Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-06-05
Miejsce : Oborniki
Dystans : 10 L km
Zgłoszonych : 369
Wystartowało : 325
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 325
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startu3kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1RAKOWSKI Łukasz 129BARWICEOPEN Mężczyźni1M 101:10:322022-06-05 10:08:4500:21:2901:27:21.7002:37:53.95 8:446,9
2SZELIGA Dawid 450GORZEWOOPEN Mężczyźni2M 201:10:312022-06-05 10:08:4400:21:2501:27:21.8502:37:53.65+00:00:008:446,9
3DARMETKO Rafał 140WIARUSKAMIŃSKOOPEN Mężczyźni3M 301:10:312022-06-05 10:08:4400:21:2301:27:23.1502:37:54.25+00:00:018:446,9
4WILK Tomasz 421OLEK I STRUŚCEREKIEWOPEN Mężczyźni4M 401:21:272022-06-05 10:19:4000:23:5201:29:47.7002:51:14.80+00:02:268:586,7
5BALCEROWIAK Filip 102PAMIĄTKOWOOPEN Mężczyźni5M 501:12:172022-06-05 10:10:3000:21:3901:32:07.3002:44:24.80+00:04:459:126,5
6GAJEWY Dawid 168CHLUDOWOOPEN Mężczyźni6M 601:10:312022-06-05 10:08:4400:21:2901:35:06.5002:45:38.10+00:07:449:306,3
7KUCHARSKI Jacek 265OBORNIKIOPEN Mężczyźni7M 701:10:322022-06-05 10:08:4500:28:3501:38:13.5002:48:46.25+00:10:519:496,1
8KLUCZYŃSKI Kamil 242MOVE RUN FUNNIEGOLEWOOPEN Mężczyźni8M 800:31:552022-06-05 09:30:0800:25:4501:38:41.4502:10:36.85+00:11:199:526,1
9STRZYŻ Łukasz 386STARE BIELICEOPEN Mężczyźni9M 901:08:082022-06-05 10:06:2100:24:0001:39:09.5502:47:18.45+00:11:479:546,1
10GUDANIEC Katarzyna 193KOSZALINOPEN Kobiety1K 101:08:082022-06-05 10:06:2100:24:0601:39:47.7002:47:56.20+00:12:269:586,0
11GAŁĄZKA Dominik 171KROSNO ODRZAŃSKIEOPEN Mężczyźni10M 1001:17:502022-06-05 10:16:0300:27:4101:40:38.1502:58:28.55+00:13:1610:036,0
12RYCHCZYŃSKI Tomasz 359OSTRORÓGOPEN Mężczyźni11M 1101:12:172022-06-05 10:10:3000:23:4301:42:37.3502:54:54.55+00:15:1510:155,8
13JAROS Paweł 222KURASZKÓWOPEN Mężczyźni12M 1200:44:172022-06-05 09:42:3000:28:5601:44:10.9502:28:28.75+00:16:4910:255,8
14SZYMBROWICZ Tomasz 397TEAM MŁYNPLESZEWOPEN Mężczyźni13M 1300:46:302022-06-05 09:44:4300:32:1501:46:14.4002:32:44.60+00:18:5210:375,6
15BURNOS Kamil 12515 BZGIŻYCKOOPEN Mężczyźni14M 1401:00:382022-06-05 09:58:5100:27:1801:46:25.2502:47:03.95+00:19:0310:385,6
16RADOMSKI Łukasz 34215 BZOLSZEWOOPEN Mężczyźni15M 1501:00:382022-06-05 09:58:5100:27:1901:47:36.0002:48:14.55+00:20:1410:455,6
17MAĆKOWIAK Piotr 283LIPNICAOPEN Mężczyźni16M 1600:49:212022-06-05 09:47:3400:29:3901:49:38.2002:38:59.20+00:22:1610:575,5
18WACHOWSKI Łukasz 406SDAWROCŁAWOPEN Mężczyźni17M 1700:41:092022-06-05 09:39:2200:27:5201:50:56.1002:32:06.05+00:23:3411:055,4
19RATAJEWSKI Daniel 345OBORNIKIOPEN Mężczyźni18M 1800:31:572022-06-05 09:30:1000:26:5401:53:47.4502:25:45.30+00:26:2511:225,3
20NOWACKI Krzysztof 447GMINA OBORNIKIOBORNIKIOPEN Mężczyźni19M 1900:46:282022-06-05 09:44:4100:32:5401:54:15.3002:40:43.75+00:26:5311:255,3
21WSZOŁEK Marcin 435GRUDZIĄDZOPEN Mężczyźni20M 2001:48:262022-06-05 10:46:3900:28:4801:54:38.2503:43:05.15+00:27:1611:275,2
22RUEFFRECK Adam 355PIŁAOPEN Mężczyźni21M 2100:31:552022-06-05 09:30:0800:30:1301:56:11.4502:28:07.35+00:28:4911:375,2
23DELENGOWSKI Maciej 141GRUDZIĄDZOPEN Mężczyźni22M 2201:48:272022-06-05 10:46:4000:28:5001:56:14.0003:44:41.45+00:28:5211:375,2
24SŁOMA Krzysztof 369KOWALEWO POMORSKIEOPEN Mężczyźni23M 2300:31:592022-06-05 09:30:1200:29:5701:56:19.6502:28:18.70+00:28:5711:375,2
25KOZŁOWSKI Michał 257ŚWIDNICAOPEN Mężczyźni24M 2400:53:302022-06-05 09:51:4300:29:0401:56:32.9002:50:03.40+00:29:1111:395,1
26DWORZYŃSKI Rafał 152SDAWROCŁAWOPEN Mężczyźni25M 2500:41:102022-06-05 09:39:2300:30:5001:56:44.2002:37:54.85+00:29:2211:405,1
27LEŻYŃSKI Jarosław 276LUBINOPEN Mężczyźni26M 2600:44:172022-06-05 09:42:3000:34:2201:57:00.4502:41:18.35+00:29:3811:425,1
28KOZANECKI Leon 256SUGAR BOOMZIELĄTKOWOOPEN Mężczyźni27M 2700:35:572022-06-05 09:34:1000:31:2701:57:45.0002:33:42.05+00:30:2311:465,1
29WOJCIECHOWSKI Kamil 428WARRIOR TEAMGÓRAOPEN Mężczyźni28M 2801:24:552022-06-05 10:23:0800:33:5001:59:13.7503:24:09.05+00:31:5211:555,0
30SZCZERKOWSKI Cezary 392POZNAŃOPEN Mężczyźni29M 2900:31:562022-06-05 09:30:0900:30:2101:59:28.6502:31:25.45+00:32:0611:565,0
31WŁODARZ Szymon 423BRZEZINYOPEN Mężczyźni30M 3001:29:342022-06-05 10:27:4700:30:1701:59:37.7003:29:11.90+00:32:1611:575,0
32BURKICIAK Dominik 124POZNAŃOPEN Mężczyźni31M 3101:14:492022-06-05 10:13:0200:35:3001:59:47.5503:14:37.45+00:32:2511:585,0
33JĘDRASZCZYK Sebastian 226CSWLĄD POZNAŃMROWINOOPEN Mężczyźni32M 3201:14:492022-06-05 10:13:0200:35:2901:59:48.5003:14:38.05+00:32:2611:585,0
34CIESIELSKA Agnieszka 134WIARUSLUDOMYOPEN Kobiety2K 201:10:312022-06-05 10:08:4400:32:5502:00:31.5003:11:03.05+00:33:0912:035,0
35WOJCIECHOWSKI Marek 426POZNAŃOPEN Mężczyźni33M 3300:46:262022-06-05 09:44:3900:36:3302:00:49.1002:47:16.00+00:33:2712:045,0
36PALUCH Gilbert 317POZNAŃOPEN Mężczyźni34M 3400:46:262022-06-05 09:44:3900:36:3302:00:51.0502:47:18.00+00:33:2912:055,0
37GRALA Dominik 185KOTOWIECKOOPEN Mężczyźni35M 3501:29:342022-06-05 10:27:4700:30:2202:00:51.4003:30:25.75+00:33:2912:055,0
38CZAJA Piotr 137CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKOPEN Mężczyźni36M 3601:54:292022-06-05 10:52:4200:36:3702:01:14.3003:55:44.00+00:33:5212:074,9
39STACHOWIAK Krzysztof 376OBORNIKIOPEN Mężczyźni37M 3700:41:092022-06-05 09:39:2200:28:4102:01:24.6502:42:33.80+00:34:0212:084,9
40DOLATA Krzysztof 145OBORNIKIOPEN Mężczyźni38M 3801:10:312022-06-05 10:08:4400:32:5702:01:39.7003:12:11.40+00:34:1812:094,9
