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-593K 2100:21:1300:42:4201:04:2001:26:16.65+00:25:088:377,0
52CHOLEWKA Jolanta 7MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-694K 2200:21:0700:42:3501:04:3901:27:47.05+00:26:388:466,8
53SWITAŁA Magdalena 50NIEZRZESZONABARANOWOK40-4910K 2300:22:5500:45:4801:08:0701:31:05.65+00:29:579:066,6
Niesklasyfikowani
DQKOŃCZAK Adam 26KGHM METRACOPOLKOWICEM60-69100:18:51 DQ00:38:14 DQ00:57:55 DQ DQ  
DQŁOPIŃSKI Aleksy 33FABRYKA NORDICA TRZCIANKAPIŁAM70+100:20:48 DQ00:42:06 DQ DQ DQ  
Znaleziono 55 wynik(ów)