FORMOZA ULTRA CHALLENGE
Formoza Challenge Oborniki
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-06-05
Miejsce : Oborniki
Dystans : 10 U km
Zgłoszonych : 109
Wystartowało : 98
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 93
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu3kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GRZYBOWSKI Mateusz 928SFORA BMKKŁOBUCKOPEN Mężczyźni1M 12022-06-05 11:35:4700:28:4501:48:25.80 10:505,5
2KREFT Łukasz 946REDAOPEN Mężczyźni2M 22022-06-05 11:29:4800:28:3301:51:54.60+00:03:2811:115,4
3PIONK Rafał 972KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIAMISZEWOOPEN Mężczyźni3M 32022-06-05 11:29:4800:28:2901:53:41.40+00:05:1511:225,3
4SAROSIK Andrzej 977ZŁOTÓWOPEN Mężczyźni4M 42022-06-05 11:40:5000:29:5601:55:44.80+00:07:1911:345,2
5KOŃCZAL Tomek 939KPW GDYNIAGDYNIAOPEN Mężczyźni5M 52022-06-05 11:29:4900:28:2201:56:09.90+00:07:4411:365,2
6ROSIŃSKI Radosław 975BARUCHOWOOPEN Mężczyźni6M 62022-06-05 11:38:0800:30:4201:59:45.20+00:11:1911:585,0
7LEWKOWICZ Arkadiusz 955CSWL POZNAŃPOZNAŃOPEN Mężczyźni7M 72022-06-05 11:38:0800:30:4101:59:48.40+00:11:2211:585,0
8PERSKI Dawid 970KZKROŻNOWOOPEN Mężczyźni8M 82022-06-05 11:35:5000:30:2302:06:25.55+00:17:5912:384,7
9WAWRZYNIAK Magdalena 100010 BRYGADA LOGISTYCZNAOPOLEOPEN Kobiety1K 12022-06-05 11:29:4800:31:4102:08:19.35+00:19:5312:494,7
10ZALIŃSKI Leszek 1004WROCŁAWOPEN Mężczyźni9M 92022-06-05 11:35:4700:34:0102:11:01.95+00:22:3613:064,6
11LEŚNIAK Dorota 954DIRTY SPARROWSPOZNAŃOPEN Kobiety2K 22022-06-05 11:29:4900:35:1402:12:48.80+00:24:2313:164,5
12BŁASZCZYK Tomasz 90315 SBWDWARTAOPEN Mężczyźni10M 102022-06-05 11:29:5000:34:0802:13:09.85+00:24:4413:184,5
13GÓRNIAK Adam 926MŁYN TEAMROGOŹNOOPEN Mężczyźni11M 112022-06-05 11:32:3600:33:5502:15:32.50+00:27:0613:334,4
14MARKIEWICZ Marcin 956POZNAŃOPEN Mężczyźni12M 122022-06-05 11:29:5000:35:0102:16:04.95+00:27:3913:364,4
15GRZYBOWSKI Patryk 927SFORA BMKKŁOBUCKOPEN Mężczyźni13M 132022-06-05 11:35:4800:34:0002:21:14.20+00:32:4814:074,2
16KANCELARZ Rafał 934GUBINOPEN Mężczyźni14M 142022-06-05 11:32:3600:40:0302:23:13.35+00:34:4714:194,2
17LEŚNIAK Grzegorz 953DIRTY SPARROWSPOZNAŃOPEN Mężczyźni15M 152022-06-05 11:29:4800:37:5102:24:10.45+00:35:4414:254,2
18KISIELEWSKA Daria 936AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHSKĘPEOPEN Kobiety3K 32022-06-05 11:35:4800:34:1502:24:12.00+00:35:4614:254,2
19CRUE Emeric 912WROCLAWOPEN Mężczyźni16M 162022-06-05 11:35:4800:37:5302:24:32.20+00:36:0614:274,2
20PLICH Marcin 973BIAŁAOPEN Mężczyźni17M 172022-06-05 11:29:5100:34:2502:24:38.55+00:36:1214:274,1
21KACPRZYCKA Paulina 9334 W-MBOTPURDAOPEN Kobiety4K 42022-06-05 11:29:5000:37:4802:24:43.25+00:36:1714:284,1
22TROJNAR Jarosław 997KLUB OLIMPIJCZYKA IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIMKALISZ POMORSKIOPEN Mężczyźni18M 182022-06-05 11:29:4800:36:4802:29:01.25+00:40:3514:544,0
