GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 546
Wystartowało : 467
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 453
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart Lądek
0.01km
A1
9km
Czernica
14km
D1
24km
Czas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KOWALEWSKA Elżbieta 6332EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECMasters K - 401K 100:00:0000:57:5001:39:5702:29:5503:22:28.7003:22:28.70 6:089,8
2PASTOROVA Petra 6545CESKA REPUBLIKAMasters K - 402K 200:00:0000:00:0100:54:0701:35:5202:26:2603:29:26.8503:29:26.85+00:06:586:209,5
3MARKOVÁ Barbora 6369HORNÍ ČERMNÁSenior I K - 201K 300:00:0000:00:1300:59:3701:42:4502:35:2603:30:13.0003:30:13.00+00:07:446:229,4
4STELMACH Dominika 6426WARSZAWAMasters K - 403K 400:00:0000:00:0101:11:5501:52:3402:40:1403:32:12.8003:32:12.80+00:09:446:259,3
5SZCZEPANIAK Angelika 6499ALPIN SPORT TEAMRĄBIEŃMasters K - 404K 500:00:0000:00:0301:00:1701:45:3902:36:2203:33:27.4003:33:27.40+00:10:586:289,3
6ANDRUSZKÓW Aleksandra 6478WOSIEK TEAMTRZEBNICASenior I K - 202K 600:00:0000:00:1101:02:0501:46:3302:41:1403:41:18.7503:41:18.75+00:18:506:428,9
7GARGAS Ewa 6186TEAM PRZEDWOJEWSKILONDYNSenior II K - 301K 700:00:0000:00:2201:04:4301:53:0102:46:0903:48:36.1503:48:36.15+00:26:076:558,7
8STACHURSKA Ilona 6505KUGUAR XTREME RUNNERSPRUSZKÓWSenior II K - 302K 800:00:0001:05:0901:57:0502:47:3103:54:38.5503:54:38.55+00:32:097:068,4
9ADAMCZYK Emanuela 6500#BIEGIEMWLASPOZNAŃSenior I K - 203K 900:00:0000:00:0901:05:0901:53:1802:51:5903:56:43.5503:56:43.55+00:34:147:108,4
10GUTRAL Magdalena 6049WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMasters K - 405K 1000:00:0001:05:0701:53:2402:53:4003:58:57.8003:58:57.80+00:36:297:148,3
11WALCZAK Adela 6112TRAIL IS OUR WAY TEAMŁÓDŹSenior II K - 303K 1100:00:0000:00:0801:10:0602:05:5402:57:4203:59:15.6003:59:15.60+00:36:467:158,3
12URBAN Iwona 641842K PRO TEAMTYCHYMasters K - 406K 1200:00:0000:00:3401:10:2901:59:1702:56:2904:02:47.4004:02:47.40+00:40:187:218,2
13BIENIEK-UGNIEWSKA Joanna 6217SUNFIT STUDIONOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters K - 407K 1300:00:0000:00:0501:08:1001:58:4702:59:1804:05:45.5004:05:45.50+00:43:167:268,1
14JASZCZAK Bogna 6400LESZNOSenior I K - 204K 1400:00:0000:00:1501:07:5601:58:1902:58:4904:06:47.2504:06:47.25+00:44:187:288,0
15KRAKOVSKA Michaela 6488MOLALAPRODUCTION.COMFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍSenior I K - 205K 1500:00:0000:00:0701:08:0601:59:1203:00:0304:09:46.4504:09:46.45+00:47:177:347,9
16SZOSTAK Anna 6277UKS OLIMPIA ZABRZEZABRZESenior II K - 304K 1600:00:0000:00:0601:12:3402:04:2903:03:0004:11:04.7004:11:04.70+00:48:367:367,9
