GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 546
Wystartowało : 467
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 453
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart Lądek
0.01km
A1
9km
Czernica
14km
D1
24km
Czas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KOWALEWSKA Elżbieta 6332EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECMasters K - 401K 100:00:0000:57:5001:39:5702:29:5503:22:28.7003:22:28.70 6:089,8
2PASTOROVA Petra 6545CESKA REPUBLIKAMasters K - 402K 200:00:0000:00:0100:54:0701:35:5202:26:2603:29:26.8503:29:26.85+00:06:586:209,5
3STELMACH Dominika 6426WARSZAWAMasters K - 403K 400:00:0000:00:0101:11:5501:52:3402:40:1403:32:12.8003:32:12.80+00:09:446:259,3
4SZCZEPANIAK Angelika 6499ALPIN SPORT TEAMRĄBIEŃMasters K - 404K 500:00:0000:00:0301:00:1701:45:3902:36:2203:33:27.4003:33:27.40+00:10:586:289,3
5GUTRAL Magdalena 6049WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMasters K - 405K 1000:00:0001:05:0701:53:2402:53:4003:58:57.8003:58:57.80+00:36:297:148,3
6URBAN Iwona 641842K PRO TEAMTYCHYMasters K - 406K 1200:00:0000:00:3401:10:2901:59:1702:56:2904:02:47.4004:02:47.40+00:40:187:218,2
7BIENIEK-UGNIEWSKA Joanna 6217SUNFIT STUDIONOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters K - 407K 1300:00:0000:00:0501:08:1001:58:4702:59:1804:05:45.5004:05:45.50+00:43:167:268,1
8AUGUSTYNIAK Małgorzata 6517ŁÓDŹMasters K - 408K 2400:00:0000:00:0501:10:0502:04:2403:08:3304:21:08.0004:21:08.00+00:58:397:547,6
9HLAVÁČOVÁ Eva 6490KRNOVMasters K - 409K 2900:00:0000:00:1301:10:4402:05:2403:12:4704:29:32.5504:29:32.55+01:07:038:107,3
10PYZIK Ewa 6390MATNER RUNNING TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEMasters K - 4010K 3100:00:0000:01:0501:22:3203:26:4204:34:47.2504:34:47.25+01:12:188:197,2
11SZALENIEC Joanna 6053RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWMasters K - 4011K 3200:00:0000:00:3101:20:2802:21:5203:29:1604:35:41.1504:35:41.15+01:13:128:217,2
12DUDA Monika 6484RAZ SZCZECINSZCZECINMasters K - 4012K 3400:00:0000:00:1001:12:4702:10:5003:21:3604:38:22.2504:38:22.25+01:15:538:267,1
13DĄBKIEWICZ Dominika 6121NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4013K 3600:00:0000:00:5301:19:1003:26:2604:40:24.9504:40:24.95+01:17:568:297,1
14WENTYKIER Beata 6098POMYŁKA TEAMPIASECZNOMasters K - 4014K 4200:00:0000:00:0901:14:4903:40:0605:03:13.4005:03:13.40+01:40:449:116,5
15KORALEWSKA Edyta 6058PRUDNIKMasters K - 4015K 4500:00:0000:01:1101:27:4003:46:4805:04:31.5005:04:31.50+01:42:029:136,5
16GRAU Joanna 6540KWIDZYN BIEGAKWIDZYNMasters K - 4016K 4600:00:0000:00:4201:27:5402:31:1903:47:4105:04:40.2505:04:40.25+01:42:119:136,5
17FRANKOWSKA Katarzyna 6527PRO366POZNAŃMasters K - 4017K 5000:00:0000:01:1101:31:5102:36:5903:55:3505:11:03.0505:11:03.05+01:48:349:256,4
18GRĘDA Elżbieta 6089OZIMEKMasters K - 4018K 5100:00:0000:00:4101:26:2702:21:2903:48:5705:11:15.1505:11:15.15+01:48:469:256,4
19ALEKSANDROWICZ Marlena 6193POZNANMasters K - 4019K 5500:00:0000:01:0901:34:5102:37:2603:59:5305:15:39.0005:15:39.00+01:53:109:336,3
20RÓLKA Mariola 6044BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters K - 4020K 5800:00:0000:00:5201:22:0503:55:3205:17:09.6505:17:09.65+01:54:409:366,2
