FORMOZA – SHORT
Formoza Challenge Oborniki
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-06-05
Miejsce : Oborniki
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 445
Wystartowało : 404
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 402
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PAWŁOWSKI Kamil 1378JW 3605CHOCEŃOPEN Mężczyźni1M 12022-06-05 13:00:1800:46:58.50 9:236,4
2WERYK Sebastian 147010 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWAOPEN Mężczyźni2M 22022-06-05 13:00:1800:46:59.20+00:00:009:236,4
3GOJTKA Mariusz 1180MMA DEVIL MIEDZYCHODPSZCZEWOPEN Mężczyźni3M 32022-06-05 13:09:2200:49:26.45+00:02:279:536,1
4GOJTKA Marcin 1181MMA DEBIL MIĘDZYCHÓDSWIECHOCINOPEN Mężczyźni4M 42022-06-05 13:09:2300:49:26.65+00:02:289:536,1
5DOLNY Krystian 1149WYJADACZ TEAMCZARNKÓWOPEN Mężczyźni5M 52022-06-05 13:00:1800:52:45.80+00:05:4710:335,7
6NAGLAK Hubert 1353HELL'S GYM OCR PĘPOWOSZELEJEWOOPEN Mężczyźni6M 62022-06-05 13:00:1800:52:53.10+00:05:5410:345,7
7HELLWICH Łukasz 1202MMA DEVIL INVICTUS BJJ MIĘDZYCHÓDBIELSKOOPEN Mężczyźni7M 72022-06-05 13:09:2300:53:54.45+00:06:5510:465,6
8GILLA Grzegorz 1177KASZUBI LUZINOWYSZECINOOPEN Mężczyźni8M 82022-06-05 13:00:1900:54:01.25+00:07:0210:485,6
9KRACIŃSKI Adrian 1271ŚWIEBODZINOPEN Mężczyźni9M 92022-06-05 13:50:1100:55:59.95+00:09:0111:115,4
10CZAPIEWSKI Bartosz 1143MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni10M 102022-06-05 13:09:2300:56:30.75+00:09:3211:185,3
11MACHONIAK Jakub 1308SKAPEOPEN Mężczyźni11M 112022-06-05 13:50:1100:56:52.35+00:09:5311:225,3
12WEBER Karol 1469MMA DEVIL MIEDZYCHÓDSIERAKÓWOPEN Mężczyźni12M 122022-06-05 13:09:2300:57:29.60+00:10:3111:295,2
13CZECH Kamil 1145MOGILNOOPEN Mężczyźni13M 132022-06-05 13:01:5400:58:10.80+00:11:1211:385,2
14MIELCAREK Konrad 1333DIRTY SPARROWSGRODZISK WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni14M 142022-06-05 13:01:5601:01:00.40+00:14:0112:124,9
15PŁOCHOCKI Kacper 1385ŚWIEBODZINOPEN Mężczyźni15M 152022-06-05 13:50:1101:01:43.95+00:14:4512:204,9
16KAŹMIERCZAK Jakub 1244JW 3605ŚREMOPEN Mężczyźni16M 162022-06-05 13:00:2001:03:35.50+00:16:3712:434,7
17FILIPIAK Dominik 1163POŁAJEWOOPEN Mężczyźni17M 172022-06-05 13:03:3501:06:07.50+00:19:0913:134,5
18SIKORA Marek 1416BODY CHALLENGE OPOLEOPOLEOPEN Mężczyźni18M 182022-06-05 13:00:1901:06:38.15+00:19:3913:194,5
19ŚMIGŁO Łukasz 1452DIRTY SPARROWSSZAMOTUŁYOPEN Mężczyźni19M 192022-06-05 13:01:5501:06:44.90+00:19:4613:204,5
20WOJDAK Kamil 1487ŚREMOPEN Mężczyźni20M 202022-06-05 13:01:5601:08:55.60+00:21:5713:474,4
21DUBAJ Jakub 1151MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWASZCZENURZEOPEN Mężczyźni21M 212022-06-05 13:00:2001:09:40.75+00:22:4213:564,3
22CHWIAŁKOWSI Kacper 1137DIRTY SPARROWSGRODZISK WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni22M 222022-06-05 13:01:5501:10:35.15+00:23:3614:074,3
23WAŃDOCH Cezary 1466POZNAŃOPEN Mężczyźni23M 232022-06-05 13:00:2001:10:38.60+00:23:4014:074,2
24SROKA Damian 1428MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni24M 242022-06-05 13:37:0501:11:04.15+00:24:0514:124,2
25DĄBEK Patryk 1146COLOS GYMPIŁAOPEN Mężczyźni25M 252022-06-05 13:11:0901:11:11.75+00:24:1314:144,2
26KĘDZIOR Jakub 1535POZNAŃOPEN Mężczyźni26M 262022-06-05 13:00:1901:11:41.40+00:24:4214:204,2
27SAUERMANN Radek 1413POZNAŃOPEN Mężczyźni27M 272022-06-05 13:00:1901:11:45.80+00:24:4714:214,2
28KAROLAK Tomasz 1236SZWADRON KAWALERII ZIEMI KOŃIŃSKIEJBRZEZINYOPEN Mężczyźni28M 282022-06-05 13:09:2601:13:21.00+00:26:2214:404,1
29SKWERES Wojtek 1421ALEKSANDRIAOPEN Mężczyźni29M 292022-06-05 13:09:2501:13:22.15+00:26:2314:404,1
30RATAJSKA Iga 346MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety1K 12022-06-05 13:37:0701:14:17.75+00:27:1914:514,0
31LEPPAK Małgorzata 1297ZŁOCIENIECOPEN Kobiety2K 22022-06-05 13:01:5701:15:08.65+00:28:1015:014,0
32SKRZYPCZAK Paweł 1419MIEJSKA GÓRKAOPEN Mężczyźni30M 302022-06-05 13:00:1901:15:12.10+00:28:1315:024,0
33MURAWSKI Rafal 1350NIEDOLISKIZLOCIENIECOPEN Mężczyźni31M 312022-06-05 13:01:5701:15:16.40+00:28:1715:034,0
34RADZIEJEWSKI Paweł 1398WROCŁAWOPEN Mężczyźni32M 322022-06-05 13:00:1901:15:38.10+00:28:3915:074,0
35CESAK Grzegorz 1131ZŁOCIENIECOPEN Mężczyźni33M 332022-06-05 13:01:5601:15:57.30+00:28:5815:113,9
36BRILLOWSKI Karol 1126SRKBRODNICA GÓRNAOPEN Mężczyźni34M 342022-06-05 13:01:5301:16:03.50+00:29:0515:123,9
37WOJNICKI Wojciech 1488DIRTY SPARROWSSKÓRZEWOOPEN Mężczyźni35M 352022-06-05 13:01:5601:16:24.20+00:29:2515:163,9
38ŚMIGLAK Katarzyna 1451DIRTY SPARROWSSZAMOTUŁYOPEN Kobiety3K 32022-06-05 13:01:5301:16:27.05+00:29:2815:173,9
39TOMCZAK Joanna 1460BOGDANOWOOPEN Kobiety4K 42022-06-05 13:01:5301:16:30.20+00:29:3115:183,9
40NOWAK Tomasz 1361KUMPLI DFUCHOBORNIKIOPEN Mężczyźni36M 362022-06-05 13:26:0301:17:19.50+00:30:2115:273,9
41SROCZYŃSKI Igor 1427WARSZAWAOPEN Mężczyźni37M 372022-06-05 13:27:5301:18:30.35+00:31:3115:423,8
42KASPER Franciszek 1243KUMPLI DFUCHOBORNIKIOPEN Mężczyźni38M 382022-06-05 13:23:4601:19:36.15+00:32:3715:553,8
43SAUERMANN Jacek 1412DRAWSKOOPEN Mężczyźni39M 392022-06-05 13:09:2401:20:27.40+00:33:2816:053,7
44BARCZYK Filip 1108WRONKIOPEN Mężczyźni40M 402022-06-05 13:09:2401:20:33.95+00:33:3516:063,7
45LENARCIK Maja 1296PORĘBAOPEN Kobiety5K 52022-06-05 13:16:2601:21:04.25+00:34:0516:123,7
46PTASZEK Jarosław 1395BIEDRUSKOOPEN Mężczyźni41M 412022-06-05 13:11:1101:21:12.55+00:34:1416:143,7
46STRYJAK Marek 1436BIEDRUSKOOPEN Mężczyźni41M 412022-06-05 13:11:1101:21:12.55+00:34:1416:143,7
48KRUSICKI Arek 1280KISZEWOOPEN Mężczyźni43M 432022-06-05 13:42:0901:21:57.10+00:34:5816:233,7
49SKOWRON Andrzej 1418KISZEWOOPEN Mężczyźni44M 442022-06-05 13:42:0901:22:15.35+00:35:1616:273,6
