GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 546
Wystartowało : 467
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 453
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart Lądek
0.01km
A1
9km
Czernica
14km
D1
24km
Czas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1PETR Jiří 6448SALOMON/SUUNTOKOVALOVICEMasters M - 40 1M 300:00:0000:00:0100:43:5601:16:0101:57:2102:43:15.5002:43:15.50 4:5612,1
2PAZDAN Piotr 6076RUNNING TEAM NASTOPY.PL /140MINUT.PLKOWARYMasters M - 40 2M 1200:00:0000:00:0100:54:2301:34:5102:20:1703:11:34.0503:11:34.05+00:28:185:4810,3
3DYJAK Robert 6099TAMWORTH ATHLETIC CLUBSTRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 3M 1300:00:0000:00:0500:54:2101:34:5602:20:5403:11:53.7003:11:53.70+00:28:385:4810,3
4GURGUL Sebastian 6119AROMAT NÓGKRAKÓWMasters M - 40 4M 1500:00:0000:00:0300:56:2701:39:4802:31:0303:27:46.4003:27:46.40+00:44:306:179,5
5BANIAK Marcin 6412G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE/MŁYN TRAIL MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEMasters M - 40 5M 1800:00:0000:00:0100:54:3201:38:3802:29:4503:29:22.0503:29:22.05+00:46:066:209,5
6GAZDA Vítězslav 6188BENEŠOVSKÝ BĚŽECKÝ KLUB A TRENOVANIBEHU.CZDIVIŠOVMasters M - 40 6M 2000:00:0000:00:0400:54:2701:36:5702:30:1703:31:49.5503:31:49.55+00:48:346:259,3
7NIWIŃSKI Maciej 6324VEGAN ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWMasters M - 40 7M 2400:00:0000:00:0700:58:0401:43:0702:37:5303:40:42.7003:40:42.70+00:57:276:419,0
8KURZYŃSKI Piotr 6036TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLMasters M - 40 8M 3500:00:0000:00:0201:00:3001:45:4802:41:2203:48:00.0003:48:00.00+01:04:446:548,7
9KONRAD Artur 6466BRACIA TEAM ZAWIERCIEZAWIERCIEMasters M - 40 9M 4100:00:0000:00:0701:04:5601:51:1902:48:4603:50:42.8003:50:42.80+01:07:276:598,6
10LITKA Krzysztof 6439PZU SPORT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 10M 4300:00:0000:00:0301:01:3601:47:5602:44:0203:52:04.7003:52:04.70+01:08:497:018,5
11KUBLER Andrzej 6299MKL SZCZECINBEZRZECZEMasters M - 40 11M 4400:00:0000:00:0801:02:0701:50:3502:49:0103:52:07.9003:52:07.90+01:08:527:028,5
12KOŁODZIEJ Roman 6296KARŁOWICEMasters M - 40 12M 4500:00:0000:00:0001:01:2501:49:5202:46:5503:53:32.8503:53:32.85+01:10:177:048,5
13GESS Mariusz 6085CZUBY Z GOLENIOWAGOLENIÓWMasters M - 40 13M 4700:00:0000:00:1001:05:1101:54:1002:52:2203:54:06.8003:54:06.80+01:10:517:058,5
14BIAŁY Adam 6187PIERWOSZÓWMasters M - 40 14M 4800:00:0000:00:1401:05:1101:52:3002:50:1803:54:47.2003:54:47.20+01:11:317:068,4
15GRYGIEREK Roman 6060KLUB BIEGACZA FARTLEKGORZYCZKIMasters M - 40 15M 5600:00:0000:00:0201:00:2301:49:1802:48:5004:00:34.3004:00:34.30+01:17:187:178,2
16BARCAL Richard 6307DOS AMIGOSPRAGUEMasters M - 40 16M 6200:00:0000:00:0501:01:3901:50:2202:49:3504:07:25.5504:07:25.55+01:24:107:298,0
17CHODKIEWICZ Tomasz 6403W2 RUN TEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 17M 6600:00:0000:00:0301:05:1601:57:4603:00:3104:10:13.5004:10:13.50+01:26:587:347,9
