GORCE ULTRA-TRAIL® 12 KM
Gorce Ultra-Trail 2022
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 12 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 150
Wystartowało : 121
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 121
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart
0.001km
Czas
netto
12.5km
Czas
brutto
12.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ŚWIERAD Krystian 1547M 18-351M 100:00:0000:00:0201:05:21.2001:05:21.20 5:1311,5
2SZCZEPANIK Damian 1537M 36-451M 200:00:0000:00:0201:05:38.4001:05:38.40+00:00:175:1511,4
3TRACZ Łukasz 1519TRENINGFIZJOTERAPIA.PLRZESZÓWM 36-452M 300:00:0001:06:25.5501:06:25.55+00:01:045:1811,3
4PAŁKA Kacper 1497KB PARANTELADĄBROWA GÓRNICZAM 18-352M 400:00:0000:00:0401:09:17.6001:09:17.60+00:03:565:3210,8
5ŚWIERAD Dariusz 1517ASICS FRONTRUNNER POLANDMODLNICZKAM 36-453M 500:00:0000:00:0301:09:36.2001:09:36.20+00:04:155:3410,8
6JETHON Patryk 1446GWIEZDNI RYCERZEKRAKÓWM 18-353M 600:00:0000:00:0501:11:58.5001:11:58.50+00:06:375:4510,4
7OBSTÓJ Karolina 1319ON RUN CREW POLANDSZKLARSKA PORĘBAK 18-351K 100:00:0000:00:0201:12:23.5501:12:23.55+00:07:025:4710,4
8KUSIAK Maciej 1476ZAKLICZYNM 18-354M 700:00:0000:00:0301:13:04.3501:13:04.35+00:07:435:5010,3
9BEZRUKOVAS Nerijus 1408LOVE STREAMS RUNNINGVILNIUSM 36-454M 800:00:0000:00:0601:14:05.8501:14:05.85+00:08:445:5510,1
10BOLECHOWSKA Dominika 1536ALPIN SPORTK 46-551K 200:00:0000:00:0301:14:20.8001:14:20.80+00:08:595:5610,1
11LULIS Anna 1481WROCŁAWK 36-451K 300:00:0000:00:0301:15:17.6001:15:17.60+00:09:566:0110,0
12PAWŁOWSKI Michał 1498KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM 18-355M 900:00:0000:00:0401:15:19.4501:15:19.45+00:09:586:0110,0
13KUREK Jacek 1475ŚWIETLIKOWOTYCHYM 46-551M 1000:00:0000:00:0401:15:27.1501:15:27.15+00:10:056:029,9
14BANASIK Krzysztof 1541M 36-455M 1100:00:0000:00:0301:16:47.6001:16:47.60+00:11:266:089,8
15BRZEŹNY Dominik 1546LZS KS GORCM 18-356M 1200:00:0000:00:0401:16:58.6501:16:58.65+00:11:376:099,7
16SEDZIK Kinga 1507MOK MSZANA DOLNATYMBARKK 18-352K 400:00:0000:00:0501:17:11.4501:17:11.45+00:11:506:109,7
17SWORSKI Roman 1513TRENUJSKUTECZNIE.COMŁÓDŹM 36-456M 1300:00:0000:00:0301:17:34.3001:17:34.30+00:12:136:129,7
18BRZEŹNY Jan 1545LZS KS GORCM 18-357M 1400:00:0000:00:0301:18:10.0001:18:10.00+00:12:486:159,6
19NIEWIADOMY Kazimierz 1493OCHOTNICA DOLNAM 36-457M 1500:00:0000:00:0901:18:13.7001:18:13.70+00:12:526:159,6
20LEJA Michał 1478NOWY TARGM 18-358M 1600:00:0000:00:0601:18:25.4001:18:25.40+00:13:046:169,6
21GOŁDYN Michał 1437OCHOTNICA DOLNAM 18-359M 1700:00:0000:00:0401:18:40.8501:18:40.85+00:13:196:179,5
