FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - POTĘGOWO - 10KM - 10/10
FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-10-01 |
Miejsce : | Potęgowo |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 43 |
Wystartowało : | 40 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 39 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 2.5km 2.5km | Laps_5km 5km | Lap 7.5km 7.5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIELECKA Zuzanna | 215 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 1 | K 1 | 00:16:01 | 00:32:28 | 00:49:10 | 01:06:02.55 | 6:36 | 9.1 (100%) | ||||
2 | JĘDRASIAK Renata | 225 | KGHM METRACO | LUBIN | K50-59 | 1 | K 2 | 00:16:12 | 00:32:51 | 00:49:49 | 01:06:54.38 | +00:00:51 (1.3%) | 6:41 | 9 (98.9%) | |||
3 | LABUS Marzena | 233 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K30-39 | 1 | K 3 | 00:16:45 | 00:33:46 | 00:50:50 | 01:07:57.15 | +00:01:54 (2.8%) | 6:47 | 8.8 (96.7%) | |||
4 | SZCZUDLIK Małgorzata | 247 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 2 | K 4 | 00:17:09 | 00:34:35 | 00:51:52 | 01:09:17.77 | +00:03:15 (4.7%) | 6:55 | 8.7 (95.6%) | |||
5 | RAJEK Magdalena | 239 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 3 | K 5 | 00:17:22 | 00:35:01 | 00:52:52 | 01:10:50.88 | +00:04:48 (6.8%) | 7:05 | 8.5 (93.4%) | |||
6 | FRANCZAK Małgorzata | 221 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 1 | K 6 | 00:17:32 | 00:35:31 | 00:53:38 | 01:11:53.29 | +00:05:50 (8.1%) | 7:11 | 8.3 (91.2%) | |||
7 | ZDRZAŁEK Alicja | 252 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-49 | 4 | K 7 | 00:17:20 | 00:35:39 | 00:54:02 | 01:12:34.00 | +00:06:31 (9.0%) | 7:15 | 8.3 (91.2%) | |||
8 | KOWACZ Agata | 230 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-49 | 5 | K 8 | 00:17:30 | 00:35:43 | 00:54:11 | 01:12:34.70 | +00:06:32 (9.0%) | 7:15 | 8.3 (91.2%) | |||
9 | CZAJKA Urszula | 217 | KGHM METRACO | RUMIA | K60-69 | 1 | K 9 | 00:18:18 | 00:37:04 | 00:55:48 | 01:15:04.38 | +00:09:01 (12.0%) | 7:30 | 8 (87.9%) | |||
10 | KUŁAKOWSKA Halina | 231 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 6 | K 10 | 00:18:17 | 00:37:18 | 00:56:51 | 01:16:30.16 | +00:10:27 (13.7%) | 7:39 | 7.8 (85.7%) | |||
11 | SKRZĄTEK Lucyna | 242 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-59 | 2 | K 11 | 00:19:16 | 00:38:44 | 00:58:32 | 01:18:29.34 | +00:12:26 (15.9%) | 7:50 | 7.6 (83.5%) | |||
12 | SOROKA-MITUŁA Grażyna | 243 | SZCZECIN | K40-49 | 7 | K 12 | 00:19:49 | 00:39:55 | 00:59:46 | 01:19:19.39 | +00:13:16 (16.7%) | 7:55 | 7.6 (83.5%) | ||||
13 | PIEŃKOWSKA Urszula | 237 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 8 | K 13 | 00:19:02 | 00:38:46 | 00:59:16 | 01:20:24.77 | +00:14:22 (17.9%) | 8:02 | 7.5 (82.4%) | |||
14 | FRANCZAK Anna | 222 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 3 | K 14 | 00:20:50 | 00:42:00 | 01:03:08 | 01:24:25.17 | +00:18:22 (21.8%) | 8:26 | 7.1 (78.0%) | |||
15 | WOJTYCZKA Alicja | 250 | NORDIC SPORT 2021 | MYSŁOWICE | K60-69 | 2 | K 15 | 00:20:53 | 00:42:05 | 01:03:54 | 01:25:30.50 | +00:19:27 (22.8%) | 8:33 | 7 (76.9%) | |||
16 | SAPUŁA Wiktoria | 241 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 2 | K 16 | 00:21:39 | 00:42:51 | 01:04:40 | 01:26:01.81 | +00:19:59 (23.2%) | 8:36 | 7 (76.9%) | |||
17 | STATNIK Genowefa | 244 | SUCHY LAS | BIEDRUSKO | K70+ | 1 | K 17 | 00:20:55 | 00:42:16 | 01:04:18 | 01:26:54.75 | +00:20:52 (24.0%) | 8:41 | 6.9 (75.8%) | |||
18 | UKLEJA Katarzyna | 260 | Potęga Nordica | NOWA DĄBROWA | K30-39 | 2 | K 18 | 00:21:29 | 00:43:40 | +00:11:12 | 8:44 | 6.9 (75.8%) |
Znaleziono 18 wynik(ów)