FORMOZA TEAM CHALLENGE
Formoza Challenge Oborniki
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-06-05
Miejsce : Oborniki
Dystans : 10 T km
Zgłoszonych : 210
Wystartowało : 191
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 189
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Moment startu3kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LEWANDOWSKI Maciej 681KOBYLNICAOPEN Mężczyźni1M 1HOLD THE LINE2022-06-05 10:30:4000:21:4101:32:48.70 9:166,5
2KARCZEWSKI Adam 653CHMIELNOOPEN Mężczyźni2M 2HOLD THE LINE2022-06-05 10:30:3900:21:4001:32:49.00+00:00:009:166,5
3BĄBEL Krzysztof 609SŁUPSKOPEN Mężczyźni3M 3HOLD THE LINE2022-06-05 10:30:4000:21:4101:32:52.45+00:00:039:176,5
4ZDUŃSKI Maciej 787KOBYLNICAOPEN Mężczyźni4M 4HOLD THE LINE2022-06-05 10:30:3900:21:3901:32:53.50+00:00:049:176,5
5SOLIWODA Jacek 74315GBZKĘTRZYNOPEN Mężczyźni5M 52BATALION2022-06-05 10:58:4900:30:4501:59:30.45+00:26:4111:575,0
6ROCH Mariusz 72815GBZGIŻYCKOOPEN Mężczyźni6M 62BATALION2022-06-05 10:58:4900:30:4801:59:31.60+00:26:4211:575,0
7PIPIR Piotr 71915GBZGIŻYCKOOPEN Mężczyźni7M 72BATALION2022-06-05 10:58:5000:30:4701:59:46.85+00:26:5811:585,0
8WIERZCHOWSKI Kamil 77615GBZGIŻYCKOOPEN Mężczyźni8M 82BATALION2022-06-05 10:58:4900:30:4201:59:49.20+00:27:0011:585,0
9TOPOR Andrzej 76315GBZGIŻYCKOOPEN Mężczyźni9M 92BATALION2022-06-05 10:58:5000:30:5001:59:50.05+00:27:0111:595,0
10BIKOWSKI Karol 61215GBZGIŻYCKOOPEN Mężczyźni10M 102BATALION2022-06-05 10:58:4900:30:4601:59:55.90+00:27:0711:595,0
11WRÓBLEWSKI Paweł 78615GBZPISZOPEN Mężczyźni11M 112BATALION2022-06-05 10:58:5000:30:5301:59:56.90+00:27:0811:595,0
12KWIECIEŃ Przemysław 680WĘDRZYNOPEN Mężczyźni12M 12Wędżersi2022-06-05 11:01:0400:32:0202:17:25.05+00:44:3613:444,4
13ANDRZEJCZAK Piotr 600KONINOPEN Mężczyźni13M 13Wędżersi2022-06-05 11:01:0600:32:0402:17:27.00+00:44:3813:444,4
14ŻÓŁKIEWICZ Marcin 753OPEN Mężczyźni14M 14Wędżersi2022-06-05 11:01:0500:32:0302:17:28.10+00:44:3913:444,4
15DEC Marcin 620WĘDŻERSILUTOL SUCHYOPEN Mężczyźni15M 15Wędżersi2022-06-05 11:01:0500:32:0202:17:28.60+00:44:3913:444,4
16BANASZCZYK Janusz 807CROSS WRONKIKAŹMIERZOPEN Mężczyźni16M 16Cross Wronki2022-06-05 11:14:1900:46:0202:18:23.50+00:45:3413:504,3
17STANIAK Adam 746BRZG TEAMBIERZGLINEKOPEN Mężczyźni17M 17BRZG TEAM2022-06-05 10:39:3500:42:4502:21:40.35+00:48:5114:104,2
18JĘDRZEJEWSKA Jadwiga 650BRZG TEAMNOWY FOLWARKOPEN Kobiety1K 1BRZG TEAM2022-06-05 10:39:3500:42:5202:21:41.00+00:48:5214:104,2
19STANIAK Sebastian 745WRZEŚNIAOPEN Mężczyźni18M 18BRZG TEAM2022-06-05 10:39:3500:42:5302:21:41.25+00:48:5214:104,2
20BANASIEWICZ Zbigniew 604BRZG TEAMBIERZGLINEKOPEN Mężczyźni19M 19BRZG TEAM2022-06-05 10:39:3400:42:4802:21:41.65+00:48:5214:104,2
21TOMCZAK Maciej 755RCFP CROSSFIT POZNAŃ POZNAŃOPEN Mężczyźni20M 20RCFP CROSSFIT POZNAŃ 2022-06-05 11:11:2100:36:5102:23:07.85+00:50:1914:184,2
22BLOCH Justyna 614OPALENICA_420OPALENICAOPEN Kobiety2K 2Opalenica_4202022-06-05 10:56:4800:36:4302:24:24.70+00:51:3614:264,2
23HILDEBRAND Michał 644OPALENICA_420OPALENICAOPEN Mężczyźni21M 21Opalenica_4202022-06-05 10:56:4600:36:4302:24:28.75+00:51:4014:264,2
