Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-07-24
Miejsce : Ustka
Dystans : 10 L km
Zgłoszonych : 303
Wystartowało : 268
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 267
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu7kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZACHARCZUK Albin 284SŁUPSKOPEN Mężczyźni1M 12022-07-24 09:35:4300:53:1501:07:14.75 6:438,9
2BANASZCZYK Janusz 151CROSSWRONKIKAŹMIERZOPEN Mężczyźni2M 22022-07-24 09:41:5200:52:2101:08:39.40+00:01:246:518,7
3WILMONT Krzysztof 300OPEN Mężczyźni3M 32022-07-24 09:14:1300:54:4501:09:15.30+00:02:006:558,7
4KACZMARCZYK Łukasz 78BARWICEOPEN Mężczyźni4M 42022-07-24 09:41:5200:53:2201:10:49.20+00:03:347:048,5
5MAŁEK Piotr 1010OPEN Mężczyźni5M 52022-07-24 09:41:5100:53:1401:10:49.55+00:03:347:048,5
6BLASZCZYK Mateusz 3037DR OPMŁODZIESZYNOPEN Mężczyźni6M 62022-07-24 09:29:2600:57:1301:11:06.60+00:03:517:068,4
7LASAK Łukasz 283SOSNOWIECOPEN Mężczyźni7M 72022-07-24 09:45:3500:56:1301:16:40.85+00:09:267:407,8
8TÓRZ Mariusz 16513 ŚBOT GLIWICEBYTOMOPEN Mężczyźni8M 82022-07-24 09:45:3600:56:1901:16:53.75+00:09:397:417,8
9CHMIELEWSKI Tomasz 64BARWICEOPEN Mężczyźni9M 92022-07-24 09:41:5101:03:1001:20:09.15+00:12:548:007,5
10KUBAŚ Arkadiusz 17318 BATALION DOWODZENIASKÓRZECOPEN Mężczyźni10M 102022-07-24 09:35:4401:03:5101:22:15.20+00:15:008:137,3
11STRZYŻ Łukasz 133LUMBERJACKSTARE BIELICEOPEN Mężczyźni11M 112022-07-24 10:11:2101:05:4901:22:26.85+00:15:128:147,3
12ĆWIGOŃ Kinga 741USTKAOPEN Kobiety1K 12022-07-24 09:38:4201:08:0901:23:11.25+00:15:568:197,2
13KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 86USB USTKAUSTKAOPEN Kobiety2K 22022-07-24 09:38:4101:08:0101:23:11.45+00:15:568:197,2
14OŻÓG Krzysztof 90TURBO DZIKIPRZEJAZDOWOOPEN Mężczyźni12M 122022-07-24 09:29:2701:06:4401:23:16.40+00:16:018:197,2
15FALEJCZYK Marcin 18813. ŚBOTGLIWICEOPEN Mężczyźni13M 132022-07-24 09:59:2101:06:3401:23:27.70+00:16:128:207,2
16KRYSZTOFIŃSKI Dawid 81WOLF TEAMPIŁAOPEN Mężczyźni14M 142022-07-24 09:29:2701:06:5201:23:34.80+00:16:208:217,2
17KNIOŁA Łukasz 103 WOLF TEAMPIŁAOPEN Mężczyźni15M 152022-07-24 09:29:2701:07:0401:24:09.05+00:16:548:247,1
18GUDANIEC Katarzyna 57KOSZALINOPEN Kobiety3K 32022-07-24 10:11:2101:05:3101:24:26.60+00:17:118:267,1
19ITRICH Henry 161POTĘGOWOOPEN Mężczyźni16M 162022-07-24 09:50:0301:09:2801:25:42.30+00:18:278:347,0
20KOCEJKO Tomasz 258GDAŃSKOPEN Mężczyźni17M 172022-07-24 09:25:0301:09:1701:26:47.20+00:19:328:406,9
21KOWALSKA Natalia 2687 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGDYNIAOPEN Kobiety4K 42022-07-24 09:07:0101:09:2901:27:04.85+00:19:508:426,9
22KOŁOSOWSKI Paweł 245LIPKÓWOPEN Mężczyźni18M 182022-07-24 09:29:2801:08:0601:27:47.30+00:20:328:466,8
23RYCHCZYŃSKI Tomasz 150OSTRORÓGOPEN Mężczyźni19M 192022-07-24 10:03:4301:07:4301:27:50.25+00:20:358:476,8
24BIENIEK Damian 667STOCZEK ŁUKOWSKIOPEN Mężczyźni20M 202022-07-24 09:41:5101:10:1301:28:37.20+00:21:228:516,8
25JABŁOŃSKI Antek 233SŁUPSKOPEN Mężczyźni21M 212022-07-24 09:53:2601:10:2401:29:04.80+00:21:508:546,7
26BISKUP Magdalena 8SZTUMOPEN Kobiety5K 52022-07-24 12:31:0300:57:0301:29:17.20+00:22:028:556,7
27KRÓLIKOWSKI Tomasz 49WŻW POZNAŃGĄDKIOPEN Mężczyźni22M 222022-07-24 09:07:0301:12:1701:29:58.35+00:22:438:596,7
28PIOTROWICZ Piotr 50WŻW POZNAŃMOSINAOPEN Mężczyźni23M 232022-07-24 09:07:0301:11:4201:30:24.20+00:23:099:026,6
29SPOLNYK Oleksandr 260LĘBORKOPEN Mężczyźni24M 242022-07-24 09:50:0301:12:2901:30:40.50+00:23:259:046,6
30BANACHEWICZ Tomasz 259LĘBORKOPEN Mężczyźni25M 252022-07-24 09:50:0301:12:3201:30:41.30+00:23:269:046,6
31KOZŁOWSKI Michał 71ŚWIDNICAOPEN Mężczyźni26M 262022-07-24 09:29:2701:11:1001:31:14.75+00:24:009:076,6
32WOJCIECHOWICZ Andrzej 246SŁUPSKOPEN Mężczyźni27M 272022-07-24 09:38:4001:13:4801:32:22.60+00:25:079:146,5
