GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 546
Wystartowało : 467
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 453
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 24km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart Lądek
0.01km
A1
9km
Czernica
14km
D1
24km
      
1WITEK Andrzej 6463140MINUT.PLMIRKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0000:43:1701:15:1101:52:55
2PETR Jiří 6448SALOMON/SUUNTOKOVALOVICEMasters M - 40 00:00:0000:00:0100:43:5601:16:0101:57:21
3PYSZEL Florian 6394PIEKIELNI WARSZAWAMIŃSK MAZOWIECKISenior I M - 20 00:00:0000:00:0000:46:2801:19:3001:57:52
4FABIAN Marcel 6507SOCIOS SILESIAPYSKOWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:0000:45:1301:18:2301:58:53
5RAJCA Michał 6491TRIMPWROCLAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0000:45:1302:00:47
6CZERNIAK Paweł 6498KARKONOSZ RUNNING TEAMSOSNÓWKASenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:46:2701:22:0702:03:34
7IVANIUTA Taras 6536RESTARTNISA.SKBRATISLAVA - RAČASenior I M - 20 00:00:0000:00:0000:44:3501:18:5202:04:12
8GRÜN Vojtěch 6443SALOMON/SUUNTOBOSKOVICESenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:46:4401:23:0302:07:32
9KARWACZYŃSKI Roger 6118RUNNING TEAM NASTOPY.PLJELENIA GÓRASenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:49:1301:26:3702:10:04
10LULIS Dawid 6055ALTRA TEAM REDWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:50:1501:28:3602:13:58
11BONIEC Radosław 6132NADLEŚNICTWO LIPINKI/140MINUT.PLŻARYSenior II M - 30 00:00:0000:50:1201:28:5602:14:16
12ŚWIERAD Krystian 6486TURZAŃSKSenior I M - 20 00:00:0000:00:0300:53:5801:33:0902:19:47
13PAZDAN Piotr 6076RUNNING TEAM NASTOPY.PL /140MINUT.PLKOWARYMasters M - 40 00:00:0000:00:0100:54:2301:34:5102:20:17
14DYJAK Robert 6099TAMWORTH ATHLETIC CLUBSTRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0000:00:0500:54:2101:34:5602:20:54
15PASTOROVA Petra 6545CESKA REPUBLIKAMasters K - 4000:00:0000:00:0100:54:0701:35:5202:26:26
16ŻWIRSKI Marcin 6164NYSASenior II M - 30 00:00:0000:00:3400:55:3301:35:0602:29:08
17BANIAK Marcin 6412G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE/MŁYN TRAIL MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:0100:54:3201:38:3802:29:45
18KOWALEWSKA Elżbieta 6332EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECMasters K - 4000:00:0000:57:5001:39:5702:29:55
19GAZDA Vítězslav 6188BENEŠOVSKÝ BĚŽECKÝ KLUB A TRENOVANIBEHU.CZDIVIŠOVMasters M - 40 00:00:0000:00:0400:54:2701:36:5702:30:17
20CHŁOPEK Rafał 6516EDBJANKÓW PRZYGODZKIWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0400:57:5201:40:3202:30:31
21GURGUL Sebastian 6119AROMAT NÓGKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:0300:56:2701:39:4802:31:03
22SUDOLSKI Jacek 6339GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICASenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:00:0101:43:3502:34:18
23SZOSTEK Marek 6236BARCINSenior I M - 20 00:00:0000:00:4401:02:1901:43:1702:34:33
24SZUMLAŃSKI Marcin 6309PODHALAŃSKIE DZIKI - GORĄCY POTOK TEAMTARNÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0600:58:5301:42:5102:35:10
25LASEK Jakub 6090RMT TEAMOPOLESenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:57:1901:43:5602:35:17
26MARKOVÁ Barbora 6369HORNÍ ČERMNÁSenior I K - 2000:00:0000:00:1300:59:3701:42:4502:35:26
27SZCZEPANIAK Angelika 6499ALPIN SPORT TEAMRĄBIEŃMasters K - 4000:00:0000:00:0301:00:1701:45:3902:36:22
28GRABEK Maciej 6113ŚLĘZAK TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0000:00:0400:57:2301:39:3702:37:26
29NIWIŃSKI Maciej 6324VEGAN ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:0700:58:0401:43:0702:37:53
30DYCZKOWSKI Łukasz 6524KARKONOSZ RUNNING TEAMKAMIENNA GÓRASenior I M - 20 00:00:0000:00:0800:57:4301:42:3802:38:12
31STELMACH Dominika 6426WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:0101:11:5501:52:3402:40:14
32FRYDLEWICZ Zbigniew 6246JELENIA GÓRAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0200:57:1801:44:2202:40:16
33WANOWSKI Przemysław 6467#BIEGIEMWLASZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:00:1101:45:2102:41:09
34ANDRUSZKÓW Aleksandra 6478WOSIEK TEAMTRZEBNICASenior I K - 2000:00:0000:00:1101:02:0501:46:3302:41:14
35KURZYŃSKI Piotr 6036TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:00:3001:45:4802:41:22
36KRZYŚKÓW Piotr 6281WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0701:00:5301:47:0302:43:44
37LITKA Krzysztof 6439PZU SPORT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:01:3601:47:5602:44:02
38SABAT Kamil 6025140MINUT.PLWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0600:58:1601:45:5602:44:18
39GĄSIOROWSKI Jarosław 6199ADDED VALUE TEAMŚWIEBODZINSenior I M - 20 00:00:0000:00:1100:58:4501:46:1002:44:20
40KAMIŃSKI Piotr 6494RUN YOUR TRAILINOWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0500:59:1901:45:0102:44:21
41TOMASIAK Adam 6318KB HARCOWNIKJELCZ-LASKOWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:0300:53:5601:39:0102:45:28
42GARGAS Ewa 6186TEAM PRZEDWOJEWSKILONDYNSenior II K - 3000:00:0000:00:2201:04:4301:53:0102:46:09
43ANUSZ Adam 6431BECOMEONEIMBRAMOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:0600:59:5601:47:1802:46:10
44STOŃ Wojciech 6241KORZONEKSenior II M - 30 00:00:0000:00:1001:05:0502:46:12
45CICHOWSKI Wojciech 6238140MINUT.PLPRZYGODZICESenior II M - 30 00:00:0000:00:1901:00:2901:48:1402:46:24
46PACEK Tomasz 6370FIZJOBJEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 00:00:0000:00:1001:07:0602:46:28
47MATENKA Kamil 6197PACMAN RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1001:05:0501:52:1602:46:30
48KOŁODZIEJ Roman 6296KARŁOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:0001:01:2501:49:5202:46:55
49VESELÝ Pavel 6546HSK HORNÍ ROKYTNICEROKYTNICE NAD JIZEROUWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0401:02:4701:49:1202:46:55
50NOWACZYK Piotr 6227MERIXSTUDIO RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:1801:04:4101:49:0702:46:56
51DUCHNOWSKI Łukasz 6504RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZCHRUŚCIELESenior II M - 30 00:00:0000:00:0100:59:4401:48:5802:47:19
52STACHURSKA Ilona 6505KUGUAR XTREME RUNNERSPRUSZKÓWSenior II K - 3000:00:0001:05:0901:57:0502:47:31
53KLYSZCZ Michał 6074IZBICKO W BIEGUOTMICESenior I M - 20 00:00:0000:00:4401:05:3401:53:1402:48:32
