Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 516
Wystartowało : 436
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 435
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1RYBIAŁEK Piotr 1322ZDZIESZOWICEM-301M 100:32:06.50 3:1218,7
2GRZELKA Cyprian 1431GKS PIAST GLIWICEGLIWICEM-201M 200:33:57.40+00:01:503:2317,7
3MULARCZYK Paweł 1372GRUPA JURA'PLZAWIERCIEM-302M 300:34:21.25+00:02:143:2617,5
4MAREK Bartlomiej 1434TEAM HARDY MAREKMIELECM-202M 400:34:37.50+00:02:313:2717,3
5WĘZIK Mikołaj 1053BYTOMM-203M 500:34:38.75+00:02:323:2717,3
6MŁYŃCZAK Jakub 1391GVT BMC ŚWIEBODZICEGLIWICEM-204M 600:35:00.90+00:02:543:3017,1
7PRZYBYLSKI Tomasz 1325W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM-401M 700:35:02.45+00:02:553:3017,1
8KARALIOU Yauheni 1337WARSZAWAM-303M 800:35:13.85+00:03:073:3117,0
9KLUCZNIAK Mikołaj 1370GLIWICEM-205M 900:35:32.35+00:03:253:3316,9
10WĄSOWICZ Szymon 1426PISARZOWICEM-402M 1000:35:59.25+00:03:523:3516,7
11BABULA Przemysław 1135GLIWICEM-206M 1100:36:12.40+00:04:053:3716,6
12RZEPKA Bernard 1290ZDZIESZOWICE BIEGAZDZIESZOWICEM-501M 1200:36:28.15+00:04:213:3816,5
13BROL Piotr 1257ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICEM-304M 1300:36:34.25+00:04:273:3916,4
14WANIOWSKI Jan Jakub 1330KRAPKOWICEM-305M 1400:36:43.90+00:04:373:4016,3
15STAWINOGA Janusz 1147HIRSCHVOGELZABRZEM-403M 1500:36:52.45+00:04:453:4116,3
16DELEWSKA Kaja 1219DABROWA GÓRNICZAK-301K 100:37:01.60+00:04:553:4216,2
17KRETEK Łukasz 1429LYSKIM-306M 1600:37:11.80+00:05:053:4316,1
18SPRUTTA Robert 1368BYTOMM-307M 1700:37:16.90+00:05:103:4316,1
19WRZESIEŃ Dariusz 1026INŻYNIERIA BIEGANIA/FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICEM-404M 1800:37:18.40+00:05:113:4316,1
20STAWINOGA Marian 1211ZABRZEM-502M 1900:37:23.75+00:05:173:4416,0
21KONIECZNA Anna 1044GLIWICEK-201K 200:37:42.60+00:05:363:4615,9
22MUSZYŃSKI Piotr 1364TEAM PAPRYBIERUŃM-405M 2000:37:42.75+00:05:363:4615,9
23FRANK Aleksander 1355KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEREŃSKA WIEŚM-207M 2100:38:33.40+00:06:263:5115,6
24JADASZ Anna 1245VATTENFALL ITGOGOLINK-302K 300:39:06.75+00:07:003:5415,3
25SZPAK Damian 1345BIEGOWE ŚRODYTYCHYM-601M 2200:39:14.00+00:07:073:5515,3
26CZAJA Jarosław 1013FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMBYTOMM-406M 2300:39:15.95+00:07:093:5515,3
27LEGASZEWSKA Maria 1203GLIWICEK-202K 400:39:18.55+00:07:123:5515,3
28SZABELSKI Krzysztof 1467FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICEM-308M 2400:39:28.20+00:07:213:5615,2
29LASKOWSKA Katarzyna 1420INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMGLIWICEK-401K 500:39:43.00+00:07:363:5815,1
30NASTULA Dariusz 1038PYSKOWICEM-309M 2500:39:57.75+00:07:513:5915,0
31KRĘCICHWOST Kamil 1213BIELSKO-BIAŁAM-3010M 2600:39:57.85+00:07:513:5915,0
32ŁUSZCZ Konrad 1140BIEGOWA KUŹNIABĘDZINM-208M 2700:40:07.65+00:08:014:0015,0
33HALMAN Tomasz 1477GLIWICEM-3011M 2800:40:15.90+00:08:094:0114,9
34SALISZ Dawid 1148HIRSCHVOGELRUDA ŚLĄSKAM-3012M 2900:40:17.65+00:08:114:0114,9
35POJDA Adam 1362MIKOŁÓWM-3013M 3000:40:31.50+00:08:254:0314,8
36BLUS Marcin 1121ZABRZEM-407M 3100:40:32.80+00:08:264:0314,8
37MANTERYS Mateusz 1470KRAKÓWM-209M 3200:40:41.15+00:08:344:0414,7
38SADŁO Tomasz 1465ZABRZEM-408M 3300:40:46.65+00:08:404:0414,7
39OKAJ Artur 1380GLIWICEM-3014M 3400:41:16.85+00:09:104:0714,5
40SKOWRON Marcin 1012TRIDIVISION TRIATHLON TEAMBYTOMM-409M 3500:41:17.30+00:09:104:0714,5
41UCIEKLAK Waldemar 1156PSZCCZÓŁKOWSKI TEAMCZĘSTOCHOWAM-602M 3600:41:24.90+00:09:184:0814,5
42POPIEL-POPIELEC Jakub 1019LUBLINM-3015M 3700:41:28.25+00:09:214:0814,5
43WOJAKOWSKI Krzysztof 1459MOMO RUNNING TEAMGLIWICEM-4010M 3800:41:31.45+00:09:244:0914,5
44SARDAR Katja 1419RUN&FUN CLUBZABRZEK-203K 600:41:33.25+00:09:264:0914,4
45KASPRZAK Martyna 1454GREEN BELT RUNNERCHORZÓWK-303K 700:41:37.80+00:09:314:0914,4
46PŁUCIENNIK Łukasz 1200DANKÓWM-3016M 3900:41:42.40+00:09:354:1014,4
47WALOSZCZYK Krzysztof 1202RUDA ŚLĄSKAM-4011M 4000:41:49.30+00:09:424:1014,3
48CIELEPAK George 1462MOMO RUNNING TEAMKNURÓWM-2010M 4100:41:53.50+00:09:474:1114,3
49MANTERYS Danuta 1436AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK-501K 800:41:59.60+00:09:534:1114,3
50KRZANOWSKI Marcin 1375OASIS SPORT TEAMZABRZEM-3017M 4200:42:24.20+00:10:174:1414,2
51POLIS Maciej 1221#HUTATEAMGLIWICEM-3018M 4300:42:27.15+00:10:204:1414,1
