GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 546
Wystartowało : 467
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 453
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart Lądek
0.01km
A1
9km
    
1WITEK Andrzej 6463140MINUT.PLMIRKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0000:43:17
2PETR Jiří 6448SALOMON/SUUNTOKOVALOVICEMasters M - 40 00:00:0000:00:0100:43:56
3IVANIUTA Taras 6536RESTARTNISA.SKBRATISLAVA - RAČASenior I M - 20 00:00:0000:00:0000:44:35
4RAJCA Michał 6491TRIMPWROCLAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0000:45:13
5FABIAN Marcel 6507SOCIOS SILESIAPYSKOWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:0000:45:13
6CZERNIAK Paweł 6498KARKONOSZ RUNNING TEAMSOSNÓWKASenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:46:27
7PYSZEL Florian 6394PIEKIELNI WARSZAWAMIŃSK MAZOWIECKISenior I M - 20 00:00:0000:00:0000:46:28
8GRÜN Vojtěch 6443SALOMON/SUUNTOBOSKOVICESenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:46:44
9KARWACZYŃSKI Roger 6118RUNNING TEAM NASTOPY.PLJELENIA GÓRASenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:49:13
10BONIEC Radosław 6132NADLEŚNICTWO LIPINKI/140MINUT.PLŻARYSenior II M - 30 00:00:0000:50:12
11LULIS Dawid 6055ALTRA TEAM REDWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:50:15
12TOMASIAK Adam 6318KB HARCOWNIKJELCZ-LASKOWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:0300:53:56
13ŚWIERAD Krystian 6486TURZAŃSKSenior I M - 20 00:00:0000:00:0300:53:58
14PASTOROVA Petra 6545CESKA REPUBLIKAMasters K - 4000:00:0000:00:0100:54:07
15DYJAK Robert 6099TAMWORTH ATHLETIC CLUBSTRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0000:00:0500:54:21
16PAZDAN Piotr 6076RUNNING TEAM NASTOPY.PL /140MINUT.PLKOWARYMasters M - 40 00:00:0000:00:0100:54:23
17GAZDA Vítězslav 6188BENEŠOVSKÝ BĚŽECKÝ KLUB A TRENOVANIBEHU.CZDIVIŠOVMasters M - 40 00:00:0000:00:0400:54:27
18BANIAK Marcin 6412G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE/MŁYN TRAIL MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:0100:54:32
19ŻWIRSKI Marcin 6164NYSASenior II M - 30 00:00:0000:00:3400:55:33
20GURGUL Sebastian 6119AROMAT NÓGKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:0300:56:27
21FRYDLEWICZ Zbigniew 6246JELENIA GÓRAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0200:57:18
22LASEK Jakub 6090RMT TEAMOPOLESenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:57:19
23GRABEK Maciej 6113ŚLĘZAK TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0000:00:0400:57:23
24DYCZKOWSKI Łukasz 6524KARKONOSZ RUNNING TEAMKAMIENNA GÓRASenior I M - 20 00:00:0000:00:0800:57:43
25KOWALEWSKA Elżbieta 6332EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECMasters K - 4000:00:0000:57:50
26CHŁOPEK Rafał 6516EDBJANKÓW PRZYGODZKIWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0400:57:52
27NIWIŃSKI Maciej 6324VEGAN ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:0700:58:04
28SABAT Kamil 6025140MINUT.PLWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0600:58:16
29GĄSIOROWSKI Jarosław 6199ADDED VALUE TEAMŚWIEBODZINSenior I M - 20 00:00:0000:00:1100:58:45
30SZUMLAŃSKI Marcin 6309PODHALAŃSKIE DZIKI - GORĄCY POTOK TEAMTARNÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0600:58:53
31KAMIŃSKI Piotr 6494RUN YOUR TRAILINOWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0500:59:19
32MARKOVÁ Barbora 6369HORNÍ ČERMNÁSenior I K - 2000:00:0000:00:1300:59:37
33DUCHNOWSKI Łukasz 6504RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZCHRUŚCIELESenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:59:44
34ANUSZ Adam 6431BECOMEONEIMBRAMOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:0600:59:56
35SUDOLSKI Jacek 6339GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICASenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:00:01
36WANOWSKI Przemysław 6467#BIEGIEMWLASZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:00:11
37SZCZEPANIAK Angelika 6499ALPIN SPORT TEAMRĄBIEŃMasters K - 4000:00:0000:00:0301:00:17
38GRYGIEREK Roman 6060KLUB BIEGACZA FARTLEKGORZYCZKIMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:00:23
39CICHOWSKI Wojciech 6238140MINUT.PLPRZYGODZICESenior II M - 30 00:00:0000:00:1901:00:29
40KURZYŃSKI Piotr 6036TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:00:30
41KRZYŚKÓW Piotr 6281WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0701:00:53
42ŻBIK Bartosz 6384PLEWISKASenior II M - 30 00:00:0000:00:1501:00:54
Niesklasyfikowani
BIELA Konrad 6106GOPR KARKONOSZEKOWARYSenior II M - 30 DNF00:00:04 DNF01:01:01 DNF
44KOŁODZIEJ Roman 6296KARŁOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:0001:01:25
45LITKA Krzysztof 6439PZU SPORT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:01:36
46BARCAL Richard 6307DOS AMIGOSPRAGUEMasters M - 40 00:00:0000:00:0501:01:39
47ANDRUSZKÓW Aleksandra 6478WOSIEK TEAMTRZEBNICASenior I K - 2000:00:0000:00:1101:02:05
48KUBLER Andrzej 6299MKL SZCZECINBEZRZECZEMasters M - 40 00:00:0000:00:0801:02:07
49WYCHOWANIEC Paweł 6006JELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:1601:02:16
50SZOSTEK Marek 6236BARCINSenior I M - 20 00:00:0000:00:4401:02:19
51TOMASZKIEWICZ Wojciech 6105RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 00:00:0000:00:0701:02:27
52VESELÝ Pavel 6546HSK HORNÍ ROKYTNICEROKYTNICE NAD JIZEROUWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0401:02:47
PIECHOWIAK Bartosz 6531PIECHOWIAK-KROLIKOWSKI.PLWROCŁAWSenior I M - 20 DNF00:00:17 DNF01:02:52 DNF