33KĘSOŃ Michał 14813 ŚBOTTYCHYOPEN Mężczyźni28M 282022-07-24 09:25:0301:13:1401:32:51.80+00:25:379:176,5
34BIŃCZYK Mariusz 79JAROSŁAWIECOPEN Mężczyźni29M 292022-07-24 09:25:0201:14:5401:33:24.70+00:26:099:206,4
35WAŁDOCH Michał 279KOŚCIERZYNAOPEN Mężczyźni30M 302022-07-24 10:11:2301:14:3901:33:33.55+00:26:189:216,4
36DZIĄBKOWSKI Paweł 189ELBLĄGOPEN Mężczyźni31M 312022-07-24 09:29:2801:14:4001:34:44.85+00:27:309:286,3
37SCHOENROCK Tomasz 253G.N.A.TNOWY DWÓR GDAŃSKIOPEN Mężczyźni32M 322022-07-24 09:29:2801:14:2901:34:45.15+00:27:309:286,3
38TARASZEWICZ Krystian 272STUDZIENICEOPEN Mężczyźni33M 332022-07-24 09:19:3101:15:1601:35:31.90+00:28:179:336,3
39BUDZYŃSKI Leszek 123KRAKÓWOPEN Mężczyźni34M 342022-07-24 09:25:0201:12:5401:36:23.65+00:29:089:386,2
40DONIEK Aleksander 70KOMANDOSI Z WOGUOSIELSKOOPEN Mężczyźni35M 352022-07-24 10:19:1901:15:0901:36:24.25+00:29:099:386,2
41KURZAWA Mateusz 73BYTÓWOPEN Mężczyźni36M 362022-07-24 09:14:1401:15:5701:36:24.60+00:29:099:386,2
42KURUSIEWICZ Patryk 277SŁUPSKOPEN Mężczyźni37M 372022-07-24 10:19:2001:15:4401:36:29.45+00:29:149:386,2
43DAŃSKI Damian 27517WBZMIĘDZYRZECZOPEN Mężczyźni38M 382022-07-24 09:45:3701:15:1401:36:32.90+00:29:189:396,2
44WSÓŁ Michał 198BIAŁA PODLASKAOPEN Mężczyźni39M 392022-07-24 09:35:4401:16:0701:36:38.85+00:29:249:396,2
45KORZEWO Andrzej 299OPEN Mężczyźni40M 402022-07-24 10:19:2001:15:5201:36:56.05+00:29:419:416,2
46PŁUSKA Paweł 261OLEŚNICAOPEN Mężczyźni41M 412022-07-24 10:03:4601:16:1501:37:02.15+00:29:479:426,2
47RUKOWSKI Nikodem 291OPEN Mężczyźni42M 422022-07-24 10:07:4501:16:0601:37:07.65+00:29:529:426,2
48WOJTANEK Krzysztof 280RÓŻEWOOPEN Mężczyźni43M 432022-07-24 10:11:2301:16:1801:37:08.65+00:29:539:426,2
49PRZYBYSZEWSKA Wiktoria 128WODNICAOPEN Kobiety6K 62022-07-24 09:25:0301:16:2501:37:13.95+00:29:599:436,2
50STANIOCH Krzysztof 919. DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYUSTKAOPEN Mężczyźni44M 442022-07-24 09:14:1501:18:2801:37:20.25+00:30:059:446,2
51SOKOŁOWSKI Michał 278SZCZYTNOOPEN Mężczyźni45M 452022-07-24 10:19:2001:16:3001:38:23.85+00:31:099:506,1
52SCHMIDT Michał 217TORUŃOPEN Mężczyźni46M 462022-07-24 10:11:2301:19:4101:39:00.55+00:31:459:546,1
53KAROLAK Tomasz 256SZWADRON KAWALERII ZIEMI KONIŃSKIEJBRZEZINYOPEN Mężczyźni47M 472022-07-24 09:45:3701:18:0001:39:04.40+00:31:499:546,1
54SZPICH Kamil 28WARSZAWAOPEN Mężczyźni48M 482022-07-24 09:29:2801:22:0701:41:07.20+00:33:5210:065,9
55BOJANOWSKI Michał 69KOŁOBRZEGOPEN Mężczyźni49M 492022-07-24 11:17:1101:21:5201:41:30.75+00:34:1610:095,9
56ZAWADZIŃSKI Przemysław 190KOSZALINOPEN Mężczyźni50M 502022-07-24 10:19:2101:19:3801:41:37.85+00:34:2310:095,9
57BEGER Karolina 569NOŻYNOOPEN Kobiety7K 72022-07-24 09:19:3001:19:3301:42:11.40+00:34:5610:135,9
58STOJAK Krzysztof 273SUCHY DĄBOPEN Mężczyźni51M 512022-07-24 10:45:5501:21:1701:42:45.65+00:35:3010:165,8
59CIEŚLA Tomasz 134GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni52M 522022-07-24 09:07:0201:21:3901:42:46.90+00:35:3210:165,8
60ZIOMEK Daniel 281SŁUPSKOPEN Mężczyźni53M 532022-07-24 09:53:2801:21:4901:43:00.50+00:35:4510:185,8
61IWASIUTA Bartłomiej 172KOPEĆ TEAMBOLSZEWOOPEN Mężczyźni54M 542022-07-24 09:35:4301:22:4601:43:14.50+00:35:5910:195,8
62JANKOWSKI Krzysztof 111JELENIA GÓRAOPEN Mężczyźni55M 552022-07-24 09:14:1401:21:1001:43:18.30+00:36:0310:195,8
63WEJMAN Mariusz 171KOPEĆ TEAMDEBRZNOOPEN Mężczyźni56M 562022-07-24 09:35:4301:22:3601:43:29.15+00:36:1410:205,8
64FELUŚ David 101ŚWINOUJŚCIEOPEN Mężczyźni57M 572022-07-24 10:07:4601:24:0101:44:09.25+00:36:5410:245,8
65SZPICH Michał 29DĄBROWA DOLNAOPEN Mężczyźni58M 582022-07-24 09:29:2801:22:4801:44:16.05+00:37:0110:255,8
66ZUBER Kamil 4SŁUPSKOPEN Mężczyźni59M 592022-07-24 09:07:0701:23:5101:44:19.30+00:37:0410:255,8
67SCHRAMM Ines 166PASZTETYPOZNAŃOPEN Kobiety8K 82022-07-24 11:45:3501:25:0401:44:34.35+00:37:1910:275,7
