FORMOZA ULTRA CHALLENGE
Formoza Challenge Ustka
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-07-24
Miejsce : Ustka
Dystans : 10 U km
Zgłoszonych : 109
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu7kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KREFT Łukasz 903KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIAREDAOPEN Mężczyźni1M 12022-07-24 11:33:4801:01:5201:18:25.15 7:507,7
2SOBCZYK Paweł 93714 ZBOT 141BLPPYRZYCEOPEN Mężczyźni2M 22022-07-24 11:53:3400:59:2801:18:55.50+00:00:307:537,6
3ADAMCZEWSKI Szymon 909SZCZECINEKOPEN Mężczyźni3M 32022-07-24 11:53:3400:59:4501:19:51.20+00:01:267:597,5
4GRZYBOWSKI Mateusz 922SFORA BMKKŁOBUCKOPEN Mężczyźni4M 42022-07-24 11:30:0101:05:2601:22:06.45+00:03:418:127,3
5PIONK Rafał 925KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIAMISZEWOOPEN Mężczyźni5M 52022-07-24 11:33:4801:07:0801:26:12.25+00:07:478:377,0
6JOSKOWSKI Marek 998BRODNICA GÓRNAOPEN Mężczyźni6M 62022-07-24 11:30:0101:08:4501:29:00.35+00:10:358:546,7
7WAWRZYNIAK Magdalena 92010 BRYGADA LOGISTYCZNAOPOLEOPEN Kobiety1K 12022-07-24 11:30:0101:08:5601:31:46.25+00:13:219:106,5
8ZIEMANN Daniel 980GOWINOOPEN Mężczyźni7M 72022-07-24 11:40:3401:15:3901:34:12.15+00:15:479:256,4
9DETTLAFF Sławomir 981GOWINOOPEN Mężczyźni8M 82022-07-24 11:40:3301:15:2601:34:12.70+00:15:479:256,4
10CZEKAJEWSKI Mateusz 997142 BLP TRZEBIATÓWWĘGORZYNOOPEN Mężczyźni9M 92022-07-24 11:53:3401:09:1401:36:40.25+00:18:159:406,2
11STUDZIŃSKI Patryk 100714ZBOTSTRZEBIELEWOOPEN Mężczyźni10M 102022-07-24 11:53:3401:06:0001:37:01.55+00:18:369:426,2
12KOŃCZAL Tomek 984KOMENDA PORTU WOJENNEGO W GDYNIGDYNIAOPEN Mężczyźni11M 112022-07-24 11:30:0101:13:5501:37:28.85+00:19:039:446,2
13SURMA Maciej 985USTKAOPEN Mężczyźni12M 122022-07-24 11:49:3901:12:5901:40:21.50+00:21:5610:026,0
14APACKA Krzysztof 1040OPEN Mężczyźni13M 132022-07-24 11:30:0301:22:4201:44:00.15+00:25:3510:245,8
15KRĘPLEWSKI Dominik 958SULINOPEN Mężczyźni14M 142022-07-24 11:33:4901:22:0501:44:28.35+00:26:0310:265,7
16PRZYBYLSKI Jakub 908SŁUPSKOPEN Mężczyźni15M 152022-07-24 11:33:4801:23:2501:44:53.75+00:26:2810:295,7
17BŁASZCZYK Tomasz 93415 SBWDWARTAOPEN Mężczyźni16M 162022-07-24 11:45:3601:24:3501:44:57.65+00:26:3210:295,7
18ZALIŃSKI Leszek 1005WROCŁAWOPEN Mężczyźni17M 172022-07-24 11:30:0201:24:2001:46:14.35+00:27:4910:375,6
19BOŃKOWSKI Krzysztof 947WARSZAWA, MAZOWIECKIEOPEN Mężczyźni18M 182022-07-24 11:40:3501:29:4901:50:45.95+00:32:2011:045,4
20RACZYŃSKA Anna 9837BOWSŁUPSKOPEN Kobiety2K 22022-07-24 11:30:0201:25:4201:51:15.35+00:32:5011:075,4
21TOMCZAK Artur 904SFORA BMKBOGDANOWOOPEN Mężczyźni19M 192022-07-24 11:30:0201:26:4001:51:58.00+00:33:3211:115,4
22DYDEK Edyta 1002SKB DZIKSZCZECINOPEN Kobiety3K 32022-07-24 11:45:3701:28:3601:52:30.75+00:34:0511:155,3
23SZŁYK Kamil 963BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni20M 202022-07-24 12:00:2201:33:2001:54:54.80+00:36:2911:295,2