24KNIJ Filip 660OPALENICA_420OPALENICAOPEN Mężczyźni22M 22Opalenica_4202022-06-05 10:56:4600:36:4502:24:44.70+00:51:5614:284,1
25BLOCH Tomasz 613OPALENICA_420OPALENICAOPEN Mężczyźni23M 23Opalenica_4202022-06-05 10:56:4700:36:4702:25:15.85+00:52:2714:314,1
26MATYSIAK Paweł 699OPALENICA 420ŁUBNICAOPEN Mężczyźni24M 24Opalenica_4202022-06-05 10:56:4700:36:4602:25:20.00+00:52:3114:324,1
27GRUSZKA Marcin 639MITUPOLEJWARSZAWAOPEN Mężczyźni25M 25MiTuPolej2022-06-05 11:01:0600:34:2102:30:38.20+00:57:4915:034,0
28ŁAZIUK Marcin 720MITUPOLEJWARSZAWAOPEN Mężczyźni26M 26MITUPOLEJ 2022-06-05 11:01:0600:34:2302:30:38.65+00:57:4915:034,0
29SZUTKO Michał 761WARSZAWAOPEN Mężczyźni27M 27MiTuPolej2022-06-05 11:01:0600:34:2002:30:38.75+00:57:5015:034,0
30GOTKIEWICZ Arkadiusz 638MITUPOLEJTWARDOGÓRAOPEN Mężczyźni28M 28MiTuPolej2022-06-05 11:01:0600:34:2102:30:39.75+00:57:5115:034,0
31TRUSIAK Sławomir 796CROSS WRONKINOJEWOOPEN Mężczyźni29M 29Cross Wronki2022-06-05 11:14:1900:49:4202:30:41.55+00:57:5215:044,0
32MACIEJEWSKI Kacper 690AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAOPEN Mężczyźni30M 30Akademia Marynarki Wojennej2022-06-05 10:30:4200:48:1002:34:56.90+01:02:0815:293,9
33DOBRZYNIAK Wojciech 622AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJALEKSANDRÓW KUJAWSKIOPEN Mężczyźni31M 31Akademia Marynarki Wojennej2022-06-05 10:30:4200:48:0602:34:57.35+01:02:0815:293,9
34DORAWA Hubert 624AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGOWINOOPEN Mężczyźni32M 32Akademia Marynarki Wojennej2022-06-05 10:30:4200:48:0402:34:57.40+01:02:0815:293,9
35KWIATKOWSKI Dominik 678AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJLISEWOOPEN Mężczyźni33M 33Akademia Marynarki Wojennej2022-06-05 10:30:4200:48:0802:34:57.60+01:02:0815:293,9
36KRASOWSKI Igor 670AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJŻARYOPEN Mężczyźni34M 34Akademia Marynarki Wojennej2022-06-05 10:30:4100:48:0802:34:57.85+01:02:0915:293,9
37ŻOŁNA Jakub 790AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJKRAKÓWOPEN Mężczyźni35M 35Akademia Marynarki Wojennej2022-06-05 10:30:4100:48:0502:34:58.35+01:02:0915:293,9
38ROZMIAREK Paweł 731MOSINAOPEN Mężczyźni36M 36Daleko jeszcze?2022-06-05 10:37:0600:44:1302:42:37.35+01:09:4816:153,7
39NOWAK Mateusz 705STĘSZEWOPEN Mężczyźni37M 37Daleko jeszcze?2022-06-05 10:37:0700:44:1202:42:44.90+01:09:5616:163,7
40ROSZAK Artur 794CROSS WRONKIWRONKIOPEN Mężczyźni38M 38Cross Wronki 22022-06-05 11:14:2200:43:2102:42:50.60+01:10:0116:173,7
41STAROSTA Hubert 792CROSS WRONKIOBRZYCKOOPEN Mężczyźni39M 39Cross Wronki2022-06-05 11:14:2000:43:1902:42:51.85+01:10:0316:173,7
42GUMNY Adrian 791CROSS WRONKIWRONKIOPEN Mężczyźni40M 40Cross Wronki 22022-06-05 11:14:2000:43:1302:42:52.90+01:10:0416:173,7
43LUDIAN Mateusz 684LAMPART TRENINGWIRYOPEN Mężczyźni41M 41Daleko jeszcze?2022-06-05 10:37:0700:44:1502:43:18.75+01:10:3016:193,7
44STRÓŻYK Mateusz 751LAMPART TRENINGKOMORNIKIOPEN Mężczyźni42M 42Daleko jeszcze?2022-06-05 10:37:0600:44:1502:43:20.60+01:10:3116:203,7
45GORZELAŃCZYK Liliana 637DZIKIE LOCHY I ODYŃCEWIARDUNKIOPEN Kobiety3K 3Dzikie Lochy I Odyńce2022-06-05 11:16:3500:39:4102:44:53.25+01:12:0416:293,6
