GORCE ULTRA-TRAIL® 163 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 163 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 40
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 16
Ukończyło : 22
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 47km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 25km | 35km | 47km | 67km | 82km | 100km | 125km | 145km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
Przełęcz Knurowska
25km
Jaszcze
35km
Rzeki
47km
      
1KOŻUCH Rafał 218REDLINETEAMBRZEZNAOPEN M00:00:0000:00:0802:49:0704:10:3305:59:23
2WANTUCH Marcin 236CHOJNIKOPEN M00:00:0000:00:0302:49:5504:10:4205:59:25
3JARCUSKA Vaclav 242KRIVANYOPEN M00:00:0000:00:1702:49:1104:14:0106:08:25
4STROINSKI Daniel 231ATTIQ TEAMWARSZAWAOPEN M00:00:0000:00:0303:00:4104:24:4206:18:58
Niesklasyfikowani
SKRZYSIŃSKI Gniewomir 230TEAM INSTINCT/ALTRAKORCZYNAOPEN MDNF00:00:04 DNF02:59:32 DNF04:28:14 DNF06:20:06 DNF
6KOTARBA Wojciech 215ULTRAWAY.PL/BARTOSZ GORCZYCA TEAMKIELCEOPEN M00:00:0000:00:0603:21:4804:55:2806:59:45
JÓZEFACIUK Marcin 207ŁÓDŹOPEN MDNF00:00:05 DNF03:25:17 DNF05:06:17 DNF07:14:10 DNF
8KIJANKA Artur 210ZIELONKIOPEN M00:00:0000:00:0403:08:2104:54:3007:14:20
9KONDAS Arkadiusz 214BIELSKO-BAŁAOPEN M00:00:0000:00:0703:33:3605:18:0007:25:21
10PYCIA Adam 226KORONA MASTERS KRAKÓWKRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:0403:42:1905:23:3907:33:17
11AZAREWICZ Grzegorz 200GDAŃSKOPEN M00:00:0000:00:0303:38:1405:23:3507:45:37
12KRÓL Maciej 219WIRAN ULTRA WAY TEAMREDAOPEN M00:00:0000:00:0603:44:3605:25:3907:46:12
13CIEŚLAK Dominika 204KLUB BIEGACZA SOBÓTKADOBCZYCEOPEN K00:00:0000:00:0403:38:5105:25:4507:47:46
14TKACZYK Szymon 233WEGANIZMYKRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:0903:39:3705:26:2907:48:14
15KUKULSKI Wojtek 221WROCŁAWOPEN M00:00:0000:00:0503:33:0405:24:5807:49:45
16TOKARSKI Szymon 234NOWY SĄCZOPEN M00:00:0000:00:0803:20:4405:16:1807:52:42
17SIWA Kinga 228BRENNAOPEN K00:00:0000:00:0803:43:2005:40:1308:13:25
ŻARNOWSKI Grzegorz 239GREGZARNOWSKI.PLZAGÓRZYCE DWORSKIEOPEN MDNF00:00:06 DNF03:38:16 DNF05:35:50 DNF08:15:36 DNF
19KIJEK Andrzej 211ABOVE 2000POGORZYCEOPEN M00:00:0000:00:0303:33:2805:26:2508:18:16
20BEREZNOWSKA Patrycja 203WIELISZEW HERON TEAM HOKA POLAND TEAMWIELISZEWOPEN K00:00:0000:00:0403:12:0405:16:4108:18:26
BASZEŃ Krzysztof 243BLANK-DEKOR TEEMRYCZÓWEKOPEN MDNF00:00:10 DNF03:54:38 DNF06:07:40 DNF08:32:51 DNF
22KLIMCZEWSKI Andrzej 213FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹOPEN M00:00:0000:00:0503:46:0405:43:0408:32:56
KACZOR Miłosz 209KG TRAWERSSANDOMIERZOPEN MDNF00:00:05 DNF03:54:47 DNF06:07:42 DNF08:33:01 DNF
WOLSKI Konrad 238UKS GOK ZDUNYZDUNYOPEN MDNF00:00:10 DNF03:33:00 DNF05:24:09 DNF08:34:06 DNF
URBAŃCZYK Darek 235WARSZAWAOPEN MDNF00:00:11 DNF03:54:35 DNF06:08:42 DNF08:35:09 DNF
SZEFER Maciej 232ŻYTNOOPEN MDNF00:00:08 DNF03:49:05 DNF DNF08:37:51 DNF
27KOZŁOWSKI Marek 217BIEGAMDLAZDRIWIA.PLJAWOROPEN M00:00:0000:00:0603:42:4305:47:5908:40:09
28MISZCZAK Kornel 224KLECZA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:1204:25:0706:32:3909:00:33
29KOVAL Alexander 216MTC VYSNA SEBASTOVALUBOTICEOPEN M00:00:0000:00:0904:16:1906:30:3709:00:35
30DZISZKIEWICZ Grzegorz 206BIELSKO BIAŁAOPEN M00:00:0000:00:0904:29:1106:42:0509:27:57
KACZMAREK Dagmara 208KM PSP KATOWICEKATOWICEOPEN KDNF00:00:09 DNF04:29:18 DNF06:48:49 DNF09:39:36 DNF
MASZEWSKA-WACH Mariola 223RAWA MAZOWIECKAOPEN KDNF00:00:11 DNF04:40:56 DNF06:57:26 DNF09:53:34 DNF
KUCZEK Katarzyna 220PGB SPORTOWA PACZKA / SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN KDNF00:00:07 DNF04:31:33 DNF06:59:15 DNF11:23:17 DNF
PANKIEWICZ Ireneusz 225SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MDNF00:00:08 DNF04:26:08 DNF06:59:19 DNF11:23:20 DNF
BARCZYK Agnieszka 201OLKUSZOPEN KDNF00:00:08 DNF04:54:54 DNF DNF DNF
DRAGON Przemysław 205POŁANIECOPEN MDNF00:00:04 DNF04:02:14 DNF DNF DNF
RATYŃSKI Wojtek 227DROHICZYNOPEN MDNF00:00:10 DNF03:48:30 DNF DNF DNF
WOJNAROWSKI Piotr 237ŁĄCKOOPEN MDNF00:00:02 DNF02:49:03 DNF DNF DNF
Znaleziono 38 wynik(ów)