ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - WĄGROWIEC - 10KM - 10/6
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 6/10 WĄGROWIEC | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 6/10 WĄGROWIEC | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-17 |
Miejsce : | Wągrowiec |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 59 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 53 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 2.5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 57 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 00:14:43 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 35 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:44 | |||
3 | POŁUBIAK Paweł | 37 | SIECINO | M30-39 | 00:15:28 | ||||
4 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 39 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | M40-49 | 00:15:28 | |||
5 | KABATA Jarosław | 24 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-59 | 1 | 00:15:32 | ||
6 | SKIBA Krzysztof | 45 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-69 | 2 | 00:15:34 | ||
7 | BIBKO Martin | 5 | SPEEDBAR | KOSICE | M40-49 | 00:15:46 | |||
8 | PRZYSTARZ Grzegorz | 41 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-59 | 00:16:13 | |||
9 | JUREK Adam | 23 | KGHM METRACO | LUBIN | M60-69 | 1 | 00:16:22 | ||
10 | SIWAK Piotr | 44 | KGHM METRACO | RUDNA | M60-69 | 00:16:23 | |||
11 | MĄDRY Grzegorz | 36 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:16:24 | |||
12 | WOJTASIŃSKI Daniel | 56 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:16:25 | |||
13 | HELWICH Stefan | 18 | KGHM MERTACO | WIELEN | M60-69 | 00:16:27 | |||
14 | CHYRA Janusz | 8 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:16:30 | |||
15 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 4 | LUKI TEAM POLSKA | BORKOWO | M30-39 | 00:16:30 | |||
16 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 59 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-49 | 00:16:37 | |||
17 | BIELECKA Zuzanna | 6 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 00:16:38 | |||
18 | JĘDRASIAK Renata | 20 | KGHM METRACO | LUBIN | K50-59 | 00:16:38 | |||
19 | LABUS Marzena | 30 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K30-39 | 00:16:40 | |||
20 | CZŁAPSKI Krzysztof | 10 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:46 | |||
21 | ABRAMOWICZ Małgorzata | 1 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 00:16:51 | |||
22 | SZCZUDLIK Małgorzata | 52 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:16:58 | |||
23 | KLIMCZAK Adam | 25 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:10 | |||
24 | PRZYBYSZ Grzegorz | 40 | POPOWO KOŚCIELNE | M40-49 | 00:17:14 | ||||
25 | RAJEK Magdalena | 42 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:17:32 | |||
26 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 32 | TSK ORZEŁ OSIEK | WYRZYSK | M18-29 | 1 | 00:17:34 | ||
27 | FRANCZAK Małgorzata | 15 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:17:39 | |||
28 | MAKLAKIEWICZ Łukasz | 34 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M40-49 | 00:17:43 | |||
29 | KOWACZ Agata | 27 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-49 | 00:17:56 | |||
30 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 51 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 1 | 00:18:01 | ||
31 | KUŁAKOWSKA Halina | 28 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 00:18:01 | |||
32 | CZAJKA Urszula | 9 | RUMIA | K60-69 | 00:18:06 | ||||
33 | BALON Marek | 3 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:18:13 | ||||
34 | JARUGA Beata | 19 | OŁAWA | K40-49 | 00:18:23 | ||||
35 | DYLEWICZ Weronika | 12 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-29 | 00:18:40 | |||
36 | GOŁĘBIEWSKI Edward | 17 | MARSZ PO ZDROWIE | POBIEDZISKA | M70+ | 00:18:43 | |||
37 | STAWNIAK Karol | 48 | KGHM METRACO | ŻNIN | M70+ | 00:18:50 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | KOŃCZAK Adam | 26 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M60-69 | 1 | 00:18:51 DQ | ||
39 | CZMOCH Marian | 11 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70+ | 00:18:53 | |||
40 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 53 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:18:56 | |||
41 | LACHNIK Hubert | 31 | ARNSDORF | M70+ | 00:18:57 | ||||
42 | TOMCZYK Edward | 54 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 1 | 00:19:11 | ||
43 | FRANCZAK Dariusz | 16 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:14 | |||
44 | SOROKA-MITUŁA Grażyna | 46 | SZCZECIN | K40-49 | 00:19:23 | ||||
45 | POSTEK Danuta | 38 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:25 | |||
46 | JÓŹWIAK Łukasz | 21 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:19:53 | |||
47 | SAPUŁA Wiktoria | 43 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:20:19 | |||
48 | STANKOWSKA Marzena | 47 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:20:35 | |||
49 | JUREK Kamila | 22 | CHODZEBOLUBIE SZAMOCIN | BIAŁOŚLIWIE | K30-39 | 00:20:37 | |||
50 | SULEJA Joanna | 49 | SKL | STARGARD | K60-69 | 00:20:38 | |||
51 | WOJTYCZKA Alicja | 58 | NORDIC SPORT 2021 | MYSŁOWICE | K60-69 | 00:20:45 | |||
DQ | ŁOPIŃSKI Aleksy | 33 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | PIŁA | M70+ | 1 | 00:20:48 DQ | ||
53 | CHOLEWKA Jolanta | 7 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K60-69 | 00:21:07 | |||
54 | FRANCZAK Anna | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:21:13 | |||
55 | SWITAŁA Magdalena | 50 | NIEZRZESZONA | BARANOWO | K40-49 | 00:22:55 |
Znaleziono 55 wynik(ów)