17GÓRNA Anita 6312LPP TEAMKRAKÓWSenior II K - 305K 1700:00:0000:00:0301:10:0802:02:5503:08:1704:12:01.8004:12:01.80+00:49:337:387,9
18ŻYCHSKA Anna 6512POZNAŃSenior II K - 306K 1800:00:0000:00:0801:05:3501:57:1203:01:1904:13:29.1504:13:29.15+00:51:007:407,8
19BIAŁA Weronika 6268WROCŁAWSenior II K - 307K 1900:00:0000:00:2201:10:2502:03:5403:04:4104:14:22.9504:14:22.95+00:51:547:427,8
20PACIOREK Ewa 6445KOBIETA BIEGAMARKISenior II K - 308K 2000:00:0001:09:3502:03:4303:07:0104:14:25.2004:14:25.20+00:51:567:427,8
21PLEWA Katarzyna 6204STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 309K 2100:00:0000:00:0801:07:5302:01:2403:05:1904:15:46.9004:15:46.90+00:53:187:457,7
22FRYCA Karolina 6530TORUŃSenior II K - 3010K 2200:00:0000:00:0501:10:4602:04:5403:09:4304:16:56.5004:16:56.50+00:54:277:477,7
23WINNIK Ela 6295MROWINOSenior II K - 3011K 2300:00:0000:00:0901:10:5602:03:0003:08:5404:19:11.3004:19:11.30+00:56:427:517,6
24AUGUSTYNIAK Małgorzata 6517ŁÓDŹMasters K - 408K 2400:00:0000:00:0501:10:0502:04:2403:08:3304:21:08.0004:21:08.00+00:58:397:547,6
25RUDOLFOVÁ Tereza 6458TEAM BLACK HILL/ LAWI /MONTURAČERVENÝ KOSTELECSenior II K - 3012K 2500:00:0000:00:0201:40:3202:26:4103:23:0804:21:54.2504:21:54.25+00:59:257:567,6
26LEHMANN Monika 6016SKOKISenior I K - 206K 2600:00:0000:00:0901:10:3002:03:1803:09:5404:22:41.4504:22:41.45+01:00:127:577,5
27DEMUSZ Natalia 6122WROCLAWSenior II K - 3013K 2700:00:0000:01:0601:14:3003:11:5604:23:11.8504:23:11.85+01:00:437:587,5
28WÓJCIK Karolina 6523KRAKÓWSenior II K - 3014K 2800:00:0000:00:0801:12:4902:08:1903:11:5804:23:40.5004:23:40.50+01:01:117:597,5
29HLAVÁČOVÁ Eva 6490KRNOVMasters K - 409K 2900:00:0000:00:1301:10:4402:05:2403:12:4704:29:32.5504:29:32.55+01:07:038:107,3
30CĄKAŁA Zuzanna 6301ZAŁOGA GÓRSKALUBINSenior II K - 3015K 3000:00:0000:01:0301:07:5801:56:4803:20:1504:34:42.0004:34:42.00+01:12:138:197,2
31PYZIK Ewa 6390MATNER RUNNING TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEMasters K - 4010K 3100:00:0000:01:0501:22:3203:26:4204:34:47.2504:34:47.25+01:12:188:197,2
32SZALENIEC Joanna 6053RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWMasters K - 4011K 3200:00:0000:00:3101:20:2802:21:5203:29:1604:35:41.1504:35:41.15+01:13:128:217,2
33GUZIK Joanna 6207NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 3016K 3300:00:0000:00:0101:10:3602:09:0103:22:4004:37:22.3504:37:22.35+01:14:538:247,1
34DUDA Monika 6484RAZ SZCZECINSZCZECINMasters K - 4012K 3400:00:0000:00:1001:12:4702:10:5003:21:3604:38:22.2504:38:22.25+01:15:538:267,1