46PRZYBYŁ Kamila 724DZIKIE LOCHY I ODYŃCEWEŁNAOPEN Kobiety4K 4Dzikie Lochy I Odyńce2022-06-05 11:16:3600:39:5002:44:53.80+01:12:0516:293,6
47MIELCAREK Krzysztof 700DZIKIE LOCHY I ODYŃCEROGOŹNOOPEN Mężczyźni43M 43Dzikie Lochy I Odyńce2022-06-05 11:16:3500:39:4002:44:53.90+01:12:0516:293,6
48WENDLANDT Dawid 772DZIKIE LOCHY I ODYŃCERYCZYWÓŁOPEN Mężczyźni44M 44Dzikie Lochy I Odyńce2022-06-05 11:16:3600:39:5102:44:54.30+01:12:0516:293,6
49KOTLARCZYK Paulina 666DZIKIE LOCHY I ODYŃCEWIARDUNKIOPEN Kobiety5K 5Dzikie Lochy I Odyńce2022-06-05 11:16:3500:39:5002:44:55.20+01:12:0616:293,6
50NAPIERAŁA Jarosław 702RYCZYWÓŁOPEN Mężczyźni45M 45Dzikie Lochy I Odyńce2022-06-05 11:16:3600:39:5402:44:55.40+01:12:0616:293,6
51GŁOGOWSKI Bartosz 636FA TEAMROSOCHYOPEN Mężczyźni46M 46Sportowe Świry2022-06-05 10:56:4600:39:5002:45:47.60+01:12:5816:343,6
52DROŹDZIK Anita 626FA TEAMWROCŁAWOPEN Kobiety6K 6Sportowe Świry2022-06-05 10:56:4600:39:4902:45:58.70+01:13:1016:353,6
53WARTENBERG Jakub 768FA TEAMWROCŁAWOPEN Mężczyźni47M 47Sportowe Świry2022-06-05 10:56:4800:39:5402:46:06.75+01:13:1816:363,6
54DROŹDZIK Mateusz 625FA TEAMWROCŁAWOPEN Mężczyźni48M 48Sportowe Świry2022-06-05 10:56:4800:39:5102:46:07.25+01:13:1816:363,6
55ŁAZIUK Marcin 686WARSZAWAOPEN Mężczyźni49M 49MiTuPolej2022-06-05 10:56:4700:39:4402:46:08.15+01:13:1916:363,6
56KOBUS Michał 662PASZTETYPOZNAŃOPEN Mężczyźni50M 50PASZTETY2022-06-05 11:08:3500:43:5302:59:00.30+01:26:1117:543,4
57SCHRAMM Ines 735PASZTETYPOZNAŃOPEN Kobiety7K 7PASZTETY2022-06-05 11:08:3400:43:5502:59:01.35+01:26:1217:543,4
58KOBUS Alicja 661PASZTETYPOZNAŃOPEN Kobiety8K 8PASZTETY2022-06-05 11:08:3300:43:5802:59:03.05+01:26:1417:543,4
58KURKIEWICZ Radoslaw 677PLEWISKAOPEN Mężczyźni51M 51PASZTETY2022-06-05 11:08:3500:43:5102:59:03.05+01:26:1417:543,4
60KASPERSKI Artur 655PASZTETYPOZNAŃOPEN Mężczyźni52M 52PASZTETY2022-06-05 11:08:3300:43:4502:59:03.90+01:26:1517:543,4
61PELCZYK Patrycja 717ICH TROJESWARZĘDZOPEN Kobiety9K 9Ich Troje2022-06-05 10:39:3300:52:5802:59:33.70+01:26:4517:573,3
62WOJTKOWIAK Maciej 781ICH TROJEZASUTOWOOPEN Mężczyźni53M 53Ich Troje2022-06-05 10:39:3300:53:0302:59:33.80+01:26:4517:573,3
63DULAT Arkadiusz 629ICH TROJERABOWICEOPEN Mężczyźni54M 54Ich Troje2022-06-05 10:39:3300:53:0702:59:34.40+01:26:4517:573,3
64MAGDZIARZ Paulina 691ICH TROJEZALASEWOOPEN Kobiety10K 10Ich Troje2022-06-05 10:39:3200:53:0602:59:34.70+01:26:4617:573,3
65JEŻEWSKI Damian 649ICH TROJEWRZEŚNIAOPEN Mężczyźni55M 55Ich Troje2022-06-05 10:39:3300:52:5602:59:39.75+01:26:5117:573,3
66BIELAWSKI Bartosz 610SŁUPIAOPEN Mężczyźni56M 56WIELKOpolanie2022-06-05 10:37:0500:54:3203:00:24.20+01:27:3518:023,3
67KSIĄŻKIEWICZ Krzysztof 673WIELKOPOLANIESŁUPIAOPEN Mężczyźni57M 57WIELKOpolanie2022-06-05 10:37:0400:54:3503:00:29.35+01:27:4018:023,3
68KSIĄŻKIEWICZ Maciej 674WIELKOPOLANIESŁUPIAOPEN Mężczyźni58M 58WIELKOpolanie2022-06-05 10:37:0500:54:3703:00:33.20+01:27:4418:033,3
69TONDER Paweł 762WIELKOPOLANIESŁUPIAOPEN Mężczyźni59M 59WIELKOpolanie2022-06-05 10:37:0400:54:2203:00:35.50+01:27:4618:033,3
70KOŃCZEWSKI Marcin 664WIELKOPOLANIESŁUPIAOPEN Mężczyźni60M 60WIELKOpolanie2022-06-05 10:37:0500:54:2403:00:36.05+01:27:4718:033,3