50ZAWIASIŃSKI Mateusz 1504OFFICE 207POZNAŃOPEN Mężczyźni45M 452022-06-05 13:50:1201:22:28.20+00:35:2916:293,6
51WIŚNIEWSKI Alan 1482OFFICE 207SULĘCINEKOPEN Mężczyźni46M 462022-06-05 13:50:1201:22:28.65+00:35:3016:293,6
51MILARSKI Mikołaj 1336OFFICE 207PRZYSIEKA POLSKAOPEN Mężczyźni46M 462022-06-05 13:50:1201:22:28.65+00:35:3016:293,6
53JAROSZKO Małgorzata 1212OBORNIKIOPEN Kobiety6K 62022-06-05 13:11:1101:22:30.15+00:35:3116:303,6
54JAWORSKA Martyna 1214KOŻUCHÓWOPEN Kobiety7K 72022-06-05 13:18:4801:22:51.25+00:35:5216:343,6
55TOMKIEWICZ Sebastian 1462-KAMIENIECOPEN Mężczyźni48M 482022-06-05 13:16:2801:22:57.60+00:35:5916:353,6
56MAGDZIŃSKI Oskar 1224OPEN Mężczyźni49M 492022-06-05 13:11:0901:24:32.25+00:37:3316:543,5
57TRZEPACZ Dawid 1464SZAŁEOPEN Mężczyźni50M 502022-06-05 13:46:2201:25:02.55+00:38:0417:003,5
58BORSUCZAK Krystian 1539OPEN Mężczyźni51M 512022-06-05 13:11:1001:25:11.55+00:38:1317:023,5
59SZEWCZYK Bartosz 1538OPEN Mężczyźni52M 522022-06-05 13:11:1001:25:12.05+00:38:1317:023,5
60MASIERA Krzysztof 1541OPEN Mężczyźni53M 532022-06-05 13:11:1001:25:12.70+00:38:1417:023,5
61KOSIARKIEWICZ Krzysztof 1260NOWE GRONOWOOPEN Mężczyźni54M 542022-06-05 13:03:3801:25:28.25+00:38:2917:053,5
62BOGUS Agnieszka 1120BURZENINOPEN Kobiety8K 82022-06-05 13:11:1201:25:29.30+00:38:3017:053,5
63KOSIARKIEWICZ Martyna 1259NOWE GRONOWOOPEN Kobiety9K 92022-06-05 13:03:3901:25:31.10+00:38:3217:063,5
64SKRZYPCZYK Martyna 1420COLOS GYMPIŁAOPEN Kobiety10K 102022-06-05 13:11:0901:25:37.50+00:38:3917:073,5
65KULWAS Rafal 1285COLOS GYMPIŁAOPEN Mężczyźni55M 552022-06-05 13:11:0901:25:37.80+00:38:3917:073,5
66NOWAK Katarzyna 1360ŚMIGIELOPEN Kobiety11K 112022-06-05 13:40:0401:26:13.25+00:39:1417:143,5
67RUTKOWSKI Arek 1405DIRTY SPARROWSGRODZISK WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni56M 562022-06-05 13:01:5601:27:16.15+00:40:1717:273,4
68GOŁEMBIEWSKI Wojciech 1186ZAKRZEWOOPEN Mężczyźni57M 572022-06-05 13:40:0501:27:34.35+00:40:3517:303,4
69GRACZYK Albert 1188WAŁCZOPEN Mężczyźni58M 582022-06-05 13:03:3501:28:32.20+00:41:3317:423,4
70KAROLAK Wiktor 1237BRZEZINYOPEN Mężczyźni59M 592022-06-05 13:09:2501:29:48.50+00:42:5017:573,3
71FRYDRYCH Artur 1170LIVE LONG AND PROSPERPOZNANOPEN Mężczyźni60M 602022-06-05 13:09:2501:29:54.60+00:42:5617:583,3
72DOBROWOLSKI Bartosz 606OBORNIKIOPEN Mężczyźni61M 612022-06-05 13:03:3601:30:09.20+00:43:1018:013,3
73ZAWIDZKI Dariusz 1505MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni62M 622022-06-05 13:37:0701:30:36.10+00:43:3718:073,3
74CZARNECKA Ewa 1144MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety12K 122022-06-05 13:37:0501:30:37.55+00:43:3918:073,3
75MAŃKA Piotr 1318OBORNIKIOPEN Mężczyźni63M 632022-06-05 13:13:0401:31:03.20+00:44:0418:123,3
76ZIOŁO Ewa 1512DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEOPEN Kobiety13K 132022-06-05 13:01:5401:32:29.05+00:45:3018:293,2
77TOMCZAK Roksana 1461BOGDANOWOOPEN Kobiety14K 142022-06-05 13:01:5301:32:29.20+00:45:3018:293,2
78GWIZDEK Zenon 1195TEŚCIU I ZIĘCIU SP. Z.O.O.POZNAŃOPEN Mężczyźni64M 642022-06-05 13:16:2801:32:33.60+00:45:3518:303,2
79ZIOŁO Krzysztof 1511DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEOPEN Mężczyźni65M 652022-06-05 13:01:5401:32:35.50+00:45:3718:313,2
80NAPARTY Hubert 1355OBORNIKIOPEN Mężczyźni66M 662022-06-05 13:03:3701:32:46.15+00:45:4718:333,2
81KUBIATOWICZ Kinga 1282SKOKIOPEN Kobiety15K 152022-06-05 13:03:3601:32:46.55+00:45:4818:333,2
82BRUDŁO Mikołaj 1129DIRTY SPARROWSKOŚCIANOPEN Mężczyźni67M 672022-06-05 13:01:5501:33:06.05+00:46:0718:373,2
83CZAPCZYK Marcin 1142MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni68M 682022-06-05 13:37:0201:35:12.35+00:48:1319:023,2
84SROKA Małgorzata 1429MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety16K 162022-06-05 13:37:0501:35:44.20+00:48:4519:083,1
85KNOZOWSKA Bożena 1251PIŁAOPEN Kobiety17K 172022-06-05 13:11:1101:36:09.30+00:49:1019:133,1
86WILCZEWSKI Łukasz 1479KRAKÓWOPEN Mężczyźni69M 692022-06-05 13:13:0401:36:16.15+00:49:1719:153,1
87WAWRZYNIAK Dawid 1468KĄTY WROCŁAWSKIEOPEN Mężczyźni70M 702022-06-05 13:13:0401:36:16.20+00:49:1719:153,1
88CHUDZIŃSKI Jakub 1136POZNAŃOPEN Mężczyźni71M 712022-06-05 13:09:2401:36:52.95+00:49:5419:223,1
89WIŚNIEWSKI Daniel 1481BRAKRYCZYWÓŁOPEN Mężczyźni72M 722022-06-05 13:42:0901:36:54.55+00:49:5619:223,1
90JĄDER Maciej 1217POZNAŃOPEN Mężczyźni73M 732022-06-05 13:09:2501:37:05.40+00:50:0619:253,1
91MARCINKOWSKI Radosław 1320POZNAŃOPEN Mężczyźni74M 742022-06-05 13:09:2501:37:05.45+00:50:0619:253,1
92NOWICKA Katarzyna 1365MUKS HAT-TRICK LUBSKOLUBSKOOPEN Kobiety18K 182022-06-05 13:37:0701:37:42.30+00:50:4319:323,1
93WYLEGAŁA Izabela 1497CAMA RUNCZARNKÓWOPEN Kobiety19K 192022-06-05 13:03:3601:38:01.25+00:51:0219:363,1
94MYSZYNSKI Tomek 1351DIRTY SPARROWSPRZEŹMIEROWOOPEN Mężczyźni75M 752022-06-05 13:01:5501:38:17.05+00:51:1819:393,1
95ZAJĄC Piotr 1502KRAV MAGA OBORNIKIOBORNIKIOPEN Mężczyźni76M 762022-06-05 13:51:4001:38:37.95+00:51:3919:433,0
96SZYSZKA Julita 1450MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety20K 202022-06-05 13:37:0501:38:48.60+00:51:5019:453,0
97DOLSKI Krzysztof 1150SUCHY LASOPEN Mężczyźni77M 772022-06-05 13:11:1201:38:54.30+00:51:5519:463,0
98MAŁYSZEK Paweł 1317POZNAŃOPEN Mężczyźni78M 782022-06-05 13:20:5301:38:54.90+00:51:5619:463,0
99BARTKOWIAK Krzysztof 1109POZNAŃOPEN Mężczyźni79M 792022-06-05 13:11:1201:38:55.15+00:51:5619:473,0
100CHRZANOWSKA Marta 1135POZNAŃOPEN Kobiety21K 212022-06-05 13:11:1201:38:55.45+00:51:5619:473,0
101WOTA Iza 1492KRAV MAGA OBORNIKIOBORNIKIOPEN Kobiety22K 222022-06-05 13:51:4101:38:56.70+00:51:5819:473,0