23OTTO Szymon 966AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHŻAGAŃOPEN Mężczyźni19M 192022-06-05 11:29:4900:40:1202:30:42.45+00:42:1615:044,0
24KARCZYŃSKI Tomasz 935SMARDZÓWOPEN Mężczyźni20M 202022-06-05 11:35:4800:35:3502:32:47.85+00:44:2215:163,9
25TOMCZAK Artur 995SFORA BMKBOGDANOWOOPEN Mężczyźni21M 212022-06-05 11:35:4700:36:5702:33:36.50+00:45:1015:213,9
26KRĘPLEWSKI Dominik 947SULINOPEN Mężczyźni22M 222022-06-05 11:40:5100:40:5202:39:00.45+00:50:3415:543,8
27ŻURAWSKI Maksymilian 1007ELITARNA GRUPA BALTOKOBYLNICAOPEN Mężczyźni23M 232022-06-05 11:29:5000:39:0602:39:18.65+00:50:5215:553,8
28STRĄK Janusz 984ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAOPEN Mężczyźni24M 242022-06-05 11:29:4900:39:0702:39:19.15+00:50:5315:553,8
29BURDELAK Bartosz 9076BDOWSPPOZNAŃOPEN Mężczyźni25M 252022-06-05 11:43:3200:45:0802:41:52.40+00:53:2616:113,7
30SKRĘTY Patryk 980POZNAŃOPEN Mężczyźni26M 262022-06-05 11:43:3100:45:0602:41:54.70+00:53:2816:113,7
31KOWALSKI Marek 943WYSOKAOPEN Mężczyźni27M 272022-06-05 11:32:3700:42:2702:44:28.15+00:56:0216:263,6
32AMBO Rafał 900R.AMBO DRUGA CREWOLSZTYNOPEN Mężczyźni28M 282022-06-05 11:32:3600:40:0302:45:41.45+00:57:1516:343,6
33CUPIAŁ Michał 913R'AMBO DRUGA CREWJAROTYOPEN Mężczyźni29M 292022-06-05 11:32:3500:40:0602:45:43.25+00:57:1716:343,6
34KRAMEK Radosław 945R'AMBO DRUGA CREWJAROTYOPEN Mężczyźni30M 302022-06-05 11:32:3500:40:0302:45:43.90+00:57:1816:343,6
35OWCZARSKA Natalia 967CROSSBOX OKAOSTROŁĘKAOPEN Kobiety5K 52022-06-05 11:32:3800:48:4302:47:28.85+00:59:0316:443,6
36MRÓZ Marcin 960CROSSBOX OKAOSTROŁĘKAOPEN Mężczyźni31M 312022-06-05 11:32:3700:48:4502:47:29.50+00:59:0316:443,6
37KOMISSAROW Michał 937R.AMBO DRUGA CREWGDYNIAOPEN Mężczyźni32M 322022-06-05 11:32:3600:40:0202:49:21.65+01:00:5516:563,5
38ELLMANN Filip 918STYL PIJANEGO MISTRZAPOZNAŃOPEN Mężczyźni33M 332022-06-05 11:40:5200:43:2602:50:05.55+01:01:3917:003,5
39RUDNICKI Patryk 976NEKLAOPEN Mężczyźni34M 342022-06-05 11:35:5000:40:0602:50:14.80+01:01:4917:013,5
40ZET Mariusz 1006LEGIAWARSZAWAOPEN Mężczyźni35M 352022-06-05 11:43:3500:46:1802:51:59.65+01:03:3317:113,5
41LACHERSKI Zbigniew 952SADYOPEN Mężczyźni36M 362022-06-05 11:35:4900:45:5302:52:19.30+01:03:5317:133,5
42FILIPIAK Krzysztof 920MR.TEAMPLEWISKAOPEN Mężczyźni37M 372022-06-05 11:40:5200:43:2002:53:20.80+01:04:5517:203,5
43WACHOWIAK Krzysztof 999MR.TEAMPOZNAŃOPEN Mężczyźni38M 382022-06-05 11:40:5200:43:1802:53:23.90+01:04:5817:203,5
44FERDYNAND Mateusz 919MR.TEAMJAROCINOPEN Mężczyźni39M 392022-06-05 11:40:5300:43:0702:53:28.70+01:05:0217:203,5
45BATURA Adrian 901MR.TEAMLUSÓWKOOPEN Mężczyźni40M 402022-06-05 11:40:5400:43:1102:53:35.90+01:05:1017:213,5
46TR Patryk 996DZIWNÓWOPEN Mężczyźni41M 412022-06-05 11:43:3300:46:2102:56:57.10+01:08:3117:413,4
47STOLARCZYK Leszek 983CROSSBOX OKALELISOPEN Mężczyźni42M 422022-06-05 11:32:3900:48:5202:58:39.25+01:10:1317:513,4
