GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 546
Wystartowało : 467
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 453
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart Lądek
0.01km
A1
9km
Czernica
14km
D1
24km
Czas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WITEK Andrzej 6463140MINUT.PLMIRKÓWSenior II M - 30 1M 100:00:0000:00:0000:43:1701:15:1101:52:5502:35:01.3002:35:01.30 4:4112,8
2PYSZEL Florian 6394PIEKIELNI WARSZAWAMIŃSK MAZOWIECKISenior I M - 20 1M 200:00:0000:00:0000:46:2801:19:3001:57:5202:42:54.0002:42:54.00+00:07:524:5612,2
3PETR Jiří 6448SALOMON/SUUNTOKOVALOVICEMasters M - 40 1M 300:00:0000:00:0100:43:5601:16:0101:57:2102:43:15.5002:43:15.50+00:08:144:5612,1
4FABIAN Marcel 6507SOCIOS SILESIAPYSKOWICESenior I M - 20 2M 400:00:0000:00:0000:45:1301:18:2301:58:5302:46:44.6002:46:44.60+00:11:435:0311,9
5RAJCA Michał 6491TRIMPWROCLAWSenior II M - 30 2M 500:00:0000:00:0000:45:1302:00:4702:50:57.8502:50:57.85+00:15:565:1011,6
6CZERNIAK Paweł 6498KARKONOSZ RUNNING TEAMSOSNÓWKASenior II M - 30 3M 600:00:0000:00:0100:46:2701:22:0702:03:3402:53:27.6002:53:27.60+00:18:265:1511,4
7IVANIUTA Taras 6536RESTARTNISA.SKBRATISLAVA - RAČASenior I M - 20 3M 700:00:0000:00:0000:44:3501:18:5202:04:1202:55:41.0502:55:41.05+00:20:395:1911,3
8GRÜN Vojtěch 6443SALOMON/SUUNTOBOSKOVICESenior II M - 30 4M 800:00:0000:00:0100:46:4401:23:0302:07:3202:57:41.6002:57:41.60+00:22:405:2311,1
9KARWACZYŃSKI Roger 6118RUNNING TEAM NASTOPY.PLJELENIA GÓRASenior II M - 30 5M 900:00:0000:00:0100:49:1301:26:3702:10:0402:59:14.0502:59:14.05+00:24:125:2511,0
10LULIS Dawid 6055ALTRA TEAM REDWROCŁAWSenior II M - 30 6M 1000:00:0000:00:0100:50:1501:28:3602:13:5803:05:02.5503:05:02.55+00:30:015:3610,7
11BONIEC Radosław 6132NADLEŚNICTWO LIPINKI/140MINUT.PLŻARYSenior II M - 30 7M 1100:00:0000:50:1201:28:5602:14:1603:07:10.6003:07:10.60+00:32:095:4010,6
12PAZDAN Piotr 6076RUNNING TEAM NASTOPY.PL /140MINUT.PLKOWARYMasters M - 40 2M 1200:00:0000:00:0100:54:2301:34:5102:20:1703:11:34.0503:11:34.05+00:36:325:4810,3
13DYJAK Robert 6099TAMWORTH ATHLETIC CLUBSTRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 3M 1300:00:0000:00:0500:54:2101:34:5602:20:5403:11:53.7003:11:53.70+00:36:525:4810,3
14ŚWIERAD Krystian 6486TURZAŃSKSenior I M - 20 4M 1400:00:0000:00:0300:53:5801:33:0902:19:4703:11:55.6003:11:55.60+00:36:545:4810,3
15GURGUL Sebastian 6119AROMAT NÓGKRAKÓWMasters M - 40 4M 1500:00:0000:00:0300:56:2701:39:4802:31:0303:27:46.4003:27:46.40+00:52:456:179,5
16SZUMLAŃSKI Marcin 6309PODHALAŃSKIE DZIKI - GORĄCY POTOK TEAMTARNÓWSenior II M - 30 8M 1600:00:0000:00:0600:58:5301:42:5102:35:1003:28:39.9003:28:39.90+00:53:386:199,5
17CHŁOPEK Rafał 6516EDBJANKÓW PRZYGODZKIWeteran I M - 50 1M 1700:00:0000:00:0400:57:5201:40:3202:30:3103:28:45.1003:28:45.10+00:53:436:199,5
18BANIAK Marcin 6412G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE/MŁYN TRAIL MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEMasters M - 40 5M 1800:00:0000:00:0100:54:3201:38:3802:29:4503:29:22.0503:29:22.05+00:54:206:209,5
19PASTOROVA Petra 6545CESKA REPUBLIKAMasters K - 402K 200:00:0000:00:0100:54:0701:35:5202:26:2603:29:26.8503:29:26.85+00:54:256:209,5
20SZOSTEK Marek 6236BARCINSenior I M - 20 5M 1900:00:0000:00:4401:02:1901:43:1702:34:3303:31:38.9003:31:38.90+00:56:376:249,4
21GAZDA Vítězslav 6188BENEŠOVSKÝ BĚŽECKÝ KLUB A TRENOVANIBEHU.CZDIVIŠOVMasters M - 40 6M 2000:00:0000:00:0400:54:2701:36:5702:30:1703:31:49.5503:31:49.55+00:56:486:259,3
22ŻWIRSKI Marcin 6164NYSASenior II M - 30 9M 2100:00:0000:00:3400:55:3301:35:0602:29:0803:32:12.3503:32:12.35+00:57:116:259,3
23SUDOLSKI Jacek 6339GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICASenior II M - 30 10M 2200:00:0000:00:0901:00:0101:43:3502:34:1803:33:15.7503:33:15.75+00:58:146:279,3
24LASEK Jakub 6090RMT TEAMOPOLESenior II M - 30 11M 2300:00:0000:00:0100:57:1901:43:5602:35:1703:38:04.9003:38:04.90+01:03:036:369,1
25NIWIŃSKI Maciej 6324VEGAN ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWMasters M - 40 7M 2400:00:0000:00:0700:58:0401:43:0702:37:5303:40:42.7003:40:42.70+01:05:416:419,0
26GRABEK Maciej 6113ŚLĘZAK TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 12M 2500:00:0000:00:0400:57:2301:39:3702:37:2603:41:42.2503:41:42.25+01:06:406:438,9
27WANOWSKI Przemysław 6467#BIEGIEMWLASZIELONA GÓRASenior II M - 30 13M 2600:00:0000:00:1401:00:1101:45:2102:41:0903:43:11.6503:43:11.65+01:08:106:458,9
28SABAT Kamil 6025140MINUT.PLWROCŁAWSenior II M - 30 14M 2700:00:0000:00:0600:58:1601:45:5602:44:1803:43:59.9003:43:59.90+01:08:586:478,8
29GĄSIOROWSKI Jarosław 6199ADDED VALUE TEAMŚWIEBODZINSenior I M - 20 6M 2800:00:0000:00:1100:58:4501:46:1002:44:2003:44:30.6503:44:30.65+01:09:296:488,8
30KRZYŚKÓW Piotr 6281WROCŁAWSenior II M - 30 15M 2900:00:0000:00:0701:00:5301:47:0302:43:4403:44:36.8503:44:36.85+01:09:356:488,8
31DYCZKOWSKI Łukasz 6524KARKONOSZ RUNNING TEAMKAMIENNA GÓRASenior I M - 20 7M 3000:00:0000:00:0800:57:4301:42:3802:38:1203:44:40.4003:44:40.40+01:09:396:488,8
32MATENKA Kamil 6197PACMAN RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 16M 3100:00:0000:00:1001:05:0501:52:1602:46:3003:45:48.4003:45:48.40+01:10:476:508,8
33STOŃ Wojciech 6241KORZONEKSenior II M - 30 17M 3200:00:0000:00:1001:05:0502:46:1203:45:49.2003:45:49.20+01:10:476:508,8
34FRYDLEWICZ Zbigniew 6246JELENIA GÓRAWeteran I M - 50 2M 3300:00:0000:00:0200:57:1801:44:2202:40:1603:46:34.2003:46:34.20+01:11:326:518,7
35PACEK Tomasz 6370FIZJOBJEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 18M 3400:00:0000:00:1001:07:0602:46:2803:47:16.3003:47:16.30+01:12:156:538,7
36KURZYŃSKI Piotr 6036TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLMasters M - 40 8M 3500:00:0000:00:0201:00:3001:45:4802:41:2203:48:00.0003:48:00.00+01:12:586:548,7
37DAUKSZO Maciej 6317WARSZAWASenior I M - 20 8M 3600:00:0000:00:0501:04:2802:49:4503:48:35.4503:48:35.45+01:13:346:558,7
38VESELÝ Pavel 6546HSK HORNÍ ROKYTNICEROKYTNICE NAD JIZEROUWeteran I M - 50 3M 3700:00:0000:00:0401:02:4701:49:1202:46:5503:49:08.9003:49:08.90+01:14:076:568,6