54KONRAD Artur 6466BRACIA TEAM ZAWIERCIEZAWIERCIEMasters M - 40 00:00:0000:00:0701:04:5601:51:1902:48:46
55GRYGIEREK Roman 6060KLUB BIEGACZA FARTLEKGORZYCZKIMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:00:2301:49:1802:48:50
56KUBLER Andrzej 6299MKL SZCZECINBEZRZECZEMasters M - 40 00:00:0000:00:0801:02:0701:50:3502:49:01
57BARCAL Richard 6307DOS AMIGOSPRAGUEMasters M - 40 00:00:0000:00:0501:01:3901:50:2202:49:35
58WYCHOWANIEC Paweł 6006JELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:1601:02:1602:49:37
59DAUKSZO Maciej 6317WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:0501:04:2802:49:45
60BIAŁY Adam 6187PIERWOSZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:05:1101:52:3002:50:18
61ŻBIK Bartosz 6384PLEWISKASenior II M - 30 00:00:0000:00:1501:00:5401:48:4902:50:20
62LAMEK Andrzej 6357AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4101:05:4901:55:1002:50:40
63SEVCIK Ondrej 6489SEVCIK.DEVPETRVALDSenior II M - 30 00:00:0000:00:0601:04:5301:49:2302:51:09
64KURKA Adam 6266TARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:06:3101:55:0202:51:33
65ADAMCZYK Emanuela 6500#BIEGIEMWLASPOZNAŃSenior I K - 2000:00:0000:00:0901:05:0901:53:1802:51:59
66GESS Mariusz 6085CZUBY Z GOLENIOWAGOLENIÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:05:1101:54:1002:52:22
67TOMASZKIEWICZ Wojciech 6105RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 00:00:0000:00:0701:02:2701:53:1202:52:28
68RASZKOWSKI Piotr 6335ŚLĘZAK TEAMGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0000:00:0501:10:5502:53:22
69GUTRAL Magdalena 6049WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMasters K - 4000:00:0001:05:0701:53:2402:53:40
70KOWALCZYK Rafał 6338SIGMA TECHNOLOGY & ENERGY SOLUTIONSKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2701:07:5001:56:0602:53:43
71URBAN Iwona 641842K PRO TEAMTYCHYMasters K - 4000:00:0000:00:3401:10:2901:59:1702:56:29
72WANAT Mateusz 6382PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0801:05:1401:56:4402:56:59
73WALCZAK Adela 6112TRAIL IS OUR WAY TEAMŁÓDŹSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:10:0602:05:5402:57:42
74SZOSTEK Jakub 6235BARCINSenior I M - 20 00:00:0000:00:4401:10:1002:57:45
75JASZCZAK Bogna 6400LESZNOSenior I K - 2000:00:0000:00:1501:07:5601:58:1902:58:49
76KAMENSKÝ Zdeněk 6368LANŠKROUNSenior I M - 20 00:00:0000:00:1201:13:2502:58:57
77BIENIEK-UGNIEWSKA Joanna 6217SUNFIT STUDIONOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters K - 4000:00:0000:00:0501:08:1001:58:4702:59:18
78SAJ Jakub 6362DRUŻYNA ŻWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1201:06:0001:58:3202:59:48
79KRAKOVSKA Michaela 6488MOLALAPRODUCTION.COMFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍSenior I K - 2000:00:0000:00:0701:08:0601:59:1203:00:03
80WALAS Andrzej 6265PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:1901:08:4601:59:4003:00:06
81CHODKIEWICZ Tomasz 6403W2 RUN TEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:05:1601:57:4603:00:31
82DROBNIK Błażej 6294OPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICASenior II M - 30 00:00:0000:00:0201:08:4302:01:3503:00:59
83MICHALAK Rafał 6378CZEPIELOWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:0601:10:0901:57:0803:01:12
84ŻYCHSKA Anna 6512POZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:05:3501:57:1203:01:19
85KUDREJ Grzegorz 6465MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:06:3502:00:4503:01:34
86GRZYBEK Antoni 6247PIERŚCIECWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1501:05:2001:58:4203:02:11
87SZOSTAK Anna 6277UKS OLIMPIA ZABRZEZABRZESenior II K - 3000:00:0000:00:0601:12:3402:04:2903:03:00
88BUĆKO Marcin 6411KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:05:1501:58:2403:04:20
89MYSZKIEWICZ Paweł 6012MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:1901:11:2902:02:0703:04:26
90BIAŁA Weronika 6268WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:2201:10:2502:03:5403:04:41
91PLEWA Katarzyna 6204STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:0000:00:0801:07:5302:01:2403:05:19
92KANIA Marian 6534LEDWOZIPARYBNIKMasters M - 40 00:00:0000:00:0801:08:1203:05:24
93KOSZAREK Maciej 6308POZNAŃWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2101:08:0802:02:4103:05:29
94STELMACH Piotr 6506RK ATHLETICSWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:10:2302:05:2903:05:57
95ZĄBEK Łukasz 6289140MINUT.PLWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:0501:05:1902:02:3203:06:00
96PACIOREK Ewa 6445KOBIETA BIEGAMARKISenior II K - 3000:00:0001:09:3502:03:4303:07:01
97GÓRECKI Krzysztof 6275GRYFÓW ŚLĄSKSenior I M - 20 00:00:0000:00:2001:13:0803:07:51
98GÓRNA Anita 6312LPP TEAMKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:0301:10:0802:02:5503:08:17
99AUGUSTYNIAK Małgorzata 6517ŁÓDŹMasters K - 4000:00:0000:00:0501:10:0502:04:2403:08:33
100ANDRZEJEWSKI Dominik 6280KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 00:00:0000:00:3801:11:2503:08:37
101TOMCZAK Dariusz 6487GOSTYŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:1601:13:0702:05:4603:08:49
102WINNIK Ela 6295MROWINOSenior II K - 3000:00:0000:00:0901:10:5602:03:0003:08:54
103GMYREK Jacek 6178PAMIĄTKOWOMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:10:5603:08:55
104DUBOWICZ Maciej 6347TRITON KONINPOZNANSenior I M - 20 00:00:0000:00:3201:12:3802:06:1603:09:17
105TEKIELI Jerzy 6035TEKIELI FAMILYKŁODZKOMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:14:1502:05:0803:09:20
106FRYCA Karolina 6530TORUŃSenior II K - 3000:00:0000:00:0501:10:4602:04:5403:09:43
107LEHMANN Monika 6016SKOKISenior I K - 2000:00:0000:00:0901:10:3002:03:1803:09:54
108SENTYSZ Robert 6495SENLABS.PLMYSLENICEMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:13:4902:00:5003:10:09
109KŁODA Dariusz 6084DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYMasters M - 40 00:00:0000:00:2001:11:5702:06:0203:10:28
110TOMCZYK Rafał 6078PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPODDĘBICESenior II M - 30 00:00:0000:00:1001:10:2102:02:1203:10:39
111DEL BOSQUE Jorge 6334KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:0000:00:0501:13:1502:03:2903:11:11
112BUDYCH Arek 6509WRONKIMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:14:5902:08:3803:11:50