54KRZEMIŃSKI Marcin 6452LUBLJNMasters M - 40 00:00:0000:00:0401:03:53
55KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 6438ROCKY BALBOABUKOWIECMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:03:55
56DAUKSZO Maciej 6317WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:0501:04:28
57NOWACZYK Piotr 6227MERIXSTUDIO RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:1801:04:41
58GARGAS Ewa 6186TEAM PRZEDWOJEWSKILONDYNSenior II K - 3000:00:0000:00:2201:04:43
59SEVCIK Ondrej 6489SEVCIK.DEVPETRVALDSenior II M - 30 00:00:0000:00:0601:04:53
60KONRAD Artur 6466BRACIA TEAM ZAWIERCIEZAWIERCIEMasters M - 40 00:00:0000:00:0701:04:56
61MATENKA Kamil 6197PACMAN RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1001:05:05
62STOŃ Wojciech 6241KORZONEKSenior II M - 30 00:00:0000:00:1001:05:05
63GUTRAL Magdalena 6049WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMasters K - 4000:00:0001:05:07
64ADAMCZYK Emanuela 6500#BIEGIEMWLASPOZNAŃSenior I K - 2000:00:0000:00:0901:05:09
65STACHURSKA Ilona 6505KUGUAR XTREME RUNNERSPRUSZKÓWSenior II K - 3000:00:0001:05:09
66GESS Mariusz 6085CZUBY Z GOLENIOWAGOLENIÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:05:11
67BIAŁY Adam 6187PIERWOSZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:05:11
68WANAT Mateusz 6382PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0801:05:14
69BUĆKO Marcin 6411KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:05:15
70CHODKIEWICZ Tomasz 6403W2 RUN TEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:05:16
71ZĄBEK Łukasz 6289140MINUT.PLWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:0501:05:19
72GRZYBEK Antoni 6247PIERŚCIECWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1501:05:20
73KLYSZCZ Michał 6074IZBICKO W BIEGUOTMICESenior I M - 20 00:00:0000:00:4401:05:34
74ŻYCHSKA Anna 6512POZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:05:35
75LAMEK Andrzej 6357AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4101:05:49
76SAJ Jakub 6362DRUŻYNA ŻWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1201:06:00
KACZMARCZYK Przemysław 6095140MINUT.PLWROCŁAWSenior I M - 20 DNF00:00:06 DNF01:06:24 DNF
78KURKA Adam 6266TARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:06:31
79KUDREJ Grzegorz 6465MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:06:35
80PACEK Tomasz 6370FIZJOBJEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 00:00:0000:00:1001:07:06
81KOWALCZYK Rafał 6338SIGMA TECHNOLOGY & ENERGY SOLUTIONSKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2701:07:50
82PLEWA Katarzyna 6204STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:0000:00:0801:07:53
83MAJCHER Marcin 64974TROKIETNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:1801:07:54
84JASZCZAK Bogna 6400LESZNOSenior I K - 2000:00:0000:00:1501:07:56
85CĄKAŁA Zuzanna 6301ZAŁOGA GÓRSKALUBINSenior II K - 3000:00:0000:01:0301:07:58
86KRAKOVSKA Michaela 6488MOLALAPRODUCTION.COMFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍSenior I K - 2000:00:0000:00:0701:08:06
87KOSZAREK Maciej 6308POZNAŃWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2101:08:08
88BIENIEK-UGNIEWSKA Joanna 6217SUNFIT STUDIONOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters K - 4000:00:0000:00:0501:08:10
89KANIA Marian 6534LEDWOZIPARYBNIKMasters M - 40 00:00:0000:00:0801:08:12
90DUPLAGA Dawid 6462BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 00:00:0000:00:4701:08:16
91RUTKOWSKI Jakub 6260POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:1201:08:23
92DROBNIK Błażej 6294OPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICASenior II M - 30 00:00:0000:00:0201:08:43
93WALAS Andrzej 6265PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:1901:08:46
94PACIOREK Ewa 6445KOBIETA BIEGAMARKISenior II K - 3000:00:0001:09:35
95BŁASZCZAK Marek 6154MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:1901:09:44
96MORCINEK Marcin 6529BLUSZCZAWOJASZÓWKAMasters M - 40 00:00:0000:00:2601:09:48
97AUGUSTYNIAK Małgorzata 6517ŁÓDŹMasters K - 4000:00:0000:00:0501:10:05
98WALCZAK Adela 6112TRAIL IS OUR WAY TEAMŁÓDŹSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:10:06
99WOJTASIK Łukasz 6056AKTYWNY OSTRZESZÓWDORUCHÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:10:07
100GÓRNA Anita 6312LPP TEAMKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:0301:10:08
101MICHALAK Rafał 6378CZEPIELOWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:0601:10:09
102SZOSTEK Jakub 6235BARCINSenior I M - 20 00:00:0000:00:4401:10:10
103TOMCZYK Rafał 6078PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPODDĘBICESenior II M - 30 00:00:0000:00:1001:10:21
104STELMACH Piotr 6506RK ATHLETICSWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:10:23
105BIAŁA Weronika 6268WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:2201:10:25
106URBAN Iwona 641842K PRO TEAMTYCHYMasters K - 4000:00:0000:00:3401:10:29
107LEHMANN Monika 6016SKOKISenior I K - 2000:00:0000:00:0901:10:30
108GUZIK Joanna 6207NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 3000:00:0000:00:0101:10:36
109HLAVÁČOVÁ Eva 6490KRNOVMasters K - 4000:00:0000:00:1301:10:44
110SZCZESZEK Arkadiusz 6133ŻAGAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1601:10:45
111FRYCA Karolina 6530TORUŃSenior II K - 3000:00:0000:00:0501:10:46
112PAPAJ Jakub 6340BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:10:50
113RASZKOWSKI Piotr 6335ŚLĘZAK TEAMGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0000:00:0501:10:55