39TOMASIAK Adam 6318KB HARCOWNIKJELCZ-LASKOWICESenior I M - 20 9M 3800:00:0000:00:0300:53:5601:39:0102:45:2803:49:26.6503:49:26.65+01:14:256:578,6
40NOWACZYK Piotr 6227MERIXSTUDIO RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 19M 3900:00:0000:00:1801:04:4101:49:0702:46:5603:50:09.3003:50:09.30+01:15:086:588,6
41SEVCIK Ondrej 6489SEVCIK.DEVPETRVALDSenior II M - 30 20M 4000:00:0000:00:0601:04:5301:49:2302:51:0903:50:40.8503:50:40.85+01:15:396:598,6
42KONRAD Artur 6466BRACIA TEAM ZAWIERCIEZAWIERCIEMasters M - 40 9M 4100:00:0000:00:0701:04:5601:51:1902:48:4603:50:42.8003:50:42.80+01:15:416:598,6
43CICHOWSKI Wojciech 6238140MINUT.PLPRZYGODZICESenior II M - 30 21M 4200:00:0000:00:1901:00:2901:48:1402:46:2403:51:14.9003:51:14.90+01:16:137:008,6
44LITKA Krzysztof 6439PZU SPORT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 10M 4300:00:0000:00:0301:01:3601:47:5602:44:0203:52:04.7003:52:04.70+01:17:037:018,5
45KUBLER Andrzej 6299MKL SZCZECINBEZRZECZEMasters M - 40 11M 4400:00:0000:00:0801:02:0701:50:3502:49:0103:52:07.9003:52:07.90+01:17:067:028,5
46KOŁODZIEJ Roman 6296KARŁOWICEMasters M - 40 12M 4500:00:0000:00:0001:01:2501:49:5202:46:5503:53:32.8503:53:32.85+01:18:317:048,5
47WYCHOWANIEC Paweł 6006JELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 22M 4600:00:0000:00:1601:02:1602:49:3703:54:06.1503:54:06.15+01:19:047:058,5
48GESS Mariusz 6085CZUBY Z GOLENIOWAGOLENIÓWMasters M - 40 13M 4700:00:0000:00:1001:05:1101:54:1002:52:2203:54:06.8003:54:06.80+01:19:057:058,5
49BIAŁY Adam 6187PIERWOSZÓWMasters M - 40 14M 4800:00:0000:00:1401:05:1101:52:3002:50:1803:54:47.2003:54:47.20+01:19:457:068,4
50ANUSZ Adam 6431BECOMEONEIMBRAMOWICESenior II M - 30 23M 4900:00:0000:00:0600:59:5601:47:1802:46:1003:54:48.9503:54:48.95+01:19:477:068,4
51LAMEK Andrzej 6357AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWWeteran I M - 50 4M 5000:00:0000:00:4101:05:4901:55:1002:50:4003:55:28.7503:55:28.75+01:20:277:088,4
52KLYSZCZ Michał 6074IZBICKO W BIEGUOTMICESenior I M - 20 10M 5100:00:0000:00:4401:05:3401:53:1402:48:3203:56:20.9503:56:20.95+01:21:197:098,4
53DUCHNOWSKI Łukasz 6504RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZCHRUŚCIELESenior II M - 30 24M 5200:00:0000:00:0100:59:4401:48:5802:47:1903:56:39.9003:56:39.90+01:21:387:108,4
54KAMIŃSKI Piotr 6494RUN YOUR TRAILINOWROCŁAWSenior II M - 30 25M 5300:00:0000:00:0500:59:1901:45:0102:44:2103:57:24.6503:57:24.65+01:22:237:118,3
55TOMASZKIEWICZ Wojciech 6105RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 26M 5400:00:0000:00:0701:02:2701:53:1202:52:2803:58:51.1003:58:51.10+01:23:497:148,3
56SZOSTEK Jakub 6235BARCINSenior I M - 20 11M 5500:00:0000:00:4401:10:1002:57:4503:59:27.2503:59:27.25+01:24:257:158,3
57GRYGIEREK Roman 6060KLUB BIEGACZA FARTLEKGORZYCZKIMasters M - 40 15M 5600:00:0000:00:0201:00:2301:49:1802:48:5004:00:34.3004:00:34.30+01:25:337:178,2
58ŻBIK Bartosz 6384PLEWISKASenior II M - 30 27M 5700:00:0000:00:1501:00:5401:48:4902:50:2004:01:04.7004:01:04.70+01:26:037:188,2
59KAMENSKÝ Zdeněk 6368LANŠKROUNSenior I M - 20 12M 5800:00:0000:00:1201:13:2502:58:5704:02:39.3504:02:39.35+01:27:387:218,2
60KOWALCZYK Rafał 6338SIGMA TECHNOLOGY & ENERGY SOLUTIONSKATOWICESenior II M - 30 28M 5900:00:0000:00:2701:07:5001:56:0602:53:4304:03:20.3504:03:20.35+01:28:197:228,1
61DROBNIK Błażej 6294OPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICASenior II M - 30 29M 6000:00:0000:00:0201:08:4302:01:3503:00:5904:05:47.8004:05:47.80+01:30:467:268,1
62WANAT Mateusz 6382PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 30M 6100:00:0000:00:0801:05:1401:56:4402:56:5904:07:02.6504:07:02.65+01:32:017:298,0
63BARCAL Richard 6307DOS AMIGOSPRAGUEMasters M - 40 16M 6200:00:0000:00:0501:01:3901:50:2202:49:3504:07:25.5504:07:25.55+01:32:247:298,0
64RASZKOWSKI Piotr 6335ŚLĘZAK TEAMGDAŃSKSenior II M - 30 31M 6300:00:0000:00:0501:10:5502:53:2204:08:35.1504:08:35.15+01:33:337:318,0
65MICHALAK Rafał 6378CZEPIELOWICESenior I M - 20 13M 6400:00:0000:00:0601:10:0901:57:0803:01:1204:08:38.8004:08:38.80+01:33:377:328,0
66KUDREJ Grzegorz 6465MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 32M 6500:00:0000:00:2101:06:3502:00:4503:01:3404:09:31.4504:09:31.45+01:34:307:337,9
67CHODKIEWICZ Tomasz 6403W2 RUN TEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 17M 6600:00:0000:00:0301:05:1601:57:4603:00:3104:10:13.5004:10:13.50+01:35:127:347,9
68GÓRECKI Krzysztof 6275GRYFÓW ŚLĄSKSenior I M - 20 14M 6700:00:0000:00:2001:13:0803:07:5104:10:20.7504:10:20.75+01:35:197:357,9
69GRZYBEK Antoni 6247PIERŚCIECWeteran I M - 50 5M 6800:00:0000:00:1501:05:2001:58:4203:02:1104:11:41.5504:11:41.55+01:36:407:377,9
70MYSZKIEWICZ Paweł 6012MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 33M 6900:00:0000:00:1901:11:2902:02:0703:04:2604:11:52.0504:11:52.05+01:36:507:377,9
71STELMACH Piotr 6506RK ATHLETICSWROCŁAWMasters M - 40 18M 7000:00:0000:00:0601:10:2302:05:2903:05:5704:12:25.7504:12:25.75+01:37:247:387,8
72KANIA Marian 6534LEDWOZIPARYBNIKMasters M - 40 19M 7100:00:0000:00:0801:08:1203:05:2404:13:00.8004:13:00.80+01:37:597:407,8
73BUĆKO Marcin 6411KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters M - 40 20M 7200:00:0000:00:0301:05:1501:58:2403:04:2004:13:07.5004:13:07.50+01:38:067:407,8
74SAJ Jakub 6362DRUŻYNA ŻWARSZAWASenior II M - 30 34M 7300:00:0000:00:1201:06:0001:58:3202:59:4804:13:34.6504:13:34.65+01:38:337:417,8
75SENTYSZ Robert 6495SENLABS.PLMYSLENICEMasters M - 40 21M 7400:00:0000:00:0301:13:4902:00:5003:10:0904:14:57.6504:14:57.65+01:39:567:437,8
76KOSZAREK Maciej 6308POZNAŃWeteran I M - 50 6M 7500:00:0000:00:2101:08:0802:02:4103:05:2904:15:00.8504:15:00.85+01:39:597:437,8
77KURKA Adam 6266TARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 22M 7600:00:0000:00:1701:06:3101:55:0202:51:3304:15:22.2504:15:22.25+01:40:207:447,8
78DUBOWICZ Maciej 6347TRITON KONINPOZNANSenior I M - 20 15M 7700:00:0000:00:3201:12:3802:06:1603:09:1704:15:32.0504:15:32.05+01:40:307:447,7
79ZĄBEK Łukasz 6289140MINUT.PLWROCŁAWMasters M - 40 23M 7800:00:0000:00:0501:05:1902:02:3203:06:0004:17:06.3004:17:06.30+01:42:057:477,7
