GORCE ULTRA-TRAIL® 48 KM
Gorce Ultra-Trail 2022
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 48 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 213
Wystartowało : 182
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 177
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 25km | 40km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 18-35 | M 18-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart
0.001km
Przełęcz Knurowska
25km
Rozwidlenie
40km
Czas
netto
47.3km
Czas
brutto
47.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SIOŁA Karol 748TEAM DYNAFITGRYWAŁDM 18-351M 100:00:0000:00:0102:20:1304:04:5204:39:51.4004:39:51.40 5:5410,1
2ORZEŁ Michał 724ADIDAS RUNNERS WARSZAWA / BANDA GRUDNIAWARSZAWAM 36-451M 200:00:0000:00:0102:25:3404:11:3004:43:03.3004:43:03.30+00:03:115:5910,0
3KOPEL Rafał 6837JASIONKAM 36-452M 300:00:0000:00:0102:20:3504:44:25.1004:44:25.10+00:04:336:0010,0
4PIECH Kacper 733ASICS FRONTRUNNER POLAND/RUNONLINE.PLKRAKÓWM 18-352M 400:00:0000:00:0102:30:1304:22:3904:54:44.4004:54:44.40+00:14:536:139,6
5ZIĘBA Robert 798TRAIL IS OUR WAY / BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAM 36-453M 500:00:0000:00:0102:30:1404:23:4205:00:27.7505:00:27.75+00:20:366:219,4
6BARAN Wojtek 609OKNOPLAST RUNNING TEAMWIELICZKAM 36-454M 600:00:0000:00:0102:23:2204:25:2805:02:43.7505:02:43.75+00:22:526:239,4
7SZCZEPANIAK Witold 764OSTRÓW WIELKOPOLSKIM 46-551M 700:00:0000:00:0202:35:3904:32:4905:05:16.0505:05:16.05+00:25:246:279,3
8YAKUBOUSKI Uladzimir 792TRSBIAŁYSTOKM 18-353M 800:00:0000:00:0302:43:3704:45:3705:18:20.0005:18:20.00+00:38:286:438,9
9BRYSZ Michał 617SBG PODBIEGKRAKÓWM 36-455M 900:00:0000:00:0302:38:5004:46:0905:18:23.2505:18:23.25+00:38:316:438,9
10SNOPEK Stanisław 752DELOITTE ADVENTURE TEAMLEGIONOWOM 18-354M 1000:00:0000:00:0202:37:3604:41:3705:21:27.1505:21:27.15+00:41:356:478,8
11PRZYBYLSKI Krzysztof 739KP PSP NOWE MIASTO LUBAWSKIEBORECZNOM 36-456M 1100:00:0000:00:0202:33:3104:41:4705:22:52.8005:22:52.80+00:43:016:498,8
12GURGUL Sebastian 657AROMAT NÓGKRAKÓWM 36-457M 1200:00:0000:00:0202:45:3104:50:5305:29:17.0005:29:17.00+00:49:256:578,6
13JACHYMIAK Robert 779SPECJALISTYCZNE GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGM 46-552M 1300:00:0000:00:0102:40:1204:52:5605:30:12.0505:30:12.05+00:50:206:588,6
14MACIAS Marcin 705WARSZAWAM 36-458M 1400:00:0000:00:0202:45:2604:54:0205:35:04.5505:35:04.55+00:55:137:058,5
15URBANEK Patryk 774MYSŁOWICEM 18-355M 1500:00:0000:00:0202:45:1504:58:4505:37:33.0505:37:33.05+00:57:417:088,4
16KALIN Wladyslaw 672PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISLAWM 36-459M 1600:00:0000:00:0202:47:4205:01:3205:40:39.3005:40:39.30+01:00:477:128,3
17CURZYDŁO Bogdan 628SANOK BIEGASANOKM 46-553M 1700:00:0000:00:1302:56:3105:18:0105:50:04.0505:50:04.05+01:10:127:248,1
18SWORSKI Roman 762TRENUJSKUTECZNIE.COM / VEGE RUNNERS / VEGANŁÓDŹM 36-4510M 1800:00:0000:00:0602:53:5905:17:0805:51:39.7005:51:39.70+01:11:487:268,1