41KOCEJKO Tomasz 244GDAŃSKOPEN Mężczyźni39M 3900:49:222022-06-05 09:47:3500:41:3002:01:47.1002:51:09.70+00:34:2512:104,9
42KRYSZAK Paweł 261CHLUDOWOOPEN Mężczyźni40M 4000:53:302022-06-05 09:51:4300:28:0502:01:53.5002:55:23.65+00:34:3112:114,9
43DULSKI Przemysław 151LASKOWICE POMORSKIEOPEN Mężczyźni41M 4101:12:192022-06-05 10:10:3200:37:4402:02:49.4003:15:09.15+00:35:2712:164,9
44OTTO Jakub 451LASKOWICE POMORSKIEOPEN Mężczyźni42M 4201:12:192022-06-05 10:10:3200:37:4302:02:51.3003:15:10.55+00:35:2912:174,9
45BOROWSKI Wojtek 119JAROCINOPEN Mężczyźni43M 4300:35:592022-06-05 09:34:1200:33:2802:03:10.4502:39:09.85+00:35:4812:194,9
46BANDIAK Kamil 105BOGACZÓWOPEN Mężczyźni44M 4400:53:282022-06-05 09:51:4100:41:3202:04:34.9002:58:03.45+00:37:1312:274,8
47JANKOWSKI Wojciech 221ŁÓDŹOPEN Mężczyźni45M 4500:35:582022-06-05 09:34:1100:31:1502:04:35.3502:40:33.55+00:37:1312:274,8
48LEWANDOWSKI Mateusz 275BOGACZÓWOPEN Mężczyźni46M 4600:53:292022-06-05 09:51:4200:41:3402:04:37.5002:58:07.20+00:37:1512:274,8
49KNAPIŃSKI Piotr 243POZNAŃOPEN Mężczyźni47M 4701:24:592022-06-05 10:23:1200:35:3502:05:05.4003:30:04.40+00:37:4312:304,8
50JUSZCZAK Jakub 230WICKOOPEN Mężczyźni48M 4801:21:272022-06-05 10:19:4000:34:0702:05:07.5503:26:34.55+00:37:4512:304,8
51KĘSOŃ Michał 24013 ŚBOTTYCHYOPEN Mężczyźni49M 4900:49:222022-06-05 09:47:3500:36:3702:07:33.3502:56:55.45+00:40:1112:454,7
52POŁOMSKI Marcin 331RUDNOOPEN Mężczyźni50M 5000:44:182022-06-05 09:42:3100:41:2602:09:25.4502:53:44.10+00:42:0312:564,6
53WIENKE Rafał 420MARGONINOPEN Mężczyźni51M 5101:21:302022-06-05 10:19:4300:37:1302:09:34.8003:31:05.40+00:42:1312:574,6
54SZPOTON Ewa 452ŁÓDŹOPEN Kobiety3K 300:44:172022-06-05 09:42:3000:43:2902:09:40.1502:53:57.55+00:42:1812:584,6
55KARPIŃSKI Dariusz 23613ŚBOTGLIWICEOPEN Mężczyźni52M 5200:49:212022-06-05 09:47:3400:36:3502:09:44.2002:59:06.00+00:42:2212:584,6
56KOWNACKI Krzysztof 254POZNAŃOPEN Mężczyźni53M 5300:44:202022-06-05 09:42:3300:42:3902:11:16.7502:55:36.95+00:43:5513:074,6
57PLUCIŃSKI Sylwester 453JWFOPEN Mężczyźni54M 5400:36:002022-06-05 09:34:1300:33:2102:11:21.8502:47:22.10+00:44:0013:084,6
58MARCINIAK Waldemar 292MARCINIAK TEAMRAKONIEWICEOPEN Mężczyźni55M 5500:35:582022-06-05 09:34:1100:38:0202:11:46.9002:47:45.40+00:44:2513:104,6
59MARCINIAK Roma 291MARCINIAK TEAMRAKONIEWICEOPEN Kobiety4K 400:35:582022-06-05 09:34:1100:38:0102:11:47.1002:47:45.35+00:44:2513:104,6
60FINSTER Łukasz 162RYCHTALOPEN Mężczyźni56M 5600:36:002022-06-05 09:34:1300:34:2402:12:49.9002:48:50.00+00:45:2813:164,5
61HOLAJDA Marek 203POZNAŃOPEN Mężczyźni57M 5701:24:552022-06-05 10:23:0800:35:0602:12:53.4503:37:48.75+00:45:3113:174,5
62TRYBA Daniel 403OBORNIKI ŚLĄSKIEOPEN Mężczyźni58M 5800:44:182022-06-05 09:42:3100:33:2802:13:04.4002:57:22.85+00:45:4213:184,5
63BUCHOLC Zbigniew 123HELLS HEAVEN CFMIERZYNOPEN Mężczyźni59M 5900:49:232022-06-05 09:47:3600:42:4902:13:17.9503:02:40.95+00:45:5613:194,5
64STRÓŻEWSKI Przemysław 384WĄGROWIECOPEN Mężczyźni60M 6000:44:182022-06-05 09:42:3100:38:3902:13:20.7002:57:38.70+00:45:5913:204,5
65MATEUSZ Głomb 294GOLANCZOPEN Mężczyźni61M 6100:44:172022-06-05 09:42:3000:38:5102:13:43.8002:58:01.40+00:46:2213:224,5
66HAĆ Łukasz 194BYLE DO METY...POZNAŃOPEN Mężczyźni62M 6201:12:182022-06-05 10:10:3100:32:5902:13:54.9003:26:13.15+00:46:3313:234,5
67ZAWADZKI Dariusz 442WATAHALUBINOPEN Mężczyźni63M 6300:53:342022-06-05 09:51:4700:37:2302:14:02.4503:07:36.80+00:46:4013:244,5
68GAJDEMSKI Rafał 167KROSNO ODRZAŃSKIEOPEN Mężczyźni64M 6400:46:282022-06-05 09:44:4100:40:0102:14:13.7503:00:42.35+00:46:5213:254,5
69KULIKOWSKI Maciej 268KROSNO ODRZAŃSKIEOPEN Mężczyźni65M 6500:46:282022-06-05 09:44:4100:40:0202:14:19.6003:00:48.45+00:46:5713:254,5
70WĄS Marcin 41331BLTROŻNOWOOPEN Mężczyźni66M 6600:57:312022-06-05 09:55:4400:36:3802:15:13.2503:12:45.10+00:47:5113:314,4
71DZIELENDZIAK Damian 155POZNAŃOPEN Mężczyźni67M 6701:38:542022-06-05 10:37:0700:40:2202:15:34.6003:54:29.05+00:48:1213:334,4
72TOMCZAK Joanna 402SFORA BMKBOGDANOWOOPEN Kobiety5K 500:35:572022-06-05 09:34:1000:33:1202:15:53.8502:51:51.80+00:48:3213:354,4
73KOKOTEK Alicja 245POZNAŃOPEN Kobiety6K 600:49:232022-06-05 09:47:3600:37:4002:16:30.0503:05:53.35+00:49:0813:394,4
74WOJTANEK Krzysztof 461RÓŻEWOOPEN Mężczyźni68M 6801:21:292022-06-05 10:19:4200:43:3602:16:38.3503:38:07.90+00:49:1613:394,4
75KUBIAK Katarzyna 264POZNANOPEN Kobiety7K 700:49:232022-06-05 09:47:3600:37:4202:17:07.1503:06:30.60+00:49:4513:424,4
76PAŚKA Marcin 319LUBOSZOPEN Mężczyźni69M 6900:35:572022-06-05 09:34:1000:34:1302:17:08.9502:53:06.50+00:49:4713:424,4
77WAWRZYNIAK Cezary 411ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni70M 7000:53:292022-06-05 09:51:4200:41:3602:17:15.2003:10:44.60+00:49:5313:434,4
78KRÓL Przemysław 672WROCŁAWOPEN Mężczyźni71M 7102:16:082022-06-05 11:14:2100:43:2202:18:01.9504:34:10.55+00:50:4013:484,3
79PAWLAK Przemysław 321FIREPROOFPOZNAŃOPEN Mężczyźni72M 7201:44:012022-06-05 10:42:1400:37:1302:18:30.6504:02:31.90+00:51:0813:514,3
80BOGUSZ Radosław 118FIREPROOFPOZNAŃOPEN Mężczyźni73M 7301:44:012022-06-05 10:42:1400:37:1202:18:32.0004:02:33.85+00:51:1013:514,3
81HARĘZGA Kamil 199POZNAŃOPEN Mężczyźni74M 7400:46:272022-06-05 09:44:4000:41:2302:18:57.6503:05:25.55+00:51:3513:534,3
82BARTOSZEK Aleksander 107WROCŁAWOPEN Mężczyźni75M 7500:46:272022-06-05 09:44:4000:41:2502:18:57.8003:05:25.25+00:51:3613:534,3