68KOBUS Michał 167PASZTETYPOZNAŃOPEN Mężczyźni60M 602022-07-24 11:45:3501:25:0701:44:34.80+00:37:2010:275,7
69SZYMCZAK Martyna 249ZABRZEOPEN Kobiety9K 92022-07-24 09:50:0201:21:1101:44:44.70+00:37:2910:285,7
70IŻYKOWSKA Agnieszka 250CHORZÓWOPEN Kobiety10K 102022-07-24 09:50:0301:21:1501:44:45.00+00:37:3010:285,7
71ZIELIŃSKI Rafał 203BRZEGOPEN Mężczyźni61M 612022-07-24 10:19:2101:22:3301:45:02.45+00:37:4710:305,7
72GALICKI Robert 72CROSSTEAM SZCZECINEKBOBOLICEOPEN Mężczyźni62M 622022-07-24 10:11:2201:20:3601:45:14.15+00:37:5910:315,7
73NOWACKI Krzysztof 162GMINA OBORNIKIOBORNIKIOPEN Mężczyźni63M 632022-07-24 09:07:0201:25:5501:45:26.60+00:38:1110:325,7
74WIŚNIEWSKA Justyna 112BOBROWNIKIOPEN Kobiety11K 112022-07-24 09:07:0101:22:1901:45:41.00+00:38:2610:345,7
75SASS Karol 47FORMA FITNESS TEAMKIEŁPINOOPEN Mężczyźni64M 642022-07-24 10:19:1901:22:5701:45:57.15+00:38:4210:355,7
76STENCEL Adam 48FORMA FITNESS TEAMSOMONINOOPEN Mężczyźni65M 652022-07-24 10:19:1901:22:4601:45:57.85+00:38:4310:355,7
77STAŃCZYK Jan 429OPEN Mężczyźni66M 662022-07-24 10:49:3101:19:0901:47:07.65+00:39:5210:425,6
78WIĘCEK Damian 293OPEN Mężczyźni67M 672022-07-24 10:49:3001:18:5201:47:09.50+00:39:5410:425,6
79LASZCZYK Kasia 231SIEMIANICEOPEN Kobiety12K 122022-07-24 09:32:0301:23:5601:47:33.35+00:40:1810:455,6
80TOMCZAK Joanna 26SFORA BMKBOGDANOWOOPEN Kobiety13K 132022-07-24 09:14:1401:25:0901:47:57.35+00:40:4210:475,6
81PIETRZYCKI Sławomir 82REDAOPEN Mężczyźni68M 682022-07-24 09:32:0301:22:2401:47:58.70+00:40:4310:475,6
82ŻYCKA Ewelina 292OPEN Kobiety14K 142022-07-24 10:03:4401:23:4901:48:00.25+00:40:4510:485,6
83HOŁYŃSKI Leszek 115KM PSP SZCZECINPRZECŁAWOPEN Mężczyźni69M 692022-07-24 09:14:1401:24:5801:48:05.50+00:40:5010:485,6
84LIPIŃSKI Robert 160LIPKI ROBERTAWŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni70M 702022-07-24 09:32:0401:22:5001:48:07.25+00:40:5210:485,5
85LEWAŃCZYK Marcin 154METROŻERCYSTĘŻYCAOPEN Mężczyźni71M 712022-07-24 09:14:1401:25:0801:48:18.30+00:41:0310:495,5
86SZYDŁOWSKI Michał 102MRZEŻYNOOPEN Mężczyźni72M 722022-07-24 10:07:4601:23:5301:49:05.85+00:41:5110:545,5
87DORAWA-ZIOMEK Anna 42DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINOPEN Kobiety15K 152022-07-24 10:11:2301:27:3501:49:24.70+00:42:0910:565,5
88KATA Marcin 38DZIKIE ŻÓŁWIENOWE BIELICEOPEN Mężczyźni73M 732022-07-24 10:11:2201:27:3901:49:26.10+00:42:1110:565,5
89NAWROCKI Krzysztof 202ŁÓDŹOPEN Mężczyźni74M 742022-07-24 09:29:2701:27:0501:49:42.80+00:42:2810:585,5
90KNASIECKI Piotr 254BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni75M 752022-07-24 09:41:5201:27:3201:49:50.25+00:42:3510:595,5
91FINSTER Łukasz 89RYCHTALOPEN Mężczyźni76M 762022-07-24 09:19:3001:28:4501:49:51.25+00:42:3610:595,5
92SZYSZKOWSKI Piotr 104SIEDLCEOPEN Mężczyźni77M 772022-07-24 10:03:4601:27:0701:49:52.30+00:42:3710:595,5
93PAŁUBICKI Artur 16CHARZYKOWYOPEN Mężczyźni78M 782022-07-24 09:19:3001:26:2201:50:33.10+00:43:1811:035,4
94MUSIELAK Mirosław 17DZIKI WRCWĄGROWIECOPEN Mężczyźni79M 792022-07-24 09:38:4001:28:3401:50:45.60+00:43:3011:045,4
95NOWICKI Bartosz 80DZIKI WRCWĄGROWIECOPEN Mężczyźni80M 802022-07-24 09:38:4001:28:4101:50:45.70+00:43:3011:045,4
96KAŹMIERCZAK Marcin 142DAMASŁAWEKOPEN Mężczyźni81M 812022-07-24 09:38:4001:28:2301:50:45.85+00:43:3111:045,4
97PIOTROWSKA Kasia 92MOTOŚWIRYGDAŃSKOPEN Kobiety16K 162022-07-24 09:53:2801:23:3801:51:28.10+00:44:1311:085,4
98CIACH Sylwia 46MOTOŚWIRYGDAŃSKOPEN Kobiety17K 172022-07-24 09:53:2801:23:3901:51:28.85+00:44:1411:085,4
99GUZIK Aleksandra 211OPALENICAOPEN Kobiety18K 182022-07-24 09:35:4401:28:0401:52:10.85+00:44:5611:135,3
100LIBERSKI Alan 106MOKRUSOPEN Mężczyźni82M 822022-07-24 09:07:0201:30:1001:52:13.45+00:44:5811:135,3
101FRYC Michał 108WODZISŁAWOPEN Mężczyźni83M 832022-07-24 09:07:0201:30:2001:52:13.55+00:44:5811:135,3