114GMYREK Jacek 6178PAMIĄTKOWOMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:10:56
115WINNIK Ela 6295MROWINOSenior II K - 3000:00:0000:00:0901:10:56
116KACZMAREK Filip 6391WOLSZTYNSenior I M - 20 00:00:0000:00:0701:11:00
117ANDRZEJEWSKI Dominik 6280KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 00:00:0000:00:3801:11:25
118MYSZKIEWICZ Paweł 6012MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:1901:11:29
119JANOSZ Paweł 6185WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:1701:11:34
120MAŁKOWSKI Tomasz 6371GRUPA BIEGOWA 65GDAŃSKWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2301:11:36
121STELMACH Dominika 6426WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:0101:11:55
122KŁODA Dariusz 6084DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYMasters M - 40 00:00:0000:00:2001:11:57
123KOSIERADZKI Łukasz 6351KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0601:12:03
124SAWICKI Bartosz 6158DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0000:00:1001:12:12
125WOJCIESZYŃSKI Tomasz 6409BBL GORZÓWBACZYNAMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:12:12
126SZOSTAK Anna 6277UKS OLIMPIA ZABRZEZABRZESenior II K - 3000:00:0000:00:0601:12:34
127DUBOWICZ Maciej 6347TRITON KONINPOZNANSenior I M - 20 00:00:0000:00:3201:12:38
128WALCZAK Piotr 6072SULECHÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:12:39
129MAJKA Jarek 6109SYNANDOJCIECSZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:00:2701:12:41
130ZUGAJ Robert 6433RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:0000:00:1501:12:43
131DUDA Monika 6484RAZ SZCZECINSZCZECINMasters K - 4000:00:0000:00:1001:12:47
132WÓJCIK Karolina 6523KRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:12:49
133LISEK Janusz 6066TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:13:04
134TOMCZAK Dariusz 6487GOSTYŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:1601:13:07
135GÓRECKI Krzysztof 6275GRYFÓW ŚLĄSKSenior I M - 20 00:00:0000:00:2001:13:08
136GUZIK Bartosz 6206NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:13:09
137DEL BOSQUE Jorge 6334KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:0000:00:0501:13:15
138BUDZIAK Michał 6415RACIBÓRZSenior II M - 30 00:00:0000:00:0401:13:19
139KRAWCZYK Robert 6125WOLSZTYNSenior II M - 30 00:00:0000:00:1201:13:23
140KAMENSKÝ Zdeněk 6368LANŠKROUNSenior I M - 20 00:00:0000:00:1201:13:25
141SZACH Andrzej 648522KBPGLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:13:29
142RUŚKIEWICZ Wojciech Ruśkiewicz 6047DELOITTE ADVENTURE TEAMSZCZECINSenior II M - 30 00:00:0000:00:3501:13:31
143KOLAWA Piotr 6083TRENUJZNAMI.PLKOBIERZYCEMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:13:32
144KRUPIŃSKA Andżelika 6189AKTYWNI RAZEM/ BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYSenior II K - 3000:00:0000:00:1701:13:39
145SENTYSZ Robert 6495SENLABS.PLMYSLENICEMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:13:49
146BUCZAK Jakub 6001LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0000:00:0101:13:50
147REPCZYŃSKI Mateusz Repczyński 6015WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:0101:13:51
148SZCZEPANIK Łukasz 6459MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:5101:13:52
149WAŚ Bartłomiej 6454STG WARSZAWAWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:14:06
150TEKIELI Jerzy 6035TEKIELI FAMILYKŁODZKOMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:14:15
151TECZA Robert 6405ZAGANWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1201:14:19
152DEMUSZ Natalia 6122WROCLAWSenior II K - 3000:00:0000:01:0601:14:30
153GAWRON Tomasz 6223LUBSKOMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:14:38
154KUREK Tomasz 6348OPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICAMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:14:47
155WENTYKIER Beata 6098POMYŁKA TEAMPIASECZNOMasters K - 4000:00:0000:00:0901:14:49
156GRACZ Krzysztof 6455NADOLICE WIELKIEMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:14:52
157FILUT Łukasz 6349POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:5901:14:55
158BUDYCH Arek 6509WRONKIMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:14:59
159CICHY Krzysztof 6326GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2201:15:03
160WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 6519KOŁOBRZEGWeteran K - 5000:00:0000:00:0701:15:07
161TYL Radosław 6009BIERZYCEMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:15:12
162HRYCAJ Mariusz 6059REBELLION OF FREE RUNERSOPOLEMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:15:16
163CZYŻ Leszek 6108FANTASTIC TEAMSKOCZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:4701:15:45
164KMIECIK Jakub 6290TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKAŹMIERZMasters M - 40 00:00:0000:00:1801:15:52
165JÓŹWIAK Radoslaw 6203ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:15:54
166ZAWADZIŃSKI Maciej 6209NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:15:55
167MATUSZCZYK Paweł 6479GRYFICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2401:16:06
168TRZPIOLA Tycjan 6013KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:16:11
169STĘPIEŃ Łukasz 6328JKS SALAMANDRAJAWORMasters M - 40 00:00:0000:00:2601:16:12
170MIĄSKO Wojciech 622212TRI.PLWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4501:16:15
171MIEDZIŃSKI Michał 6314JKS SALAMANDRAJAWORSenior II M - 30 00:00:0000:00:2601:16:15