83NAWROCKI Krzysztof 305ŁÓDŹOPEN Mężczyźni76M 7600:44:192022-06-05 09:42:3200:38:1802:19:09.6503:03:28.80+00:51:4713:544,3
84HARASIMOWICZ Michał 198SZCZECINEKOPEN Mężczyźni77M 7700:35:592022-06-05 09:34:1200:45:3002:19:15.6002:55:15.05+00:51:5313:554,3
85CIESIELSKI Damian 135WĄGROWIECOPEN Mężczyźni78M 7800:44:182022-06-05 09:42:3100:38:5302:19:15.7503:03:34.60+00:51:5413:554,3
86WOJCIESZAK Szczepan 429MIECZEWOOPEN Mężczyźni79M 7901:24:582022-06-05 10:23:1100:37:4102:19:53.6503:44:52.35+00:52:3113:594,3
87WILCZEK Anna 454LUBLINIECOPEN Kobiety8K 800:31:592022-06-05 09:30:1200:36:1202:19:57.0502:51:56.40+00:52:3513:594,3
88WERONIECKI Mirosław 414WARSZAWAOPEN Mężczyźni80M 8001:24:572022-06-05 10:23:1000:43:5002:20:03.7503:45:01.55+00:52:4214:004,3
89NOWAK Zbigniew 310BYKI DREZDENKODREZDENKOOPEN Mężczyźni81M 8101:00:412022-06-05 09:58:5400:39:1402:20:08.7003:20:50.35+00:52:4714:004,3
90DOLATA Lukasz 144JHM RACING TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni82M 8200:46:282022-06-05 09:44:4100:33:2802:20:43.5503:07:11.85+00:53:2114:044,3
91ŁAKOMIEC Maciej 278DREZDENKOOPEN Mężczyźni83M 8301:00:422022-06-05 09:58:5500:39:1802:20:45.0003:21:27.05+00:53:2314:044,3
92SCHABOWSKA-CIERACH Anna 363KETTLEBELLS PIŁAPIŁAOPEN Kobiety9K 901:24:562022-06-05 10:23:0900:44:5102:21:35.3503:46:31.60+00:54:1314:094,2
93CZERNIEL Monika 138KETTLEBELLS PIŁAPIŁAOPEN Kobiety10K 1001:24:562022-06-05 10:23:0900:44:5202:21:35.6503:46:31.70+00:54:1314:094,2
94GRZELAK Brayan 190OBORNIKIOPEN Mężczyźni84M 8401:29:332022-06-05 10:27:4600:44:0302:22:09.2003:51:42.45+00:54:4714:124,2
95CIEŚLIK-ŚLUSAREK Ewa 136SAMEKONIEWROCŁAWOPEN Kobiety11K 1100:41:092022-06-05 09:39:2200:36:3102:22:16.2003:03:25.60+00:54:5414:134,2
96ADAMCZAK Witold 100SPWLPOZNAŃOPEN Mężczyźni85M 8501:41:222022-06-05 10:39:3500:44:2102:22:50.8004:04:13.65+00:55:2914:174,2
97MIODEK Adrian 297DIRTY SPARROWSOPALENICAOPEN Mężczyźni86M 8601:14:512022-06-05 10:13:0400:51:2802:23:30.0503:38:21.80+00:56:0814:214,2
98OWSIŃSKI Krzysztof 316KRZYMÓWOPEN Mężczyźni87M 8701:51:382022-06-05 10:49:5100:42:2702:23:52.4504:15:30.75+00:56:3014:234,2
99BREMBOR Monika 121OBORNIKIOPEN Kobiety12K 1200:46:292022-06-05 09:44:4200:39:1902:24:05.4003:10:34.60+00:56:4314:244,2
100GORZELAŃCZYK Renata 178POZNAŃOPEN Kobiety13K 1300:46:282022-06-05 09:44:4100:39:2102:24:06.1003:10:35.00+00:56:4414:244,2
101WIŚNIEWSKA Katarzyna 422POZNAŃOPEN Kobiety14K 1400:35:572022-06-05 09:34:1000:42:4302:24:22.0503:00:19.75+00:57:0014:264,2
102RYSMANOWSKI Damian 360FC TEAMSZCZUCZYNOPEN Mężczyźni88M 8800:35:582022-06-05 09:34:1100:38:1202:24:23.8003:00:22.55+00:57:0214:264,2
103JANKOWIAK Tomasz 219GRUSZCZYNOPEN Mężczyźni89M 8901:21:292022-06-05 10:19:4200:46:2202:24:51.6503:46:21.60+00:57:2914:294,1
104DYZMA Irmina 154FLAJMANKIBŁAŻEJEWKOOPEN Kobiety15K 1501:21:282022-06-05 10:19:4100:46:2802:24:52.2503:46:20.90+00:57:3014:294,1
105DYZMA Krzysztof 153FLAJMANKIBŁAŻEJEWKOOPEN Mężczyźni90M 9001:21:292022-06-05 10:19:4200:46:2402:24:52.4503:46:21.60+00:57:3014:294,1
106STANISLAWSKI Maciej 378POZNANOPEN Mężczyźni91M 9100:49:242022-06-05 09:47:3700:48:4602:24:52.9003:14:17.65+00:57:3114:294,1
107CHRZANOWSKI Kamil 131POZNANOPEN Mężczyźni92M 9200:49:242022-06-05 09:47:3700:48:5702:24:54.0003:14:18.20+00:57:3214:294,1
108MŁYNARCZAK Jakub 299FLAJMANKIKÓRNIKOPEN Mężczyźni93M 9301:21:272022-06-05 10:19:4000:46:2702:24:54.6503:46:21.90+00:57:3214:294,1
109MŁYNARCZAK Karolina 300FLAJMANKIKÓRNIKOPEN Kobiety16K 1601:21:262022-06-05 10:19:3900:46:3002:24:55.1003:46:21.45+00:57:3314:294,1
110IGNASZEWSKI Krzysztof 211RUNNER'S POWERŚREMOPEN Mężczyźni94M 9400:44:192022-06-05 09:42:3200:46:4802:25:58.0003:10:17.45+00:58:3614:354,1
111JACKOWIAK Szymon 215RUNNER'S POWERŚREMOPEN Mężczyźni95M 9500:44:182022-06-05 09:42:3100:46:4602:26:01.2503:10:19.50+00:58:3914:364,1
112JACKOWIAK Agnieszka 214RUNNER'S POWERŚREMOPEN Kobiety17K 1700:44:182022-06-05 09:42:3100:46:5102:26:01.7003:10:20.55+00:58:4014:364,1
113NAROŻNY Dawid 455POZNAŃOPEN Mężczyźni96M 9600:31:592022-06-05 09:30:1200:36:0702:26:28.9502:58:28.70+00:59:0714:384,1
114JELIŃSKI Marcin 225PIŁAOPEN Mężczyźni97M 9700:57:292022-06-05 09:55:4200:41:1002:27:34.2503:25:04.15+01:00:1214:454,1
115SUMIŃSKI Wojciech 388CIECHANÓWOPEN Mężczyźni98M 9800:57:292022-06-05 09:55:4200:49:4102:27:58.2003:25:27.80+01:00:3614:474,1
116ŻYTO Maciej 446RAWICZOPEN Mężczyźni99M 9900:57:292022-06-05 09:55:4200:49:3902:28:26.2003:25:55.65+01:01:0414:504,0
117ZYCH Monika 444PIŁAOPEN Kobiety18K 1800:44:192022-06-05 09:42:3200:42:0602:28:34.8503:12:54.75+01:01:1314:514,0
118WESOŁOWSKA Aneta 189TEAM TERMINATORUNPIŁAOPEN Kobiety19K 1900:44:192022-06-05 09:42:3200:42:0702:28:35.2003:12:54.85+01:01:1314:514,0
119BYCZKOWSKI Jan 322PIŁAOPEN Mężczyźni100M 10000:44:192022-06-05 09:42:3200:42:0402:28:35.6003:12:55.50+01:01:1314:514,0
120WASIAKOWSKI Hubert 409KICKBOXING POBIEDZISKAPOBIEDZISKAOPEN Mężczyźni101M 10100:57:312022-06-05 09:55:4400:49:3702:28:55.2503:26:26.50+01:01:3314:534,0
121FEDEROWICZ Grzegorz 160WROCŁAWOPEN Mężczyźni102M 10201:54:302022-06-05 10:52:4300:38:4002:31:03.1004:25:33.45+01:03:4115:064,0
122POPIELA-KUKUŚ Katarzyna 332WATAHAOLEŚNICAOPEN Kobiety20K 2001:54:292022-06-05 10:52:4200:38:4002:31:03.5504:25:33.00+01:03:4115:064,0
123SŁOMIŃSKI Artur 370JW 4430OBORNIKIOPEN Mężczyźni103M 10301:10:322022-06-05 10:08:4500:42:1102:31:25.3003:41:57.85+01:04:0315:084,0