19BAŁUSZYNSKI Sławomir 606BIEGNIJ TAK SZYBKO JAKBYŚ COŚ UKRADŁ :-)KRAKÓWM 46-554M 1900:00:0000:00:0502:46:3905:10:2605:52:26.2005:52:26.20+01:12:347:278,1
20KOKOSZKA Zygmunt 681VEGE RUNNERSKRAKÓWM 36-4511M 2000:00:0000:00:0402:49:2205:12:0505:52:41.7005:52:41.70+01:12:507:278,0
21DLUBACZ Wojciech 634RABKAM 46-555M 2100:00:0000:00:0202:56:0705:13:1405:53:00.7505:53:00.75+01:13:097:278,0
22WNĘK Marek 783JISNBJAZOWSKOM 18-356M 2200:00:0000:00:0202:49:5905:11:5905:53:39.1005:53:39.10+01:13:477:288,0
23CZAPLA Seweryn 629SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 36-4512M 2300:00:0000:00:2002:49:2305:12:4305:55:12.0505:55:12.05+01:15:207:308,0
24JANKULSKAS Vytautas 669TRAKAIM 18-357M 2400:00:0000:00:0802:55:0405:16:1505:57:32.8505:57:32.85+01:17:417:337,9
25WOJTACZKA Witold 787BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAM 18-358M 2500:00:0000:00:0302:54:3105:21:5806:02:51.1006:02:51.10+01:22:597:407,8
26MACHOWSKI Krzysztof 704RZESZÓWM 46-556M 2600:00:0000:00:2003:05:3805:26:2306:04:04.5506:04:04.55+01:24:137:417,8
27RUSIN Krzysztof 744JUSZCZYNM 18-359M 2700:00:0000:00:0002:54:0005:27:5406:04:34.6506:04:34.65+01:24:437:427,8
28DZIEDZIC Krzysztof 641RUNNINGPERFORMANCEKRAKÓWM 36-4513M 2800:00:0000:00:0402:52:2005:23:1206:05:49.9006:05:49.90+01:25:587:447,8
29ALEKSANDROWICZ Michał 602KRAKÓWM 18-3510M 2900:00:0000:00:2003:05:3505:27:3106:07:19.7006:07:19.70+01:27:287:457,7
30IMIOŁEK Dominik 663BOCHNIAM 18-3511M 3000:00:0000:00:0402:56:3105:28:1106:09:05.2006:09:05.20+01:29:137:487,7
31KRAWCZUK Mateusz 688OPOLEM 36-4514M 3100:00:0000:00:2503:09:5605:33:2906:10:04.6006:10:04.60+01:30:137:497,7
32WĘGŁOWSKI Maciej 778#BIEGIEMWLASŚRODA WIELKOPOLSKAM 46-557M 3200:00:0000:00:0703:09:3905:34:0206:14:58.8006:14:58.80+01:35:077:557,6
33KWIATKOWSKI Paweł 693VICTORIAPISARZOWICEM 36-4515M 3300:00:0000:00:0803:01:4205:32:5706:16:33.8506:16:33.85+01:36:427:577,5
34ŁUKOMSKI Maciej 703ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKI/ SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹM 46-558M 3400:00:0000:00:0203:02:4905:40:2006:19:05.0506:19:05.05+01:39:138:007,5
35ADAMEK Dariusz 601#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWM 46-559M 3500:00:0000:00:2103:05:4705:36:5806:19:23.2506:19:23.25+01:39:318:017,5
36ORTYL Magdalena 723ZABIEGANI MIELECMIELECK 18-351K 100:00:0000:00:0603:07:0905:37:5806:19:29.4006:19:29.40+01:39:388:017,5
37CZAYKOWSKI Wojciech 630MAMY TO / GRUPA DRUHA BORUCHAGDYNIAM 36-4516M 3600:00:0000:00:0203:03:2705:42:4406:21:26.3506:21:26.35+01:41:348:037,4
38KOWALIK Ewelina 685FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK 18-352K 200:00:0000:00:0403:15:0105:40:5606:21:44.3006:21:44.30+01:41:528:047,4
39SZYMAŃSKI Paweł 769FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM 36-4517M 3700:00:0000:00:0302:35:4504:53:3106:21:45.2506:21:45.25+01:41:538:047,4