52DONIGIEWICZ Mariusz 1446GLIWICEM-4012M 4400:42:44.40+00:10:374:1614,0
53BIELECKI Dawid 1418KLUB WYSOKOGÓRSKI JASTRZĘBIE ZDRÓJJASTRZĘBIE ZDRÓJM-2011M 4500:42:46.25+00:10:394:1614,0
54SLADEK Dawid 1107RUDA ŚLĄSKAM-3019M 4600:42:53.75+00:10:474:1714,0
55LACHOWSKI Paweł 1435AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM-603M 4700:43:03.50+00:10:574:1813,9
56WRÓBLEWSKI Paweł 1326BOJKÓW TEAMGLIWICEM-3020M 4800:43:05.75+00:10:594:1813,9
57DZIUBEK Michał 1222W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM-4013M 4900:43:07.75+00:11:014:1813,9
58LEŚNIAK Matylda 1412ŚLĄSKA SIEĆ METROPOLITALNA GLIWICEGLIWICEK-204K 900:43:16.70+00:11:104:1913,9
59MICHALCZYK Maciej 1120FLUORGLIWICEM-4014M 5000:43:17.45+00:11:104:1913,9
60CHOJNA Zygmunt 1466SOCIOS SILESIAPIEKARY ŚLĄSKIEM-604M 5100:43:18.95+00:11:124:1913,9
61ZENOWICZ Kinga 1127ATHLETICS NYSAGLIWICEK-205K 1000:43:29.85+00:11:234:2013,8
62NOWAK Mateusz 1020GLIWICEM-3021M 5200:43:32.85+00:11:264:2113,8
63KUCHARCZYK Jakub 1413UKS KOMETA GLIWICE - ŚLĄSKA SIEĆ METROPOLITALNA SP Z O.O.GLIWICEM-2012M 5300:43:33.20+00:11:264:2113,8
64FRANKIEWICZ Marcin 1035NARAMAM-4015M 5400:43:35.75+00:11:294:2113,8
65ŁADA Przemysław 1455GLIWICEM-3022M 5500:43:37.30+00:11:304:2113,8
66SKOP Sebastian 1316STRZELCE OPOLSKIEM-3023M 5600:43:41.60+00:11:354:2213,7
67KILIAN Jarosław 1079JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM-4016M 5700:43:46.45+00:11:394:2213,7
68OGAZA Mariusz 1062KLUB LENIWYCH BIEGACZYKNURÓWM-4017M 5800:43:57.65+00:11:514:2313,7
69HOMOTIUK Michał 1485ZATYRANIŻERNICAM-4018M 5900:43:59.45+00:11:524:2313,6
70ODOSZEWSKI Roman 1162GLIWICEM-4019M 6000:44:08.90+00:12:024:2413,6
71SKIBA Adrian 1071TARNOWSKIE GÓRYM-2013M 6100:44:14.60+00:12:084:2513,6
72MAZIAREK Adela 1165NIEMODLINK-402K 1100:44:16.70+00:12:104:2513,6
73ŻYŁCZYŃSKI Tomasz 1179GLIWICEM-4020M 6200:44:26.85+00:12:204:2613,5
74OSOJCA Mariusz 1124FLUORORNONTOWICEM-4021M 6300:44:31.40+00:12:244:2713,5
75CEGLARSKI Adrian 1030JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM-3024M 6400:44:33.90+00:12:274:2713,5
76ZASIEK Amadeusz 1351RUDA ŚLĄSKAM-3025M 6500:44:39.95+00:12:334:2713,4
77KRAKOWCZYK Adam 1460MOMO RUNNING TEAMGLIWICEM-4022M 6600:44:51.30+00:12:444:2913,4
78PIECHOTA Janusz 1130FLUORGLIWICEM-503M 6700:44:56.55+00:12:504:2913,4
79AKSAMIT Witold 1365BLEESGLIWICEM-3026M 6800:45:00.85+00:12:544:3013,3
80PACAN Tomasz 1046BLEESBYTOMM-4023M 6900:45:06.05+00:12:594:3013,3
81JURASZCZYK Jan 1273HUTA TEAMPYSKOWICEM-4024M 7000:45:20.65+00:13:144:3213,2
82ANCZOK Wojciech 1048WIESZOWAM-4025M 7100:45:23.15+00:13:164:3213,2
83CIASTO Sebastian 1475PRZEZCHLEBIEM-3027M 7200:45:30.10+00:13:234:3313,2
84OLEJNICZAK Tomek 1453BYTOMM-4026M 7300:45:33.00+00:13:264:3313,2
85SZOŁTYSEK-GRZESIKIEWICZ Anna 1037GLIWICEK-403K 1200:45:34.55+00:13:284:3313,2
86DZIUBEK Monika 1223W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAK-404K 1300:45:35.00+00:13:284:3313,2
87DĘBOWSKI Krzysztof 1003GLIWICEM-3028M 7400:45:39.60+00:13:334:3313,1
88LECH Krzysztof 1008PIEKARY ŚLĄSKIEM-4027M 7500:45:45.95+00:13:394:3413,1
89NOWAKOWSKI Robert 1457GLIWICEM-4028M 7600:45:46.15+00:13:394:3413,1
90TROSKO Adam 1279LIGOTA ŁABĘDZKAM-4029M 7700:45:50.20+00:13:434:3513,1
91SEROTIUK Andrzej 1059ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMOPOLEM-504M 7800:45:51.90+00:13:454:3513,1
92KOWACZ Andrzej 1068HUTA TEAMKLESZCZÓWM-3029M 7900:46:00.05+00:13:534:3613,0
93GROCHOWSKA Anna 1480GLIWICEK-304K 1400:46:03.55+00:13:574:3613,0
94MACHALICA Agnieszka 1209TARNOWSKIE GÓRYK-305K 1500:46:06.50+00:14:004:3613,0
95KLOZA Iwona 1116PYSKOWICEK-405K 1600:46:06.95+00:14:004:3613,0
96OLEARCZUK Grzegorz 1184MAKOWCZYCEM-4030M 8000:46:11.40+00:14:044:3713,0
97SKOP Rafał 1311STRZELCE OPOLSKIEM-2014M 8100:46:16.25+00:14:094:3713,0
98OPANOWSKI Darek 1108GLIWICEM-505M 8200:46:21.05+00:14:144:3812,9
99GODLEWSKI Łukasz 1097HIRSCHVOGELGLIWICEM-3030M 8300:46:33.70+00:14:274:3912,9
100PYJEK Arkadiusz 1171HUTATEAMGRZYBOWOM-4031M 8400:46:36.75+00:14:304:3912,9
101LIPIŃSKI Michał 1002GLIWICEM-3031M 8500:46:37.35+00:14:304:3912,9
102STYCZEŃ Leszek 1181HUTA TEAMZABRZEM-4032M 8600:46:37.85+00:14:314:3912,9
103DRABEK Piotr 1361SENIORZYOŚWIĘCIMM-3032M 8700:46:45.60+00:14:394:4012,8
104BARAN Marcin 1448GLIWICEM-3033M 8800:46:46.85+00:14:404:4012,8