102BORYSOWSKA Małgorzata 1123KRAV MAGA OBORNIKIOBORNIKIOPEN Kobiety23K 232022-06-05 13:51:4001:38:57.10+00:51:5819:473,0
103BORYSOWSKI Mariusz 1124KRAV MAGA OBORNIKIOBORNIKIOPEN Mężczyźni80M 802022-06-05 13:51:4001:38:57.85+00:51:5919:473,0
104BACIK Monika 1106KRAV MAGA OBORNIKIOBORNIKIOPEN Kobiety24K 242022-06-05 13:51:4101:38:58.10+00:51:5919:473,0
105WOTA Bartłomiej 1493KRAV MAGA OBORNIKIOBORNIKIOPEN Mężczyźni81M 812022-06-05 13:51:4101:38:58.30+00:51:5919:473,0
106FRĄCKOWIAK Krzysztof 1168KRAV MAGA OBORNIKIMANIEWOOPEN Mężczyźni82M 822022-06-05 13:51:4001:38:58.50+00:52:0019:473,0
107SZYRLE Włodzimierz 1449WARSZAWAOPEN Mężczyźni83M 832022-06-05 13:18:4901:39:02.15+00:52:0319:483,0
108KRÓLSKI Dominik 1277OBORNIKIOPEN Mężczyźni84M 842022-06-05 13:18:5101:39:20.00+00:52:2119:523,0
109WĘGLARCZYK Łukasz 1471TRZCIANKAOPEN Mężczyźni85M 852022-06-05 13:13:0201:39:30.30+00:52:3119:543,0
110STACHURSKI Artur 1430WARSZAWAOPEN Mężczyźni86M 862022-06-05 13:13:0401:39:32.50+00:52:3419:543,0
111KOTOWICZ Dorota 1263MAREZAOPEN Kobiety25K 252022-06-05 13:13:0301:39:41.45+00:52:4219:563,0
112WOJCIECHOWSKI Bartosz 1532OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni87M 872022-06-05 13:50:1401:39:46.05+00:52:4719:573,0
113JANUS Monika 1533POZNAŃOPEN Kobiety26K 262022-06-05 13:50:1401:39:46.35+00:52:4719:573,0
114GUZIEWICZ Martyna 1194KWIDZYNOPEN Kobiety27K 272022-06-05 13:13:0301:39:50.60+00:52:5219:583,0
115SZULC Arkadiusz 1442NOWY TOMYŚLOPEN Mężczyźni88M 882022-06-05 13:51:4101:39:56.25+00:52:5719:593,0
116STRĄK Anna 1435ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAOPEN Kobiety28K 282022-06-05 13:03:3601:40:15.75+00:53:1720:033,0
117POMIANOWSKA Anna 1390WRONKIOPEN Kobiety29K 292022-06-05 13:18:4901:40:18.10+00:53:1920:033,0
118STOLTMANN Szymon 1433POZNAŃOPEN Mężczyźni89M 892022-06-05 13:18:4901:40:23.05+00:53:2420:043,0
119HURMAN Krzysztof 120316 DBOTWROCŁAWOPEN Mężczyźni90M 902022-06-05 13:27:5201:40:24.95+00:53:2620:043,0
120KAPCZYŃSKA Sylwia 1232LISÓWKIOPEN Kobiety30K 302022-06-05 13:01:5401:40:55.20+00:53:5620:113,0
121CITKOWICZ Adam 1140BRODATE SQRWIELEWENECJAOPEN Mężczyźni91M 912022-06-05 13:18:5101:41:35.95+00:54:3720:193,0
122KRUPIŃSKI Marek 1278BRODATE SQRWIELEGĄSAWAOPEN Mężczyźni92M 922022-06-05 13:18:5001:41:36.30+00:54:3720:193,0
123LANGOWSKI Mateusz 1292BRODATE SQRWIELEMUROWANA GOŚLINAOPEN Mężczyźni93M 932022-06-05 13:18:5001:41:36.60+00:54:3820:193,0
124HAUKE Bartłomiej 1201BRODATE SQRWIELEGĄSAWAOPEN Mężczyźni94M 942022-06-05 13:18:5001:41:37.05+00:54:3820:193,0
125MILEJSZCZAK Artur 1534OPEN Mężczyźni95M 952022-06-05 13:18:5001:41:37.40+00:54:3820:193,0
126NOWAK Anna 1359DIRTY SPARROWSDOPIEWOOPEN Kobiety31K 312022-06-05 13:01:5401:41:41.00+00:54:4220:203,0
127KORZH Svitlana 1258POZNAŃOPEN Kobiety32K 322022-06-05 13:01:5401:41:42.50+00:54:4420:202,9
128KACZOROWSKI Mateusz 1528BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni96M 962022-06-05 13:40:0701:41:47.05+00:54:4820:212,9
129KOWALSKA Małgorzata 1527BYDGOSZCZOPEN Kobiety33K 332022-06-05 13:40:0601:41:47.45+00:54:4820:212,9
130KOŁODZIŃSKA Dorota 1257ŻELAZKÓWOPEN Kobiety34K 342022-06-05 13:11:1201:41:50.00+00:54:5120:222,9
131WOTA Liliana 1491OBORNIKIOPEN Kobiety35K 352022-06-05 13:11:1001:41:54.95+00:54:5620:222,9
132MYSZYŃSKI Maciej 1352DIRTY SPARROWSPRZEŻMIEROWOOPEN Mężczyźni97M 972022-06-05 13:01:5501:42:04.55+00:55:0620:242,9
133WAWRZYNIAK Marta 1467MORAWINOPEN Kobiety36K 362022-06-05 13:11:1201:42:09.65+00:55:1120:252,9
134KAROLEWSKI Kamil 1238MIŚKIOSTRÓDAOPEN Mężczyźni98M 982022-06-05 13:03:3501:42:11.05+00:55:1220:262,9
135MIŚ Sylwester 1337MIŚKIOSTRÓDAOPEN Mężczyźni99M 992022-06-05 13:03:3601:42:11.10+00:55:1220:262,9
136JABŁONOWSKA KUCIŃSKA Katarzyna 1205SZYDLOWOOPEN Kobiety37K 372022-06-05 13:03:3501:42:11.60+00:55:1320:262,9
137GAPIŃSKI Radosław 1174GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYDZIWMBOWOOPEN Mężczyźni100M 1002022-06-05 13:11:1101:42:23.30+00:55:2420:282,9
138GAPIŃSKA Sylwia 1173GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYDZIEMBOWOOPEN Kobiety38K 382022-06-05 13:11:1101:42:23.60+00:55:2520:282,9
139PRZEWOŹNY Artur 1393BORGES EXTREME RUNNERSMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni101M 1012022-06-05 13:42:0901:43:25.95+00:56:2720:412,9
140RADECKI Zbigniew 1397MIEŚCISKOOPEN Mężczyźni102M 1022022-06-05 13:34:4101:43:54.20+00:56:5520:462,9
141POKAROWSKI Paweł 1386MIĘDZYRZECZOPEN Mężczyźni103M 1032022-06-05 13:00:1901:44:14.60+00:57:1620:502,9
142KOCHANSKA Anna 1252MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDPRZYTOCZNAOPEN Kobiety39K 392022-06-05 13:37:0601:45:18.20+00:58:1921:032,8
143ŁAPA Karolina 1305MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDBIELSKOOPEN Kobiety40K 402022-06-05 13:37:0301:45:20.45+00:58:2121:042,8
144KIEŁBASIŃSKI Łukasz 1246125BLP / 12WBOTPOZNAŃOPEN Mężczyźni104M 1042022-06-05 13:26:0601:45:57.65+00:58:5921:112,8
145GEPPERT Jarek 1176BRODOWOOPEN Mężczyźni105M 1052022-06-05 13:26:0601:45:58.45+00:58:5921:112,8
146GEPPERT Grzegorz 1175POZNAŃOPEN Mężczyźni106M 1062022-06-05 13:26:0601:45:58.60+00:59:0021:112,8
147MRÓWKA Marcin 134512WBOTKÓRNIKOPEN Mężczyźni107M 1072022-06-05 13:26:0501:45:58.75+00:59:0021:112,8
148WOŹNIAK Jan 1494POZNAŃOPEN Mężczyźni108M 1082022-06-05 13:50:1201:46:54.35+00:59:5521:222,8
149SPYCHAŁA Robert 1426MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni109M 1092022-06-05 13:37:0301:47:02.75+01:00:0421:242,8
150FARBOTKO Agnieszka 1156FARBOLEPOBIEDZISKAOPEN Kobiety41K 412022-06-05 13:16:2901:48:14.15+01:01:1521:382,8
151NALEŻYTY Antoni 1354FARBOLEPOBIEDZISKAOPEN Mężczyźni110M 1102022-06-05 13:16:2901:48:14.50+01:01:1621:382,8