71BARTOSIEWICZ Dominik 608POLICE ACADEMY IN SZCZYTNOCIECHANÓWOPEN Mężczyźni61M 61Police Academy in Szczytno2022-06-05 11:11:2400:52:2603:00:54.40+01:28:0518:053,3
72KALETA Józef 651POLICE ACADEMY IN SZCZYTNOOPATÓWEKOPEN Mężczyźni62M 62Police Academy in Szczytno2022-06-05 11:11:2300:52:1403:01:04.45+01:28:1518:063,3
73WIŚNIEWSKI Jacek 779POLICE ACADEMY IN SZCZYTNODZIEKANÓW LEŚNYOPEN Mężczyźni63M 63Police Academy in Szczytno2022-06-05 11:11:2300:52:1303:01:04.85+01:28:1618:063,3
74KLEPANDA Michał 659POLICE ACADEMY IN SZCZYTNOOPATÓWEKOPEN Mężczyźni64M 64Police Academy in Szczytno2022-06-05 11:11:2400:52:1403:01:05.95+01:28:1718:063,3
75BARTOSIEWICZ Rafał 607POLICE ACADEMY IN SZCZYTNOCIECHANÓWOPEN Mężczyźni65M 65Police Academy in Szczytno2022-06-05 11:11:2400:52:2703:01:22.40+01:28:3318:083,3
76OGONOWSKI Zbigniew 708POLICE ACADEMY IN SZCZYTNOWARSZAWAOPEN Mężczyźni66M 66Police Academy in Szczytno2022-06-05 11:11:2400:52:3903:02:23.25+01:29:3418:143,3
77ĆWIERTNIA Monika 795CROSS WRONKIKAŹMIERZOPEN Kobiety11K 11Cross Wronki2022-06-05 11:14:1900:49:4803:03:28.45+01:30:3918:203,3
78SOBKOWIAK Agnieszka 806CROSS WRONKIWRONKIOPEN Kobiety12K 12Cross Wronki 22022-06-05 11:14:2200:49:5003:03:49.35+01:31:0018:223,3
79MATUSIAK Artur 798CROSS WRONKISZAMOTUŁYOPEN Mężczyźni67M 67Cross Wronki 22022-06-05 11:14:2000:49:5303:03:49.95+01:31:0118:223,3
79BŁOCH Arleta 793CROSS WRONKIWRONKIOPEN Kobiety13K 13Cross Wronki2022-06-05 11:14:2000:49:4403:03:49.95+01:31:0118:223,3
81CHRZEŚCIAN Grzegorz 797CROSS WRONKICHRZYPSKOOPEN Mężczyźni68M 68Cross Wronki 22022-06-05 11:14:2000:49:5603:03:50.35+01:31:0118:233,3
82SOBOCIŃSKI Dawid 741LEONIDASCEKCYNOPEN Mężczyźni69M 69LEONIDAS2022-06-05 10:46:4100:54:1103:05:51.60+01:33:0218:353,2
83ŁADA Jarosław 685DEFENDER BARCZEWOBARCZEWOOPEN Mężczyźni70M 70DEFENDER BARCZEWO2022-06-05 09:58:5400:50:5803:05:53.80+01:33:0518:353,2
84WIĘCEK Daniel 777DEFENDER BARCZEWOBARCZEWOOPEN Mężczyźni71M 71DEFENDER BARCZEWO2022-06-05 09:58:5400:51:2003:05:54.50+01:33:0518:353,2
85SOWA Dawid 744DEFENDER BARCZEWOBARCZEWOOPEN Mężczyźni72M 72DEFENDER BARCZEWO2022-06-05 09:58:5300:50:5303:05:56.35+01:33:0718:353,2
86TUROS Malwina 765DEFENDER BARCZEWOBARCZEWOOPEN Kobiety14K 14DEFENDER BARCZEWO2022-06-05 09:58:5300:51:1303:05:56.45+01:33:0718:353,2
86SIEMIANOWSKI Radosław 754KLUB MOTOCYKLOWY KCMBARCZEWOOPEN Mężczyźni73M 73DEFENDER BARCZEWO2022-06-05 09:58:5200:50:4703:05:56.45+01:33:0718:353,2
88SIERUTA Bartosz 737DEFENDER BARCZEWOJAROTYOPEN Mężczyźni74M 74DEFENDER BARCZEWO2022-06-05 09:58:5400:50:5403:05:56.95+01:33:0818:353,2
89WĘGRODZKI Paweł 773DEFENDER BARCZEWOBARCZEWOOPEN Mężczyźni75M 75DEFENDER BARCZEWO2022-06-05 09:58:5200:51:2003:05:57.75+01:33:0918:353,2
90PIECZYŃSKI Dariusz 718LEONIDASŁUPOWOOPEN Mężczyźni76M 76LEONIDAS2022-06-05 10:46:4300:54:1303:05:58.50+01:33:0918:353,2
91DUBIELECKI Adam 627DEFENDER BARCZEWOBARCZEWOOPEN Mężczyźni77M 77DEFENDER BARCZEWO2022-06-05 09:58:5300:51:2603:05:58.75+01:33:1018:353,2
92HAFFKE Olga 643LEONIDASCEKCYNOPEN Kobiety15K 15LEONIDAS2022-06-05 10:46:4200:54:0703:06:09.25+01:33:2018:363,2
93WASZKIEWICZ Bartłomiej 771LEONIDASTUCHOLAOPEN Mężczyźni78M 78LEONIDAS2022-06-05 10:46:4300:54:0503:06:16.05+01:33:2718:373,2