35KRUPIŃSKA Andżelika 6189AKTYWNI RAZEM/ BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYSenior II K - 3017K 3500:00:0000:00:1701:13:3902:12:1103:22:0504:38:25.2004:38:25.20+01:15:568:267,1
36DĄBKIEWICZ Dominika 6121NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4013K 3600:00:0000:00:5301:19:1003:26:2604:40:24.9504:40:24.95+01:17:568:297,1
37KARPIŃSKA Barbara 6383RUNNERS TEAM NYSAOTMUCHÓWSenior II K - 3018K 3700:00:0000:00:3001:19:3203:26:1304:40:32.0504:40:32.05+01:18:038:307,1
38WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 6519KOŁOBRZEGWeteran K - 501K 3800:00:0000:00:0701:15:0702:12:0203:23:1904:44:37.1504:44:37.15+01:22:088:377,0
39SYNOWIEC Katarzyna 6447BYSTRZYCA KŁODZKASenior I K - 207K 3900:00:0000:00:4701:29:5502:29:4703:42:3804:56:37.1504:56:37.15+01:34:088:596,7
40WALKOWIAK Dominika 6381#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II K - 3019K 4000:00:0000:00:5601:26:5503:39:2204:58:56.7504:58:56.75+01:36:289:036,6
41DROŻYŃSKA Iwona 6094LUCEK PAZUR TEAMNYSASenior II K - 3020K 4100:00:0000:00:4401:25:1803:47:2104:59:50.3004:59:50.30+01:37:219:056,6
42WENTYKIER Beata 6098POMYŁKA TEAMPIASECZNOMasters K - 4014K 4200:00:0000:00:0901:14:4903:40:0605:03:13.4005:03:13.40+01:40:449:116,5
43SZAL Małgorzata 6453TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJSenior II K - 3021K 4300:00:0000:01:0701:29:0603:49:1405:03:30.9505:03:30.95+01:41:029:116,5
44JAGŁA Ewelina 6141DĘBNOSenior II K - 3022K 4400:00:0000:01:0101:29:4003:48:0405:04:23.5005:04:23.50+01:41:549:136,5
45KORALEWSKA Edyta 6058PRUDNIKMasters K - 4015K 4500:00:0000:01:1101:27:4003:46:4805:04:31.5005:04:31.50+01:42:029:136,5
46GRAU Joanna 6540KWIDZYN BIEGAKWIDZYNMasters K - 4016K 4600:00:0000:00:4201:27:5402:31:1903:47:4105:04:40.2505:04:40.25+01:42:119:136,5
47PAWLUK Anna 6205WAWRZYNTEAMŻŁOBIZNASenior II K - 3023K 4700:00:0000:00:2901:24:1503:48:0405:05:39.7005:05:39.70+01:43:119:156,5
48ŻYLIŃSKA Agnieszka 6526555DĄBRÓWKASenior II K - 3024K 4800:00:0000:00:5401:28:5102:29:5303:51:0605:08:43.9005:08:43.90+01:46:159:216,4
49ZAJKOWSKA Ewa 6131VEGE RUNNERSZGORZAŁASenior II K - 3025K 4900:00:0000:01:1401:29:2602:32:2303:48:4805:09:45.0005:09:45.00+01:47:169:236,4
50FRANKOWSKA Katarzyna 6527PRO366POZNAŃMasters K - 4017K 5000:00:0000:01:1101:31:5102:36:5903:55:3505:11:03.0505:11:03.05+01:48:349:256,4
51GRĘDA Elżbieta 6089OZIMEKMasters K - 4018K 5100:00:0000:00:4101:26:2702:21:2903:48:5705:11:15.1505:11:15.15+01:48:469:256,4
52BESTRZYŃSKA Joanna 6496CZŁAPAK ROBAKOWOROBAKOWOWeteran K - 502K 5200:00:0000:00:3301:27:1902:28:4603:50:4205:12:18.7505:12:18.75+01:49:509:276,3