105DESKA Paweł 1270SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3034M 8900:47:00.70+00:14:544:4212,8
106GURGOŃ Marcin 1043CHORZÓWM-3035M 9000:47:02.60+00:14:564:4212,8
107MASARZ Dawid 1422# HUTA TEAMORZESZEM-3036M 9100:47:05.65+00:14:594:4212,7
108DRZYMAŁA Rafał 1177GLIWICEM-3037M 9200:47:15.50+00:15:094:4312,7
109POGODA Kinga 1409UKS KOMETA - ŚLĄSKA SIEĆ METROPOLITALNA SP Z O. O.GLIWICEK-206K 1700:47:18.80+00:15:124:4312,7
110SOBCZYK Mateusz 1463MOMO RUNNING TEAMTYCHYM-2015M 9300:47:40.10+00:15:334:4612,6
111MIELNIK Krzysztof 1302KOZIEGŁOWYM-3038M 9400:47:44.20+00:15:374:4612,6
112ĆWIKŁA Sandra 1210GLIWICEK-306K 1800:47:45.05+00:15:384:4612,6
113BUDZAN Sebastian 1275PIEKARY ŚLĄSKIEM-4033M 9500:47:46.25+00:15:394:4612,6
114MACH Marcin 1036LYGOTA TIGERSGLIWICEM-4034M 9600:47:54.95+00:15:484:4712,5
115DRABIKOWSKI Mateusz 1371CRAZY SILESIAN PIKE HUNTERSGLIWICEM-3039M 9700:48:01.70+00:15:554:4812,5
116PIETRAS Sylwia 1217MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEK-307K 1900:48:02.85+00:15:564:4812,5
117DUDA Wojciech 1403GLIWICEM-2016M 9800:48:03.70+00:15:574:4812,5
118TKACZ Grzegorz 1472ZABRZEM-4035M 9900:48:04.50+00:15:584:4812,5
119LESZCZYŃSKI Adrian 1456DEVINITIWROCŁAWM-3040M 10000:48:04.55+00:15:584:4812,5
120SEMPER Tomasz 1308DĄBROWA GÓRNICZAM-3041M 10100:48:06.70+00:16:004:4812,5
121MAZUR Krzysztof 1331STELLANTIS ACTIVE TEAMGLIWICEM-4036M 10200:48:16.90+00:16:104:4912,4
122STRÓZIK Barbara 1024JJ RUNNERS TEAMZABRZEK-207K 2000:48:18.75+00:16:124:4912,4
123MACHNIK Andrzej 1152GLIWICEM-3042M 10300:48:18.90+00:16:124:4912,4
124PELAN Katarzyna 1167RUDYK-308K 2100:48:18.95+00:16:124:4912,4
125SZULC Sebastian 1086GLIWICEM-3043M 10400:48:19.55+00:16:134:4912,4
126SZOŁTYSEK Piotr 1041PYSKOWICEM-506M 10500:48:23.10+00:16:164:5012,4
127PNIEWSKI Kamil 1216GLIWICEM-3044M 10600:48:26.70+00:16:204:5012,4
128ALKER Zbigniew 1278ALKER TEAMGLIWICEM-507M 10700:48:29.05+00:16:224:5012,4
129GOCMAN Grzegorz 1442STELLANTIS ACTIVE TEAMKATOWICEM-508M 10800:48:29.20+00:16:224:5012,4
130BAJSAROWICZ Marta 1385GLIWICEK-309K 2200:48:31.35+00:16:244:5112,4
131KRAWCZYK Dawid 1259GLIWICEM-3045M 10900:48:41.00+00:16:344:5212,3
132MALINOWSKI Łukasz 1450TARNOWSKIE GÓRYM-4037M 11000:48:41.35+00:16:344:5212,3
133BIAŁAS Robert 1307ZABRZEM-4038M 11100:48:43.40+00:16:364:5212,3
134MAZIAREK Michał 1295NIEMODLINM-4039M 11200:48:58.10+00:16:514:5312,3
135KRUK Mateusz 1433GLIWICEM-3046M 11300:49:01.45+00:16:544:5412,2
136LAMPA Alicja 1471GLIWICEK-3010K 2300:49:02.60+00:16:564:5412,2
137KOWACZ Adrian 1069HUTA TEAMKLESZCZÓWM-3047M 11400:49:05.80+00:16:594:5412,2
138ZAPOTOCZNA Renata 1199GLIWICEK-406K 2400:49:10.05+00:17:034:5512,2
139ZAPOTOCZNY Przemek 1224BRAKGLIWICEM-4040M 11500:49:13.20+00:17:064:5512,2
140SZAMPERA Rafał 1306GLIWICEM-3048M 11600:49:13.90+00:17:074:5512,2
141WOJAKOWSKA Katarzyna 1458MOMO RUNNING TEAMGLIWICEK-407K 2500:49:17.55+00:17:114:5512,2
142WALNIK Krzysztof 1305BOROWIANYM-3049M 11700:49:25.15+00:17:184:5612,1
143LASKOWSKI Sebastian 1359GLIWICEM-4041M 11800:49:28.00+00:17:214:5612,1
144KAPAŁKA Tomasz 1256TATA LECI NA WARIATAGLIWICEM-3050M 11900:49:28.50+00:17:224:5612,1
145SERAFIN Szymon 1061GLIWICEM-3051M 12000:49:29.00+00:17:224:5612,1
146LORENCKI Krzysztof 1032CHUDÓWM-4042M 12100:49:33.80+00:17:274:5712,1
147CYGAN Piotr 1468ZABRZEM-509M 12200:49:36.50+00:17:304:5712,1
148FUGOWSKI Roman 1481GLIWICEM-5010M 12300:49:37.15+00:17:304:5712,1
149WÓJCIK Anna 1328GLIWICEK-408K 2600:49:39.45+00:17:324:5712,1
150KUROWSKI Michał 1464MOMO RUNNING TEAMGLIWICEM-3052M 12400:49:41.45+00:17:344:5812,1
151PĘDOWSKI Wojciech 1195GLIWICEM-5011M 12500:49:43.30+00:17:364:5812,1
152ZEGARTOWSKI Grzegorz 1338GLIWICEM-4043M 12600:49:43.75+00:17:374:5812,1
153JAKSIK Tomasz 1115FLUORKATOWICEM-3053M 12700:49:50.30+00:17:434:5912,0
154MELER Daniel 1230PIEKARY SL.M-3054M 12800:50:01.20+00:17:545:0012,0
155GAŁĘZIOWSKI Damian 1157SOSNOWIECM-3055M 12900:50:01.80+00:17:555:0012,0
156LUKOSZEK Weronika 1029GLIWICEK-208K 2700:50:05.30+00:17:585:0012,0
157PILSZYK Kazimierz 1264SENIORZYGROJEC K. OŚWIĘCIMIAM-605M 13000:50:06.45+00:17:595:0012,0
158SKUPIEŃ Dariusz 1084#HUTATEAMGLIWICEM-3056M 13100:50:09.60+00:18:035:0012,0
159SKUPIEŃ Małgorzata 1085ETISOFT RUNNINGTEAMGLIWICEK-3011K 2800:50:10.60+00:18:045:0112,0
160SIEMEK Wojciech 1145GLIWICEM-2017M 13200:50:11.65+00:18:055:0112,0
