FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - POTĘGOWO - 5KM - 10/10
FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-10-01
Miejsce : Potęgowo
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 225
Wystartowało : 200
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 194
Na trasie : 6
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_2,5km
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITUCKI Jacek 189POZNAŃM50-541M 100:14:1300:29:11.70 5:5010,3
2MARCZAK Tomasz 100NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 200:14:3400:29:40.90+00:00:295:5610,1
3ORDZOWIAŁY Piotr 116NIWAOSIELECOSIELECM55-591M 300:14:3100:29:50.09+00:00:385:5810,1
4WOJTOWICZ Tomasz 192K.B. ATHLETIC ZRĘCIN / NSZZ SOLIDARNOŚĆ W GAPWIDACZM30-391M 400:14:3300:30:21.45+00:01:096:049,9
5CYRUS Bogdan 20SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM50-542M 500:14:4100:30:23.41+00:01:116:049,9
6WOROCH Roman 193KGHM METRACODOPIEWOM60-641M 600:16:1000:32:12.58+00:03:006:269,3
7POLKOWSKI Piotr 266NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-392M 700:15:4300:32:18.67+00:03:066:279,3
8FRĄCKOWIAK Roman 39EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-543M 800:15:4900:32:21.35+00:03:096:289,3
9ROŻYNEK Miron 139KGHM METRACOWROCŁAWM55-592M 900:16:0400:32:21.98+00:03:106:289,3
10BRZOZOWSKI Piotr 258AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-393M 1000:15:5900:32:23.02+00:03:116:289,3
11ZDANOWICZ Arkadiusz 196R. D. B. KRYSIUK MIŃSK MAZ.STANISŁAWÓWM40-441M 1100:16:1000:32:23.06+00:03:116:289,3
12HELWICH Stefan 53KGHM METRACOWIELENM65-691M 1200:16:1700:32:32.85+00:03:216:309,2
13OLSZAŃSKI Karol 115FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-491M 1300:16:0300:32:33.04+00:03:216:309,2
14WOJTASIŃSKI Daniel 191NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-442M 1400:16:0400:32:45.22+00:03:336:339,2
15MAŚLANKA Jacek 101SŁUPSKM55-593M 1500:16:1800:32:48.47+00:03:366:339,1
16WILUSZ Erwina 186PTG'SOKÓŁ' RYMANÓWIWONICZ-ZDRÓJK30-391K 100:16:3800:33:04.26+00:03:526:369,1
17MISZTAL Grzegorz 107MASZYCANKA MASZYCESUŁKOWICEM30-394M 1600:16:0200:33:04.46+00:03:526:369,1
18BREWKA Joachim 16NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM55-594M 1700:16:4500:33:34.65+00:04:226:428,9
19BIELECKA Zuzanna 7NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-441K 200:16:4600:33:42.98+00:04:316:448,9
20PARZYBUT Jan 120POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-595M 1800:16:4300:33:47.39+00:04:356:458,9
21KARPIENIA Ewa 66EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK50-541K 300:16:5400:33:54.58+00:04:426:468,8
22GAJEWSKI Eugeniusz 41KGHM METRACOGORZÓW WIELKOPOLSKIM65-692M 1900:16:4100:33:56.96+00:04:456:478,8
23RAKOWIECKI Zbigniew 134POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKM60-642M 2000:16:5000:34:05.48+00:04:536:498,8