113DEMUSZ Natalia 6122WROCLAWSenior II K - 3000:00:0000:01:0601:14:3003:11:56
114WÓJCIK Karolina 6523KRAKÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:0801:12:4902:08:1903:11:58
115WOJTASIK Łukasz 6056AKTYWNY OSTRZESZÓWDORUCHÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:10:0702:06:3203:12:12
116RUTKOWSKI Jakub 6260POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:1201:08:2302:04:1003:12:19
117BŁASZCZAK Marek 6154MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:1901:09:4402:04:1603:12:33
118HLAVÁČOVÁ Eva 6490KRNOVMasters K - 4000:00:0000:00:1301:10:4402:05:2403:12:47
119MAJCHER Marcin 64974TROKIETNICAMasters M - 40 00:00:0000:00:1801:07:5401:59:2403:13:08
120MORCINEK Marcin 6529BLUSZCZAWOJASZÓWKAMasters M - 40 00:00:0000:00:2601:09:4802:04:4703:13:33
121KOSIERADZKI Łukasz 6351KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:0601:12:0302:06:5703:14:10
122MAŁKOWSKI Tomasz 6371GRUPA BIEGOWA 65GDAŃSKWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2301:11:3602:05:5103:14:25
123JACHIRA Patryk 6464STAJNIAKTEAMPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0001:17:1502:12:5903:14:25
124GAWRON Tomasz 6223LUBSKOMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:14:3802:07:5803:14:38
125KOLAWA Piotr 6083TRENUJZNAMI.PLKOBIERZYCEMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:13:3202:08:3403:14:54
126ŚPIEWAK Radosław 6148ZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:16:5502:10:5603:15:11
127HARASIMOWICZ Sławek 6065GOLENIÓWGOLENIÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:3801:16:5902:12:3103:15:37
128CZYŻ Leszek 6108FANTASTIC TEAMSKOCZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:4701:15:4503:15:46
129SZCZESZEK Arkadiusz 6133ŻAGAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:1601:10:4502:06:3803:15:55
130KACZMAREK Filip 6391WOLSZTYNSenior I M - 20 00:00:0000:00:0701:11:0002:04:5003:16:00
131SZCZEPANIK Łukasz 6459MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:5101:13:5202:08:0303:16:02
132KRAWCZYK Robert 6125WOLSZTYNSenior II M - 30 00:00:0000:00:1201:13:2302:07:5103:16:54
133KUREK Tomasz 6348OPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICAMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:14:4703:17:11
134BUCZAK Jakub 6001LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0000:00:0101:13:5002:08:5603:17:25
135KRZEMIŃSKI Marcin 6452LUBLJNMasters M - 40 00:00:0000:00:0401:03:5301:57:2103:18:04
136KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 6438ROCKY BALBOABUKOWIECMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:03:5501:57:1603:18:05
137JANOSZ Paweł 6185WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:1701:11:3402:06:1003:18:07
138JÓŹWIAK Radoslaw 6203ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:15:5402:09:3003:18:50
139SAWICKI Bartosz 6158DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0000:00:1001:12:1202:08:1503:19:40
140WOJCIESZYŃSKI Tomasz 6409BBL GORZÓWBACZYNAMasters M - 40 00:00:0000:00:1001:12:1202:08:2303:19:41
141LISIAK Bartosz 6298KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 00:00:0000:00:3401:18:4702:14:1603:19:44
142MAJKA Jarek 6109SYNANDOJCIECSZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:00:2701:12:4102:08:5203:20:00
143CĄKAŁA Zuzanna 6301ZAŁOGA GÓRSKALUBINSenior II K - 3000:00:0000:01:0301:07:5801:56:4803:20:15
144ZUGAJ Robert 6433RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:0000:00:1501:12:4302:11:5803:20:20
145FILUT Łukasz 6349POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:5901:14:5502:11:0703:20:47
146TYL Radosław 6009BIERZYCEMasters M - 40 00:00:0000:00:4101:15:1202:10:3203:21:05
147WALCZAK Piotr 6072SULECHÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:5601:12:3902:07:4503:21:29
148DUDA Monika 6484RAZ SZCZECINSZCZECINMasters K - 4000:00:0000:00:1001:12:4702:10:5003:21:36
149FRERIKS Jeroen 6373LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II M - 30 00:00:0000:00:4801:24:1702:16:2703:21:40
150JAKUSZEK Krzysztof 6184CEGIELNIA PIASKIPIASKIMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:17:4002:13:4203:21:50
151JAKUSZEK Paweł 6176PGB SPORTOWA PACZKAPIASKIMasters M - 40 00:00:0000:00:2601:17:4002:13:3703:21:56
152KRUPIŃSKA Andżelika 6189AKTYWNI RAZEM/ BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYSenior II K - 3000:00:0000:00:1701:13:3902:12:1103:22:05
153DOMBROVSKIS Juris 6425SUPERVAROŅIMALTAMasters M - 40 00:00:0000:00:4601:17:1802:12:1803:22:08
154DUPLAGA Dawid 6462BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 00:00:0000:00:4701:08:1602:04:4003:22:08
155GUZIK Joanna 6207NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 3000:00:0000:00:0101:10:3602:09:0103:22:40
156GUZIK Bartosz 6206NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:13:0902:09:0503:22:40
157TUREK Marcin 6414KĘSY TEAMOBORNIKISenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:17:3902:13:5403:23:03
158GONTKO Łukasz 6417JELENIA GÓRAMasters M - 40 00:00:0000:00:4601:19:1102:12:0603:23:06
159RUDOLFOVÁ Tereza 6458TEAM BLACK HILL/ LAWI /MONTURAČERVENÝ KOSTELECSenior II K - 3000:00:0000:00:0201:40:3202:26:4103:23:08
160GŁADECKI Sebastian 6416KĘSY TEAMSŁONAWYMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:17:3702:13:5803:23:10
161WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 6519KOŁOBRZEGWeteran K - 5000:00:0000:00:0701:15:0702:12:0203:23:19
162CICHY Krzysztof 6326GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2201:15:0302:11:3103:23:43
163WAŚ Bartłomiej 6454STG WARSZAWAWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:1401:14:0602:16:1603:24:46
164MIĄSKO Wojciech 622212TRI.PLWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4501:16:1502:15:1403:25:52
165KARPIŃSKA Barbara 6383RUNNERS TEAM NYSAOTMUCHÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:3001:19:3203:26:13
166TECZA Robert 6405ZAGANWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1201:14:1902:11:0103:26:20
167GRACZ Krzysztof 6455NADOLICE WIELKIEMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:14:5202:13:0603:26:25
168DĄBKIEWICZ Dominika 6121NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:0000:00:5301:19:1003:26:26
169ŁOBOS Mariusz 6075WAŁBRZYCHWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2401:18:5602:15:5603:26:27