22MIKALAUSKAS Rokas 1489VILNIUSM 18-3510M 1800:00:0000:00:0501:18:45.1501:18:45.15+00:13:236:189,5
23GRZESZYKOWSKI Piotr 1439ZOMA-TEAM OBIDOWIEC OBIDOWAŁOPUSZNAM 18-3511M 1900:00:0000:00:0401:19:33.1501:19:33.15+00:14:116:219,4
24PSZCZÓŁKA Dominik 1004GUT TEAMM 36-458M 2000:00:0000:00:0501:21:49.7001:21:49.70+00:16:286:329,2
25SYC Ewelina 1514SIDZINAK 18-353K 500:00:0000:00:0401:22:01.9001:22:01.90+00:16:406:339,1
26PIERZCHAŁA Artur 1539GRAVITYREVOLTKAMIENICAM 18-3512M 2100:00:0000:00:0601:22:08.1501:22:08.15+00:16:466:349,1
27FRYŹLEWICZ Bartłomiej 1433NOWY TARGM 18-3513M 2200:00:0001:22:09.9501:22:09.95+00:16:486:349,1
28FILIPOWSKI Rafał 1430#KUBAPIECHTEAMKRAKÓWM 46-552M 2300:00:0000:00:0401:23:50.1001:23:50.10+00:18:286:428,9
29KUKLA Grzegorz 1472KRAKÓWM 46-553M 2400:00:0000:00:0701:24:13.0501:24:13.05+00:18:516:448,9
30DROZD Lukasz 1425KIRKCALDYM 36-459M 2500:00:0000:00:0501:24:29.7501:24:29.75+00:19:086:458,9
31SADO Tomasz 1506KRAKÓWM 18-3514M 2600:00:0000:00:0401:24:39.0001:24:39.00+00:19:176:468,9
32KLIMCZAK Bogdan 1462KLUB SPORTOWY SPRINTERŁĄCKOM 36-4510M 2700:00:0000:00:0701:24:53.9001:24:53.90+00:19:326:478,8
33CHRYCZYK Sebastian 1406M 18-3515M 2800:00:0000:00:1101:26:13.6001:26:13.60+00:20:526:538,7
34FLORIAN Sabina 1431GOŁKOWICEK 18-354K 600:00:0000:00:0301:26:14.0001:26:14.00+00:20:526:538,7
35BANASIK Monika 1540K 36-452K 700:00:0000:00:0201:26:54.9001:26:54.90+00:21:336:578,6
36WOŹNIAK Janusz 1526PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM 56+1M 2900:00:0001:27:38.5501:27:38.55+00:22:177:008,6
37JEDLECKA Anna 1445WARSZAWAK 36-453K 800:00:0000:00:0401:27:57.1001:27:57.10+00:22:357:028,5
38DANIELSKA Lidia 1420CROSSRAGEŁÓDŹK 36-454K 900:00:0000:00:1001:28:31.6501:28:31.65+00:23:107:048,5
39WOJAS Magdalena 1522SŁODKO ZDROWYKRAKÓWK 18-355K 1000:00:0000:00:0501:30:23.5001:30:23.50+00:25:027:138,3
40MALINOWSKI Łukasz 1485ŻUBRY RACE TEAMWOLA RADZISZOWSKAM 36-4511M 3000:00:0000:00:0401:30:39.0501:30:39.05+00:25:177:158,3
41JANUSZ Paweł 1444JAZOWSKOM 36-4512M 3100:00:0000:00:0701:30:39.8501:30:39.85+00:25:187:158,3
42KRZYSZTOFOWICZ Andrzej 1471ULTRASYWARSZAWAM 36-4513M 3200:00:0000:00:0701:30:44.4501:30:44.45+00:25:237:158,3
43DROZD Michał 1424EXTREME CLUB RABKA-ZDRÓJRABKA-ZDRÓJM 36-4514M 3300:00:0000:00:0501:31:00.1501:31:00.15+00:25:387:168,2
44GOŁDYN Mateusz 1436OCHOTNICA DOLNAM 18-3516M 3400:00:0000:00:0301:33:25.8501:33:25.85+00:28:047:288,0
45ZIMNY Tomasz 1530FARTY PUSZCZYSZCZECINM 56+2M 3500:00:0000:00:0501:33:28.1001:33:28.10+00:28:067:288,0
46WOJTYCZA Ewelina 1524SIEPRAWSKA 5SIEPRAWK 18-356K 1100:00:0000:00:0801:33:53.6501:33:53.65+00:28:327:308,0