102KLIMCZAK Paweł 107BYTOMOPEN Mężczyźni84M 842022-07-24 09:07:0101:29:5601:52:13.85+00:44:5911:135,3
103WILCZEK Anna 14013 ŚBOTLUBLINIECOPEN Kobiety19K 192022-07-24 09:45:3601:29:0201:53:21.85+00:46:0711:205,3
104KOWALSKA Julia 195ZIELONA GÓRAOPEN Kobiety20K 202022-07-24 09:32:0301:31:5801:55:17.50+00:48:0211:315,2
105WOJCIECHOWSKI Marek 43POZNAŃOPEN Mężczyźni85M 852022-07-24 10:15:5801:34:3101:55:19.80+00:48:0511:315,2
106RZEPSKI Grzegorz 23POZNAŃOPEN Mężczyźni86M 862022-07-24 10:15:5801:36:0201:55:31.15+00:48:1611:335,2
107ŁUCZAK Jakub 94ŚWIDNICAOPEN Mężczyźni87M 872022-07-24 09:53:2701:31:4401:55:31.20+00:48:1611:335,2
108ŻYREK Karol 276KATOWICEOPEN Mężczyźni88M 882022-07-24 09:59:2201:32:4401:56:11.35+00:48:5611:375,2
109CZERNECKI Ludwik 6BORKOWOOPEN Mężczyźni89M 892022-07-24 09:07:0201:32:4001:56:26.00+00:49:1111:385,2
110HARASIMOWICZ Michał 58SZCZECINEKOPEN Mężczyźni90M 902022-07-24 09:50:0401:28:4901:56:35.20+00:49:2011:395,1
111PAJĄK Michał 122DANKOWICEOPEN Mężczyźni91M 912022-07-24 09:50:0401:28:4001:56:35.25+00:49:2011:395,1
112TABIENKO Bartosz 294OPEN Mężczyźni92M 922022-07-24 10:49:3301:34:0601:57:43.75+00:50:2911:465,1
113ROGOWSKI Tomasz 199PIŁAOPEN Mężczyźni93M 932022-07-24 10:49:3201:33:3201:57:45.20+00:50:3011:465,1
114CICHY Łukasz 255POSTOMINOOPEN Mężczyźni94M 942022-07-24 09:41:5301:32:1201:57:50.20+00:50:3511:475,1
115KUBIAK Maciej 274DĘBNICA KASZUBSKAOPEN Mężczyźni95M 952022-07-24 09:41:5301:32:2501:57:51.85+00:50:3711:475,1
116PRZEDLACKI Michał 230REBELSSOCHACZEWOPEN Mężczyźni96M 962022-07-24 10:15:5801:35:5401:58:24.75+00:51:1011:505,1
117RZEPSKA Ania 9POZNAŃOPEN Kobiety21K 212022-07-24 10:15:5801:34:0101:58:25.75+00:51:1111:505,1
118SZAFIRSKI Marek 31CAMINO SŁUPSKSŁUPSKOPEN Mężczyźni97M 972022-07-24 09:53:2801:33:4201:58:50.50+00:51:3511:535,0
119KOWALCZYK Magda 170WARRIORS ŁÓDŹŁÓDŹOPEN Kobiety22K 222022-07-24 10:45:5601:31:0901:59:04.60+00:51:4911:545,0
120MAZUREK Michał 76CHEŁMOPEN Mężczyźni98M 982022-07-24 09:50:0301:34:5602:00:12.20+00:52:5712:015,0
121KAWALEC Dawid 75DOROHUSKOPEN Mężczyźni99M 992022-07-24 09:50:0301:34:4102:00:13.35+00:52:5812:015,0
122BŁACHOWICZ Gabriel 204ALEKSANDRÓW KUJAWSKIOPEN Mężczyźni100M 1002022-07-24 09:25:0301:29:1102:00:21.80+00:53:0712:025,0
123WIELGOSZ Paweł 132KOSZALINOPEN Mężczyźni101M 1012022-07-24 10:19:2101:36:2602:00:46.50+00:53:3112:045,0
124HOLLIŃSKA Natalia 135BKS SKORPION SZCZECINSZCZECINOPEN Kobiety23K 232022-07-24 10:19:2001:36:3802:01:01.25+00:53:4612:065,0
125SZPOTON Ewa 220ŁÓDŹOPEN Kobiety24K 242022-07-24 09:45:3701:33:0102:01:02.40+00:53:4712:065,0
126TYRNA Marcin 141JAWORZNOOPEN Mężczyźni102M 1022022-07-24 10:07:4601:31:3502:01:02.85+00:53:4812:065,0
127MALEC Piotr 236SŁUPSKOPEN Mężczyźni103M 1032022-07-24 09:35:4301:35:5702:01:32.75+00:54:1812:094,9
128CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena 53SIEMIANICEOPEN Kobiety25K 252022-07-24 09:35:4401:35:5202:01:32.80+00:54:1812:094,9
129TARNAWSKI Maciej 35POZNAŃOPEN Mężczyźni104M 1042022-07-24 10:15:5701:34:1802:01:49.40+00:54:3412:104,9
129KROPSKI Michał 137NOWA WIES LEBORSKAOPEN Mężczyźni104M 1042022-07-24 10:58:1201:36:3902:01:49.40+00:54:3412:104,9
131MAROSZ Alicja 244GDYNIAOPEN Kobiety26K 262022-07-24 10:58:1301:36:3202:01:49.90+00:54:3512:104,9
132ŻUR Dawid 266KARTONEX CHODZIEŻDOBRZYCAOPEN Mężczyźni106M 1062022-07-24 10:03:4601:37:0402:01:57.95+00:54:4312:114,9
133LASKOWSKI Mariusz 265KARTONEX CHODZIEŻCHODZIEŻOPEN Mężczyźni107M 1072022-07-24 10:03:4601:37:0102:01:58.30+00:54:4312:114,9
134KULCZAK Paweł 138BRODOWOOPEN Mężczyźni108M 1082022-07-24 09:29:2601:35:2402:02:01.90+00:54:4712:124,9
135PIWOWARSKI Dominik 52REBLINOOPEN Mężczyźni109M 1092022-07-24 09:53:2701:33:5102:02:13.80+00:54:5912:134,9
136NAWROT Marcin 120NA KACU PRZEZ ŚWIATPOZNAŃOPEN Mężczyźni110M 1102022-07-24 09:50:0201:39:3102:03:15.60+00:56:0012:194,9