172JOPA Maciej 6226KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2601:16:17
173RUDNO-RUDZINSKI Grzegorz 6521WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:2001:16:48
174WIŚNIEWSKI Mariusz 6432DĄBROWA NIEMODLIŃSKAMasters M - 40 00:00:0000:00:1301:16:49
175ŚPIEWAK Radosław 6148ZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:16:55
176HARASIMOWICZ Sławek 6065GOLENIÓWGOLENIÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:3801:16:59
177GUZERA Tomasz 6244WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:01:0801:17:02
178KAWA Hubert 6208NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:0000:00:0201:17:15
179JACHIRA Patryk 6464STAJNIAKTEAMPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0001:17:15
180DOMBROVSKIS Juris 6425SUPERVAROŅIMALTAMasters M - 40 00:00:0000:00:4601:17:18
181PITEK Tomasz 641342K PRO TEAMŚWIERCZYNIECMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:17:36
182GŁADECKI Sebastian 6416KĘSY TEAMSŁONAWYMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:17:37
183TUREK Marcin 6414KĘSY TEAMOBORNIKISenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:17:39
184JAKUSZEK Paweł 6176PGB SPORTOWA PACZKAPIASKIMasters M - 40 00:00:0000:00:2601:17:40
185JAKUSZEK Krzysztof 6184CEGIELNIA PIASKIPIASKIMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:17:40
186KRÓLICKI Konrad 6450STG WARSZAWAWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:17:44
187ZDAŃSKI Paweł 6180KATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2201:17:49
188TERPIŁOWSKI Arkadiusz 6046WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:2001:17:54
189NESTEREWICZ Ryszard 6518LKS ISKRA JASZKOWAKŁODZKOWeteran II M - 6000:00:0000:00:3801:17:57
190ŁATWIŃSKI Mateusz 6161MOCNA GRUPA CEZARAPIETRZYKOWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:2001:18:02
191KONSEK Jacek 6048RYBNIKSenior II M - 30 00:00:0000:00:0401:18:12
192KOROSTYŃSKI Damian 6392KRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:5101:18:23
193ŚNIEGOCKI Pawel 62314T/TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGORNEMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:18:25
194CHMIELOWIEC Norbert 6514LEGNICASenior II M - 30 00:00:0000:00:2601:18:26
195KABAŁA Bartosz 6002#BIEGIEMWLASPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0000:00:4301:18:45
196LISIAK Bartosz 6298KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 00:00:0000:00:3401:18:47
197HATALSKI Wojciech 6470EKIPA JTMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2401:18:55
198ŁOBOS Mariusz 6075WAŁBRZYCHWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2401:18:56
199OLEJNIK Wojciech 6322TRIGYM SZCZECINSTRZELCE KRAJEŃSKIESenior I M - 20 00:00:0000:01:0401:19:03
200STEFANOWSKI Marcin 6436*****.***ŻARÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3201:19:05
201DĄBROWSKI Michal 6428OSTRÓW MAZOWIECKASenior II M - 30 00:00:0000:00:1501:19:07
202DĄBKIEWICZ Dominika 6121NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:0000:00:5301:19:10
203GONTKO Łukasz 6417JELENIA GÓRAMasters M - 40 00:00:0000:00:4601:19:11
204LERCH Krzysztof 6387OBROWOMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:19:16
205KARPIŃSKA Barbara 6383RUNNERS TEAM NYSAOTMUCHÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:3001:19:32
206KUBICA Paweł 6270GÓRYLASY / MKS SIECHNICESIECHNICESenior II M - 30 00:00:0000:01:0601:19:40
207RZESZOWSKI Tomasz 6323MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:19:49
208MIŚTALSKI Damian 6451BYTOMSenior II M - 30 00:00:0000:00:2901:20:02
209MOKRZYŃSKI Marcin 6421KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 00:00:0000:00:5001:20:04
210TOMAKA Maciej 6476TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOSenior II M - 30 00:00:0000:00:5001:20:04
211BRASEL Marcin 6181TRIGYM SZCZECINSZCZECINWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0401:20:07
212SZALENIEC Marcin 6054RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:3301:20:27
213SZALENIEC Joanna 6053RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWMasters K - 4000:00:0000:00:3101:20:28
214KIEŁBASIEWICZ Dawid 6031MOYA RACING TEAMZIELONA GÓRASenior I M - 20 00:00:0000:00:0601:21:19
215BEDNARZ Patryk 6502GRZDYLNIA B1 TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:21:34
216NOBILE Riccardo 6449KRAKOWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2501:21:35
217ŚWIĘCHOWICZ Michał 6503BYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:21:37
218STEBEL Piotr 6249PRZEWODNIKSKOCZÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2701:21:41
219GAWROŃSKI Sebastian 6386WAŁBRZYCHMasters M - 40 00:00:0000:00:5101:21:45
220ZIEWIEC Marcin 6111RADWANICESenior II M - 30 00:00:0000:00:4501:21:53
221WANKIEWICZ Krzysztof 6194JELCZ-LASKOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:4001:21:56
222NOWAK Ireneusz 6169BYSTRZYCA KŁODZKAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5601:22:01
223RÓLKA Mariola 6044BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters K - 4000:00:0000:00:5201:22:05
224PRUSZCZYŃSKI Piotr 6126WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3301:22:07
225WALCZAK Małgorzata 6302PCH_RUNCHODZIEŻMasters K - 4000:00:0000:00:0501:22:13
225WALCZAK Tomasz 6303PCH_RUNCHODZIEŻMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:22:13
227CHOJNACKI Mikołaj 6319WARSAW RUN CLUBWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:01:1001:22:17
228PODBOROŻNY Karol 6251POZNANSenior II M - 30 00:00:0000:01:1201:22:21
