GORCE ULTRA-TRAIL® 33 KM
Gorce Ultra-Trail 2022
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 100
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 18-35 | M 18-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart
0.001km
Jaszcze
20km
Czas
netto
32.2km
Czas
brutto
32.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAREK Dariusz 1005#RÓBSWOJE CREWM 36-451M 100:00:0000:00:0001:42:5802:51:16.6002:51:16.60 5:1911,3
2PORADA Kacper 967FOTOGRAFIA KACPER PORADAŁUKAWIECM 18-351M 200:00:0000:00:0001:43:4102:56:33.8002:56:33.80+00:05:175:2810,9
3PAJĄK Bartłomiej 956SMSKLIMAMARKIM 18-352M 300:00:0000:00:0101:48:5403:03:01.8503:03:01.85+00:11:455:4110,6
4ŁYJAK Błażej 947BIKESTATS.PLWROCŁAWM 36-452M 400:00:0000:00:0201:55:3603:12:09.0003:12:09.00+00:20:525:5810,1
5LULIS Dawid 945ALTRA TEAM REDWROCŁAWM 18-353M 500:00:0000:00:0101:54:2003:13:05.6003:13:05.60+00:21:495:5910,0
6KOCIOŁEK Witold 1007M 46-551M 600:00:0000:00:0101:59:5403:24:18.3503:24:18.35+00:33:016:209,5
7STACHERSKI Łukasz 981PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAMPRZEDBÓRZM 18-354M 700:00:0000:00:0201:59:5603:28:42.3503:28:42.35+00:37:256:289,3
8KUREK Jacek 942ŚWIETLIKOWOTYCHYM 46-552M 800:00:0000:00:0202:05:5403:30:08.4503:30:08.45+00:38:516:319,2
9PISZCZEK Stanisław 965PRZEMYŚLM 36-453M 900:00:0000:00:0701:59:5803:32:17.9503:32:17.95+00:41:016:359,1
10WĘGLIŃSKI Mikołaj 991JAROCINM 18-355M 1000:00:0000:00:0802:09:5903:34:00.2003:34:00.20+00:42:436:389,0
11HALSKA Ania 929ANIA HALSKA COACHINGCIESZYNK 36-451K 100:00:0000:00:0202:15:0103:40:55.6003:40:55.60+00:49:396:518,7
12PARZELSKI Mikołaj 960NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 18-356M 1100:00:0000:00:0502:12:2803:42:03.7003:42:03.70+00:50:476:538,7
13TAMULEVICIUS Tautvydas 999VILNIUSM 18-357M 1200:00:0003:44:04.0003:44:04.00+00:52:476:578,6
14SIKOŃ Marek 977PFEIFER.PLWOJNICZM 36-454M 1300:00:0000:00:0102:07:3403:44:31.5503:44:31.55+00:53:146:588,6
15FRANCUZ Konrad 997M 46-553M 1400:00:0000:00:0203:45:24.8503:45:24.85+00:54:086:598,6
16BEZRUKOVAS Nerijus 908LOVE STREAMS RUNNINGVILNIUSM 36-455M 1500:00:0000:00:0202:13:2203:50:30.6003:50:30.60+00:59:147:098,4
17WINTER Piotr 992NIGHT RUNNERSPOZNAŃM 18-358M 1600:00:0000:00:0102:16:4903:52:18.9503:52:18.95+01:01:027:128,3
18PAŁKA Tomasz 958KB PARANTELALIMANOWAM 46-554M 1700:00:0000:00:0302:18:4603:53:24.2503:53:24.25+01:02:077:148,3
19PAWLIKOWSKI Damian 998M 18-359M 1800:00:0000:00:1002:22:5403:58:38.5003:58:38.50+01:07:217:248,1
20FARON Dominik 924ZOMA-TEAM OBIDOWIEC OBIDOWAOBIDOWAM 18-3510M 1900:00:0000:00:0602:23:2303:58:38.6003:58:38.60+01:07:227:248,1
21MROCZEK Justyna 1000K 18-351K 200:00:0000:00:0402:26:0003:59:37.6003:59:37.60+01:08:217:268,1
22RATAJ Antoni 971MOK MSZANA DOLNAMSZANA DOLNAM 56+1M 2000:00:0000:00:0202:22:1404:01:58.3004:01:58.30+01:10:417:308,0
23JACHIMOWSKI Jarosław 930SANOK BIEGASANOKM 36-456M 2100:00:0000:00:0402:28:3104:02:28.1504:02:28.15+01:11:117:318,0