53SZCZOTKA Katarzyna 6092POZNAŃSenior I K - 208K 5300:00:0000:00:1701:26:5002:31:3403:52:3905:12:53.6505:12:53.65+01:50:249:286,3
54KWIATKOWSKA Dominika 6329MOCNA GRUPA CEZARAOPOLESenior I K - 209K 5400:00:0000:01:0301:31:2502:35:2103:55:3005:14:05.3005:14:05.30+01:51:369:316,3
55ALEKSANDROWICZ Marlena 6193POZNANMasters K - 4019K 5500:00:0000:01:0901:34:5102:37:2603:59:5305:15:39.0005:15:39.00+01:53:109:336,3
56ROBAKOWSKA Joanna 6190NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3026K 5600:00:0000:00:5101:31:2402:36:1503:55:3105:16:34.3505:16:34.35+01:54:059:356,3
57ZIELEŃ-PUSZCZECKA Marta 6444WROCŁAWSenior II K - 3027K 5700:00:0000:00:5501:32:3602:39:0703:56:2905:16:34.4505:16:34.45+01:54:059:356,3
58RÓLKA Mariola 6044BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters K - 4020K 5800:00:0000:00:5201:22:0503:55:3205:17:09.6505:17:09.65+01:54:409:366,2
59OCZKOWICZ Beata 6304MOCNA GRUPA CEZARASADKÓWSenior II K - 3028K 5900:00:0000:01:0301:34:0102:41:3803:57:3005:17:38.5505:17:38.55+01:55:099:376,2
60KĘDZIORA Alicja 6481BOGDANIECSenior II K - 3029K 6000:00:0000:00:1701:31:2803:57:1505:18:37.8505:18:37.85+01:56:099:396,2
61WALCZAK Małgorzata 6302PCH_RUNCHODZIEŻMasters K - 4021K 6100:00:0000:00:0501:22:1303:54:2705:18:47.3005:18:47.30+01:56:189:396,2
62MATKOWSKA Martyna 6441POLCZYN-ZDROJSenior II K - 3030K 6200:00:0000:01:1401:29:2602:32:1903:48:4905:19:21.2005:19:21.20+01:56:529:406,2
63KĘDZIORA Karolina 6533POZNAŃSenior I K - 2010K 6300:00:0000:00:1801:31:2802:40:0903:57:1605:19:57.6005:19:57.60+01:57:289:416,2
64STAROŃSKA Magdalena 6331WARSZAWAMasters K - 4022K 6400:00:0000:01:1101:34:1502:40:3603:58:1605:20:33.4005:20:33.40+01:58:049:426,2
65KOZŁOWSKA Anna 6168DĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4023K 6500:00:0000:00:3201:27:5603:58:3505:21:24.1505:21:24.15+01:58:559:446,2
66WÓJCIK Justyna 6219W POGONI ZA DUCHEMDOBROWA GORNICZAMasters K - 4024K 6600:00:0000:00:3201:27:5602:38:0203:58:3705:21:24.4505:21:24.45+01:58:559:446,2
67WOJSA Zdzisława 6542W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4025K 6700:00:0000:00:1501:25:0802:31:2203:52:4105:22:27.1005:22:27.10+01:59:589:466,1
68ŁUNKIEWICZ Jagna 6192EURO FILM FOLIE OKIENNEPOZNANMasters K - 4026K 6800:00:0000:01:0901:34:5002:37:4503:58:3205:22:55.6505:22:55.65+02:00:269:476,1
69JODŁOWSKA Ewa 6034BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZMasters K - 4027K 6900:00:0000:00:4301:28:0303:53:2905:24:08.6005:24:08.60+02:01:399:496,1
70KRAJCER Jolanta 6367JOLANTA KRAJCERGOLENIÓWMasters K - 4028K 7000:00:0000:00:1201:27:4402:37:5104:02:0805:25:58.9505:25:58.95+02:03:309:526,1