170PYZIK Ewa 6390MATNER RUNNING TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEMasters K - 4000:00:0000:01:0501:22:3203:26:42
171GAJDA Michał 6221POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:24:2702:24:5003:27:02
172GUZERA Tomasz 6244WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:01:0801:17:0202:11:3903:27:19
173OLEJNIK Wojciech 6322TRIGYM SZCZECINSTRZELCE KRAJEŃSKIESenior I M - 20 00:00:0000:01:0401:19:0302:13:4903:27:53
174LISEK Janusz 6066TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:13:0402:09:0803:27:55
175MAKAREWICZ Wiktor 6276KUDŁATE MAKARONYWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:01:0501:23:3803:28:05
176KABAŁA Bartosz 6002#BIEGIEMWLASPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0000:00:4301:18:4503:29:02
177SZALENIEC Marcin 6054RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:3301:20:2702:21:4903:29:14
178SZALENIEC Joanna 6053RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWMasters K - 4000:00:0000:00:3101:20:2802:21:5203:29:16
179REPCZYŃSKI Mateusz Repczyński 6015WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:0101:13:5102:13:2603:29:35
180STĘPNOWSKI Jakub 6420UPACJENTA.PLLEGIONOWOSenior II M - 30 00:00:0000:01:1701:27:4102:23:5903:30:20
181KOROSTYŃSKI Damian 6392KRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:5101:18:2302:17:1003:30:21
182HRYCAJ Mariusz 6059REBELLION OF FREE RUNERSOPOLEMasters M - 40 00:00:0000:00:0601:15:1603:30:23
183PITEK Tomasz 641342K PRO TEAMŚWIERCZYNIECMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:17:3603:30:28
184BUDZIAK Michał 6415RACIBÓRZSenior II M - 30 00:00:0000:00:0401:13:1902:11:1903:30:54
185PAPAJ Jakub 6340BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 00:00:0000:00:0901:10:5002:09:2503:31:54
186GAWROŃSKI Sebastian 6386WAŁBRZYCHMasters M - 40 00:00:0000:00:5101:21:4503:32:12
187TORZEWSKI Przemysław 6475WĄGROWIECSenior II M - 30 00:00:0000:00:3001:25:5902:25:2303:32:44
188WIŚNIEWSKI Mariusz 6432DĄBROWA NIEMODLIŃSKAMasters M - 40 00:00:0000:00:1301:16:4902:19:3203:32:47
189TRZPIOLA Tycjan 6013KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:16:1102:17:3003:32:56
190KMIECIK Jakub 6290TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKAŹMIERZMasters M - 40 00:00:0000:00:1801:15:5202:16:1803:33:04
191ZAWADZIŃSKI Maciej 6209NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:15:5503:33:10
192KAWA Hubert 6208NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:0000:00:0201:17:1502:17:3603:33:12
193NOWAK Tomasz 6152BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:5701:22:5502:21:3203:33:22
194SZACH Andrzej 648522KBPGLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:13:2902:19:0903:35:06
195DENYSENKO Lech 6027BDB TEAM KATOWICEKATOWICEWeteran II M - 6000:00:0000:00:3201:23:5002:22:3403:35:31
196KĘPIŃSKI Marek 6305BYSTRZYCA KŁODZKAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5301:23:3703:35:37
197ZDAŃSKI Paweł 6180KATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2201:17:4903:35:50
198SZOFER Adam 6245NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLSATOPYSenior II M - 30 00:00:0000:01:0101:29:4602:26:1203:36:29
199JOPA Maciej 6226KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2601:16:1702:15:5303:36:37
200BIEDA Bernard 6406BUDIPOLCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:00:0000:02:0701:27:5502:26:5303:37:25
201ZAŃKO Łukasz 6286EXPLORADORPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:29:2203:37:52
202KONSEK Jacek 6048RYBNIKSenior II M - 30 00:00:0000:00:0401:18:1203:37:53
203CEITEL Maciej 6028POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:00:5801:28:1202:27:2303:38:08
204LESZCZYŃSKI Paweł 6541LASY WAWERSKIEWARSZAWAWeteran II M - 6000:00:0000:00:5801:27:1602:28:0403:38:17
205GRACZYK Mateusz 6424WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:01:1601:24:2802:23:2903:38:29
206MATUSZCZYK Paweł 6479GRYFICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2401:16:0602:16:2103:39:10
207KRÓLICKI Konrad 6450STG WARSZAWAWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:1401:17:4402:22:1203:39:13
208WALKOWIAK Dominika 6381#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II K - 3000:00:0000:00:5601:26:5503:39:22
209CHOJNACKI Mikołaj 6319WARSAW RUN CLUBWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:01:1001:22:1703:39:43
210URBAŃCZYK Mateusz 6337KW SAKWARYBNIKSenior I M - 20 00:00:0000:01:1201:27:2202:26:0803:40:03
211WENTYKIER Beata 6098POMYŁKA TEAMPIASECZNOMasters K - 4000:00:0000:00:0901:14:4903:40:06
212ŁATWIŃSKI Mateusz 6161MOCNA GRUPA CEZARAPIETRZYKOWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:2001:18:0202:22:0003:40:18
213BRASEL Marcin 6181TRIGYM SZCZECINSZCZECINWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0401:20:0702:17:5103:40:44
214NESTEREWICZ Ryszard 6518LKS ISKRA JASZKOWAKŁODZKOWeteran II M - 6000:00:0000:00:3801:17:5702:19:4003:40:51
215NOWAK Ireneusz 6169BYSTRZYCA KŁODZKAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5601:22:0102:24:1803:40:54
216CHILIMONIUK Mariusz 6240WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:01:0301:28:3202:28:5003:41:03
217MIEDZIŃSKI Michał 6314JKS SALAMANDRAJAWORSenior II M - 30 00:00:0000:00:2601:16:1502:25:0703:41:08
218STEFANOWSKI Marcin 6436*****.***ŻARÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3201:19:0502:23:1003:41:09
219MICHALSKI Grzegorz 6350CAFFEDELMONDOWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:01:1701:23:2702:23:4103:41:13
220MIKRUT Paweł 6538WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:24:3602:25:3603:41:19
221PODBOROŻNY Karol 6251POZNANSenior II M - 30 00:00:0000:01:1201:22:2102:21:3603:41:32
222KOWALCZYK Marcin 6293OSOLASenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:26:2302:23:0003:41:32
223DĄBROWSKI Michal 6428OSTRÓW MAZOWIECKASenior II M - 30 00:00:0000:00:1501:19:0702:23:5603:42:29
224BARAN Bogdan 6397PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWWeteran II M - 6000:00:0000:00:3901:27:0002:27:3303:42:30
225SYNOWIEC Katarzyna 6447BYSTRZYCA KŁODZKASenior I K - 2000:00:0000:00:4701:29:5502:29:4703:42:38
226HATALSKI Wojciech 6470EKIPA JTMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2401:18:5503:42:40
227WANKIEWICZ Krzysztof 6194JELCZ-LASKOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:4001:21:5602:22:4803:42:42