24BOHUCKI Piotr 911REDAM 36-457M 2200:00:0000:00:1102:22:2004:07:59.0004:07:59.00+01:16:427:427,8
25JEDLECKA Anna 932WARSZAWAK 36-452K 300:00:0000:00:0302:34:0304:08:49.5504:08:49.55+01:17:327:437,8
26PELA Olga 962ŁUBIANKAK 18-352K 400:00:0000:00:0402:29:5304:10:34.4004:10:34.40+01:19:177:467,7
27SMACZNY Bartłomiej 980MIELECM 36-458M 2300:00:0000:00:0702:28:2904:10:35.8504:10:35.85+01:19:197:467,7
28PAJOR Andrzej 957WIELICZKAM 18-3511M 2400:00:0000:00:0402:22:1104:11:03.8004:11:03.80+01:19:477:477,7
29ANTCZAK Jolanta 900SPORTOWE PUŁAWYPUŁAWYK 36-453K 500:00:0000:00:0302:30:1604:13:16.7504:13:16.75+01:22:007:517,6
30MRÓZ Rafał 951TARNÓWM 46-555M 2500:00:0000:00:0502:29:1804:14:02.8504:14:02.85+01:22:467:537,6
31GOLARA Mariusz 927NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 18-3512M 2600:00:0000:00:0602:32:1404:20:30.3504:20:30.35+01:29:138:057,4
32STRZESAK Patrycja 985SZCZEPANOWICEK 36-454K 600:00:0000:00:0802:35:0504:21:32.8504:21:32.85+01:30:168:077,4
33RAJCA Monika 1011PIMPAKICHMIELNIKK 18-353K 700:00:0000:00:0402:35:0104:23:12.1004:23:12.10+01:31:558:107,3
34JURKOWSKI Jan 1009M 46-556M 2700:00:0000:00:0502:30:5804:26:02.8004:26:02.80+01:34:468:157,3
35ŁUKASIEWICZ Ewelina 946SZCZECINEKK 18-354K 800:00:0000:00:0502:41:5904:28:01.7504:28:01.75+01:36:458:197,2
36KOPEĆ Marta 939NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 18-355K 900:00:0000:00:0602:44:0804:29:43.6004:29:43.60+01:38:278:227,2
37KALECIŃSKI Piotr 934PELORUNNERTEAMBRWINOWM 36-459M 2800:00:0000:00:0202:42:0204:30:25.0504:30:25.05+01:39:088:237,1
38SZMECHTIG Ewa 987TORUŃK 46-551K 1000:00:0000:00:0902:41:5504:31:45.8504:31:45.85+01:40:298:267,1
39ZOŁA Piotr 995KRAKÓWM 18-3513M 2900:00:0000:00:0202:32:5304:32:48.3504:32:48.35+01:41:318:287,1
40PYRCHLA Patryk 970KRAKÓWM 18-3514M 3000:00:0000:00:1202:41:3504:35:25.3504:35:25.35+01:44:088:337,0
41PIOTROWSKI Przemysław 964NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 36-4510M 3100:00:0000:00:0602:41:4504:37:26.3004:37:26.30+01:46:098:367,0
42ROSTOCKI Wojciech 973STAROSĄDECKI BIEGACZSTARY SĄCZM 18-3515M 3200:00:0000:00:0402:39:1604:40:50.2004:40:50.20+01:49:338:436,9
43PSZENICZNA Joanna 969VEGE RUNNERSWARSZAWAK 18-356K 1100:00:0000:00:0502:52:5404:41:56.2004:41:56.20+01:50:398:456,9
44PILETSKI Maksim 1002M 18-3516M 3300:00:0000:00:1302:53:5504:45:07.4504:45:07.45+01:53:508:516,8
45BUSHKOUSKI Maksim 1006M 18-3517M 3400:00:0000:00:1202:54:0104:45:07.8504:45:07.85+01:53:518:516,8
46MATYSZCZAK Mateusz 948TYCHYM 18-3518M 3500:00:0000:00:0502:46:5204:45:20.8004:45:20.80+01:54:048:516,8
47MIKUŚKIEWICZ Piotr 950PIMPAKICHMIELNIKM 36-4511M 3600:00:0000:00:0402:30:2904:49:29.0004:49:29.00+01:58:128:596,7
48CZARNECKI Zbigniew 920STARE BABICE BIEGAJĄWARSZAWAM 56+2M 3700:00:0000:00:0602:52:5704:51:18.8004:51:18.80+02:00:029:026,6