229NOWAKOWSKI Wiesław 6165BIEGAM BO LUBIĘPRZEMYŚLWeteran II M - 6000:00:0000:00:1401:22:25
230PYZIK Ewa 6390MATNER RUNNING TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEMasters K - 4000:00:0000:01:0501:22:32
231NOWAK Tomasz 6152BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5701:22:55
232TOWPIK Piotr 6079KŁODZKOSenior II M - 30 00:00:0000:00:4901:23:02
233WOJTKOWSKI Ireneusz 6399ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAWeteran II M - 6000:00:0000:00:3701:23:19
234MUČA Māris 6311LBNBFANAWeteran I M - 50 00:00:0000:01:2101:23:26
235MICHALSKI Grzegorz 6350CAFFEDELMONDOWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:01:1701:23:27
236KĘPIŃSKI Marek 6305BYSTRZYCA KŁODZKAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5301:23:37
237MAKAREWICZ Wiktor 6276KUDŁATE MAKARONYWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:01:0501:23:38
238ŁĘKAWA Sebastian 6023140MINUT.PLWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:23:40
239HORODYSKI Marek 6156BOLESŁAWIECSenior II M - 30 00:00:0000:00:4501:23:42
240SOBAŃSKI Roman 6327TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 00:00:0000:00:1801:23:43
241DENYSENKO Lech 6027BDB TEAM KATOWICEKATOWICEWeteran II M - 6000:00:0000:00:3201:23:50
242LENART Jakub 6163WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3801:23:56
243SNOCHOWSKI Leszek 6263LESZEK TEAMLGOTA WIELKAWeteran II M - 6000:00:0000:00:3301:24:12
244SZELĄGIEWICZ Piotr 6355WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3001:24:14
245PAWLUK Anna 6205WAWRZYNTEAMŻŁOBIZNASenior II K - 3000:00:0000:00:2901:24:15
246FRERIKS Jeroen 6373LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II M - 30 00:00:0000:00:4801:24:17
247MAŃKOWSKI Tomasz 6230HOMAG RUN TEAMWITASZYCESenior II M - 30 00:00:0000:01:1201:24:23
248GMAJ Daniel 6250GRÓJECSenior II M - 30 00:00:0000:00:2801:24:26
249GAJDA Michał 6221POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:24:27
250GRACZYK Mateusz 6424WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:01:1601:24:28
251BŁACHNIO Krzysztof 6139RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1101:24:30
252SERBA Michał 6037KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYSenior II M - 30 00:00:0000:00:5801:24:32
253MIKRUT Paweł 6538WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:24:36
254SUSZCZYNSKI Krzysztof 6096RUNNERS TEAM NYSA/ LUCEK PAZUR TEAMNYSAMasters M - 40 00:00:0000:00:4401:24:40
255WOJSA Zdzisława 6542W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4000:00:0000:00:1501:25:08
256DROŻYŃSKA Iwona 6094LUCEK PAZUR TEAMNYSASenior II K - 3000:00:0000:00:4401:25:18
257BALNER Sebastian 6069-JAWORZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:0701:25:23
258BARANOWSKI Szymon 6091NOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:0000:00:1701:25:41
259TORZEWSKI Przemysław 6475WĄGROWIECSenior II M - 30 00:00:0000:00:3001:25:59
260KALIŃSKI Krzysztof 6127GRODKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:3901:26:07
261RABIEJ Kazimierz 6107ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWWeteran II M - 6000:00:0000:00:3901:26:11
262MATUŁA Przemysław 6375UMCS BIEGALUBLINWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4301:26:17
263KOWALCZYK Marcin 6293OSOLASenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:26:23
264GRĘDA Elżbieta 6089OZIMEKMasters K - 4000:00:0000:00:4101:26:27
265BOMBA Tomasz 6242PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:26:29
266MATUSZAK Krzysztof 6088TRIGYM SZCZECIN/MATUSZAK TEAMSZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:01:0501:26:36
267MROZIŃSKI Marcin 6407SPORT GENERATION TEAMBIENIEWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2001:26:38
268HAMPEL Patryk 6440BODY POWERLESZNOSenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:26:46
269SZCZOTKA Katarzyna 6092POZNAŃSenior I K - 2000:00:0000:00:1701:26:50
270KĘPIŃSKI Michał 6320BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 00:00:0000:00:5301:26:52
271WALKOWIAK Dominika 6381#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II K - 3000:00:0000:00:5601:26:55
272JÓZEF Marek 6269KATOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:26:57
273GIERADA Ryszard 6067GLIWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0901:26:59
274BARAN Bogdan 6397PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWWeteran II M - 6000:00:0000:00:3901:27:00
275MISZCZAK Katarzyna 6138MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 4000:00:0000:00:0301:27:09
276BUŁANCIŃSKI Filip 6543STRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:27:10
277PAMUŁA Marta 6177KATOWICESenior I K - 2000:00:0000:00:5101:27:15
278KACZMARCZYK Bogdan 6267KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 00:00:0000:00:3701:27:16
279LESZCZYŃSKI Paweł 6541LASY WAWERSKIEWARSZAWAWeteran II M - 6000:00:0000:00:5801:27:16
280KACZMAREK Łukasz 6315KATOWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:5201:27:17
281BESTRZYŃSKA Joanna 6496CZŁAPAK ROBAKOWOROBAKOWOWeteran K - 5000:00:0000:00:3301:27:19
282KISIAŁA Filip 6114TATA WOJTUSIA <3KRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:5401:27:20
283LEWICKI Tomasz 6159CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCEMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:27:20
284URBAŃCZYK Mateusz 6337KW SAKWARYBNIKSenior I M - 20 00:00:0000:01:1201:27:22
285WĄSIK Krzysztof 6285KATOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2301:27:23
286JANKOWSKI Łukasz 6043STAN UMYSŁU LEWIN BIEGAOLSZANKASenior II M - 30 00:00:0000:00:4701:27:25