48STOLARCZYK Ewa 982CROSSBOX OKALELISOPEN Kobiety6K 62022-06-05 11:32:3700:48:4702:58:39.80+01:10:1417:513,4
49SZCZECIŃSKI Antek 988PIŁAOPEN Mężczyźni43M 432022-06-05 11:35:4900:48:2502:59:22.25+01:10:5617:563,3
50CYRIS Przemysław 914FIZJO_W_TERENIEKĘDZIERZYN-KOŹLEOPEN Mężczyźni44M 442022-06-05 11:46:0000:42:1002:59:59.05+01:11:3317:593,3
51KORDEK Dawid 941PATUS TEAMOPOLEOPEN Mężczyźni45M 452022-06-05 11:46:0000:42:1303:00:05.20+01:11:3918:003,3
52FRĄCKOWIAK Kinga 921FIZJO_W_TERENIEKĘDZIERZYN-KOŹLEOPEN Kobiety7K 72022-06-05 11:46:0000:42:1103:00:06.60+01:11:4018:003,3
53POMIETŁO Aleksander 974KUBOTA TEAMWROCŁAWOPEN Mężczyźni46M 462022-06-05 11:46:0300:44:1303:01:11.00+01:12:4518:073,3
54FROCH Andrzej 922KUBOTA TEAMWROCŁAWOPEN Mężczyźni47M 472022-06-05 11:46:0300:44:1003:01:12.00+01:12:4618:073,3
55STRZAŁKA Monika 985TORUŃOPEN Kobiety8K 82022-06-05 11:38:0900:52:1103:01:41.35+01:13:1518:103,3
56BRZEZIŃSKI Patryk 906BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni48M 482022-06-05 11:40:5300:44:0103:03:44.80+01:15:1918:223,3
57BORKOWSKA Emilia 904-WARSZAWAOPEN Kobiety9K 92022-06-05 11:35:4700:47:4703:06:08.05+01:17:4218:363,2
58KOZIEŁ Rafał 944POPEYECZĘSTOCHOWAOPEN Mężczyźni49M 492022-06-05 11:38:1100:47:4103:06:09.45+01:17:4318:363,2
59BORKOWSKI Rafał 905WARSZAWAOPEN Mężczyźni50M 502022-06-05 11:35:4800:47:4603:06:09.65+01:17:4318:363,2
60PIASKOWSKI Szymon 971POPYEWRZEŚNIAOPEN Mężczyźni51M 512022-06-05 11:38:1100:47:4103:06:10.20+01:17:4418:373,2
61OLEJNICZAK Paulina 963POPEYEROKIETNICAOPEN Kobiety10K 102022-06-05 11:38:1100:47:4103:06:18.10+01:17:5218:373,2
62BIERNACKA Magdalena 9021BLOGŻOŁĘDOWOOPEN Kobiety11K 112022-06-05 11:32:3700:48:3203:06:23.75+01:17:5718:383,2
63BURZYŃSKI Maksym 908RUDA ŚLĄSKAOPEN Mężczyźni52M 522022-06-05 11:32:3800:45:1803:07:20.05+01:18:5418:443,2
64SUROSZ Kordian 986POZNAŃOPEN Mężczyźni53M 532022-06-05 11:38:1200:43:5703:12:04.80+01:23:3919:123,1
65DĘBOWSKI Dominik 916BEŁCHATÓWOPEN Mężczyźni54M 542022-06-05 11:35:4700:46:0003:14:10.05+01:25:4419:253,1
66TRZNADEL Mikołaj 998CHODZIEŻOPEN Mężczyźni55M 552022-06-05 11:38:1000:46:0403:14:50.85+01:26:2519:293,1
67JABŁOŃSKA Dorota 930CROSSBOX OKAOSTROŁĘKAOPEN Kobiety12K 122022-06-05 11:32:3800:48:5603:17:58.05+01:29:3219:473,0
68ORLICKA Katarzyna 964CROSSBOX OKAOSTROŁĘKAOPEN Kobiety13K 132022-06-05 11:32:3700:49:0203:20:12.40+01:31:4620:013,0
69KRYSIŃSKI Wojciech 948CROSSBOX OKAOSTROŁĘKAOPEN Mężczyźni56M 562022-06-05 11:32:3600:48:5503:20:12.95+01:31:4720:013,0
70ŚWISZCZ Krzysztof 993KAMIEŃ POMORSKIOPEN Mężczyźni57M 572022-06-05 11:43:3400:50:1703:25:37.25+01:37:1120:332,9
71JACEK Maciej 931RZESZÓWOPEN Mężczyźni58M 582022-06-05 11:43:3400:47:0703:26:02.60+01:37:3620:362,9
72ZAWIŁO Damian 1005TRZEBOWNISKOOPEN Mężczyźni59M 592022-06-05 11:43:3400:46:5903:26:31.55+01:38:0520:392,9
73SCHOLZ Michał 979KÓRNIKOPEN Mężczyźni60M 602022-06-05 11:43:3200:53:4803:29:11.20+01:40:4520:552,9