94SOBOCIŃSKI Radosław 742LEONIDASCEKCYNOPEN Mężczyźni79M 79LEONIDAS2022-06-05 10:46:4200:54:1603:06:20.05+01:33:3118:383,2
95HAFFKE Krzysztof 642LEONIDASCEKCYNOPEN Mężczyźni80M 80LEONIDAS2022-06-05 10:46:4300:54:0903:06:20.25+01:33:3118:383,2
96CUPA Wojciech 619LEONIDASBYDGOSZCZOPEN Mężczyźni81M 81LEONIDAS2022-06-05 10:46:4200:54:1303:06:27.35+01:33:3818:383,2
97FOLTYN Maciej 632SZAMOTUŁYOPEN Mężczyźni82M 82KONIAN2022-06-05 11:08:3300:45:3203:06:34.75+01:33:4618:393,2
98FOLTYN Nikodem 634KONIANSZAMOTULYOPEN Mężczyźni83M 83KONIAN2022-06-05 11:08:3200:45:3603:06:46.15+01:33:5718:403,2
99FOLTYN Konrad 633KONIANSZAMOTUŁYOPEN Mężczyźni84M 84KONIAN2022-06-05 11:08:3300:45:3703:06:46.55+01:33:5718:403,2
100BRODZIK Antoni 616KONIANGAJ MAŁYOPEN Mężczyźni85M 85KONIAN2022-06-05 11:08:3100:45:3503:06:47.25+01:33:5818:403,2
101JANICKI Mateusz 647WROCŁAWOPEN Mężczyźni86M 86gdzie opór2022-06-05 11:05:5100:43:4303:08:37.65+01:35:4818:513,2
102JANICKI Kajetan 646WROCŁAWOPEN Mężczyźni87M 87gdzie opór2022-06-05 11:05:5100:43:4803:08:47.85+01:35:5918:523,2
103RAJKOWSKI Przemek 726KYOKUSHINSTĘSZEWOPEN Mężczyźni88M 88Kyokushin Poznań2022-06-05 10:42:1400:54:3503:08:58.00+01:36:0918:533,2
103SZCZEPANEK Beata 757KYOKUSHIN POZNAŃROKIETNICAOPEN Kobiety16K 16Kyokushin Poznań2022-06-05 10:42:1400:54:3703:08:58.00+01:36:0918:533,2
105DUSIŃSKI Tobiasz 631NIZINYOPEN Mężczyźni89M 89gdzie opór2022-06-05 11:05:5100:43:5803:09:25.55+01:36:3618:563,2
106DUSIŃSKI Michał 630NIZINY, WOJ. DOLNOŚLĄSKIEOPEN Mężczyźni90M 90gdzie opór2022-06-05 11:05:5200:43:5903:09:35.20+01:36:4618:573,2
107STELMACH Marcin 749POZNAŃOPEN Mężczyźni91M 91Brak drużyny2022-06-05 11:16:3700:55:5403:10:29.15+01:37:4019:023,1
108PAWEŁCZYK Marek 714POZNAŃOPEN Mężczyźni92M 92Brak drużyny2022-06-05 11:16:3700:55:5403:10:29.25+01:37:4019:023,1
109PODLECKA Agnieszka 722PIŁAOPEN Kobiety17K 17Brak drużyny2022-06-05 11:16:3600:55:5303:10:30.40+01:37:4119:033,1
110SZCZECIŃSKI Mariusz 756PIŁAOPEN Mężczyźni93M 93Brak drużyny2022-06-05 11:16:3700:55:5603:10:31.20+01:37:4219:033,1
111JANC Wiktor 645KRZYŻOPEN Mężczyźni94M 94My tu przejazdem tylko2022-06-05 10:37:0500:52:2403:10:59.40+01:38:1019:053,1
112KARKOWSKI Krzysztof 654POPÓWKOOPEN Mężczyźni95M 95My tu przejazdem tylko2022-06-05 10:37:0500:52:2203:11:00.45+01:38:1119:063,1
113SOBEK Wojciech 739WRONKIOPEN Mężczyźni96M 96My tu przejazdem tylko2022-06-05 10:37:0500:52:1903:11:15.95+01:38:2719:073,1
114WOJTKOWIAK-SCHMIDT Agnieszka 782MISS FITLEŚNIÓW WIELKIOPEN Kobiety18K 18Miss Fit2022-06-05 10:52:4300:53:3403:11:22.60+01:38:3319:083,1
115KOWALCZYK Kamila 667MISS FITPOŁUPINOPEN Kobiety19K 19Miss Fit2022-06-05 10:52:4400:53:3603:11:26.70+01:38:3819:083,1
116GINTER Sebastian 635DRAWSKOOPEN Mężczyźni97M 97My tu przejazdem tylko2022-06-05 10:37:0600:52:2003:11:29.60+01:38:4019:083,1
117KUBIŚ Rafał 675WIELEŃOPEN Mężczyźni98M 98My tu przejazdem tylko2022-06-05 10:37:0600:52:2203:11:51.30+01:39:0219:113,1
118PAROWICZ Szymon 711STRONGHOLD TEAMGŁOGÓWOPEN Mężczyźni99M 99Stronghold team2022-06-05 10:49:5000:48:1803:13:23.90+01:40:3519:203,1
119WÓJCIK Karolina 785STRONGHOLD TEAMGŁOGÓWOPEN Kobiety20K 20Stronghold team2022-06-05 10:49:4900:48:1803:13:24.25+01:40:3519:203,1