161CYGAN Kamil 1469ZABRZEM-2018M 13300:50:14.05+00:18:075:0111,9
162KWIECIEŃ Małgorzata 1099GLIWICEK-209K 2900:50:15.40+00:18:085:0111,9
163KOMANDER Katarzyna 1192JOMAR RUNNERSGLIWICEK-2010K 3000:50:17.25+00:18:105:0111,9
164HUZIOR Tymon 1439ORZESZEM-2019M 13400:50:18.80+00:18:125:0111,9
165GĘBCZYŃSKI Kajetan 1070G-TEAMGLIWICEM-2020M 13500:50:18.95+00:18:125:0111,9
166PSIUK Piotr 1238ZABRZEM-3057M 13600:50:20.60+00:18:145:0211,9
167STABLA Ksenia 1374AKTYWNI LYSKIPSTRĄŻNAK-409K 3100:50:34.90+00:18:285:0311,9
168KIZINIEWICZ Krzysztof 1164GLIWICEM-3058M 13700:50:36.05+00:18:295:0311,9
169CHOŁUJ Krzysztof 1131FLUORRYBNIKM-3059M 13800:50:38.75+00:18:325:0311,8
170MIKULSKI Przemek 1318GLIWICEM-3060M 13900:50:39.10+00:18:325:0311,8
171MIŚ Tomasz 1320ZABRZEM-4044M 14000:50:42.40+00:18:355:0411,8
172BYRCZEK Bartłomiej 1272GLIWICEM-3061M 14100:50:45.75+00:18:395:0411,8
173FRANIA Andrzej 1006GLIWICEM-5012M 14200:50:50.30+00:18:435:0511,8
174SUBIK Edyta 1089GLIWICEK-3012K 3200:50:52.20+00:18:455:0511,8
175MANDRYSZ Grzegorz 1423AKTYWNI LYSKILYSKIM-5013M 14300:50:55.95+00:18:495:0511,8
176ZAVIALOV Sergii 1310GLIWICEM-3062M 14400:50:57.40+00:18:505:0511,8
177GRABOWSKI Łukasz 1314DREAM SOLUTIONSGLIWICEM-3063M 14500:51:00.30+00:18:535:0611,8
178GNIECKI Przemysław 1343GLIWICEM-2021M 14600:51:05.55+00:18:595:0611,7
179GRAJCAR Mateusz 1196ZBROSLAWICEM-3064M 14700:51:05.75+00:18:595:0611,7
180PIÓRKOWSKI Kamil 1144FLUORGLIWICEM-3065M 14800:51:06.90+00:19:005:0611,7
181SZCZERBA Piotr 1159SOSNOWIECM-3066M 14900:51:09.20+00:19:025:0611,7
182JANOWSKI Piotr 1189GLIWICEM-5014M 15000:51:10.30+00:19:035:0711,7
183JOŃCA Mirosław 1473GLIWICEM-5015M 15100:51:10.60+00:19:045:0711,7
184JANOWSKI Michal 1190GLIWICEM-3067M 15200:51:12.05+00:19:055:0711,7
185STUDZIŃSKI Grzegorz 1406ZABRZEM-3068M 15300:51:13.10+00:19:065:0711,7
186SUBIK Tomasz 1090GLIWICEM-3069M 15400:51:18.30+00:19:115:0711,7
187SZIFLER Arkadiusz 1335BYCINAM-2022M 15500:51:22.80+00:19:165:0811,7
188STAJNO Magdalena 1346BYTOMK-4010K 3300:51:24.45+00:19:175:0811,7
189ĆWIKŁA Kamil 1208GLIWICEM-3070M 15600:51:25.00+00:19:185:0811,7
190BADURA Karina 1297GLIWICEK-3013K 3400:51:25.85+00:19:195:0811,7
191GRĄBCZEWSKI Marcin 1188GLIWICEM-3071M 15700:51:26.35+00:19:195:0811,7
192MACH Katarzyna 1421CZESTOCHOWAK-3014K 3500:51:30.65+00:19:245:0911,7
193HOMA Dorota 1149GLIWICEK-3015K 3600:51:32.50+00:19:265:0911,6
194ŚCIERSKI Mikołaj 1300BOJKÓW BIEGAGLIWICEM-3072M 15800:51:34.70+00:19:285:0911,6
195SADOWNICZYK Agnieszka 1087GLIWICEK-3016K 3700:51:40.35+00:19:335:1011,6
196TOMAL Anna 1091BOJKÓW BIEGAGLIWICEK-3017K 3800:51:43.80+00:19:375:1011,6
197BRZEZIŃSKI Damian 1197BYTOMM-4045M 15900:51:48.95+00:19:425:1011,6
198GEC Monika 1263GLIWICEK-4011K 3900:51:52.05+00:19:455:1111,6
199SZYSLER Alicja 1440PIEKARY ŚLĄSKIEK-3018K 4000:52:03.10+00:19:565:1211,5
200CHOLEWA Tomasz 1139GLIWICEM-4046M 16000:52:03.40+00:19:565:1211,5
201KOWALCZYK Grzegorz 1082GLIWICEM-4047M 16100:52:10.70+00:20:045:1311,5
202SOKOŁOWSKI Łukasz 1415GLIWICEM-3073M 16200:52:18.95+00:20:125:1311,5
203WĄTROBA Paweł 1321KATOWICEM-3074M 16300:52:29.00+00:20:225:1411,4
204PIETROŃ Marcin 1381PYSKOWICEM-4048M 16400:52:29.25+00:20:225:1411,4
205PIOTROWSKI Kajetan 1113GLIWICEM-2023M 16500:52:31.35+00:20:245:1511,4
206ŻOŁNOWSKA Karolina 1369GLIWICEK-2011K 4100:52:47.65+00:20:415:1611,4
207FARA Marta 11047PRO TEAMGLIWICEK-3019K 4200:52:51.20+00:20:445:1711,4
208MAKUCH Damian 1176#HUTATEAMPYSKOWICEM-3075M 16600:52:56.85+00:20:505:1711,3
209DAWINDZIAK Damian 1483SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM-3076M 16700:52:58.35+00:20:515:1711,3
210KULA Jan 1392DECATHLON CAR GLIWICEGLIWICEM-3077M 16800:52:58.85+00:20:525:1711,3
211BLOMA-WOJCIECHOWSKA Żaneta 1271GLIWICEK-4012K 4300:53:04.50+00:20:585:1811,3
212DRAGON Karolina 1254DRAGON TEAMGLIWICEK-3020K 4400:53:07.25+00:21:005:1811,3
213MAZANOWSKI Janusz 1074GLIWICEM-3078M 16900:53:08.15+00:21:015:1811,3
214STASIK Mirosław 1067HUTATEAMPYSKOWICEM-5016M 17000:53:16.15+00:21:095:1911,3
215SZWAJKOSZ Magdalena 1137GLIWICEK-3021K 4500:53:18.15+00:21:115:1911,3
216PUTOWSKA Natalia 1214GLIWICEK-3022K 4600:53:18.35+00:21:115:1911,3
217KACZMARCZYK Dorota 1491AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK-4013K 4700:53:21.70+00:21:155:2011,2