80TOMCZAK Dariusz 6487GOSTYŃSenior II M - 30 35M 7900:00:0000:00:1601:13:0702:05:4603:08:4904:17:36.5504:17:36.55+01:42:357:487,7
81JACHIRA Patryk 6464STAJNIAKTEAMPOZNAŃSenior II M - 30 36M 8000:00:0001:17:1502:12:5903:14:2504:17:51.6004:17:51.60+01:42:507:487,7
82WALAS Andrzej 6265PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior I M - 20 16M 8100:00:0000:00:1901:08:4601:59:4003:00:0604:18:33.9004:18:33.90+01:43:327:507,7
83GMYREK Jacek 6178PAMIĄTKOWOMasters M - 40 24M 8200:00:0000:00:1001:10:5603:08:5504:19:11.3504:19:11.35+01:44:107:517,6
84DEL BOSQUE Jorge 6334KRAKÓWSenior I M - 20 17M 8300:00:0000:00:0501:13:1502:03:2903:11:1104:19:37.2004:19:37.20+01:44:357:527,6
85BUDYCH Arek 6509WRONKIMasters M - 40 25M 8400:00:0000:00:4201:14:5902:08:3803:11:5004:21:22.3004:21:22.30+01:46:217:557,6
86ANDRZEJEWSKI Dominik 6280KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 37M 8500:00:0000:00:3801:11:2503:08:3704:21:41.0504:21:41.05+01:46:397:557,6
87KRZEMIŃSKI Marcin 6452LUBLJNMasters M - 40 26M 8600:00:0000:00:0401:03:5301:57:2103:18:0404:23:40.2004:23:40.20+01:48:387:597,5
88KOSIERADZKI Łukasz 6351KRAKÓWSenior II M - 30 38M 8700:00:0000:00:0601:12:0302:06:5703:14:1004:24:07.8004:24:07.80+01:49:068:007,5
89TOMCZYK Rafał 6078PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPODDĘBICESenior II M - 30 39M 8800:00:0000:00:1001:10:2102:02:1203:10:3904:24:15.9004:24:15.90+01:49:148:007,5
90WOJTASIK Łukasz 6056AKTYWNY OSTRZESZÓWDORUCHÓWMasters M - 40 27M 8900:00:0000:00:1001:10:0702:06:3203:12:1204:25:13.7504:25:13.75+01:50:128:027,5
91BŁASZCZAK Marek 6154MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 40M 9000:00:0000:00:1901:09:4402:04:1603:12:3304:25:36.3004:25:36.30+01:50:358:027,5
92KŁODA Dariusz 6084DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYMasters M - 40 28M 9100:00:0000:00:2001:11:5702:06:0203:10:2804:26:05.3504:26:05.35+01:51:048:037,4
93MORCINEK Marcin 6529BLUSZCZAWOJASZÓWKAMasters M - 40 29M 9200:00:0000:00:2601:09:4802:04:4703:13:3304:26:19.2504:26:19.25+01:51:178:047,4
94RUTKOWSKI Jakub 6260POZNAŃSenior II M - 30 41M 9300:00:0000:00:1201:08:2302:04:1003:12:1904:26:26.2004:26:26.20+01:51:248:047,4
95SZCZEPANIK Łukasz 6459MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWMasters M - 40 30M 9400:00:0000:00:5101:13:5202:08:0303:16:0204:26:29.9504:26:29.95+01:51:288:047,4
96HARASIMOWICZ Sławek 6065GOLENIÓWGOLENIÓWMasters M - 40 31M 9500:00:0000:00:3801:16:5902:12:3103:15:3704:26:38.9504:26:38.95+01:51:378:047,4
97TEKIELI Jerzy 6035TEKIELI FAMILYKŁODZKOMasters M - 40 32M 9600:00:0000:00:5601:14:1502:05:0803:09:2004:27:35.5504:27:35.55+01:52:348:067,4
98CZYŻ Leszek 6108FANTASTIC TEAMSKOCZÓWMasters M - 40 33M 9700:00:0000:00:4701:15:4503:15:4604:27:46.2004:27:46.20+01:52:448:067,4
99KOLAWA Piotr 6083TRENUJZNAMI.PLKOBIERZYCEMasters M - 40 34M 9800:00:0000:00:3501:13:3202:08:3403:14:5404:27:58.7004:27:58.70+01:52:578:077,4
100ŚPIEWAK Radosław 6148ZIELONA GÓRAMasters M - 40 35M 9900:00:0000:00:2901:16:5502:10:5603:15:1104:28:58.1504:28:58.15+01:53:568:097,4
101FRERIKS Jeroen 6373LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II M - 30 42M 10000:00:0000:00:4801:24:1702:16:2703:21:4004:29:27.5504:29:27.55+01:54:268:097,3
102KUREK Tomasz 6348OPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICAMasters M - 40 36M 10100:00:0000:00:0201:14:4703:17:1104:30:48.5504:30:48.55+01:55:478:127,3
103SZCZESZEK Arkadiusz 6133ŻAGAŃMasters M - 40 37M 10200:00:0000:00:1601:10:4502:06:3803:15:5504:30:51.7504:30:51.75+01:55:508:127,3
104BUCZAK Jakub 6001LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 43M 10300:00:0000:00:0101:13:5002:08:5603:17:2504:30:57.8504:30:57.85+01:55:568:127,3
105KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 6438ROCKY BALBOABUKOWIECMasters M - 40 38M 10400:00:0000:00:0301:03:5501:57:1603:18:0504:31:07.9504:31:07.95+01:56:068:127,3
106JANOSZ Paweł 6185WROCŁAWSenior I M - 20 18M 10500:00:0000:00:1701:11:3402:06:1003:18:0704:31:54.8504:31:54.85+01:56:538:147,3
107CICHY Krzysztof 6326GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 7M 10600:00:0000:00:2201:15:0302:11:3103:23:4304:31:55.7504:31:55.75+01:56:548:147,3
108MAJCHER Marcin 64974TROKIETNICAMasters M - 40 39M 10700:00:0000:00:1801:07:5401:59:2403:13:0804:32:43.6004:32:43.60+01:57:428:157,3
109SAWICKI Bartosz 6158DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 44M 10800:00:0000:00:1001:12:1202:08:1503:19:4004:33:34.0504:33:34.05+01:58:328:177,2
110GONTKO Łukasz 6417JELENIA GÓRAMasters M - 40 40M 10900:00:0000:00:4601:19:1102:12:0603:23:0604:33:56.1504:33:56.15+01:58:548:187,2
111WOJCIESZYŃSKI Tomasz 6409BBL GORZÓWBACZYNAMasters M - 40 41M 11000:00:0000:00:1001:12:1202:08:2303:19:4104:34:03.8004:34:03.80+01:59:028:187,2
112KRAWCZYK Robert 6125WOLSZTYNSenior II M - 30 45M 11100:00:0000:00:1201:13:2302:07:5103:16:5404:34:06.4004:34:06.40+01:59:058:187,2
113GAJDA Michał 6221POZNAŃSenior II M - 30 46M 11200:00:0000:00:2101:24:2702:24:5003:27:0204:34:35.6504:34:35.65+01:59:348:197,2
114DOMBROVSKIS Juris 6425SUPERVAROŅIMALTAMasters M - 40 42M 11300:00:0000:00:4601:17:1802:12:1803:22:0804:35:02.8504:35:02.85+02:00:018:207,2
115JÓŹWIAK Radoslaw 6203ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters M - 40 43M 11400:00:0000:00:3601:15:5402:09:3003:18:5004:35:15.0004:35:15.00+02:00:138:207,2
116MAŁKOWSKI Tomasz 6371GRUPA BIEGOWA 65GDAŃSKWeteran I M - 50 8M 11500:00:0000:00:2301:11:3602:05:5103:14:2504:35:35.4504:35:35.45+02:00:348:217,2
117ZUGAJ Robert 6433RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 44M 11600:00:0000:00:1501:12:4302:11:5803:20:2004:35:37.2004:35:37.20+02:00:358:217,2
118SZALENIEC Marcin 6054RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWMasters M - 40 45M 11700:00:0000:00:3301:20:2702:21:4903:29:1404:35:41.9004:35:41.90+02:00:408:217,2
119GUZIK Bartosz 6206NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 46M 11800:00:0000:00:0201:13:0902:09:0503:22:4004:37:23.4504:37:23.45+02:02:228:247,1