120WÓJCIK Bartosz 784STRONGHOLD TEAMGŁOGÓWOPEN Mężczyźni100M 100Stronghold team2022-06-05 10:49:4800:48:1303:13:24.60+01:40:3519:203,1
121SZUKAŁA Krzysztof 759STRONGHOLDGYMDROŻYNA 22OPEN Mężczyźni101M 101Stronghold team2022-06-05 10:49:4800:48:1403:13:24.80+01:40:3619:203,1
122PAJĄK Paweł 710STRONGHOLDGYMGŁOGÓWOPEN Mężczyźni102M 102Stronghold team2022-06-05 10:49:4800:48:2203:13:25.95+01:40:3719:203,1
123ROGACKI Mateusz 729LEŚNE LUDKIPOZNAŃOPEN Mężczyźni103M 103Leśne Ludki2022-06-05 10:33:3400:45:3003:18:42.00+01:45:5319:523,0
124RUBCZAK Szymon 733LEŚNE LUDKIPOZNAŃOPEN Mężczyźni104M 104Leśne Ludki2022-06-05 10:33:3400:45:2603:18:46.05+01:45:5719:523,0
125LIPIŃSKI Jacek 682LEŚNE LUDKIKIEKRZOPEN Mężczyźni105M 105Leśne Ludki2022-06-05 10:33:3400:45:3103:18:50.60+01:46:0119:533,0
126KUJAWIAK Szymon 676LEŚNE LUDKIPOZNAŃOPEN Mężczyźni106M 106Leśne Ludki2022-06-05 10:33:3400:45:2503:18:56.60+01:46:0719:533,0
127KRAWCZUK Piotr 671LEŚNE LUDKIPOZNAŃOPEN Mężczyźni107M 107Leśne Ludki2022-06-05 10:33:3300:45:2903:19:06.35+01:46:1719:543,0
128OŻEGOWSKI Wojciech 709LEŚNE LUDKIZALASEWOOPEN Mężczyźni108M 108Leśne Ludki2022-06-05 10:33:3300:45:3903:19:12.90+01:46:2419:553,0
129BOGUNIA Grzegorz 615KLUB MOTOCYKLOWY KCMGŁOGÓWOPEN Mężczyźni109M 109Klub Motocyklowy KCM2022-06-05 11:03:4500:48:0503:19:33.70+01:46:4519:573,0
130WIERZBICKI Wiesław 775KLUB MOTOCYKLOWY KCMKRAKÓWOPEN Mężczyźni110M 110Klub Motocyklowy KCM2022-06-05 11:03:4400:48:0903:19:34.30+01:46:4519:573,0
131MAKUĆ Mateusz 693KLUB MOTOCYKLOWY KCMGŁOGÓWOPEN Mężczyźni111M 111Klub Motocyklowy KCM2022-06-05 11:03:4500:47:2603:19:34.40+01:46:4519:573,0
132KAJDAS Katarzyna 725KCMDOBRZEJOWICEOPEN Kobiety21K 21Klub Motocyklowy KCM2022-06-05 11:03:4300:47:1103:19:34.50+01:46:4519:573,0
133UCINEK Beata 766KLUB MOTOCYKLOWY KCMGŁOGÓWOPEN Kobiety22K 22Klub Motocyklowy KCM2022-06-05 11:03:4400:47:0903:19:34.85+01:46:4619:573,0
134KIENITZ Wojciech 657LEŚNE LUDKIPOZNAŃOPEN Mężczyźni112M 112Leśne Ludki2022-06-05 10:33:3300:45:3803:19:57.55+01:47:0819:593,0
135BAGIŃSKI Damian 603WOŁÓWOPEN Mężczyźni113M 113Helikon-tex Team2022-06-05 10:30:4103:20:55.30+01:48:0620:053,0
136KOBYLARZ Jakub 663GEJPARTYGNIEWKOWOOPEN Mężczyźni114M 114GejParty2022-06-05 11:03:4500:46:2703:25:11.35+01:52:2220:312,9
137WASILA Kacper 769GEJPARTYŚCIBORZEOPEN Mężczyźni115M 115GejParty2022-06-05 11:03:4500:46:3203:25:11.70+01:52:2320:312,9
138WASILA Oskar 770GEJPARTYGNIEWKOWOOPEN Mężczyźni116M 116GejParty2022-06-05 11:03:4600:46:3103:25:12.50+01:52:2320:312,9
139RÓG Mateusz 732GEJPARTYGNIEWKOWOOPEN Mężczyźni117M 117GejParty2022-06-05 11:03:4500:46:3503:25:14.20+01:52:2520:312,9
140MROZ Daniel 701IHUHU TEAMPOZNAŃOPEN Mężczyźni118M 118IHUHU Team2022-06-05 10:49:5000:55:4003:26:17.85+01:53:2920:372,9
141DIMOPOULOS Nikolaos 621IHUHU TEAMPOZNANOPEN Mężczyźni119M 119IHUHU Team2022-06-05 10:49:5000:55:3703:26:18.85+01:53:3020:372,9
142KIERUJ Jakub 658IHUHU TEAMBIEDRUSKOOPEN Mężczyźni120M 120IHUHU Team2022-06-05 10:49:4900:55:3903:26:21.35+01:53:3220:382,9
143SK Wojciech 738PŁOCKOPEN Mężczyźni121M 121IHUHU Team2022-06-05 10:49:4900:55:4903:26:21.75+01:53:3320:382,9