218KRASZEWSKA Renata 1441AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK-502K 4800:53:22.00+00:21:155:2011,2
219WIKIERSKI Michał 1106GLIWICEM-3079M 17100:53:23.15+00:21:165:2011,2
220PIEKARZ Małgorzata 1215DRUŻYNA JEDYNKIGLIWICEK-3023K 4900:53:23.20+00:21:165:2011,2
221SZULC Damian 1488ORNONTOWICEM-2024M 17200:53:26.45+00:21:195:2011,2
222FRANKIEWICZ Małgorzata 1034NARAMAK-4014K 5000:53:33.50+00:21:275:2111,2
223SALA Nela 1451GLIWICEK-3024K 5100:53:35.50+00:21:295:2111,2
224POLOCZEK Mateusz 1367DZIEWKOWICEM-2025M 17300:53:36.65+00:21:305:2111,2
225KAŁUŻA Michał 1393ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3080M 17400:53:37.85+00:21:315:2111,2
226PACAN Krzysztof 1047KP LABSBYTOMM-4049M 17500:53:42.60+00:21:365:2211,2
227KUŹMA Jakub 1102GLIWICEM-3081M 17600:53:45.10+00:21:385:2211,2
228PIETROŃ Beata 1382PYSKOWICEK-503K 5200:53:45.60+00:21:395:2211,2
229PRZYBYŁA Rafał 1288KATOWICEM-3082M 17700:53:47.30+00:21:405:2211,2
230SPYRA Kasia 13584K P.K.S. SPYROWKASZYMOCICEK-3025K 5300:53:47.45+00:21:405:2211,2
231KLUCZNIOK Katarzyna 13574K PKSRUDYK-3026K 5400:53:51.90+00:21:455:2311,1
232ŚWIDLIK Piotr 1313GLIWICEM-3083M 17800:53:56.20+00:21:495:2311,1
233PRZYBYLSKI Mariusz 1407GLIWICEM-4050M 17900:54:01.25+00:21:545:2411,1
234KRAJEWSKA Katarzyna 1076BOJKÓW BIEGAGLIWICEK-3027K 5500:54:06.90+00:22:005:2411,1
235NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna 1425CROSSFIT HELLWOODGLIWICEK-4015K 5600:54:14.65+00:22:085:2511,1
236HAŁADUS Marcin 1427SG SQUADMIŁOŚĆM-4051M 18000:54:18.70+00:22:125:2511,0
237BEMŚ Emilia 1191KS SOŚNICAGLIWICEK-3028K 5700:54:30.80+00:22:245:2711,0
238WÓJCIK Łukasz 1252CZELADŹM-3084M 18100:54:32.90+00:22:265:2711,0
239IZBICKI Zbigniew 1490GLIWICEM-5017M 18200:54:38.10+00:22:315:2711,0
240WYCISK Dagmara 1373GLIWICEK-3029K 5800:54:42.55+00:22:365:2811,0
241KUCHTA Katarzyna 1286NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEK-3030K 5900:54:43.10+00:22:365:2811,0
242DRABIK Joanna 1349STELLANTIS ACTIVE TEAMGLIWICEK-4016K 6000:54:45.55+00:22:395:2811,0
243NEUMANN Monika 1060GLIWICEK-3031K 6100:54:49.30+00:22:425:2810,9
244ŁYSIUK Grzegorz 1386GLIWICEM-3085M 18300:54:49.75+00:22:435:2810,9
245NIEMIEC Rafał 1114INTERGRAFIK.PLZABRZEM-4052M 18400:54:54.00+00:22:475:2910,9
246ZAREMBA Tadeusz 1045GLIWICEM-606M 18500:54:58.30+00:22:515:2910,9
247RATKA Dawid 1363WYRYM-3086M 18600:55:02.25+00:22:555:3010,9
248ZIĘBA Sabina 1153ORNONTOWICEK-4017K 6200:55:02.50+00:22:565:3010,9
249NIESLER Magdalena 1445GLIWICEK-3032K 6300:55:08.70+00:23:025:3010,9
250KOSIAK Maciej 1388PSYCHA NIE SIADAGLIWICEM-4053M 18700:55:13.30+00:23:065:3110,9
251SKOWRON Mirosława 1247BYTOMK-4018K 6400:55:15.70+00:23:095:3110,9
252MAZUR Jakub 1269GIERAŁTOWICEM-4054M 18800:55:16.40+00:23:095:3110,9
253MAJ Malgorzata 1266ZGIERZK-4019K 6500:55:27.75+00:23:215:3210,8
254MAJ Tomasz 1267ZGIERZM-4055M 18900:55:28.30+00:23:215:3210,8
255TYŃSKI Michał 1447KRZYKÓWM-4056M 19000:55:30.45+00:23:235:3310,8
256DĄBROWSKI Marcin 14303 GNOMY RACING TEAMGLIWICEM-4057M 19100:55:33.20+00:23:265:3310,8
257POLKO Jakub 1280DĄBROWA GÓRNICZAM-2026M 19200:55:37.50+00:23:315:3310,8
258FOLEK Mateusz 1234PYSKOWICEM-3087M 19300:55:40.30+00:23:335:3410,8
259STELMASZCZYK Dawid 1242BROTEAMBYTOMM-2027M 19400:55:42.65+00:23:365:3410,8
260WIŚNIEWSKA Beata 1432GLIWICEK-3033K 6600:55:43.40+00:23:365:3410,8
261KUPIBIDA Bogusława 1340SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK-601K 6700:55:57.85+00:23:515:3510,7
262ZAKLIŃSKA Katarzyna 1301GLIWICEK-4020K 6800:55:59.45+00:23:525:3510,7
263KUNOWSKA Małgorzata 1175GLIWICEK-3034K 6900:55:59.50+00:23:535:3510,7
264MUSIOL Patryk 1339KOTYM-2028M 19500:56:03.50+00:23:575:3610,7
265STACHOWSKA Marta 1218ZABIEGANI IMIELINIMIELINK-3035K 7000:56:04.90+00:23:585:3610,7
266GRZEGORCZYK Monika 1134#HUTATEAMRUDA ŚLĄSKAK-4021K 7100:56:06.65+00:24:005:3610,7
267GRZEGORCZYK Wojciech 1133#HUTATEAMRUDA ŚLĄSKAM-4058M 19600:56:07.00+00:24:005:3610,7
268ORLICKI Ireneusz 1151HUTA TEAMGLIWICEM-4059M 19700:56:07.20+00:24:005:3610,7
269KOŁAKOWSKI Tomasz 1228PKO BPKATOWICEM-2029M 19800:56:07.80+00:24:015:3610,7
270GŁADYSZ Aneta 1111GLIWICEK-4022K 7200:56:08.50+00:24:025:3610,7
271DROZD Marcin 1225PKO BANK POLSKITYCHYM-4060M 19900:56:10.20+00:24:035:3710,7
272BURZAK Justyna 1376BALASANA JOGAGLIWICEK-3036K 7300:56:10.90+00:24:045:3710,7