74TOMASZEWSKI Marcin 994GROMDACZMONIECOPEN Mężczyźni61M 612022-06-05 11:43:3100:53:4703:29:12.50+01:40:4620:552,9
75PACYGON Tomasz 968KOGDSPOZNAŃOPEN Mężczyźni62M 622022-06-05 11:43:3200:53:3003:29:57.45+01:41:3120:592,9
76PACYGON Łukasz 969POZNAŃOPEN Mężczyźni63M 632022-06-05 11:43:3100:53:2803:30:00.20+01:41:3421:002,9
77CHWALISZ Paweł 911WROCŁAWOPEN Mężczyźni64M 642022-06-05 11:35:4800:50:0603:32:54.90+01:44:2921:172,8
78OSOWSKI Michał 965DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni65M 652022-06-05 11:40:5400:49:0503:33:44.40+01:45:1821:222,8
79GOLJAN Marcin 924WARSZAWAOPEN Mężczyźni66M 662022-06-05 11:40:5400:49:0503:33:46.10+01:45:2021:222,8
80CHUDZIŃSKI Krystian 910OBORNIKIOPEN Mężczyźni67M 672022-06-05 11:38:1100:57:5903:34:39.30+01:46:1321:272,8
81NOWICKI Patryk 962KP GRUNWALDPOZNAŃOPEN Mężczyźni68M 682022-06-05 11:38:1000:58:0403:34:53.10+01:46:2721:292,8
82WIŚNIEWSKI Włodzimierz 1002SPCTORUŃOPEN Mężczyźni69M 692022-06-05 11:38:0900:57:1603:35:55.60+01:47:2921:352,8
83WIŚNIEWSKI Maksymilian 1003SPCTORUŃOPEN Mężczyźni70M 702022-06-05 11:38:0900:57:1703:35:56.25+01:47:3021:352,8
84KWAŚNIK Natalia 951AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHUSTRZYKI DOLNEOPEN Kobiety14K 142022-06-05 11:43:3300:46:5803:37:02.75+01:48:3621:422,8
85KUBICZ Arkadiusz 950AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTARNÓWOPEN Mężczyźni71M 712022-06-05 11:43:3400:46:5903:37:05.75+01:48:3921:422,8
86JACHOWSKA Anna 932IŁAWAOPEN Kobiety15K 152022-06-05 11:40:5300:57:3403:56:57.60+02:08:3123:412,5
87CHOMEJ Basia 909IŁAWAOPEN Kobiety16K 162022-06-05 11:40:5300:57:3303:56:57.85+02:08:3223:412,5
88SAROSIK Mirosław 978ZŁOTÓWOPEN Mężczyźni72M 722022-06-05 11:40:5200:57:4003:56:59.55+02:08:3323:412,5
89GARSTKA Paweł 13KAMA RUN CZARNKÓWCZARNKÓWOPEN Mężczyźni73M 732022-06-05 11:43:3101:08:5004:05:57.05+02:17:3124:352,4
90HORN Rafal 929KRAKÓWOPEN Mężczyźni74M 742022-06-05 11:43:3201:08:5104:05:57.80+02:17:3224:352,4
91SZŁYK Grzegorz 990BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni75M 752022-06-05 11:38:1001:07:1004:11:40.15+02:23:1425:102,4
92MISIAK Jacek 959ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOPEN Mężczyźni76M 762022-06-05 11:40:5100:51:4404:12:57.60+02:24:3125:172,4
93DROŻYCKI Zbigniew 917ŁÓDŹOPEN Mężczyźni77M 772022-06-05 11:40:5100:51:5704:13:00.10+02:24:3425:182,4
94SZŁYK Kamil 989BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni78M 782022-06-05 11:38:1000:52:25+00:23:4017:283,4
95SZŁYK Piotr 991BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni79M 792022-06-05 11:38:1000:52:27+00:23:4217:293,4
96BURZA Bartosz 5IŁAWAOPEN Mężczyźni80M 802022-06-05 11:40:5200:57:38+00:28:5319:123,1
Niesklasyfikowani
SYGIET Wiktor 987AWLZAWIERCIEOPEN Mężczyźni2022-06-05 11:29:4700:36:32 DNF DNF--
KOTECKI Bartosz 942KOGDSKÓRNIKOPEN Mężczyźni2022-06-05 11:43:3200:53:30 DNF DNF--
Znaleziono 98 wynik(ów)