GORCE ULTRA-TRAIL® 163 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 163 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 40
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 16
Ukończyło : 22
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 82km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 25km | 35km | 47km | 67km | 82km | 100km | 125km | 145km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
Przełęcz Knurowska
25km
Jaszcze
35km
Rzeki
47km
Szczawa
67km
Kamienica
82km
        
1WANTUCH Marcin 236CHOJNIKOPEN M00:00:0000:00:0302:49:5504:10:4205:59:2508:29:0410:53:59
2KOŻUCH Rafał 218REDLINETEAMBRZEZNAOPEN M00:00:0000:00:0802:49:0704:10:3305:59:2308:28:4511:01:53
3JARCUSKA Vaclav 242KRIVANYOPEN M00:00:0000:00:1702:49:1104:14:0106:08:2508:59:5612:00:44
Niesklasyfikowani
SKRZYSIŃSKI Gniewomir 230TEAM INSTINCT/ALTRAKORCZYNAOPEN MDNF00:00:04 DNF02:59:32 DNF04:28:14 DNF06:20:06 DNF09:03:31 DNF12:01:20 DNF
5STROINSKI Daniel 231ATTIQ TEAMWARSZAWAOPEN M00:00:0000:00:0303:00:4104:24:4206:18:5809:19:1212:17:28
6KOTARBA Wojciech 215ULTRAWAY.PL/BARTOSZ GORCZYCA TEAMKIELCEOPEN M00:00:0000:00:0603:21:4804:55:2806:59:4510:23:0913:23:41
7BEREZNOWSKA Patrycja 203WIELISZEW HERON TEAM HOKA POLAND TEAMWIELISZEWOPEN K00:00:0000:00:0403:12:0405:16:4108:18:2610:57:5513:34:55
8KIJANKA Artur 210ZIELONKIOPEN M00:00:0000:00:0403:08:2104:54:3007:14:2010:38:4813:36:03
JÓZEFACIUK Marcin 207ŁÓDŹOPEN MDNF00:00:05 DNF03:25:17 DNF05:06:17 DNF07:14:10 DNF10:35:48 DNF13:53:41 DNF
10PYCIA Adam 226KORONA MASTERS KRAKÓWKRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:0403:42:1905:23:3907:33:1710:58:1314:26:52
11KRÓL Maciej 219WIRAN ULTRA WAY TEAMREDAOPEN M00:00:0000:00:0603:44:3605:25:3907:46:1211:15:2214:44:21
12CIEŚLAK Dominika 204KLUB BIEGACZA SOBÓTKADOBCZYCEOPEN K00:00:0000:00:0403:38:5105:25:4507:47:4611:13:1214:46:19
13KIJEK Andrzej 211ABOVE 2000POGORZYCEOPEN M00:00:0000:00:0303:33:2805:26:2508:18:1611:36:1714:56:21
14KONDAS Arkadiusz 214BIELSKO-BAŁAOPEN M00:00:0000:00:0703:33:3605:18:0007:25:2110:56:1914:56:29
15KUKULSKI Wojtek 221WROCŁAWOPEN M00:00:0000:00:0503:33:0405:24:5807:49:4511:22:2515:15:40
16SIWA Kinga 228BRENNAOPEN K00:00:0000:00:0803:43:2005:40:1308:13:2511:39:2915:24:38
17AZAREWICZ Grzegorz 200GDAŃSKOPEN M00:00:0000:00:0303:38:1405:23:3507:45:3711:30:0115:30:42
18TKACZYK Szymon 233WEGANIZMYKRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:0903:39:3705:26:2907:48:1411:40:5115:31:56
BASZEŃ Krzysztof 243BLANK-DEKOR TEEMRYCZÓWEKOPEN MDNF00:00:10 DNF03:54:38 DNF06:07:40 DNF08:32:51 DNF12:00:38 DNF16:00:38 DNF
20TOKARSKI Szymon 234NOWY SĄCZOPEN M00:00:0000:00:0803:20:4405:16:1807:52:4211:40:5316:00:42
ŻARNOWSKI Grzegorz 239GREGZARNOWSKI.PLZAGÓRZYCE DWORSKIEOPEN MDNF00:00:06 DNF03:38:16 DNF05:35:50 DNF08:15:36 DNF11:44:26 DNF16:00:50 DNF
22KOVAL Alexander 216MTC VYSNA SEBASTOVALUBOTICEOPEN M00:00:0000:00:0904:16:1906:30:3709:00:3512:38:4416:37:47
23MISZCZAK Kornel 224KLECZA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:1204:25:0706:32:3909:00:3312:54:3517:06:33
24KLIMCZEWSKI Andrzej 213FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹOPEN M00:00:0000:00:0503:46:0405:43:0408:32:5612:36:1217:10:48
KACZOR Miłosz 209KG TRAWERSSANDOMIERZOPEN MDNF00:00:05 DNF03:54:47 DNF06:07:42 DNF08:33:01 DNF12:43:48 DNF17:27:22 DNF
URBAŃCZYK Darek 235WARSZAWAOPEN MDNF00:00:11 DNF03:54:35 DNF06:08:42 DNF08:35:09 DNF12:43:52 DNF17:27:26 DNF
27KOZŁOWSKI Marek 217BIEGAMDLAZDRIWIA.PLJAWOROPEN M00:00:0000:00:0603:42:4305:47:5908:40:0912:56:2817:29:05
SZEFER Maciej 232ŻYTNOOPEN MDNF00:00:08 DNF03:49:05 DNF DNF08:37:51 DNF12:51:39 DNF17:35:49 DNF
WOLSKI Konrad 238UKS GOK ZDUNYZDUNYOPEN MDNF00:00:10 DNF03:33:00 DNF05:24:09 DNF08:34:06 DNF12:50:53 DNF18:13:20 DNF
30DZISZKIEWICZ Grzegorz 206BIELSKO BIAŁAOPEN M00:00:0000:00:0904:29:1106:42:0509:27:5713:24:2218:16:22
MASZEWSKA-WACH Mariola 223RAWA MAZOWIECKAOPEN KDNF00:00:11 DNF04:40:56 DNF06:57:26 DNF09:53:34 DNF14:28:00 DNF18:16:28 DNF
KACZMAREK Dagmara 208KM PSP KATOWICEKATOWICEOPEN KDNF00:00:09 DNF04:29:18 DNF06:48:49 DNF09:39:36 DNF14:10:00 DNF18:22:22 DNF
BARCZYK Agnieszka 201OLKUSZOPEN KDNF00:00:08 DNF04:54:54 DNF DNF DNF DNF DNF
DRAGON Przemysław 205POŁANIECOPEN MDNF00:00:04 DNF04:02:14 DNF DNF DNF DNF DNF
KUCZEK Katarzyna 220PGB SPORTOWA PACZKA / SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN KDNF00:00:07 DNF04:31:33 DNF06:59:15 DNF11:23:17 DNF DNF DNF
PANKIEWICZ Ireneusz 225SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MDNF00:00:08 DNF04:26:08 DNF06:59:19 DNF11:23:20 DNF DNF DNF
RATYŃSKI Wojtek 227DROHICZYNOPEN MDNF00:00:10 DNF03:48:30 DNF DNF DNF DNF DNF
WOJNAROWSKI Piotr 237ŁĄCKOOPEN MDNF00:00:02 DNF02:49:03 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 38 wynik(ów)