FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - POTĘGOWO - 10KM - 10/10
FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-10-01
Miejsce : Potęgowo
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 43
Wystartowało : 40
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 39
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Mundurowi | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLap 2.5km
2.5km
Laps_5km
5km
Lap 7.5km
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MARCZAK Tomasz 234NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 100:14:5000:30:0800:45:3801:01:50.62 6:119,7
2WOJTOWICZ Tomasz 254K.B. ATHLETIC ZRĘCIN / NSZZ SOLIDARNOŚĆ W GAPWIDACZM30-391M 200:14:4900:30:2500:46:5201:03:37.95+00:01:476:219,4
3POLKOWSKI Piotr 255NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-392M 300:15:2900:31:3400:48:0401:04:45.95+00:02:556:289,3
4WOJTASIŃSKI Daniel 249NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-491M 400:16:0400:32:2900:48:5901:05:35.16+00:03:446:339,1
5BIELECKA Zuzanna 215NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-491K 100:16:0100:32:2800:49:1001:06:02.55+00:04:116:369,1
6KABATA Jarosław 228NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM50-591M 500:15:4700:32:1800:49:1601:06:14.00+00:04:236:379,1
7JUREK Adam 227KGHM METRACOLUBINM60-691M 600:16:4100:33:2600:49:5601:06:29.36+00:04:386:389,0
8BARTOSIEWICZ Łukasz 213LUKI TEAM POLSKABORKOWOM30-393M 700:16:3600:33:2300:50:0301:06:29.96+00:04:396:389,0
9HELWICH Stefan 224KGHM METRACOWIELENM60-692M 800:16:2600:33:1900:50:1301:06:39.01+00:04:486:399,0
10JĘDRASIAK Renata 225KGHM METRACOLUBINK50-591K 200:16:1200:32:5100:49:4901:06:54.38+00:05:036:419,0
11BIBKO Martin 214SPEEDBARKOSICEM40-492M 900:16:1700:33:1600:49:5401:07:04.40+00:05:136:428,9
12PRZYBORKIEWICZ Kriss 238PIERNIKI TORUŃTORUŃM40-493M 1000:16:0400:32:3900:50:1201:07:33.13+00:05:426:458,9
13LABUS Marzena 233NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK30-391K 300:16:4500:33:4600:50:5001:07:57.15+00:06:066:478,8
14CHYRA Janusz 216NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM40-494M 1100:16:5700:34:1900:51:2601:08:20.23+00:06:296:508,8
15SZCZUDLIK Małgorzata 247KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-492K 400:17:0900:34:3500:51:5201:09:17.77+00:07:276:558,7
16MĄDRY Grzegorz 235KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-693M 1200:17:1600:34:4400:52:0501:09:43.53+00:07:526:588,6
17CZŁAPSKI Krzysztof 218NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWQM50-592M 1300:17:0400:34:5500:52:2801:10:08.17+00:08:177:008,6
18RAJEK Magdalena 239NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-493K 500:17:2200:35:0100:52:5201:10:50.88+00:09:007:058,5
19FRANCZAK Małgorzata 221NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 600:17:3200:35:3100:53:3801:11:53.29+00:10:027:118,3
20ZDRZAŁEK Alicja 252NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK40-494K 700:17:2000:35:3900:54:0201:12:34.00+00:10:437:158,3
21KOWACZ Agata 230SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-495K 800:17:3000:35:4300:54:1101:12:34.70+00:10:447:158,3
22MIODOŃSKI Arkadiusz 236USTKAM30-394M 1400:17:5800:36:3700:55:4701:14:58.68+00:13:087:298,0
23CZAJKA Urszula 217KGHM METRACORUMIAK60-691K 900:18:1800:37:0400:55:4801:15:04.38+00:13:137:308,0
24BALON Marek 211SZCZECINEKM50-593M 1500:18:2900:37:1900:56:1701:15:14.67+00:13:247:318,0
25SZCZĘŚNIAK Zbigniew 246NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-694M 1600:18:3400:37:3700:56:4101:15:24.78+00:13:347:328,0
26CZMOCH Marian 219PUKS JEDYNKAŁOSICEM70+1M 1700:18:3700:37:2300:56:2601:15:34.42+00:13:437:337,9
27FRANCZAK Dariusz 223NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-594M 1800:19:0000:37:5200:56:5201:15:53.25+00:14:027:357,9
28KUŁAKOWSKA Halina 231KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-496K 1000:18:1700:37:1800:56:5101:16:30.16+00:14:397:397,8
29ŚLUSARCZYK Andrzej 248WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+2M 1900:18:4900:38:0900:57:3101:16:47.93+00:14:577:407,8
30BARTOSIEWICZ Włodzimierz 212LUKI TEAM POLSKAGDAŃSKM60-695M 2000:18:5400:37:5200:57:1101:16:56.71+00:15:067:417,8
31SKRZĄTEK Lucyna 242NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK50-592K 1100:19:1600:38:4400:58:3201:18:29.34+00:16:387:507,6
32SOROKA-MITUŁA Grażyna 243SZCZECINK40-497K 1200:19:4900:39:5500:59:4601:19:19.39+00:17:287:557,6
33PIEŃKOWSKA Urszula 237SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-498K 1300:19:0200:38:4600:59:1601:20:24.77+00:18:348:027,5
34FRANCZAK Anna 222NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-593K 1400:20:5000:42:0001:03:0801:24:25.17+00:22:348:267,1
35WOJTYCZKA Alicja 250NORDIC SPORT 2021MYSŁOWICEK60-692K 1500:20:5300:42:0501:03:5401:25:30.50+00:23:398:337,0
36SAPUŁA Wiktoria 241NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-292K 1600:21:3900:42:5101:04:4001:26:01.81+00:24:118:367,0
37STATNIK Genowefa 244SUCHY LASBIEDRUSKOK70+1K 1700:20:5500:42:1601:04:1801:26:54.75+00:25:048:416,9
38ZMUDA Pawel 253GOK GŁÓWCZYCEGŁÓWCZYCEM30-395M 2100:21:4800:43:3901:05:0501:27:01.28+00:25:108:426,9
39STATNIK Tomasz 245SUCHY LASBIEDRUSKOM60-696M 2200:20:4500:42:3401:04:5401:27:18.75+00:25:288:436,9
40UKLEJA Katarzyna 260Potęga NordicaNOWA DĄBROWAK30-392K 1800:21:2900:43:40+00:13:328:446,9
Znaleziono 40 wynik(ów)