24MAŚLANKA Iwona 102MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 400:16:5400:34:09.60+00:04:576:498,8
25CZŁAPSKI Krzysztof 268NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-596M 2100:16:4500:34:10.49+00:04:586:508,8
26GUTOWSKA Magda 50PAUL TEAMMALBORKK45-491K 500:16:5400:34:10.76+00:04:596:508,8
27OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 114EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-543K 600:16:5700:34:11.12+00:04:596:508,8
28GŁOGOWSKI Wojciech 45KGHM METRACOKOSZALINM-Jun.1M 2200:16:5100:34:15.64+00:05:036:518,8
29BIBKO Martin 6SPEEDBARKOSICEM45-492M 2300:16:3000:34:19.57+00:05:076:518,7
30KABATA Jarosław 63NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM50-544M 2400:16:4300:34:25.42+00:05:136:538,7
31RAJEK Magdalena 262NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-492K 700:17:1000:34:38.02+00:05:266:558,7
32JĘDRASIAK Renata 59KGHM METRACOLUBINK55-591K 800:17:0000:34:47.57+00:05:356:578,6
33CHYRA Janusz 17NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM45-493M 2500:17:2100:34:53.94+00:05:426:588,6
34JÓŹWIAK Marianna 60SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-493K 900:17:1200:34:55.17+00:05:436:598,6
35GIERSZEWSKI Arkadiusz 44BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM40-443M 2600:17:0000:34:59.42+00:05:476:598,6
36PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 121PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRKOWICEK45-494K 1000:17:1100:35:02.66+00:05:507:008,6
37KONKOL Andrzej 74KREATIVSPORT LĘBORKLĘBORKM65-693M 2700:17:2400:35:04.77+00:05:537:008,6
38KLAWCZYŃSKI Marcin 69AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-395M 2800:17:0000:35:20.56+00:06:087:048,5
39SANIUK Edward 144GDAŃSKM70-741M 2900:17:4900:35:33.86+00:06:227:068,4
40FRANCZAK Małgorzata 267NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 1100:18:5500:35:53.00+00:06:417:108,4
41ZDRZAŁEK Alicja 198NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK40-442K 1200:17:3100:36:01.16+00:06:497:128,3
42KRIGER Roman 86MAPEI POLSKAPAPOWO TORUŃSKIEM60-643M 3000:17:4300:36:08.45+00:06:567:138,3
43KUREK Aleksander 91KGHM METRACORUDNAM-Dzieci1M 3100:17:4600:36:08.74+00:06:577:138,3
44KOWACZ Agata 78SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-443K 1300:17:4900:36:11.27+00:06:597:148,3
45GORTAT Bogumił 46NORDA ACTIVE TEAMKOBYLNICAM40-444M 3200:17:4700:36:27.20+00:07:157:178,2
46SZYMAŃSKI Stefan 169XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYM75-791M 3300:17:5500:36:32.23+00:07:207:188,2
47DUSZEŃKO Zygmunt 32KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 3400:18:1700:36:35.83+00:07:247:198,2
48PLEWIŃSKI Rafał 125NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABANINOM30-396M 3500:18:1100:36:40.66+00:07:287:208,2
49ŚLUSARCZYK Grzegorz 172WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-494M 3600:18:0600:36:43.04+00:07:317:208,2