40KOŻUCH Marcin 687KRAKÓWM 36-4518M 3800:00:0000:00:0303:06:0205:43:4506:23:02.0006:23:02.00+01:43:108:057,4
41BORK Łukasz 615GRUPA DRUHA BORUCHAŻUŁAWAM 36-4519M 3900:00:0000:00:0303:03:3105:42:4806:25:03.5506:25:03.55+01:45:128:087,4
42SŁUGOCKI Mateusz 750NYSAM 18-3512M 4000:00:0000:00:1403:15:2305:41:4406:25:23.1006:25:23.10+01:45:318:087,4
43KAWIK-BARTOSIK Anna 676KRAKÓWK 18-353K 300:00:0000:00:2103:13:2705:41:5606:26:25.0506:26:25.05+01:46:338:107,3
44GOŁEBIEWSKA Oliwia 649PŁOCKK 18-354K 400:00:0000:00:0303:19:2605:48:2006:27:39.6506:27:39.65+01:47:488:117,3
45SAMBORSKI Rafał 746GOPR JURAKRAKÓWM 36-4520M 4100:00:0000:00:0503:01:4305:42:2106:28:38.5006:28:38.50+01:48:478:127,3
46GÓRA Krzysztof 651MAMY TOGDYNIAM 46-5510M 4200:00:0000:00:0403:03:3005:44:3806:30:29.0006:30:29.00+01:50:378:157,3
47LASEK Leszek 694KALIPSO RUNNERS TEAMMAŁĘCZYNM 56+1M 4300:00:0000:00:0203:16:0305:50:0206:33:22.7006:33:22.70+01:53:318:187,2
48SARKA Bartłomiej 806M 18-3513M 4400:00:0000:00:0803:16:5105:57:2406:35:32.3506:35:32.35+01:55:408:217,2
49SIBILIEV Serhii 747PROJECT 13ODESAM 36-4521M 4500:00:0005:50:0906:35:47.1506:35:47.15+01:55:558:227,2
50KISIELEWSKI Konrad 212KROK PO KROKUKIELCEM 36-4522M 4600:00:0000:00:1403:18:0805:57:5306:36:03.2006:36:03.20+01:56:118:227,2
51CIEMBOROWICZ Karol 624#KFDKATOWICEM 36-4523M 4700:00:0000:00:0403:18:0305:55:1806:36:16.6006:36:16.60+01:56:258:227,2
52PŁAZIAK-KOWALSKA Magdalena 7372KLIBERTÓWK 36-451K 500:00:0000:00:0503:16:5605:48:3606:36:59.9006:36:59.90+01:57:088:237,1
53RAJTAR Zbigniew 741RONTIL-COMPASSKRAKOWM 56+2M 4800:00:0000:00:0303:14:3405:56:0106:37:15.5006:37:15.50+01:57:248:237,1
54GAJEWSKI Rafał 805M 36-4524M 4900:00:0000:00:1603:17:0505:50:1606:38:03.5006:38:03.50+01:58:128:247,1
55DUCH Rafał 638GRÓJECM 18-3514M 5000:00:0000:00:3303:23:3905:57:5806:38:12.2006:38:12.20+01:58:208:257,1
56WYDRA Mariusz 791STARE BABICE BIEGAJĄJANÓWM 46-5511M 5100:00:0000:00:1403:05:5605:53:5106:40:04.5506:40:04.55+02:00:138:277,1
57BADOWSKI Rafał 605WSZYSTKO JEST W GŁOWIE!KRAKÓWM 46-5512M 5200:00:0000:00:0503:10:1105:55:2206:41:01.1506:41:01.15+02:01:098:287,1
58HILLER Artur 659WIELICZKAM 36-4525M 5300:00:0000:00:0503:11:3405:56:4406:42:00.8006:42:00.80+02:02:098:297,1
59DZIADUŁA Dariusz 640KRAKÓWM 36-4526M 5400:00:0000:00:0303:09:3705:58:2806:42:02.9506:42:02.95+02:02:118:297,1
60NOWOROLNIK Piotr 720LKS LUBAŃ TYLMANOWATYLMANOWAM 36-4527M 5500:00:0000:00:1903:18:2206:01:4706:46:02.8506:46:02.85+02:06:118:357,0
61PELSZYNSKI Pawel 731GONIADZM 18-3515M 5600:00:0000:00:1903:15:3606:01:1506:46:09.9006:46:09.90+02:06:188:357,0
62GRABSKI Michał 653GLIWICEM 36-4528M 5700:00:0000:00:1303:17:2105:51:4806:47:27.8506:47:27.85+02:07:368:367,0
63WIERZBA Michał 780RUNKLINY TEAMKRAKOWM 36-4529M 5800:00:0000:00:1503:18:2106:01:4406:47:33.5006:47:33.50+02:07:428:367,0
64SWIERK Seweryn 761JELENIA GÓRAM 36-4530M 5900:00:0000:00:0803:27:5606:12:4206:51:19.6006:51:19.60+02:11:288:416,9