124ROGIŃSKA Letycja 348ROGOŹNOOPEN Kobiety21K 2101:10:322022-06-05 10:08:4500:42:1002:31:25.6503:41:57.95+01:04:0315:084,0
125NOWAK Jakub 309POMIOTY SZATANAŚMIGIELOPEN Mężczyźni104M 10400:35:592022-06-05 09:34:1200:43:3102:31:27.0503:07:26.10+01:04:0515:084,0
126KASZKOWIAK Patryk 237POZNAŃOPEN Mężczyźni105M 10500:35:592022-06-05 09:34:1200:42:4602:31:34.6003:07:33.65+01:04:1215:094,0
127GROSICKI Jakub 188SUCHA GÓRNAOPEN Mężczyźni106M 10600:49:232022-06-05 09:47:3600:42:1002:32:17.7503:21:41.55+01:04:5615:133,9
128OŚWIATEK Bronisław 459KALISZOPEN Mężczyźni107M 10700:31:592022-06-05 09:30:1200:36:1202:32:36.8503:04:36.35+01:05:1515:153,9
129GALICKI Robert 169CROSSTEAM SZCZECINEKBOBOLICEOPEN Mężczyźni108M 10801:08:102022-06-05 10:06:2300:44:1102:32:39.3003:40:49.30+01:05:1715:153,9
130BŁACHOWICZ Gabriel 115ALEKSANDRÓW KUJAWSKIOPEN Mężczyźni109M 10901:29:332022-06-05 10:27:4600:36:5102:33:43.0004:03:16.90+01:06:2115:223,9
131KOWALSKA Julia 251ZIELONA GÓRAOPEN Kobiety22K 2201:17:512022-06-05 10:16:0400:47:4102:34:25.5003:52:16.85+01:07:0315:263,9
132KĘDZIERSKI Krzysztof 239RYBNIKOPEN Mężczyźni110M 11000:57:302022-06-05 09:55:4300:49:5102:34:28.9503:31:59.55+01:07:0715:263,9
133HOLAK Hubert 204SARBKAOPEN Mężczyźni111M 11101:21:292022-06-05 10:19:4200:40:3402:34:34.6503:56:03.80+01:07:1215:273,9
134HAIN Przemysław 196LUBASZOPEN Mężczyźni112M 11201:21:282022-06-05 10:19:4100:40:3002:34:34.9003:56:03.55+01:07:1315:273,9
135OKRÓJ Martyna 313CZARNKÓWOPEN Kobiety23K 2301:21:282022-06-05 10:19:4100:40:3202:34:35.3003:56:03.65+01:07:1315:273,9
136STEFANIAK Martyna 382OBRZYCKOOPEN Kobiety24K 2401:54:302022-06-05 10:52:4300:38:4102:35:38.3504:30:08.85+01:08:1615:333,9
137DUDA Mateusz 150BUKOPEN Mężczyźni113M 11300:53:322022-06-05 09:51:4500:47:2602:35:53.6003:29:26.35+01:08:3115:353,8
138PALUSZAK Anna 318PANDA SQUADBUKOPEN Kobiety25K 2500:53:322022-06-05 09:51:4500:47:2602:35:54.2003:29:26.75+01:08:3215:353,8
139DUDA Paweł 149BODY-ARTBUKOPEN Mężczyźni114M 11400:53:312022-06-05 09:51:4400:47:3402:36:06.4503:29:37.80+01:08:4415:363,8
140KAŃDUŁA Jacek 235PANDA SQUADBUKOPEN Mężczyźni115M 11500:53:312022-06-05 09:51:4400:47:3302:36:06.6503:29:38.30+01:08:4415:363,8
141KOWALSKI Bartłomiej 253ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni116M 11601:17:522022-06-05 10:16:0500:47:4202:36:26.3503:54:18.85+01:09:0415:383,8
142DZIURLEJA Mirosława 158BABORÓWKOOPEN Kobiety26K 2600:35:562022-06-05 09:34:0900:49:2002:37:54.9503:13:51.90+01:10:3315:473,8
143STRZELCZYK Jakub 385OPALENICAOPEN Mężczyźni117M 11701:14:522022-06-05 10:13:0500:51:2902:37:56.2003:52:48.65+01:10:3415:473,8
144DZIURLEJA Mateusz 157BABORÓWKOOPEN Mężczyźni118M 11800:35:572022-06-05 09:34:1000:49:2102:37:56.7503:13:54.25+01:10:3515:473,8
145SZYMAŃSKI Maciej 395ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni119M 11901:29:322022-06-05 10:27:4500:46:4402:38:03.0004:07:35.15+01:10:4115:483,8
146OCHRYMIUK Tomasz 312ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni120M 12001:29:312022-06-05 10:27:4400:46:4502:38:03.9004:07:35.55+01:10:4215:483,8
147SZADEJ Piotr 391GŁOGÓWOPEN Mężczyźni121M 12100:53:302022-06-05 09:51:4300:45:0502:38:08.1003:31:39.05+01:10:4615:483,8
148ADAMOWICZ Mateusz 101LUBINOPEN Mężczyźni122M 12200:53:312022-06-05 09:51:4400:45:0002:38:09.3003:31:41.25+01:10:4715:483,8
149PŁÓCIENNICZAK Adam 329HORDAGAWORZYCEOPEN Mężczyźni123M 12300:53:312022-06-05 09:51:4400:44:5902:38:10.6003:31:42.15+01:10:4815:493,8
150RUBELEK Przemysław 354CZMOŃOPEN Mężczyźni124M 12401:17:522022-06-05 10:16:0500:44:4502:38:50.5003:56:43.30+01:11:2815:533,8
151JUTKOWIAK Dawid 232TARNOWO PODGÓRNEOPEN Mężczyźni125M 12500:36:002022-06-05 09:34:1300:49:4302:39:11.6503:15:12.35+01:11:4915:553,8
152GÓRCZAK Arkadiusz 182BUKOPEN Mężczyźni126M 12600:53:322022-06-05 09:51:4500:47:3502:39:34.8003:33:06.85+01:12:1315:573,8
153MIRECKI Wojtek 298BURESUKIPOZNAŃOPEN Mężczyźni127M 12700:49:242022-06-05 09:47:3700:49:0102:41:55.3003:31:19.30+01:14:3316:113,7
154WARDEGA Adrian 408POZNANOPEN Mężczyźni128M 12800:49:232022-06-05 09:47:3600:48:5302:41:56.1503:31:19.80+01:14:3416:113,7
155GICELA Jakub 174OGARDYOPEN Mężczyźni129M 12901:54:302022-06-05 10:52:4300:40:4402:42:32.5004:37:03.45+01:15:1016:153,7
156SOBCZUK Karol 374TRZEBIECHÓWOPEN Mężczyźni130M 13001:54:302022-06-05 10:52:4300:40:4102:42:35.6504:37:05.70+01:15:1316:153,7
157JAGODZIŃSKI Radosław 216MOSINAOPEN Mężczyźni131M 13100:57:312022-06-05 09:55:4400:44:2802:43:15.3503:40:46.70+01:15:5316:193,7
158KULCZAK Paweł 267BRODOWOOPEN Mężczyźni132M 13201:03:142022-06-05 10:01:2700:40:2202:44:22.6003:47:36.65+01:17:0016:263,7
159JÓZEFACIUK Maciej 229ŁASKOPEN Mężczyźni133M 13300:41:112022-06-05 09:39:2400:54:2702:44:47.2503:25:59.15+01:17:2516:283,6
160GALUBA Aleksander 170WIELICZKAOPEN Mężczyźni134M 13401:21:272022-06-05 10:19:4000:50:5902:44:47.3504:06:14.95+01:17:2516:283,6
161KUŚNIERZ Natalia 271BUKOPEN Kobiety27K 2700:36:002022-06-05 09:34:1300:49:4102:45:25.0503:21:25.50+01:18:0316:323,6
162SOLARSKI Zbigniew 375ŻNIWIARZKRAKÓWOPEN Mężczyźni135M 13501:21:282022-06-05 10:19:4100:50:5402:46:20.2504:07:49.20+01:18:5816:383,6
163GRELEWICZ Jacek 186TORUŃOPEN Mężczyźni136M 13601:21:282022-06-05 10:19:4100:50:5702:46:29.1504:07:57.25+01:19:0716:383,6