50BECZEK Magdalena 4POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKK30-392K 1400:18:1400:36:44.48+00:07:327:208,2
51ZAWADZKI Krzysztof 195WETERANZIELONA GORAM-Niepełnosprawni(B)1M 3700:18:1900:36:47.32+00:07:357:218,2
52ŚLUSARCZYK Andrzej 171WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70-742M 3800:18:3300:37:07.94+00:07:567:258,1
53WITUCKA Karolina 188POZNAŃK-Jun.1K 1500:18:2900:37:19.78+00:08:087:278,0
54RUSINOWICZ Andrzej 140NIEZRZESZONYPIŁAM75-792M 3900:18:1800:37:20.82+00:08:097:288,0
55PANKIEWICZ Ewelina 118NORDIC SPORT 2021ZAWADZKIEK30-393K 1600:18:3400:37:31.26+00:08:197:308,0
56HARENDA Dawid 52NIEZRZESZONYDOLASZEWOM-Dzieci2M 4000:18:4200:37:42.73+00:08:317:328,0
57PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna 126SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEK30-394K 1700:18:5000:37:55.62+00:08:437:357,9
58SZYMANOWSKA Anna 167LĘBORSKIE LWYLĘBORKK60-641K 1800:18:5300:38:02.15+00:08:507:367,9
59WICZKOWSKI Aleksander 183ŁUPAWAM-Dzieci3M 4100:18:2300:38:06.35+00:08:547:377,9
60CZEKRYSZEW Andrzej 23SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)2M 4200:18:4400:38:09.07+00:08:577:377,9
61GRUSZKA Michał 47NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM45-495M 4300:18:5000:38:09.45+00:08:577:377,9
62CZMOCH Marian 24PUKS JEDYNKAŁOSICEM70-743M 4400:18:3400:38:09.71+00:08:587:377,9
63SAPUŁA Wiktoria 145NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-292K 1900:19:0200:38:16.72+00:09:057:397,8
64BERCZYŃSKI Henryk 5NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEK¸ SZCZECIŃSKA 26/7M65-694M 4500:19:0300:38:30.77+00:09:197:427,8
65GAŁKOWSKA Elżbieta 42KGHM METRACOTUCZNOK65-691K 2000:19:0400:38:31.20+00:09:197:427,8
66WNEK Ewa 190KGHM METRACOKŁODZKOK65-692K 2100:19:0400:38:32.66+00:09:207:427,8
67MIODOŃSKA Iwona 106USTKAK30-395K 2200:18:5400:38:35.57+00:09:237:437,8
68ŚLUSARCZYK Marcin 170WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-445M 4600:17:2800:38:35.87+00:09:247:437,8
69KOWALSKI Iwo 81ŁUPAWAM-Dzieci4M 4700:18:1300:38:36.70+00:09:257:437,8
70NIEDŹWIECKA Małgorzata 109NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK65-693K 2300:19:1800:38:38.41+00:09:267:437,8
71ŁĘCKI Jan 96WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM-Niepełnosprawni(A)3M 4800:19:1100:38:38.52+00:09:267:437,8
72KOTUSIEWICZ Maria 76POTĘGOWOK60-642K 2400:19:0700:38:43.47+00:09:317:447,7
73SZYBUT Weronika 166POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci1K 2500:19:3700:38:43.71+00:09:327:447,7
74KASPEREK Edyta 67NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK45-495K 2600:19:1300:38:51.46+00:09:397:467,7
75KRĘCKA Irena 265BUDOWOK55-592K 2700:19:1600:38:52.40+00:09:407:467,7
76KOCOŃ Sylwia 71SIEMIANICEK40-444K 2800:19:3200:39:11.06+00:09:597:507,7
77KISIELEWICZ Zofia 68KGHM METRACOPOLKOWICEK-Jun.2K 2900:19:1200:39:17.86+00:10:067:517,6
78ANTOSIAK Simonetta 263RZECHCINOK-Jun.3K 3000:19:1800:39:20.47+00:10:087:527,6