287JAKUBOWSKA Kamila 6262KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIASenior II K - 3000:00:0000:00:3001:27:28
288PATELSKA Katarzyna 6422ŁOSINIECSenior II K - 3000:00:0000:00:3001:27:28
289CHMIELEWSKI Mariusz 6234#STAJNIAKTEAMCHRÓŚCICESenior II M - 30 00:00:0000:00:3701:27:30
290MARIUSZ Mazurkiewicz 6547KĘDZIERZYN KOŹLEWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5401:27:35
291KORALEWSKA Edyta 6058PRUDNIKMasters K - 4000:00:0000:01:1101:27:40
292STĘPNOWSKI Jakub 6420UPACJENTA.PLLEGIONOWOSenior II M - 30 00:00:0000:01:1701:27:41
293KRAJCER Jolanta 6367JOLANTA KRAJCERGOLENIÓWMasters K - 4000:00:0000:00:1201:27:44
294MARTYNIAK Rafał 6144KĘTYMasters M - 40 00:00:0000:00:5301:27:50
295GRAU Joanna 6540KWIDZYN BIEGAKWIDZYNMasters K - 4000:00:0000:00:4201:27:54
296BIEDA Bernard 6406BUDIPOLCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:00:0000:02:0701:27:55
297KOZŁOWSKA Anna 6168DĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4000:00:0000:00:3201:27:56
298WÓJCIK Justyna 6219W POGONI ZA DUCHEMDOBROWA GORNICZAMasters K - 4000:00:0000:00:3201:27:56
299JODŁOWSKA Ewa 6034BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZMasters K - 4000:00:0000:00:4301:28:03
300MICHALSKI Tomasz 6120BOLESŁAWIECMasters M - 40 00:00:0000:00:4601:28:11
301CEITEL Maciej 6028POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:5801:28:12
302BIŃCZARSKA Monika 6039WŁOCŁAWEKMasters K - 4000:00:0000:00:2301:28:17
303JACZEWSKI Arkadiusz 6316ZABRZEMasters M - 40 00:00:0000:00:5201:28:22
304SZYMAŃSKI Michał 6457TENIS CENTRUM ASKŁODZKOSenior I M - 20 00:00:0000:01:0701:28:26
305KOSTYK Grzegorz 6115CHOJNÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:28:31
306CHILIMONIUK Mariusz 6240WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:01:0301:28:32
307BOIŃSKI Bartosz 6346EUROCASHPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:1501:28:44
308ŻYLIŃSKA Agnieszka 6526555DĄBRÓWKASenior II K - 3000:00:0000:00:5401:28:51
309STRYCZNIEWICZ Krzysztof Stryczniewicz 6525555WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:5401:28:54
310SZAL Małgorzata 6453TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJSenior II K - 3000:00:0000:01:0701:29:06
311ZIMOŃ Adam 6325INTEGRUM BROKERWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:4601:29:20
312ZAŃKO Łukasz 6286EXPLORADORPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:29:22
313WENCEL Jaroslaw 6279EXPLORADORDOPIEWIECMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:29:23
314SŁODKIEWICZ Piotr 6228KNEIPPTEAMŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:5501:29:24
315SŁODKIEWICZ Dagmara 6229KNEIPPTEAMŁÓDŹSenior II K - 3000:00:0000:00:5501:29:24
316GRĄDZKA Marianna 6171ŁÓDŹSenior I K - 2000:00:0000:00:5701:29:25
317ZAJKOWSKA Ewa 6131VEGE RUNNERSZGORZAŁASenior II K - 3000:00:0000:01:1401:29:26
318MATKOWSKA Martyna 6441POLCZYN-ZDROJSenior II K - 3000:00:0000:01:1401:29:26
319FISZ Radosław 6535GDAŃSKMasters M - 40 00:00:0000:01:0501:29:36
320JAGŁA Ewelina 6141DĘBNOSenior II K - 3000:00:0000:01:0101:29:40
321JADASZ Anna 6297GOGOLIN BIEGAGOGOLINSenior II K - 3000:00:0000:00:5501:29:42
322NIEWIADOMSKI Marek 6082CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:5601:29:43
323SZOFER Adam 6245NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLSATOPYSenior II M - 30 00:00:0000:01:0101:29:46
324BASEK Damian 6136ALSTOM KATOWICESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:29:51
325BARTKOWSKA Anna 6160ALSTOM KATOWICEKATOWICEMasters K - 4000:00:0000:00:1001:29:51
326LEWARTOWSKA Agnieszka 6508KTB KUNYPOZNANMasters K - 4000:00:0000:00:5901:29:53
327SYNOWIEC Katarzyna 6447BYSTRZYCA KŁODZKASenior I K - 2000:00:0000:00:4701:29:55
328SZWACZKA Sebastian 6419BW BIEGOWY WARIATWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:4301:29:57
329DAJCZER Jakub 6404ŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:4701:29:59
330FIKTUS Paweł 6172ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:00:4901:30:00
331STASZKO Łukasz 6537HITACHIŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:4901:30:00
332IWACHÓW Sławomir 6544MXTECH KWIDZYNKWIDZYNMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:30:10
333ROGOŹNICKI Paweł 6086#ZALINIAMETYLUBINMasters M - 40 00:00:0000:00:3401:30:23
334JASKÓŁKA Hubert 6175VENUS - BRUKŁOWKOWICEWeteran II M - 6000:00:0000:00:2901:30:27
335OLEŃCZUK Tomasz 6030TT SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:00:4501:30:29
336JASKÓŁKA Rafał 6174VENUS - BRUKDOBRAMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:30:29
337MIKOŁAJEWSKA Zofia 6019ORTWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:1001:30:43
338CHABŁO Daniel 6198ZAWIERCIEMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:30:57
339MARNYSZ Michał 6153KOSTRZYN NAD ODRĄSenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:30:58
340DRYGAJŁO Tomasz 6151BARANÓWKASenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:30:59
341ANUSZ Roksana 6430IMBRAMOWICESenior II K - 3000:00:0000:00:3001:31:01
342SZYSZKA Agnieszka 6179OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:0000:00:2401:31:11
343LEWANDOWSKI Leszek 6354POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:31:13
344JASNOWSKI Paweł 6258GOGOKLUBPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:1301:31:20
345CEBULAK Katarzyna 6259GOGOKLUBPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:1301:31:20
346SKRZĄTEK Anna 6358PRZYŁĘKIMasters K - 4000:00:0000:00:0301:31:21