47KLIMCZAK Joanna 1461KLUB SPORTOWY SPRINTERŁĄCKOK 18-357K 1200:00:0000:00:0601:34:27.3501:34:27.35+00:29:067:337,9
48DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 1423#ADAMCZERWIŃSKITEAMŁYCZANKAK 36-455K 1300:00:0000:00:0601:34:49.1001:34:49.10+00:29:277:357,9
49KUKLA Katarzyna 1473KRAKÓWK 36-456K 1400:00:0000:00:0601:36:15.7001:36:15.70+00:30:547:427,8
50JOVANOSKI Jovan 1447KRAKOWM 18-3517M 3600:00:0000:00:1301:36:35.7001:36:35.70+00:31:147:437,8
51KOZAK Michał 1469KRAKÓWM 36-4515M 3700:00:0000:00:0801:37:50.7001:37:50.70+00:32:297:497,7
52SUDER Magdalena 1512ŁUCZYCEK 18-358K 1500:00:0000:00:0501:37:54.2501:37:54.25+00:32:337:497,7
53WYPARŁO Patrycja 1529KOLBUSZOWAK 18-359K 1600:00:0000:00:0701:38:01.9001:38:01.90+00:32:407:507,7
54SITARZ Ryszard 1510I KLINIKALUBLINM 18-3518M 3800:00:0000:00:0901:38:06.1501:38:06.15+00:32:447:507,6
55ŚWISŁOCKI Mateusz 1518ŁUCZYCEM 18-3519M 3900:00:0000:00:0501:38:07.8501:38:07.85+00:32:467:507,6
56ŁUKASIEWICZ-ŁUSZCZEK Katarzyna 1483KRAKÓWK 18-3510K 1700:00:0000:00:0801:38:15.6501:38:15.65+00:32:547:517,6
57MOLITORYS Marek 1492KACWINM 46-554M 4000:00:0000:00:0401:38:31.5001:38:31.50+00:33:107:527,6
58WALNIK Rafał 1520KRAKÓWM 46-555M 4100:00:0000:00:0601:40:04.3001:40:04.30+00:34:438:007,5
59PAŁKA Anna 1496KB PARANTELALIMANOWAK 36-457K 1800:00:0000:00:0601:40:36.3501:40:36.35+00:35:158:027,5
60GRZECHYNKA Agnieszka 1438GO PUBLICKRAKÓWK 36-458K 1900:00:0000:00:0301:40:58.8501:40:58.85+00:35:378:047,4
61CZAMARA Karolina 1416RUDA ŚLĄSKAK 18-3511K 2000:00:0000:00:1201:42:48.3001:42:48.30+00:37:278:137,3
62BUŁA Adam 1415BYTOMM 18-3520M 4200:00:0000:00:1101:42:48.3501:42:48.35+00:37:278:137,3
63BEJTKA Rafał 1405#GOPATIWARSZAWAM 36-4516M 4300:00:0000:00:0701:44:00.4501:44:00.45+00:38:398:197,2
64OLECHOWSKI Artur 1494KRAKÓWM 36-4517M 4400:00:0000:00:1101:44:10.0001:44:10.00+00:38:488:207,2
65BŁOŃSKI Kamil 1412WARSZAWAM 36-4518M 4500:00:0000:00:1501:44:48.1001:44:48.10+00:39:268:237,2
66BROŻYNA Magda 1414WARSZAWAK 36-459K 2100:00:0000:00:1101:45:35.2501:45:35.25+00:40:148:267,1
67DE BARRA Evan 1421KRAKOWM 46-556M 4600:00:0000:00:1401:45:49.8501:45:49.85+00:40:288:277,1
68GOŁDYN Agata 1435OCHOTNICA DOLNAK 36-4510K 2200:00:0000:00:0501:46:35.0001:46:35.00+00:41:138:317,0
69KUMOR Anna 1474KRAKÓWK 36-4511K 2300:00:0000:00:0901:46:49.1501:46:49.15+00:41:278:327,0
70KORSAK Piotr 1467ŁÓDŹM 36-4519M 4700:00:0000:00:1001:46:56.7001:46:56.70+00:41:358:337,0
71BAJERA Aneta 1403ŁÓDŹK 18-3512K 2400:00:0000:00:1001:46:57.0001:46:57.00+00:41:358:337,0