71MAKOWCZYNSKA Agata 6493OBORYGENIWILCZYNSenior II K - 3031K 7100:00:0000:01:1401:33:5402:41:3204:01:3305:28:16.0505:28:16.05+02:05:479:566,0
72STACHOWIAK Danuta 6274ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters K - 4029K 7200:00:0000:00:4501:36:3302:44:3604:06:2005:30:33.2505:30:33.25+02:08:0410:016,0
73WILCZEK Małgorzata 6233RAJSPORT ACTIVEPABIANICESenior II K - 3032K 7300:00:0000:00:5701:36:1902:44:1004:04:4705:30:34.0505:30:34.05+02:08:0510:016,0
74LEWARTOWSKA Agnieszka 6508KTB KUNYPOZNANMasters K - 4030K 7400:00:0000:00:5901:29:5302:39:4504:04:5905:30:45.8505:30:45.85+02:08:1710:016,0
75SKIBA Anna 6473KB HARCOWNIKMIŁOSZYCEMasters K - 4031K 7500:00:0000:00:3901:35:5502:44:3104:03:4505:30:50.7505:30:50.75+02:08:2210:016,0
76MISZCZAK Katarzyna 6138MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 4032K 7600:00:0000:00:0301:27:0902:37:1704:06:5805:31:03.6005:31:03.60+02:08:3410:016,0
77SZYSZKA Agnieszka 6179OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4033K 7700:00:0000:00:2401:31:1102:39:0504:04:1505:31:37.6005:31:37.60+02:09:0810:026,0
78ANUSZ Roksana 6430IMBRAMOWICESenior II K - 3033K 7800:00:0000:00:3001:31:0104:01:4605:31:57.2005:31:57.20+02:09:2810:036,0
79BIŃCZARSKA Monika 6039WŁOCŁAWEKMasters K - 4034K 7900:00:0000:00:2301:28:1702:38:1404:05:0505:33:29.1005:33:29.10+02:11:0010:065,9
80RATAJCZAK Karolina 6097ZIELONA GÓRASenior I K - 2011K 8000:00:0000:00:3301:36:1102:44:4904:09:4905:33:59.3005:33:59.30+02:11:3010:075,9
81JAKUBOWSKA Kamila 6262KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIASenior II K - 3034K 8100:00:0000:00:3001:27:2802:38:4504:01:4605:35:23.8505:35:23.85+02:12:5510:095,9
82PATELSKA Katarzyna 6422ŁOSINIECSenior II K - 3035K 8200:00:0000:00:3001:27:2802:38:5504:01:5105:35:31.9505:35:31.95+02:13:0310:105,9
83KOŃ Aleksandra 6104EKIPA LIPALIPAMasters K - 4035K 8300:00:0000:00:3401:33:4702:46:2604:21:2205:37:21.0005:37:21.00+02:14:5210:135,9
84GRĄDZKA Marianna 6171ŁÓDŹSenior I K - 2012K 8400:00:0000:00:5701:29:2502:40:2704:15:0205:38:54.5005:38:54.50+02:16:2510:165,8
85GIDASZEWSKA Jolanta 6146LESZNOMasters K - 4036K 8500:00:0000:00:5401:42:4302:51:0304:10:2605:40:36.7505:40:36.75+02:18:0810:195,8
86KWIATKOWSKA Beata 6306CHOJNICEMasters K - 4037K 8600:00:0000:00:4801:35:3102:43:1504:12:4905:43:28.2505:43:28.25+02:20:5910:245,8
87SKRZĄTEK Anna 6358PRZYŁĘKIMasters K - 4038K 8700:00:0000:00:0301:31:2102:40:5804:10:4105:43:55.3505:43:55.35+02:21:2610:255,8
88ŁYSIAK Kasia 6282DĄBRÓWKASenior II K - 3036K 8800:00:0000:00:1801:33:5202:44:0404:11:2005:44:33.7505:44:33.75+02:22:0510:265,7
89CEBULAK Katarzyna 6259GOGOKLUBPOZNAŃSenior II K - 3037K 8900:00:0000:00:1301:31:2002:46:4104:13:1905:49:35.8005:49:35.80+02:27:0710:355,7