24WASINSKI Przemyslaw 932HULLOPEN Mężczyźni21M 212022-07-24 11:40:3601:32:5701:56:35.10+00:38:0911:395,1
25MAJEWSKI Ryszard 953DKS POWIŚLE DZIERZGOŃDZIERZGOŃOPEN Mężczyźni22M 222022-07-24 11:40:3601:33:1401:56:35.40+00:38:1011:395,1
26GÓRNIAK Adam 911ROGOŹNOOPEN Mężczyźni23M 232022-07-24 11:45:3601:33:2501:57:30.25+00:39:0511:455,1
27PASIKOWSKI Kamil 1003SKB DZIKSZCZECINOPEN Mężczyźni24M 242022-07-24 11:45:3701:30:1801:58:22.95+00:39:5711:505,1
28BOTTO Ilario 910BERLINOPEN Mężczyźni25M 252022-07-24 11:33:4901:32:3501:59:40.10+00:41:1411:585,0
29GRZYBOWSKI Patryk 921SFORA BMKKŁOBUCKOPEN Mężczyźni26M 262022-07-24 11:30:0201:36:4102:01:14.85+00:42:4912:074,9
30ADAMCZYK Natalia 935ŁODYGOWICEOPEN Kobiety4K 42022-07-24 11:49:3901:34:5502:01:39.15+00:43:1412:094,9
31BEŁZAK Tomek 936NOWY DWÓR MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni27M 272022-07-24 11:49:3801:35:0302:01:39.65+00:43:1412:094,9
32BURZYŃSKI Maksym 976RUDA ŚLĄSKAOPEN Mężczyźni28M 282022-07-24 11:40:3401:44:3202:11:30.05+00:53:0413:094,6
33POŁUDNIKIEWICZ Adam 957WARSZAWAOPEN Mężczyźni29M 292022-07-24 11:40:3501:39:4802:11:31.45+00:53:0613:094,6
34ŻURAWSKI Maksymilian 970BALTOKOBYLNICAOPEN Mężczyźni30M 302022-07-24 11:30:0101:43:1102:13:16.75+00:54:5113:194,5
35STRĄK Janusz 964ELITARNA GRUPA BALTOUSTKAOPEN Mężczyźni31M 312022-07-24 11:30:0101:43:1202:13:17.20+00:54:5213:194,5
36ADAMCZYK Kamil 994142 BLPKOŁOBRZEGOPEN Mężczyźni32M 322022-07-24 11:53:3301:47:2902:14:19.30+00:55:5413:254,5
37KOLEJ Monika 989GORZOW WLKP .OPEN Kobiety5K 52022-07-24 11:30:0201:44:5402:15:17.20+00:56:5213:314,4
38MROZIK Mariusz 987SZCZECINEKOPEN Mężczyźni33M 332022-07-24 11:30:0201:45:0502:15:17.95+00:56:5213:314,4
39KOMISSAROW Michał 905R.AMBO DRUGA CREWGDYNIAOPEN Mężczyźni34M 342022-07-24 11:40:3501:45:4302:16:04.75+00:57:3913:364,4
40DUNAJ Kamil 912INOWROCŁAWOPEN Mężczyźni35M 352022-07-24 11:40:3501:48:1702:18:29.75+01:00:0413:504,3
41SIBIŃSKI Krzysztof 972SUCHORZEOPEN Mężczyźni36M 362022-07-24 11:40:3401:48:3602:18:30.60+01:00:0513:514,3
42JAKUBOWSKI Marek 975OKONEKOPEN Mężczyźni37M 372022-07-24 11:49:4001:51:3802:20:22.95+01:01:5714:024,3
43PIECHOWSKI Adam 1008JASTROWIEOPEN Mężczyźni38M 382022-07-24 11:49:4001:51:5802:20:53.95+01:02:2814:054,3
44IWAŃSKI Adam 979WARSZAWAOPEN Mężczyźni39M 392022-07-24 11:53:3501:53:3002:21:17.10+01:02:5114:074,2
44URBANEK Grzegorz 930COMBAT TJWWARSZAWAOPEN Mężczyźni39M 392022-07-24 11:53:3401:53:3302:21:17.10+01:02:5114:074,2
46WOJTASZEK Bartłomiej 931SOWABEZOKAWARSZAWAOPEN Mężczyźni41M 412022-07-24 11:53:3501:53:3202:21:17.60+01:02:5214:074,2
47FRĄCKOWIAK Kinga 941FIZJO_W_TERENIE / PATUS TEAMKĘDZIERZYN KOŹLEOPEN Kobiety6K 62022-07-24 11:49:3901:50:3102:21:21.85+01:02:5614:084,2
48CYRIS Przemysław 942FIZJO_W_TERENIEKĘDZIERZYN-KOŹLEOPEN Mężczyźni42M 422022-07-24 11:49:3901:50:2502:21:22.40+01:02:5714:084,2