49MIERZWICKI Krzysztof 949MAZURSKIE TROPYWARSZAWAM 36-4512M 3800:00:0000:00:0902:48:4304:51:25.6004:51:25.60+02:00:099:036,6
50ZBOROWSKI Kazimierz 994KRYNICA-ZDRÓJM 46-557M 3900:00:0000:00:0302:51:0604:52:41.2004:52:41.20+02:01:249:056,6
51DUNIA Wojciech 922MAMY TOGDYNIAM 36-4513M 4000:00:0000:00:1302:52:1304:54:29.3004:54:29.30+02:03:129:086,6
52NAZIEMKOWSKI Bogusław 952MORAWSKOM 36-4514M 4100:00:0000:00:1302:59:5104:55:40.5004:55:40.50+02:04:239:106,5
53ANTOSZ-ŁYJAK Katarzyna 902BIKESTATSWROCŁAWK 36-455K 1200:00:0000:00:1102:57:3404:56:15.6004:56:15.60+02:04:599:126,5
54KOMAN Michał 937FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM 18-3519M 4200:00:0000:00:0402:53:0204:56:55.3504:56:55.35+02:05:389:136,5
55KAPICA Adrian 935BIELSKO-BIAŁAM 36-4515M 4300:00:0000:00:1503:04:2004:57:08.8004:57:08.80+02:05:529:136,5
56TĘCZA Sandra 988JAROCINK 18-357K 1300:00:0000:00:0902:55:2804:57:10.4004:57:10.40+02:05:539:136,5
57SZCZYPIORSKA Monika 986WARSZAWAK 18-358K 1400:00:0000:00:1303:05:1004:57:51.3004:57:51.30+02:06:349:156,5
58GRZYWIŃSKI Wojtek 928TORUŃM 36-4516M 4400:00:0000:00:1102:58:4005:05:35.9505:05:35.95+02:14:199:296,3
59BANDULET Katarzyna 907KOBYŁKAK 36-456K 1500:00:0000:00:0402:58:1005:11:26.6005:11:26.60+02:20:109:406,2
60JODŁOWSKI Konrad 933RZESZÓWM 18-3520M 4500:00:0000:00:0802:50:1005:16:27.0005:16:27.00+02:25:109:496,1
61KWIATKOWSKI Przemysław 943PISARZOWICEM 18-3521M 4600:00:0000:00:0603:15:0805:18:05.6005:18:05.60+02:26:499:526,1
62BRATKOWSKA Agnieszka 912GDYNIAK 36-457K 1600:00:0000:00:1503:23:1405:26:45.2005:26:45.20+02:35:2810:085,9
63STELMACH Barbara 982STELMACH TEAMWROCŁAWK 46-552K 1700:00:0000:00:1203:28:4405:27:30.7505:27:30.75+02:36:1410:105,9
64DERBICH Mariusz 921FAMOT TEAMKOWALEWM 36-4517M 4700:00:0000:00:0303:23:0205:28:15.7005:28:15.70+02:36:5910:115,9
65BUGAJ Krzysztof 916NIENAŻARTE MISIEKŁOMNICEM 36-4518M 4800:00:0000:00:1603:21:0105:28:34.9505:28:34.95+02:37:1810:125,9
66PAPROCKI Bartłomiej 959RABKA-ZDRÓJM 36-4519M 4900:00:0000:00:0703:16:1905:30:05.7005:30:05.70+02:38:4910:155,9
67RYK Grzegorz 974BRAKSZCZUCINM 46-558M 5000:00:0000:00:1403:30:0305:31:34.0505:31:34.05+02:40:1710:175,8
68ŻYCIŃSKA Magdalena 996KRAKÓWK 46-553K 1800:00:0000:00:1403:22:4105:33:50.8005:33:50.80+02:42:3410:225,8
69PIĘTA Bogdan 963RUN FOR FUNMIELECM 46-559M 5100:00:0000:00:0903:23:3205:33:51.9005:33:51.90+02:42:3510:225,8
70CHADUŁA Adrian 918NIENAŻERTE MISIEWITKOWICEM 18-3522M 5200:00:0000:00:1503:19:4405:40:08.5005:40:08.50+02:48:5110:335,7
71TOKARSKI Rafał 989ZABAWAM 46-5510M 5300:00:0000:00:0803:24:5605:44:50.1005:44:50.10+02:53:3310:425,6
72WASIK Marta 1003K 36-458K 1900:00:0000:00:0803:19:2605:47:35.4005:47:35.40+02:56:1810:475,6
73SAINTEMARIE Agnieszka 976MARCINSWIECTEAMKRAKOWK 36-459K 2000:00:0000:00:0603:31:0005:49:25.3505:49:25.35+02:58:0810:515,5
74STRAKOVICH Katya 1001K 18-359K 2100:00:0000:00:1203:36:2405:51:01.9005:51:01.90+02:59:4510:545,5