347ROBAKOWSKA Joanna 6190NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3000:00:0000:00:5101:31:24
348MRÓZ Dariusz 6408MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:31:24
349KWIATKOWSKA Dominika 6329MOCNA GRUPA CEZARAOPOLESenior I K - 2000:00:0000:01:0301:31:25
350KĘDZIORA Alicja 6481BOGDANIECSenior II K - 3000:00:0000:00:1701:31:28
351KĘDZIORA Karolina 6533POZNAŃSenior I K - 2000:00:0000:00:1801:31:28
352JĘDRZEJCZAK Artur 6257KAMIONKISenior II M - 30 00:00:0000:00:3301:31:38
353GRZYB Krzysztof 6195KLUB BIEGACZA EUROPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:01:1501:31:42
354FRANKOWSKA Katarzyna 6527PRO366POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:01:1101:31:51
355STASZEWSKI Piotr 6528POTASZEWeteran I M - 50 00:00:0000:01:1101:31:52
356SPYCHAŁA Maciej 6248WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:32:34
357BARSZCZEWSKI Sebastian 6359BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0000:01:0801:32:35
358ZIELEŃ-PUSZCZECKA Marta 6444WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:5501:32:36
359GROCHAŁA Wojciech 6167ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEGRĘBOCICEMasters M - 40 00:00:0000:02:2001:33:04
360CIENIUCH Piotr 6333POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:01:0301:33:05
361CZERWIŃSKI Jarosław 6062CZERWONAKWeteran II M - 6000:00:0000:00:2401:33:13
362CZERWIŃSKA Arleta 6064CZERWONAKWeteran II K - 6000:00:0000:00:2401:33:14
363BALCERZAK Krysia 6017DROGA DO ULTRA / SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹMasters K - 4000:00:0000:00:2201:33:37
364BIAŁEK Kamila 6134ŁÓDŹMasters K - 4000:00:0000:00:2201:33:39
365KOŃ Aleksandra 6104EKIPA LIPALIPAMasters K - 4000:00:0000:00:3401:33:47
366ŁYSIAK Kasia 6282DĄBRÓWKASenior II K - 3000:00:0000:00:1801:33:52
367MAKOWCZYNSKA Agata 6493OBORYGENIWILCZYNSenior II K - 3000:00:0000:01:1401:33:54
368KOCZOROWSKI Jakub 6492LIGOTA PIĘKNASenior II M - 30 00:00:0000:01:1401:33:55
369IGRAS Mieczysław 6396RUNNERS TEAM NYSANYSAWeteran II M - 6000:00:0000:00:4601:34:00
370OCZKOWICZ Beata 6304MOCNA GRUPA CEZARASADKÓWSenior II K - 3000:00:0000:01:0301:34:01
371STAROŃSKA Magdalena 6331WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:01:1101:34:15
372OZIMINA Hubert 6261OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0000:01:1301:34:17
373ADAMCZAK Joanna 6255KB SZAMOTUŁYŚMIŁOWOSenior II K - 3000:00:0000:00:5601:34:18
374PISKORZ Jarosław 6472POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:5801:34:46
375ŁUNKIEWICZ Jagna 6192EURO FILM FOLIE OKIENNEPOZNANMasters K - 4000:00:0000:01:0901:34:50
376ALEKSANDROWICZ Marlena 6193POZNANMasters K - 4000:00:0000:01:0901:34:51
377FRĄCZEK Michał 6045BRONOWICE TEZ BIEGAJĄ BTBKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0001:34:54
378NOWACZYŃSKI Maciej 6423WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:01:1601:35:30
379PRAGACZ Adam 6123WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:01:1501:35:31
380KWIATKOWSKA Beata 6306CHOJNICEMasters K - 4000:00:0000:00:4801:35:31
381KORNAŚ Marcin 6032GÓRYLASYLASKÓWKAMasters M - 40 00:00:0000:01:0701:35:43
382KASPRZYK Marcin 6201POZNAŃSenior I M - 20 00:00:0000:00:5301:35:50
383KMIECIKOWSKI Jakub 6200GNIEZNOSenior I M - 20 00:00:0000:00:5301:35:52
384NOWAK Filip 6130NIGHT RUNNERSKALISZMasters M - 40 00:00:0000:00:5501:35:53
385SKIBA Anna 6473KB HARCOWNIKMIŁOSZYCEMasters K - 4000:00:0000:00:3901:35:55
386RATAJCZAK Karolina 6097ZIELONA GÓRASenior I K - 2000:00:0000:00:3301:36:11
387FOREMNIAK-SZADURA Beata 6501WROCŁAWWeteran K - 5000:00:0000:01:0701:36:14
388WILCZEK Małgorzata 6233RAJSPORT ACTIVEPABIANICESenior II K - 3000:00:0000:00:5701:36:19
389PIOTROWSKI Mariusz 6344PIEROŃSKIE HANYSYCHORZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:36:26
390ŚMIECHOWSKA Malgorzata 6300ŚDS RECZRECZMasters K - 4000:00:0000:00:2401:36:30
391PYREK Iwona 6010WAŁCZMasters K - 4000:00:0000:01:1101:36:31
BEDLA Anna 6385JAWORZNOMasters K - 40DNF00:00:16 DNF01:36:32 DNF
393STACHOWIAK Danuta 6274ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters K - 4000:00:0000:00:4501:36:33
394MIKLER Marcin 6117PRUDNIKMasters M - 40 00:00:0000:00:2201:36:35
395KRZEMIEŃ Bartosz 6356KATOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:36:37
396SZMATLOCH Bartłomiej 6345RETROBAJTELKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2901:36:47
397SZMATLOCH Maciek 6343RETROBAJTELKATOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:36:48
398DOBOSZ Leszek 6520POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:01:1301:36:49
399BRONOWICKI Jarosław 6040DRUŻYNA SZPIKU, ŻÓŁW I ZAJĄCLESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:4901:37:11
ANTKOWIAK-BRONOWICKA Agnieszka 6033DRUŻYNA SZPIKU, ŻÓŁW I ZAJĄCLESZNOMasters K - 40DNF00:00:49 DNF01:37:12 DNF
401KŁACZKIEWICZ Magdalena 6029KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYSenior I K - 2000:00:0000:00:5701:37:27
402KOSTRZYŃSKA Ewa 6210KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMasters K - 4000:00:0000:00:5701:37:28
403CIĄPAŁA Jakub 6128DZIKIE ŚWINIEMOSINASenior II M - 30 00:00:0000:02:0801:37:45
404NIERADKO Arkadiusz 6271BYDGOSZCZWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0501:38:19
405ŁUŻNY Agnieszka 6070TYCHYSenior II K - 3000:00:0000:00:1701:38:22
406RZYSZKIEWICZ Tomasz 6398PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:38:36
407CHOMA Grażyna 6402PĘDZĄCE LENIWCEREPKIMasters K - 4000:00:0000:00:4101:38:40
