Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-06-05
Miejsce : Oborniki
Dystans : 10 R km
Zgłoszonych : 53
Wystartowało : 46
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 46
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu3kmKara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAŹMIERCZAK Paweł 20KATOWICEOPEN Mężczyźni1M 12022-06-05 09:04:0501:48:49.95 10:525,5
2PAWŁOWSKI Tadeusz 57CHOCISZEWO OPEN Mężczyźni2M 22022-06-05 09:09:5102:06:25.40+00:17:3512:384,7
3DUDEK Justyna 12CZARNKÓWOPEN Kobiety1K 12022-06-05 09:04:0802:11:12.55+00:22:2213:074,6
4JAGODZIŃSKI Dominik 17ROTAKOŻUCHÓWOPEN Mężczyźni3M 32022-06-05 09:07:2402:11:22.30+00:22:3213:084,6
5BRUKWICKI Michał 2KLUBPOZNAŃOPEN Mężczyźni4M 42022-06-05 09:04:0502:11:30.20+00:22:4013:094,6
6METZ Piotr 33LUBINOPEN Mężczyźni5M 52022-06-05 09:07:2302:16:46.75+00:27:5613:404,4
7BILEWICZ Kacper 1LUBINOPEN Mężczyźni6M 62022-06-05 09:07:2402:17:06.20+00:28:1613:424,4
8WOŹNIAK Szymon 54ROTAKOŻUCHÓWOPEN Mężczyźni7M 72022-06-05 09:07:2402:17:11.15+00:28:2113:434,4
9KOSTANOWICZ Marek 26LUBINOPEN Mężczyźni8M 82022-06-05 09:09:5102:19:12.75+00:30:2213:554,3
10MOROCH Jarek 35LUBINOPEN Mężczyźni9M 92022-06-05 09:09:5002:19:13.40+00:30:2313:554,3
11DĄBKIEWICZ Mateusz 8OSP SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYOPEN Mężczyźni10M 102022-06-05 09:44:4000:33:2302:20:32.15+00:31:4214:034,3
12MICHALAK Adrian 34ROTASTUDZIENIECOPEN Mężczyźni11M 112022-06-05 09:07:2402:20:47.05+00:31:5714:044,3
13CHWALISZEWSKI Emil 6SZCZYTNIKIOPEN Mężczyźni12M 122022-06-05 09:04:0902:27:33.60+00:38:4314:454,1
14BUJKO Adrian 3ELBLĄGOPEN Mężczyźni13M 132022-06-05 09:07:2302:29:23.25+00:40:3314:564,0
15BUJKO Daniel 4GRONOWO ELBLĄSKIEOPEN Mężczyźni14M 142022-06-05 09:07:2402:30:18.40+00:41:2815:014,0
16KEMPSKI Michał 22DRUŻYNA WYBRZEŻA KLATKI SCHODOWEJPOZNAŃOPEN Mężczyźni15M 152022-06-05 09:07:2302:32:58.60+00:44:0815:173,9
17WIŚNIEWSKI Piotr 51DRUŻYNA WYBRZEŻA KLATKI SCHODOWEJPOZNAŃOPEN Mężczyźni16M 162022-06-05 09:07:2302:32:58.85+00:44:0815:173,9
18PRZYBYLAK Michał 41DRUŻYNA WYBRZEŻA KLATKI SCHODOWEJPOZNAŃOPEN Mężczyźni17M 172022-06-05 09:07:2202:32:59.40+00:44:0915:173,9
19ZWIERZCHOWSKI Piotr 56DRUŻYNA WYBRZEŻA KLATKI SCHODOWEJPOZNAŃOPEN Mężczyźni18M 182022-06-05 09:07:2202:33:00.00+00:44:1015:183,9
20NOWICKI Bartosz 37DZIKI WRCWĄGROWIECOPEN Mężczyźni19M 192022-06-05 09:04:0702:37:16.80+00:48:2615:433,8
21KACZOR Karol 19WĄGROWIECOPEN Mężczyźni20M 202022-06-05 09:04:0702:37:16.85+00:48:2615:433,8
22MUSIELAK Mirosław 36DZIKI WRCWĄGROWIECOPEN Mężczyźni21M 212022-06-05 09:04:0602:37:19.15+00:48:2915:433,8
