ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - WĄGROWIEC - 5KM - 10/6
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 6/10 WĄGROWIEC | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-07-17
Miejsce : Wągrowiec
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 167
Wystartowało : 155
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 155
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_2,5km
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITUCKI Jacek 221POZNAŃM50-541M 100:14:3700:29:32.10 5:5410,2
2MARCZAK Tomasz 149NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 200:14:3700:29:43.50+00:00:115:5610,1
3CYRUS Bogdan 234SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBINM50-542M 300:14:4100:29:48.05+00:00:155:5710,1
4WOJTOWICZ Tomasz 235ZT POLSKAWIDACZM30-391M 400:14:4100:30:09.35+00:00:376:0110,0
5SKIBA Krzysztof 196KGHM METRACOLEGNICAM60-641M 500:15:3800:31:25.20+00:01:536:179,5
6WILUSZ Erwina 237VINGBERG POLSKA PTGIWONICZ-ZDRÓJK30-391K 100:15:2600:31:26.45+00:01:546:179,5
7ROŻYNEK Miron 189KGHM METRACOWROCŁAWM55-591M 600:15:3100:31:33.50+00:02:016:189,5
8LUDWICZAK Dariusz 144EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM50-543M 700:15:4300:31:42.90+00:02:106:209,5
9WOROCH Roman 224KGHM METRACODOPIEWOM60-642M 800:15:4700:31:47.15+00:02:156:219,4
10OLSZAŃSKI Karol 165FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-491M 900:15:3600:32:00.90+00:02:286:249,4
11BIBKO Martin 85SPEEDBARKOSICEM45-492M 1000:15:4500:32:23.90+00:02:516:289,3
12HELWICH Stefan 122KGHM METRACOWIELENM65-691M 1100:16:1300:32:27.40+00:02:556:299,2
13MAŚLANKA Jacek 152EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSŁUPSKM55-592M 12100:16:0000:32:27.60+00:02:556:299,2
14BRZOZOWSKI Piotr 239AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-392M 1300:15:5400:32:33.35+00:03:016:309,2
15FRĄCKOWIAK Roman 109EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINROSKOM50-544M 1400:16:0000:32:36.50+00:03:046:319,2
16ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 230KGHM METRACOLEGNICAK40-441K 200:16:1900:32:59.60+00:03:276:359,1
17GAJEWSKI Eugeniusz 111KGHM METRACOGORZÓW WIELKOPOLSKIM65-692M 1500:16:1400:33:08.10+00:03:366:379,1
18WOJTASIŃSKI Daniel 223NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 1600:16:0800:33:14.70+00:03:426:389,0
19PARZYBUT Jan 169POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-593M 1700:16:3600:33:14.85+00:03:426:389,0
20BREWKA Joachim 90NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM55-594M 18100:16:3800:33:19.75+00:03:476:399,0
21BIELECKA Zuzanna 86NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-442K 300:16:2600:33:34.05+00:04:016:428,9
22NOSAL Marek 159LUBLINM50-545M 19100:16:4300:33:37.05+00:04:046:438,9
23MISZTAL Grzegorz 154MASZYCANKA MASZYCESUŁKOWICEM30-393M 2000:16:3000:33:46.65+00:04:146:458,9
24STACHOWICZ Joanna 199BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK30-392K 400:16:3900:33:51.50+00:04:196:468,9
25LUDWICZAK Andżelika 145EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK45-491K 500:16:5300:34:01.80+00:04:296:488,8
26ŚLUSARCZYK Marcin 207WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-442M 2100:16:4200:34:12.00+00:04:396:508,8
27KARPIENIA Ewa 128EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK50-541K 600:16:4800:34:13.50+00:04:416:508,8
28WOJTCZAK Urszula 242CZAPELKICZAPLINEKK40-443K 700:16:5900:34:15.50+00:04:436:518,8