18STELMACH Piotr 6506RK ATHLETICSWROCŁAWMasters M - 40 18M 7000:00:0000:00:0601:10:2302:05:2903:05:5704:12:25.7504:12:25.75+01:29:107:387,8
19KANIA Marian 6534LEDWOZIPARYBNIKMasters M - 40 19M 7100:00:0000:00:0801:08:1203:05:2404:13:00.8004:13:00.80+01:29:457:407,8
20BUĆKO Marcin 6411KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters M - 40 20M 7200:00:0000:00:0301:05:1501:58:2403:04:2004:13:07.5004:13:07.50+01:29:527:407,8
21SENTYSZ Robert 6495SENLABS.PLMYSLENICEMasters M - 40 21M 7400:00:0000:00:0301:13:4902:00:5003:10:0904:14:57.6504:14:57.65+01:31:427:437,8
22KURKA Adam 6266TARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 22M 7600:00:0000:00:1701:06:3101:55:0202:51:3304:15:22.2504:15:22.25+01:32:067:447,8
23ZĄBEK Łukasz 6289140MINUT.PLWROCŁAWMasters M - 40 23M 7800:00:0000:00:0501:05:1902:02:3203:06:0004:17:06.3004:17:06.30+01:33:507:477,7
24GMYREK Jacek 6178PAMIĄTKOWOMasters M - 40 24M 8200:00:0000:00:1001:10:5603:08:5504:19:11.3504:19:11.35+01:35:557:517,6
25BUDYCH Arek 6509WRONKIMasters M - 40 25M 8400:00:0000:00:4201:14:5902:08:3803:11:5004:21:22.3004:21:22.30+01:38:067:557,6
26KRZEMIŃSKI Marcin 6452LUBLJNMasters M - 40 26M 8600:00:0000:00:0401:03:5301:57:2103:18:0404:23:40.2004:23:40.20+01:40:247:597,5
27WOJTASIK Łukasz 6056AKTYWNY OSTRZESZÓWDORUCHÓWMasters M - 40 27M 8900:00:0000:00:1001:10:0702:06:3203:12:1204:25:13.7504:25:13.75+01:41:588:027,5
28KŁODA Dariusz 6084DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYMasters M - 40 28M 9100:00:0000:00:2001:11:5702:06:0203:10:2804:26:05.3504:26:05.35+01:42:498:037,4
29MORCINEK Marcin 6529BLUSZCZAWOJASZÓWKAMasters M - 40 29M 9200:00:0000:00:2601:09:4802:04:4703:13:3304:26:19.2504:26:19.25+01:43:038:047,4
30SZCZEPANIK Łukasz 6459MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWMasters M - 40 30M 9400:00:0000:00:5101:13:5202:08:0303:16:0204:26:29.9504:26:29.95+01:43:148:047,4
31HARASIMOWICZ Sławek 6065GOLENIÓWGOLENIÓWMasters M - 40 31M 9500:00:0000:00:3801:16:5902:12:3103:15:3704:26:38.9504:26:38.95+01:43:238:047,4
32TEKIELI Jerzy 6035TEKIELI FAMILYKŁODZKOMasters M - 40 32M 9600:00:0000:00:5601:14:1502:05:0803:09:2004:27:35.5504:27:35.55+01:44:208:067,4
33CZYŻ Leszek 6108FANTASTIC TEAMSKOCZÓWMasters M - 40 33M 9700:00:0000:00:4701:15:4503:15:4604:27:46.2004:27:46.20+01:44:308:067,4
34KOLAWA Piotr 6083TRENUJZNAMI.PLKOBIERZYCEMasters M - 40 34M 9800:00:0000:00:3501:13:3202:08:3403:14:5404:27:58.7004:27:58.70+01:44:438:077,4
35ŚPIEWAK Radosław 6148ZIELONA GÓRAMasters M - 40 35M 9900:00:0000:00:2901:16:5502:10:5603:15:1104:28:58.1504:28:58.15+01:45:428:097,4
36KUREK Tomasz 6348OPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICAMasters M - 40 36M 10100:00:0000:00:0201:14:4703:17:1104:30:48.5504:30:48.55+01:47:338:127,3
37SZCZESZEK Arkadiusz 6133ŻAGAŃMasters M - 40 37M 10200:00:0000:00:1601:10:4502:06:3803:15:5504:30:51.7504:30:51.75+01:47:368:127,3
38KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 6438ROCKY BALBOABUKOWIECMasters M - 40 38M 10400:00:0000:00:0301:03:5501:57:1603:18:0504:31:07.9504:31:07.95+01:47:528:127,3
39MAJCHER Marcin 64974TROKIETNICAMasters M - 40 39M 10700:00:0000:00:1801:07:5401:59:2403:13:0804:32:43.6004:32:43.60+01:49:288:157,3
40GONTKO Łukasz 6417JELENIA GÓRAMasters M - 40 40M 10900:00:0000:00:4601:19:1102:12:0603:23:0604:33:56.1504:33:56.15+01:50:408:187,2
41WOJCIESZYŃSKI Tomasz 6409BBL GORZÓWBACZYNAMasters M - 40 41M 11000:00:0000:00:1001:12:1202:08:2303:19:4104:34:03.8004:34:03.80+01:50:488:187,2
42DOMBROVSKIS Juris 6425SUPERVAROŅIMALTAMasters M - 40 42M 11300:00:0000:00:4601:17:1802:12:1803:22:0804:35:02.8504:35:02.85+01:51:478:207,2
43JÓŹWIAK Radoslaw 6203ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters M - 40 43M 11400:00:0000:00:3601:15:5402:09:3003:18:5004:35:15.0004:35:15.00+01:51:598:207,2
44ZUGAJ Robert 6433RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 44M 11600:00:0000:00:1501:12:4302:11:5803:20:2004:35:37.2004:35:37.20+01:52:218:217,2
45SZALENIEC Marcin 6054RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWMasters M - 40 45M 11700:00:0000:00:3301:20:2702:21:4903:29:1404:35:41.9004:35:41.90+01:52:268:217,2
46GUZIK Bartosz 6206NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 46M 11800:00:0000:00:0201:13:0902:09:0503:22:4004:37:23.4504:37:23.45+01:54:078:247,1
47JAKUSZEK Krzysztof 6184CEGIELNIA PIASKIPIASKIMasters M - 40 47M 11900:00:0000:00:2501:17:4002:13:4203:21:5004:37:55.8504:37:55.85+01:54:408:257,1
48JAKUSZEK Paweł 6176PGB SPORTOWA PACZKAPIASKIMasters M - 40 48M 12000:00:0000:00:2601:17:4002:13:3703:21:5604:37:56.1004:37:56.10+01:54:408:257,1
49GŁADECKI Sebastian 6416KĘSY TEAMSŁONAWYMasters M - 40 49M 12200:00:0000:00:1401:17:3702:13:5803:23:1004:38:01.6004:38:01.60+01:54:468:257,1
50MAJKA Jarek 6109SYNANDOJCIECSZCZECINMasters M - 40 50M 12600:00:0000:00:2701:12:4102:08:5203:20:0004:40:57.4004:40:57.40+01:57:418:307,0
51TYL Radosław 6009BIERZYCEMasters M - 40 51M 12900:00:0000:00:4101:15:1202:10:3203:21:0504:42:32.7504:42:32.75+01:59:178:337,0
52GAWRON Tomasz 6223LUBSKOMasters M - 40 52M 13000:00:0000:00:1701:14:3802:07:5803:14:3804:43:04.3504:43:04.35+01:59:488:347,0
53WALCZAK Piotr 6072SULECHÓWMasters M - 40 53M 13200:00:0000:00:5601:12:3902:07:4503:21:2904:43:30.8504:43:30.85+02:00:158:357,0
54FILUT Łukasz 6349POZNAŃMasters M - 40 54M 13300:00:0000:00:5901:14:5502:11:0703:20:4704:44:40.8504:44:40.85+02:01:258:377,0
55PITEK Tomasz 641342K PRO TEAMŚWIERCZYNIECMasters M - 40 55M 13800:00:0000:00:3601:17:3603:30:2804:49:00.2504:49:00.25+02:05:448:456,9
56HRYCAJ Mariusz 6059REBELLION OF FREE RUNERSOPOLEMasters M - 40 56M 13900:00:0000:00:0601:15:1603:30:2304:49:38.3504:49:38.35+02:06:228:466,8
57GRACZ Krzysztof 6455NADOLICE WIELKIEMasters M - 40 57M 14200:00:0000:00:2901:14:5202:13:0603:26:2504:51:01.2004:51:01.20+02:07:458:496,8
58WIŚNIEWSKI Mariusz 6432DĄBROWA NIEMODLIŃSKAMasters M - 40 58M 14300:00:0000:00:1301:16:4902:19:3203:32:4704:51:03.6004:51:03.60+02:07:488:496,8