164WYDRA Edyta 436INIEMAMOCNIOBORNIKIOPEN Kobiety28K 2800:38:462022-06-05 09:36:5900:50:2702:46:57.1003:25:43.35+01:19:3516:413,6
165BROMBER Adriana 122INIEMAMOCNIOBORNIKIOPEN Kobiety29K 2900:38:452022-06-05 09:36:5800:50:2402:46:57.8003:25:43.25+01:19:3616:413,6
166SAR Sebastian 362INIEMAMOCNIOBORNIKIOPEN Mężczyźni137M 13700:38:442022-06-05 09:36:5700:50:1802:46:58.6003:25:43.10+01:19:3616:413,6
166STANIECKI Krzysztof 377INIEMAMOCNIOBORNIKIOPEN Mężczyźni137M 13700:38:452022-06-05 09:36:5800:50:3002:46:58.6003:25:44.55+01:19:3616:413,6
168GROMADZIŃSKI Mateusz 187INIEMAMOCNIOBRZYCKOOPEN Mężczyźni139M 13900:38:452022-06-05 09:36:5800:50:1902:46:58.6503:25:44.40+01:19:3616:413,6
169SABARCZEWSKI Jan 39INIEMAMOCNIOBORNIKIOPEN Mężczyźni140M 14000:38:442022-06-05 09:36:5700:50:1802:46:58.7003:25:43.55+01:19:3716:413,6
170LUTY Mariusz 449129 RACINGOBORNIKIOPEN Mężczyźni141M 14100:38:462022-06-05 09:36:5900:50:3902:46:58.9003:25:45.15+01:19:3716:413,6
171MADAJ Krzysztof 284SALAMONOWOOPEN Mężczyźni142M 14201:08:112022-06-05 10:06:2400:42:4802:46:59.6503:55:10.85+01:19:3716:413,6
172CIESIELSKA Hanna 133INIEMAMOCNIMUROWANA GOŚLINAOPEN Kobiety30K 3000:38:452022-06-05 09:36:5800:50:3902:46:59.9003:25:45.65+01:19:3816:413,6
173JASZCZAK Ireneusz 223INIEMAMOCNIOBORNIKIOPEN Mężczyźni143M 14300:38:452022-06-05 09:36:5800:50:2702:47:00.3503:25:45.45+01:19:3816:423,6
174MADAJ Michał 285SŁUPCAOPEN Mężczyźni144M 14401:08:112022-06-05 10:06:2400:42:5002:47:00.9003:55:12.15+01:19:3916:423,6
175BURSIAK Marianna 126DZIKI Z POLANKIPOZNAŃOPEN Kobiety31K 3100:49:242022-06-05 09:47:3700:47:1502:47:26.3003:36:50.90+01:20:0416:443,6
176KOPIENKA Kornelia 248CHODZIEŻOPEN Kobiety32K 3200:49:242022-06-05 09:47:3700:47:1502:47:52.2003:37:17.15+01:20:3016:473,6
177ŚLUSARZ Mateusz 398KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEOPEN Mężczyźni145M 14501:08:102022-06-05 10:06:2300:47:1902:48:50.1003:57:00.80+01:21:2816:533,6
178WIECZOREK Natalia 418KB KROKUS KWIATKOWICELEGNICAOPEN Kobiety33K 3301:08:102022-06-05 10:06:2300:47:2002:48:50.6003:57:00.95+01:21:2816:533,6
179CERAJEWSKA Hanna 128SZAMOCINOPEN Kobiety34K 3401:08:102022-06-05 10:06:2300:50:3602:49:25.0503:57:35.70+01:22:0316:563,5
180MAJEWSKA Nicola 290POZNAŃOPEN Kobiety35K 3501:08:102022-06-05 10:06:2300:50:3502:49:25.9503:57:36.40+01:22:0416:563,5
181JAWORSKI Sławomir 224TRZCIANKAOPEN Mężczyźni146M 14601:12:182022-06-05 10:10:3100:44:5702:51:32.6504:03:50.85+01:24:1017:093,5
182GÓRZNY Krzysztof 183TRZCIANKAOPEN Mężczyźni147M 14701:12:182022-06-05 10:10:3100:44:5902:51:32.8504:03:51.50+01:24:1117:093,5
183WOJTKOWIAK Wojciech 465LEŚNIÓW WIELKIOPEN Mężczyźni148M 14801:54:292022-06-05 10:52:4200:53:3402:51:49.4004:46:19.15+01:24:2717:103,5
184MAJCHRZAK Patryk 289ENDURO PMIMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni149M 14901:14:512022-06-05 10:13:0400:52:5002:53:02.9504:07:54.10+01:25:4117:183,5
185MILEWSKA Edyta 296MIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety36K 3601:14:512022-06-05 10:13:0400:52:4802:53:14.2504:08:05.55+01:25:5217:193,5
186GÓŹDŹ Mariusz 184ENDURO PMIMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni150M 15001:14:512022-06-05 10:13:0400:52:4402:53:22.0004:08:13.45+01:26:0017:203,5
187KULPA Michał 269CZATKOWYOPEN Mężczyźni151M 15100:57:322022-06-05 09:55:4500:52:3702:53:56.2003:51:28.25+01:26:3417:233,4
188LODKO Denis 277GNIEWOPEN Mężczyźni152M 15200:57:312022-06-05 09:55:4400:52:4002:53:56.4003:51:27.95+01:26:3417:233,4
189WYSOCKI Tomasz 437LUBOŃOPEN Mężczyźni153M 15300:41:112022-06-05 09:39:2400:52:3102:54:02.7003:35:13.75+01:26:4117:243,4
190MAZUREK Klaudiusz 448OBORNIKIOPEN Mężczyźni154M 15400:46:272022-06-05 09:44:4000:51:5602:54:42.3003:41:10.15+01:27:2017:283,4
191KOWALEWSKI Bartłomiej 250AT'73POZNAŃOPEN Mężczyźni155M 15501:41:212022-06-05 10:39:3400:40:4502:54:43.7504:36:05.35+01:27:2217:283,4
192ŁUKASIK Łukasz 281AT'73POZNAŃOPEN Mężczyźni156M 15601:41:212022-06-05 10:39:3400:40:4802:54:43.8004:36:05.00+01:27:2217:283,4
193OSMAŃSKI Sebastian 315AT'73DOPIEWIECOPEN Mężczyźni157M 15701:41:202022-06-05 10:39:3300:40:4602:54:45.0004:36:05.90+01:27:2317:283,4
194GEMBARZEWSKA-ADACH Zofia 173CARBON GYMGRÓJECOPEN Kobiety37K 3701:24:562022-06-05 10:23:0900:47:4202:54:50.8004:19:47.65+01:27:2917:293,4
195PAZIEWSKI Andrzej 716KUNA KOWANÓWKOKOWANÓWKOOPEN Mężczyźni158M 15801:21:292022-06-05 10:19:4200:49:3102:54:53.9004:16:23.15+01:27:3217:293,4
196DOMAGALSKI Marcin 146WORKOUT ZONEPIŁAOPEN Mężczyźni159M 15901:24:572022-06-05 10:23:1000:54:3002:55:15.0004:20:12.30+01:27:5317:313,4
197RAKOCZY Monika 343I TAK MNIE NIE BĘDZIE NA FILMIEPOZNAŃOPEN Kobiety38K 3801:24:562022-06-05 10:23:0900:47:4302:55:15.7504:20:12.40+01:27:5417:313,4
198JABŁOŃSKI Paweł 213PALĘDZIEOPEN Mężczyźni160M 16001:12:202022-06-05 10:10:3300:54:4902:56:01.0004:08:21.35+01:28:3917:363,4
199DZIK Marlena 156DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEOPEN Kobiety39K 3901:12:202022-06-05 10:10:3300:54:4902:56:01.6004:08:22.05+01:28:3917:363,4
200WOJCIECHOWSKI Mateusz 427POZNAŃOPEN Mężczyźni161M 16100:49:252022-06-05 09:47:3800:50:2102:56:22.2503:45:48.00+01:29:0017:383,4
201WOJCIECHOWSKA Katarzyna 424POZNAŃOPEN Kobiety40K 4000:49:252022-06-05 09:47:3800:50:2302:56:22.3503:45:47.55+01:29:0017:383,4
202ZIMNY Piotr 55RADŁÓWOPEN Mężczyźni162M 16200:31:562022-06-05 09:30:0900:46:3202:56:24.3003:28:20.35+01:29:0217:383,4