152FARBOTKO Artur 1159FARBOLEPOBIEDZISKAOPEN Mężczyźni111M 1112022-06-05 13:16:2901:48:14.95+01:01:1621:382,8
153MAZANA Agnieszka 1324MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety42K 422022-06-05 13:37:0401:48:18.70+01:01:2021:392,8
154HANUSZKIEWICZ Paula 1200MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDSIERAKÓWOPEN Kobiety43K 432022-06-05 13:37:0601:48:25.05+01:01:2621:412,8
155GŁOWNIA Piotr 1179MIKSTATOPEN Mężczyźni112M 1122022-06-05 13:29:5501:48:27.05+01:01:2821:412,8
156CIOCH-BINIAŚ Aleksandra 1139POZNAŃOPEN Kobiety44K 442022-06-05 13:29:5401:48:29.30+01:01:3021:412,8
157KOWALEWSKI Grzegorz 1264KROTEAMOBORNIKIOPEN Mężczyźni113M 1132022-06-05 13:09:2401:48:29.95+01:01:3121:412,8
158KROTECKI Waldemar 1276KROTEAMWĄGROWIECOPEN Mężczyźni114M 1142022-06-05 13:09:2401:48:30.00+01:01:3121:422,8
159STOPYRA Artur 1434KROTEAMLUDOMYOPEN Mężczyźni115M 1152022-06-05 13:09:2401:48:30.35+01:01:3121:422,8
160KROTECKI Maciej 1275KROTEAMOBORNIKIOPEN Mężczyźni116M 1162022-06-05 13:09:2301:48:30.85+01:01:3221:422,8
161KACPRZAK Paweł 1223KROTEAMWARZYMICEOPEN Mężczyźni117M 1172022-06-05 13:09:2401:48:31.05+01:01:3221:422,8
162RATAJCZAK Adam 1401MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni118M 1182022-06-05 13:37:0501:48:34.35+01:01:3521:422,8
163ZIÓŁKOWSKI Patryk 1513UJŚCIEOPEN Mężczyźni119M 1192022-06-05 13:27:5301:49:13.80+01:02:1521:502,7
164NAPIERAŁA Agnieszka 1357DSOPOZNAŃOPEN Kobiety45K 452022-06-05 13:47:5701:51:13.10+01:04:1422:142,7
165ZDZIENICKA Aleksandra 1506MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIEDZYCHÓDOPEN Kobiety46K 462022-06-05 13:37:0601:51:33.15+01:04:3422:182,7
166KOCZOROWSKI Szymon 1253OBORNIKIOPEN Mężczyźni120M 1202022-06-05 13:29:5501:51:35.90+01:04:3722:192,7
167SZYDŁOWSKA Ewa 1444MMA DEVIL MIEDZYCHODMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety47K 472022-06-05 13:37:0601:51:54.75+01:04:5622:222,7
168KUNZE Joanna 1287MMADEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety48K 482022-06-05 13:37:0401:51:55.05+01:04:5622:232,7
169ZDZIENICKI Hubert 1507MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIEDZYCHÓDOPEN Mężczyźni121M 1212022-06-05 13:37:0301:51:58.60+01:05:0022:232,7
170ELBANOWSKI Jan 1155WARSZAWAOPEN Mężczyźni122M 1222022-06-05 13:13:0201:52:17.55+01:05:1922:272,7
171ZEUSCHNER Artur 1508GLINNOOPEN Mężczyźni123M 1232022-06-05 13:13:0301:52:17.60+01:05:1922:272,7
172MLECZAK Krzysztof 1339NOWY TOMYŚLOPEN Mężczyźni124M 1242022-06-05 13:13:0301:52:17.80+01:05:1922:272,7
173SZYCHOWIAK Alicja 1443MMA DEVIL MIEDZYCHODMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety49K 492022-06-05 13:37:0401:52:18.10+01:05:1922:272,7
174MLECZAK-ZEUSCHNER Sylwia 1340GLINNOOPEN Kobiety50K 502022-06-05 13:13:0101:52:18.75+01:05:2022:272,7
175MOLIK Tomasz 1341MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni125M 1252022-06-05 13:37:0401:52:18.95+01:05:2022:272,7
176MLECZAK Marta 1338WARSZAWAOPEN Kobiety51K 512022-06-05 13:13:0101:52:19.65+01:05:2122:272,7
177PERSKI Miłosz 1379DSOROŻNOWOOPEN Mężczyźni126M 1262022-06-05 13:47:5701:52:37.00+01:05:3822:312,7
178POLUS Arkadiusz 1389POZNAŃOPEN Mężczyźni127M 1272022-06-05 13:26:0501:52:44.65+01:05:4622:322,7
179ŻUR Dawid 1516DOBRZYCAOPEN Mężczyźni128M 1282022-06-05 13:18:5001:52:45.05+01:05:4622:332,7
180LASKOWSKI Mariusz 1293CHODZIEŻOPEN Mężczyźni129M 1292022-06-05 13:18:5101:52:52.35+01:05:5322:342,7
181JANCZYK Robert 1211MMA DEVIL SPORTY WALKIMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni130M 1302022-06-05 13:37:0801:52:58.35+01:05:5922:352,7
182ŚPIĄCZKA Artur 1454MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Mężczyźni131M 1312022-06-05 13:37:0601:53:00.20+01:06:0122:362,7
183JANCZYK Anna 1210MMA DEVIL SPORTY WALKIMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety52K 522022-06-05 13:37:0401:53:01.00+01:06:0222:362,7
184WIŚNIEWSKA Dagmara 1480MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDBIELSKOOPEN Kobiety53K 532022-06-05 13:37:0401:53:01.65+01:06:0322:362,7
185KUCZMOWSKA Agnieszka 1284MMA DEVILSIERAKÓWOPEN Kobiety54K 542022-06-05 13:37:0301:53:02.65+01:06:0422:362,7
186RABCEWICZ Paulina 1396MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety55K 552022-06-05 13:37:0201:53:03.25+01:06:0422:362,7
187MROCZYŃSKA Kasia 1344MMA DEVILMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety56K 562022-06-05 13:37:0301:53:03.35+01:06:0422:362,7
188NAPIERAŁA Jarosław 1356TAKŻE TEGO ...SZAMOTUŁYOPEN Mężczyźni132M 1322022-06-05 13:46:2101:53:26.80+01:06:2822:412,6
189KACZMAREK Angelika 1227DSOROGOŹNOOPEN Kobiety57K 572022-06-05 13:47:5801:54:56.60+01:07:5822:592,6
190ZABŁOTNY Tomasz 1500WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJWARSZAWAOPEN Mężczyźni133M 1332022-06-05 13:46:2301:55:21.45+01:08:2223:042,6
191GRZYB Sławomir 1191WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJPOZNAŃOPEN Mężczyźni134M 1342022-06-05 13:46:2401:55:29.80+01:08:3123:052,6
192ZABŁOTNY Dominik 1498WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJBUSKO-ZDRÓJOPEN Mężczyźni135M 1352022-06-05 13:46:2301:55:30.10+01:08:3123:062,6
193ZABŁOTNY Arkadiusz 1499WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJPOZNAŃOPEN Mężczyźni136M 1362022-06-05 13:46:2301:55:31.70+01:08:3323:062,6
194PINCZEK Marcin 1383POZNAŃOPEN Mężczyźni137M 1372022-06-05 13:18:4801:55:55.85+01:08:5723:112,6
195POPIELAS Przemysław 1391POZNAŃOPEN Mężczyźni138M 1382022-06-05 13:18:4801:55:59.30+01:09:0023:112,6
196NOWAK Jakub 1362KRZYWIŃOPEN Mężczyźni139M 1392022-06-05 13:20:5501:56:10.85+01:09:1223:142,6
197RUDOWICZ Stanisław 1404JS 4141KALISZOPEN Mężczyźni140M 1402022-06-05 13:20:5401:57:13.35+01:10:1423:262,6
198BINGER Katarzyna 1117CHOJNICEOPEN Kobiety58K 582022-06-05 13:18:4901:58:09.25+01:11:1023:372,5
