FORMOZA – SHORT
Formoza Challenge Ustka
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-07-24
Miejsce : Ustka
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 190
Wystartowało : 164
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 163
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu3km
   
1WERYK Sebastian 497WARSZAWAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:20:13
2CHABERSKI Ireneusz 478WŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:24:19
3BEDNARSKI Sylwester 475KOSZWAŁYOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:24:36
4GILLA Grzegorz 416WYSZECINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:26:28
5CHROSTOWSKI Nikodem 421USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:34:37
6SIKORA Marek 470OPOLEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:29:58
7BRILLOWSKI Karol 510BRODNICA GÓRNAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:30:09
8CHROSTOWSKI Piotr 422USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:34:22
9ORDON Robert 409SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:43:59
10CŁAPKA Piotr 449SIERADZOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:27:36
11TOMASZEWSKI Kamil 571KOBYLNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:28:03
12KAROLEWSKI Kamil 477OSTRÓDAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4800:43:07
13MIŚ Sylwester 476OSTRÓDAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4800:43:43
14KEMPA Paweł 506POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0100:46:58
15TOKARSKI Michał 483ORPISZEWOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0100:53:12
16KARDASIŃSKI Sławomir 468WARLUBIEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0200:38:12
17KRAJEWSKI Patryk 490TUREKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0200:47:07
18RYBARCZYK Marek 489KOBYLNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0200:47:11
19DĘBSKI Dariusz 503SZTUMOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0300:55:46
20MORDAKA Maciej 411BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0300:57:09
21KAMIŃSKI Sławomir 414PUŁAWYOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0400:42:52
22ŁUCZAK Sebastian 564NOWA SARZYNAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:33:16
23ADAMIK Sebastian 588OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:33:58
24MARCHLEWSKI Łukasz 590WROCŁAWOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:35:16
25KYCIA Andrzej 561LEŻAJSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:44:12
26DOROCHOWICZ Mirosław 184DUNINOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:46:01
27REGIN Paweł 520DOBRE MIASTOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:34:55
28LUDYGA Roman 596PIEKARY ŚLĄSKIEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:42:06
29ZABOROWSKI Mateusz 454POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:42:13
30GRZELSKI Jakub 453POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:42:27
31SAPA Maciej 562NISKOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:44:07
32CHAJEWSKI Rafał 511JEDWABNEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:46:37
33KOZIEŁ Marcin 457SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:53:24
34ŚWITAŁA Robert 455POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3100:41:43
35PERSKI Miłosz 498ROŻNOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:37:5900:41:17
36PERSKI Dawid 499ROŻNOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0000:41:17
37LUBIŃSKI Marcin 552MOSTYOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0000:49:31
38BRYGAŁA Tomasz 533DARŁOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0000:52:26
39KURLAPSKI Radosław 509RĄBINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:39:09
40GABINECKI Jarosław 461LEONCINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:42:39
41GABINECKI Jerzy 460LEONCINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:42:49
42WROCHNA Marcin 441RADOMOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:49:16
43BRODA Grzegorz 427MIŃSK MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:52:43
44BIAŁKOWSKI Jacek 471PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0200:52:30
45KOZŁOWSKI Dariusz 474PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0200:53:30
46TERESIK Artur 469PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0200:53:39
47DZIECHCIARZ Karol 551KAMIONEK WIELKI 44OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0400:37:23
48KNYCINSKI Tomasz 550ELBLĄGOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0400:37:42
49MACHETA Mateusz 452ZŁOTAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:44:26
50MACHETA Krzysztof 451ZŁOTAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:44:35
51SADOWSKI Radowsław 576OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:47:31
52JEŻYK Artur 406SZCZECINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:49:47
53KONOPACKI Mateusz 479NOWE DOBRAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:58:22
54KIEŁBASIŃSKI Łukasz 408POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:47:34
55LESIŃSKI Paweł 467USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0601:00:49
56ANDRZEJEWICZ Hubert 538LUBLINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0601:01:15