65ZIMNY Tomasz 799SZCZECINM 56+3M 6000:00:0000:00:0903:20:1606:12:4906:53:58.8006:53:58.80+02:14:078:456,9
66SOKALSKI Grzegorz 804M 46-5513M 6100:00:0000:00:0803:20:2006:03:4106:54:12.6006:54:12.60+02:14:218:456,9
67BUDYCH Arek 618WRONKIM 36-4531M 6200:00:0000:00:0903:22:2006:10:1006:55:03.8006:55:03.80+02:15:128:466,8
68ŚWIDER Dominik 771HALNYTEAMRABKA ZDRÓJM 36-4532M 6300:00:0000:00:2703:22:1406:11:5906:58:06.7506:58:06.75+02:18:158:506,8
69ADAMCZYK Tomek 600STAY INSANELUBLINM 46-5514M 6400:00:0000:00:1003:23:4606:19:0007:06:49.4007:06:49.40+02:26:589:016,6
70WOJTALA Bartłomiej 788UWAGA NA DZIADAKRAKÓWM 36-4533M 6500:00:0000:00:2503:12:3706:24:3607:09:25.6507:09:25.65+02:29:349:046,6
71ŽAK Robert 793MOHELNICEM 46-5515M 6600:00:0000:00:0503:19:5306:06:5407:10:32.6507:10:32.65+02:30:419:066,6
72LEWANDOWSKI Michał 699MAMY TOGDYNIAM 18-3516M 6700:00:0000:00:0203:25:4106:28:0207:13:11.5007:13:11.50+02:33:209:096,6
72SULARZ Bartłomiej 760KRAKÓWM 36-4534M 6700:00:0000:00:2103:22:1806:17:3007:13:11.5007:13:11.50+02:33:209:096,6
74WOJCIESZAK Katarzyna 785ŚCO BIEGAKIELCEK 46-551K 600:00:0000:00:0603:30:2706:27:2507:13:34.0007:13:34.00+02:33:429:096,5
75AKKERMANS Digna 803K 18-355K 700:00:0000:00:2803:30:3106:27:5907:18:31.8007:18:31.80+02:38:409:166,5
76CHOJNACKI Mikołaj 623WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM 36-4535M 6900:00:0000:00:2603:25:4506:33:3207:21:26.5007:21:26.50+02:41:359:196,4
77ŻYGIEŁO Monika 801#CH10CHOSZCZNOK 46-552K 800:00:0000:00:2203:35:4006:33:5607:21:26.7007:21:26.70+02:41:359:196,4
78GOŁOWICZ Anna 809K 18-356K 900:00:0000:00:3003:37:1206:33:2707:24:15.3007:24:15.30+02:44:239:236,4
79PAŚNIK Paweł 728AKB CRACOVIAWARSZAWAM 46-5516M 7000:00:0000:00:1903:33:1006:38:1407:26:13.4007:26:13.40+02:46:229:266,4
80BIEL Łukasz 613VEGE RUNNERSWARSZAWAM 36-4536M 7100:00:0000:00:0603:33:2606:34:1307:26:34.8507:26:34.85+02:46:439:266,4
81STANCO Mariola 756RUMIAK 36-452K 1000:00:0000:00:0703:40:0106:37:3407:27:03.8507:27:03.85+02:47:129:276,3
82WALKOWIAK Joanna 775MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK 36-453K 1100:00:0000:00:2003:46:3106:43:3907:28:02.6007:28:02.60+02:48:119:286,3
83MORAWSKI Grzegorz 808M 36-4537M 7200:00:0000:00:2203:28:2006:35:4507:28:42.9507:28:42.95+02:48:519:296,3
84ŘEZNÍČEK David 743FRÝDEK-MÍSTEKM 18-3517M 7300:00:0000:00:1903:30:2806:40:4207:28:56.0507:28:56.05+02:49:049:296,3
85LEŚNIAK-POPIEL Marta 698POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK 46-553K 1200:00:0000:00:1203:40:3506:43:5907:29:12.8007:29:12.80+02:49:219:296,3
86CEBRAT Ewa 621SOSNOWIECK 46-554K 1300:00:0000:00:1203:40:3606:43:5407:29:16.0007:29:16.00+02:49:249:296,3
87ZIENKIEWICZ Justyna 797PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK 46-555K 1400:00:0000:00:1703:37:3906:41:4307:29:48.7007:29:48.70+02:49:579:306,3
88ZIENKIEWICZ Agata 796PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK 36-454K 1500:00:0000:00:1503:37:4206:41:3707:29:48.8507:29:48.85+02:49:579:306,3