199NOWICKI Olgierd 1366BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni141M 1412022-06-05 13:18:4901:58:09.85+01:11:1123:372,5
200ZAWIASA Grzegorz 1540OPEN Mężczyźni142M 1422022-06-05 13:11:0901:58:10.70+01:11:1223:382,5
201WLEKLAK Hubert 1483OFFICE 207POZNAŃOPEN Mężczyźni143M 1432022-06-05 13:50:1201:59:13.55+01:12:1523:502,5
202RYCHLIK Karol 1407POZNAŃOPEN Mężczyźni144M 1442022-06-05 13:09:2401:59:54.20+01:12:5523:582,5
203TOKARSKI Michał 1459ORPISZEWOPEN Mężczyźni145M 1452022-06-05 13:11:1002:00:10.95+01:13:1224:022,5
204KRUPKOWSKA Matylda 1279POZNAŃOPEN Kobiety59K 592022-06-05 13:18:4902:00:26.25+01:13:2724:052,5
205KOŁODZIEJ Natalia 1256OBORNIKIOPEN Kobiety60K 602022-06-05 13:43:5902:00:42.65+01:13:4424:082,5
206GOLON Hubert 1184OBORNIKIOPEN Mężczyźni146M 1462022-06-05 13:43:5802:00:43.25+01:13:4424:082,5
207TEMPOLIN Kordian 1456DZIKI NA WYBIEGUOBORNIKIOPEN Mężczyźni147M 1472022-06-05 13:27:5102:00:46.60+01:13:4824:092,5
208RYDZEWSKI Paweł 1408DZIKI NA WYBIEGUROŻNOWOOPEN Mężczyźni148M 1482022-06-05 13:27:5202:00:47.40+01:13:4824:092,5
209ŁUKASZEWICZ Tomasz 1307DZIKI NA WYBIEGUROŻNOWOOPEN Mężczyźni149M 1492022-06-05 13:27:5202:00:48.00+01:13:4924:092,5
210SOBCZAK Jarosław 1423DZIKI NA WYBIEGUROŻNOWOOPEN Mężczyźni150M 1502022-06-05 13:27:5102:00:48.40+01:13:4924:092,5
211BUDZIŃSKI Łukasz 1130DZIKI NA WYBIEGUROŻNOWOOPEN Mężczyźni151M 1512022-06-05 13:27:5202:00:49.60+01:13:5124:092,5
212ŻURAWSKI Dariusz 1517DIRTY SPARROWSPOZNANOPEN Mężczyźni152M 1522022-06-05 13:29:5602:01:58.55+01:15:0024:232,5
213RYDZEWSKI Michał 1409DZIKI NA WYBIEGUOBORNIKIOPEN Mężczyźni153M 1532022-06-05 13:27:5302:02:07.00+01:15:0824:252,5
214RYCHLEWSKI Marcin 1406WĘGIERKIOPEN Mężczyźni154M 1542022-06-05 13:29:5602:03:19.45+01:16:2024:392,4
215GRUNTKOWSKI Rafał 1189PIŁAOPEN Mężczyźni155M 1552022-06-05 13:20:5302:03:50.70+01:16:5224:462,4
215FARBOTKO Małgorzata 1157FARBOLEPOBIEDZISKAOPEN Kobiety61K 612022-06-05 13:27:5202:03:50.70+01:16:5224:462,4
217FARBOTKO Bartosz 1158FARBOLEPOBIEDZISKAOPEN Mężczyźni156M 1562022-06-05 13:27:5302:03:52.35+01:16:5324:462,4
218WORACH Oktawia 1490SZCZECINOPEN Kobiety62K 622022-06-05 13:27:5402:05:15.10+01:18:1625:032,4
219ŻABA Damian 1515SZCZECINOPEN Mężczyźni157M 1572022-06-05 13:27:5302:05:15.60+01:18:1725:032,4
220BACHRYJ Aleksandra 1105RACIBÓRZOPEN Kobiety63K 632022-06-05 13:20:5202:06:17.45+01:19:1825:152,4
221BACHRYJ Mariusz 1104RACIBÓRZOPEN Mężczyźni158M 1582022-06-05 13:20:5202:06:17.80+01:19:1925:152,4
222KUBIAK Julian 1537OPEN Mężczyźni159M 1592022-06-05 13:34:4102:06:18.30+01:19:1925:152,4
223WIERZBIŃSKI Dawid 1478SOM GORSIPOZNAŃOPEN Mężczyźni160M 1602022-06-05 13:20:5302:06:23.95+01:19:2525:162,4
224WIERZBIŃSKA Natalia 1476SOM GORSIKONINOPEN Kobiety64K 642022-06-05 13:20:5302:06:24.25+01:19:2525:162,4
225WIERZBIŃSKA Patrycja 1477SOM GORSIKONINOPEN Kobiety65K 652022-06-05 13:20:5202:06:25.40+01:19:2625:172,4
226WIERZBIŃSKA Sonia 1475SOM GORSIPOZNAŃOPEN Kobiety66K 662022-06-05 13:20:5302:06:25.90+01:19:2725:172,4
227KĄDZIELA Magdalena 1542OPEN Kobiety67K 672022-06-05 13:34:4102:06:42.20+01:19:4325:202,4
228KAŃKOWSKI Karol 1231KÓRNIKOPEN Mężczyźni161M 1612022-06-05 13:34:4002:06:42.60+01:19:4425:202,4
229MARKIEWICZ Tomasz 1321STARE OBORZYSKAOPEN Mężczyźni162M 1622022-06-05 13:34:4002:06:43.70+01:19:4525:202,4
230NOWAKOWSKA Michalina 1364MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety68K 682022-06-05 13:37:0602:06:54.65+01:19:5625:222,4
231GOŁEMBIEWSKA Nikola 1185ZAKRZEWOOPEN Kobiety69K 692022-06-05 13:40:0502:06:58.05+01:19:5925:232,4
232STARĘGA Patrycja 1431ZŁOTÓWOPEN Kobiety70K 702022-06-05 13:40:0502:07:05.90+01:20:0725:252,4
233ZIĘBA Kamil 1510BEŁŻYCEOPEN Mężczyźni163M 1632022-06-05 13:40:0302:07:06.20+01:20:0725:252,4
234JAGIELSKI Krzysztof 1207DROBETGŁOGOWOOPEN Mężczyźni164M 1642022-06-05 13:40:0302:07:20.20+01:20:2125:282,4
235MIĘŻAŁ Joanna 1335DEVIL INVICTUS MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety71K 712022-06-05 13:37:0602:07:22.65+01:20:2425:282,4
236PERTEK Renata 1380MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDSIERAKÓWOPEN Kobiety72K 722022-06-05 13:37:0502:07:22.85+01:20:2425:282,4
237NOWAKOWSKA Marta 1363MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDSIERAKÓWOPEN Kobiety73K 732022-06-05 13:37:0502:07:23.25+01:20:2425:282,4
238FLIS Monika 1164MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDOPEN Kobiety74K 742022-06-05 13:37:0402:07:24.00+01:20:2525:282,4
239KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1255PIASKIOPEN Mężczyźni165M 1652022-06-05 13:40:0402:07:49.45+01:20:5025:332,3
240HANKE Ewelina 1199SOM GORSIKONINOPEN Kobiety75K 752022-06-05 13:19:0402:08:13.70+01:21:1525:382,3
241JĘDRA Wojciech 1219ZŁOTNIKIOPEN Mężczyźni166M 1662022-06-05 13:29:5602:08:24.05+01:21:2525:402,3
242JĘDRA Andrzej 1218ZŁOTNIKIOPEN Mężczyźni167M 1672022-06-05 13:29:5602:08:25.40+01:21:2625:412,3
243FRANKOWSKA Ula 1166ROSNÓWKOOPEN Kobiety76K 762022-06-05 13:26:0502:08:47.40+01:21:4825:452,3
244OLSZEWSKI Konrad 1369ROSNÓWKOOPEN Mężczyźni168M 1682022-06-05 13:26:0602:08:47.75+01:21:4925:452,3
245KUMKOWSKI Tomasz 1286BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni169M 1692022-06-05 13:42:0902:09:05.90+01:22:0725:492,3
246HANDKIEWICZ Robert 1197KOSTRZYNOPEN Mężczyźni170M 1702022-06-05 13:16:2702:10:38.85+01:23:4026:072,3
247HANDKIEWICZ Arkadiusz 1198KOSTRZYNOPEN Mężczyźni171M 1712022-06-05 13:16:2702:10:39.00+01:23:4026:072,3
248OTTO Krzysztof 1372KNURYPOZNAŃOPEN Mężczyźni172M 1722022-06-05 13:26:0302:11:35.40+01:24:3626:192,3
249RAKOWSKA Martyna 1400SZAMOTUŁYOPEN Kobiety77K 772022-06-05 13:44:0202:11:36.80+01:24:3826:192,3