90BRZOSTOWIECKA Angelika 6232MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior I K - 2013K 9000:00:0000:01:0101:42:5102:54:3504:20:0405:50:10.8005:50:10.80+02:27:4210:365,7
91CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ Aneta 6456WROCŁAWSenior II K - 3038K 9100:00:0000:01:0001:42:4804:20:0405:50:10.9505:50:10.95+02:27:4210:365,7
92PAMUŁA Marta 6177KATOWICESenior I K - 2014K 9200:00:0000:00:5101:27:1502:31:0004:19:4005:50:28.4005:50:28.40+02:27:5910:375,6
93CZERWIŃSKA Arleta 6064CZERWONAKWeteran II K - 601K 9300:00:0000:00:2401:33:1402:43:2804:16:1005:51:18.0005:51:18.00+02:28:4910:385,6
94BIAŁEK Kamila 6134ŁÓDŹMasters K - 4039K 9400:00:0000:00:2201:33:3902:43:3504:20:2505:52:33.2505:52:33.25+02:30:0410:415,6
95BALCERZAK Krysia 6017DROGA DO ULTRA / SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹMasters K - 4040K 9500:00:0000:00:2201:33:3702:43:0804:20:2405:52:33.4005:52:33.40+02:30:0410:415,6
96ŚMIECHOWSKA Malgorzata 6300ŚDS RECZRECZMasters K - 4041K 9600:00:0000:00:2401:36:3002:47:5004:13:4705:52:35.1005:52:35.10+02:30:0610:415,6
97JADASZ Anna 6297GOGOLIN BIEGAGOGOLINSenior II K - 3039K 9700:00:0000:00:5501:29:4202:35:1104:19:2705:53:00.9005:53:00.90+02:30:3210:415,6
98JAZUKIEWICZ Ewa 6483EAZYMUT.PLWARSZAWAMasters K - 4042K 9800:00:0000:00:3101:40:3102:57:4004:18:5105:53:09.3505:53:09.35+02:30:4010:425,6
99ZIEMKOWSKA Monika 6435ŻARÓWMasters K - 4043K 9900:00:0000:00:3001:39:0802:47:3004:23:0005:53:20.6005:53:20.60+02:30:5110:425,6
100SŁODKIEWICZ Dagmara 6229KNEIPPTEAMŁÓDŹSenior II K - 3040K 10000:00:0000:00:5501:29:2402:41:5504:15:0405:53:44.3505:53:44.35+02:31:1510:435,6
101PYREK Iwona 6010WAŁCZMasters K - 4044K 10100:00:0000:01:1101:36:3102:56:2804:22:5105:54:48.5005:54:48.50+02:32:1910:455,6
102HAMROL Małgorzata 6363SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZWeteran K - 503K 10200:00:0000:00:2601:43:4504:21:2005:55:01.1505:55:01.15+02:32:3210:455,6
103MIKOŁAJEWSKA Zofia 6019ORTWARSZAWASenior II K - 3041K 10300:00:0000:00:1001:30:4302:55:4404:22:2405:55:32.1005:55:32.10+02:33:0310:465,6
104ZAKRZEWSKA Anna 6182JÓZEFOSŁAWMasters K - 4045K 10400:00:0000:00:0901:39:4802:57:5504:28:3805:57:25.1505:57:25.15+02:34:5610:495,5
105FOREMNIAK-SZADURA Beata 6501WROCŁAWWeteran K - 504K 10500:00:0000:01:0701:36:1402:48:2004:23:4005:57:37.7505:57:37.75+02:35:0910:505,5
106BARTKOWSKA Anna 6160ALSTOM KATOWICEKATOWICEMasters K - 4046K 10600:00:0000:00:1001:29:5102:43:4504:20:3306:06:02.6506:06:02.65+02:43:3311:055,4
107NOWAK Monika 6511KW POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4047K 10700:00:0000:00:4101:42:1002:59:4804:28:5106:06:28.8506:06:28.85+02:44:0011:065,4
