GORCE ULTRA-TRAIL® 163 KM
Gorce Ultra-Trail 2022
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 163 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 40
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 16
Ukończyło : 22
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 25km | 35km | 47km | 67km | 82km | 100km | 125km | 145km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart
0.001km
Przełęcz Knurowska
25km
Jaszcze
35km
Rzeki
47km
Szczawa
67km
Kamienica
82km
Łącko
100km
Radziejowa
125km
Krościenko
145km
Czas
netto
162.9km
Czas
brutto
162.9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1WANTUCH Marcin 236CHOJNIKOPEN M1M 100:00:0000:00:0302:49:5504:10:4205:59:2508:29:0410:53:5913:32:2117:21:2620:20:1123:06:58.8523:06:58.85 8:307,0
2JARCUSKA Vaclav 242KRIVANYOPEN M2M 200:00:0000:00:1702:49:1104:14:0106:08:2508:59:5612:00:4414:21:0718:48:3221:50:5724:25:24.6024:25:24.60+01:18:258:596,7
3KOŻUCH Rafał 218REDLINETEAMBRZEZNAOPEN M3M 300:00:0000:00:0802:49:0704:10:3305:59:2308:28:4511:01:5313:39:3818:27:1822:01:1625:37:06.8525:37:06.85+02:30:089:266,4
4STROINSKI Daniel 231ATTIQ TEAMWARSZAWAOPEN M4M 400:00:0000:00:0303:00:4104:24:4206:18:5809:19:1212:17:2814:52:3819:53:5623:23:0626:30:07.7026:30:07.70+03:23:089:456,1
5BEREZNOWSKA Patrycja 203WIELISZEW HERON TEAM HOKA POLAND TEAMWIELISZEWOPEN K1K 100:00:0000:00:0403:12:0405:16:4108:18:2610:57:5513:34:5516:16:4620:37:2324:13:4627:38:36.3527:38:36.35+04:31:3710:105,9
6KOTARBA Wojciech 215ULTRAWAY.PL/BARTOSZ GORCZYCA TEAMKIELCEOPEN M5M 500:00:0000:00:0603:21:4804:55:2806:59:4510:23:0913:23:4116:12:2421:31:3625:52:4929:37:07.9529:37:07.95+06:30:0910:545,5
7PYCIA Adam 226KORONA MASTERS KRAKÓWKRAKÓWOPEN M6M 600:00:0000:00:0403:42:1905:23:3907:33:1710:58:1314:26:5217:28:2022:54:3527:19:0031:10:22.6031:10:22.60+08:03:2311:285,2
8KIJEK Andrzej 211ABOVE 2000POGORZYCEOPEN M7M 700:00:0000:00:0303:33:2805:26:2508:18:1611:36:1714:56:2117:55:0423:34:1229:25:5932:48:42.4032:48:42.40+09:41:4312:055,0
9KUKULSKI Wojtek 221WROCŁAWOPEN M8M 800:00:0000:00:0503:33:0405:24:5807:49:4511:22:2515:15:4019:11:1628:18:4433:15:49.7533:15:49.75+10:08:5012:154,9
10KIJANKA Artur 210ZIELONKIOPEN M9M 900:00:0000:00:0403:08:2104:54:3007:14:2010:38:4813:36:0317:07:0323:06:0429:26:3133:49:25.6033:49:25.60+10:42:2612:274,8
11TKACZYK Szymon 233WEGANIZMYKRAKÓWOPEN M10M 1000:00:0000:00:0903:39:3705:26:2907:48:1411:40:5115:31:5619:01:2825:29:0330:43:5434:02:03.3034:02:03.30+10:55:0412:324,8
12AZAREWICZ Grzegorz 200GDAŃSKOPEN M11M 1100:00:0000:00:0303:38:1405:23:3507:45:3711:30:0115:30:4219:01:2025:29:0830:43:5934:05:34.4534:05:34.45+10:58:3512:334,8
13KRÓL Maciej 219WIRAN ULTRA WAY TEAMREDAOPEN M12M 1200:00:0000:00:0603:44:3605:25:3907:46:1211:15:2214:44:2118:09:3124:49:0630:44:0534:23:18.2534:23:18.25+11:16:1912:394,7
14CIEŚLAK Dominika 204KLUB BIEGACZA SOBÓTKADOBCZYCEOPEN K2K 200:00:0000:00:0403:38:5105:25:4507:47:4611:13:1214:46:1918:13:2025:00:5030:44:2334:53:49.0034:53:49.00+11:46:5012:514,7
15KONDAS Arkadiusz 214BIELSKO-BAŁAOPEN M13M 1300:00:0000:00:0703:33:3605:18:0007:25:2110:56:1914:56:2918:24:5825:11:4030:44:1535:02:11.0035:02:11.00+11:55:1212:544,6
16KOVAL Alexander 216MTC VYSNA SEBASTOVALUBOTICEOPEN M14M 1400:00:0000:00:0904:16:1906:30:3709:00:3512:38:4416:37:4720:42:1827:24:1532:39:3636:42:02.7036:42:02.70+13:35:0313:314,4
17TOKARSKI Szymon 234NOWY SĄCZOPEN M15M 1500:00:0000:00:0803:20:4405:16:1807:52:4211:40:5316:00:4219:09:2427:31:0533:19:5636:54:49.2036:54:49.20+13:47:5013:354,4