21WALCZAK Małgorzata 6302PCH_RUNCHODZIEŻMasters K - 4021K 6100:00:0000:00:0501:22:1303:54:2705:18:47.3005:18:47.30+01:56:189:396,2
22STAROŃSKA Magdalena 6331WARSZAWAMasters K - 4022K 6400:00:0000:01:1101:34:1502:40:3603:58:1605:20:33.4005:20:33.40+01:58:049:426,2
23KOZŁOWSKA Anna 6168DĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4023K 6500:00:0000:00:3201:27:5603:58:3505:21:24.1505:21:24.15+01:58:559:446,2
24WÓJCIK Justyna 6219W POGONI ZA DUCHEMDOBROWA GORNICZAMasters K - 4024K 6600:00:0000:00:3201:27:5602:38:0203:58:3705:21:24.4505:21:24.45+01:58:559:446,2
25WOJSA Zdzisława 6542W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4025K 6700:00:0000:00:1501:25:0802:31:2203:52:4105:22:27.1005:22:27.10+01:59:589:466,1
26ŁUNKIEWICZ Jagna 6192EURO FILM FOLIE OKIENNEPOZNANMasters K - 4026K 6800:00:0000:01:0901:34:5002:37:4503:58:3205:22:55.6505:22:55.65+02:00:269:476,1
27JODŁOWSKA Ewa 6034BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZMasters K - 4027K 6900:00:0000:00:4301:28:0303:53:2905:24:08.6005:24:08.60+02:01:399:496,1
28KRAJCER Jolanta 6367JOLANTA KRAJCERGOLENIÓWMasters K - 4028K 7000:00:0000:00:1201:27:4402:37:5104:02:0805:25:58.9505:25:58.95+02:03:309:526,1
29STACHOWIAK Danuta 6274ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters K - 4029K 7200:00:0000:00:4501:36:3302:44:3604:06:2005:30:33.2505:30:33.25+02:08:0410:016,0
30LEWARTOWSKA Agnieszka 6508KTB KUNYPOZNANMasters K - 4030K 7400:00:0000:00:5901:29:5302:39:4504:04:5905:30:45.8505:30:45.85+02:08:1710:016,0
31SKIBA Anna 6473KB HARCOWNIKMIŁOSZYCEMasters K - 4031K 7500:00:0000:00:3901:35:5502:44:3104:03:4505:30:50.7505:30:50.75+02:08:2210:016,0
32MISZCZAK Katarzyna 6138MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 4032K 7600:00:0000:00:0301:27:0902:37:1704:06:5805:31:03.6005:31:03.60+02:08:3410:016,0
33SZYSZKA Agnieszka 6179OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4033K 7700:00:0000:00:2401:31:1102:39:0504:04:1505:31:37.6005:31:37.60+02:09:0810:026,0
34BIŃCZARSKA Monika 6039WŁOCŁAWEKMasters K - 4034K 7900:00:0000:00:2301:28:1702:38:1404:05:0505:33:29.1005:33:29.10+02:11:0010:065,9
35KOŃ Aleksandra 6104EKIPA LIPALIPAMasters K - 4035K 8300:00:0000:00:3401:33:4702:46:2604:21:2205:37:21.0005:37:21.00+02:14:5210:135,9
36GIDASZEWSKA Jolanta 6146LESZNOMasters K - 4036K 8500:00:0000:00:5401:42:4302:51:0304:10:2605:40:36.7505:40:36.75+02:18:0810:195,8
37KWIATKOWSKA Beata 6306CHOJNICEMasters K - 4037K 8600:00:0000:00:4801:35:3102:43:1504:12:4905:43:28.2505:43:28.25+02:20:5910:245,8
38SKRZĄTEK Anna 6358PRZYŁĘKIMasters K - 4038K 8700:00:0000:00:0301:31:2102:40:5804:10:4105:43:55.3505:43:55.35+02:21:2610:255,8
39BIAŁEK Kamila 6134ŁÓDŹMasters K - 4039K 9400:00:0000:00:2201:33:3902:43:3504:20:2505:52:33.2505:52:33.25+02:30:0410:415,6
40BALCERZAK Krysia 6017DROGA DO ULTRA / SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹMasters K - 4040K 9500:00:0000:00:2201:33:3702:43:0804:20:2405:52:33.4005:52:33.40+02:30:0410:415,6
41ŚMIECHOWSKA Malgorzata 6300ŚDS RECZRECZMasters K - 4041K 9600:00:0000:00:2401:36:3002:47:5004:13:4705:52:35.1005:52:35.10+02:30:0610:415,6
42JAZUKIEWICZ Ewa 6483EAZYMUT.PLWARSZAWAMasters K - 4042K 9800:00:0000:00:3101:40:3102:57:4004:18:5105:53:09.3505:53:09.35+02:30:4010:425,6