108CHOMA Grażyna 6402PĘDZĄCE LENIWCEREPKIMasters K - 4048K 10800:00:0000:00:4101:38:4002:48:5204:29:3006:07:14.1506:07:14.15+02:44:4511:075,4
109MAGOCSY Helena 6213KRAKÓWMasters K - 4049K 10900:00:0000:00:5401:45:3802:59:1604:35:3806:07:48.0006:07:48.00+02:45:1911:085,4
110ADAMCZAK Joanna 6255KB SZAMOTUŁYŚMIŁOWOSenior II K - 3042K 11000:00:0000:00:5601:34:1804:27:2706:08:49.7506:08:49.75+02:46:2111:105,4
111KŁACZKIEWICZ Magdalena 6029KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYSenior I K - 2015K 11100:00:0000:00:5701:37:2702:51:2604:27:2706:08:50.1006:08:50.10+02:46:2111:105,4
112KOSTRZYŃSKA Ewa 6210KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMasters K - 4050K 11200:00:0000:00:5701:37:2804:27:2806:08:50.2006:08:50.20+02:46:2111:105,4
113REIJMERS Agnieszka 6376LEIDEN ATLETIEKOEGSTGEESTMasters K - 4051K 11300:00:0000:00:4801:49:5203:01:1804:30:5806:09:04.5006:09:04.50+02:46:3511:115,4
114JANSON Marleen 6374LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II K - 3043K 11400:00:0000:00:4901:49:5303:01:4204:31:0006:09:04.8006:09:04.80+02:46:3611:115,4
115ŁUŻNY Agnieszka 6070TYCHYSenior II K - 3044K 11500:00:0000:00:1701:38:2203:00:2504:30:2806:11:39.8006:11:39.80+02:49:1111:155,3
116DUBOWIK Anna 6532GOSTYŃMasters K - 4052K 11600:00:0000:00:3801:45:5303:02:4004:41:5106:18:18.7006:18:18.70+02:55:5011:275,2
117ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa 6183IZBICKO W BIEGUIZBICKOMasters K - 4053K 11700:00:0000:01:1301:49:0803:05:1104:46:1606:22:25.1006:22:25.10+02:59:5611:355,2
118BEKAS Paulina 6005NIGHT RUNNERPOZNAŃSenior II K - 3045K 11800:00:0000:01:0401:45:0603:06:1104:41:5506:25:38.9006:25:38.90+03:03:1011:415,1
119PRZESTRZELSKA-HAAS Marta 6052BACKPACKING OKAPI TEAMWROCŁAWMasters K - 4054K 11900:00:0000:01:0601:45:2203:06:2704:35:2806:27:57.6506:27:57.65+03:05:2811:455,1
120TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK Anna 6283MOCNA GRUPA CEZARAKŁODZKOMasters K - 4055K 12000:00:0000:01:0101:54:3603:10:0704:47:3506:28:54.5506:28:54.55+03:06:2511:475,1
121ŁATWIŃSKA Marzena 6157MOCNA GRUPA CEZARAPIETRZYKOWICEWeteran K - 505K 12100:00:0000:01:0101:54:3603:10:2404:47:3606:28:54.8006:28:54.80+03:06:2611:475,1
122JACHYMSKA Zofia 6256ŁÓDŹSenior I K - 2016K 12200:00:0000:01:1501:56:1703:21:2704:54:1806:29:03.7006:29:03.70+03:06:3511:475,1
123KRUPIŃSKA Paulina 6461GOLENIÓWSenior II K - 3046K 12300:00:0000:00:3901:40:5603:11:0804:51:0506:37:06.1006:37:06.10+03:14:3712:025,0
124GESS Magdalena 6077ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIÓWMasters K - 4056K 12400:00:0000:00:3901:40:5303:11:1104:51:0406:37:06.3506:37:06.35+03:14:3712:025,0