250LEWANDOWSKA Monika 1298SZCZUCZYNOPEN Kobiety78K 782022-06-05 13:44:0202:11:38.00+01:24:3926:192,3
251MAKSYMOWICZ Daria 1316GÓRSKI ŁAZIKPOZNAŃOPEN Kobiety79K 792022-06-05 13:44:0102:11:40.50+01:24:4226:202,3
252MARCINIAK Mateusz 1319KNURYPOZNAŃOPEN Mężczyźni173M 1732022-06-05 13:26:0402:11:46.25+01:24:4726:212,3
253SMIERZCHAŁA Marcin 1422KNURYPOZNANOPEN Mężczyźni174M 1742022-06-05 13:26:0302:11:50.80+01:24:5226:222,3
254KOLASIŃSKI Michał 1254POZNAŃOPEN Mężczyźni175M 1752022-06-05 13:44:0302:11:55.65+01:24:5726:232,3
255KLEJEWSKI Przemysław 1247KÓRNIKOPEN Mężczyźni176M 1762022-06-05 13:44:0302:11:55.70+01:24:5726:232,3
256WŁOCHAL Kacper 1484POZNAŃOPEN Mężczyźni177M 1772022-06-05 13:26:0502:12:16.65+01:25:1826:272,3
257MAJCHRZAK Julita 1312WAGROWIECOPEN Kobiety80K 802022-06-05 13:20:5502:12:19.00+01:25:2026:272,3
258JAROTA Sebastian 1213KUTNOOPEN Mężczyźni178M 1782022-06-05 13:18:4702:12:23.00+01:25:2426:282,3
259WRÓBEL Adam 1495KNURYMUROWANA GOŚLINAOPEN Mężczyźni179M 1792022-06-05 13:26:0402:12:31.50+01:25:3326:302,3
260GÓRCZYŃSKI Łukasz 1187ŁÓDŹOPEN Mężczyźni180M 1802022-06-05 13:18:4702:12:36.75+01:25:3826:312,3
261MELLER Filip 1328KNURYWYSOGOTOWOOPEN Mężczyźni181M 1812022-06-05 13:26:0202:12:36.90+01:25:3826:312,3
262JAŹWIEC Oskar 1216KNURYGNIEZNOOPEN Mężczyźni182M 1822022-06-05 13:26:0402:12:46.80+01:25:4826:332,3
263JAŹWIEC Mateusz 1215KNURYGNIEZNOOPEN Mężczyźni183M 1832022-06-05 13:26:0402:12:48.50+01:25:5026:332,3
264PACYK Wojciech 1373KNURYPOZNAŃOPEN Mężczyźni184M 1842022-06-05 13:26:0302:12:57.05+01:25:5826:352,3
265BIAŁAN Paweł 1113ŁÓDŹOPEN Mężczyźni185M 1852022-06-05 13:18:4802:13:00.05+01:26:0126:362,3
266SIECZKOWSKA Barbara 1415ŁÓDŹOPEN Kobiety81K 812022-06-05 13:18:4802:13:02.05+01:26:0326:362,3
267KOWALSKI Rafał 1266ŁÓDŹOPEN Mężczyźni186M 1862022-06-05 13:18:4702:13:02.15+01:26:0326:362,3
268PRZYBYSZ Jakub 1394SIŁY SZYBKIEGO REAGOWANIA 301600OBORNIKIOPEN Mężczyźni187M 1872022-06-05 13:13:0202:13:20.70+01:26:2226:402,3
269WRÓBLEWSKI Artur 1496SIŁY SZYBKIEGO REAGOWANIA 301600OBORNIKIOPEN Mężczyźni188M 1882022-06-05 13:13:0202:13:20.80+01:26:2226:402,3
270PALUS Daniel 1375KNURYLUBOŃOPEN Mężczyźni189M 1892022-06-05 13:24:3402:13:20.90+01:26:2226:402,3
271SZRAMA Paweł 1441SIŁY SZYBKIEGO REAGOWANIA 301600KISZEWOOPEN Mężczyźni190M 1902022-06-05 13:13:0202:13:21.10+01:26:2226:402,2
272LIS Wojciech 1303SIŁY SZYBKIEGO REAGOWANIA 301600OBORNIKIOPEN Mężczyźni191M 1912022-06-05 13:13:0102:13:21.20+01:26:2226:402,2
273KALISZAN Krzysztof 1229OBORNIKIOPEN Mężczyźni192M 1922022-06-05 13:13:0302:13:21.50+01:26:2326:402,2
274BŁOCH Paulina 1118OBORNIKIOPEN Kobiety82K 822022-06-05 13:13:0302:13:21.65+01:26:2326:402,2
275RAINKA Angelika 1399SIŁY SZYBKIEGO REAGOWANIA 301600OBORNIKIOPEN Kobiety83K 832022-06-05 13:13:0202:13:22.00+01:26:2326:402,2
276PALINKIEWCZ Justyna 1374SIŁY SZYBKIEGO REAGOWANIA 301600SŁONAWYOPEN Kobiety84K 842022-06-05 13:13:0102:13:22.05+01:26:2326:402,2
277BOROWICZ Agnieszka 1122SIŁY SZYBKIEGO REAGOWANIA 301600OBORNIKIOPEN Kobiety85K 852022-06-05 13:13:0102:13:23.10+01:26:2426:402,2
278MERTA Jarosław 1331SIEWIERZOPEN Mężczyźni193M 1932022-06-05 13:16:2802:14:57.40+01:27:5826:592,2
279MERTA Małgorzata 1330SIEWIERZOPEN Kobiety86K 862022-06-05 13:16:2702:14:57.85+01:27:5926:592,2
280MATUSZCZAK Krzysztof 1323NWHJOBSŻELAZKÓWOPEN Mężczyźni194M 1942022-06-05 13:16:2802:14:57.90+01:27:5926:592,2
281MAJEWSKI Tomasz 1315PORĘBAOPEN Mężczyźni195M 1952022-06-05 13:16:2702:14:58.70+01:28:0026:592,2
282MAJEWSKA Monika 1314PORĘBAOPEN Kobiety87K 872022-06-05 13:16:2702:14:58.80+01:28:0026:592,2
283MATUSZCZAK Marcin 1322POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOBIEDZISKAOPEN Mężczyźni196M 1962022-06-05 13:16:2602:14:58.95+01:28:0026:592,2
284BIAŁEK Jakub 1115BUKOPEN Mężczyźni197M 1972022-06-05 13:27:5402:15:12.45+01:28:1327:022,2
285BIAŁEK Paulina 1114BUKOPEN Kobiety88K 882022-06-05 13:27:5302:15:13.05+01:28:1427:022,2
286LEWANDOWSKI Bartek 1300POZNAŃOPEN Mężczyźni198M 1982022-06-05 13:32:4702:15:15.45+01:28:1627:032,2
287LEWANDOWSKI Maks 1301POZNAŃOPEN Mężczyźni199M 1992022-06-05 13:32:4602:15:16.35+01:28:1727:032,2
288LEWANDOWSKI Olek 1302POZNAŃOPEN Mężczyźni200M 2002022-06-05 13:32:4702:15:16.90+01:28:1827:032,2
289SIUTA Krzysztof 1417KATOWICEOPEN Mężczyźni201M 2012022-06-05 13:32:4702:16:20.40+01:29:2127:162,2
290SZCZERKOWSKA Dominika 1440POZNAŃOPEN Kobiety89K 892022-06-05 13:32:4602:16:20.90+01:29:2227:162,2
291MRÓZ Waldemar 1346ŚREMOPEN Mężczyźni202M 2022022-06-05 13:46:2202:16:50.80+01:29:5227:222,2
292KOSOWSKI Marcin 1262KOŚCIANOPEN Mężczyźni203M 2032022-06-05 13:46:2102:17:15.75+01:30:1727:272,2
293ZANDEK Marcin 1503MARCINEKKOŚCIANOPEN Mężczyźni204M 2042022-06-05 13:46:2002:17:28.65+01:30:3027:292,2
294KOSOWSKA Aleksandra 1261KOŚCIANOPEN Kobiety90K 902022-06-05 13:46:2102:17:36.65+01:30:3827:312,2
295PIETRZAK Sandra 1381MUROWANA GOŚLINAOPEN Kobiety91K 912022-06-05 13:20:5402:18:14.15+01:31:1527:382,2
296MACIEJEWSKA Magdalena 1309WĄGROWIECOPEN Kobiety92K 922022-06-05 13:20:5402:18:53.90+01:31:5527:462,2
297JOSZCZ Jarosław 1221SUGAR BOOMZIELĄTKOWOOPEN Mężczyźni205M 2052022-06-05 13:16:3002:19:08.45+01:32:0927:492,2
298DUSZCZYK Krzysztof 1152SUGAR BOOMGŁOGÓWOPEN Mężczyźni206M 2062022-06-05 13:16:3002:19:09.00+01:32:1027:492,2
299JAGODZIŃSKI Jakub 1208SUGAR BOOMLUBOŃOPEN Mężczyźni207M 2072022-06-05 13:16:3002:19:10.05+01:32:1127:502,2
300NIKONOWICZ Kinga 1358SUGAR BOOMZEBRZYDOWICEOPEN Kobiety93K 932022-06-05 13:16:2902:19:10.20+01:32:1127:502,2
301HAGEDORN Marlena 1196SUGAR BOOMSZAMOTUŁYOPEN Kobiety94K 942022-06-05 13:16:2802:19:11.60+01:32:1327:502,2