79MROCZEK Bartosz 204POTĘGOWOM18-292M 4900:19:1400:39:28.99+00:10:177:537,6
80SERÓWKA Lidia 259DAJ RADOŚĆSTARE PIŁAK-Niepełnosprawni(A)1K 3100:19:3600:39:32.92+00:10:217:547,6
81ZWIERZ Andrzej 200ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM65-695M 5000:19:3500:39:34.66+00:10:227:547,6
82SKRZĄTEK Lucyna 148NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK50-544K 3200:19:2600:39:43.10+00:10:317:567,6
83WANDTKE Antoni 181REDAM70-744M 5100:19:3500:39:45.27+00:10:337:577,5
84ROMANOWSKA Eliza 138KGHM METRACOPOLKOWICEK-Dzieci2K 3300:19:4300:39:57.04+00:10:457:597,5
85SERÓWKA Zuzanna 146DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSTARE/PIŁAK-Dzieci3K 3400:19:4300:39:57.78+00:10:467:597,5
86DYBEŁ Agnieszka 34NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)2K 3500:19:4500:40:15.30+00:11:038:037,5
87CHODORSKA Oliwia 54KGHM METRACOPOLKOWICEK-Jun.4K 3600:19:4700:40:16.59+00:11:048:037,5
88PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 127SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEK-Niepełnosprawni(B)1K 3700:19:5800:40:17.42+00:11:058:037,4
89ŚLUSARCZYK Karolina 175WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK18-293K 3800:20:0000:40:22.22+00:11:108:047,4
90FRANCZAK Dariusz 38NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-597M 5200:20:0500:40:22.82+00:11:118:047,4
91PRACKI Zbigniew 130SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM55-598M 5300:20:0700:40:24.74+00:11:138:047,4
92BOETCHER Patrycja 13POTĘGOWOK-Dzieci4K 3900:19:4200:40:28.59+00:11:168:057,4
93KOZIOŁ Magdalena 82BYDGOSZCZK30-396K 4000:20:2400:40:33.43+00:11:218:067,4
94GRYGOROWICZ Teresa 48KGHM METRACOLUBINK70-741K 4100:20:0700:40:40.04+00:11:288:087,4
95JABŁOŃSKI Filip 56POTĘGOWOM-Dzieci5M 5400:19:2000:40:40.81+00:11:298:087,4
96BIKIWSKI Marek 9LĘBORSKIE LWYLĘBORKM-Niepełnosprawni(A)4M 5500:20:1000:40:41.99+00:11:308:087,4
97GRYGOROWICZ Bogdan 49KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 5600:20:0700:40:43.81+00:11:328:087,4
98SZNAJDER Zenon 162RYBNIKM70-745M 5700:19:5100:40:58.66+00:11:468:117,3
99BIESIADA Celina 8LUBIESZYNK30-397K 4200:20:1600:40:59.17+00:11:478:117,3
100DOMAGAŁA Julia 29ŁUPAWAK-Dzieci5K 4300:19:4800:41:03.43+00:11:518:127,3
101DEPCZYŃSKI Rafał 26ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM50-545M 5800:20:3400:41:16.47+00:12:048:157,3
102BIKOWSKA Gabriela 10LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Niepełnosprawni(A)3K 4400:20:1700:41:21.30+00:12:098:167,3
103JAKUBOWSKI Zbigniew 201BIAŁYSTOKM70-746M 5900:20:0600:41:21.33+00:12:098:167,3
104OWSIANA Katarzyna 117ŁUPAWAK-Dzieci6K 4500:20:4400:41:23.50+00:12:118:167,2
105SZAŁAJ Anna 157METRACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 4600:20:2600:41:24.16+00:12:128:167,2
106BŁOCH Lena 12POTĘGOWOK-Dzieci7K 4700:21:1200:41:24.87+00:12:138:167,2