125ŚCIUBA Anita 6272AMATORUNKAPIŁASenior II K - 3047K 12500:00:0000:01:1101:52:2003:12:4104:54:0606:42:41.2506:42:41.25+03:20:1212:124,9
126WIZE-ZIELONKA Karolina 6014LEŚNE KUNYPOZNAŃMasters K - 4057K 12600:00:0000:00:5801:50:5103:11:1704:54:1706:43:13.1006:43:13.10+03:20:4412:134,9
127KNOBLOCH Ewa 6018LEŚNE KUNYWARSZAWAMasters K - 4058K 12700:00:0000:00:5801:50:5203:11:1404:53:4306:43:13.2006:43:13.20+03:20:4412:134,9
128CEITEL Lidia 6024POZNAŃMasters K - 4059K 12800:00:0000:01:0001:50:5303:11:2004:53:5406:43:13.2506:43:13.25+03:20:4412:134,9
129GŁÓWKA Barbara 6284KARWIANYSenior II K - 3048K 12900:00:0000:01:0901:40:5503:30:1306:45:02.1006:45:02.10+03:22:3312:164,9
130GŁUCHOWSKA Ewelina 6215ŚLĘZASenior II K - 3049K 13000:00:0000:01:0901:40:5703:30:0606:45:02.3506:45:02.35+03:22:3312:164,9
131KLAJA Agnieszka 6264POZNAŃSenior II K - 3050K 13100:00:0000:01:0702:01:2903:22:3504:59:2706:45:04.9006:45:04.90+03:22:3612:164,9
132GRZELA Ilona 6140NIGHT RUNNERSOSTRÓW WLKPMasters K - 4060K 13200:00:0000:00:2301:44:3803:15:1004:54:2006:47:14.1006:47:14.10+03:24:4512:204,9
133BOROWIK Agata 6061CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICASenior II K - 3051K 13300:00:0000:00:3601:48:4103:15:4504:54:2006:51:53.3506:51:53.35+03:29:2412:284,8
134FIKSA Halina 6360KAŹMIERZWeteran K - 506K 13400:00:0000:00:2601:44:4103:09:0604:50:2206:56:59.8506:56:59.85+03:34:3112:384,7
135MAZUR Ewelina 6460GLIWICEMasters K - 4061K 13500:00:0000:01:0102:05:3005:07:4806:57:05.9006:57:05.90+03:34:3712:384,7
Przekroczony limit czasu: 07:00:00
136ZAKRZEWSKA Beata 6057ZIELONA GÓRASenior II K - 3052K 13600:00:0000:00:3101:39:1703:00:5404:57:5407:27:03.9507:27:03.95+04:04:3513:324,4
Niesklasyfikowani
BEDLA Anna 6385JAWORZNOMasters K - 40DNF00:00:16 DNF01:36:32 DNF02:58:56 DNF04:58:04 DNF DNF DNF--
ANTKOWIAK-BRONOWICKA Agnieszka 6033DRUŻYNA SZPIKU, ŻÓŁW I ZAJĄCLESZNOMasters K - 40DNF00:00:49 DNF01:37:12 DNF02:45:10 DNF DNF DNF DNF--
PINIARSKA Magda 6429:(WROCŁAWSenior I K - 20DNF00:01:15 DNF01:57:40 DNF03:29:20 DNF DNF DNF DNF--
PRZYŁUSKA Mirosława 6068RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran II K - 60DNF00:00:12 DNF02:24:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
NARKUN Ewa 6513IŁOWASenior II K - 30DNF00:00:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRÓBLEWSKA Roksana 6080WAWRZYNTEAMWAŁBRZYCHSenior I K - 20DNF00:00:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAWORSKA Agnieszka 6389WARSZAWAMasters K - 40DNF00:00:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 143 wynik(ów)