137CZAJKA Sławomir 121NA KACU PRZEZ ŚWIATPOZNAŃOPEN Mężczyźni111M 1112022-07-24 09:50:0301:40:0902:03:29.40+00:56:1412:204,9
138ZNÓJ Agata 192DOWÓDZTWO OPERACYJNE RSZMARKIOPEN Kobiety27K 272022-07-24 10:07:4601:38:0202:03:35.60+00:56:2012:214,9
139ORLIŃSKI Paweł 143DOWÓDZTWO OPERACYJNE RSZŁOMIANKIOPEN Mężczyźni112M 1122022-07-24 10:07:4601:38:0602:03:37.60+00:56:2212:214,9
140SOBIESKI Nikodem 180GDYNIAOPEN Mężczyźni113M 1132022-07-24 09:38:4301:37:2102:03:53.10+00:56:3812:234,8
141ZIĘTARSKA Sandra 181GRUDZIĄDZOPEN Kobiety28K 282022-07-24 09:38:4201:37:2102:03:53.80+00:56:3912:234,8
142LISIAK Kacper 780IRON FOXHOLENDRYOPEN Mężczyźni114M 1142022-07-24 09:45:3701:35:3802:04:02.30+00:56:4712:244,8
143LISIAK Bogusław 781IRON FOXSIERADZOPEN Mężczyźni115M 1152022-07-24 09:45:3701:35:3002:04:03.00+00:56:4812:244,8
144KOWALSKI Bartłomiej 194ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni116M 1162022-07-24 09:32:0401:36:4902:04:46.80+00:57:3212:284,8
145KRZEMIŃSKI Marek 197ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni117M 1172022-07-24 09:32:0401:37:0002:04:50.20+00:57:3512:294,8
146KOWALSKI Aleksander 196ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni118M 1182022-07-24 09:32:0301:36:4202:04:59.95+00:57:4512:294,8
147SPIŻAK Tomek 290PRUSZCZ GDAŃSKIOPEN Mężczyźni119M 1192022-07-24 10:19:2201:39:0902:06:12.05+00:58:5712:374,8
148OSZCZYNA Aneta 25SIANÓWOPEN Kobiety29K 292022-07-24 09:19:3001:39:5102:06:19.55+00:59:0412:374,7
149OSZCZYNA Grzegorz 24SIANÓWOPEN Mężczyźni120M 1202022-07-24 09:19:3001:39:5602:06:19.60+00:59:0412:374,7
150KWILIŃSKA Weronika 232POŁCZYN ZDRÓJOPEN Kobiety30K 302022-07-24 09:50:0401:40:2002:06:45.30+00:59:3012:404,7
151PIETRZAK Łukasz 286OPEN Mężczyźni121M 1212022-07-24 09:50:0401:40:3502:06:46.85+00:59:3212:404,7
152KUBICKI Jan 99SŁAWNOOPEN Mężczyźni122M 1222022-07-24 10:07:4401:42:0102:06:56.20+00:59:4112:414,7
153ROMANOWICZ Monika 41DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINOPEN Kobiety31K 312022-07-24 10:11:2301:40:2102:06:57.30+00:59:4212:414,7
154POLAK Monika 164KOSZALINOPEN Kobiety32K 322022-07-24 10:11:2201:40:1902:06:57.55+00:59:4212:414,7
155ZAKOŚCIELNA Katarzyna 45DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINOPEN Kobiety33K 332022-07-24 10:11:2201:40:1002:06:57.75+00:59:4312:414,7
156ADAMCZYK Konrad 100KOBYLNICAOPEN Mężczyźni123M 1232022-07-24 10:07:4501:42:0502:07:11.25+00:59:5612:434,7
157ŚLEDŹ Łukasz 97SŁAWNOOPEN Mężczyźni124M 1242022-07-24 10:07:4501:41:1202:07:11.55+00:59:5612:434,7
157CIEPIENIAK Emil 27STARGARDOPEN Mężczyźni124M 1242022-07-24 10:19:2001:38:5302:07:11.55+00:59:5612:434,7
159GRUNTKOWSKA Monia 251DZIEMBOWOOPEN Kobiety34K 342022-07-24 10:07:4501:41:4502:07:15.50+01:00:0012:434,7
160CICHA Ania 252100 BATALION ŁĄCZNOŚCICHODZIEŻOPEN Kobiety35K 352022-07-24 10:07:4501:41:3502:07:16.35+01:00:0112:434,7
161KROMSKI Arkadiusz 185FLORIDA'S GUYSŁOWICZOPEN Mężczyźni126M 1262022-07-24 09:50:0501:39:3502:07:30.70+01:00:1512:454,7
162MILCZAREK Hubert 205FLORIDA'S GUYSWARSZAWAOPEN Mężczyźni127M 1272022-07-24 09:50:0401:39:5902:07:30.85+01:00:1612:454,7
163GONTEK Łukasz 114NIELEGALNISŁUPSKOPEN Mężczyźni128M 1282022-07-24 09:38:4101:35:5002:07:39.00+01:00:2412:454,7
164BRACISZEWSKI Daniel 153CZŁUCHÓWOPEN Mężczyźni129M 1292022-07-24 09:38:4201:36:5602:07:39.20+01:00:2412:454,7
165BRACISZEWSKI Patryk 117SŁUPSKOPEN Mężczyźni130M 1302022-07-24 09:38:4201:36:4702:07:39.55+01:00:2412:454,7
166MURAWSKI Rafał 168MYWYONISŁUPSKOPEN Mężczyźni131M 1312022-07-24 09:38:4101:36:3102:07:41.45+01:00:2612:464,7
167MITUTA Tomasz 110BORKOWOOPEN Mężczyźni132M 1322022-07-24 09:14:1501:44:2202:09:07.35+01:01:5212:544,6
168KRUMPAL Dominik 109BORKOWO ŁOSTOWICKIEOPEN Mężczyźni133M 1332022-07-24 09:14:1501:44:3202:09:07.60+01:01:5212:544,6