120JAKUSZEK Krzysztof 6184CEGIELNIA PIASKIPIASKIMasters M - 40 47M 11900:00:0000:00:2501:17:4002:13:4203:21:5004:37:55.8504:37:55.85+02:02:548:257,1
121JAKUSZEK Paweł 6176PGB SPORTOWA PACZKAPIASKIMasters M - 40 48M 12000:00:0000:00:2601:17:4002:13:3703:21:5604:37:56.1004:37:56.10+02:02:548:257,1
122TUREK Marcin 6414KĘSY TEAMOBORNIKISenior II M - 30 47M 12100:00:0000:00:1401:17:3902:13:5403:23:0304:38:01.4504:38:01.45+02:03:008:257,1
123GŁADECKI Sebastian 6416KĘSY TEAMSŁONAWYMasters M - 40 49M 12200:00:0000:00:1401:17:3702:13:5803:23:1004:38:01.6004:38:01.60+02:03:008:257,1
124ŁOBOS Mariusz 6075WAŁBRZYCHWeteran I M - 50 9M 12300:00:0000:00:2401:18:5602:15:5603:26:2704:38:14.4504:38:14.45+02:03:138:257,1
125LISIAK Bartosz 6298KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 48M 12400:00:0000:00:3401:18:4702:14:1603:19:4404:38:23.2504:38:23.25+02:03:218:267,1
126KACZMAREK Filip 6391WOLSZTYNSenior I M - 20 19M 12500:00:0000:00:0701:11:0002:04:5003:16:0004:38:55.6504:38:55.65+02:03:548:277,1
127MAJKA Jarek 6109SYNANDOJCIECSZCZECINMasters M - 40 50M 12600:00:0000:00:2701:12:4102:08:5203:20:0004:40:57.4004:40:57.40+02:05:568:307,0
128NOWAK Tomasz 6152BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWSenior II M - 30 49M 12700:00:0000:00:5701:22:5502:21:3203:33:2204:41:38.0504:41:38.05+02:06:368:327,0
129MAKAREWICZ Wiktor 6276KUDŁATE MAKARONYWARSZAWASenior II M - 30 50M 12800:00:0000:01:0501:23:3803:28:0504:41:48.6504:41:48.65+02:06:478:327,0
130TYL Radosław 6009BIERZYCEMasters M - 40 51M 12900:00:0000:00:4101:15:1202:10:3203:21:0504:42:32.7504:42:32.75+02:07:318:337,0
131GAWRON Tomasz 6223LUBSKOMasters M - 40 52M 13000:00:0000:00:1701:14:3802:07:5803:14:3804:43:04.3504:43:04.35+02:08:038:347,0
132GUZERA Tomasz 6244WROCŁAWSenior II M - 30 51M 13100:00:0000:01:0801:17:0202:11:3903:27:1904:43:25.9004:43:25.90+02:08:248:357,0
133WALCZAK Piotr 6072SULECHÓWMasters M - 40 53M 13200:00:0000:00:5601:12:3902:07:4503:21:2904:43:30.8504:43:30.85+02:08:298:357,0
134FILUT Łukasz 6349POZNAŃMasters M - 40 54M 13300:00:0000:00:5901:14:5502:11:0703:20:4704:44:40.8504:44:40.85+02:09:398:377,0
135WAŚ Bartłomiej 6454STG WARSZAWAWARSZAWASenior II M - 30 52M 13400:00:0000:00:1401:14:0602:16:1603:24:4604:47:34.2504:47:34.25+02:12:328:426,9
136MIĄSKO Wojciech 622212TRI.PLWARSZAWAWeteran I M - 50 10M 13500:00:0000:00:4501:16:1502:15:1403:25:5204:47:47.4504:47:47.45+02:12:468:436,9
137BIEDA Bernard 6406BUDIPOLCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 53M 13600:00:0000:02:0701:27:5502:26:5303:37:2504:47:51.8004:47:51.80+02:12:508:436,9
138TORZEWSKI Przemysław 6475WĄGROWIECSenior II M - 30 54M 13700:00:0000:00:3001:25:5902:25:2303:32:4404:47:52.4504:47:52.45+02:12:518:436,9
139PITEK Tomasz 641342K PRO TEAMŚWIERCZYNIECMasters M - 40 55M 13800:00:0000:00:3601:17:3603:30:2804:49:00.2504:49:00.25+02:13:588:456,9
140HRYCAJ Mariusz 6059REBELLION OF FREE RUNERSOPOLEMasters M - 40 56M 13900:00:0000:00:0601:15:1603:30:2304:49:38.3504:49:38.35+02:14:378:466,8
141STĘPNOWSKI Jakub 6420UPACJENTA.PLLEGIONOWOSenior II M - 30 55M 14000:00:0000:01:1701:27:4102:23:5903:30:2004:49:50.6504:49:50.65+02:14:498:466,8
142TECZA Robert 6405ZAGANWeteran I M - 50 11M 14100:00:0000:00:1201:14:1902:11:0103:26:2004:50:38.5504:50:38.55+02:15:378:486,8
143GRACZ Krzysztof 6455NADOLICE WIELKIEMasters M - 40 57M 14200:00:0000:00:2901:14:5202:13:0603:26:2504:51:01.2004:51:01.20+02:15:598:496,8
144WIŚNIEWSKI Mariusz 6432DĄBROWA NIEMODLIŃSKAMasters M - 40 58M 14300:00:0000:00:1301:16:4902:19:3203:32:4704:51:03.6004:51:03.60+02:16:028:496,8
145TOMAKA Maciej 6476TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOSenior II M - 30 56M 14400:00:0000:00:5001:20:0402:25:3903:44:5804:51:29.0004:51:29.00+02:16:278:496,8
146KABAŁA Bartosz 6002#BIEGIEMWLASPOZNAŃSenior I M - 20 20M 14500:00:0000:00:4301:18:4503:29:0204:51:37.9504:51:37.95+02:16:368:506,8
147SZOFER Adam 6245NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLSATOPYSenior II M - 30 57M 14600:00:0000:01:0101:29:4602:26:1203:36:2904:51:41.1004:51:41.10+02:16:398:506,8
148KĘPIŃSKI Marek 6305BYSTRZYCA KŁODZKAWeteran I M - 50 12M 14700:00:0000:00:5301:23:3703:35:3704:51:44.4004:51:44.40+02:16:438:506,8
149TRZPIOLA Tycjan 6013KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 58M 14800:00:0000:00:2101:16:1102:17:3003:32:5604:51:44.9004:51:44.90+02:16:438:506,8
150GAWROŃSKI Sebastian 6386WAŁBRZYCHMasters M - 40 59M 14900:00:0000:00:5101:21:4503:32:1204:52:06.3004:52:06.30+02:17:058:516,8
151CEITEL Maciej 6028POZNAŃMasters M - 40 60M 15000:00:0000:00:5801:28:1202:27:2303:38:0804:52:39.1004:52:39.10+02:17:378:526,8
152ZAŃKO Łukasz 6286EXPLORADORPOZNAŃMasters M - 40 61M 15100:00:0000:00:3501:29:2203:37:5204:53:15.5504:53:15.55+02:18:148:536,8
153SZACH Andrzej 648522KBPGLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 62M 15200:00:0000:00:1401:13:2902:19:0903:35:0604:53:17.5004:53:17.50+02:18:168:536,8
154CHOJNACKI Mikołaj 6319WARSAW RUN CLUBWARSZAWAMasters M - 40 63M 15300:00:0000:01:1001:22:1703:39:4304:53:36.1504:53:36.15+02:18:348:536,7
155BUDZIAK Michał 6415RACIBÓRZSenior II M - 30 59M 15400:00:0000:00:0401:13:1902:11:1903:30:5404:53:37.5004:53:37.50+02:18:368:536,7
156DUPLAGA Dawid 6462BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 21M 15500:00:0000:00:4701:08:1602:04:4003:22:0804:53:48.2504:53:48.25+02:18:468:546,7
157CHILIMONIUK Mariusz 6240WROCŁAWMasters M - 40 64M 15600:00:0000:01:0301:28:3202:28:5003:41:0304:54:52.8504:54:52.85+02:19:518:566,7
158PAPAJ Jakub 6340BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 60M 15700:00:0000:00:0901:10:5002:09:2503:31:5404:55:06.0004:55:06.00+02:20:048:566,7
159OLEJNIK Wojciech 6322TRIGYM SZCZECINSTRZELCE KRAJEŃSKIESenior I M - 20 22M 15800:00:0000:01:0401:19:0302:13:4903:27:5304:55:14.1504:55:14.15+02:20:128:566,7
160ZDAŃSKI Paweł 6180KATOWICESenior II M - 30 61M 15900:00:0000:00:2201:17:4903:35:5004:55:23.9004:55:23.90+02:20:228:576,7
161REPCZYŃSKI Mateusz Repczyński 6015WARSZAWASenior I M - 20 23M 16000:00:0000:00:0101:13:5102:13:2603:29:3504:56:09.5504:56:09.55+02:21:088:586,7