29STANISŁAWSKI Jan 200NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNANM60-643M 2200:16:5200:34:23.00+00:04:506:528,7
30GIERSZEWSKI Arkadiusz 113BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM40-443M 2300:17:0700:34:27.75+00:04:556:538,7
31KRUGIOŁKA Grzegorz 138AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM40-444M 2400:17:0700:34:28.45+00:04:566:538,7
32MAŚLANKA Iwona 151MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 800:16:5500:34:31.95+00:04:596:548,7
33KLAWCZYŃSKI Marcin 129PNIEWYM30-394M 2500:17:0200:34:32.05+00:04:596:548,7
34POTRZEBOWSKI Marek 178DEAF I #B3K¸ ŁĄCZA NAS PASJEBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(B)1M 2600:17:1700:34:47.00+00:05:146:578,6
35CIEŚLUK Marcin 98NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(A)1M 2700:17:1500:34:51.10+00:05:196:588,6
36RAJEK Magdalena 233NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-492K 900:17:2700:34:59.65+00:05:276:598,6
37OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 163EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-543K 1000:17:1300:35:05.85+00:05:337:018,6
38KWECZKA-JANECZEK Anna 140NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-444K 1100:17:0200:35:06.10+00:05:347:018,5
39GRUSZKA Michal 117NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM18-292M 2800:17:1000:35:10.95+00:05:387:028,5
40PUSZKARSKA Małgorzata 184GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK45-493K 1200:17:2500:35:15.20+00:05:437:038,5
41NOWAK Wiesław 160UKS 'SKOCZEK' SKOKISKOKIM60-644M 2900:17:1500:35:17.05+00:05:447:038,5
42KOP Wiesław 130DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-595M 3000:17:2000:35:18.40+00:05:467:038,5
43JÓŹWIAK Marianna 125SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-494K 1300:17:2700:35:22.30+00:05:507:048,5
44KROMSKI Paweł 137NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM55-596M 3100:17:2500:35:29.30+00:05:577:058,5
45JANY Katarzyna 123NORDIC WALKING LUBASZCZARNKÓWK30-393K 1400:17:4100:35:29.35+00:05:577:058,5
46KRIGER Roman 136MAPEI POLSKAPAPOWO TORUŃSKIEM60-645M 3200:17:2000:35:37.10+00:06:057:078,4
47DUSZEŃKO Zygmunt 103KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(A)2M 3300:17:5100:35:44.10+00:06:127:088,4
48PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 170PRUSZYŃSKI SPORT TEAM- MASZYCANKA MASZYCESZCZODRKOWICEK45-495K 1500:17:5100:36:06.80+00:06:347:138,3
49GRUSZKA Michal 116NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM45-493M 3400:17:5700:36:27.05+00:06:547:178,2
50ZDRZAŁEK Alicja 232NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK40-445K 1600:17:4800:36:31.30+00:06:597:188,2
51SZYMAŃSKI Stefan 206XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYM75-791M 3500:18:0400:36:32.05+00:06:597:188,2
52ZAWADZKI Krzysztof 231WETERANZIELONA GORAM-Niepełnosprawni(B)2M 3600:18:1100:36:46.90+00:07:147:218,2
53GUTOWSKA Magda 120PAUL TEAMMALBORKK45-496K 17100:18:0900:36:51.65+00:07:197:228,1
54CZŁAPSKI Krzysztof 100NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-597M 3700:18:4300:36:55.40+00:07:237:238,1
55RUDAWSKI Maciej 190MARSZ PO ZDROWIETRZCIELM30-395M 3800:18:0700:37:00.55+00:07:287:248,1
56POTRZEBOWSKA Agata 177DEAF I #B3K¸ ŁĄCZA NAS PASJEBYDGOSZCZK-Niepełnosprawni(B)1K 1800:18:2300:37:04.15+00:07:327:248,1
57WALCZAK Grzegorz 215SUCHY LASM45-494M 3900:18:1700:37:05.65+00:07:337:258,1
58DYLEWICZ Weronika 106EKSTREMUMŻAGAŃK18-291K 1900:18:1700:37:10.85+00:07:387:268,1
59GOŁĘBIEWSKI Edward 115MARSZ PO ZDROWIEPOBIEDZISKAM70-741M 4000:18:1900:37:11.95+00:07:397:268,1