144WIŚNIEWSKA Marta 778IHUHU TEAMPŁOCKOPEN Kobiety23K 23IHUHU Team2022-06-05 10:49:4800:55:5003:26:22.20+01:53:3320:382,9
145WOŹNIAK Rafał 783IHUHU TEAMPOZNAŃOPEN Mężczyźni122M 122IHUHU Team2022-06-05 10:49:4800:55:3703:26:22.65+01:53:3320:382,9
146SAGAŁA Patrycja 734ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN Kobiety24K 24ANANASY Z 3 FAL2022-06-05 11:01:0400:48:3903:27:32.45+01:54:4320:452,9
147ANDRZEJCZYK Ewelina 601ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN Kobiety25K 25ANANASY Z 3 FAL2022-06-05 11:01:0400:48:3803:27:34.25+01:54:4520:452,9
148LIS-WRÓBLEWSKA Iwona 683ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN Kobiety26K 26ANANASY Z 3 FAL2022-06-05 11:01:0400:48:5103:27:34.70+01:54:4620:452,9
149KORWIN PIOTROWSKA Paulina 665ANANASY Z 3 FALDĘBNICA KASZUBSKAOPEN Kobiety27K 27ANANASY Z 3 FAL2022-06-05 11:01:0400:48:4003:27:35.05+01:54:4620:452,9
150BURMAN Tomasz 617ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN Mężczyźni123M 123ANANASY Z 3 FAL2022-06-05 11:01:0500:48:3703:27:35.35+01:54:4620:452,9
151URBAN Ewelina 767ANANASY Z 3 FALDĘBNICA KASZUBSKAOPEN Kobiety28K 28ANANASY Z 3 FAL2022-06-05 11:01:0400:48:4903:27:36.10+01:54:4720:452,9
152OCHOWIAK Klaudia 706ORGANIC HEROESSWARZĘDZOPEN Kobiety29K 29Organic Heroes2022-06-05 10:33:3500:55:3303:28:20.25+01:55:3120:502,9
152NARAJEWSKI Grzegorz 703ORGANIC HEROESZGORZELECOPEN Mężczyźni124M 124Organic Heroes2022-06-05 10:33:3500:55:3103:28:20.25+01:55:3120:502,9
154OCHOWIAK Paweł 707ORGANIC HEROEASSWARZĘDZOPEN Mężczyźni125M 125Organic Heroes2022-06-05 10:33:3500:55:3403:28:20.35+01:55:3120:502,9
155ZIARNIK Karolina 788ZADYSZKA TEAMPIŁAOPEN Kobiety30K 30Zadyszka Team2022-06-05 10:42:1600:58:2403:29:34.80+01:56:4620:572,9
156DUDEK-BALCER Honorata 628ZADYSZKA TEAMPIŁAOPEN Kobiety31K 31Zadyszka Team2022-06-05 10:42:1600:58:2603:29:35.60+01:56:4620:572,9
157NOWACZYK Michal 704ZADYSZKA TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni126M 126Zadyszka Team2022-06-05 10:42:1500:58:2203:29:35.95+01:56:4720:572,9
158KOŹLIKOWSKA Magdalena 669ZADYSZKA TEAMPIASECZNOOPEN Kobiety32K 32Zadyszka Team2022-06-05 10:42:1600:58:2303:29:36.20+01:56:4720:572,9
159KAŹMIERSKI Krzysztof 656ZADYSZKA TEAMCHODZIEŻOPEN Mężczyźni127M 127Zadyszka Team2022-06-05 10:42:1500:58:2403:29:38.00+01:56:4920:572,9
160AST Sandra 602GÓRSKI ŁAZIKPOZNAŃOPEN Kobiety33K 33GÓRSKI ŁAZIK2022-06-05 11:05:5200:57:0103:32:42.90+01:59:5421:162,8
161REFLANDOWSKA Zuzanna 727LUBOŃOPEN Kobiety34K 34RCFP Crossfit Poznań2022-06-05 11:11:2201:01:0103:35:40.00+02:02:5121:342,8
162ŁUKASZYK Alicja 687KOŚCIANOPEN Kobiety35K 35RCFP Crossfit Poznań2022-06-05 11:11:2301:01:1303:35:42.35+02:02:5321:342,8
163SZCZYGIEŁ Sylwia 758RCFP CROSSFIT POZNAŃPOZNAŃOPEN Kobiety36K 36RCFP Crossfit Poznań2022-06-05 11:11:2101:01:0303:35:42.45+02:02:5321:342,8
164KISZŁO Kinga 688POZNAŃOPEN Kobiety37K 37RCFP Crossfit Poznań2022-06-05 11:11:2101:01:1203:35:43.05+02:02:5421:342,8
165MOCZULSKI Marcin 809POZNANOPEN Mężczyźni128M 128RCFP CROSSFIT POZNAŃ2022-06-05 11:11:2101:00:5903:35:43.10+02:02:5421:342,8
166KAPCIŃSKI Piotr 652POZNAŃOPEN Mężczyźni129M 129RCFP Crossfit Poznań2022-06-05 11:11:2201:00:5903:35:43.65+02:02:5421:342,8