162LISEK Janusz 6066TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLMasters M - 40 65M 16100:00:0000:00:2501:13:0402:09:0803:27:5504:56:45.5004:56:45.50+02:21:448:596,7
163MATUSZCZYK Paweł 6479GRYFICEMasters M - 40 66M 16200:00:0000:00:2401:16:0602:16:2103:39:1004:57:00.6004:57:00.60+02:21:599:006,7
164KAWA Hubert 6208NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 62M 16300:00:0000:00:0201:17:1502:17:3603:33:1204:57:06.1004:57:06.10+02:22:049:006,7
165ZAWADZIŃSKI Maciej 6209NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 67M 16400:00:0000:00:0201:15:5503:33:1004:57:06.2504:57:06.25+02:22:049:006,7
166KONSEK Jacek 6048RYBNIKSenior II M - 30 63M 16500:00:0000:00:0401:18:1203:37:5304:57:30.1504:57:30.15+02:22:289:006,7
167GRACZYK Mateusz 6424WARSZAWASenior I M - 20 24M 16600:00:0000:01:1601:24:2802:23:2903:38:2904:58:22.5504:58:22.55+02:23:219:026,6
168URBAŃCZYK Mateusz 6337KW SAKWARYBNIKSenior I M - 20 25M 16700:00:0000:01:1201:27:2202:26:0803:40:0304:58:28.0504:58:28.05+02:23:269:026,6
169DENYSENKO Lech 6027BDB TEAM KATOWICEKATOWICEWeteran II M - 601M 16800:00:0000:00:3201:23:5002:22:3403:35:3104:58:43.1504:58:43.15+02:23:419:036,6
170MIKRUT Paweł 6538WROCŁAWMasters M - 40 68M 16900:00:0000:00:4201:24:3602:25:3603:41:1904:58:45.6504:58:45.65+02:23:449:036,6
171MOKRZYŃSKI Marcin 6421KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 69M 17000:00:0000:00:5001:20:0402:26:0303:44:5904:59:00.2504:59:00.25+02:23:589:036,6
172HATALSKI Wojciech 6470EKIPA JTMWROCŁAWSenior II M - 30 64M 17100:00:0000:00:2401:18:5503:42:4004:59:00.4504:59:00.45+02:23:599:036,6
173OLEŃCZUK Tomasz 6030TT SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 70M 17200:00:0000:00:4501:30:2903:43:5604:59:06.4504:59:06.45+02:24:059:036,6
174KOWALCZYK Marcin 6293OSOLASenior II M - 30 65M 17300:00:0000:01:0001:26:2302:23:0003:41:3204:59:46.0504:59:46.05+02:24:449:056,6
175ŁATWIŃSKI Mateusz 6161MOCNA GRUPA CEZARAPIETRZYKOWICESenior I M - 20 26M 17400:00:0000:00:2001:18:0202:22:0003:40:1804:59:50.8004:59:50.80+02:24:499:056,6
176JOPA Maciej 6226KRAKÓWSenior II M - 30 66M 17500:00:0000:00:2601:16:1702:15:5303:36:3704:59:50.9004:59:50.90+02:24:499:056,6
177KOROSTYŃSKI Damian 6392KRAKÓWMasters M - 40 71M 17600:00:0000:00:5101:18:2302:17:1003:30:2105:00:23.7505:00:23.75+02:25:229:066,6
178CHMIELOWIEC Norbert 6514LEGNICASenior II M - 30 67M 17700:00:0000:00:2601:18:2602:23:1303:43:0005:00:53.9505:00:53.95+02:25:529:076,6
179MIEDZIŃSKI Michał 6314JKS SALAMANDRAJAWORSenior II M - 30 68M 17800:00:0000:00:2601:16:1502:25:0703:41:0805:01:12.9505:01:12.95+02:26:119:076,6
180LESZCZYŃSKI Paweł 6541LASY WAWERSKIEWARSZAWAWeteran II M - 602M 17900:00:0000:00:5801:27:1602:28:0403:38:1705:01:52.8005:01:52.80+02:26:519:086,6
181WANKIEWICZ Krzysztof 6194JELCZ-LASKOWICEMasters M - 40 72M 18000:00:0000:00:4001:21:5602:22:4803:42:4205:01:54.2005:01:54.20+02:26:529:086,6
182GRZYB Krzysztof 6195KLUB BIEGACZA EUROPOZNAŃMasters M - 40 73M 18100:00:0000:01:1501:31:4203:45:5605:01:56.3505:01:56.35+02:26:559:086,6
183RUŚKIEWICZ Wojciech Ruśkiewicz 6047DELOITTE ADVENTURE TEAMSZCZECINSenior II M - 30 69M 18200:00:0000:00:3501:13:3102:12:3903:45:2605:02:39.3505:02:39.35+02:27:389:106,5
184SZYMAŃSKI Michał 6457TENIS CENTRUM ASKŁODZKOSenior I M - 20 27M 18300:00:0000:01:0701:28:2602:32:1403:49:1505:03:30.4005:03:30.40+02:28:299:116,5
185MARNYSZ Michał 6153KOSTRZYN NAD ODRĄSenior II M - 30 70M 18400:00:0000:01:0001:30:5802:35:5903:58:0705:04:17.4005:04:17.40+02:29:169:136,5
186KRÓLICKI Konrad 6450STG WARSZAWAWARSZAWAMasters M - 40 74M 18500:00:0000:00:1401:17:4402:22:1203:39:1305:04:29.3505:04:29.35+02:29:289:136,5
187STEBEL Piotr 6249PRZEWODNIKSKOCZÓWWeteran I M - 50 13M 18600:00:0000:00:2701:21:4102:24:5603:44:0005:05:28.8005:05:28.80+02:30:279:156,5
188DĄBROWSKI Michal 6428OSTRÓW MAZOWIECKASenior II M - 30 71M 18700:00:0000:00:1501:19:0702:23:5603:42:2905:05:29.1505:05:29.15+02:30:279:156,5
189PODBOROŻNY Karol 6251POZNANSenior II M - 30 72M 18800:00:0000:01:1201:22:2102:21:3603:41:3205:05:44.7005:05:44.70+02:30:439:156,5
190MICHALSKI Grzegorz 6350CAFFEDELMONDOWROCŁAWMasters M - 40 75M 18900:00:0000:01:1701:23:2702:23:4103:41:1305:05:53.6505:05:53.65+02:30:529:166,5
191MAŃKOWSKI Tomasz 6230HOMAG RUN TEAMWITASZYCESenior II M - 30 73M 19000:00:0000:01:1201:24:2302:24:2603:45:0905:05:55.0005:05:55.00+02:30:539:166,5
192STEFANOWSKI Marcin 6436*****.***ŻARÓWWeteran I M - 50 14M 19100:00:0000:00:3201:19:0502:23:1003:41:0905:07:34.7505:07:34.75+02:32:339:196,4
193KMIECIK Jakub 6290TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKAŹMIERZMasters M - 40 76M 19200:00:0000:00:1801:15:5202:16:1803:33:0405:08:14.6505:08:14.65+02:33:139:206,4
194NOWAK Ireneusz 6169BYSTRZYCA KŁODZKAWeteran I M - 50 15M 19300:00:0000:00:5601:22:0102:24:1803:40:5405:08:15.9005:08:15.90+02:33:149:206,4
195BARAN Bogdan 6397PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWWeteran II M - 603M 19400:00:0000:00:3901:27:0002:27:3303:42:3005:08:16.9505:08:16.95+02:33:159:206,4
196STRYCZNIEWICZ Krzysztof Stryczniewicz 6525555WROCŁAWMasters M - 40 77M 19500:00:0000:00:5401:28:5402:29:2003:51:0505:08:44.4505:08:44.45+02:33:439:216,4
197SOBAŃSKI Roman 6327TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 78M 19600:00:0000:00:1801:23:4303:43:0005:09:15.1505:09:15.15+02:34:139:226,4
198NESTEREWICZ Ryszard 6518LKS ISKRA JASZKOWAKŁODZKOWeteran II M - 604M 19700:00:0000:00:3801:17:5702:19:4003:40:5105:10:08.8505:10:08.85+02:35:079:236,4
199JANKOWSKI Łukasz 6043STAN UMYSŁU LEWIN BIEGAOLSZANKASenior II M - 30 74M 19800:00:0000:00:4701:27:2503:52:0205:10:41.2505:10:41.25+02:35:399:246,4
200ZIEWIEC Marcin 6111RADWANICESenior II M - 30 75M 19900:00:0000:00:4501:21:5302:24:0303:50:1705:10:43.7005:10:43.70+02:35:429:246,4
201STASZEWSKI Piotr 6528POTASZEWeteran I M - 50 16M 20000:00:0000:01:1101:31:5202:37:0103:55:3405:11:03.2505:11:03.25+02:36:019:256,4