302BROMBEREK Maja 1128MUROWANA GOŚLINAOPEN Kobiety95K 952022-06-05 13:20:5502:19:15.15+01:32:1627:512,2
303MIELCAREK Nicole 1334KROTOSZYNOPEN Kobiety96K 962022-06-05 13:32:4802:20:36.80+01:33:3828:072,1
304ŻYGLICKI Michał 1518WRONKIOPEN Mężczyźni208M 2082022-06-05 13:51:4102:21:02.30+01:34:0328:122,1
305SZYMAŃSKI Maksymilian 1447PRZYŁĘK RUNNING TEAMPRZYŁĘKOPEN Mężczyźni209M 2092022-06-05 13:34:4202:21:18.20+01:34:1928:152,1
306SZYMAŃSKI Aleksander 1445PRZYŁĘK RUNNIG TEAMPRZYŁĘKOPEN Mężczyźni210M 2102022-06-05 13:34:4202:21:18.25+01:34:1928:152,1
307SZYMAŃSKI Patryk 1446PRZYŁĘK RUNNING TEAMPRZYŁĘKOPEN Mężczyźni211M 2112022-06-05 13:34:4102:21:18.60+01:34:2028:152,1
308ROZMARYNOWICZ Aleksandra 1403TRANSCO POLSKAPOZNAŃOPEN Kobiety97K 972022-06-05 13:42:1102:21:19.20+01:34:2028:152,1
309CICHOSZ Lambert 1138POZNAŃOPEN Mężczyźni212M 2122022-06-05 13:51:4102:21:21.15+01:34:2228:162,1
310ZAHORODNIA Kateryna 1501TRANSCO POLSKAPOZNANOPEN Kobiety98K 982022-06-05 13:42:1002:21:37.60+01:34:3928:192,1
311KAPCZYŃSKI Filip 1234TRANSO POLSKABOGDANOWOOPEN Mężczyźni213M 2132022-06-05 13:42:0902:21:46.50+01:34:4828:212,1
312WOJCIECHOWSKI Lukas 1486TRANSCO POLSKAPOZNAŃOPEN Mężczyźni214M 2142022-06-05 13:42:1002:21:54.00+01:34:5528:222,1
313GRUSZCZYŃSKI Jakub 1190TRANSCO POLSKAKICINOPEN Mężczyźni215M 2152022-06-05 13:42:1002:21:55.45+01:34:5628:232,1
314TRAWIŃSKI Michał 1463TRANSCO POLSKAPOZNAŃOPEN Mężczyźni216M 2162022-06-05 13:42:1102:21:56.15+01:34:5728:232,1
315KAPCZYŃSKI Artur 1233TRANSCO POLSKABOGDANOWOOPEN Mężczyźni217M 2172022-06-05 13:42:1002:21:57.35+01:34:5828:232,1
316SEMENENKO Marian 1414WROCLAWOPEN Mężczyźni218M 2182022-06-05 13:50:1302:22:10.90+01:35:1228:262,1
317JAKUBOWSKI Grzegorz 1209WROCŁAWOPEN Mężczyźni219M 2192022-06-05 13:50:1302:22:19.55+01:35:2128:272,1
318OLSZEWSKI Piotr 1370WROCŁAWOPEN Mężczyźni220M 2202022-06-05 13:50:1302:22:39.10+01:35:4028:312,1
319BEDNARCZYK Jakub 1110WROCŁAWOPEN Mężczyźni221M 2212022-06-05 13:50:1302:22:40.80+01:35:4228:322,1
320GAIK Krzysztof 1172WROCŁAWOPEN Mężczyźni222M 2222022-06-05 13:50:1302:22:55.45+01:35:5628:352,1
321MENDYKA Artur 1329PIŁAOPEN Mężczyźni223M 2232022-06-05 13:46:2202:25:46.75+01:38:4829:092,1
322MUCHAJER Agnieszka 1348-CHOBIENICEOPEN Kobiety99K 992022-06-05 13:34:4002:26:03.25+01:39:0429:122,1
323MUCHAJER Stanisław 1349FUNDACJA..POMOC MA MOCCHOBIENICEOPEN Mężczyźni224M 2242022-06-05 13:34:4002:26:04.30+01:39:0529:122,1
324MUCHAJER Julia 1347OBRA ZBĄSZYŃ SEKCJA BOKSERSKACHOBIENICEOPEN Kobiety100K 1002022-06-05 13:34:4002:26:04.35+01:39:0529:122,1
325GOLIK Dominika 1182PIŁAOPEN Kobiety101K 1012022-06-05 13:46:2102:26:09.55+01:39:1129:132,1
326GOLIK Piotr 1183PIŁAOPEN Mężczyźni225M 2252022-06-05 13:46:2102:26:09.70+01:39:1129:132,1
327BIAŁKOWSKI Jacek 1116PIŁAOPEN Mężczyźni226M 2262022-06-05 13:40:0502:27:54.30+01:40:5529:342,0
328LECIEJEWSKA Paulina 1295OSIECZNAOPEN Kobiety102K 1022022-06-05 13:40:0602:27:54.50+01:40:5629:342,0
329KOZŁOWSKI Dariusz 1270PIŁAOPEN Mężczyźni227M 2272022-06-05 13:40:0602:27:54.85+01:40:5629:342,0
330SYNAKIEWICZ Marta 1438SKIBIENKOOPEN Kobiety103K 1032022-06-05 13:40:0402:27:55.45+01:40:5629:352,0
331TIETZ Anna 1458PIŁAOPEN Kobiety104K 1042022-06-05 13:40:0502:27:55.90+01:40:5729:352,0
332WOLSKA Emilia 1489PIŁAOPEN Kobiety105K 1052022-06-05 13:40:0402:27:56.90+01:40:5829:352,0
333OLEJNICZAK Alicja 1368DSOPOZNAŃOPEN Kobiety106K 1062022-06-05 13:47:5802:28:12.15+01:41:1329:382,0
334SAROSKA Aleksandra 1410DSOKOWANÓWKOOPEN Kobiety107K 1072022-06-05 13:47:5902:28:12.40+01:41:1329:382,0
335FRĄCKOWIAK Daria 1167KROTOSZYNOPEN Kobiety108K 1082022-06-05 13:32:4702:28:12.95+01:41:1429:382,0
336SZCZEPANIAK Paulina 1439KROTOSZYNOPEN Kobiety109K 1092022-06-05 13:32:4802:28:13.65+01:41:1529:382,0
337KRAJEWSKI Patryk 127261-672OPEN Mężczyźni228M 2282022-06-05 13:32:4802:28:14.70+01:41:1629:382,0
338SZYMCZAK Wojciech 1448KOŹMIN WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni229M 2292022-06-05 13:32:4702:28:16.25+01:41:1729:392,0
339SPALONY Weronika 1425MIKSTATOPEN Kobiety110K 1102022-06-05 13:32:4802:28:19.45+01:41:2029:392,0
340KACZMAREK Krystian 1228OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni230M 2302022-06-05 13:32:4802:28:21.10+01:41:2229:402,0
341PLICHTA Przemysław 1384ŁOWCY PRZYGÓDKŁODAWAOPEN Mężczyźni231M 2312022-06-05 13:34:3902:28:26.75+01:41:2829:412,0
342WIERNICKI Jacek 1474GORZOW WLKP.OPEN Mężczyźni232M 2322022-06-05 13:34:3902:28:57.15+01:41:5829:472,0
343NOWICKI Grzegorz 1367DSOKISZEWOOPEN Mężczyźni233M 2332022-06-05 13:47:5902:29:04.25+01:42:0529:482,0
344PAŁYS Radosław 1376ŁOWCY PRZYGÓDKŁODAWAOPEN Mężczyźni234M 2342022-06-05 13:34:3902:29:04.80+01:42:0629:482,0
345LUBAWA Ewelina 1304DSOROGOŹNOOPEN Kobiety111K 1112022-06-05 13:47:5602:29:05.05+01:42:0629:492,0
346SAROSKI Jakub 1411DSOKOWANÓWKOOPEN Mężczyźni235M 2352022-06-05 13:47:5802:29:05.40+01:42:0629:492,0
347DĄBROWSKA Julia 1148DSOMUROWANA GOŚLINAOPEN Kobiety112K 1122022-06-05 13:47:5702:29:06.00+01:42:0729:492,0
348FELDMAN Maciej 1160DSOPOZNAŃOPEN Mężczyźni236M 2362022-06-05 13:47:5802:29:06.15+01:42:0729:492,0
349DĄBROWSKA Magdalena 1147DSOMUROWANA GOŚLINAOPEN Kobiety113K 1132022-06-05 13:47:5702:29:06.70+01:42:0829:492,0
350KACZMAREK Piotr 1226DSOKOWANÓWKOOPEN Mężczyźni237M 2372022-06-05 13:47:5802:29:08.00+01:42:0929:492,0
351FRYDRYCH Andrzej 1169WROCŁAWOPEN Mężczyźni238M 2382022-06-05 13:44:0202:29:56.20+01:42:5729:592,0
352OSTAPYSHEN Serhii 1371WROCLAWOPEN Mężczyźni239M 2392022-06-05 13:44:0202:29:57.45+01:42:5829:592,0
353SOFIŃSKA Iwona 1424WROCŁAWOPEN Kobiety114K 1142022-06-05 13:44:0102:29:57.75+01:42:5929:592,0
354IVASHKO Ivanna 1204WROCŁAWOPEN Kobiety115K 1152022-06-05 13:44:0102:29:58.40+01:42:5929:592,0