203JABŁOŃSKI Alan 16DORUCHÓWOPEN Mężczyźni163M 16300:31:572022-06-05 09:30:1000:46:3602:56:25.3003:28:22.55+01:29:0317:383,4
204LEITGEBER Michał 273POZNAŃOPEN Mężczyźni164M 16401:54:322022-06-05 10:52:4500:52:1402:56:59.6004:51:31.90+01:29:3717:413,4
205CIARKOWSKA Karolina 132LUBOŃOPEN Kobiety41K 4100:41:102022-06-05 09:39:2300:52:3302:57:21.5003:38:31.75+01:29:5917:443,4
206GRZEŚKOWIAK Adam 192DIRTY SPAROWSOPALENICAOPEN Mężczyźni165M 16501:14:522022-06-05 10:13:0500:51:3102:57:25.9504:12:17.95+01:30:0417:443,4
207WĘCLIK Blanka 417ATPWIRYOPEN Kobiety42K 4200:41:092022-06-05 09:39:2200:52:3902:57:34.2003:38:43.70+01:30:1217:453,4
208DISTERHEFT Mikołaj 143MŁYNKOWOOPEN Mężczyźni166M 16601:29:322022-06-05 10:27:4500:50:0802:57:40.1004:27:12.50+01:30:1817:463,4
209ŁOSZAJC Michał 279PANWYGODNY.PLWIRYOPEN Mężczyźni167M 16700:41:112022-06-05 09:39:2400:52:3602:57:43.4003:38:54.45+01:30:2117:463,4
210ŁOSZAJC Dorota 280PANWYGODNY.PLWIRYOPEN Kobiety43K 4300:41:102022-06-05 09:39:2300:52:3502:57:44.2003:38:54.55+01:30:2217:463,4
211STASZAK Agnieszka 379LUBOŃOPEN Kobiety44K 4400:41:092022-06-05 09:39:2200:52:4702:57:50.1503:38:59.75+01:30:2817:473,4
212STEMPOWSKI Tomasz 383KETTLEBELLS PIŁAPIŁAOPEN Mężczyźni168M 16801:24:572022-06-05 10:23:1000:50:2802:57:55.9504:22:52.95+01:30:3417:473,4
213WĘCLIK Klaudia 415ATPWIRYOPEN Kobiety45K 4500:41:092022-06-05 09:39:2200:52:4702:57:56.8503:39:06.50+01:30:3517:473,4
214DOMINIAK Konrad 147RANKOR ATHLETICSLUBOŃOPEN Mężczyźni169M 16900:41:112022-06-05 09:39:2400:52:2802:57:58.2503:39:09.85+01:30:3617:473,4
215WĘCLIK Piotr 416ATPWIRYOPEN Mężczyźni170M 17000:41:102022-06-05 09:39:2300:52:4202:57:58.5503:39:09.15+01:30:3617:473,4
216SUCHARSKA Natalia 387LUBOŃOPEN Kobiety46K 4600:41:112022-06-05 09:39:2400:52:2502:58:04.1003:39:15.55+01:30:4217:483,4
217GABRYELSKA Daria 165RANKOR ATHLETICSCHOMĘCICEOPEN Kobiety47K 4700:41:102022-06-05 09:39:2300:52:3802:58:09.8003:39:20.05+01:30:4817:483,4
218ŁUSIEWICZ Dariusz 282POŁAJEWOOPEN Mężczyźni171M 17101:29:322022-06-05 10:27:4500:50:0802:58:15.9504:27:48.40+01:30:5417:493,4
219SMOLIŃSKI Miłosz 373OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni172M 17200:57:322022-06-05 09:55:4500:53:0702:58:16.2503:55:49.20+01:30:5417:493,4
220SMOLIŃSKA Maria 372OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN Kobiety48K 4800:57:322022-06-05 09:55:4500:53:0502:58:17.1503:55:49.45+01:30:5517:493,4
221RASZKIEWICZ Hubert 344ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni173M 17301:54:312022-06-05 10:52:4400:57:1602:59:24.9004:53:56.35+01:32:0317:563,3
222SZUMIŃSKA Ewa 394POZNAŃOPEN Kobiety49K 4901:48:272022-06-05 10:46:4000:51:3903:00:31.9004:48:59.55+01:33:1018:033,3
223PRACZKOWSKA Aneta 333LODZOPEN Kobiety50K 5001:17:532022-06-05 10:16:0600:49:2903:00:41.5504:18:34.80+01:33:1918:043,3
224PRACZKOWSKI Michal 334LODZOPEN Mężczyźni174M 17401:17:532022-06-05 10:16:0600:49:3103:00:48.4004:18:41.95+01:33:2618:043,3
225HOPCIA Patryk 205KISZKOWOOPEN Mężczyźni175M 17501:03:122022-06-05 10:01:2500:51:0103:00:50.3504:04:03.30+01:33:2818:053,3
226BERNACKI Patryk 109GNIEZNOOPEN Mężczyźni176M 17601:03:132022-06-05 10:01:2600:51:0503:00:59.6004:04:13.15+01:33:3718:053,3
227HOPCIA Anna 207GNIEZNOOPEN Kobiety51K 5101:03:122022-06-05 10:01:2500:51:0103:01:00.2504:04:12.75+01:33:3818:063,3
228BERNACKI Bartosz 110GNIEZNOOPEN Mężczyźni177M 17701:03:132022-06-05 10:01:2600:51:0303:01:00.5004:04:13.65+01:33:3818:063,3
229HOPCIA Arkadiusz 206KISZKOWOOPEN Mężczyźni178M 17801:03:122022-06-05 10:01:2500:45:4903:01:01.2004:04:13.80+01:33:3918:063,3
230TARNAWSKI Bartosz 400ŚREMOPEN Mężczyźni179M 17901:24:572022-06-05 10:23:1000:51:5803:02:57.5004:27:54.75+01:35:3518:173,3
231TARNAWSKI Maciej 399POZNAŃOPEN Mężczyźni180M 18001:24:572022-06-05 10:23:1000:51:4303:03:04.5504:28:02.35+01:35:4218:183,3
232JAKUBOWSKI Grzegorz 218POZNAŃOPEN Mężczyźni181M 18101:54:332022-06-05 10:52:4600:48:4303:03:23.4004:57:57.10+01:36:0118:203,3
232KONIK Radosław 246POZNAŃOPEN Mężczyźni181M 18101:54:332022-06-05 10:52:4600:48:4103:03:23.4004:57:57.25+01:36:0118:203,3
234WOJCIECHOWSKA Paulina 425TUREKOPEN Kobiety52K 5201:54:302022-06-05 10:52:4300:48:4503:03:26.2004:57:56.95+01:36:0418:203,3
235SIMINIAK Weronika 366ENDURO PMIPOZNAŃOPEN Kobiety53K 5301:14:502022-06-05 10:13:0300:53:0003:04:51.5504:19:42.15+01:37:2918:293,2
236KRENC Jacek 258ENDURO PMISIERAKÓWOPEN Mężczyźni183M 18301:14:502022-06-05 10:13:0300:52:5503:04:51.8004:19:42.15+01:37:3018:293,2
237SZYMAŚ Daniel 396OBORNIKIOPEN Mężczyźni184M 18401:54:312022-06-05 10:52:4400:52:1003:06:17.2505:00:49.10+01:38:5518:373,2
238SYREK Ziemowit 390PIŁAOPEN Mężczyźni185M 18501:24:572022-06-05 10:23:1000:54:2603:07:00.9004:31:58.80+01:39:3918:423,2
239KRÓL Karolina 259PIŁAOPEN Kobiety54K 5401:24:582022-06-05 10:23:1100:54:2803:07:01.0004:31:59.40+01:39:3918:423,2
240ZAJĄC Krystian 440POZNAŃOPEN Mężczyźni186M 18600:53:332022-06-05 09:51:4600:47:3903:08:41.8504:02:15.70+01:41:2018:523,2
241LEWANDOWSKI Paweł 274POZNAŃOPEN Mężczyźni187M 18700:53:342022-06-05 09:51:4700:47:4203:08:41.9504:02:16.75+01:41:2018:523,2
242STASZAK Helena 463PRZYGODZICEOPEN Kobiety55K 5501:17:512022-06-05 10:16:0400:52:2203:10:29.6504:28:21.15+01:43:0719:023,1
243DOMINIK Dębowski 462BEŁCHATÓWOPEN Mężczyźni188M 18801:17:512022-06-05 10:16:0400:52:2103:10:29.9504:28:21.90+01:43:0819:023,1