59GAWROŃSKI Sebastian 6386WAŁBRZYCHMasters M - 40 59M 14900:00:0000:00:5101:21:4503:32:1204:52:06.3004:52:06.30+02:08:508:516,8
60CEITEL Maciej 6028POZNAŃMasters M - 40 60M 15000:00:0000:00:5801:28:1202:27:2303:38:0804:52:39.1004:52:39.10+02:09:238:526,8
61ZAŃKO Łukasz 6286EXPLORADORPOZNAŃMasters M - 40 61M 15100:00:0000:00:3501:29:2203:37:5204:53:15.5504:53:15.55+02:10:008:536,8
62SZACH Andrzej 648522KBPGLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 62M 15200:00:0000:00:1401:13:2902:19:0903:35:0604:53:17.5004:53:17.50+02:10:028:536,8
63CHOJNACKI Mikołaj 6319WARSAW RUN CLUBWARSZAWAMasters M - 40 63M 15300:00:0000:01:1001:22:1703:39:4304:53:36.1504:53:36.15+02:10:208:536,7
64CHILIMONIUK Mariusz 6240WROCŁAWMasters M - 40 64M 15600:00:0000:01:0301:28:3202:28:5003:41:0304:54:52.8504:54:52.85+02:11:378:566,7
65LISEK Janusz 6066TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLMasters M - 40 65M 16100:00:0000:00:2501:13:0402:09:0803:27:5504:56:45.5004:56:45.50+02:13:308:596,7
66MATUSZCZYK Paweł 6479GRYFICEMasters M - 40 66M 16200:00:0000:00:2401:16:0602:16:2103:39:1004:57:00.6004:57:00.60+02:13:459:006,7
67ZAWADZIŃSKI Maciej 6209NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 67M 16400:00:0000:00:0201:15:5503:33:1004:57:06.2504:57:06.25+02:13:509:006,7
68MIKRUT Paweł 6538WROCŁAWMasters M - 40 68M 16900:00:0000:00:4201:24:3602:25:3603:41:1904:58:45.6504:58:45.65+02:15:309:036,6
69MOKRZYŃSKI Marcin 6421KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 69M 17000:00:0000:00:5001:20:0402:26:0303:44:5904:59:00.2504:59:00.25+02:15:449:036,6
70OLEŃCZUK Tomasz 6030TT SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 70M 17200:00:0000:00:4501:30:2903:43:5604:59:06.4504:59:06.45+02:15:509:036,6
71KOROSTYŃSKI Damian 6392KRAKÓWMasters M - 40 71M 17600:00:0000:00:5101:18:2302:17:1003:30:2105:00:23.7505:00:23.75+02:17:089:066,6
72WANKIEWICZ Krzysztof 6194JELCZ-LASKOWICEMasters M - 40 72M 18000:00:0000:00:4001:21:5602:22:4803:42:4205:01:54.2005:01:54.20+02:18:389:086,6
73GRZYB Krzysztof 6195KLUB BIEGACZA EUROPOZNAŃMasters M - 40 73M 18100:00:0000:01:1501:31:4203:45:5605:01:56.3505:01:56.35+02:18:409:086,6
74KRÓLICKI Konrad 6450STG WARSZAWAWARSZAWAMasters M - 40 74M 18500:00:0000:00:1401:17:4402:22:1203:39:1305:04:29.3505:04:29.35+02:21:139:136,5
75MICHALSKI Grzegorz 6350CAFFEDELMONDOWROCŁAWMasters M - 40 75M 18900:00:0000:01:1701:23:2702:23:4103:41:1305:05:53.6505:05:53.65+02:22:389:166,5
76KMIECIK Jakub 6290TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKAŹMIERZMasters M - 40 76M 19200:00:0000:00:1801:15:5202:16:1803:33:0405:08:14.6505:08:14.65+02:24:599:206,4
77STRYCZNIEWICZ Krzysztof Stryczniewicz 6525555WROCŁAWMasters M - 40 77M 19500:00:0000:00:5401:28:5402:29:2003:51:0505:08:44.4505:08:44.45+02:25:289:216,4
78SOBAŃSKI Roman 6327TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 78M 19600:00:0000:00:1801:23:4303:43:0005:09:15.1505:09:15.15+02:25:599:226,4