89HULBÓJ Sebastian 661WKSB TEAMBIELSKO-BIAŁAM 46-5517M 7400:00:0000:00:1303:34:5006:38:5007:30:06.1007:30:06.10+02:50:149:306,3
90KARPIEL Magdalena 673KRAKÓWK 18-357K 1600:00:0000:00:0503:42:4706:42:1307:30:55.9007:30:55.90+02:51:049:316,3
91SILVA Miguel Martins Da Silva 814PRAGUEM 46-5518M 7500:00:0000:00:2003:36:0006:40:3307:32:18.2007:32:18.20+02:52:269:336,3
92GRZYWIŃSKI Bartosz 656RAMIRENTTORUŃM 36-4538M 7600:00:0000:00:3303:33:3206:44:3007:33:36.6507:33:36.65+02:53:459:356,3
93ZALEWSKI Konrad 794GDYNIAM 18-3518M 7700:00:0000:00:0403:25:4306:39:2207:33:42.7007:33:42.70+02:53:519:356,3
94SZCZĘŚNIAK Michał 765BĘDZINM 46-5519M 7800:00:0000:00:1003:20:2606:39:3007:34:12.2507:34:12.25+02:54:209:366,2
95JANUĆ Wojciech 670ARKA LEŚNAPUSZCZYKOWOM 18-3519M 7900:00:0000:00:2703:29:5606:43:1807:36:48.0007:36:48.00+02:56:569:396,2
95ŚLUSAREK Wiktor 770ARKA LEŚNAPUSZCZYKOWOM 18-3519M 7900:00:0000:00:2803:29:5406:43:0907:36:48.0007:36:48.00+02:56:569:396,2
97JABŁOŃSKA Agnieszka 664KRAKÓWK 18-358K 1700:00:0000:00:1203:20:2106:39:0607:40:23.8007:40:23.80+03:00:329:436,2
98GŁOWACKI Mariusz 648ACTIVE JURAKROCZYCEM 46-5520M 8100:00:0000:00:1103:42:4906:50:3707:43:15.2507:43:15.25+03:03:239:476,1
99SOJKOWSKI Piotr 7544FUN TRIATHLON / NAJMOWICZ TRIATHLONWARSZAWAM 36-4539M 8200:00:0000:00:1703:38:4506:45:1507:43:21.6507:43:21.65+03:03:309:476,1
100BANACH Artur 607NSZZ "SOLIDARNOŚCI"VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA SP.ZO.O.POLKOWICEM 46-5521M 8300:00:0000:00:2203:32:5906:42:5307:44:15.1507:44:15.15+03:04:239:486,1
101PIETRZAK Michał 735GRÓJECM 36-4540M 8400:00:0000:00:3203:37:0506:51:3107:45:39.7507:45:39.75+03:05:489:506,1
102KOŁOSOWSKI Piotr 682KUNGFU PANDA TEAMWARSZAWAM 36-4541M 8500:00:0000:00:0703:43:1106:52:4307:46:10.9007:46:10.90+03:06:199:516,1
103MICKIEWICZ Adam 715BAZALT-GRACZEGRACZEM 46-5522M 8600:00:0000:00:1803:51:2606:50:1407:48:29.0507:48:29.05+03:08:379:546,1
104OBRZUD Katarzyna 722BOŻEPOLE WIELKIEK 46-556K 1800:00:0000:00:0703:47:4606:58:4607:50:15.2507:50:15.25+03:10:239:566,0
105KACZOR Marcin 810M 46-5523M 8700:00:0000:01:2103:39:5306:54:0107:50:51.0007:50:51.00+03:10:599:576,0
106JANIK Grzegorz 667BOCHNIA 5:60BOCHNIAM 36-4542M 8800:00:0000:00:1103:44:3007:01:0107:54:06.9007:54:06.90+03:14:1510:016,0
107DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 636SANOKK 36-455K 1900:00:0000:00:1303:55:2807:06:3407:54:23.9007:54:23.90+03:14:3210:016,0
108KURINNYI Bohdan 691SPARTANIE DZICIOMMURÓWM 18-3521M 8900:00:0000:00:3303:39:0407:04:4107:56:29.3507:56:29.35+03:16:3710:046,0
109BARCZAK Anna 610KIELCEK 36-456K 2000:00:0000:00:1203:44:4907:06:0207:56:33.5007:56:33.50+03:16:4210:046,0
110DOMAGAŁA Jerzy 635RZESZÓWM 56+4M 9000:00:0000:00:3003:45:2607:00:2507:57:15.8507:57:15.85+03:17:2410:055,9
111OLESZEK Magdalena 696K 36-457K 2100:00:0000:00:1003:34:2206:49:2207:59:15.1007:59:15.10+03:19:2310:075,9