202BRASEL Marcin 6181TRIGYM SZCZECINSZCZECINWeteran I M - 50 17M 20100:00:0000:01:0401:20:0702:17:5103:40:4405:12:10.0505:12:10.05+02:37:089:276,3
203SUSZCZYNSKI Krzysztof 6096RUNNERS TEAM NYSA/ LUCEK PAZUR TEAMNYSAMasters M - 40 79M 20200:00:0000:00:4401:24:4002:28:1803:48:5105:12:25.9005:12:25.90+02:37:249:286,3
204IWACHÓW Sławomir 6544MXTECH KWIDZYNKWIDZYNMasters M - 40 80M 20300:00:0000:00:4201:30:1002:36:0303:56:0005:12:35.9505:12:35.95+02:37:349:286,3
205LEWICKI Tomasz 6159CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCEMasters M - 40 81M 20400:00:0000:00:3601:27:2002:28:3903:50:0205:12:55.7505:12:55.75+02:37:549:286,3
206WOJTKOWSKI Ireneusz 6399ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAWeteran II M - 605M 20500:00:0000:00:3701:23:1902:27:5803:44:5405:13:07.8005:13:07.80+02:38:069:296,3
207BOIŃSKI Bartosz 6346EUROCASHPOZNAŃSenior II M - 30 76M 20600:00:0000:01:1501:28:4402:27:0003:55:3705:13:07.8505:13:07.85+02:38:069:296,3
208CIENIUCH Piotr 6333POZNAŃMasters M - 40 82M 20700:00:0000:01:0301:33:0502:33:1303:51:1805:13:36.3005:13:36.30+02:38:359:306,3
209SZWACZKA Sebastian 6419BW BIEGOWY WARIATWARSZAWAMasters M - 40 83M 20800:00:0000:00:4301:29:5702:37:0903:56:2005:14:38.4505:14:38.45+02:39:379:326,3
210PRUSZCZYŃSKI Piotr 6126WROCŁAWMasters M - 40 84M 20900:00:0000:00:3301:22:0702:31:3903:51:1305:14:50.2005:14:50.20+02:39:489:326,3
211ŁĘKAWA Sebastian 6023140MINUT.PLWROCŁAWMasters M - 40 85M 21000:00:0000:00:3601:23:4002:32:1003:50:4605:15:05.2005:15:05.20+02:40:039:326,3
212LENART Jakub 6163WROCŁAWSenior II M - 30 77M 21100:00:0000:00:3801:23:5602:27:1903:47:1505:15:42.2505:15:42.25+02:40:409:346,3
213GMAJ Daniel 6250GRÓJECSenior II M - 30 78M 21200:00:0000:00:2801:24:2602:28:2203:49:3505:16:08.3005:16:08.30+02:41:079:346,3
214SPYCHAŁA Maciej 6248WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIMasters M - 40 86M 21300:00:0000:00:2901:32:3402:39:4903:56:3105:16:12.6505:16:12.65+02:41:119:346,3
215NOBILE Riccardo 6449KRAKOWSenior II M - 30 79M 21400:00:0000:00:2501:21:3503:44:0805:16:26.2005:16:26.20+02:41:249:356,3
216KĘPIŃSKI Michał 6320BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 28M 21500:00:0000:00:5301:26:5202:28:3003:50:4105:16:46.9505:16:46.95+02:41:459:356,3
217MIŚTALSKI Damian 6451BYTOMSenior II M - 30 80M 21600:00:0000:00:2901:20:0202:25:1903:56:1505:17:33.6005:17:33.60+02:42:329:376,2
218RABIEJ Kazimierz 6107ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWWeteran II M - 606M 21700:00:0000:00:3901:26:1102:32:3603:52:5105:17:51.0505:17:51.05+02:42:499:376,2
219BARANOWSKI Szymon 6091NOWY TOMYŚLSenior II M - 30 81M 21800:00:0000:00:1701:25:4102:28:0703:52:3805:18:05.1005:18:05.10+02:43:039:386,2
220MUČA Māris 6311LBNBFANAWeteran I M - 50 18M 21900:00:0000:01:2101:23:2602:24:4103:45:5905:18:13.6505:18:13.65+02:43:129:386,2
221RZESZOWSKI Tomasz 6323MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters M - 40 87M 22000:00:0000:00:0201:19:4902:24:1403:48:0605:18:24.8505:18:24.85+02:43:239:386,2
222PISKORZ Jarosław 6472POZNAŃSenior II M - 30 82M 22100:00:0000:00:5801:34:4602:40:4904:00:0005:18:33.5505:18:33.55+02:43:329:396,2
223HORODYSKI Marek 6156BOLESŁAWIECSenior II M - 30 83M 22200:00:0000:00:4501:23:4202:29:2403:53:4805:18:38.1505:18:38.15+02:43:369:396,2
224MICHALSKI Tomasz 6120BOLESŁAWIECMasters M - 40 88M 22300:00:0000:00:4601:28:1102:29:5903:53:4705:18:38.2505:18:38.25+02:43:369:396,2
225KACZMARCZYK Bogdan 6267KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 89M 22400:00:0000:00:3701:27:1603:47:3605:18:46.8505:18:46.85+02:43:459:396,2
226WALCZAK Tomasz 6303PCH_RUNCHODZIEŻMasters M - 40 90M 22500:00:0000:00:0301:22:1302:23:3503:54:2805:18:47.3005:18:47.30+02:43:469:396,2
227TOWPIK Piotr 6079KŁODZKOSenior II M - 30 84M 22600:00:0000:00:4901:23:0202:27:4203:53:0905:18:49.5505:18:49.55+02:43:489:396,2
228SZELĄGIEWICZ Piotr 6355WROCŁAWMasters M - 40 91M 22700:00:0000:00:3001:24:1402:25:5403:50:1005:18:55.0005:18:55.00+02:43:539:396,2
229STĘPIEŃ Łukasz 6328JKS SALAMANDRAJAWORMasters M - 40 92M 22800:00:0000:00:2601:16:1202:25:5003:58:5705:19:06.5505:19:06.55+02:44:059:406,2
230LERCH Krzysztof 6387OBROWOMasters M - 40 93M 22900:00:0000:00:1201:19:1602:22:2003:49:0305:20:04.7505:20:04.75+02:45:039:416,2
231LEWANDOWSKI Leszek 6354POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAMasters M - 40 94M 23000:00:0000:00:2501:31:1302:37:5803:55:4505:20:10.1505:20:10.15+02:45:089:426,2
232MROZIŃSKI Marcin 6407SPORT GENERATION TEAMBIENIEWICEMasters M - 40 95M 23100:00:0000:00:2001:26:3803:53:3005:21:33.4505:21:33.45+02:46:329:446,2
233KASPRZYK Marcin 6201POZNAŃSenior I M - 20 29M 23200:00:0000:00:5301:35:5002:38:2003:56:4105:21:39.1005:21:39.10+02:46:379:446,2
234GROCHAŁA Wojciech 6167ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEGRĘBOCICEMasters M - 40 96M 23300:00:0000:02:2001:33:0403:57:3205:24:02.8505:24:02.85+02:49:019:496,1
235MATUSZAK Krzysztof 6088TRIGYM SZCZECIN/MATUSZAK TEAMSZCZECINMasters M - 40 97M 23400:00:0000:01:0501:26:3602:31:5803:54:5305:24:07.0505:24:07.05+02:49:059:496,1
236ŚNIEGOCKI Pawel 62314T/TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGORNEMasters M - 40 98M 23500:00:0000:00:1701:18:2502:24:3203:50:5905:24:31.6505:24:31.65+02:49:309:506,1
237BUŁANCIŃSKI Filip 6543STRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 99M 23600:00:0000:00:3101:27:1003:58:0305:24:42.2505:24:42.25+02:49:409:506,1
238JASKÓŁKA Rafał 6174VENUS - BRUKDOBRAMasters M - 40 100M 23700:00:0000:00:2901:30:2902:33:0103:54:3005:25:27.8505:25:27.85+02:50:269:516,1
239JASKÓŁKA Hubert 6175VENUS - BRUKŁOWKOWICEWeteran II M - 607M 23800:00:0000:00:2901:30:2702:33:0503:54:3005:25:29.7505:25:29.75+02:50:289:516,1
240NOWACZYŃSKI Maciej 6423WARSZAWASenior I M - 20 30M 23900:00:0000:01:1601:35:3002:44:0704:02:3005:25:32.9505:25:32.95+02:50:319:516,1
241KOSTYK Grzegorz 6115CHOJNÓWMasters M - 40 101M 24000:00:0000:00:2501:28:3102:34:1103:58:4705:26:44.5005:26:44.50+02:51:439:546,1
242ZIMOŃ Adam 6325INTEGRUM BROKERWROCŁAWMasters M - 40 102M 24100:00:0000:00:4601:29:2002:34:0803:57:0305:27:51.4505:27:51.45+02:52:509:566,0