79SUSZCZYNSKI Krzysztof 6096RUNNERS TEAM NYSA/ LUCEK PAZUR TEAMNYSAMasters M - 40 79M 20200:00:0000:00:4401:24:4002:28:1803:48:5105:12:25.9005:12:25.90+02:29:109:286,3
80IWACHÓW Sławomir 6544MXTECH KWIDZYNKWIDZYNMasters M - 40 80M 20300:00:0000:00:4201:30:1002:36:0303:56:0005:12:35.9505:12:35.95+02:29:209:286,3
81LEWICKI Tomasz 6159CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCEMasters M - 40 81M 20400:00:0000:00:3601:27:2002:28:3903:50:0205:12:55.7505:12:55.75+02:29:409:286,3
82CIENIUCH Piotr 6333POZNAŃMasters M - 40 82M 20700:00:0000:01:0301:33:0502:33:1303:51:1805:13:36.3005:13:36.30+02:30:209:306,3
83SZWACZKA Sebastian 6419BW BIEGOWY WARIATWARSZAWAMasters M - 40 83M 20800:00:0000:00:4301:29:5702:37:0903:56:2005:14:38.4505:14:38.45+02:31:229:326,3
84PRUSZCZYŃSKI Piotr 6126WROCŁAWMasters M - 40 84M 20900:00:0000:00:3301:22:0702:31:3903:51:1305:14:50.2005:14:50.20+02:31:349:326,3
85ŁĘKAWA Sebastian 6023140MINUT.PLWROCŁAWMasters M - 40 85M 21000:00:0000:00:3601:23:4002:32:1003:50:4605:15:05.2005:15:05.20+02:31:499:326,3
86SPYCHAŁA Maciej 6248WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIMasters M - 40 86M 21300:00:0000:00:2901:32:3402:39:4903:56:3105:16:12.6505:16:12.65+02:32:579:346,3
87RZESZOWSKI Tomasz 6323MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters M - 40 87M 22000:00:0000:00:0201:19:4902:24:1403:48:0605:18:24.8505:18:24.85+02:35:099:386,2
88MICHALSKI Tomasz 6120BOLESŁAWIECMasters M - 40 88M 22300:00:0000:00:4601:28:1102:29:5903:53:4705:18:38.2505:18:38.25+02:35:229:396,2
89KACZMARCZYK Bogdan 6267KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 89M 22400:00:0000:00:3701:27:1603:47:3605:18:46.8505:18:46.85+02:35:319:396,2
90WALCZAK Tomasz 6303PCH_RUNCHODZIEŻMasters M - 40 90M 22500:00:0000:00:0301:22:1302:23:3503:54:2805:18:47.3005:18:47.30+02:35:319:396,2
91SZELĄGIEWICZ Piotr 6355WROCŁAWMasters M - 40 91M 22700:00:0000:00:3001:24:1402:25:5403:50:1005:18:55.0005:18:55.00+02:35:399:396,2
92STĘPIEŃ Łukasz 6328JKS SALAMANDRAJAWORMasters M - 40 92M 22800:00:0000:00:2601:16:1202:25:5003:58:5705:19:06.5505:19:06.55+02:35:519:406,2
93LERCH Krzysztof 6387OBROWOMasters M - 40 93M 22900:00:0000:00:1201:19:1602:22:2003:49:0305:20:04.7505:20:04.75+02:36:499:416,2
94LEWANDOWSKI Leszek 6354POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAMasters M - 40 94M 23000:00:0000:00:2501:31:1302:37:5803:55:4505:20:10.1505:20:10.15+02:36:549:426,2
95MROZIŃSKI Marcin 6407SPORT GENERATION TEAMBIENIEWICEMasters M - 40 95M 23100:00:0000:00:2001:26:3803:53:3005:21:33.4505:21:33.45+02:38:179:446,2
96GROCHAŁA Wojciech 6167ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEGRĘBOCICEMasters M - 40 96M 23300:00:0000:02:2001:33:0403:57:3205:24:02.8505:24:02.85+02:40:479:496,1
97MATUSZAK Krzysztof 6088TRIGYM SZCZECIN/MATUSZAK TEAMSZCZECINMasters M - 40 97M 23400:00:0000:01:0501:26:3602:31:5803:54:5305:24:07.0505:24:07.05+02:40:519:496,1