408ZIEMKOWSKA Monika 6435ŻARÓWMasters K - 4000:00:0000:00:3001:39:08
409TARASZKIEWICZ Krzysztof 6004KWIELICEMasters M - 40 00:00:0000:00:4901:39:13
410GRZESIAK Rafał 6008EMERYTGŁOGÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:4901:39:14
Przekroczony limit czasu: 07:00:00
411ZAKRZEWSKA Beata 6057ZIELONA GÓRASenior II K - 3000:00:0000:00:3101:39:17
412ZAKRZEWSKA Anna 6182JÓZEFOSŁAWMasters K - 4000:00:0000:00:0901:39:48
413JAZUKIEWICZ Ewa 6483EAZYMUT.PLWARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:3101:40:31
414RUDOLFOVÁ Tereza 6458TEAM BLACK HILL/ LAWI /MONTURAČERVENÝ KOSTELECSenior II K - 3000:00:0000:00:0201:40:32
415KOS Paweł 6482EAZYMUT.PLWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3101:40:35
416WALCZAK Sławomir 6212GAŁĄZCZYCEWeteran I M - 50 00:00:0000:01:3101:40:37
417MODRAK Maciej 6020PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0901:40:49
418GESS Magdalena 6077ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIÓWMasters K - 4000:00:0000:00:3901:40:53
419GŁÓWKA Barbara 6284KARWIANYSenior II K - 3000:00:0000:01:0901:40:55
420KRUPIŃSKA Paulina 6461GOLENIÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:3901:40:56
421GŁUCHOWSKA Ewelina 6215ŚLĘZASenior II K - 3000:00:0000:01:0901:40:57
422GAWŁOWSKI Arkadiusz 6471CZMOŃ NIGHT RUNNERSCZMOŃWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1901:41:05
423PODSIADŁY Maciej 6166KS STASZEWSCYWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:4001:41:37
424SCHMIDT Jacek 6007HERNIK TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1301:41:58
425ZASADA Michał 6395NULLDOMASŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:42:02
426NOWAK Monika 6511KW POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:4101:42:10
427GIDASZEWSKA Jolanta 6146LESZNOMasters K - 4000:00:0000:00:5401:42:43
428CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ Aneta 6456WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:01:0001:42:48
429BRZOSTOWIECKA Angelika 6232MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior I K - 2000:00:0000:01:0101:42:51
430HAMROL Małgorzata 6363SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZWeteran K - 5000:00:0000:00:2601:43:45
431SZYMAŃSKI Jarosław 62531ON1 TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:2001:43:48
432GRZELA Ilona 6140NIGHT RUNNERSOSTRÓW WLKPMasters K - 4000:00:0000:00:2301:44:38
433FIKSA Halina 6360KAŹMIERZWeteran K - 5000:00:0000:00:2601:44:41
434FIKSA Radosław 6361KAŹMIERZMasters M - 40 00:00:0000:00:2701:44:42
435BEKAS Paulina 6005NIGHT RUNNERPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:01:0401:45:06
435BEKAS Jedrzej 6011NIGHT RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:01:0301:45:06
437PRZESTRZELSKA-HAAS Marta 6052BACKPACKING OKAPI TEAMWROCŁAWMasters K - 4000:00:0000:01:0601:45:22
438MAGOCSY Helena 6213KRAKÓWMasters K - 4000:00:0000:00:5401:45:38
438MAJERSKI Michał 6218KRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:5501:45:39
440DUBOWIK Anna 6532GOSTYŃMasters K - 4000:00:0000:00:3801:45:53
441KACPRZYCKI Tomasz 6162POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0201:47:17
442BOROWIK Agata 6061CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICASenior II K - 3000:00:0000:00:3601:48:41
443ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa 6183IZBICKO W BIEGUIZBICKOMasters K - 4000:00:0000:01:1301:49:08
444REIJMERS Agnieszka 6376LEIDEN ATLETIEKOEGSTGEESTMasters K - 4000:00:0000:00:4801:49:52
445JANSON Marleen 6374LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II K - 3000:00:0000:00:4901:49:53
446WIZE-ZIELONKA Karolina 6014LEŚNE KUNYPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:5801:50:51
447KNOBLOCH Ewa 6018LEŚNE KUNYWARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:5801:50:52
448CEITEL Lidia 6024POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:01:0001:50:53
449MILAN Grzegorz 6216OLSZTYNSenior II M - 30 00:00:0000:01:3301:51:40
450NIKOLAJUK Robert 6191OLSZTYNMasters M - 40 00:00:0000:01:5901:51:41
451ŚCIUBA Anita 6272AMATORUNKAPIŁASenior II K - 3000:00:0000:01:1101:52:20
452BESTRZYNSKI Olech 6515CZŁAPAK ROBAKOWOGĄDKIWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3701:53:04
453ŁATWIŃSKA Marzena 6157MOCNA GRUPA CEZARAPIETRZYKOWICEWeteran K - 5000:00:0000:01:0101:54:36
454TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK Anna 6283MOCNA GRUPA CEZARAKŁODZKOMasters K - 4000:00:0000:01:0101:54:36
455JACHYMSKA Zofia 6256ŁÓDŹSenior I K - 2000:00:0000:01:1501:56:17
PINIARSKA Magda 6429:(WROCŁAWSenior I K - 20DNF00:01:15 DNF01:57:40 DNF
457KLAJA Agnieszka 6264POZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:01:0702:01:29
458CIUK Bartosz 6041BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0302:05:29
459MAZUR Ewelina 6460GLIWICEMasters K - 4000:00:0000:01:0102:05:30
SZCZEPANIAK Sławomir 6510KS LENIWIECKĘPNOWeteran I M - 50 DNF00:00:39 DNF02:11:56 DNF
PRZYŁUSKA Mirosława 6068RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran II K - 60DNF00:00:12 DNF02:24:29 DNF
ZIELONKA Marek 6021POZNAŃWeteran I M - 50 DNF00:00:59 DNF DNF
KNOBLOCH Tomasz 6022THE PINDOLSWARSZAWAMasters M - 40 DNF00:00:58 DNF DNF
WRÓBLEWSKA Roksana 6080WAWRZYNTEAMWAŁBRZYCHSenior I K - 20DNF00:00:46 DNF DNF
MOCZEK Tomasz 6366CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 DNF00:00:03 DNF DNF
JAWORSKA Agnieszka 6389WARSZAWAMasters K - 40DNF00:00:46 DNF DNF
NARKUN Ewa 6513IŁOWASenior II K - 30DNF00:00:37 DNF DNF
Znaleziono 467 wynik(ów)