107UKLEJA Justyna 179POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-398K 4800:20:3400:41:32.40+00:12:208:187,2
108SOŁOBODOWSKA Pola 153SOPOTK-Dzieci8K 4900:20:5400:41:35.32+00:12:238:197,2
109LEWICKI Szymon 202POTĘGOWOM-Dzieci6M 6000:21:0200:41:36.35+00:12:248:197,2
110STEFAŃSK Ksawery 154DARŻYNOM-Dzieci7M 6100:21:0400:41:36.84+00:12:258:197,2
111LIPKA Agata 92POTĘGOWOK-Dzieci9K 5000:21:1500:41:41.06+00:12:298:207,2
112ZDANOWICZ Marta 197STANISŁAWÓWK45-496K 5100:20:2600:41:44.55+00:12:328:207,2
113KOGUT Laura 73ŁUPAWAK-Jun.5K 5200:20:1900:41:47.47+00:12:358:217,2
114KRYMSKA Sylwia 87ŻOCHOWOK50-545K 5300:20:4600:41:52.59+00:12:408:227,2
115DOBOSZ Anna 28NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-546K 5400:20:5700:41:55.17+00:12:438:237,2
116WOŹNIAKOWSKA Anna 251WARCIMINOK45-497K 5500:20:4800:42:03.73+00:12:528:247,1
117BŁASZAK Maksymilian 11KGHM METRACOPOLKOWICEM-Jun.2M 6200:20:2800:42:03.74+00:12:528:247,1
118SZYMAŃSKA Lucyna 168XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYK70-742K 5600:20:3700:42:06.35+00:12:548:257,1
119WILK Iwona 185NORDIC SPORT 2021KATOWICEK45-498K 5700:21:0600:42:09.38+00:12:578:257,1
120CZEKAJ Nadia 21POTĘGOWOK-Dzieci10K 5800:21:2800:42:10.99+00:12:598:267,1
121KAKOL Roksana 65POTĘGOWOK-Jun.6K 5900:21:2100:42:11.38+00:12:598:267,1
122THOMALLA Bogdan 177EKIPA NA KIJACHZABRZEM80+1M 6300:20:5200:42:18.90+00:13:078:277,1
123DEPCZYŃSKI Adam 27ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM-Jun.3M 6400:20:5200:42:28.31+00:13:168:297,1
124KOTUSIEWICZ Grzegorz 77POTĘGOWOM60-644M 6500:20:3000:42:29.34+00:13:178:297,1
125LUBAŃSKI Tomasz 94SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-645M 6600:20:5000:42:33.85+00:13:228:307,1
126NERC Dorota 108RUMIAK60-643K 6000:21:0500:42:38.05+00:13:268:317,0
127KOGUT Filip 72ŁUPAWAM-Dzieci8M 6700:21:2200:42:43.68+00:13:318:327,0
128SZMAJDA Filip 159POTĘGOWOM-Dzieci9M 6800:21:3600:42:47.62+00:13:358:337,0
129HAJNUS Wojciech 51WARSZAWAM55-599M 6900:21:0500:42:55.29+00:13:438:357,0
130GAPSKI Kamil 43KS POTĘGOWOPOTĘGOWOM30-397M 7000:20:4500:43:10.53+00:13:588:386,9
131ADAMOWICZ Andrzej 1ŁÓDŹM75-793M 7100:21:0500:43:11.23+00:13:598:386,9
132WESOŁOWSKA Milena 182POTĘGOWOK-Dzieci11K 6100:21:1800:43:15.79+00:14:048:396,9
133KLOCEK Jagoda 70KGHM METRACOPOLKOWICEK-Jun.7K 6200:20:2500:43:19.43+00:14:078:396,9
134KUREK Aleksandra 90KGHM METRACORUDNAK30-399K 6300:21:2100:43:23.79+00:14:128:406,9
135MIKOŁAJCZYK Aleksander 104POTĘGOWOM-Dzieci10M 7200:21:3700:43:23.88+00:14:128:406,9
136SZNAJDER Teresa 161RYBNIKK65-694K 6400:21:4300:43:28.63+00:14:168:416,9
137PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper 128SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEM-Dzieci11M 7300:22:1500:43:37.45+00:14:258:436,9
138PRZYBORKIEWICZ Gosia 131PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Niepełnosprawni(A)4K 6500:21:3400:43:40.51+00:14:288:446,9