355WOJCIECHOWSKA Małgorzata 1485POZNAŃOPEN Kobiety116K 1162022-06-05 13:29:5302:32:19.35+01:45:2030:272,0
356ŚMIGÓRSKI Maciej 1453HANGARPOZNAŃOPEN Mężczyźni240M 2402022-06-05 13:29:5302:32:23.20+01:45:2430:282,0
357ZWIERZYNSKI Paweł 1514HANGARPOZNAŃOPEN Mężczyźni241M 2412022-06-05 13:29:5502:32:26.50+01:45:2830:292,0
358FIJAK Karolina 1161MUROWANA GOŚLINAOPEN Kobiety117K 1172022-06-05 13:29:5302:32:27.05+01:45:2830:292,0
359FORYSIAK Marta 1165POZNAŃOPEN Kobiety118K 1182022-06-05 13:29:5402:32:37.20+01:45:3830:312,0
360MAZIEC Adrian 1327ŁOWCY PRZYGÓDGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni242M 2422022-06-05 13:34:3802:32:41.30+01:45:4230:322,0
361BEDNAROWSKI Konrad 1111POZNAŃOPEN Mężczyźni243M 2432022-06-05 13:29:5402:32:41.95+01:45:4330:322,0
362KARPIK Aleksandra 1240ŁOWCY PRZYGÓDKŁODAWAOPEN Kobiety119K 1192022-06-05 13:34:3902:32:43.10+01:45:4430:322,0
363KOZAKIEWICZ Marzena 1269ŁOWCY PRZYGÓDGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN Kobiety120K 1202022-06-05 13:34:3802:32:46.45+01:45:4730:332,0
364ŁASOCHA Kamila 1306POZNAŃOPEN Kobiety121K 1212022-06-05 13:29:5302:32:47.20+01:45:4830:332,0
365KANTAREK Katarzyna 1230ŁOWCY PRZYGÓDGORZOW WLKP.OPEN Kobiety122K 1222022-06-05 13:34:3802:32:48.35+01:45:4930:332,0
366SULEJ Patrycja 1437POZNAŃOPEN Kobiety123K 1232022-06-05 13:29:5402:32:54.45+01:45:5530:342,0
367MADOŃSKI Rafał 1311POZNAŃOPEN Mężczyźni244M 2442022-06-05 13:29:5502:33:03.40+01:46:0430:362,0
368MADOŃSKA Magda 1310POZNAŃOPEN Kobiety124K 1242022-06-05 13:29:5402:33:10.30+01:46:1130:382,0
369FIJAK Remigiusz 1162MUROWANA GOŚLINAOPEN Mężczyźni245M 2452022-06-05 13:29:5302:33:13.85+01:46:1530:382,0
370ANDRZEJEWSKA Aleksandra 1101K.R.U.K. TECHNIKA I ENERGIASUCHY LASOPEN Kobiety125K 1252022-06-05 13:44:0002:33:21.55+01:46:2330:402,0
371CYGAN Rafał 1141K.R.U.K. TECHNIKA I ENERGIAOBORNIKIOPEN Mężczyźni246M 2462022-06-05 13:44:0102:33:25.00+01:46:2630:412,0
372JACKOWIAK Malgorzata 1206POZNAŃOPEN Kobiety126K 1262022-06-05 13:29:5502:33:26.15+01:46:2730:412,0
373STABROWSKI Lech 1536OPEN Mężczyźni247M 2472022-06-05 13:42:0802:33:28.10+01:46:2930:412,0
374KARSKI Mirosław 1242K.R.U.K. TECHNIKA I ENERGIASWARZĘDZOPEN Mężczyźni248M 2482022-06-05 13:44:0002:33:41.35+01:46:4230:442,0
375ANDRZEJEWSKI Krzysztof 1102K.R.U.K. TECHNIKA I ENERGIAPOZNAŃOPEN Mężczyźni249M 2492022-06-05 13:43:5902:33:41.95+01:46:4330:442,0
376PAŁYS Marek 1377ŁOWCY PRZYGÓDGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni250M 2502022-06-05 13:34:3802:33:43.75+01:46:4530:442,0
377KWAŚNY Tomasz 1290POZNAŃOPEN Mężczyźni251M 2512022-06-05 13:42:0802:33:53.75+01:46:5530:461,9
378KWAŚNY Łukasz 1291ŁÓDŹOPEN Mężczyźni252M 2522022-06-05 13:42:0902:33:54.85+01:46:5630:461,9
379ANDRZEJEWSKI Marek 1103K.R.U.K. TECHNIKA I ENERGIASUCHY LASOPEN Mężczyźni253M 2532022-06-05 13:44:0002:34:11.50+01:47:1330:501,9
380POLC Jacek 1388K.R.U.K. TECHNIKA I ENERGIABOJANOWOOPEN Mężczyźni254M 2542022-06-05 13:44:0102:34:13.45+01:47:1430:501,9
381LATOSI Adrian 1294K.R.U.K. TECHNIKA I ENERGIAKAMIONKIOPEN Mężczyźni255M 2552022-06-05 13:44:0002:34:14.20+01:47:1530:501,9
382CZUBIŃSKI Piotr 1265K.R.U.K. TECHNIKA I ENERGIAOPEN Mężczyźni256M 2562022-06-05 13:43:5902:34:14.30+01:47:1530:501,9
383CHROSTOWSKA-SIWEK Izabela 1134K.R.U.K. TECHNIKA I ENERGIAPOZNAŃOPEN Kobiety127K 1272022-06-05 13:43:5902:34:14.70+01:47:1630:501,9
384POLC Piotr 1387K.R.U.K. TECHNIKA I ENERGIAPOZNAŃOPEN Mężczyźni257M 2572022-06-05 13:44:0002:34:14.80+01:47:1630:501,9
385JUREWICZ Karol 1222ŁOWCY PRZYGÓDGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni258M 2582022-06-05 13:34:3902:34:43.90+01:47:4530:561,9
386KOZAKIEWICZ Tomasz 1268ŁOWCY PRZYGÓDGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni259M 2592022-06-05 13:34:3802:34:46.35+01:47:4730:571,9
387KARPIK Tomasz 1239ŁOWCY PRZYGÓDKŁODAWAOPEN Mężczyźni260M 2602022-06-05 13:34:3902:34:55.95+01:47:5730:591,9
388KARPIŃSKA Dominika 1241OBORNIKIOPEN Kobiety128K 1282022-06-05 13:20:5402:41:59.15+01:55:0032:231,9
389MAJCHRZAK Rafał 1313OBORNIKIOPEN Mężczyźni261M 2612022-06-05 13:20:5502:42:01.10+01:55:0232:241,9
390NOGACZ Paweł 1529KARL KNAUER TEAMWRONKIOPEN Mężczyźni262M 2622022-06-05 13:23:2402:47:50.75+02:00:5233:341,8
391ŁUKA Joanna 1531OPEN Kobiety129K 1292022-06-05 13:23:2302:47:54.05+02:00:5533:341,8
392WITKOWSKI Dominik 1520KARL KNAUER TEAMPOZNAŃOPEN Mężczyźni263M 2632022-06-05 13:23:2402:47:54.45+02:00:5533:341,8
393SKÓRA Weronika 1530OPEN Kobiety130K 1302022-06-05 13:23:2202:47:56.85+02:00:5833:351,8
394WALAWENDER Rafal 1523KARL KNAUER TEAMMOSINAOPEN Mężczyźni264M 2642022-06-05 13:23:2302:47:57.00+02:00:5833:351,8
395NOWAK Alicja 1521KARL KNAUER TEAMPNIEWYOPEN Kobiety131K 1312022-06-05 13:23:2202:47:57.20+02:00:5833:351,8
396DRUŻBALSKA Anastazja 1525KARL KNAUER TEEMPNIEWYOPEN Kobiety132K 1322022-06-05 13:23:2202:47:57.80+02:00:5933:351,8
397BARTKOWIAK Ryszard 1522KARL KNAUER TEAMPNIEWYOPEN Mężczyźni265M 2652022-06-05 13:23:2402:47:58.05+02:00:5933:351,8
398SKUBISZYŃSKA Anna 1519KARL KANUERBRODYOPEN Kobiety133K 1332022-06-05 13:23:2302:47:58.70+02:01:0033:351,8
399CISZAK Marina 1524KARL KNAUER TEEM8OPEN Kobiety134K 1342022-06-05 13:23:2202:47:58.75+02:01:0033:351,8
400PRZEWOŹNY Maciej 1392TEŚCIU I ZIĘCIU SP. Z.O.O.POZNAŃOPEN Mężczyźni266M 2662022-06-05 13:16:2803:04:09.55+02:17:1136:491,6
Niesklasyfikowani
DNCDWORACKA Natalia 1153GNIEZNOOPEN Kobiety2022-06-05 13:03:3500:34:30.050:008,7
DNCDWORACKI Michał 1154GNIEZNOOPEN Mężczyźni2022-06-05 13:03:3400:34:30.600:008,7
LEWANDOWSKI Michał 1299DSOROGOŹNOOPEN Mężczyźni2022-06-05 13:47:59 DNF--
KARDA Sylwia 1235SULĘCINOPEN Kobiety2022-06-05 13:03:36 DNF--
Znaleziono 404 wynik(ów)