98ŚNIEGOCKI Pawel 62314T/TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGORNEMasters M - 40 98M 23500:00:0000:00:1701:18:2502:24:3203:50:5905:24:31.6505:24:31.65+02:41:169:506,1
99BUŁANCIŃSKI Filip 6543STRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 99M 23600:00:0000:00:3101:27:1003:58:0305:24:42.2505:24:42.25+02:41:269:506,1
100JASKÓŁKA Rafał 6174VENUS - BRUKDOBRAMasters M - 40 100M 23700:00:0000:00:2901:30:2902:33:0103:54:3005:25:27.8505:25:27.85+02:42:129:516,1
101KOSTYK Grzegorz 6115CHOJNÓWMasters M - 40 101M 24000:00:0000:00:2501:28:3102:34:1103:58:4705:26:44.5005:26:44.50+02:43:299:546,1
102ZIMOŃ Adam 6325INTEGRUM BROKERWROCŁAWMasters M - 40 102M 24100:00:0000:00:4601:29:2002:34:0803:57:0305:27:51.4505:27:51.45+02:44:359:566,0
103BOMBA Tomasz 6242PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 103M 24800:00:0000:00:3501:26:2902:40:1604:04:5005:33:29.6505:33:29.65+02:50:1410:065,9
104SZMATLOCH Maciek 6343RETROBAJTELKATOWICEMasters M - 40 104M 25200:00:0000:00:2901:36:4802:47:3504:11:0305:35:08.0005:35:08.00+02:51:5210:095,9
105PIOTROWSKI Mariusz 6344PIEROŃSKIE HANYSYCHORZÓWMasters M - 40 105M 25300:00:0000:00:2801:36:2602:47:0004:10:5605:35:10.7505:35:10.75+02:51:5510:095,9
106KRZEMIEŃ Bartosz 6356KATOWICEMasters M - 40 106M 25900:00:0000:00:2801:36:3702:47:0504:10:5905:39:26.4005:39:26.40+02:56:1010:175,8
107BARSZCZEWSKI Sebastian 6359BYDGOSZCZMasters M - 40 107M 26000:00:0000:01:0801:32:3502:41:0204:10:4005:43:12.8505:43:12.85+02:59:5710:245,8
108KALIŃSKI Krzysztof 6127GRODKÓWMasters M - 40 108M 26100:00:0000:00:3901:26:0702:36:2604:06:5305:43:44.8505:43:44.85+03:00:2910:245,8
109RZYSZKIEWICZ Tomasz 6398PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIMasters M - 40 109M 26400:00:0000:00:4201:38:3602:50:1504:29:2905:47:42.5505:47:42.55+03:04:2710:325,7
110JACZEWSKI Arkadiusz 6316ZABRZEMasters M - 40 110M 26500:00:0000:00:5201:28:2202:41:4904:13:3205:47:47.7005:47:47.70+03:04:3210:325,7
111WENCEL Jaroslaw 6279EXPLORADORDOPIEWIECMasters M - 40 111M 26600:00:0000:00:3501:29:2302:31:1504:09:5105:48:30.1005:48:30.10+03:05:1410:335,7
112ZASADA Michał 6395NULLDOMASŁAWMasters M - 40 112M 26700:00:0000:00:3601:42:0202:55:2504:16:5805:48:38.2005:48:38.20+03:05:2210:335,7
113OZIMINA Hubert 6261OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 113M 26900:00:0000:01:1301:34:1702:44:4404:09:1405:49:05.9005:49:05.90+03:05:5010:345,7
114BRONOWICKI Jarosław 6040DRUŻYNA SZPIKU, ŻÓŁW I ZAJĄCLESZNOMasters M - 40 114M 27000:00:0000:00:4901:37:1102:45:0404:36:0405:49:27.4505:49:27.45+03:06:1110:355,7
115KISIAŁA Filip 6114TATA WOJTUSIA <3KRAKÓWMasters M - 40 115M 27200:00:0000:00:5401:27:2002:34:2204:07:0805:49:44.4505:49:44.45+03:06:2810:355,7
116DOBOSZ Leszek 6520POZNAŃMasters M - 40 116M 27500:00:0000:01:1301:36:4902:52:5204:21:3705:52:46.4005:52:46.40+03:09:3010:415,6
117MIKLER Marcin 6117PRUDNIKMasters M - 40 117M 27800:00:0000:00:2201:36:3502:46:3604:18:2805:53:12.7005:53:12.70+03:09:5710:425,6