244GAŁĄZKA Natalia 172MISS FITKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN Kobiety56K 5601:54:302022-06-05 10:52:4300:53:2903:11:31.0505:06:01.80+01:44:0919:093,1
245JAKUBOWSKA Agata 217POZNAŃOPEN Kobiety57K 5701:21:272022-06-05 10:19:4000:55:4303:11:31.2504:32:59.15+01:44:0919:093,1
246KUNYSZ Dawid 270POZNAŃOPEN Mężczyźni189M 18901:21:282022-06-05 10:19:4100:55:4503:12:05.4504:33:33.55+01:44:4319:123,1
247BŁASZK Magdalena 117WIELISTOWOOPEN Kobiety58K 5800:31:572022-06-05 09:30:1000:54:4203:12:15.0003:44:12.75+01:44:5319:133,1
248ROPELA Radosław 352ŁĘCZYCEOPEN Mężczyźni190M 19000:31:562022-06-05 09:30:0900:54:2603:12:15.2503:44:11.70+01:44:5319:133,1
249ROPELA Monika 351ŁĘCZYCEOPEN Kobiety59K 5900:31:562022-06-05 09:30:0900:54:0903:12:15.4003:44:12.15+01:44:5319:133,1
250GÓRA Piotr 179WIELISTOWOOPEN Mężczyźni191M 19100:31:572022-06-05 09:30:1000:54:1503:12:15.4503:44:13.35+01:44:5319:133,1
251BIESZK Alicja 112WOLF TEAMŁĘCZYCEOPEN Kobiety60K 6000:31:562022-06-05 09:30:0900:54:2103:12:15.6003:44:12.20+01:44:5319:133,1
252GÓRA Aleksandra 180WIELISTOWOOPEN Kobiety61K 6100:31:572022-06-05 09:30:1000:54:2403:12:16.0003:44:13.20+01:44:5419:133,1
253DARGA Marcin 139WOLF TEAMSTARZYNOOPEN Mężczyźni192M 19200:31:552022-06-05 09:30:0800:54:1503:12:16.4003:44:12.30+01:44:5419:133,1
254FREJTAG Dawid 16415 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOOPEN Mężczyźni193M 19301:00:422022-06-05 09:58:5500:55:0203:12:22.8004:13:05.25+01:45:0119:143,1
255GÓRA Mateusz 181WIELISTOWOOPEN Mężczyźni194M 19400:31:582022-06-05 09:30:1100:54:3903:12:33.5003:44:32.00+01:45:1119:153,1
256BUCHINGER Marek 457DYCHÓWOPEN Mężczyźni195M 19501:54:322022-06-05 10:52:4500:53:3803:13:01.7005:07:33.75+01:45:4019:183,1
257TYSZKIEWICZ Agnieszka 458DYCHÓWOPEN Kobiety62K 6201:54:312022-06-05 10:52:4400:53:3803:13:02.3005:07:33.95+01:45:4019:183,1
258MICHLER Sandra 295SPÓŁDZIELCZA 4OPEN Kobiety63K 6300:53:332022-06-05 09:51:4600:54:5003:13:48.2504:07:21.75+01:46:2619:223,1
259WRÓBLEWSKI Rafał 434TORUŃOPEN Mężczyźni196M 19600:53:342022-06-05 09:51:4700:55:2403:13:48.4504:07:22.45+01:46:2619:223,1
260PUCIŃSKI Filip 341LUBICZ GÓRNYOPEN Mężczyźni197M 19700:53:332022-06-05 09:51:4600:55:3003:13:48.6504:07:22.20+01:46:2619:223,1
261BARON Robert 106TORUŃOPEN Mężczyźni198M 19800:53:322022-06-05 09:51:4500:54:5503:13:49.1504:07:22.00+01:46:2719:223,1
262ROGOZIŃSKI Tomasz 350LUBICZ GÓRNYOPEN Mężczyźni199M 19900:53:322022-06-05 09:51:4500:54:5103:13:49.4004:07:22.15+01:46:2719:223,1
263PUCIŃSKA Agnieszka 340LUBICZ GÓRNYOPEN Kobiety64K 6400:53:332022-06-05 09:51:4600:55:0503:13:49.7004:07:23.40+01:46:2819:223,1
264KUCNER Joanna 266CHODZIEŻOPEN Kobiety65K 6500:53:322022-06-05 09:51:4500:55:0303:13:49.8504:07:22.00+01:46:2819:223,1
265KOWALSKI Adam 252BRAKŁUBOWOOPEN Mężczyźni200M 20001:17:522022-06-05 10:16:0500:54:2103:14:39.2504:32:32.00+01:47:1719:273,1
266WIELIŃSKI Hubert 419POZNAŃOPEN Mężczyźni201M 20101:17:522022-06-05 10:16:0500:54:2403:14:40.2004:32:32.60+01:47:1819:283,1
267GOŁĘBIOWSKI Szymon 177GNIEZNOOPEN Mężczyźni202M 20201:17:522022-06-05 10:16:0500:54:2503:14:42.4004:32:34.70+01:47:2019:283,1
268POLGERT Anna 330KUŹNIAPOZNAŃOPEN Kobiety66K 6601:25:002022-06-05 10:23:1300:56:2003:15:32.3504:40:32.55+01:48:1019:333,1
269MODELSKI Łukasz 301POZNAŃOPEN Mężczyźni203M 20301:25:002022-06-05 10:23:1300:56:2103:15:32.9004:40:33.10+01:48:1119:333,1
270NIEWIADOWSKI Robert 308STARE BIELICEOPEN Mężczyźni204M 20401:08:092022-06-05 10:06:2200:58:4303:17:43.7504:25:53.30+01:50:2219:463,0
271JUSZKIEWICZ Magdalena 231KOSZALINOPEN Kobiety67K 6701:08:092022-06-05 10:06:2200:58:4503:17:51.3004:26:00.95+01:50:2919:473,0
272KUBIAK Przemek 263KALISZOPEN Mężczyźni205M 20501:08:092022-06-05 10:06:2200:58:4803:17:53.1504:26:02.60+01:50:3119:473,0
273MOKSA Anna 302KOSZALINOPEN Kobiety68K 6801:08:102022-06-05 10:06:2300:58:4503:18:13.1504:26:23.25+01:50:5119:493,0
274WIECEK Urszula 774SAME KONIEWROCŁAWOPEN Kobiety69K 6902:16:082022-06-05 11:14:2100:56:2703:23:57.6505:40:06.35+01:56:3520:232,9
275HAŃCZYK Julia 197PYSZĄCAOPEN Kobiety70K 7001:17:512022-06-05 10:16:0401:00:1403:23:58.9504:41:50.15+01:56:3720:232,9
276GĄSIOROWSKI Remigiusz 468SAMEKONIEJELENIA GÓRAOPEN Mężczyźni206M 20602:16:092022-06-05 11:14:2200:56:2703:23:59.0505:40:08.20+01:56:3720:232,9
277TYRAŃSKI Norbert 404ŚREMOPEN Mężczyźni207M 20701:17:512022-06-05 10:16:0401:00:1403:25:21.5004:43:13.00+01:57:5920:322,9
278LABRZYCKA Zofia 272ŚREMOPEN Kobiety71K 7101:17:512022-06-05 10:16:0401:00:1303:25:25.7504:43:17.10+01:58:0420:322,9
279WOZNIAK Wojciech 431SKÓRZEWOOPEN Mężczyźni208M 20801:25:002022-06-05 10:23:1300:59:2803:26:25.4504:51:25.85+01:59:0320:382,9
280WALKOWIAK Radosław 407GRANOWOOPEN Mężczyźni209M 20901:48:282022-06-05 10:46:4100:52:0103:26:27.7005:14:55.85+01:59:0620:382,9
281FALFER Roksana 159POZNAŃOPEN Kobiety72K 7201:54:332022-06-05 10:52:4600:57:1403:26:28.1005:21:01.15+01:59:0620:382,9
282MULARCZYK Aleksander 304KRZYCKO WIELKIEOPEN Mężczyźni210M 21001:54:322022-06-05 10:52:4500:57:1703:26:29.1005:21:01.40+01:59:0720:382,9
283FORNALIK Damian 163LUSOWOOPEN Mężczyźni211M 21101:48:282022-06-05 10:46:4103:26:29.3505:14:57.35+01:59:0720:382,9
284JÓZEFACIUK Wiesław 228ŁÓDŹOPEN Mężczyźni212M 21200:41:122022-06-05 09:39:2500:59:5003:29:17.5504:10:29.60+02:01:5520:552,9
285BIEDALAK Krzysztof 111SWARZĘDZOPEN Mężczyźni213M 21301:24:552022-06-05 10:23:0800:59:0303:30:13.0004:55:08.65+02:02:5121:012,9