112GAWRONSKI Romuald 646ATOL KŁOBUCKKAMYKM 36-4543M 9100:00:0000:00:2303:54:5807:10:2807:59:20.8007:59:20.80+03:19:2910:085,9
113KWIATKOWSKI Kajetan 692KOWALE BIEGAJĄKOWALEM 36-4544M 9200:00:0000:00:1003:48:0207:10:5308:00:22.8008:00:22.80+03:20:3110:095,9
114BŁOŃSKI Piotr 614POLISH WINGSSMOLECM 56+5M 9300:00:0000:00:0703:45:5907:02:4808:00:23.1508:00:23.15+03:20:3110:095,9
114WOJDA Dariusz 786POLISH WINGSJÓZEFÓWM 46-5524M 9300:00:0000:00:0603:46:0007:02:4408:00:23.1508:00:23.15+03:20:3110:095,9
116CUPER Tomasz 627ORKAN WIATOWICEGDÓWM 36-4545M 9500:00:0003:48:2706:59:5008:00:31.2508:00:31.25+03:20:3910:095,9
117DREWNIK Robert 637BIEGNIJ Z PROSERVICEWARSZAWAM 36-4546M 9600:00:0000:00:1303:41:1807:01:0708:01:25.3508:01:25.35+03:21:3310:105,9
118SEROKA Piotr 777M 36-4547M 9700:00:0000:00:3403:32:3206:59:0608:02:46.8508:02:46.85+03:22:5510:125,9
119ZAPALSKA Aleksandra 795TATRA GANGGRÓJECK 18-359K 2200:00:0000:00:3603:51:1507:08:3708:03:44.7508:03:44.75+03:23:5310:135,9
120STRZELCZYK Tomasz 759HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 36-4548M 9800:00:0000:00:1503:45:0707:08:3208:03:44.9008:03:44.90+03:23:5310:135,9
121POMASKI Paweł 802ADIDAS RUNNERS WARSZAWAM 46-5525M 9900:00:0000:00:0803:40:4507:02:5808:04:18.4008:04:18.40+03:24:2710:145,9
122WICHEREK Maciej 557ITMBWKRAKÓWM 46-5526M 10000:00:0000:00:4003:49:3707:19:2008:06:07.1008:06:07.10+03:26:1510:165,8
123AUGUSTYNIAK Mirosława 603MAMY TOGDYNIAK 46-557K 2300:00:0000:00:2404:06:0907:18:4808:08:20.0008:08:20.00+03:28:2810:195,8
124MATEJCZYK-WALETKO Dorota 710MAMY TOGDYNIAK 36-458K 2400:00:0000:00:2404:06:1107:18:5308:08:20.3008:08:20.30+03:28:2810:195,8
125GONCERZEWICZ Anna 650STARE BABICE BIEGAJĄKWIRYNÓWK 36-459K 2500:00:0000:00:1404:01:3307:14:1408:11:42.0508:11:42.05+03:31:5010:235,8
126KAWA Michał 675KRAKÓWM 36-4549M 10100:00:0000:00:0903:51:3107:09:1208:11:50.2008:11:50.20+03:31:5810:235,8
127SZPURA Kamila 768NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 36-4510K 2600:00:0000:00:3003:57:5707:17:1308:15:16.6508:15:16.65+03:35:2510:285,7
128CIEPIELA Patryk 625KRAKÓWM 36-4550M 10200:00:0000:00:3203:57:5907:17:1808:15:20.2008:15:20.20+03:35:2810:285,7
129JANICZEK Maciej 666GLIWICEM 36-4551M 10300:00:0000:00:2503:39:2507:14:2608:15:28.9008:15:28.90+03:35:3710:285,7
130KUKLA Leszek 689MIZERÓWM 46-5527M 10400:00:0000:00:2403:39:2807:14:2208:15:29.0008:15:29.00+03:35:3710:285,7
131GRYGORUK Marek 654VEGE RUNNERSBIELSK PODLASKIM 46-5528M 10500:00:0000:00:3203:46:3307:21:1208:15:30.0008:15:30.00+03:35:3810:285,7
132KAJMOWICZ Aleksander 671PTG SOKÓŁ W TUCHOWIETUCHÓWM 56+6M 10600:00:0000:00:0604:04:5107:24:0308:15:57.0008:15:57.00+03:36:0510:295,7
133NOWAK Karol 719KIELCEM 36-4552M 10700:00:0000:00:2803:56:0007:20:4808:16:00.9508:16:00.95+03:36:0910:295,7
134KLEJSZTA Grzegorz 679#CZELADZBIEGAMYSŁOWICEM 46-5529M 10800:00:0000:00:1104:05:3607:27:0408:17:26.6008:17:26.60+03:37:3510:305,7
135ŁOPATKIEWICZ Beata 701KROSNOK 56+1K 2700:00:0000:00:2504:11:2807:28:3008:25:38.0508:25:38.05+03:45:4610:415,6