72ŁASZKIEWICZ Piotr 1482ATHLETICS TEAM PRUSICEBRZEŻNOM 56+3M 4800:00:0000:00:0801:47:07.1001:47:07.10+00:41:458:347,0
73LIGĘZA Anna 1549K 36-4512K 2500:00:0000:00:0401:47:35.9501:47:35.95+00:42:148:367,0
74SIOŁA Franciszek 1509DĄBROWA GÓRNICZAM 56+4M 4900:00:0000:00:0801:48:27.9001:48:27.90+00:43:068:406,9
75CZYCZERSKI Jakub 1419KATOWICEM 18-3521M 5000:00:0000:00:1101:52:30.9001:52:30.90+00:47:099:006,7
76HOFF Emilia 1442BAJERA TRENERŁÓDŹK 46-552K 2600:00:0000:00:1101:54:21.7001:54:21.70+00:49:009:086,6
77KARAM Ahmad 1452DUBAIM 46-557M 5100:00:0000:00:1301:55:20.3501:55:20.35+00:49:599:136,5
78KACZOR Dagmara 1449SOSNOWIECK 18-3513K 2700:00:0000:00:1001:55:50.8501:55:50.85+00:50:299:166,5
79ANDRASZ Paweł 1401PRZEMYŚLM 18-3522M 5200:00:0000:00:1201:57:25.9001:57:25.90+00:52:049:236,4
80BIELECKA Kornelia 1410UKS SIÓDEMKA RUMIARUMIAK 46-553K 2800:00:0000:00:1302:00:12.2002:00:12.20+00:54:519:366,2
81STĘPIEŃ Renata 1511KIELCEK 56+1K 2900:00:0000:00:1202:00:50.3002:00:50.30+00:55:299:406,2
82FORMA Alicja 1432LUBLINK 18-3514K 3000:00:0000:00:0902:00:53.6502:00:53.65+00:55:329:406,2
83BŁACHUT Ewelina 1411OCHOTNICA GÓRNAK 18-3515K 3100:00:0000:00:1202:01:21.2502:01:21.25+00:56:009:426,2
84GURGUL Dorota 1440AROMAT NÓGKRAKÓWK 36-4513K 3200:00:0000:00:0602:01:39.3002:01:39.30+00:56:189:436,2
85POSYNIAK Michał 1502TRI AMOŻŁOBIZNAM 36-4520M 5300:00:0000:00:1502:02:02.5502:02:02.55+00:56:419:456,1
86KARAKUŁA Kaja 1451LUBLINK 18-3516K 3300:00:0000:00:0902:02:10.7002:02:10.70+00:56:499:466,1
87PLESZCZYŃSKI Piotr 1500GDYNIAM 36-4521M 5400:00:0000:00:0702:02:30.4502:02:30.45+00:57:099:486,1
88KARDAŚ Krzysztof 1455KRAKÓWM 18-3523M 5500:00:0000:00:1502:03:05.2002:03:05.20+00:57:449:506,1
89WASILEWSKA Agnieszka 1521AROMAT NÓGKRAKÓWK 36-4514K 3400:00:0000:00:0702:03:27.9502:03:27.95+00:58:069:526,1
90KRZYSZTOFOWICZ Karolina 1470ULTRASYWARSZAWAK 36-4515K 3500:00:0000:00:0702:03:31.8002:03:31.80+00:58:109:526,1
91HAMRI Mohammad 1441DUBAIM 46-558M 5600:00:0002:04:07.0002:04:07.00+00:58:459:556,0
92DUDA Wojciech 1426SKAWINA BIEGAKRAKÓWM 46-559M 5700:00:0000:00:0802:04:17.0502:04:17.05+00:58:559:566,0
93KAIM Antoni 1450MYŚLENICEM 56+5M 5800:00:0000:00:1502:04:40.4502:04:40.45+00:59:199:586,0
94WOŹNIAK Lidia 1525PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK 46-554K 3600:00:0000:00:0802:06:55.4002:06:55.40+01:01:3410:095,9
95KLUZ Filip 1464RZESZÓWM 18-3524M 5900:00:0000:00:1102:07:02.1002:07:02.10+01:01:4010:095,9
96KLUZ Robert 1463RZESZÓWM 46-5510M 6000:00:0000:00:1102:07:02.7502:07:02.75+01:01:4110:095,9
97PRZEPIÓRA Iwona 1503CHĘCINYK 46-555K 3700:00:0000:00:1202:07:56.6002:07:56.60+01:02:3510:145,9