243KOCZOROWSKI Jakub 6492LIGOTA PIĘKNASenior II M - 30 85M 24200:00:0000:01:1401:33:5502:41:2204:01:3305:28:19.2505:28:19.25+02:53:179:566,0
244DRYGAJŁO Tomasz 6151BARANÓWKASenior II M - 30 86M 24300:00:0000:01:0001:30:5903:58:0905:29:27.8505:29:27.85+02:54:269:596,0
245MATUŁA Przemysław 6375UMCS BIEGALUBLINWeteran I M - 50 19M 24400:00:0000:00:4301:26:1702:31:4303:53:0005:29:53.1005:29:53.10+02:54:519:596,0
246SNOCHOWSKI Leszek 6263LESZEK TEAMLGOTA WIELKAWeteran II M - 608M 24500:00:0000:00:3301:24:1202:32:5103:56:5505:31:13.0005:31:13.00+02:56:1110:026,0
247BEDNARZ Patryk 6502GRZDYLNIA B1 TEAMWARSZAWASenior II M - 30 87M 24600:00:0000:00:2101:21:3404:03:2905:31:53.2005:31:53.20+02:56:5110:036,0
248ŚWIĘCHOWICZ Michał 6503BYDGOSZCZSenior II M - 30 88M 24700:00:0000:00:2101:21:3704:03:3005:31:53.8505:31:53.85+02:56:5210:036,0
249BOMBA Tomasz 6242PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 103M 24800:00:0000:00:3501:26:2902:40:1604:04:5005:33:29.6505:33:29.65+02:58:2810:065,9
250KIEŁBASIEWICZ Dawid 6031MOYA RACING TEAMZIELONA GÓRASenior I M - 20 31M 24900:00:0000:00:0601:21:1902:45:3504:09:5005:33:59.6005:33:59.60+02:58:5810:075,9
251SERBA Michał 6037KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYSenior II M - 30 89M 25000:00:0000:00:5801:24:3202:36:0704:06:5305:34:17.5005:34:17.50+02:59:1610:075,9
252SZMATLOCH Bartłomiej 6345RETROBAJTELKATOWICESenior II M - 30 90M 25100:00:0000:00:2901:36:4702:47:1004:10:5905:35:04.6005:35:04.60+03:00:0310:095,9
253SZMATLOCH Maciek 6343RETROBAJTELKATOWICEMasters M - 40 104M 25200:00:0000:00:2901:36:4802:47:3504:11:0305:35:08.0005:35:08.00+03:00:0610:095,9
254PIOTROWSKI Mariusz 6344PIEROŃSKIE HANYSYCHORZÓWMasters M - 40 105M 25300:00:0000:00:2801:36:2602:47:0004:10:5605:35:10.7505:35:10.75+03:00:0910:095,9
255KMIECIKOWSKI Jakub 6200GNIEZNOSenior I M - 20 32M 25400:00:0000:00:5301:35:5202:41:0604:06:1105:35:24.6505:35:24.65+03:00:2310:095,9
256BASEK Damian 6136ALSTOM KATOWICESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 91M 25500:00:0000:00:1101:29:5102:43:4004:20:3105:36:23.6505:36:23.65+03:01:2210:115,9
257KUBICA Paweł 6270GÓRYLASY / MKS SIECHNICESIECHNICESenior II M - 30 92M 25600:00:0000:01:0601:19:4004:11:2505:37:51.8005:37:51.80+03:02:5010:145,9
258JĘDRZEJCZAK Artur 6257KAMIONKISenior II M - 30 93M 25700:00:0000:00:3301:31:3804:13:5805:38:31.4505:38:31.45+03:03:3010:155,8
259HAMPEL Patryk 6440BODY POWERLESZNOSenior II M - 30 94M 25800:00:0000:00:1101:26:4602:35:4104:08:3805:38:56.7005:38:56.70+03:03:5510:165,8
260KRZEMIEŃ Bartosz 6356KATOWICEMasters M - 40 106M 25900:00:0000:00:2801:36:3702:47:0504:10:5905:39:26.4005:39:26.40+03:04:2510:175,8
261BARSZCZEWSKI Sebastian 6359BYDGOSZCZMasters M - 40 107M 26000:00:0000:01:0801:32:3502:41:0204:10:4005:43:12.8505:43:12.85+03:08:1110:245,8
262KALIŃSKI Krzysztof 6127GRODKÓWMasters M - 40 108M 26100:00:0000:00:3901:26:0702:36:2604:06:5305:43:44.8505:43:44.85+03:08:4310:245,8
263MARIUSZ Mazurkiewicz 6547KĘDZIERZYN KOŹLEWeteran I M - 50 20M 26200:00:0000:00:5401:27:3502:32:4404:10:1705:46:37.4005:46:37.40+03:11:3610:305,7
264NIERADKO Arkadiusz 6271BYDGOSZCZWeteran I M - 50 21M 26300:00:0000:01:0501:38:1902:48:4304:19:2605:46:45.8005:46:45.80+03:11:4410:305,7
265RZYSZKIEWICZ Tomasz 6398PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIMasters M - 40 109M 26400:00:0000:00:4201:38:3602:50:1504:29:2905:47:42.5505:47:42.55+03:12:4110:325,7
266JACZEWSKI Arkadiusz 6316ZABRZEMasters M - 40 110M 26500:00:0000:00:5201:28:2202:41:4904:13:3205:47:47.7005:47:47.70+03:12:4610:325,7
267WENCEL Jaroslaw 6279EXPLORADORDOPIEWIECMasters M - 40 111M 26600:00:0000:00:3501:29:2302:31:1504:09:5105:48:30.1005:48:30.10+03:13:2810:335,7
268ZASADA Michał 6395NULLDOMASŁAWMasters M - 40 112M 26700:00:0000:00:3601:42:0202:55:2504:16:5805:48:38.2005:48:38.20+03:13:3610:335,7
269GIERADA Ryszard 6067GLIWICEWeteran I M - 50 22M 26800:00:0000:00:0901:26:5902:33:2204:08:5005:48:38.7505:48:38.75+03:13:3710:335,7
270OZIMINA Hubert 6261OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 113M 26900:00:0000:01:1301:34:1702:44:4404:09:1405:49:05.9005:49:05.90+03:14:0410:345,7
271BRONOWICKI Jarosław 6040DRUŻYNA SZPIKU, ŻÓŁW I ZAJĄCLESZNOMasters M - 40 114M 27000:00:0000:00:4901:37:1102:45:0404:36:0405:49:27.4505:49:27.45+03:14:2610:355,7
272JASNOWSKI Paweł 6258GOGOKLUBPOZNAŃSenior II M - 30 95M 27100:00:0000:00:1301:31:2004:13:1905:49:37.6505:49:37.65+03:14:3610:355,7
273KISIAŁA Filip 6114TATA WOJTUSIA <3KRAKÓWMasters M - 40 115M 27200:00:0000:00:5401:27:2002:34:2204:07:0805:49:44.4505:49:44.45+03:14:4310:355,7
274CIĄPAŁA Jakub 6128DZIKIE ŚWINIEMOSINASenior II M - 30 96M 27300:00:0000:02:0801:37:4502:43:3104:10:4505:50:07.0005:50:07.00+03:15:0510:365,7
275CZERWIŃSKI Jarosław 6062CZERWONAKWeteran II M - 609M 27400:00:0000:00:2401:33:1302:43:2104:16:1005:51:18.3505:51:18.35+03:16:1710:385,6
276DOBOSZ Leszek 6520POZNAŃMasters M - 40 116M 27500:00:0000:01:1301:36:4902:52:5204:21:3705:52:46.4005:52:46.40+03:17:4510:415,6
277NIEWIADOMSKI Marek 6082CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICESenior II M - 30 97M 27600:00:0000:00:5601:29:4302:35:1404:19:2805:53:01.5005:53:01.50+03:18:0010:415,6
278KOS Paweł 6482EAZYMUT.PLWARSZAWAWeteran I M - 50 23M 27700:00:0000:00:3101:40:3502:58:1804:18:4005:53:08.6005:53:08.60+03:18:0710:425,6
279MIKLER Marcin 6117PRUDNIKMasters M - 40 117M 27800:00:0000:00:2201:36:3502:46:3604:18:2805:53:12.7005:53:12.70+03:18:1110:425,6
280SŁODKIEWICZ Piotr 6228KNEIPPTEAMŁÓDŹSenior II M - 30 98M 27900:00:0000:00:5501:29:2402:41:5204:14:5805:53:44.3005:53:44.30+03:18:4310:435,6
281NOWAK Filip 6130NIGHT RUNNERSKALISZMasters M - 40 118M 28000:00:0000:00:5501:35:5302:47:5704:21:4505:53:57.7505:53:57.75+03:18:5610:435,6
282IGRAS Mieczysław 6396RUNNERS TEAM NYSANYSAWeteran II M - 6010M 28100:00:0000:00:4601:34:0002:53:4704:24:1005:55:53.6505:55:53.65+03:20:5210:475,6
283PRAGACZ Adam 6123WARSZAWASenior I M - 20 33M 28200:00:0000:01:1501:35:3102:48:2504:20:4105:56:19.6005:56:19.60+03:21:1810:475,6