139KOZŁOWSKI Dominik 85SP SKÓROWOLASKAM-Dzieci12M 7400:21:1600:43:41.16+00:14:298:446,9
140UKLEJA Monika 178POTĘGOWOK30-3910K 6600:21:3100:43:41.99+00:14:308:446,9
141NOWICKA Zuzanna 111POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci12K 6700:21:3000:43:55.14+00:14:438:476,8
142BARAN Aleksander 3ŁUPAWAM-Dzieci13M 7500:21:4600:43:55.19+00:14:438:476,8
143PIĄTKOWSKI Józef 122KGHM METRACOPOLKOWICEM75-794M 7600:21:4400:44:10.36+00:14:588:506,8
144HORNIAK Amanda 55KGHM METRACOPOLKOWICEK-Dzieci13K 6800:21:5200:44:21.45+00:15:098:526,8
145TĘCZA Igor 176POTĘGOWOM-Dzieci14M 7700:23:0300:44:35.45+00:15:238:556,7
146RUSZAŁA Martyna 141ŁUPAWAK-Dzieci14K 6900:22:1700:44:37.11+00:15:258:556,7
147WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 194KGHM METRACOLUBINK75-791K 7000:22:1500:44:41.35+00:15:298:566,7
148KOWALSKA Danuta 79POGANICEK45-499K 7100:21:4000:44:49.88+00:15:388:576,7
149PIENIAK Michał 123ŁUPAWAM-Dzieci15M 7800:21:2300:44:52.02+00:15:408:586,7
150REIKOWSKA Natalia 136POTĘGOWOK-Dzieci15K 7200:21:5900:44:54.78+00:15:438:586,7
151SZYBUT Roma 165POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-3911K 7300:22:1000:44:55.80+00:15:448:596,7
152PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 119GOWINOK70-743K 7400:22:1200:45:02.69+00:15:509:006,7
153GABRYSZ Patrycja 40KGHM METRACOPOLKOWICEK-Jun.8K 7500:21:5600:45:31.53+00:16:199:066,6
154DYGULSKA Aleksandra 35ŁUPAWAK-Dzieci16K 7600:23:3700:45:37.25+00:16:259:076,6
155PUTON Olga 133ŁUPAWAK-Dzieci17K 7700:22:3600:45:46.03+00:16:349:096,6
156CIESIELCZYK Tymoteusz 19POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOM-Dzieci16M 7900:21:5200:45:53.53+00:16:419:106,5
157STEFAŃSKA Eliza 156POTĘGOWOK-Dzieci18K 7800:22:2900:45:56.59+00:16:449:116,5
158JAKUBOWSKA Zuzanna 57ŁUPAWAK-Dzieci19K 7900:22:1300:46:00.91+00:16:499:126,5
159KOZŁOWSKA Wiktoria 84SP SKÓROWOLASKAK-Jun.9K 8000:22:3100:46:04.91+00:16:539:126,5
160SŁOWIK Stanisław 149KGHM METRACOPOLKOWICEM-Dzieci17M 8000:23:0500:46:05.55+00:16:539:136,5
161KOZŁOWSKA Magda 83SP SKÓROWOLASKAK-Dzieci20K 8100:22:3100:46:06.25+00:16:549:136,5
162RZECZYCKA Jolanta 142POTĘGA NORDICARĘBOWOK60-644K 8200:22:2900:46:11.26+00:16:599:146,5
163LIS Natalia 93ŁUPAWAK-Dzieci21K 8300:23:2500:46:32.51+00:17:209:186,4
164MILEWSKI Paweł 206ŚDS PotęgowoPOTĘGOWOM-Niepełnosprawni(A)5M 8100:22:4800:46:34.78+00:17:239:186,4
165WYROSTKIEWICZ Sylwia 269POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK45-4910K 8400:23:1600:46:36.68+00:17:249:196,4
166DUSZEŃKO Elwira 31KGHM METRACOLUBINK-Niepełnosprawni(A)5K 8500:22:4600:46:38.29+00:17:269:196,4
167JUREK Łucja 62POTĘGOWOK-Dzieci22K 8600:23:4000:46:45.05+00:17:339:216,4
168MATYJASZCZYK Milena 103ŁUPAWAK-Dzieci23K 8700:23:4300:46:49.33+00:17:379:216,4
169CIESIELCZYK Katarzyna 18POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-3912K 8800:22:3900:46:52.10+00:17:409:226,4