18SIWA Kinga 228BRENNAOPEN K3K 300:00:0000:00:0803:43:2005:40:1308:13:2511:39:2915:24:3819:12:1527:11:4633:06:3037:32:47.6537:32:47.65+14:25:4813:494,3
19KLIMCZEWSKI Andrzej 213FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹOPEN M16M 1600:00:0000:00:0503:46:0405:43:0408:32:5612:36:1217:10:4821:13:3628:16:5033:55:2737:44:54.0537:44:54.05+14:37:5513:544,3
20KOZŁOWSKI Marek 217BIEGAMDLAZDRIWIA.PLJAWOROPEN M17M 1700:00:0000:00:0603:42:4305:47:5908:40:0912:56:2817:29:0521:13:4428:16:4533:55:3237:45:39.7037:45:39.70+14:38:4013:544,3
21MISZCZAK Kornel 224KLECZA DOLNAOPEN M18M 1800:00:0000:00:1204:25:0706:32:3909:00:3312:54:3517:06:3321:39:3929:02:0034:08:4137:45:39.8037:45:39.80+14:38:4013:544,3
22DZISZKIEWICZ Grzegorz 206BIELSKO BIAŁAOPEN M19M 1900:00:0000:00:0904:29:1106:42:0509:27:5713:24:2218:16:2222:07:2329:08:5834:18:1938:21:04.4038:21:04.40+15:14:0514:074,2
Niesklasyfikowani
JÓZEFACIUK Marcin 207ŁÓDŹOPEN MDNF00:00:05 DNF03:25:17 DNF05:06:17 DNF07:14:10 DNF10:35:48 DNF13:53:41 DNF17:09:01 DNF23:44:37 DNF DNF DNF DNF--
KACZOR Miłosz 209KG TRAWERSSANDOMIERZOPEN MDNF00:00:05 DNF03:54:47 DNF06:07:42 DNF08:33:01 DNF12:43:48 DNF17:27:22 DNF21:33:17 DNF29:42:32 DNF DNF DNF DNF--
SKRZYSIŃSKI Gniewomir 230TEAM INSTINCT/ALTRAKORCZYNAOPEN MDNF00:00:04 DNF02:59:32 DNF04:28:14 DNF06:20:06 DNF09:03:31 DNF12:01:20 DNF14:36:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
BASZEŃ Krzysztof 243BLANK-DEKOR TEEMRYCZÓWEKOPEN MDNF00:00:10 DNF03:54:38 DNF06:07:40 DNF08:32:51 DNF12:00:38 DNF16:00:38 DNF19:56:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
URBAŃCZYK Darek 235WARSZAWAOPEN MDNF00:00:11 DNF03:54:35 DNF06:08:42 DNF08:35:09 DNF12:43:52 DNF17:27:26 DNF21:41:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
MASZEWSKA-WACH Mariola 223RAWA MAZOWIECKAOPEN KDNF00:00:11 DNF04:40:56 DNF06:57:26 DNF09:53:34 DNF14:28:00 DNF18:16:28 DNF22:06:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻARNOWSKI Grzegorz 239GREGZARNOWSKI.PLZAGÓRZYCE DWORSKIEOPEN MDNF00:00:06 DNF03:38:16 DNF05:35:50 DNF08:15:36 DNF11:44:26 DNF16:00:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZEFER Maciej 232ŻYTNOOPEN MDNF00:00:08 DNF03:49:05 DNF DNF08:37:51 DNF12:51:39 DNF17:35:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOLSKI Konrad 238UKS GOK ZDUNYZDUNYOPEN MDNF00:00:10 DNF03:33:00 DNF05:24:09 DNF08:34:06 DNF12:50:53 DNF18:13:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Dagmara 208KM PSP KATOWICEKATOWICEOPEN KDNF00:00:09 DNF04:29:18 DNF06:48:49 DNF09:39:36 DNF14:10:00 DNF18:22:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCZEK Katarzyna 220PGB SPORTOWA PACZKA / SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN KDNF00:00:07 DNF04:31:33 DNF06:59:15 DNF11:23:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PANKIEWICZ Ireneusz 225SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MDNF00:00:08 DNF04:26:08 DNF06:59:19 DNF11:23:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNAROWSKI Piotr 237ŁĄCKOOPEN MDNF00:00:02 DNF02:49:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RATYŃSKI Wojtek 227DROHICZYNOPEN MDNF00:00:10 DNF03:48:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DRAGON Przemysław 205POŁANIECOPEN MDNF00:00:04 DNF04:02:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARCZYK Agnieszka 201OLKUSZOPEN KDNF00:00:08 DNF04:54:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 38 wynik(ów)