49KORDEK Dawid 943OPOLEOPEN Mężczyźni43M 432022-07-24 11:49:3901:51:5902:21:22.80+01:02:5714:084,2
50STASZAK Wojciech 928KMP KOSZALINDARŁOWOOPEN Mężczyźni44M 442022-07-24 11:45:3601:51:1302:21:55.90+01:03:3014:114,2
51PIETKUN Adam 940ŁOCHOWOOPEN Mężczyźni45M 452022-07-24 12:00:2101:53:5902:23:05.90+01:04:4014:184,2
52PIETKUN Przemysław 939ŁOCHOWOOPEN Mężczyźni46M 462022-07-24 12:00:2101:53:5102:23:06.75+01:04:4114:184,2
53NOWICKI Olgierd 906BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni47M 472022-07-24 12:00:2101:53:3102:25:20.60+01:06:5514:324,1
54DORAWA Hubert 988AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGOWINOOPEN Mężczyźni48M 482022-07-24 11:45:3501:54:1302:27:03.55+01:08:3814:424,1
55KWIATKOWSKI Dominik 986AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJLISEWOOPEN Mężczyźni49M 492022-07-24 11:45:3501:54:0902:27:04.50+01:08:3914:424,1
56JANIKOWSKI Damian 9957PBOTOGORZELINYOPEN Mężczyźni50M 502022-07-24 11:53:3301:57:3802:27:34.30+01:09:0914:454,1
57BABIŃSKI Marcin 9777 PBOT 731KLPLĘBORKOPEN Mężczyźni51M 512022-07-24 11:53:3301:57:2402:27:34.35+01:09:0914:454,1
58SKUMIAŁ Oskar 9747PBOTGRABNOOPEN Mężczyźni52M 522022-07-24 11:53:3401:57:5002:27:34.55+01:09:0914:454,1
59JANIKOWSKI Dominik 9967PBOTOGORZELINYOPEN Mężczyźni53M 532022-07-24 11:53:3301:57:4602:27:34.65+01:09:0914:454,1
60SOBCZAK Radosław 973USTKAOPEN Mężczyźni54M 542022-07-24 11:53:3301:57:3002:27:35.10+01:09:0914:454,1
61JAGUSTYN Maciej 969GLIWICEOPEN Mężczyźni55M 552022-07-24 11:45:3601:53:5602:31:01.60+01:12:3615:064,0
62BANASZAK Paweł 965WODZISŁAW ŚLĄSKIOPEN Mężczyźni56M 562022-07-24 11:45:3601:53:5402:31:02.55+01:12:3715:064,0
63DYDEK Dorota 1004SKB DZIKSZCZECINOPEN Kobiety7K 72022-07-24 11:30:0202:04:0602:34:27.20+01:16:0215:263,9
64BOROWSKI Paweł 982BOTOLSZTYNOPEN Mężczyźni57M 572022-07-24 11:40:3502:10:2102:36:57.95+01:18:3215:413,8
65URBAŃSKI Łukasz 933RĄBIEŃOPEN Mężczyźni58M 582022-07-24 11:45:3602:11:3502:40:20.15+01:21:5516:023,7
66MISIAK Jacek 968ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOPEN Mężczyźni59M 592022-07-24 11:49:3902:05:4402:40:25.80+01:22:0016:023,7
67DROŻYCKI Zbigniew 946ŁÓDŹOPEN Mężczyźni60M 602022-07-24 11:49:4002:06:1602:40:26.10+01:22:0016:023,7
68WIŚNIEWSKI Maksymilian 993SPCTORUŃOPEN Mężczyźni61M 612022-07-24 11:40:3602:18:2402:52:39.40+01:34:1417:153,5
69WIŚNIEWSKI Włodzimierz 992SPCTORUŃOPEN Mężczyźni62M 622022-07-24 11:40:3602:18:3602:52:39.60+01:34:1417:153,5
70PACAK Piotr 999OPP TORUŃTORUŃOPEN Mężczyźni63M 632022-07-24 11:40:3602:29:1303:11:28.85+01:53:0319:083,1
71RESZKA Dominika 960MSZANOWOOPEN Kobiety8K 82022-07-24 11:40:3502:29:0003:11:29.95+01:53:0419:083,1
72CHOMEJ Basia 990IŁAWAOPEN Kobiety9K 92022-07-24 11:40:3402:27:4803:11:30.55+01:53:0519:093,1
73JACHOWSKA Anna 948IŁAWAOPEN Kobiety10K 102022-07-24 11:40:3402:28:1603:11:30.95+01:53:0519:093,1
74FISZER Pamela 959ŁÓDŹOPEN Kobiety11K 112022-07-24 11:40:3402:28:3003:11:31.25+01:53:0619:093,1