284KACZMAREK Łukasz 6315KATOWICESenior I M - 20 34M 28300:00:0000:00:5201:27:1704:19:3905:57:50.7005:57:50.70+03:22:4910:505,5
285WĄSIK Krzysztof 6285KATOWICEMasters M - 40 119M 28400:00:0000:00:2301:27:2304:11:4105:58:05.0505:58:05.05+03:23:0310:515,5
286NOWAKOWSKI Wiesław 6165BIEGAM BO LUBIĘPRZEMYŚLWeteran II M - 6011M 28500:00:0000:00:1401:22:2504:10:0605:59:36.0505:59:36.05+03:24:3410:535,5
287CHABŁO Daniel 6198ZAWIERCIEMasters M - 40 120M 28600:00:0000:00:3501:30:5702:51:2904:24:5605:59:47.3505:59:47.35+03:24:4610:545,5
288CHMIELEWSKI Mariusz 6234#STAJNIAKTEAMCHRÓŚCICESenior II M - 30 99M 28700:00:0000:00:3701:27:3004:20:0806:00:30.1006:00:30.10+03:25:2810:555,5
289JÓZEF Marek 6269KATOWICEMasters M - 40 121M 28800:00:0000:00:1901:26:5702:53:1104:28:1706:00:47.1506:00:47.15+03:25:4510:555,5
290PODSIADŁY Maciej 6166KS STASZEWSCYWARSZAWASenior II M - 30 100M 28900:00:0000:00:4001:41:3702:52:2904:25:0306:01:06.0506:01:06.05+03:26:0410:565,5
291MODRAK Maciej 6020PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran I M - 50 24M 29000:00:0000:01:0901:40:4902:57:5004:25:3606:01:58.6006:01:58.60+03:26:5710:585,5
292BŁACHNIO Krzysztof 6139RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran I M - 50 25M 29100:00:0000:00:1101:24:3002:39:1404:18:5206:03:07.4506:03:07.45+03:28:0611:005,5
293MRÓZ Dariusz 6408MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOMasters M - 40 122M 29200:00:0000:00:2801:31:2402:44:0004:17:5306:06:26.7006:06:26.70+03:31:2511:065,4
294FISZ Radosław 6535GDAŃSKMasters M - 40 123M 29300:00:0000:01:0501:29:3602:45:2304:27:4806:06:41.7006:06:41.70+03:31:4011:065,4
295MAJERSKI Michał 6218KRAKÓWMasters M - 40 124M 29400:00:0000:00:5501:45:3902:59:2704:35:3906:07:48.0006:07:48.00+03:32:4611:085,4
296FRĄCZEK Michał 6045BRONOWICE TEZ BIEGAJĄ BTBKRAKÓWMasters M - 40 125M 29500:00:0001:34:5402:57:0904:33:0306:08:14.0006:08:14.00+03:33:1211:095,4
297ROGOŹNICKI Paweł 6086#ZALINIAMETYLUBINMasters M - 40 126M 29600:00:0000:00:3401:30:2302:40:4504:24:3606:10:00.8506:10:00.85+03:34:5911:125,4
298NIKOLAJUK Robert 6191OLSZTYNMasters M - 40 127M 29700:00:0000:01:5901:51:4103:09:4904:49:5806:15:03.6506:15:03.65+03:40:0211:215,3
299RUDNO-RUDZINSKI Grzegorz 6521WROCŁAWMasters M - 40 128M 29800:00:0000:00:2001:16:4802:19:2803:49:1806:15:24.9506:15:24.95+03:40:2311:225,3
300TERPIŁOWSKI Arkadiusz 6046WROCŁAWSenior I M - 20 35M 29900:00:0000:00:2001:17:5402:22:3003:49:1806:15:25.0506:15:25.05+03:40:2311:225,3
301KORNAŚ Marcin 6032GÓRYLASYLASKÓWKAMasters M - 40 129M 30000:00:0000:01:0701:35:4302:54:1904:35:3506:16:39.6506:16:39.65+03:41:3811:245,3
302STASZKO Łukasz 6537HITACHIŁÓDŹSenior II M - 30 101M 30100:00:0000:00:4901:30:0002:39:3604:32:0606:17:33.4506:17:33.45+03:42:3211:265,2
303FIKTUS Paweł 6172ŁÓDŹMasters M - 40 130M 30200:00:0000:00:4901:30:0002:39:2904:32:0506:17:33.6506:17:33.65+03:42:3211:265,2
304DAJCZER Jakub 6404ŁÓDŹSenior II M - 30 102M 30300:00:0000:00:4701:29:5902:39:4004:32:0606:18:04.1006:18:04.10+03:43:0211:275,2
305MARTYNIAK Rafał 6144KĘTYMasters M - 40 131M 30400:00:0000:00:5301:27:5002:38:0504:33:2906:18:08.9006:18:08.90+03:43:0711:275,2
306BEKAS Jedrzej 6011NIGHT RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 132M 30500:00:0000:01:0301:45:0603:06:0204:41:5006:25:38.9006:25:38.90+03:50:3711:415,1
307KACPRZYCKI Tomasz 6162POZNAŃSenior II M - 30 103M 30600:00:0000:01:0201:47:1703:04:3404:46:1606:29:01.2506:29:01.25+03:53:5911:475,1
308SZYMAŃSKI Jarosław 62531ON1 TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 104M 30700:00:0000:00:2001:43:4803:08:0904:54:3206:31:30.1506:31:30.15+03:56:2811:515,1
309BALNER Sebastian 6069-JAWORZNOMasters M - 40 133M 30800:00:0000:00:0701:25:2302:50:4104:39:5906:33:25.1006:33:25.10+03:58:2311:555,0
310TARASZKIEWICZ Krzysztof 6004KWIELICEMasters M - 40 134M 30900:00:0000:00:4901:39:1303:08:2704:47:0206:34:16.3006:34:16.30+03:59:1511:565,0
311GRZESIAK Rafał 6008EMERYTGŁOGÓWMasters M - 40 135M 31000:00:0000:00:4901:39:1403:08:2504:47:0306:34:16.7006:34:16.70+03:59:1511:565,0
312GAWŁOWSKI Arkadiusz 6471CZMOŃ NIGHT RUNNERSCZMOŃWeteran I M - 50 26M 31100:00:0000:00:1901:41:0503:11:3904:54:2706:43:13.8506:43:13.85+04:08:1212:134,9
313BESTRZYNSKI Olech 6515CZŁAPAK ROBAKOWOGĄDKIWeteran I M - 50 27M 31200:00:0000:00:3701:53:0403:16:1504:57:4206:49:47.4506:49:47.45+04:14:4612:254,8
314SCHMIDT Jacek 6007HERNIK TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 28M 31300:00:0000:00:1301:41:5803:04:5204:59:1006:51:28.5506:51:28.55+04:16:2712:284,8
315MILAN Grzegorz 6216OLSZTYNSenior II M - 30 105M 31400:00:0000:01:3301:51:4003:10:0204:50:0306:53:53.1506:53:53.15+04:18:5112:324,8
316FIKSA Radosław 6361KAŹMIERZMasters M - 40 136M 31500:00:0000:00:2701:44:4203:08:5804:50:2206:57:00.3006:57:00.30+04:21:5912:384,7
317CIUK Bartosz 6041BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran I M - 50 29M 31600:00:0000:01:0302:05:2903:43:5205:04:4006:57:02.8506:57:02.85+04:22:0112:384,7
Przekroczony limit czasu: 07:00:00
318WALCZAK Sławomir 6212GAŁĄZCZYCEWeteran I M - 50 30M 31700:00:0000:01:3101:40:3703:07:5304:58:2807:27:06.3007:27:06.30+04:52:0513:324,4
Niesklasyfikowani
KACZMARCZYK Przemysław 6095140MINUT.PLWROCŁAWSenior I M - 20 DNF00:00:06 DNF01:06:24 DNF02:02:30 DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPANIAK Sławomir 6510KS LENIWIECKĘPNOWeteran I M - 50 DNF00:00:39 DNF02:11:56 DNF03:55:38 DNF DNF DNF DNF--
BIELA Konrad 6106GOPR KARKONOSZEKOWARYSenior II M - 30 DNF00:00:04 DNF01:01:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIECHOWIAK Bartosz 6531PIECHOWIAK-KROLIKOWSKI.PLWROCŁAWSenior I M - 20 DNF00:00:17 DNF01:02:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
MOCZEK Tomasz 6366CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 DNF00:00:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KNOBLOCH Tomasz 6022THE PINDOLSWARSZAWAMasters M - 40 DNF00:00:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELONKA Marek 6021POZNAŃWeteran I M - 50 DNF00:00:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 325 wynik(ów)