286WALIGÓRA Zuzanna 464Crossfit PoznańPOZNAŃOPEN Kobiety73K 7302:13:082022-06-05 11:11:2101:01:0103:35:41.5005:48:49.85+02:08:1921:342,8
287DĘBSKI Dariusz 142SZTUMOPEN Mężczyźni214M 21401:12:192022-06-05 10:10:3200:57:3103:36:05.0504:48:24.95+02:08:4321:362,8
288BISKUP Magdalena 113SZTUMOPEN Kobiety74K 7401:12:192022-06-05 10:10:3200:57:3203:36:05.2504:48:24.40+02:08:4321:362,8
289KAZIMIEROWICZ Joanna 238SZTUMOPEN Kobiety75K 7501:12:182022-06-05 10:10:3100:57:3103:36:05.5504:48:24.50+02:08:4321:362,8
290BANASZAK Joanna 104SZTUMOPEN Kobiety76K 7601:12:182022-06-05 10:10:3100:57:2303:36:05.6504:48:24.50+02:08:4321:362,8
291HINC Ewelina 200SZTUMOPEN Kobiety77K 7701:12:182022-06-05 10:10:3100:57:2403:36:06.4004:48:24.50+02:08:4421:362,8
292NOWAK Maciej 311CHODZIEŻOPEN Mężczyźni215M 21501:05:032022-06-05 10:03:1601:01:0003:37:22.4504:42:25.80+02:10:0021:442,8
293BISZOF Joanna 114CHODZIEZOPEN Kobiety78K 7801:05:032022-06-05 10:03:1601:01:0303:37:22.8004:42:25.80+02:10:0121:442,8
294GŁUSZKIEWICZ Weronika 175TJ LOGISTICCHODZIEŻOPEN Kobiety79K 7901:05:002022-06-05 10:03:1301:00:5503:37:23.3504:42:24.05+02:10:0121:442,8
295DOMOWICZ Anna 148TJ LOGISTICCHODZIEŻOPEN Kobiety80K 8001:05:002022-06-05 10:03:1301:00:4803:37:23.8004:42:23.90+02:10:0221:442,8
296WOŹNIAK Paulina 432CHODZIEŻOPEN Kobiety81K 8101:05:002022-06-05 10:03:1301:00:5003:37:27.3504:42:28.25+02:10:0521:442,8
297PIETRZAK Jerzy 326CHODZIEŻOPEN Mężczyźni216M 21601:05:022022-06-05 10:03:1501:01:0803:37:27.5004:42:30.05+02:10:0521:442,8
298PIETRZAK Jakub 324TJ LOGISTICCHODZIEŻOPEN Mężczyźni217M 21701:05:002022-06-05 10:03:1301:01:0803:37:28.2504:42:28.35+02:10:0621:442,8
299ŻŁOBIŃSKI Łukasz 445CHODZIEŻOPEN Mężczyźni218M 21801:05:022022-06-05 10:03:1501:01:1003:37:28.8504:42:31.45+02:10:0721:442,8
300CAPUTA Daniel 127CHODZIEŻOPEN Mężczyźni219M 21901:05:012022-06-05 10:03:1401:00:5803:37:30.7004:42:32.65+02:10:0921:452,8
301WOŹNY Aleksander 433CHODZIEŻOPEN Mężczyźni220M 22001:05:002022-06-05 10:03:1301:00:3003:37:31.2504:42:31.40+02:10:0921:452,8
302JABŁOŃSKI Krzysztof 212TJ LOGISTICCHODZIEŻOPEN Mężczyźni221M 22101:05:012022-06-05 10:03:1401:00:5203:37:31.4004:42:32.85+02:10:0921:452,8
303RZYMYSZKIEWICZ-FIJAŁKA Miłosz 361BRODOWOOPEN Mężczyźni222M 22201:24:592022-06-05 10:23:1201:03:0903:37:40.5005:02:39.95+02:10:1821:462,8
304STEFANIAK Adam 381PUSZCZYKOWOOPEN Mężczyźni223M 22301:24:582022-06-05 10:23:1101:03:1103:37:40.8005:02:39.55+02:10:1921:462,8
305WACHOWIAK Sławomir 405GÓRA LODOWA SZAMOTUŁYOBRZYCKOOPEN Mężczyźni224M 22400:49:272022-06-05 09:47:4001:01:2903:40:59.4504:30:26.45+02:13:3722:052,7
306HOFFMANN Ditta 201GÓRA LODOWA SZAMOTUŁYKĘPAOPEN Kobiety82K 8200:49:252022-06-05 09:47:3801:01:2203:40:59.8504:30:25.70+02:13:3822:052,7
307HYTRY Roman 210GÓRA LODOWA SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYOPEN Mężczyźni225M 22500:49:272022-06-05 09:47:4001:01:2703:41:00.0004:30:27.05+02:13:3822:062,7
308KACZMAREK Paweł 234GÓRA LODOWA SZAMOTUŁYOSTRORÓGOPEN Mężczyźni226M 22600:49:252022-06-05 09:47:3801:01:2303:41:00.1004:30:25.35+02:13:3822:062,7
309ZAJĄC Magdalena 439GÓRA LODOWA SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYOPEN Kobiety83K 8300:49:262022-06-05 09:47:3901:01:0403:41:00.2504:30:26.60+02:13:3822:062,7
310TOMASZEWSKA Anita 401GÓRA LODOWA SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYOPEN Kobiety84K 8400:49:262022-06-05 09:47:3901:01:2903:41:00.8504:30:26.90+02:13:3922:062,7
311CHOIŃSKI Cyprian 130GÓRA LODOWA SZAMOTUŁYSZCZUCZYNOPEN Mężczyźni227M 22700:49:272022-06-05 09:47:4001:01:0803:41:28.9504:30:56.55+02:14:0722:082,7
312MADZIARA Sebastian Max 287SWIDNICAOPEN Mężczyźni228M 22801:17:552022-06-05 10:16:0801:01:5703:46:39.2505:04:34.25+02:19:1722:392,6
313MADZIARA Anna 286ŚWIDNICAOPEN Kobiety85K 8501:17:532022-06-05 10:16:0601:02:1703:46:41.3505:04:35.10+02:19:1922:402,6
314RODZEŃ Łukasz 347STRZEGOMOPEN Mężczyźni229M 22901:17:542022-06-05 10:16:0701:02:0503:46:41.8505:04:36.70+02:19:2022:402,6
315ZIELIŃSKI Andrzej 443MARCINOWICEOPEN Mężczyźni230M 23001:17:542022-06-05 10:16:0701:02:1403:46:44.1505:04:38.60+02:19:2222:402,6
316BŁASZCZYK Sylwia 116MARCINOWICEOPEN Kobiety86K 8601:17:532022-06-05 10:16:0601:02:1603:46:44.3005:04:38.05+02:19:2222:402,6
317NEJC Michał 307FDZIELNIBUKOWIECOPEN Mężczyźni231M 23100:31:592022-06-05 09:30:1201:07:3004:05:55.7004:37:55.35+02:38:3424:352,4
318PIEKARSKI Janusz 323FDZIELNIŁÓDŹOPEN Mężczyźni232M 23200:31:582022-06-05 09:30:1101:07:2604:05:57.4004:37:55.85+02:38:3524:352,4
319NEJC Dariusz 306FDZIELNIBUKOWIECOPEN Mężczyźni233M 23300:32:002022-06-05 09:30:1301:07:3104:06:11.3004:38:11.95+02:38:4924:372,4
320HADYNA Nurwadi 195FDZIELNIŁÓDŹOPEN Kobiety87K 8700:31:582022-06-05 09:30:1101:07:2204:06:13.6504:38:12.15+02:38:5124:372,4
321ERNST Paweł 456OPEN Mężczyźni234M 23400:00:0002:31:3304:53:09.4004:53:09.40+03:25:4729:182,0
Niesklasyfikowani
DNCSMERDKA Kamil 371OBRAOPEN Mężczyźni00:31:552022-06-05 09:30:0800:53:49.1001:25:44.500:0011,1
DNCPRĄDZYŃSKI Paweł 338CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃOPEN Mężczyźni00:31:552022-06-05 09:30:0800:55:09.3001:27:05.050:0010,9
DNCRUMAN Dawid 356CSWL POZNAŃROKIETNICAOPEN Mężczyźni01:14:492022-06-05 10:13:0201:01:12.7002:16:01.950:009,8
DNCKLIMCZYK Roman 241NKBCHYŻY NOWY TOMYŚLOPALENICAOPEN Mężczyźni00:31:572022-06-05 09:30:1001:10:55.5001:42:52.750:008,5
Znaleziono 325 wynik(ów)