136MICHALEC Marcin 713KKB MOSIR KROSNOKROSNOM 18-3522M 10900:00:0000:00:2604:11:0207:28:2408:25:38.3008:25:38.30+03:45:4610:415,6
137WRÓBEL-GŁOWACKA Honorata 790ACTIVE JURAKROCZYCEK 36-4511K 2800:00:0000:00:1104:04:2907:32:3108:27:16.9008:27:16.90+03:47:2510:435,6
138GRZESIK Michał 655TRUSKAWA TEAMRZESZÓWM 36-4553M 11000:00:0000:00:1504:07:4507:31:2408:27:37.1008:27:37.10+03:47:4510:435,6
139KOZAK Aleksandra 807K 46-558K 2900:00:0000:00:1604:11:0907:31:1808:29:00.1508:29:00.15+03:49:0810:455,6
140PAJURA Magda 726NESSI TEAMKRAKÓWK 36-4512K 3000:00:0000:00:0904:12:0007:41:0308:30:52.1508:30:52.15+03:51:0010:485,6
141BUDZIASZEK Agnieszka 619EFFI RUN TEAMKRAKÓWK 18-3510K 3100:00:0000:00:0404:17:2107:38:4508:34:23.7508:34:23.75+03:54:3210:525,5
142STACHERA Aleksandra 755EFFI RUN TEAMKRYNKIK 18-3511K 3200:00:0000:00:0304:17:1707:38:5208:34:23.8508:34:23.85+03:54:3210:525,5
143GINTER Grzegorz 647AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM 36-4554M 11100:00:0000:00:0504:08:4307:44:1808:35:52.9508:35:52.95+03:56:0110:545,5
144KUKOBNIKAVA Vitaliya 690GREENBLACKCLUBWROCŁAWK 18-3512K 3300:00:0000:00:2804:03:4507:39:2408:36:08.7008:36:08.70+03:56:1710:545,5
145SMORAWIŃSKI Marcin 751KONINM 46-5530M 11200:00:0000:00:1804:07:4007:38:0708:40:56.8008:40:56.80+04:01:0511:005,4
146MIHAĽKOVÁ-GAJDOŠOVÁ Eva 716BENIAKOVCEK 46-559K 3400:00:0000:00:3004:19:1907:51:0508:43:14.8508:43:14.85+04:03:2311:035,4
147MATUSIEWICZ Karolina 711CHOTOMÓWK 36-4513K 3500:00:0000:00:1404:18:3407:43:4108:45:45.1008:45:45.10+04:05:5311:065,4
148MACIASZ Sylwia 706POŁOM MAŁYK 18-3513K 3600:00:0000:00:1904:06:4707:36:0308:49:10.4508:49:10.45+04:09:1911:115,4
149MANOVA Aneta 707STUPAVAK 36-4514K 3700:00:0000:00:2904:19:4507:51:3008:49:30.0008:49:30.00+04:09:3811:115,4
150WNUK Mirosław 784KRAKÓWM 46-5531M 11300:00:0000:00:3704:14:2707:58:4508:49:32.8008:49:32.80+04:09:4111:115,4
151GRABOWSKA-LESISZ Aneta 652KLUB 4ROWERYKOSZALINK 36-4515K 3800:00:0000:00:3204:12:3107:53:3308:50:20.7508:50:20.75+04:10:2911:125,4
151WILK Daniel 781KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKP.KACZORYM 46-5532M 11400:00:0000:00:3404:12:3407:53:3608:50:20.7508:50:20.75+04:10:2911:125,4
153OSTASZEWSKI Mariusz 725WARSZAWAM 36-4555M 11500:00:0000:00:2404:15:3407:53:5808:51:40.8508:51:40.85+04:11:4911:145,3
154WIŚNIEWSKA Anna 782STREFA FITGRODZISK MAZOWIECKIK 18-3514K 3900:00:0000:00:2804:24:4808:00:3408:55:28.3008:55:28.30+04:15:3611:195,3
155WARACHOWSKI Stefan 776GRODZISK MAZOWIECKIM 46-5533M 11600:00:0000:00:2704:24:4008:00:3108:55:28.4008:55:28.40+04:15:3711:195,3
156LIPKOWSKI Zbigniew 700NIGHT RUNNERS POZNAŃPOZNAŃM 36-4556M 11700:00:0000:00:0704:18:4407:51:1708:57:36.5508:57:36.55+04:17:4511:215,3
157TOKARSKA Bożena 772#ADAMCZERWIŃSKITEAMZABAWAK 36-4516K 4000:00:0000:00:2104:25:4908:01:2509:00:42.5509:00:42.55+04:20:5111:255,2
158KASZYCKA Dorota 674DUCH POGÓRZADUBIECKOK 18-3515K 4100:00:0000:00:3804:19:2308:06:3209:05:02.9009:05:02.90+04:25:1111:315,2