228SOBAŃSKI Roman 6327TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 00:00:0000:00:1801:23:4303:43:00
229CHMIELOWIEC Norbert 6514LEGNICASenior II M - 30 00:00:0000:00:2601:18:2602:23:1303:43:00
230OLEŃCZUK Tomasz 6030TT SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:00:4501:30:2903:43:56
231STEBEL Piotr 6249PRZEWODNIKSKOCZÓWWeteran I M - 50 00:00:0000:00:2701:21:4102:24:5603:44:00
232NOBILE Riccardo 6449KRAKOWSenior II M - 30 00:00:0000:00:2501:21:3503:44:08
233WOJTKOWSKI Ireneusz 6399ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAWeteran II M - 6000:00:0000:00:3701:23:1902:27:5803:44:54
234TOMAKA Maciej 6476TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOSenior II M - 30 00:00:0000:00:5001:20:0402:25:3903:44:58
235MOKRZYŃSKI Marcin 6421KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 00:00:0000:00:5001:20:0402:26:0303:44:59
236MAŃKOWSKI Tomasz 6230HOMAG RUN TEAMWITASZYCESenior II M - 30 00:00:0000:01:1201:24:2302:24:2603:45:09
237RUŚKIEWICZ Wojciech Ruśkiewicz 6047DELOITTE ADVENTURE TEAMSZCZECINSenior II M - 30 00:00:0000:00:3501:13:3102:12:3903:45:26
238GRZYB Krzysztof 6195KLUB BIEGACZA EUROPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:01:1501:31:4203:45:56
239MUČA Māris 6311LBNBFANAWeteran I M - 50 00:00:0000:01:2101:23:2602:24:4103:45:59
240KORALEWSKA Edyta 6058PRUDNIKMasters K - 4000:00:0000:01:1101:27:4003:46:48
241LENART Jakub 6163WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0000:00:3801:23:5602:27:1903:47:15
242DROŻYŃSKA Iwona 6094LUCEK PAZUR TEAMNYSASenior II K - 3000:00:0000:00:4401:25:1803:47:21
243KACZMARCZYK Bogdan 6267KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 00:00:0000:00:3701:27:1603:47:36
244GRAU Joanna 6540KWIDZYN BIEGAKWIDZYNMasters K - 4000:00:0000:00:4201:27:5402:31:1903:47:41
245JAGŁA Ewelina 6141DĘBNOSenior II K - 3000:00:0000:01:0101:29:4003:48:04
246PAWLUK Anna 6205WAWRZYNTEAMŻŁOBIZNASenior II K - 3000:00:0000:00:2901:24:1503:48:04
247RZESZOWSKI Tomasz 6323MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters M - 40 00:00:0000:00:0201:19:4902:24:1403:48:06
248ZAJKOWSKA Ewa 6131VEGE RUNNERSZGORZAŁASenior II K - 3000:00:0000:01:1401:29:2602:32:2303:48:48
249MATKOWSKA Martyna 6441POLCZYN-ZDROJSenior II K - 3000:00:0000:01:1401:29:2602:32:1903:48:49
250SUSZCZYNSKI Krzysztof 6096RUNNERS TEAM NYSA/ LUCEK PAZUR TEAMNYSAMasters M - 40 00:00:0000:00:4401:24:4002:28:1803:48:51
251GRĘDA Elżbieta 6089OZIMEKMasters K - 4000:00:0000:00:4101:26:2702:21:2903:48:57
252LERCH Krzysztof 6387OBROWOMasters M - 40 00:00:0000:00:1201:19:1602:22:2003:49:03
253SZAL Małgorzata 6453TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJSenior II K - 3000:00:0000:01:0701:29:0603:49:14
254SZYMAŃSKI Michał 6457TENIS CENTRUM ASKŁODZKOSenior I M - 20 00:00:0000:01:0701:28:2602:32:1403:49:15
255TERPIŁOWSKI Arkadiusz 6046WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0000:00:2001:17:5402:22:3003:49:18
256RUDNO-RUDZINSKI Grzegorz 6521WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:2001:16:4802:19:2803:49:18
257GMAJ Daniel 6250GRÓJECSenior II M - 30 00:00:0000:00:2801:24:2602:28:2203:49:35
258LEWICKI Tomasz 6159CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCEMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:27:2002:28:3903:50:02
259SZELĄGIEWICZ Piotr 6355WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3001:24:1402:25:5403:50:10
260ZIEWIEC Marcin 6111RADWANICESenior II M - 30 00:00:0000:00:4501:21:5302:24:0303:50:17
261KĘPIŃSKI Michał 6320BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 00:00:0000:00:5301:26:5202:28:3003:50:41
262BESTRZYŃSKA Joanna 6496CZŁAPAK ROBAKOWOROBAKOWOWeteran K - 5000:00:0000:00:3301:27:1902:28:4603:50:42
263ŁĘKAWA Sebastian 6023140MINUT.PLWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:23:4002:32:1003:50:46
264ŚNIEGOCKI Pawel 62314T/TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGORNEMasters M - 40 00:00:0000:00:1701:18:2502:24:3203:50:59
265STRYCZNIEWICZ Krzysztof Stryczniewicz 6525555WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:5401:28:5402:29:2003:51:05
266ŻYLIŃSKA Agnieszka 6526555DĄBRÓWKASenior II K - 3000:00:0000:00:5401:28:5102:29:5303:51:06
267PRUSZCZYŃSKI Piotr 6126WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3301:22:0702:31:3903:51:13
268CIENIUCH Piotr 6333POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:01:0301:33:0502:33:1303:51:18
269JANKOWSKI Łukasz 6043STAN UMYSŁU LEWIN BIEGAOLSZANKASenior II M - 30 00:00:0000:00:4701:27:2503:52:02
270BARANOWSKI Szymon 6091NOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:0000:00:1701:25:4102:28:0703:52:38
271SZCZOTKA Katarzyna 6092POZNAŃSenior I K - 2000:00:0000:00:1701:26:5002:31:3403:52:39
272WOJSA Zdzisława 6542W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4000:00:0000:00:1501:25:0802:31:2203:52:41
273RABIEJ Kazimierz 6107ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWWeteran II M - 6000:00:0000:00:3901:26:1102:32:3603:52:51
274MATUŁA Przemysław 6375UMCS BIEGALUBLINWeteran I M - 50 00:00:0000:00:4301:26:1702:31:4303:53:00
275TOWPIK Piotr 6079KŁODZKOSenior II M - 30 00:00:0000:00:4901:23:0202:27:4203:53:09
276JODŁOWSKA Ewa 6034BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZMasters K - 4000:00:0000:00:4301:28:0303:53:29
277MROZIŃSKI Marcin 6407SPORT GENERATION TEAMBIENIEWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2001:26:3803:53:30
278MICHALSKI Tomasz 6120BOLESŁAWIECMasters M - 40 00:00:0000:00:4601:28:1102:29:5903:53:47
279HORODYSKI Marek 6156BOLESŁAWIECSenior II M - 30 00:00:0000:00:4501:23:4202:29:2403:53:48
280WALCZAK Małgorzata 6302PCH_RUNCHODZIEŻMasters K - 4000:00:0000:00:0501:22:1303:54:27
280WALCZAK Tomasz 6303PCH_RUNCHODZIEŻMasters M - 40 00:00:0000:00:0301:22:1302:23:3503:54:28
282JASKÓŁKA Rafał 6174VENUS - BRUKDOBRAMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:30:2902:33:0103:54:30
283JASKÓŁKA Hubert 6175VENUS - BRUKŁOWKOWICEWeteran II M - 6000:00:0000:00:2901:30:2702:33:0503:54:30
284MATUSZAK Krzysztof 6088TRIGYM SZCZECIN/MATUSZAK TEAMSZCZECINMasters M - 40 00:00:0000:01:0501:26:3602:31:5803:54:53
285KWIATKOWSKA Dominika 6329MOCNA GRUPA CEZARAOPOLESenior I K - 2000:00:0000:01:0301:31:2502:35:2103:55:30
286ROBAKOWSKA Joanna 6190NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3000:00:0000:00:5101:31:2402:36:1503:55:31