169MARECKA Wiktoria 264KOŹMIN WIELKOPOLSKIOPEN Kobiety36K 362022-07-24 10:45:5601:40:0802:09:14.55+01:01:5912:554,6
170TRZECIAK Dariusz 263KOŹMIN WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni134M 1342022-07-24 10:45:5601:40:1402:09:14.80+01:02:0012:554,6
171TRZECIAK Rafał 262JAROCINOPEN Mężczyźni135M 1352022-07-24 10:45:5501:39:5802:09:15.45+01:02:0012:554,6
172GUZEK Kamil 169WARRIORS ŁÓDŹŁÓDŹOPEN Mężczyźni136M 1362022-07-24 10:11:2201:39:0002:09:25.80+01:02:1112:564,6
173KOLCZYŃSKI Paweł 208BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni137M 1372022-07-24 09:53:2701:42:5402:09:34.25+01:02:1912:574,6
174WDOWIARSKA Agnieszka 225WARSZAWAOPEN Kobiety37K 372022-07-24 10:07:4701:43:3502:09:42.85+01:02:2812:584,6
175ANTCZAK Kuba 119BYTOMOPEN Mężczyźni138M 1382022-07-24 10:07:4601:43:3402:09:43.85+01:02:2912:584,6
176NOWAK Zbigniew 127BYKI DREZDENKODREZDENKOOPEN Mężczyźni139M 1392022-07-24 09:45:3601:43:0802:10:20.45+01:03:0513:024,6
177ŁAKOMIEC Maciej 126BYKI DREZDENKODREZDENKOOPEN Mężczyźni140M 1402022-07-24 09:45:3601:43:3002:10:28.95+01:03:1413:024,6
178WOJNICZ Mateusz 60INALFAWRZEŚNIAOPEN Mężczyźni141M 1412022-07-24 09:59:2201:38:1402:11:08.45+01:03:5313:064,6
179CZOSNOWSKI Damian 61MBDORZECHOWOOPEN Mężczyźni142M 1422022-07-24 09:59:2201:37:5802:11:10.20+01:03:5513:074,6
180GŁOWACKI Bartosz 62MBDWRZEŚNIAOPEN Mężczyźni143M 1432022-07-24 09:59:2201:38:0802:11:11.55+01:03:5613:074,6
181OLSZEWSKI Piotr 85TEAM1431SIEDLCEOPEN Mężczyźni144M 1442022-07-24 09:45:3701:43:4402:11:55.55+01:04:4013:114,5
182PRANCZKE Ryszard 37MOTOŚWIRYTUCHOMOPEN Mężczyźni145M 1452022-07-24 09:53:2801:46:4002:12:35.55+01:05:2013:154,5
183OFMAN Piotr 39MOTOŚWIRYGDYNIAOPEN Mężczyźni146M 1462022-07-24 09:53:2801:46:3002:12:36.00+01:05:2113:154,5
184MAGIERA Marta 40MOTOŚWIRYGDAŃSKOPEN Kobiety38K 382022-07-24 09:53:2801:46:1002:12:37.10+01:05:2213:154,5
185SZYMANEK Przemysław 44MOTOŚWIRYGDAŃSKOPEN Mężczyźni147M 1472022-07-24 09:53:2701:46:5202:12:37.65+01:05:2213:154,5
186NIEWIADOWSKI Robert 131STARE BIELICEOPEN Mężczyźni148M 1482022-07-24 10:11:2201:41:5402:13:30.50+01:06:1513:214,5
187LIPSKA Joanna 295OPEN Kobiety39K 392022-07-24 10:11:2201:41:4902:13:32.60+01:06:1713:214,5
188ŻABA Damian 222SZCZECINOPEN Mężczyźni149M 1492022-07-24 09:45:3601:45:5602:15:34.20+01:08:1913:334,4
189WORACH Oktawia 223SZCZECINOPEN Kobiety40K 402022-07-24 09:45:3601:45:5202:15:34.75+01:08:2013:334,4
190LEPISZ Piotr 7WĄBRZEŹNOOPEN Mężczyźni150M 1502022-07-24 09:19:3001:47:2602:15:47.10+01:08:3213:344,4
191KRAWCZYK Bartosz 129365 CHEAT DAYGDAŃSKOPEN Mężczyźni151M 1512022-07-24 09:29:2701:41:3702:16:30.00+01:09:1513:394,4
192PTASINSKI Piotr 130365 CHEAT DAYGDAŃSKOPEN Mężczyźni152M 1522022-07-24 09:29:2701:41:2302:16:30.10+01:09:1513:394,4
193DURAJCZYK Piotr 182365 CHEAT DAYLEŹNOOPEN Mężczyźni153M 1532022-07-24 09:29:2701:41:3102:16:30.25+01:09:1513:394,4
194MOŻDŻYŃSKI Tomasz 234JRG BRDDARŁOWOOPEN Mężczyźni154M 1542022-07-24 10:19:2001:39:4502:17:22.95+01:10:0813:444,4
195FACER Jon 214LUBOŃOPEN Mężczyźni155M 1552022-07-24 09:50:0401:43:4802:17:27.90+01:10:1313:444,4
196CICHOŃSKI Maksymilian 226SŁAWNOOPEN Mężczyźni156M 1562022-07-24 10:19:1901:48:0002:19:44.75+01:12:3013:584,3
197KUBERA Agnieszka 186SŁAWNOOPEN Kobiety41K 412022-07-24 10:19:1901:48:1502:19:46.15+01:12:3113:584,3
198MOKSZAN-MIKOŁAJCZAK Iwona 187SŁAWNOOPEN Kobiety42K 422022-07-24 10:19:1901:48:2202:19:46.70+01:12:3113:584,3
199RAKOWSKI Nikodem 271AGENTY KASZUBSKIEKARTUZYOPEN Mężczyźni157M 1572022-07-24 11:17:1101:43:5502:19:55.05+01:12:4013:594,3
200GRABIANOWSKI Tomasz 243PROGRESCHODZIEŻOPEN Mężczyźni158M 1582022-07-24 10:24:5901:50:3402:20:02.70+01:12:4714:004,3
201KAMIŃSKA Agnieszka 248MIROSŁAWOPEN Kobiety43K 432022-07-24 10:24:5801:51:1002:20:04.10+01:12:4914:004,3
202ORCHOWICZ Remigiusz 240PROGRESZACHARZYNOPEN Mężczyźni159M 1592022-07-24 10:24:5901:52:0002:20:04.20+01:12:4914:004,3