98KOBOS Beata 1465NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 18-3517K 3800:00:0000:00:1202:08:46.0502:08:46.05+01:03:2410:185,8
99KARAM Mohammad 1453DUBAIM 18-3525M 6100:00:0000:00:1402:08:53.8002:08:53.80+01:03:3210:185,8
100KACZMARCZYK Ewelina 1448WIŚNIOWAK 18-3518K 3900:00:0000:00:0802:10:53.5002:10:53.50+01:05:3210:285,7
101KARDAŚ Renata 1454KRAKÓWK 18-3519K 4000:00:0000:00:1502:13:09.8502:13:09.85+01:07:4810:395,6
102ARMATA Krzysztof 1402KRAKÓWM 36-4522M 6200:00:0000:00:0902:13:42.8502:13:42.85+01:08:2110:415,6
103BOCHEŃSKI Bartek 1413ŁÓDŹM 46-5511M 6300:00:0000:00:1202:16:50.8502:16:50.85+01:11:2910:565,5
104WOJTOWICZ Zdzislaw 1523NIEZRZESZONYSZCZAWAM 56+6M 6400:00:0000:00:0902:17:36.8502:17:36.85+01:12:1511:005,5
105BIEL Agnieszka 1409KATOWICEK 36-4516K 4100:00:0000:00:1002:17:57.5002:17:57.50+01:12:3611:025,4
106KASZTELAN Artur 1456SŁOŃCA JURYJASKROWM 36-4523M 6500:00:0000:00:1002:19:40.9502:19:40.95+01:14:1911:105,4
107MICHALIK Jacek 1486SŁOŃCA JURYOLSZTYNM 46-5512M 6600:00:0000:00:1102:19:42.1502:19:42.15+01:14:2011:105,4
108PEJSKI Cezary 1499WIĄZOWNAM 56+7M 6700:00:0000:00:0602:19:54.6502:19:54.65+01:14:3311:115,4
109REGUŁA Klaudia 1505KATOWICEK 18-3520K 4200:00:0000:00:1502:25:29.3002:25:29.30+01:20:0811:385,2
110OSTASZEWSKA Katarzyna 1495PĘCICE MAŁEK 46-556K 4300:00:0000:00:0702:26:32.7502:26:32.75+01:21:1111:435,1
111DE LAET Marleen 1422HOEVENENK 46-557K 4400:00:0000:00:1102:27:11.1002:27:11.10+01:21:4911:465,1
112MICHOREK Renata 1538K 46-558K 4500:00:0000:00:0802:27:40.9002:27:40.90+01:22:1911:485,1
113LUC Adam 1480BIEGUSIEM.PLRYKIM 36-4524M 6800:00:0000:00:1302:35:40.6502:35:40.65+01:30:1912:274,8
114KASZTELAN Agata 1457SŁOŃCA JURYJASKROWK 36-4517K 4600:00:0000:00:1402:37:59.2002:37:59.20+01:32:3812:384,7
115MICHALIK Agnieszka 1487SŁOŃCA JURYOLSZTYNK 46-559K 4700:00:0000:00:1402:37:59.6002:37:59.60+01:32:3812:384,7
116WRÓBEL Katarzyna 1528SŁODKO ZDROWYKRAKÓWK 36-4518K 4800:00:0000:00:0802:40:33.6002:40:33.60+01:35:1212:504,7
117BEDNARSKA-ZAJĄCZKOWSKA Kinga 1404KOZIEGŁOWYK 36-4519K 4900:00:0000:00:1302:44:38.6502:44:38.65+01:39:1713:104,6
Przekroczony limit czasu: 03:00:00
118KICZKA Joanna 1459BRWINÓWK 36-4520K 5000:00:0000:00:1503:07:10.4503:07:10.45+02:01:4914:584,0
119KICZKA Hanna 1460WARSZAWAK 56+2K 5100:00:0000:00:1403:07:14.2003:07:14.20+02:01:5314:584,0
120CZECHOWSKI Jerzy 1417MZA - WARSZAWAWARSZAWAM 56+8M 6900:00:0000:00:1603:07:49.7003:07:49.70+02:02:2815:014,0
121BERGMANN Ewa 1394WOLNE PTAKIŁĘŻYCEK 46-5510K 5200:00:0003:10:35.5003:10:35.50+02:05:1415:143,9
Znaleziono 121 wynik(ów)