287RÓLKA Mariola 6044BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters K - 4000:00:0000:00:5201:22:0503:55:32
288STASZEWSKI Piotr 6528POTASZEWeteran I M - 50 00:00:0000:01:1101:31:5202:37:0103:55:34
289FRANKOWSKA Katarzyna 6527PRO366POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:01:1101:31:5102:36:5903:55:35
290BOIŃSKI Bartosz 6346EUROCASHPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:1501:28:4402:27:0003:55:37
291LEWANDOWSKI Leszek 6354POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:31:1302:37:5803:55:45
292IWACHÓW Sławomir 6544MXTECH KWIDZYNKWIDZYNMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:30:1002:36:0303:56:00
293MIŚTALSKI Damian 6451BYTOMSenior II M - 30 00:00:0000:00:2901:20:0202:25:1903:56:15
294SZWACZKA Sebastian 6419BW BIEGOWY WARIATWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0000:00:4301:29:5702:37:0903:56:20
295ZIELEŃ-PUSZCZECKA Marta 6444WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:00:5501:32:3602:39:0703:56:29
296SPYCHAŁA Maciej 6248WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:32:3402:39:4903:56:31
297KASPRZYK Marcin 6201POZNAŃSenior I M - 20 00:00:0000:00:5301:35:5002:38:2003:56:41
298SNOCHOWSKI Leszek 6263LESZEK TEAMLGOTA WIELKAWeteran II M - 6000:00:0000:00:3301:24:1202:32:5103:56:55
299ZIMOŃ Adam 6325INTEGRUM BROKERWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:4601:29:2002:34:0803:57:03
300KĘDZIORA Alicja 6481BOGDANIECSenior II K - 3000:00:0000:00:1701:31:2803:57:15
301KĘDZIORA Karolina 6533POZNAŃSenior I K - 2000:00:0000:00:1801:31:2802:40:0903:57:16
302OCZKOWICZ Beata 6304MOCNA GRUPA CEZARASADKÓWSenior II K - 3000:00:0000:01:0301:34:0102:41:3803:57:30
303GROCHAŁA Wojciech 6167ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEGRĘBOCICEMasters M - 40 00:00:0000:02:2001:33:0403:57:32
304BUŁANCIŃSKI Filip 6543STRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0000:00:3101:27:1003:58:03
305MARNYSZ Michał 6153KOSTRZYN NAD ODRĄSenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:30:5802:35:5903:58:07
306DRYGAJŁO Tomasz 6151BARANÓWKASenior II M - 30 00:00:0000:01:0001:30:5903:58:09
307STAROŃSKA Magdalena 6331WARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:01:1101:34:1502:40:3603:58:16
308ŁUNKIEWICZ Jagna 6192EURO FILM FOLIE OKIENNEPOZNANMasters K - 4000:00:0000:01:0901:34:5002:37:4503:58:32
309KOZŁOWSKA Anna 6168DĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4000:00:0000:00:3201:27:5603:58:35
310WÓJCIK Justyna 6219W POGONI ZA DUCHEMDOBROWA GORNICZAMasters K - 4000:00:0000:00:3201:27:5602:38:0203:58:37
311KOSTYK Grzegorz 6115CHOJNÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:2501:28:3102:34:1103:58:47
312STĘPIEŃ Łukasz 6328JKS SALAMANDRAJAWORMasters M - 40 00:00:0000:00:2601:16:1202:25:5003:58:57
313ALEKSANDROWICZ Marlena 6193POZNANMasters K - 4000:00:0000:01:0901:34:5102:37:2603:59:53
314PISKORZ Jarosław 6472POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:5801:34:4602:40:4904:00:00
315KOCZOROWSKI Jakub 6492LIGOTA PIĘKNASenior II M - 30 00:00:0000:01:1401:33:5502:41:2204:01:33
316MAKOWCZYNSKA Agata 6493OBORYGENIWILCZYNSenior II K - 3000:00:0000:01:1401:33:5402:41:3204:01:33
317JAKUBOWSKA Kamila 6262KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIASenior II K - 3000:00:0000:00:3001:27:2802:38:4504:01:46
318ANUSZ Roksana 6430IMBRAMOWICESenior II K - 3000:00:0000:00:3001:31:0104:01:46
319PATELSKA Katarzyna 6422ŁOSINIECSenior II K - 3000:00:0000:00:3001:27:2802:38:5504:01:51
320KRAJCER Jolanta 6367JOLANTA KRAJCERGOLENIÓWMasters K - 4000:00:0000:00:1201:27:4402:37:5104:02:08
321NOWACZYŃSKI Maciej 6423WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:01:1601:35:3002:44:0704:02:30
322BEDNARZ Patryk 6502GRZDYLNIA B1 TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:21:3404:03:29
323ŚWIĘCHOWICZ Michał 6503BYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:0000:00:2101:21:3704:03:30
324SKIBA Anna 6473KB HARCOWNIKMIŁOSZYCEMasters K - 4000:00:0000:00:3901:35:5502:44:3104:03:45
325SZYSZKA Agnieszka 6179OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:0000:00:2401:31:1102:39:0504:04:15
326WILCZEK Małgorzata 6233RAJSPORT ACTIVEPABIANICESenior II K - 3000:00:0000:00:5701:36:1902:44:1004:04:47
327BOMBA Tomasz 6242PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:26:2902:40:1604:04:50
328LEWARTOWSKA Agnieszka 6508KTB KUNYPOZNANMasters K - 4000:00:0000:00:5901:29:5302:39:4504:04:59
329BIŃCZARSKA Monika 6039WŁOCŁAWEKMasters K - 4000:00:0000:00:2301:28:1702:38:1404:05:05
330KMIECIKOWSKI Jakub 6200GNIEZNOSenior I M - 20 00:00:0000:00:5301:35:5202:41:0604:06:11
331STACHOWIAK Danuta 6274ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters K - 4000:00:0000:00:4501:36:3302:44:3604:06:20
332SERBA Michał 6037KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYSenior II M - 30 00:00:0000:00:5801:24:3202:36:0704:06:53
333KALIŃSKI Krzysztof 6127GRODKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:3901:26:0702:36:2604:06:53
334MISZCZAK Katarzyna 6138MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 4000:00:0000:00:0301:27:0902:37:1704:06:58
335KISIAŁA Filip 6114TATA WOJTUSIA <3KRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:5401:27:2002:34:2204:07:08
336HAMPEL Patryk 6440BODY POWERLESZNOSenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:26:4602:35:4104:08:38
337GIERADA Ryszard 6067GLIWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:00:0901:26:5902:33:2204:08:50
338OZIMINA Hubert 6261OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0000:01:1301:34:1702:44:4404:09:14
339RATAJCZAK Karolina 6097ZIELONA GÓRASenior I K - 2000:00:0000:00:3301:36:1102:44:4904:09:49
340KIEŁBASIEWICZ Dawid 6031MOYA RACING TEAMZIELONA GÓRASenior I M - 20 00:00:0000:00:0601:21:1902:45:3504:09:50
341WENCEL Jaroslaw 6279EXPLORADORDOPIEWIECMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:29:2302:31:1504:09:51
342NOWAKOWSKI Wiesław 6165BIEGAM BO LUBIĘPRZEMYŚLWeteran II M - 6000:00:0000:00:1401:22:2504:10:06
343MARIUSZ Mazurkiewicz 6547KĘDZIERZYN KOŹLEWeteran I M - 50 00:00:0000:00:5401:27:3502:32:4404:10:17
344GIDASZEWSKA Jolanta 6146LESZNOMasters K - 4000:00:0000:00:5401:42:4302:51:0304:10:26
345BARSZCZEWSKI Sebastian 6359BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0000:01:0801:32:3502:41:0204:10:40