43ZIEMKOWSKA Monika 6435ŻARÓWMasters K - 4043K 9900:00:0000:00:3001:39:0802:47:3004:23:0005:53:20.6005:53:20.60+02:30:5110:425,6
44PYREK Iwona 6010WAŁCZMasters K - 4044K 10100:00:0000:01:1101:36:3102:56:2804:22:5105:54:48.5005:54:48.50+02:32:1910:455,6
45ZAKRZEWSKA Anna 6182JÓZEFOSŁAWMasters K - 4045K 10400:00:0000:00:0901:39:4802:57:5504:28:3805:57:25.1505:57:25.15+02:34:5610:495,5
46BARTKOWSKA Anna 6160ALSTOM KATOWICEKATOWICEMasters K - 4046K 10600:00:0000:00:1001:29:5102:43:4504:20:3306:06:02.6506:06:02.65+02:43:3311:055,4
47NOWAK Monika 6511KW POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4047K 10700:00:0000:00:4101:42:1002:59:4804:28:5106:06:28.8506:06:28.85+02:44:0011:065,4
48CHOMA Grażyna 6402PĘDZĄCE LENIWCEREPKIMasters K - 4048K 10800:00:0000:00:4101:38:4002:48:5204:29:3006:07:14.1506:07:14.15+02:44:4511:075,4
49MAGOCSY Helena 6213KRAKÓWMasters K - 4049K 10900:00:0000:00:5401:45:3802:59:1604:35:3806:07:48.0006:07:48.00+02:45:1911:085,4
50KOSTRZYŃSKA Ewa 6210KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMasters K - 4050K 11200:00:0000:00:5701:37:2804:27:2806:08:50.2006:08:50.20+02:46:2111:105,4
51REIJMERS Agnieszka 6376LEIDEN ATLETIEKOEGSTGEESTMasters K - 4051K 11300:00:0000:00:4801:49:5203:01:1804:30:5806:09:04.5006:09:04.50+02:46:3511:115,4
52DUBOWIK Anna 6532GOSTYŃMasters K - 4052K 11600:00:0000:00:3801:45:5303:02:4004:41:5106:18:18.7006:18:18.70+02:55:5011:275,2
53ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa 6183IZBICKO W BIEGUIZBICKOMasters K - 4053K 11700:00:0000:01:1301:49:0803:05:1104:46:1606:22:25.1006:22:25.10+02:59:5611:355,2
54PRZESTRZELSKA-HAAS Marta 6052BACKPACKING OKAPI TEAMWROCŁAWMasters K - 4054K 11900:00:0000:01:0601:45:2203:06:2704:35:2806:27:57.6506:27:57.65+03:05:2811:455,1
55TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK Anna 6283MOCNA GRUPA CEZARAKŁODZKOMasters K - 4055K 12000:00:0000:01:0101:54:3603:10:0704:47:3506:28:54.5506:28:54.55+03:06:2511:475,1
56GESS Magdalena 6077ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIÓWMasters K - 4056K 12400:00:0000:00:3901:40:5303:11:1104:51:0406:37:06.3506:37:06.35+03:14:3712:025,0
57WIZE-ZIELONKA Karolina 6014LEŚNE KUNYPOZNAŃMasters K - 4057K 12600:00:0000:00:5801:50:5103:11:1704:54:1706:43:13.1006:43:13.10+03:20:4412:134,9
58KNOBLOCH Ewa 6018LEŚNE KUNYWARSZAWAMasters K - 4058K 12700:00:0000:00:5801:50:5203:11:1404:53:4306:43:13.2006:43:13.20+03:20:4412:134,9
59CEITEL Lidia 6024POZNAŃMasters K - 4059K 12800:00:0000:01:0001:50:5303:11:2004:53:5406:43:13.2506:43:13.25+03:20:4412:134,9
60GRZELA Ilona 6140NIGHT RUNNERSOSTRÓW WLKPMasters K - 4060K 13200:00:0000:00:2301:44:3803:15:1004:54:2006:47:14.1006:47:14.10+03:24:4512:204,9
61MAZUR Ewelina 6460GLIWICEMasters K - 4061K 13500:00:0000:01:0102:05:3005:07:4806:57:05.9006:57:05.90+03:34:3712:384,7
Niesklasyfikowani
BEDLA Anna 6385JAWORZNOMasters K - 40DNF00:00:16 DNF01:36:32 DNF02:58:56 DNF04:58:04 DNF DNF DNF--
ANTKOWIAK-BRONOWICKA Agnieszka 6033DRUŻYNA SZPIKU, ŻÓŁW I ZAJĄCLESZNOMasters K - 40DNF00:00:49 DNF01:37:12 DNF02:45:10 DNF DNF DNF DNF--
JAWORSKA Agnieszka 6389WARSZAWAMasters K - 40DNF00:00:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 64 wynik(ów)