203GŁUSZKIEWICZ Weronika 237CHODZIEŻOPEN Kobiety44K 442022-07-24 10:24:5801:51:2802:20:04.95+01:12:5014:004,3
204DOMOWICZ Anna 238PROGRESSCHODZIEŻOPEN Kobiety45K 452022-07-24 10:24:5801:51:0102:20:05.40+01:12:5014:004,3
205ANASTAZIAK Weronika 239BUDZYŃOPEN Kobiety46K 462022-07-24 10:24:5801:51:3302:20:05.55+01:12:5014:004,3
206ANASTAZIAK Anna 241BUDZYŃOPEN Kobiety47K 472022-07-24 10:24:5801:52:2502:20:06.30+01:12:5114:004,3
207WIENKE Rafał 242PROGRESMARGONINOPEN Mężczyźni160M 1602022-07-24 10:24:5901:52:3802:20:07.30+01:12:5214:004,3
208RUMAK Józef 228AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJTRZEBOŚOPEN Mężczyźni161M 1612022-07-24 09:35:4401:55:3102:23:33.10+01:16:1814:214,2
209STRZELCZYK Jakub 209OPALENICAOPEN Mężczyźni162M 1622022-07-24 09:35:4501:57:4302:23:37.50+01:16:2214:214,2
210DYMEK Gniewomir 235INIEMAMOCNIOBORNIKIOPEN Mężczyźni163M 1632022-07-24 09:41:5501:56:4102:25:14.80+01:18:0014:314,1
211PIETZ Kamila 146INIEMAMOCNIOBORNIKIOPEN Kobiety48K 482022-07-24 09:41:5501:56:1102:25:15.25+01:18:0014:314,1
212LUTY Mariusz 183INIEMAMOCNIOBORNIKIOPEN Mężczyźni164M 1642022-07-24 09:41:5601:56:4802:25:15.50+01:18:0014:314,1
213STANIECKI Krzysztof 144INIEMAMOCNIOBORNIKIOPEN Mężczyźni165M 1652022-07-24 09:41:5501:56:3602:25:15.90+01:18:0114:314,1
213PIDEK-SZCZECH Jolanta 149OBORNIKIOPEN Kobiety49K 492022-07-24 09:41:5401:56:3702:25:15.90+01:18:0114:314,1
215JENEK Agnieszka 147CHLUDOWOOPEN Kobiety50K 502022-07-24 09:41:5401:56:2302:25:16.55+01:18:0114:314,1
216JASZCZAK Ireneusz 145INIEMAMOCNIOBORNIKIOPEN Mężczyźni166M 1662022-07-24 09:41:5401:56:2802:25:16.95+01:18:0214:314,1
217BARTKOWSKI Kacper 13NOWY DWÓR GDAŃSKIOPEN Mężczyźni167M 1672022-07-24 09:53:2901:53:2302:26:42.80+01:19:2814:404,1
218GŁOGOWSKI Paweł 15NOWY DWÓR GDAŃSKIOPEN Mężczyźni168M 1682022-07-24 09:53:2901:53:2502:26:44.00+01:19:2914:404,1
219GŁOGOWSKA Magdalena 14NOWY DWÓR GDAŃSKIOPEN Kobiety51K 512022-07-24 09:53:2901:53:2102:26:44.10+01:19:2914:404,1
220BARTKOWSKA Karolina 12NOWY DWÓR GDAŃSKIOPEN Kobiety52K 522022-07-24 09:53:2901:53:2402:26:45.40+01:19:3014:404,1
221MARUSZCZAK Joanna 159KIELCEOPEN Kobiety53K 532022-07-24 09:38:4201:53:5602:27:24.25+01:20:0914:444,1
222MARUSZCZAK Damian 158KIELCEOPEN Mężczyźni169M 1692022-07-24 09:38:4301:54:2002:27:24.30+01:20:0914:444,1
223LIPA Zbigniew 247MĄDRE LWYOSTROWIEC ŚWOPEN Mężczyźni170M 1702022-07-24 09:38:4201:54:1002:27:25.15+01:20:1014:444,1
224LAMPARSKI Kamil 51WŻW POZNAŃPOZNAŃOPEN Mężczyźni171M 1712022-07-24 09:07:0301:54:2702:27:28.85+01:20:1414:444,1
225KURPISZ Przemysław 56WŻW POZNAŃPOZNAŃOPEN Mężczyźni172M 1722022-07-24 09:07:0301:54:4502:27:29.65+01:20:1414:444,1
226WACHOWIAK Paweł 55WŻW POZNAŃPOZNAŃOPEN Mężczyźni173M 1732022-07-24 09:07:0301:54:5802:28:47.25+01:21:3214:524,0
227GRYCZKA Piotr 93WŻW POZNAŃMUROWANA GOŚLINAOPEN Mężczyźni174M 1742022-07-24 09:07:0301:55:1902:31:57.90+01:24:4315:113,9
228KOBIELSKI Mateusz 125WŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni175M 1752022-07-24 09:07:0201:52:1402:32:06.10+01:24:5115:123,9
229GRZEŚKOWIAK Adam 210DIRTY SPARROWSOPALENICAOPEN Mężczyźni176M 1762022-07-24 09:35:4401:58:0002:32:55.45+01:25:4015:173,9
230KAŁEK Jagoda 213DRITY SPAROWSOPALENICAOPEN Kobiety54K 542022-07-24 09:35:4401:57:4002:33:02.95+01:25:4815:183,9
231KOBIELSKI Dawid 124WŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni177M 1772022-07-24 09:07:0201:52:4702:33:49.65+01:26:3415:223,9
232ZNAMIROWSKI Sebastian 84SŁUPSKOPEN Mężczyźni178M 1782022-07-24 09:14:1601:59:2702:34:04.55+01:26:4915:243,9
233BORYSEWICZ Adrian 136SŁUPSKOPEN Mężczyźni179M 1792022-07-24 09:14:1601:59:1902:34:04.70+01:26:4915:243,9
234STOPPA Sławomir 98STAROGARD GD.OPEN Mężczyźni180M 1802022-07-24 09:14:1601:59:3702:34:04.75+01:26:5015:243,9