346SKRZĄTEK Anna 6358PRZYŁĘKIMasters K - 4000:00:0000:00:0301:31:2102:40:5804:10:41
347CIĄPAŁA Jakub 6128DZIKIE ŚWINIEMOSINASenior II M - 30 00:00:0000:02:0801:37:4502:43:3104:10:45
348PIOTROWSKI Mariusz 6344PIEROŃSKIE HANYSYCHORZÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:36:2602:47:0004:10:56
349SZMATLOCH Bartłomiej 6345RETROBAJTELKATOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:2901:36:4702:47:1004:10:59
350KRZEMIEŃ Bartosz 6356KATOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:36:3702:47:0504:10:59
351SZMATLOCH Maciek 6343RETROBAJTELKATOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2901:36:4802:47:3504:11:03
352ŁYSIAK Kasia 6282DĄBRÓWKASenior II K - 3000:00:0000:00:1801:33:5202:44:0404:11:20
353KUBICA Paweł 6270GÓRYLASY / MKS SIECHNICESIECHNICESenior II M - 30 00:00:0000:01:0601:19:4004:11:25
354WĄSIK Krzysztof 6285KATOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:2301:27:2304:11:41
355KWIATKOWSKA Beata 6306CHOJNICEMasters K - 4000:00:0000:00:4801:35:3102:43:1504:12:49
356JASNOWSKI Paweł 6258GOGOKLUBPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:00:1301:31:2004:13:19
357CEBULAK Katarzyna 6259GOGOKLUBPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:00:1301:31:2002:46:4104:13:19
358JACZEWSKI Arkadiusz 6316ZABRZEMasters M - 40 00:00:0000:00:5201:28:2202:41:4904:13:32
359ŚMIECHOWSKA Malgorzata 6300ŚDS RECZRECZMasters K - 4000:00:0000:00:2401:36:3002:47:5004:13:47
360JĘDRZEJCZAK Artur 6257KAMIONKISenior II M - 30 00:00:0000:00:3301:31:3804:13:58
361SŁODKIEWICZ Piotr 6228KNEIPPTEAMŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:5501:29:2402:41:5204:14:58
362GRĄDZKA Marianna 6171ŁÓDŹSenior I K - 2000:00:0000:00:5701:29:2502:40:2704:15:02
363SŁODKIEWICZ Dagmara 6229KNEIPPTEAMŁÓDŹSenior II K - 3000:00:0000:00:5501:29:2402:41:5504:15:04
364CZERWIŃSKI Jarosław 6062CZERWONAKWeteran II M - 6000:00:0000:00:2401:33:1302:43:2104:16:10
365CZERWIŃSKA Arleta 6064CZERWONAKWeteran II K - 6000:00:0000:00:2401:33:1402:43:2804:16:10
366ZASADA Michał 6395NULLDOMASŁAWMasters M - 40 00:00:0000:00:3601:42:0202:55:2504:16:58
367MRÓZ Dariusz 6408MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOMasters M - 40 00:00:0000:00:2801:31:2402:44:0004:17:53
368MIKLER Marcin 6117PRUDNIKMasters M - 40 00:00:0000:00:2201:36:3502:46:3604:18:28
369KOS Paweł 6482EAZYMUT.PLWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3101:40:3502:58:1804:18:40
370JAZUKIEWICZ Ewa 6483EAZYMUT.PLWARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:3101:40:3102:57:4004:18:51
371BŁACHNIO Krzysztof 6139RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1101:24:3002:39:1404:18:52
372NIERADKO Arkadiusz 6271BYDGOSZCZWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0501:38:1902:48:4304:19:26
373JADASZ Anna 6297GOGOLIN BIEGAGOGOLINSenior II K - 3000:00:0000:00:5501:29:4202:35:1104:19:27
374NIEWIADOMSKI Marek 6082CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICESenior II M - 30 00:00:0000:00:5601:29:4302:35:1404:19:28
375KACZMAREK Łukasz 6315KATOWICESenior I M - 20 00:00:0000:00:5201:27:1704:19:39
376PAMUŁA Marta 6177KATOWICESenior I K - 2000:00:0000:00:5101:27:1502:31:0004:19:40
377BRZOSTOWIECKA Angelika 6232MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior I K - 2000:00:0000:01:0101:42:5102:54:3504:20:04
378CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ Aneta 6456WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0000:01:0001:42:4804:20:04
379CHMIELEWSKI Mariusz 6234#STAJNIAKTEAMCHRÓŚCICESenior II M - 30 00:00:0000:00:3701:27:3004:20:08
380BALCERZAK Krysia 6017DROGA DO ULTRA / SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹMasters K - 4000:00:0000:00:2201:33:3702:43:0804:20:24
381BIAŁEK Kamila 6134ŁÓDŹMasters K - 4000:00:0000:00:2201:33:3902:43:3504:20:25
382BASEK Damian 6136ALSTOM KATOWICESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0000:00:1101:29:5102:43:4004:20:31
383BARTKOWSKA Anna 6160ALSTOM KATOWICEKATOWICEMasters K - 4000:00:0000:00:1001:29:5102:43:4504:20:33
384PRAGACZ Adam 6123WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:01:1501:35:3102:48:2504:20:41
385HAMROL Małgorzata 6363SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZWeteran K - 5000:00:0000:00:2601:43:4504:21:20
386KOŃ Aleksandra 6104EKIPA LIPALIPAMasters K - 4000:00:0000:00:3401:33:4702:46:2604:21:22
387DOBOSZ Leszek 6520POZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:01:1301:36:4902:52:5204:21:37
388NOWAK Filip 6130NIGHT RUNNERSKALISZMasters M - 40 00:00:0000:00:5501:35:5302:47:5704:21:45
389MIKOŁAJEWSKA Zofia 6019ORTWARSZAWASenior II K - 3000:00:0000:00:1001:30:4302:55:4404:22:24
390PYREK Iwona 6010WAŁCZMasters K - 4000:00:0000:01:1101:36:3102:56:2804:22:51
391ZIEMKOWSKA Monika 6435ŻARÓWMasters K - 4000:00:0000:00:3001:39:0802:47:3004:23:00
392FOREMNIAK-SZADURA Beata 6501WROCŁAWWeteran K - 5000:00:0000:01:0701:36:1402:48:2004:23:40
393IGRAS Mieczysław 6396RUNNERS TEAM NYSANYSAWeteran II M - 6000:00:0000:00:4601:34:0002:53:4704:24:10
394ROGOŹNICKI Paweł 6086#ZALINIAMETYLUBINMasters M - 40 00:00:0000:00:3401:30:2302:40:4504:24:36
395CHABŁO Daniel 6198ZAWIERCIEMasters M - 40 00:00:0000:00:3501:30:5702:51:2904:24:56
396PODSIADŁY Maciej 6166KS STASZEWSCYWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0000:00:4001:41:3702:52:2904:25:03
397MODRAK Maciej 6020PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0901:40:4902:57:5004:25:36
398KŁACZKIEWICZ Magdalena 6029KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYSenior I K - 2000:00:0000:00:5701:37:2702:51:2604:27:27
399ADAMCZAK Joanna 6255KB SZAMOTUŁYŚMIŁOWOSenior II K - 3000:00:0000:00:5601:34:1804:27:27
400KOSTRZYŃSKA Ewa 6210KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMasters K - 4000:00:0000:00:5701:37:2804:27:28
401FISZ Radosław 6535GDAŃSKMasters M - 40 00:00:0000:01:0501:29:3602:45:2304:27:48
402JÓZEF Marek 6269KATOWICEMasters M - 40 00:00:0000:00:1901:26:5702:53:1104:28:17
403ZAKRZEWSKA Anna 6182JÓZEFOSŁAWMasters K - 4000:00:0000:00:0901:39:4802:57:5504:28:38
404NOWAK Monika 6511KW POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:4101:42:1002:59:4804:28:51
405RZYSZKIEWICZ Tomasz 6398PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIMasters M - 40 00:00:0000:00:4201:38:3602:50:1504:29:29
406CHOMA Grażyna 6402PĘDZĄCE LENIWCEREPKIMasters K - 4000:00:0000:00:4101:38:4002:48:5204:29:30