75LICZNERSKI Marek 954MORĄGOPEN Mężczyźni64M 642022-07-24 11:40:3402:27:2903:11:31.70+01:53:0619:093,1
76GLAPA Zuzanna 914KCYNIAOPEN Kobiety12K 122022-07-24 12:00:2202:34:0803:13:13.50+01:54:4819:193,1
77SZŁYK Grzegorz 971BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni65M 652022-07-24 12:00:2202:33:2103:13:14.85+01:54:4919:193,1
78JANCZEWSKI Sebastian 938BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni66M 662022-07-24 12:00:2202:34:1403:13:15.80+01:54:5019:193,1
79BUDZAŁEK Grzegorz 913ZK ŁOWICZMYSŁAKÓWOPEN Mężczyźni67M 672022-07-24 11:33:4902:32:4903:15:28.15+01:57:0319:323,1
80TOROŃ Kamil 991F1POZNAŃOPEN Mężczyźni68M 682022-07-24 12:00:2202:32:2203:15:34.45+01:57:0919:333,1
81KAVETSKI Ihar 907GDAŃSKOPEN Mężczyźni69M 692022-07-24 11:49:4002:39:4903:23:14.95+02:04:4920:193,0
82ZIÓŁKOWSKI Dawid 967TF 141BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni70M 702022-07-24 11:45:3702:45:4203:34:20.05+02:15:5421:262,8
83NOWICKI Mateusz 966TF 141BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni71M 712022-07-24 11:45:3702:44:5503:34:20.25+02:15:5521:262,8
84WEILAND Agnieszka 944NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKOPEN Kobiety13K 132022-07-24 11:33:4902:54:5103:39:04.95+02:20:3921:542,7
85MICHALAK Magdalena 961NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSGDAŃSKOPEN Kobiety14K 142022-07-24 11:33:4902:54:1303:39:05.65+02:20:4021:542,7
86STRĄK Kinga 952NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKOPEN Kobiety15K 152022-07-24 11:33:4902:52:3103:39:06.20+02:20:4121:542,7
87CZERWIŃSKI Przemysław 951NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKOPEN Mężczyźni72M 722022-07-24 11:33:5102:53:1503:39:06.45+02:20:4121:542,7
88SEWERYN Tomasz 955NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSBUKÓWKAOPEN Mężczyźni73M 732022-07-24 11:33:5002:55:0803:39:06.55+02:20:4121:542,7
89TRUSIAK Miłosz 962NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKOPEN Mężczyźni74M 742022-07-24 11:33:5002:54:5103:39:06.95+02:20:4121:542,7
90DYMEK Joanna 926ŻARTA WATACHAGDANSKOPEN Kobiety16K 162022-07-24 11:33:4802:51:5403:39:07.05+02:20:4121:542,7
91ARENDT Agnieszka 923ŻARTA WATAHAGDAŃSKOPEN Kobiety17K 172022-07-24 11:33:4902:52:2103:39:07.10+02:20:4121:542,7
92CZERWIŃSKA Anna 950NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKOPEN Kobiety18K 182022-07-24 11:33:5002:51:5903:39:07.80+02:20:4221:542,7
93RAHOZA Szymon 956NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSIEMIANICEOPEN Mężczyźni75M 752022-07-24 11:33:4902:55:4203:39:09.00+02:20:4321:542,7
Niesklasyfikowani
WEILAND Adrian 945NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKOPEN Mężczyźni05:27:24 DNF DNF--
MICHALSKI Mateusz 929F1BORÓWIECOPEN Mężczyźni05:33:27 DNF DNF--
ROMAN Krzysztof 1006SFORA BMKBOLSZEWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 11:30:02 DNF DNF--
Znaleziono 96 wynik(ów)