273CHOLEWA Magdalena 1138-GLIWICEK-4023K 7400:56:11.00+00:24:045:3710,7
274PTAK Leszek 1289ZDZIESZOWICE BIEGAZDZIESZOWICEM-5018M 20000:56:15.00+00:24:085:3710,7
275SKÓRA Przemysław 1401MONARCHOWIE GÓRGLIWICEM-4061M 20100:56:20.75+00:24:145:3810,7
276KOMANDER Marcin 1193JOMAR RUNNERSGLIWICEM-5019M 20200:56:20.90+00:24:145:3810,7
277SAMOL Grzegorz 1052GLIWICEM-5020M 20300:56:22.40+00:24:155:3810,6
278BADURA Artur 1212JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKM-4062M 20400:56:39.80+00:24:335:3910,6
279WIERCIŃSKI Robert 1057GLIWICEM-4063M 20500:56:50.40+00:24:435:4110,6
280WIERCIŃSKA Aneta 1058GLIWICEK-3037K 7500:56:51.10+00:24:445:4110,6
281NOWAK Anna 1282KLUB BIEGACZY JYSKPIEKARY ŚLĄSKIEK-3038K 7600:57:00.70+00:24:545:4210,5
282PACZKOWSKI Jacek 1281ZABRZEM-5021M 20600:57:08.25+00:25:015:4210,5
283PĘDZIK Agnieszka 1098#HUTATEAM . NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEK-3039K 7700:57:09.90+00:25:035:4210,5
284KLOZA Mariusz 1117PYSKOWICEM-4064M 20700:57:10.05+00:25:035:4310,5
285SAŁAPATEK Katarzyna 1094GLIWICEK-3040K 7800:57:12.50+00:25:065:4310,5
286STOLARZ Agnieszka 1182GLIWICEK-4024K 7900:57:13.20+00:25:065:4310,5
287SIKORA Agnieszka 1341ZABRZEK-4025K 8000:57:17.05+00:25:105:4310,5
288SMOŁA Mieczysław 1276AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-607M 20800:57:20.35+00:25:135:4410,5
289WILSZ Adam 1056#PANIÓWKIRUNPANIÓWKIM-5022M 20900:57:23.65+00:25:175:4410,5
290PAJOR Izabela 1387GLIWICEK-3041K 8100:57:26.80+00:25:205:4410,4
291KLIKS Stanisław 1033ZABRZEM-608M 21000:57:28.65+00:25:225:4410,4
292WYSOCKA Aga 1112SOŚNICOWICEK-2012K 8200:57:39.40+00:25:325:4510,4
293WOLAŃSKA Magdalena 1336GLIWICEK-4026K 8300:57:44.70+00:25:385:4610,4
294WOJTUKIEWICZ Justyna 1296GLIWICEK-3042K 8400:57:50.90+00:25:445:4710,4
295GÓRECKI Ryszard 1366NIEZRZESZONYGLIWICEM-5023M 21100:57:53.40+00:25:465:4710,4
296MĄCZKA Krystyna 1452GLIWICEK-602K 8500:57:54.35+00:25:475:4710,4
297KOBYLIŃSKI Paweł 1478GLIWICEM-4065M 21200:58:06.60+00:26:005:4810,3
298DRABEK Agnieszka 1128GLIWICEK-3043K 8600:58:09.75+00:26:035:4810,3
299CEBULA Beata 1437RUDA SLASKAK-4027K 8700:58:14.15+00:26:075:4910,3
300SOSADA Nicol 1246ISTA BIEGAMYZBROSŁAWICEK-2013K 8800:58:16.30+00:26:095:4910,3
301SIEDLECKA Anna 1377GLIWICEK-3044K 8900:58:17.90+00:26:115:4910,3
302SUPERNAK Marcin 1088GLIWICEM-4066M 21300:58:19.50+00:26:135:4910,3
303STEPOWANY Marta 1274BÓJKOW BIEGAGLIWICEK-3045K 9000:58:29.80+00:26:235:5010,3
304MISZCZYSZYN Arkadiusz 1078BOJKÓW BIEGAGLIWICEM-3088M 21400:58:35.75+00:26:295:5110,2
305MISZCZYSZYN Marta 1077BOJKÓW BIEGAGLIWICEK-3046K 9100:58:36.40+00:26:295:5110,2
306STELMASZCZYK Iwona 1244NIEZRZESZONYPANIOWKIK-4028K 9200:58:36.75+00:26:305:5110,2
307NANCKA Brygida 1220ZABRZEK-504K 9300:58:39.00+00:26:325:5110,2
308SZEWC Henryk 1119HUTATEAMKNURÓWM-5024M 21500:58:40.00+00:26:335:5210,2
309SZEWC Renata 1132#HUTATEAMKNURÓWK-4029K 9400:58:40.55+00:26:345:5210,2
310FURMANEK Grzegorz 1235BROTEAMGLIWICEM-2030M 21600:58:43.10+00:26:365:5210,2
311STERNICZUK Anna 1249GLIWICEK-3047K 9500:58:43.65+00:26:375:5210,2
312PANASIUK Sergej 1492SK KOVELKOWELM-4067M 21700:58:44.65+00:26:385:5210,2
313JEFIMIK Paulina 1198GLIWICEK-3048K 9600:58:45.35+00:26:385:5210,2
314PACHOLAK Patryk 1136GLIWICEM-2031M 21800:58:50.55+00:26:445:5310,2
315POLOCZEK Adam 1227PKO BPKATOWICEM-5025M 21900:58:51.90+00:26:455:5310,2
316WIELGUS Agnieszka 1476GLIWICEK-4030K 9700:58:52.10+00:26:455:5310,2
317GUROK Patryk 1461MOMO RUNNING TEAMZABRZEM-2032M 22000:58:54.10+00:26:475:5310,2
318SKURA Aleksandra 1141FLUORKNURÓWK-2014K 9800:58:58.40+00:26:515:5310,2
319BOGUSZ Jarosław 1317WARSZAWAM-5026M 22100:59:08.25+00:27:015:5410,1
320MUSIALIK Karolina 1354ZABRZEK-2015K 9900:59:09.10+00:27:025:5410,1
321OSOWSKA Katarzyna 1083GLIWICEK-4031K 10000:59:10.45+00:27:035:5510,1
322SNOCHOWSKI Mirek 1050SZOMBIERKI CHODZĄ I BIEGAJĄBYTOMM-5027M 22200:59:10.80+00:27:045:5510,1
323HUZIOR Ela 1438ELABIEGAORZESZEK-505K 10100:59:16.80+00:27:105:5510,1
324SKWARA Katarzyna 1096HIRSCHVOGELZABRZEK-4032K 10200:59:29.05+00:27:225:5610,1
325ŚLUSARSKA Sylwia 1416PNIÓWK-3049K 10300:59:33.35+00:27:265:5710,1
326NĘDZA Ryszard 1100HIRSCHVOGELGLIWICEM-5028M 22300:59:33.70+00:27:275:5710,1
327PANENKA Małgorzata 1404ZATYRANI GRATISOWNIA.PL GMINA PILCHOWICENIEBOROWICEK-4033K 10400:59:34.95+00:27:285:5710,1