118NOWAK Filip 6130NIGHT RUNNERSKALISZMasters M - 40 118M 28000:00:0000:00:5501:35:5302:47:5704:21:4505:53:57.7505:53:57.75+03:10:4210:435,6
119WĄSIK Krzysztof 6285KATOWICEMasters M - 40 119M 28400:00:0000:00:2301:27:2304:11:4105:58:05.0505:58:05.05+03:14:4910:515,5
120CHABŁO Daniel 6198ZAWIERCIEMasters M - 40 120M 28600:00:0000:00:3501:30:5702:51:2904:24:5605:59:47.3505:59:47.35+03:16:3110:545,5
121JÓZEF Marek 6269KATOWICEMasters M - 40 121M 28800:00:0000:00:1901:26:5702:53:1104:28:1706:00:47.1506:00:47.15+03:17:3110:555,5
122MRÓZ Dariusz 6408MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOMasters M - 40 122M 29200:00:0000:00:2801:31:2402:44:0004:17:5306:06:26.7006:06:26.70+03:23:1111:065,4
123FISZ Radosław 6535GDAŃSKMasters M - 40 123M 29300:00:0000:01:0501:29:3602:45:2304:27:4806:06:41.7006:06:41.70+03:23:2611:065,4
124MAJERSKI Michał 6218KRAKÓWMasters M - 40 124M 29400:00:0000:00:5501:45:3902:59:2704:35:3906:07:48.0006:07:48.00+03:24:3211:085,4
125FRĄCZEK Michał 6045BRONOWICE TEZ BIEGAJĄ BTBKRAKÓWMasters M - 40 125M 29500:00:0001:34:5402:57:0904:33:0306:08:14.0006:08:14.00+03:24:5811:095,4
126ROGOŹNICKI Paweł 6086#ZALINIAMETYLUBINMasters M - 40 126M 29600:00:0000:00:3401:30:2302:40:4504:24:3606:10:00.8506:10:00.85+03:26:4511:125,4
127NIKOLAJUK Robert 6191OLSZTYNMasters M - 40 127M 29700:00:0000:01:5901:51:4103:09:4904:49:5806:15:03.6506:15:03.65+03:31:4811:215,3
128RUDNO-RUDZINSKI Grzegorz 6521WROCŁAWMasters M - 40 128M 29800:00:0000:00:2001:16:4802:19:2803:49:1806:15:24.9506:15:24.95+03:32:0911:225,3
129KORNAŚ Marcin 6032GÓRYLASYLASKÓWKAMasters M - 40 129M 30000:00:0000:01:0701:35:4302:54:1904:35:3506:16:39.6506:16:39.65+03:33:2411:245,3
130FIKTUS Paweł 6172ŁÓDŹMasters M - 40 130M 30200:00:0000:00:4901:30:0002:39:2904:32:0506:17:33.6506:17:33.65+03:34:1811:265,2
131MARTYNIAK Rafał 6144KĘTYMasters M - 40 131M 30400:00:0000:00:5301:27:5002:38:0504:33:2906:18:08.9006:18:08.90+03:34:5311:275,2
132BEKAS Jedrzej 6011NIGHT RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 132M 30500:00:0000:01:0301:45:0603:06:0204:41:5006:25:38.9006:25:38.90+03:42:2311:415,1
133BALNER Sebastian 6069-JAWORZNOMasters M - 40 133M 30800:00:0000:00:0701:25:2302:50:4104:39:5906:33:25.1006:33:25.10+03:50:0911:555,0
134TARASZKIEWICZ Krzysztof 6004KWIELICEMasters M - 40 134M 30900:00:0000:00:4901:39:1303:08:2704:47:0206:34:16.3006:34:16.30+03:51:0011:565,0
135GRZESIAK Rafał 6008EMERYTGŁOGÓWMasters M - 40 135M 31000:00:0000:00:4901:39:1403:08:2504:47:0306:34:16.7006:34:16.70+03:51:0111:565,0
136FIKSA Radosław 6361KAŹMIERZMasters M - 40 136M 31500:00:0000:00:2701:44:4203:08:5804:50:2206:57:00.3006:57:00.30+04:13:4412:384,7
Niesklasyfikowani
MOCZEK Tomasz 6366CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 DNF00:00:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KNOBLOCH Tomasz 6022THE PINDOLSWARSZAWAMasters M - 40 DNF00:00:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 138 wynik(ów)