167KOZIEŁ Ewelina 810POZNANOPEN Kobiety38K 38RCFP CROSSFIT POZNAŃ2022-06-05 11:11:2101:01:0403:35:44.35+02:02:5521:342,8
168ZIELEŚKIEWICZ Marcin 789POZNAŃOPEN Mężczyźni130M 130RCFP Crossfit Poznań2022-06-05 11:11:2201:01:1303:35:44.65+02:02:5521:342,8
169GOLA Robert 176TJLOGISTICPODANINOPEN Mężczyźni131M 131TJLOGISTIC2022-06-05 10:03:1501:00:4503:37:19.35+02:04:3021:432,8
169SKIBIŃSKI Łukasz 730TJLOGISTICCHODZIEŻOPEN Mężczyźni131M 131TJLOGISTIC2022-06-05 10:03:1401:00:5303:37:19.35+02:04:3021:432,8
171PIETRZAK Piotr 325CHODZIEŻOPEN Mężczyźni133M 133TJLOGISTIC2022-06-05 10:03:1401:01:0503:37:28.95+02:04:4021:442,8
172SOBKOWIAK Tomek 740GÓRSKI ŁAZIK 2POZNAŃOPEN Mężczyźni134M 134GÓRSKI ŁAZIK2022-06-05 11:05:5200:57:1603:38:01.15+02:05:1221:482,8
173PORALA Monika 723GÓRSKI ŁAZIKPOZNAŃOPEN Kobiety39K 39GÓRSKI ŁAZIK2022-06-05 11:05:5200:56:5803:38:01.50+02:05:1221:482,8
174DOPIERALSKA Agnieszka 623GÓRSKI ŁAZIKPOZNAŃOPEN Kobiety40K 40GÓRSKI ŁAZIK2022-06-05 11:05:5300:57:0703:38:01.55+02:05:1221:482,8
175STRYJSKA Anna 752GÓRSKI ŁAZIKDASZEWICEOPEN Kobiety41K 41GÓRSKI ŁAZIK2022-06-05 11:05:5100:57:1603:38:01.90+02:05:1321:482,8
176PAWŁOWSKA Agnieszka 715GÓRSKI ŁAZIKPOZNAŃOPEN Kobiety42K 42GÓRSKI ŁAZIK2022-06-05 11:05:5100:57:1603:38:02.35+02:05:1321:482,8
177WOJEWÓDZKA Katarzyna 780GÓRSKI ŁAZIKPOZNAŃOPEN Kobiety43K 43GÓRSKI ŁAZIK2022-06-05 11:05:5100:57:1503:38:02.60+02:05:1321:482,8
178GULBICKI Dawid 641GÓRSKI ŁAZIKPOZNAŃOPEN Mężczyźni135M 135GÓRSKI ŁAZIK2022-06-05 11:05:5000:57:0503:38:03.85+02:05:1521:482,8
179STARCZEWSKI Dawid 748WROCŁAWOPEN Mężczyźni136M 136Helikon-tex Team2022-06-05 10:30:4100:58:0103:56:55.70+02:24:0723:412,5
180POCZĄTEK Marcin 721ENTIRE-MWROCŁAWOPEN Mężczyźni137M 137Helikon-Tex Team2022-06-05 10:30:4100:58:0403:57:02.80+02:24:1423:422,5
181MAŁYSZKA Adam 697GARBYOPEN Mężczyźni138M 138Małyszki2022-06-05 11:18:4300:56:1303:59:47.65+02:26:5823:582,5
182MAŁYSZKA Natalia 695GARBYOPEN Kobiety44K 44Małyszki2022-06-05 11:18:4300:56:1503:59:48.80+02:27:0023:582,5
183MAŁYSZKA Dawid 696GARBYOPEN Mężczyźni139M 139Małyszki2022-06-05 11:18:4300:56:1303:59:51.30+02:27:0223:592,5
184NOWAK Paweł 804CROSS WRONKIWRONKIOPEN Mężczyźni140M 140Cross Wronki 22022-06-05 11:14:2200:57:5404:04:08.65+02:31:1924:242,5
185MAŃCZAK Sandra 801CROSS WRONKIOSTRORÓGOPEN Kobiety45K 45Cross Wronki 22022-06-05 11:14:2201:15:4904:04:15.20+02:31:2624:252,5
186KASZKOWIAK Piotr 803CROSS WRONKIWRONKIOPEN Mężczyźni141M 141Cross Wronki 22022-06-05 11:14:2101:15:4904:04:17.65+02:31:2824:252,5
187GÓRNIAK Tomasz 805CROSS WRONKIOBRZYCKOOPEN Mężczyźni142M 142Cross Wronki 22022-06-05 11:14:2101:15:4804:04:19.75+02:31:3124:252,5
188SKÓRA Paweł 800CROSS WRONKIWRONKIOPEN Mężczyźni143M 143Cross Wronki 22022-06-05 11:14:2301:15:4204:04:19.80+02:31:3124:252,5
189CZEKAŁA Natalia 802CROSS WRONKIOTOROWOOPEN Kobiety46K 46Cross Wronki 22022-06-05 11:14:2101:15:4604:04:22.55+02:31:3324:262,5
Niesklasyfikowani
BIENIA Jan 611KLUB MOTOCYKLOWY KCMKROSNOOPEN MężczyźniKlub Motocyklowy_KCM2022-06-05 11:03:44 DNF DNF--
MALEC Tomek 694POZNAŃOPEN MężczyźniBrak drużyny2022-06-05 11:16:36 DNF DNF--
Znaleziono 191 wynik(ów)