328CHMELIK Katarzyna 1072GLIWICEK-2016K 10500:59:37.85+00:27:315:5710,1
329GIERCZYCKA Natalia 1334CHRZĄSZCZE CHRABĄSZCZE DZIKIGLIWICEK-3050K 10600:59:51.35+00:27:445:5910,0
329WESOŁY-JAKUBCZYK Ewa 1417GLIWICEK-3050K 10600:59:51.35+00:27:445:5910,0
331JAWORSKI Kamil 1201FUCHS OIL TEAMGLIWICEM-3089M 22400:59:51.50+00:27:455:5910,0
332JURETKO Adam 1292CHORZOWM-4068M 22500:59:55.25+00:27:485:5910,0
333KOTLARSKA Anna 1080GLIWICEK-4034K 10800:59:55.95+00:27:495:5910,0
334GLINKA Marta 1384GLIWICEK-3052K 10900:59:59.15+00:27:525:5910,0
335DROŹDZIK Łukasz 1443BOROWIANYM-3090M 22601:00:00.00+00:27:536:0010,0
336ROSIŃSKI Sławomir 1262BYTOMM-5029M 22701:00:01.15+00:27:546:0010,0
337MOSLER Klaudia 1105RUDYK-3053K 11001:00:03.65+00:27:576:0010,0
338KRUPA Beata 1173ZABRZEK-506K 11101:00:10.95+00:28:046:0110,0
339DOBOSZ Alicja 1360MOCNA EKIPAGLIWICEK-2017K 11201:00:17.80+00:28:116:0110,0
340BOGACZ Paweł 1248JAGODA TEAMGLIWICEM-4069M 22801:00:18.00+00:28:116:0110,0
341DOBIAS Katarzyna 1017PYSKOWICEK-3054K 11301:00:21.10+00:28:146:029,9
342PRZYBYŁA Damian 1287GLIWICEM-3091M 22901:00:30.30+00:28:236:039,9
343TOWAREK Agnieszka 1051GLIWICEK-4035K 11401:00:43.80+00:28:376:049,9
344KAWECKA-KUŻDŻAŁ Agnieszka 1258GLIWICEK-4036K 11501:00:50.65+00:28:446:059,9
345MARCINOWSKI Krzysztof 1399ZABRZEM-4070M 23001:00:53.25+00:28:466:059,9
346FOSZNER Paweł 1028GLIWICEM-3092M 23101:00:54.40+00:28:476:059,9
347GRABYSZ Witold 1383GLIWICEM-5030M 23201:00:58.15+00:28:516:059,8
348TWAROWSKA Celina 1277ETISOFT RUNNING TEAMZABRZE, ŚLĄSKIEK-3055K 11601:01:03.20+00:28:566:069,8
349MARKOWICZ Magdalena 1054BOJKÓW BIEGAGLIWICEK-3056K 11701:01:25.65+00:29:196:089,8
350FRANCZYK Michał 1356FUNDACJA TOŚKA I PRZYJACIELEGLIWICEM-4071M 23301:01:35.50+00:29:296:099,7
351SZUMSKA Anna 1424GLIWICEK-3057K 11801:01:36.70+00:29:306:099,7
352SZTECHMILER Ewa 1285PRZERYCIE GARDENSRUDYK-3058K 11901:01:38.15+00:29:316:099,7
353WYDRA Dawid 1309PILCHOWICEM-4072M 23401:01:40.45+00:29:336:109,7
354JURCZYK Mateusz 1397TARNOWSKIE GÓRYM-3093M 23501:01:46.15+00:29:396:109,7
355KOWALSKI Adam 1185BIELSKO-BIAŁAM-4073M 23601:01:51.50+00:29:456:119,7
356LEGIEŻYŃSKI Krzysztof 1081GLIWICEM-3094M 23701:01:51.70+00:29:456:119,7
357GIERCZYCKI Michał 1333CHRZĄSZCZE CHRABĄSZCZE DZIKIGLIWICEM-3095M 23801:01:56.95+00:29:506:119,7
358ROŻEK Mariola 1110#HUTATEAMGLIWICEK-4037K 12001:02:03.35+00:29:566:129,7
359MICHALSKA-WOJTUŃ Anna 1402DECATHLON GLIWICEGLIWICEK-4038K 12101:02:15.80+00:30:096:139,6
360STELMASZCZYK Zbigniew 1243NIEZRZESZONYPANIÓWKI POW. GLIWICKIM-5031M 23901:02:16.00+00:30:096:139,6
361MICZKA Justyna 1344GLIWICEK-4039K 12201:02:20.85+00:30:146:149,6
362GOSTOMCZYK Karolina 1303ZABRZEK-2018K 12301:02:24.70+00:30:186:149,6
363ORZECHOWSKA Katarzyna 1129ORZESZEK-2019K 12401:02:31.80+00:30:256:159,6
364HAWRANEK Anna 1239CZEKANÓWK-4040K 12501:02:44.40+00:30:376:169,6
365OPANOWSKA Anna 1109GLIWICEK-4041K 12601:02:47.45+00:30:406:169,6
366FRANCZYK Kinga 1066FUNDACJA TOŚKA I PRZYJACIELEGLIWICEK-4042K 12701:02:58.55+00:30:526:179,5
367O'SLOW Jar 1482Q_PERIORTYCHYM-4074M 24001:02:59.60+00:30:536:179,5
368PODSTUFKA Natalia 1150GLIWICEK-3059K 12801:03:04.35+00:30:576:189,5
369GŁÓWKA Marcin 1428RACIBÓRZM-4075M 24101:03:07.45+00:31:006:189,5
370DUDZICZ Barbara 1009GLIWICEK-4043K 12901:03:21.15+00:31:146:209,5
371HEESE Aleksander 1065DECATHLON&PRZYJACIELERZECZYCEM-2033M 24201:03:23.40+00:31:166:209,5
372BROŻEK Bartosz 1161GLIWICEM-2034M 24301:03:24.65+00:31:186:209,5
373BAJSAROWICZ Mateusz 1255GLIWICEM-3096M 24401:03:30.75+00:31:246:219,4
374BAJSAROWICZ Justyna 1253GLIWICEK-3060K 13001:03:31.80+00:31:256:219,4
375LUROT Anna 1414RADZIONKÓWK-3061K 13101:03:40.95+00:31:346:229,4
376SKULSKI Tomasz 1298GLIWICEM-4076M 24501:03:42.70+00:31:366:229,4
377ORDYŃSKA Agnieszka 1299GLIWICEK-4044K 13201:03:43.80+00:31:376:229,4
378GÓRNICKI Łukasz 1011ZATYRANI GRATISOWNIA.PL GMINA PILCHOWICENIEBOROWICEM-3097M 24601:04:04.25+00:31:576:249,4
379GÓRNICKA Karina 1010ZATYRANI GRATISOWNIA.PL GMINA PILCHOWICENIEBOROWICEK-3062K 13301:04:04.55+00:31:586:249,4
380CHOIŃSKI Kamil 1327GLIWICEM-2035M 24701:04:06.30+00:31:596:249,4
381FABRY Rafał 1163GLIWICEM-4077M 24801:04:23.95+00:32:176:269,3
382GÓRECKA-WRÓBEL Jolanta 1390GLIWICEK-4045K 13401:04:26.35+00:32:196:269,3
383IWASZKOWSKA Dominika 1206KNURÓWK-2020K 13501:04:27.25+00:32:206:269,3