60RYCHLEWSKA-SŁODOWA Danuta 193NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK40-446K 2000:18:1500:37:12.25+00:07:407:268,1
61WITUCKA Karolina 220POZNAŃK-Jun.1K 2100:18:2200:37:18.15+00:07:467:278,0
62RUSINOWICZ Andrzej 191NIEZRZESZONY PIŁAPIŁAM75-792M 4100:18:3100:37:25.90+00:07:537:298,0
63CZEKRYSZEW Andrzej 99SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 4200:18:3100:37:27.95+00:07:557:298,0
64NOWAK Agata 161NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDROKIETNICAK40-447K 22100:18:1100:37:28.40+00:07:567:298,0
65PANKIEWICZ Ewelina 167NORDIC SPORT 2021ZAWADZKIEK30-394K 2300:18:3200:37:40.15+00:08:087:328,0
66MIŚKOWICZ Anna 155MORAWIEC TRANSPORTGŁOGÓWEKK60-641K 2400:18:4600:37:46.80+00:08:147:337,9
67ŚLUSARCZYK Grzegorz 208WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-495M 4300:18:3700:37:51.40+00:08:197:347,9
68KRĘCKA Irena 135FACE NORDIC WALKING TEAMBUDOWOK55-591K 2500:18:4700:37:51.50+00:08:197:347,9
69GRYGOROWICZ Bogdan 118KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(B)3M 4400:18:4900:37:52.05+00:08:197:347,9
70KRAWCZYK Dorota 238PIŁAK60-642K 2600:18:4200:37:58.15+00:08:267:357,9
71PRZYBYLSKA Kinga 183NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK55-592K 2700:18:5900:38:04.00+00:08:317:367,9
72CZMOCH Marian 101PUKS JEDYNKAŁOSICEM70-742M 4500:18:5100:38:09.85+00:08:377:377,9
73GAŁKOWSKA Elżbieta 112KGHM METRACOTUCZNOK65-691K 2800:19:0000:38:17.95+00:08:457:397,8
74SOWIŃSKA Alicja 198NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK30-395K 2900:18:5000:38:31.05+00:08:587:427,8
75PUSZKARSKI Adam 185GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci1M 4600:18:3200:38:32.50+00:09:007:427,8
76SZULC- MIKOŁAJCZAK Marzena 202NW WĄGROWIECWĄGROWIECK30-396K 3000:19:0100:38:33.65+00:09:017:427,8
77LEGOCKA - WALCZAK Kinga 142SUCHY LASK45-497K 3100:19:0600:38:34.15+00:09:027:427,8
78CIESIELSKI Krzysztof 97FAST WALKERGNIEZNOM65-693M 4700:19:0800:38:34.35+00:09:027:427,8
79EWERTOWSKA Ewa 107NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZK50-544K 3200:19:0600:38:41.05+00:09:087:447,8
80WNEK Ewa 222KGHM METRACOKŁODZKOK65-692K 3300:18:5900:38:41.30+00:09:097:447,8
81BUCZKOWSKI Jerzy 91KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM70-743M 4800:19:0300:38:45.50+00:09:137:457,7
82NIEDŹWIECKA Małgorzata 158NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK65-693K 3400:19:0500:39:05.30+00:09:337:497,7
83FRANCZAK Dariusz 108NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-598M 4900:19:4200:39:06.05+00:09:337:497,7
84LENARTOWICZ Stanisław 143STARA ŁUBIANKAM60-646M 5000:19:2600:39:07.55+00:09:357:497,7
85BUDNY Franciszek 93OSTRÓW WLKP.M-Dzieci2M 5100:18:5900:39:07.60+00:09:357:497,7
86BERCZYŃSKI Henryk 83NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEK¸ SZCZECIŃSKA 26/7M65-694M 5200:19:1500:39:12.40+00:09:407:507,7
87WIERZCHOSŁAWSKI Marcel 218SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKBRZOZAM-Jun.1M 5300:19:5100:39:12.95+00:09:407:507,7
88ŚLUSARCZYK Karolina 212WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK18-292K 3500:19:0100:39:13.05+00:09:407:507,6
89SZYBUT Weronika 204POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci1K 3600:19:3200:39:14.00+00:09:417:507,6
90NOWAK Irena 240KKS "SKOCZEK" SKOKISKOKIK55-593K 3700:19:3100:39:14.10+00:09:427:507,6
91WANDTKE Antoni 216REDAM70-744M 5400:19:4300:39:16.90+00:09:447:517,6
92PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna 175SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK30-397K 3800:19:4600:39:18.00+00:09:457:517,6
93ŚLUSARCZYK Andrzej 209WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70-745M 5500:20:1200:39:18.60+00:09:467:517,6
94PRACKI Zbigniew 180SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM55-599M 5600:19:4700:39:34.80+00:10:027:547,6
95DYBEŁ Agnieszka 105NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)1K 3900:19:3200:39:36.70+00:10:047:557,6
96DAROSZEWSKA Krystyna 102SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-643K 4000:19:3400:39:37.35+00:10:057:557,6
97BUDNY Sławomir 92OSTRÓW WLKP.M-Niepełnosprawni(B)4M 5700:19:3400:39:51.35+00:10:197:587,5
98ROJTEK Waldemar 187WĄGROWIECM50-546M 5800:19:1600:39:55.65+00:10:237:597,5
99STAWNIAK Karol 245KGHM METRACOŻNINM70-746M 5900:19:5600:40:01.55+00:10:298:007,5
100PIETRZAK Dorota 172NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZK50-545K 4100:19:4600:40:05.05+00:10:328:017,5
101JAKUBOWSKI Zbigniew 236BIAŁYSTOKM70-747M 6000:19:4700:40:06.10+00:10:348:017,5
102POLCYN Julia 244NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK18-293K 4200:19:4700:40:11.45+00:10:398:027,5
103JÓŹWIAK Łukasz 126SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)5M 6100:19:5600:40:19.00+00:10:468:037,4
104GRYGOROWICZ Teresa 119KGHM METRACOLUBINK70-741K 4300:19:5200:40:22.35+00:10:508:047,4
105REMISZEWSKI Adam 186UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM75-793M 62100:19:4500:40:28.55+00:10:568:057,4
106SKRZYPCZAK Maciej 197BIEGAJĄCY WĄGROWIECWĄGROWIECM40-445M 63100:19:4100:40:33.00+00:11:008:067,4
107PIETRZYK Anna 173KLUB OLIMPIJCZYKA IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIMKALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)2K 4400:19:5600:40:44.65+00:11:128:087,4
108KRACZKOWSKA Jusi 134OLSZTYNK45-498K 4500:20:1600:41:01.75+00:11:298:127,3
109TURZYŃSKA-STOPA Maria 214BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-694K 4600:20:1700:41:03.30+00:11:318:127,3
110WIECZOREK Karina 217CHODZĘBOLUBIĘ SZAMOCINPIETRONKIK45-499K 4700:20:3300:41:12.90+00:11:408:147,3
111PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 174SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)2K 4800:20:5300:41:14.60+00:11:428:147,3
112SIEDLECKA Weronika 243AKTYWNY MARGONINMARGONINK30-398K 4900:20:1400:41:15.60+00:11:438:157,3
113MACKO Michał 146WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOM-Dzieci3M 6400:19:5600:41:23.90+00:11:518:167,2
114THOMALLA Bogdan 213EKIPA NA KIJACHZABRZEM80+1M 6500:20:4300:41:47.55+00:12:158:217,2
115NOWAKOWSKA Sylwia 162BYDGOSZCZK40-448K 5000:20:3300:41:53.05+00:12:208:227,2
116SAPUŁA Wiktoria 194NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-294K 5100:20:4000:42:19.60+00:12:478:277,1
117MANTAJ Monika 147NAMASTE OBORNIKIOBORNIKIK40-449K 5200:21:2900:42:23.15+00:12:518:287,1
118SZYMAŃSKA Lucyna 205XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYK70-742K 5300:20:3400:42:26.65+00:12:548:297,1
119CHWIAŁKOWSKA Iwona 95NAMASTE OBORNIKIOBORNIKIK50-546K 5400:21:3200:42:40.80+00:13:088:327,0
120ROMANOWSKI Zbigniew 188ROGOŹNOM45-496M 6600:21:1700:42:44.50+00:13:128:327,0
121MAZUR Honorata 153WĄGROWIECK45-4910K 5500:20:4900:43:04.50+00:13:328:367,0
122NERC Dorota 157RUMIAK60-644K 5600:21:1400:43:06.65+00:13:348:377,0
123ZACHCIAŁ Liliana 229NAMASTE OBORNIKIOBORNIKIK30-399K 5700:21:4400:43:08.30+00:13:368:377,0