170ŚLUSARCZYK Błażej 173WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci18M 8200:23:2300:46:57.65+00:17:459:236,4
171DWORNICKA Anna 33POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK40-445K 8900:23:5500:47:22.87+00:18:119:286,3
172NOWICKA Agnieszka 110POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK40-446K 9000:23:5600:47:23.04+00:18:119:286,3
173MARCHEWKA Julia 99POTĘGOWOK-Dzieci24K 9100:23:3600:47:29.79+00:18:189:296,3
174WIRKUS Danuta 187KOWALEK55-593K 9200:23:4000:47:31.64+00:18:199:306,3
175URBANOWICZ Bartosz 180ŁUPAWAM-Dzieci19M 8300:23:5900:47:54.86+00:18:439:346,3
176MAJEWSKA Zuzanna 97ŁUPAWAK-Dzieci25K 9300:23:0700:47:55.93+00:18:449:356,3
177MIKULSKA Milena 105POTĘGOWOK-Dzieci26K 9400:23:2800:47:56.48+00:18:449:356,3
178SZMAJDA Oliwia 160POTĘGOWOK-Dzieci27K 9500:23:5500:48:15.31+00:19:039:396,2
179AMBROZIAK Gabriela 2ŁUPAWAK-Dzieci28K 9600:23:5600:48:41.28+00:19:299:446,2
180BOYKE Aleksander 15ŁUPAWAM-Dzieci20M 8400:24:1200:49:18.65+00:20:069:516,1
181ŚLUSARCZYK Danuta 174WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK70-744K 9700:23:5300:49:24.00+00:20:129:526,1
182KULCZYCKI Jan 88GDAŃSKM70-747M 8500:26:0900:51:42.49+00:22:3010:205,8
183PRZYBORKIEWICZ Maja 132PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Dzieci29K 9800:25:0500:51:56.48+00:22:4410:235,8
184MAŁECKA Nadia 98POTĘGOWOK-Dzieci30K 9900:25:3500:53:27.56+00:24:1510:415,6
185KASIŃSKI Andrzej 210ŚDS PotęgowoPOTĘGOWOM-Niepełnosprawni(A)6M 8600:25:4900:53:45.16+00:24:3310:455,6
186GAŁKA Robert 208ŚDS POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Niepełnosprawni(A)7M 8700:26:4700:54:14.34+00:25:0210:505,5
187DAJNOWICZ Ewa 209ŚDS POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Niepełnosprawni(A)6K 10000:27:0000:54:52.08+00:25:4010:585,5
188CAPLIŃSKA Wioletta 257ŚDS PotęgowoPOTĘGOWOK-Niepełnosprawni(A)7K 10100:27:0100:54:53.03+00:25:4110:585,5
189STEFAŃSKA Agnieszka 155DARŻYNOK40-447K 10200:27:2600:55:36.18+00:26:2411:075,4
190MLECZAK Eugeniusz 203WEJCHEROWOM80+2M 8800:27:3300:55:45.01+00:26:3311:095,4
191KĄKOL Katarzyna 229WARCIMINOK30-3913K 10300:27:3500:56:05.53+00:26:5311:135,3
192RASZEWSKA-BIDA Zofia 135ŁUPAWAK-Dzieci31K 10400:25:5100:56:26.36+00:27:1411:175,3
193ZAWADZKA Judyta 270POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-3914K 10500:28:4900:59:00.29+00:29:4811:485,1
194PŁATEK Małgorzata 205ŚDS PotęgowoPOTĘGOWOK-Niepełnosprawni(A)8K 10600:28:5400:59:07.00+00:29:5511:495,1
195SZTANDERA Szymon 164ŚDS PotęgowoPOTĘGOWOM-Niepełnosprawni(A)8M 8900:28:36+00:14:2311:265,2
196CZAPIEWSKA Agata 256ŚDS POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Niepełnosprawni(A)9K 10700:29:45+00:15:3211:545,0
197 264  100:38:31+00:24:1815:243,9
198KOS Krzysztof 75GMINA POTĘGOWOPOTĘGOWOM30-398M 901   
199WILKOWSKI Paweł 261POTĘGOWOM40-446M 91   
200MANDYS Krzysztof 207ŚDS PotęgowoPOTĘGOWOM-Niepełnosprawni(A)9M 92   
Znaleziono 200 wynik(ów)