384WIĘCŁAW Grzegorz 1092GLOWARZADZI.PLGLIWICEM-3098M 24901:04:46.10+00:32:396:289,3
385AL-TAESH Najmaldin 92GLIWICEM-3099M 25001:04:48.55+00:32:426:289,3
386SZCZECIŃSKA Agata 1394GLIWICEK-4046K 13601:04:59.80+00:32:536:299,2
387SZCZECIŃSKI Kajetan 1395GLIWICEM-2036M 25101:05:00.15+00:32:536:309,2
388ORZAŻEWSKA Elżbieta 1093SOSNICOWICEK-603K 13701:05:30.15+00:33:236:339,2
389DZIECH Mariusz 1126FLUORGLIWICEM-5032M 25201:05:30.45+00:33:236:339,2
390PAJĄK Aleksandra 1172#HUTATEAMGLIWICEK-4047K 13801:05:33.40+00:33:266:339,2
391RADZIKOWSKA-BUCHAŁA Magdalena 1240ZABRZEK-4048K 13901:05:51.10+00:33:446:359,1
392PŁOSKONKA Tomasz 1005KATOWICEM-30100M 25301:05:51.45+00:33:446:359,1
393GRZESIAK Anna 1265GLIWICEK-3063K 14001:06:14.50+00:34:086:379,1
394BIDZIŃSKI Piotr 1178GLIWICEM-4078M 25401:06:40.65+00:34:346:409,0
395TECHMAN Jakub 1166#HUTATEAMGLIWICEM-2037M 25501:06:52.50+00:34:466:419,0
396JAŚNIEWICZ Sandra 1474GLIWICEK-3064K 14101:06:55.05+00:34:486:419,0
397WENZEL Filip 1379DECATHLON MAGAZYN GLIWICESMOLNICAM-2038M 25601:06:55.30+00:34:486:419,0
398KURIANOWICZ Wiesław 1101GLIWICEM-609M 25701:06:55.70+00:34:496:419,0
399ROMANIK Katarzyna 1293GLIWICEK-2021K 14201:06:56.10+00:34:496:419,0
400KUBICA Bożena 1022ZABIEGANI NAUCZYCIELEORNONTOWICEK-507K 14301:07:01.80+00:34:556:429,0
401JURCZYK Beata 1398TARNOWSKIE GÓRYK-3065K 14401:07:16.00+00:35:096:438,9
402OLSZOK Dawid 1103HIRSCHVOGELZABRZEM-30101M 25801:07:18.45+00:35:116:438,9
403BOCHEŃSKI Mariusz 1479POMPEJANKA TEAMGLIWICEM-4079M 25901:07:29.55+00:35:236:448,9
404PUDEŁKO Dominika 1329IMIELINK-3066K 14501:07:59.25+00:35:526:478,8
405POLEWKA Tomasz 1410UKS KOMETA GLIWICE - ŚLĄSKA SIEĆ METROPOLITALNA SP Z O.O.GLIWICEM-4080M 26001:08:09.00+00:36:026:488,8
406POLEWKA Julianna 1411UKS KOMETA GLIWICE - ŚLĄSKA SIEĆ METROPOLITALNA SP Z O.O.GLIWICEK-2022K 14601:08:09.20+00:36:026:488,8
407SZYMOS Damian 1187RYWAL GLIWICEGLIWICEM-30102M 26101:08:34.45+00:36:276:518,8
408KOZACZKIEWICZ Helena 1233KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWK-604K 14701:08:46.35+00:36:396:528,7
409TYLKOWSKA Marika 1007POMPEJANKA TEAMTYCHYK-2023K 14801:08:47.60+00:36:416:528,7
410SŁOCIAK Roman 1342WROCLAWM-5033M 26201:09:47.95+00:37:416:588,6
411MRÓWKA Ilona 1016GLIWICEK-508K 14901:09:57.80+00:37:516:598,6
412PERNAK Sławomir 1064BYTOMM-30103M 26301:10:46.65+00:38:407:048,5
413ZASADZIŃSKA Angelika 1160FUCHS OIL TEAMZABRZEK-3067K 15001:10:52.25+00:38:457:058,5
414HŁADKI Tadeusz 1315FUCHS OIL TEAMCZERWIONKA-LESZCZYNYM-4081M 26401:10:56.65+00:38:507:058,5
415ZIARNIK Helena 1304SLOW JOGGING GLIWICEGLIWICEK-509K 15101:11:01.15+00:38:547:068,4
416FELBERG Andrzej 1236PIAST GLIWICEGLIWICEM-30104M 26501:11:16.70+00:39:107:078,4
417BENTKOWSKI Lesław 1261DIRTY SPARROWSGLIWICEM-6010M 26601:11:22.95+00:39:167:088,4
418BŁOSZYK-MAŁKOWSKA Monika 1352LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK-3068K 15201:11:23.20+00:39:167:088,4
419WÓJCIK Marek 1353ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICEPIEKARY ŚLĄSKIEM-30105M 26701:11:23.55+00:39:177:088,4
420SIERAKOWSKA Anna 1154FUCHS OIL TEAMGLIWICEK-3069K 15301:11:28.65+00:39:227:088,4
421BUDZYNOWSKI Tomasz 1237KRAKÓWM-30106M 26801:11:50.65+00:39:447:118,4
422DĄBROWSKA Zuzanna 1168#HUTATEAMGLIWICEK-2024K 15401:13:05.45+00:40:587:188,2
423NOSAL Dawid 1169#HUTATEAMGLIWICEM-2039M 26901:13:07.65+00:41:017:188,2
424KOPER Dorota 1004GLIWICEK-3070K 15501:14:10.05+00:42:037:258,1
425SZENDZIELORZ Marek 1073GLIWICEM-4082M 27001:14:56.85+00:42:507:298,0
426OBWIOSŁO Joanna 1294GLIWICEK-4049K 15601:15:08.25+00:43:017:308,0
427KOSIAK Wojciech 1389GLIWICEM-6011M 27101:15:12.00+00:43:057:318,0
428FRYDRYCH Przemysław 1021KEMPER TEAMGLIWICEM-30107M 27201:15:25.85+00:43:197:328,0
429WALENTRZAK Wioletta 1324HUTATEAMDYGOWOK-4050K 15701:16:45.95+00:44:397:407,8
430SEREDA Wojciech 1444PRZEWORSKM-30108M 27301:17:41.30+00:45:347:467,7
431ZEGZUŁA Jakub 1125HUTATEAMGLIWICEM-2040M 27401:19:11.85+00:47:057:557,6
432SZYDŁOWSKI Szymon 1183GLIWICEM-2041M 27501:22:23.20+00:50:168:147,3
433WILKOŃ Aleksandra 1118#HUTATEAMGLIWICEK-2025K 15801:32:03.30+00:59:569:126,5
434TUŃSKA Anna 1323HUTATEAMTRZEBIATÓWK-5010K 15901:39:22.30+01:07:159:566,0
435GABOR Aleksandra 1015CHORZÓWK-3071K 16001:42:31.90+01:10:2510:155,9
436BOCHNIA Krzysztof 1231#HUTATEAMRUDA ŚLĄSKAM-30109M 276   
Znaleziono 436 wynik(ów)