235DUTKIEWICZ Maria 22SŁUPSKOPEN Kobiety55K 552022-07-24 09:14:1601:59:0202:34:04.85+01:26:5015:243,9
236DERRA Michał 5W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKOPEN Mężczyźni181M 1812022-07-24 09:14:1601:59:0002:34:05.30+01:26:5015:243,9
237WALICHA Tomasz 20W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKOPEN Mężczyźni182M 1822022-07-24 09:14:1601:59:0802:34:06.25+01:26:5115:243,9
238RODZEŃ Renata 179STRZEGOMOPEN Kobiety56K 562022-07-24 10:03:4502:01:5902:34:52.60+01:27:3715:293,9
239RODZEŃ Małgorzata 176STRZEGOMOPEN Kobiety57K 572022-07-24 10:03:4502:01:4902:34:53.20+01:27:3815:293,9
240MADZIARA Sebastian Max 174GRH COMMANDO 62 ŚWIDNICAŚWIDNICAOPEN Mężczyźni183M 1832022-07-24 10:03:4402:01:2502:34:53.55+01:27:3815:293,9
241MADZIARA Anna 175ŚWIDNICAOPEN Kobiety58K 582022-07-24 10:03:4402:01:4202:34:53.90+01:27:3915:293,9
242DYDYCZ Tomasz 219SWIDNICAOPEN Mężczyźni184M 1842022-07-24 10:03:4502:03:1202:34:54.30+01:27:3915:293,9
243RODZEŃ Łukasz 177STRZEGOMOPEN Mężczyźni185M 1852022-07-24 10:03:4402:02:1402:34:54.40+01:27:3915:293,9
244KRUKOWSKI Kamil 178STRZEGOMOPEN Mężczyźni186M 1862022-07-24 10:03:4502:02:3502:34:54.60+01:27:3915:293,9
245CHLEBWSKI Janusz 282OPEN Mężczyźni187M 1872022-07-24 10:03:4502:02:2802:34:54.90+01:27:4015:293,9
246MALCZYK Justyna 221SWIDNICAOPEN Kobiety59K 592022-07-24 10:03:4402:03:1002:34:55.30+01:27:4015:293,9
247DYDYCZ Iwona 218SWIDNICAOPEN Kobiety60K 602022-07-24 10:03:4402:02:5202:34:55.90+01:27:4115:293,9
248FLORKIEWICZ Michał 54WARSZAWAOPEN Mężczyźni188M 1882022-07-24 09:14:1501:56:1002:36:05.90+01:28:5115:363,8
249PLUCIŃSKI Sylwester 201WARSZAWAOPEN Mężczyźni189M 18902:18:5402:39:38.00+01:32:2315:573,8
250GRUDZIEŃ Wojciech 95KOŁOBRZEGOPEN Mężczyźni190M 1902022-07-24 09:32:0302:03:2602:39:42.60+01:32:2715:583,8
251JÓZEFACIUK Wiesław 68ŁÓDŹOPEN Mężczyźni191M 1912022-07-24 09:32:0302:10:5702:43:52.75+01:36:3816:233,7
252ANDRZEJEWSKI Maksymilian 298OPEN Mężczyźni192M 1922022-07-24 09:07:0202:11:1902:45:25.60+01:38:1016:323,6
252ANDRZEJEWSKI Miłosz 297OPEN Mężczyźni192M 1922022-07-24 09:07:0202:11:2202:45:25.60+01:38:1016:323,6
254SELIGA Ania 296STĘSZEWOPEN Kobiety61K 612022-07-24 09:07:0202:10:4702:45:25.95+01:38:1116:323,6
255WYROSTKIEWICZ Błażej 267GRUDZIĄDZOPEN Mężczyźni194M 1942022-07-24 09:19:3002:07:1402:46:12.10+01:38:5716:373,6
256HADYNA Nurwadi 400FDZIELNIŁÓDŹOPEN Kobiety62K 622022-07-24 09:32:0202:12:0402:48:13.80+01:40:5916:493,6
257NEJC Wojtek 559FDZIELNIBUKOWIECOPEN Mężczyźni195M 1952022-07-24 09:32:0302:12:5502:49:22.10+01:42:0716:563,5
258NEJC Michal 557FDZIELNIBUKOWIECOPEN Mężczyźni196M 1962022-07-24 09:32:0302:13:0702:49:24.95+01:42:1016:563,5
259NEJC Darek 558FDZIELNIBUKOWIECOPEN Mężczyźni197M 1972022-07-24 09:32:0302:13:2302:49:27.00+01:42:1216:563,5
260PIEKARSKI Janusz 401FDZIELNIŁÓDŹOPEN Mężczyźni198M 1982022-07-24 09:32:0302:13:3402:49:39.20+01:42:2416:573,5
261PAWLISZYN Mateusz 11OSTRÓDAOPEN Mężczyźni199M 1992022-07-24 10:15:5802:22:3702:51:19.05+01:44:0417:073,5
262JAKUBIK Karol 206WATŚWIDWINOPEN Mężczyźni200M 2002022-07-24 10:15:5802:17:3502:57:03.05+01:49:4817:423,4
263TOPÓLSKI Piotr 224CZERWONKA SZLACHECKAOPEN Mężczyźni201M 2012022-07-24 10:15:5802:17:4802:57:04.00+01:49:4917:423,4
264TELEJ Sebastian 212ŚWIDWINOPEN Mężczyźni202M 2022022-07-24 10:15:5802:18:1802:57:04.35+01:49:4917:423,4
265DUDEK Mateusz 207PIASTÓWOPEN Mężczyźni203M 2032022-07-24 10:15:5802:18:3602:57:05.35+01:49:5017:423,4
266BABIAK Bartosz 216ŚWIDWINOPEN Mężczyźni204M 2042022-07-24 10:15:5802:18:1602:57:10.35+01:49:5517:433,4
Niesklasyfikowani
DQRAKOCZY Monika 66I TAK MNIE NIE BĘDZIE NA FILMIEPOZNAŃOPEN Kobiety2022-07-24 10:19:2001:31:34 DQ01:53:26.15 DQ0:005,3
DUNOWSKA Teresa 193DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINOPEN Kobiety2022-07-24 10:11:22 DNF DNF--
Znaleziono 268 wynik(ów)