57FORTUNIAK Maciej 463SŁUBICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0700:46:26
58RADOMSKI Adam 432SOPOTOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:34:56
59BEGER Mateusz 2NOŻYNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:36:00
60ŚLIWIŃSKI Wojtek 541BAWERNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:53:56
61BIGUS Przemysław 531NIEZABYSZEWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:54:02
62TOBOLSKI Marek 597OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:19
63GÓRECKI Wojciech 589OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:36:17
64WIĘCKOWSKAI Tomasz 493GDYNIAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:38:07
65WYSOCKI Arek 482WAŁCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:38:34
66TRZECINSK Paweł 599OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:53:41
67MŁYNARSKI Radosław 440STARGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:43:32
68KASZKOWIAK Patryk 420POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:43:47
69DĄBEK Patryk 516PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0400:30:23
70KORNATKO Dariusz 582OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0400:34:10
71PAZIACZKO Radosław 518LĘDYCZEKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0400:30:03
72KOZANECKI Leon 405ZIELĄTKOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0500:30:43
73MENDYKA Artur 519PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0500:36:22
74ZASADA Kamil 443KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0500:42:49
75MALIŃSKI Filip 554POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0600:55:52
76LECH Adrian 447KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0600:42:25
77SZADZIUL Dawid 448KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0600:42:36
78CZERKAWSKI Krzysztof 542BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0200:39:06
79KOKOT Krzysztof 507WROCLAWOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:47:06
80JEZIERSKI Jeremi 585LONDYNOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:39:12
81GIŁEJ Ryszard 419SOPOTOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:58:14
82DOMINIAK Sławomir 417SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:58:27
83SKŁADOWSKI Wojciech 548KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:47:41
84KLEIN Sebastian 547KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:47:50
85WODNICKI Łukasz 587OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:38:55
86SADURSKI Paweł 424SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:59:35
87JEZIERSKI Tomasz 560MORDENOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:59:48
88KLEIN Michał 546KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0500:47:26
89SKŁADOWSKI Radosław 549KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0500:47:31
90SZYSZKOWSKI Paweł 438SIEDLCEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:11:2000:34:16
91ZAJKO Filip 442TERESPOLOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:11:24
92DOLNY Krystian 464CZARNKÓWOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:11:3700:28:55
93DUBAJ Jakub 526SZCZENURZEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:23
94BŁOŃSKI Robert 540CHARBROWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2300:39:03
95KLEJEWSKI Przemysław 445KÓRNIKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2400:38:03
96KWARTA Paweł 527GÓRAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2400:39:13
97IVO Kopecek 579OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2400:39:45
98BRODZIUK Maciej 494CEWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:25
99KOLASIŃSKI Michał 444POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:37:53
100STACHURSKI Artur 430WARSZAWAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:38:52
101CZERWIŃSKI Krzysztof 566WAŁCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:39:22
102LINKIEWICZ Wojciech 488CEWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:40:18
103ORŁOWSKI Bartosz 536KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:41:44
104JASINSKI Jaroslaw 446ŁÓDŹOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2600:37:59
105MAĆKOWSKI Adam 523BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2600:46:50
106ROSINSKI Robert 495BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1300:32:57
107HORNIATKO Łukasz 543KARLINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1400:36:37
108HORNIATKO Tomasz 545KARLINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1400:36:52
109SZŁYK Sławomir 496BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1500:42:17
110SZLYK Piotr 522BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1500:43:04
Niesklasyfikowani
DNCBOKACZ Piotr 514USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:31:25
112BULCZAK Rafał 573SIERAKOWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:44:2900:46:19
113KLASA Andrzej 574SIERAKOWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:44:3000:46:20
114KLIMOWICZ Artur 593OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:49:5700:53:00
115JASIŃSKI Jakub 594SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:50:0900:53:12
Znaleziono 115 wynik(ów)