GORCE ULTRA-TRAIL® 163 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 163 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 40
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 16
Ukończyło : 22
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 25km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 25km | 35km | 47km | 67km | 82km | 100km | 125km | 145km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
Przełęcz Knurowska
25km
    
Niesklasyfikowani
WOJNAROWSKI Piotr 237ŁĄCKOOPEN MDNF00:00:02 DNF02:49:03 DNF
2KOŻUCH Rafał 218REDLINETEAMBRZEZNAOPEN M00:00:0000:00:0802:49:07
3JARCUSKA Vaclav 242KRIVANYOPEN M00:00:0000:00:1702:49:11
4WANTUCH Marcin 236CHOJNIKOPEN M00:00:0000:00:0302:49:55
SKRZYSIŃSKI Gniewomir 230TEAM INSTINCT/ALTRAKORCZYNAOPEN MDNF00:00:04 DNF02:59:32 DNF
6STROINSKI Daniel 231ATTIQ TEAMWARSZAWAOPEN M00:00:0000:00:0303:00:41
7KIJANKA Artur 210ZIELONKIOPEN M00:00:0000:00:0403:08:21
8BEREZNOWSKA Patrycja 203WIELISZEW HERON TEAM HOKA POLAND TEAMWIELISZEWOPEN K00:00:0000:00:0403:12:04
9TOKARSKI Szymon 234NOWY SĄCZOPEN M00:00:0000:00:0803:20:44
10KOTARBA Wojciech 215ULTRAWAY.PL/BARTOSZ GORCZYCA TEAMKIELCEOPEN M00:00:0000:00:0603:21:48
JÓZEFACIUK Marcin 207ŁÓDŹOPEN MDNF00:00:05 DNF03:25:17 DNF
WOLSKI Konrad 238UKS GOK ZDUNYZDUNYOPEN MDNF00:00:10 DNF03:33:00 DNF
13KUKULSKI Wojtek 221WROCŁAWOPEN M00:00:0000:00:0503:33:04
14KIJEK Andrzej 211ABOVE 2000POGORZYCEOPEN M00:00:0000:00:0303:33:28
15KONDAS Arkadiusz 214BIELSKO-BAŁAOPEN M00:00:0000:00:0703:33:36
16AZAREWICZ Grzegorz 200GDAŃSKOPEN M00:00:0000:00:0303:38:14
ŻARNOWSKI Grzegorz 239GREGZARNOWSKI.PLZAGÓRZYCE DWORSKIEOPEN MDNF00:00:06 DNF03:38:16 DNF
18CIEŚLAK Dominika 204KLUB BIEGACZA SOBÓTKADOBCZYCEOPEN K00:00:0000:00:0403:38:51
19TKACZYK Szymon 233WEGANIZMYKRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:0903:39:37
20PYCIA Adam 226KORONA MASTERS KRAKÓWKRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:0403:42:19
21KOZŁOWSKI Marek 217BIEGAMDLAZDRIWIA.PLJAWOROPEN M00:00:0000:00:0603:42:43
22SIWA Kinga 228BRENNAOPEN K00:00:0000:00:0803:43:20
23KRÓL Maciej 219WIRAN ULTRA WAY TEAMREDAOPEN M00:00:0000:00:0603:44:36
24KLIMCZEWSKI Andrzej 213FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹOPEN M00:00:0000:00:0503:46:04
RATYŃSKI Wojtek 227DROHICZYNOPEN MDNF00:00:10 DNF03:48:30 DNF
SZEFER Maciej 232ŻYTNOOPEN MDNF00:00:08 DNF03:49:05 DNF
URBAŃCZYK Darek 235WARSZAWAOPEN MDNF00:00:11 DNF03:54:35 DNF
BASZEŃ Krzysztof 243BLANK-DEKOR TEEMRYCZÓWEKOPEN MDNF00:00:10 DNF03:54:38 DNF
KACZOR Miłosz 209KG TRAWERSSANDOMIERZOPEN MDNF00:00:05 DNF03:54:47 DNF
DRAGON Przemysław 205POŁANIECOPEN MDNF00:00:04 DNF04:02:14 DNF
31KOVAL Alexander 216MTC VYSNA SEBASTOVALUBOTICEOPEN M00:00:0000:00:0904:16:19
32MISZCZAK Kornel 224KLECZA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:1204:25:07
PANKIEWICZ Ireneusz 225SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MDNF00:00:08 DNF04:26:08 DNF
34DZISZKIEWICZ Grzegorz 206BIELSKO BIAŁAOPEN M00:00:0000:00:0904:29:11
KACZMAREK Dagmara 208KM PSP KATOWICEKATOWICEOPEN KDNF00:00:09 DNF04:29:18 DNF
KUCZEK Katarzyna 220PGB SPORTOWA PACZKA / SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN KDNF00:00:07 DNF04:31:33 DNF
MASZEWSKA-WACH Mariola 223RAWA MAZOWIECKAOPEN KDNF00:00:11 DNF04:40:56 DNF
BARCZYK Agnieszka 201OLKUSZOPEN KDNF00:00:08 DNF04:54:54 DNF
Znaleziono 38 wynik(ów)