75SABALA Adrian 975WARSZAWAM 18-3523M 5400:00:0000:00:1703:32:2405:52:53.1505:52:53.15+03:01:3610:575,5
76ANTKOWIAK Mirosław 901BBL KROSNO ODRZAŃSKIEKROSNO ODRZAŃSKIEM 56+3M 5500:00:0000:00:0703:29:5205:55:13.6005:55:13.60+03:03:5711:015,4
77CEBRAT Tomasz 917SOSNOWIECM 46-5511M 5600:00:0000:00:1403:26:3205:58:57.8005:58:57.80+03:07:4111:085,4
78LEŚNICZAK Barbara 944#WKURW_TEAMZIELONKAK 46-554K 2200:00:0000:00:1003:49:0906:09:18.2006:09:18.20+03:18:0111:285,2
79PRZYŁUDZKI Janusz 968MIKOŁÓWM 56+4M 5700:00:0000:00:1303:34:5706:09:41.8506:09:41.85+03:18:2511:285,2
80SIMON Paweł 978BĘDZINM 46-5512M 5800:00:0000:00:0703:24:4806:11:49.7506:11:49.75+03:20:3311:325,2
81GASIOR Paweł 925ROZBIEGANY SUSZSUSZM 36-4520M 5900:00:0000:00:0703:38:5406:13:01.0006:13:01.00+03:21:4411:355,2
82KOS Paweł 940EAZYMUT.PLWARSZAWAM 46-5513M 6000:00:0000:00:1003:53:4006:17:01.9006:17:01.90+03:25:4511:425,1
83JAZUKIEWICZ Ewa 931EAZYMUT.PLWARSZAWAK 46-555K 2300:00:0000:00:1003:53:4206:17:02.2506:17:02.25+03:25:4511:425,1
84PODSIADŁY Maciej 966KS STASZEWSCYWARSZAWAM 18-3524M 6100:00:0000:00:1003:49:0606:20:39.9006:20:39.90+03:29:2311:495,1
85KONIECZNY Izabella 938MIKOŁÓWK 36-4510K 2400:00:0000:00:0403:34:0306:21:15.9006:21:15.90+03:29:5911:505,1
86BALUCH Adam 906SILESIA MARATHON CLUBKATOWICEM 46-5514M 6200:00:0000:00:1503:32:0506:25:55.6006:25:55.60+03:34:3911:595,0
87NOWAK Marcin 1010M 36-4521M 6300:00:0000:00:1103:51:0406:26:02.8006:26:02.80+03:34:4611:595,0
88NĘCKI Łukasz 953SŁOŃCA JURYOLSZTYNM 36-4522M 6400:00:0000:00:1203:50:1606:28:38.6006:28:38.60+03:37:2212:045,0
89ARTEMIUK Eugeniusz 904HAJNÓWKA BIEGACZECHY ORLAŃSKIEM 56+5M 6500:00:0000:00:0703:56:5706:29:48.0006:29:48.00+03:38:3112:065,0
90ARTEMIUK Eugenia 903HAJNÓWKA BIEGACZECHY ORLAŃSKIEK 56+1K 2500:00:0000:00:0703:56:5406:29:48.0506:29:48.05+03:38:3112:065,0
91BOBOWSKI Jakub 910BOGUCHWAŁAM 36-4523M 6600:00:0000:00:0803:46:5606:29:53.2006:29:53.20+03:38:3612:065,0
92BRZUSZEK Katarzyna 915TERESIN GAJK 36-4511K 2600:00:0000:00:1104:03:0106:49:18.2006:49:18.20+03:58:0112:424,7
93BRZUSZEK Mateusz 914TERESIN GAJM 36-4524M 6700:00:0000:00:1204:03:0506:49:19.5506:49:19.55+03:58:0212:424,7
94STRUSZKIEWICZ Aleksandra 758POWER TRAININGWARSAWK 18-3510K 2700:00:0000:00:0504:06:3806:59:11.3006:59:11.30+04:07:5413:014,6
95TARNAWSKI Jakub 244M 46-5515M 6800:00:0000:00:1806:59:15.6006:59:15.60+04:07:5913:014,6
96WASILEWSKI Tomasz 990AROMAT NÓGKRAKÓWM 46-5516M 6900:00:0000:00:1005:10:2207:38:27.2007:38:27.20+04:47:1014:144,2
Niesklasyfikowani
BRZOZOWSKA Joanna 913ELITA Z NIZINWARSZAWAK 18-35DNF00:00:03 DNF02:34:42 DNF DNF DNF--
CZACHOR Marek 919WULKANY MIŁOŚCIŚWIEBODZINM 36-45DNF DNF03:25:03 DNF DNF DNF--
BALIGA Cezary 905HOKA GARMIN TEAMOLESNOM 18-35DNF00:00:01 DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKI Krzysztof 961MEANDERJASTRZĘBIE ZDRÓJM 36-45DNF00:00:15 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 100 wynik(ów)