23KAŹMIERCZAK Marcin 21DZIKI WRCDAMASŁAWEKOPEN Mężczyźni22M 222022-06-05 09:04:0700:10:0002:47:18.00+00:58:2815:433,8
24KURZYDŁOWSKI Maciej 29BORNE SULINOWOOPEN Mężczyźni23M 232022-06-05 09:04:0602:52:30.90+01:03:4017:153,5
25KLUZA Karol 23SZCZECINEKOPEN Mężczyźni24M 242022-06-05 09:04:0702:52:30.95+01:03:4117:153,5
26CIESIELSKI Damian 7OSP PROCHYWIELICHOWOOPEN Mężczyźni25M 252022-06-05 09:04:0902:58:17.50+01:09:2717:493,4
27DRYKA Michał 11RAKONIEWICEOPEN Mężczyźni26M 262022-06-05 09:04:0902:58:17.70+01:09:2717:493,4
28WOŚ Łukasz 52RAKONIEWICEOPEN Mężczyźni27M 272022-06-05 09:04:0902:58:20.80+01:09:3017:503,4
29KMIECIK Mirosław 24NIAGARA FITNESS KLUBRAKONIEWICEOPEN Mężczyźni28M 282022-06-05 09:04:0902:58:21.15+01:09:3117:503,4
30KOKIEL Jakub 25MIESZKOWICEOPEN Mężczyźni29M 292022-06-05 09:09:5303:18:37.00+01:29:4719:513,0
31SOKOLSKA Marta 45WRZEŚNIAOPEN Kobiety2K 22022-06-05 09:09:5203:18:37.75+01:29:4719:513,0
32PILARZ Jakub 40DRUŻYNA CIERPIENIAOSTROW WLKPOPEN Mężczyźni30M 302022-06-05 09:09:5400:10:0003:22:20.30+01:33:3019:143,1
33SZYSZKA Slawomir 48WARSZAWAOPEN Mężczyźni31M 312022-06-05 09:04:0803:26:47.25+01:37:5720:402,9
34JANOWIECKA Angelika 18GDYNIAOPEN Kobiety3K 32022-06-05 09:04:0700:10:0003:27:43.00+01:38:5319:463,0
35ŚLĘCZEK Mateusz 49NIETYPOWYBELFERWROCŁAWOPEN Mężczyźni32M 322022-06-05 09:04:0700:10:0003:27:50.15+01:39:0019:473,0
36RUMAK Józef 42AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJTRZEBOŚOPEN Mężczyźni33M 332022-06-05 09:09:5403:28:46.55+01:39:5620:522,9
37DĄBROWSKI Emil 9MALBORKOPEN Mężczyźni34M 342022-06-05 09:09:5303:28:47.05+01:39:5720:522,9
38KOPERCZAK Grzegorz 940PIETRZYKOWICEOPEN Mężczyźni35M 352022-06-05 09:09:5203:28:48.40+01:39:5820:522,9
39SADOWSKI Bartłomiej 43SDAWROCŁAWOPEN Mężczyźni36M 362022-06-05 09:09:5300:10:0003:52:13.35+02:03:2322:132,7
40SZACHT Izabela 47POZNAŃOPEN Kobiety4K 42022-06-05 09:09:5200:10:0004:09:25.20+02:20:3523:562,5
41SZACHT Rafał 46POZNAŃOPEN Mężczyźni37M 372022-06-05 09:09:5100:10:0004:09:27.00+02:20:3723:562,5
42LEMBICZ Maciej 30BE3LUBOŃOPEN Mężczyźni38M 382022-06-05 09:09:5200:10:0004:11:10.95+02:22:2124:072,5
43LEMBICZ Ewa 31LUBOŃOPEN Kobiety5K 52022-06-05 09:09:5100:10:0004:11:11.75+02:22:2124:072,5
44GRECHUTA Tomasz 14BKSZWBYDGOSZCZOPEN Mężczyźni39M 392022-06-05 09:09:5202:28:2100:10:0005:16:40.30+03:27:5030:402,0
45KSOBIAK Jędrzej 28BYDGOSKI KLUB SZTUK WALKIBYDGOSZCZOPEN Mężczyźni40M 402022-06-05 09:09:5202:28:2300:10:0005:16:41.00+03:27:5130:402,0
46PAJĄK Michał 38DANKOWICEOPEN Mężczyźni41M 412022-06-05 09:09:5403:25:2001:40:0007:19:21.15+05:30:3133:561,8
Znaleziono 46 wynik(ów)