407ŁUŻNY Agnieszka 6070TYCHYSenior II K - 3000:00:0000:00:1701:38:2203:00:2504:30:28
408REIJMERS Agnieszka 6376LEIDEN ATLETIEKOEGSTGEESTMasters K - 4000:00:0000:00:4801:49:5203:01:1804:30:58
409JANSON Marleen 6374LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II K - 3000:00:0000:00:4901:49:5303:01:4204:31:00
410FIKTUS Paweł 6172ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0000:00:4901:30:0002:39:2904:32:05
411DAJCZER Jakub 6404ŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:4701:29:5902:39:4004:32:06
412STASZKO Łukasz 6537HITACHIŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:4901:30:0002:39:3604:32:06
413FRĄCZEK Michał 6045BRONOWICE TEZ BIEGAJĄ BTBKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0001:34:5402:57:0904:33:03
414MARTYNIAK Rafał 6144KĘTYMasters M - 40 00:00:0000:00:5301:27:5002:38:0504:33:29
415PRZESTRZELSKA-HAAS Marta 6052BACKPACKING OKAPI TEAMWROCŁAWMasters K - 4000:00:0000:01:0601:45:2203:06:2704:35:28
416KORNAŚ Marcin 6032GÓRYLASYLASKÓWKAMasters M - 40 00:00:0000:01:0701:35:4302:54:1904:35:35
417MAGOCSY Helena 6213KRAKÓWMasters K - 4000:00:0000:00:5401:45:3802:59:1604:35:38
417MAJERSKI Michał 6218KRAKÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:5501:45:3902:59:2704:35:39
419BRONOWICKI Jarosław 6040DRUŻYNA SZPIKU, ŻÓŁW I ZAJĄCLESZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:4901:37:1102:45:0404:36:04
420BALNER Sebastian 6069-JAWORZNOMasters M - 40 00:00:0000:00:0701:25:2302:50:4104:39:59
421BEKAS Jedrzej 6011NIGHT RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0000:01:0301:45:0603:06:0204:41:50
422DUBOWIK Anna 6532GOSTYŃMasters K - 4000:00:0000:00:3801:45:5303:02:4004:41:51
423BEKAS Paulina 6005NIGHT RUNNERPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:01:0401:45:0603:06:1104:41:55
424KACPRZYCKI Tomasz 6162POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0000:01:0201:47:1703:04:3404:46:16
425ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa 6183IZBICKO W BIEGUIZBICKOMasters K - 4000:00:0000:01:1301:49:0803:05:1104:46:16
426TARASZKIEWICZ Krzysztof 6004KWIELICEMasters M - 40 00:00:0000:00:4901:39:1303:08:2704:47:02
427GRZESIAK Rafał 6008EMERYTGŁOGÓWMasters M - 40 00:00:0000:00:4901:39:1403:08:2504:47:03
428TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK Anna 6283MOCNA GRUPA CEZARAKŁODZKOMasters K - 4000:00:0000:01:0101:54:3603:10:0704:47:35
429ŁATWIŃSKA Marzena 6157MOCNA GRUPA CEZARAPIETRZYKOWICEWeteran K - 5000:00:0000:01:0101:54:3603:10:2404:47:36
430NIKOLAJUK Robert 6191OLSZTYNMasters M - 40 00:00:0000:01:5901:51:4103:09:4904:49:58
431MILAN Grzegorz 6216OLSZTYNSenior II M - 30 00:00:0000:01:3301:51:4003:10:0204:50:03
432FIKSA Halina 6360KAŹMIERZWeteran K - 5000:00:0000:00:2601:44:4103:09:0604:50:22
433FIKSA Radosław 6361KAŹMIERZMasters M - 40 00:00:0000:00:2701:44:4203:08:5804:50:22
434GESS Magdalena 6077ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIÓWMasters K - 4000:00:0000:00:3901:40:5303:11:1104:51:04
435KRUPIŃSKA Paulina 6461GOLENIÓWSenior II K - 3000:00:0000:00:3901:40:5603:11:0804:51:05
436KNOBLOCH Ewa 6018LEŚNE KUNYWARSZAWAMasters K - 4000:00:0000:00:5801:50:5203:11:1404:53:43
437CEITEL Lidia 6024POZNAŃMasters K - 4000:00:0000:01:0001:50:5303:11:2004:53:54
438ŚCIUBA Anita 6272AMATORUNKAPIŁASenior II K - 3000:00:0000:01:1101:52:2003:12:4104:54:06
439WIZE-ZIELONKA Karolina 6014LEŚNE KUNYPOZNAŃMasters K - 4000:00:0000:00:5801:50:5103:11:1704:54:17
440JACHYMSKA Zofia 6256ŁÓDŹSenior I K - 2000:00:0000:01:1501:56:1703:21:2704:54:18
441BOROWIK Agata 6061CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICASenior II K - 3000:00:0000:00:3601:48:4103:15:4504:54:20
442GRZELA Ilona 6140NIGHT RUNNERSOSTRÓW WLKPMasters K - 4000:00:0000:00:2301:44:3803:15:1004:54:20
443GAWŁOWSKI Arkadiusz 6471CZMOŃ NIGHT RUNNERSCZMOŃWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1901:41:0503:11:3904:54:27
444SZYMAŃSKI Jarosław 62531ON1 TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0000:00:2001:43:4803:08:0904:54:32
445BESTRZYNSKI Olech 6515CZŁAPAK ROBAKOWOGĄDKIWeteran I M - 50 00:00:0000:00:3701:53:0403:16:1504:57:42
Przekroczony limit czasu: 07:00:00
446ZAKRZEWSKA Beata 6057ZIELONA GÓRASenior II K - 3000:00:0000:00:3101:39:1703:00:5404:57:54
Niesklasyfikowani
BEDLA Anna 6385JAWORZNOMasters K - 40DNF00:00:16 DNF01:36:32 DNF02:58:56 DNF04:58:04 DNF
448WALCZAK Sławomir 6212GAŁĄZCZYCEWeteran I M - 50 00:00:0000:01:3101:40:3703:07:5304:58:28
449SCHMIDT Jacek 6007HERNIK TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 00:00:0000:00:1301:41:5803:04:5204:59:10
450KLAJA Agnieszka 6264POZNAŃSenior II K - 3000:00:0000:01:0702:01:2903:22:3504:59:27
451CIUK Bartosz 6041BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran I M - 50 00:00:0000:01:0302:05:2903:43:5205:04:40
452MAZUR Ewelina 6460GLIWICEMasters K - 4000:00:0000:01:0102:05:3005:07:48
453GŁUCHOWSKA Ewelina 6215ŚLĘZASenior II K - 3000:00:0000:01:0901:40:5703:30:06
454GŁÓWKA Barbara 6284KARWIANYSenior II K - 3000:00:0000:01:0901:40:5503:30:13
ZIELONKA Marek 6021POZNAŃWeteran I M - 50 DNF00:00:59 DNF DNF DNF DNF
KNOBLOCH Tomasz 6022THE PINDOLSWARSZAWAMasters M - 40 DNF00:00:58 DNF DNF DNF DNF
ANTKOWIAK-BRONOWICKA Agnieszka 6033DRUŻYNA SZPIKU, ŻÓŁW I ZAJĄCLESZNOMasters K - 40DNF00:00:49 DNF01:37:12 DNF02:45:10 DNF DNF
PRZYŁUSKA Mirosława 6068RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran II K - 60DNF00:00:12 DNF02:24:29 DNF DNF DNF
WRÓBLEWSKA Roksana 6080WAWRZYNTEAMWAŁBRZYCHSenior I K - 20DNF00:00:46 DNF DNF DNF DNF
KACZMARCZYK Przemysław 6095140MINUT.PLWROCŁAWSenior I M - 20 DNF00:00:06 DNF01:06:24 DNF02:02:30 DNF DNF
BIELA Konrad 6106GOPR KARKONOSZEKOWARYSenior II M - 30 DNF00:00:04 DNF01:01:01 DNF DNF DNF
MOCZEK Tomasz 6366CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 DNF00:00:03 DNF DNF DNF DNF
JAWORSKA Agnieszka 6389WARSZAWAMasters K - 40DNF00:00:46 DNF DNF DNF DNF
PINIARSKA Magda 6429:(WROCŁAWSenior I K - 20DNF00:01:15 DNF01:57:40 DNF03:29:20 DNF DNF
SZCZEPANIAK Sławomir 6510KS LENIWIECKĘPNOWeteran I M - 50 DNF00:00:39 DNF02:11:56 DNF03:55:38 DNF DNF
NARKUN Ewa 6513IŁOWASenior II K - 30DNF00:00:37 DNF DNF DNF DNF
PIECHOWIAK Bartosz 6531PIECHOWIAK-KROLIKOWSKI.PLWROCŁAWSenior I M - 20 DNF00:00:17 DNF01:02:52 DNF DNF DNF
Znaleziono 467 wynik(ów)