159KAŹMIERCZAK Monika 677JAROCINK 36-4517K 4200:00:0000:00:1803:45:4007:45:4609:06:37.4009:06:37.40+04:26:4611:335,2
160BANASZYNSKA Paulina 608READINGK 36-4518K 4300:00:0000:00:1803:45:3907:45:4809:06:37.6009:06:37.60+04:26:4611:335,2
161HOLECZEK Olimpia 660STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWK 36-4519K 4400:00:0000:00:1304:25:0108:04:4609:07:17.4009:07:17.40+04:27:2611:345,2
162SZAREK Robert 763KRAKÓWM 46-5534M 11800:00:0000:00:3704:15:0408:04:1009:08:34.0509:08:34.05+04:28:4211:355,2
163OSZYLA Damian 644M 36-4557M 11900:00:0000:00:0404:21:5705:08:2809:09:07.8509:09:07.85+04:29:1611:365,2
164SADOWSKA Justyna 745SULEJÓWEKK 46-5510K 4500:00:0000:00:2404:31:1908:19:1009:16:27.3509:16:27.35+04:36:3511:455,1
165RENS Gert 742MEERHOUTM 46-5535M 12000:00:0000:00:0904:05:0508:23:4009:30:50.7509:30:50.75+04:50:5912:045,0
166ŻAK Oliwia 800JASTRZĘBIEK 36-4520K 4600:00:0004:16:2908:26:0909:34:07.3509:34:07.35+04:54:1512:084,9
166JĘDRUSIK Agnieszka 812K 36-4520K 4600:00:0000:00:3104:16:3208:26:1609:34:07.3509:34:07.35+04:54:1512:084,9
168WOŹNIAK Adam 789NIEDŹWIEDŹM 18-3523M 12100:00:0000:00:3404:05:1308:13:4309:35:09.4509:35:09.45+04:55:1812:094,9
169TUCHOWSKA Anna 773SOSNOWIECK 36-4522K 4800:00:0000:00:2804:32:1708:30:2409:36:49.0009:36:49.00+04:56:5712:114,9
170BACHURSKI Daniel 604PGBZADĄBROWIEM 46-5536M 12200:00:0000:00:1504:42:0008:33:2409:38:24.7009:38:24.70+04:58:3312:134,9
171MIKOŁAJCZYK Katarzyna 717MAMY TOGDYNIAK 36-4523K 4900:00:0000:00:2304:45:1108:37:3609:45:46.7009:45:46.70+05:05:5512:234,8
172CIECHOMSKI Bartłomiej 813WARSZAWAM 36-4558M 12300:00:0000:00:3604:31:5308:30:3009:47:11.9009:47:11.90+05:07:2012:244,8
173LASKA Grzegorz 695PIK TEAMPODCZERWONEM 18-3524M 12400:00:0000:00:3104:11:3408:27:4109:51:48.0509:51:48.05+05:11:5612:304,8
174STOLARCZYK Sylwia 757PIK TEAMZAKOPANEK 18-3516K 5000:00:0000:00:3104:11:3208:27:3609:51:48.1009:51:48.10+05:11:5612:304,8
175PATORA Mariusz 729ŁÓDŹM 36-4559M 12500:00:0000:00:1704:30:3008:48:1510:03:13.0510:03:13.05+05:23:2112:454,7
176SZERSZEŃ Janusz 766PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOM 36-4560M 12600:00:0000:00:1604:37:1208:55:5610:12:37.2510:12:37.25+05:32:4512:574,6
177KOPIEC Marcin 684PIASECZNO RUNNINGJAZGARZEWM 46-5537M 12700:00:0000:00:1904:37:0108:56:0110:12:37.6010:12:37.60+05:32:4612:574,6
Niesklasyfikowani
DZIURZYŃSKI Paweł 642ULTRASZSZCZAWNICYSZCZAWNICAM 36-45DNF00:00:24 DNF03:12:16 DNF06:24:39 DNF DNF DNF--
MAŃKA Magdalena 708ALEKSANDRIAK 36-45DNF00:00:11 DNF05:04:13 DNF DNF DNF DNF--
LEŚNIAK Anna 697SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAK 36-45DNF00:00:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZERA Kamil 686HARPAGAN SOSNOWIECDĄBROWA GÓRNICZAM 36-45DNF00:00:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
KITLAS Darek 811M 46-55DNF00:06:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 182 wynik(ów)