124KOWALSKI Mirosław 133GRYF N¸WSZCZECINEKM65-695M 6700:20:4600:43:13.25+00:13:418:386,9
125ANGIELCZYK Małgorzata 81MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70-743K 5800:21:2000:43:22.60+00:13:508:406,9
126BRONIECKA Małgorzata 241WĄGROWIECK40-4410K 5900:21:3300:43:25.25+00:13:538:416,9
127PRZYBORKIEWICZ Gosia 182PIERNIKI TORUŃTORUŃM-Niepełnosprawni(A)4M 6800:21:4100:43:31.00+00:13:588:426,9
128MŁODOŻYŃSKA Karolina 156NAMASTE OBORNIKIOBORNIKIK45-4911K 6000:21:4800:43:39.75+00:14:078:436,9
129STENCEL Anna 201NAMASTE OBORNIKIOBORNIKIK45-4912K 6100:21:5000:43:40.10+00:14:088:446,9
130LACHNIK Grazyna 141ARNSDORFK50-547K 6200:22:0500:44:07.60+00:14:358:496,8
131WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 225KGHM METRACOLUBINK75-791K 6300:21:5800:44:23.90+00:14:518:526,8
132ŚWITAŁA Magdalena 246BARANOWOK40-4411K 6400:21:4300:44:32.05+00:14:598:546,7
133GOLECKA Agnieszka 114LUBLINK45-4913K 6500:22:2300:44:45.20+00:15:138:576,7
134WILK Iwona 219NORDIC SPORT 2021KATOWICEK45-4914K 6600:23:0500:45:54.95+00:16:229:106,5
135PACHOWICZ Monika 166AKTYWNY MARGONINMARGONINK30-3910K 6700:23:3200:45:57.05+00:16:249:116,5
136GAJEWSKA Aleksandra 110MIASTO GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIK60-645K 6800:22:5200:46:19.65+00:16:479:156,5
137BUDNY Stanisław 94OSTRÓW WLKP.M-Jun.2M 6900:23:3700:46:21.90+00:16:499:166,5
138BARTEK Sonia 82BRAKCHOMĘCICEK-Niepełnosprawni(A)3K 6900:23:2000:46:29.10+00:16:579:176,5
139BLASZKA Michał 87NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDROKIETNICAM-Niepełnosprawni(A)5M 7000:22:5200:46:32.30+00:17:009:186,4
140PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 168GOWINOK70-744K 7000:22:1900:46:32.50+00:17:009:186,4
141BLASZKA Ryszard 88NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDROKIETNICAM-Niepełnosprawni(A)6M 7100:22:5300:46:34.45+00:17:029:186,4
142DUSZEŃKO Elwira 104KGHM METRACOLUBINK-Niepełnosprawni(A)4K 7100:22:5000:47:00.80+00:17:289:246,4
143PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper 176SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Dzieci4M 7200:21:2300:47:37.60+00:18:059:316,3
144PIĄTKOWSKI Józef 171KGHM METRACOPOLKOWICEM75-794M 7300:21:4100:47:48.95+00:18:169:336,3
145WÓJCIK Henryk 227UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM80+2M 7400:23:4000:47:53.25+00:18:219:346,3
146PRACKA Katarzyna 179SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-548K 7200:23:5300:48:00.20+00:18:289:366,3
147KOSTKIEWICZ Iwona 132STARGARDK45-4915K 7300:23:5300:48:02.95+00:18:309:366,2
148SZYBUT Roma 203POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-3911K 7400:23:5600:48:43.85+00:19:119:446,2
149ŚLUSARCZYK Danuta 211WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK70-745K 7500:23:5600:49:03.90+00:19:319:486,1
150DZIUBA-JANKOWSKA Małgorzata 13BUDZIEJEWOK55-594K 7600:24:1600:49:11.40+00:19:399:506,1
151JEZIERSKA Magdalena 124WĄGROWIECKIE TOWARZYSTWO ' AMAZONEK 'WĄGROWIECK-Niepełnosprawni(B)3K 7700:24:1600:49:11.45+00:19:399:506,1
152MARIA Kolińska 150WĄGROWIECK-Niepełnosprawni(B)4K 7800:25:4100:50:42.80+00:21:1010:085,9
153ŚLUSARCZYK Błażej 210WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci5M 7500:26:5000:52:57.40+00:23:2510:355,7
154PRZYBORKIEWICZ Maja 181PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Dzieci2K 7900:26:4400:54:29.65+00:24:5710:535,5
Niesklasyfikowani
DQMARCINIAK Anna 148AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK40-44100:18:45 DQ00:38:06.35 DQ0:007,9
Znaleziono 155 wynik(ów)